Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Křižany, louka 1 km V od obce (50.7327375N, 14.9554733E)
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:15 000, E 5m, A4 pro kategorie D/H16-21; 1:10 000, E 5m, A4/A3 pro ostatní kategorie
Ředitel závodu:
Martan Jiří
Hlavní rozhodčí:
Škoda Přemek - R1
Stavitel tratí:
Henych Petr - R2
JURY:
Němečková Jarmila, Matras Tomáš, Farář Václav
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
D10L
4.08 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:25
2. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:05 + 8:40
3. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 33:10 + 8:45
4. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 33:37 + 9:12
5. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 38:45 + 14:20
6. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 39:16 + 14:51
7. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 39:18 + 14:53
8. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 39:53 + 15:28
9. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 40:49 + 16:24
10. Kůtková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 42:51 + 18:26
11. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 45:41 + 21:16
12. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:49 + 21:24
13. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 46:17 + 21:52
14. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:52 + 22:27
15. Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 46:57 + 22:32
16. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 47:21 + 22:56
17. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:07 + 23:42
18. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 49:21 + 24:56
19. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 49:35 + 25:10
20. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:45 + 25:20
21. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:24 + 25:59
22. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 51:00 + 26:35
23. Feřtová Anežka 42Z0850 Neregistrovaní - Feřtovi 53:10 + 28:45
24. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 53:56 + 29:31
25. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 56:36 + 32:11
26. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 58:54 + 34:29
27. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 59:11 + 34:46
28. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 59:56 + 35:31
Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín DISK
D10C
2.17 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 23:55
2. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:37 + 4:42
3. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 30:39 + 6:44
4. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 31:14 + 7:19
5. Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 31:27 + 7:32
6. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 33:01 + 9:06
7. Zawada Marcelina STB0752 C TJ Stadion Nový Bor 34:41 + 10:46
8. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:39 + 11:44
9. Votočková Amélie JIL0750 C OK Jilemnice 36:03 + 12:08
10. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 36:43 + 12:48
11. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 36:48 + 12:53
12. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 36:57 + 13:02
13. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 37:02 + 13:07
14. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 40:38 + 16:43
15. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 41:51 + 17:56
16. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 42:28 + 18:33
17. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 42:59 + 19:04
18. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 44:11 + 20:16
19. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:04 + 22:09
20. Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 46:49 + 22:54
21. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 56:58 + 33:03
22. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 58:37 + 34:42
D12C
2.91 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 29:46
2. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 29:55 + 0:09
3. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 30:24 + 0:38
4. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 31:32 + 1:46
5. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 32:10 + 2:24
6. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 32:14 + 2:28
7. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 33:25 + 3:39
8. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 35:22 + 5:36
9. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 35:31 + 5:45
10. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 35:46 + 6:00
11. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:13 + 6:27
12. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:38 + 6:52
13. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 36:48 + 7:02
14. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 37:01 + 7:15
15. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 37:03 + 7:17
16. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 38:11 + 8:25
17. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 38:46 + 9:00
18. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 39:51 + 10:05
19. Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:07 + 10:21
20. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 40:13 + 10:27
21. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 40:39 + 10:53
22. Pešanová Emma LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:47 + 11:01
23. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 41:35 + 11:49
24. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 42:03 + 12:17
25. Bártová Alžběta LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice 42:37 + 12:51
26. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 42:46 + 13:00
27. Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 44:11 + 14:25
28. Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 46:22 + 16:36
29. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 46:57 + 17:11
30. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 47:20 + 17:34
31. Kowalczyk Honorata STB0651 C TJ Stadion Nový Bor 49:13 + 19:27
32. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 49:59 + 20:13
33. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 50:08 + 20:22
34. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 53:54 + 24:08
35. Pešanová Valerie LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:40 + 24:54
36. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 55:19 + 25:33
37. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 58:16 + 28:30
38. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 59:08 + 29:22
39. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 60:33 + 30:47
40. Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš 61:21 + 31:35
41. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:09 + 32:23
42. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:46 + 33:00
43. Procházková Veronika KUL0651 C KOB Ústí nad Labem 87:56 + 58:10
44. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 89:01 + 59:15
D14B
4.35 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 41:52
2. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 42:43 + 0:51
3. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 43:13 + 1:21
4. Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:31 + 2:39
5. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 44:52 + 3:00
6. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 45:26 + 3:34
7. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 45:49 + 3:57
8. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem, 46:10 + 4:18
9. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 47:16 + 5:24
10. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 47:19 + 5:27
11. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 47:38 + 5:46
12. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:42 + 5:50
13. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 48:28 + 6:36
14. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 48:38 + 6:46
15. Smolková Barbora TAP0356 B KOB TRETRA Praha 49:07 + 7:15
16. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 49:20 + 7:28
17. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:42 + 8:50
18. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 51:30 + 9:38
19. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 51:37 + 9:45
20. Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 52:17 + 10:25
21. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 52:47 + 10:55
22. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 52:51 + 10:59
23. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:07 + 11:15
24. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 53:36 + 11:44
25. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 53:53 + 12:01
26. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 54:02 + 12:10
27. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 54:22 + 12:30
28. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:34 + 12:42
29. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 54:38 + 12:46
30. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 55:04 + 13:12
31. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 55:46 + 13:54
32. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 56:10 + 14:18
33. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 56:19 + 14:27
34. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 56:34 + 14:42
35. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:14 + 16:22
36. Veselá Aneta SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec 58:31 + 16:39
37. Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:06 + 17:14
38. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 59:41 + 17:49
39. Řeháková Gabriela SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:52 + 18:00
40. Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 61:02 + 19:10
41. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 61:36 + 19:44
42. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 61:47 + 19:55
43. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 61:50 + 19:58
44. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 62:02 + 20:10
45. Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 63:12 + 21:20
46. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 63:25 + 21:33
47. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 63:33 + 21:41
48. Piecek Emilia STB0351 C TJ Stadion Nový Bor 63:54 + 22:02
49. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 64:00 + 22:08
50. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:20 + 22:28
51. Hošková Kateřina LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:21 + 22:29
52. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 65:48 + 23:56
53. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 66:46 + 24:54
54. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 66:52 + 25:00
55. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:17 + 25:25
56. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:17 + 26:25
57. Seidlová Adéla TUR0452 C OOB TJ Turnov 70:01 + 28:09
58. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 70:03 + 28:11
59. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 71:36 + 29:44
60. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 72:51 + 30:59
61. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 73:54 + 32:02
62. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:30 + 32:38
63. Kowalczyk Wiktoria STB0450 C TJ Stadion Nový Bor 75:01 + 33:09
64. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:10 + 33:18
65. Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 75:16 + 33:24
66. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 76:57 + 35:05
67. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:12 + 37:20
68. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 84:11 + 42:19
69. Kociánová Hana SHK0453 C OK Slavia Hradec Králové 84:29 + 42:37
70. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:59 + 43:07
71. Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 89:08 + 47:16
72. Mandáková Tereza LME0452 C SK Los Mělník 93:12 + 51:20
73. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 95:26 + 53:34
74. Balková Markéta OPI0450 B Orientační sporty Písek 103:37 + 61:45
75. Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 108:12 + 66:20
Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice DISK
D16B
5.59 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 53:44
2. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 55:50 + 2:06
3. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 58:56 + 5:12
4. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:26 + 5:42
5. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 60:38 + 6:54
6. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 61:14 + 7:30
7. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 61:56 + 8:12
8. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 62:29 + 8:45
9. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 62:32 + 8:48
10. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 63:23 + 9:39
11. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 64:39 + 10:55
12. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 64:49 + 11:05
13. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 64:56 + 11:12
14. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 65:24 + 11:40
15. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 66:22 + 12:38
16. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 67:21 + 13:37
17. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 68:17 + 14:33
18. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 68:21 + 14:37
19. Olszanka Gabriela TUR0152 C OOB TJ Turnov 68:29 + 14:45
20. Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 69:08 + 15:24
21. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 69:15 + 15:31
22. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 69:26 + 15:42
23. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:44 + 16:00
24. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 69:54 + 16:10
25. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 72:30 + 18:46
26. Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 73:12 + 19:28
27. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 74:42 + 20:58
28. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 74:44 + 21:00
29. Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 77:39 + 23:55
30. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 78:16 + 24:32
30. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:16 + 24:32
32. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:54 + 25:10
33. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 82:12 + 28:28
34. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 82:32 + 28:48
35. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 82:56 + 29:12
36. Machová Viktorie PHK0252 B OK 99 Hradec Králové 82:59 + 29:15
37. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 83:44 + 30:00
38. Suchánková Eliška PHK0250 B OK 99 Hradec Králové 84:38 + 30:54
39. Kubíčková Iva LPU0157 B OK Lokomotiva Pardubice 84:41 + 30:57
40. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 85:06 + 31:22
41. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:40 + 32:56
42. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 89:15 + 35:31
43. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 90:57 + 37:13
44. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 96:03 + 42:19
45. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:08 + 42:24
46. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 98:07 + 44:23
47. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 98:53 + 45:09
48. Charouzková Eliška TAP0254 C KOB TRETRA Praha 111:04 + 57:20
49. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 111:18 + 57:34
50. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 114:25 + 60:41
51. Ledinská Eliška DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka 188:15 + 134:31
Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha DISK
D18B
6.47 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 66:00
2. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 68:37 + 2:37
3. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 70:14 + 4:14
4. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 70:31 + 4:31
5. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 71:26 + 5:26
6. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 74:24 + 8:24
7. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 75:54 + 9:54
8. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 76:49 + 10:49
9. Kováříková Marie KAM0050 C OK Kamenice 78:39 + 12:39
10. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 78:54 + 12:54
11. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 79:53 + 13:53
12. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 82:17 + 16:17
13. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:33 + 21:33
14. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 89:52 + 23:52
15. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 90:15 + 24:15
16. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:14 + 26:14
17. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 92:24 + 26:24
18. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 92:25 + 26:25
19. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 93:53 + 27:53
20. Mudrová Lenka KRL0052 C Kometa Kralovice 97:22 + 31:22
21. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 106:46 + 40:46
22. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 106:55 + 40:55
23. Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 108:52 + 42:52
24. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 126:19 + 60:19
Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D20B
6.61 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4425
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gorczyca Maria 34P9750 WKS Grunwald Poznań 62:47
2. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:07 + 5:20 4927
3. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:36 + 11:49 4520
4. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 77:09 + 14:22 4360
5. Kašparová Adéla VSP9850 C USK Praha 79:35 + 16:48 4207
6. Murawska Marta 3CP9850 Azymut Mochy 80:10 + 17:23
7. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 82:18 + 19:31 4036
8. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 85:57 + 23:10 3807
9. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 86:58 + 24:11 3743
10. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 90:21 + 27:34 3531
11. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 90:36 + 27:49 3515
12. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 96:01 + 33:14 3175
13. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 102:52 + 40:05 2745
14. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 111:05 + 48:18 2229
D21A
8.89 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9239
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 68:31 9956
2. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 71:56 + 3:25 9494
3. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 72:49 + 4:18 9375
4. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 72:50 + 4:19 9373
5. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 76:59 + 8:28 8812
6. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 77:01 + 8:30 8807
7. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 77:30 + 8:59 8742
8. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 77:31 + 9:00 8740
9. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 78:23 + 9:52 8623
10. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 79:22 + 10:51 8490
11. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 79:44 + 11:13 8440
12. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 80:12 + 11:41 8377
13. Szeliga Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 81:14 + 12:43 8237
14. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:25 + 12:54 8213
15. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 81:54 + 13:23 8147
16. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 83:29 + 14:58 7933
17. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 84:45 + 16:14 7762
18. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:30 + 16:59 7661
19. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 86:45 + 18:14 7492
20. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 90:41 + 22:10 6960
21. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 90:55 + 22:24 6929
22. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 91:10 + 22:39 6895
23. Wysocka Malwina DOB8585 C KOB Dobruška 94:54 + 26:23 6390
24. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 96:52 + 28:21 6124
25. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 98:28 + 29:57 5908
26. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 103:51 + 35:20 5180
27. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 107:38 + 39:07 4669
28. Boumová Irena KSH7756 C OB Kašperské Hory 115:15 + 46:44 3640
Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld DISK
Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D21B
8.07 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6001
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 81:16 6760
2. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 91:45 + 10:29 6022
3. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:53 + 11:37 5942
4. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 93:43 + 12:27 5883
5. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 95:19 + 14:03 5771
6. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 96:43 + 15:27 5672
7. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 99:07 + 17:51 5503
8. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 99:24 + 18:08 5483
9. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 99:29 + 18:13 5477
10. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 100:09 + 18:53 5430
11. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 103:46 + 22:30 5176
12. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 104:58 + 23:42 5091
13. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 106:43 + 25:27 4968
14. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 108:01 + 26:45 4876
15. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 112:02 + 30:46 4594
16. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 113:47 + 32:31 4470
17. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 115:09 + 33:53 4374
18. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 118:38 + 37:22 4129
19. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 123:43 + 42:27 3771
20. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 124:41 + 43:25 3703
21. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 136:26 + 55:10 2875
22. Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 152:52 + 71:36 1718
Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB TRETRA Praha DISK 0
Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
D21C
6.63 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5075
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 82:45 5470
2. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 85:26 + 2:41 5306
3. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 89:29 + 6:44 5057
4. Svobodná Šárka DKP8850 C Oddíl OB Kotlářka 90:38 + 7:53 4986
5. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 91:58 + 9:13 4904
6. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 94:51 + 12:06 4727
7. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 95:50 + 13:05 4667
8. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 100:05 + 17:20 4405
9. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 100:56 + 18:11 4353
10. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 101:55 + 19:10 4293
11. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 105:56 + 23:11 4046
12. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 109:50 + 27:05 3806
13. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 117:49 + 35:04 3316
14. Höferová Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 126:30 + 43:45 2782
15. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 148:27 + 65:42 1433
16. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 168:27 + 85:42 204
D35B
6.32 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 54:31
2. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 57:01 + 2:30
3. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 59:51 + 5:20
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 60:15 + 5:44
5. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 60:56 + 6:25
6. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 62:52 + 8:21
7. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 63:07 + 8:36
8. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 64:26 + 9:55
9. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 64:52 + 10:21
10. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 67:22 + 12:51
11. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 70:25 + 15:54
12. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 72:51 + 18:20
13. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 72:58 + 18:27
14. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 76:52 + 22:21
15. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 77:10 + 22:39
16. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 77:15 + 22:44
17. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 97:21 + 42:50
18. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 98:49 + 44:18
19. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:03 + 47:32
20. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 103:16 + 48:45
21. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 103:30 + 48:59
22. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 135:34 + 81:03
Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
D40B
6.05 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 56:05
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 57:04 + 0:59
3. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 58:24 + 2:19
4. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 59:00 + 2:55
5. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 59:06 + 3:01
6. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:52 + 5:47
7. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 62:07 + 6:02
8. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 62:50 + 6:45
9. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 64:47 + 8:42
10. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 65:40 + 9:35
11. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 65:51 + 9:46
12. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 66:21 + 10:16
13. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 66:54 + 10:49
14. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 68:46 + 12:41
15. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:25 + 13:20
16. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 70:07 + 14:02
17. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 70:34 + 14:29
18. Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 70:36 + 14:31
19. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 70:48 + 14:43
20. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 71:17 + 15:12
21. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 71:42 + 15:37
22. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 72:04 + 15:59
23. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 72:34 + 16:29
24. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 76:02 + 19:57
25. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 76:13 + 20:08
26. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 77:39 + 21:34
27. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 78:32 + 22:27
28. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 78:33 + 22:28
28. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 78:33 + 22:28
30. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 79:14 + 23:09
31. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 79:34 + 23:29
32. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 81:22 + 25:17
33. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 81:27 + 25:22
34. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 81:51 + 25:46
35. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 81:59 + 25:54
36. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:12 + 26:07
37. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:46 + 26:41
38. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 83:07 + 27:02
39. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 83:33 + 27:28
40. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 85:08 + 29:03
41. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 85:12 + 29:07
42. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 85:15 + 29:10
43. Čermáková Monika 7VX7350 StillAliveCZ 86:47 + 30:42
44. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:09 + 31:04
45. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 89:32 + 33:27
46. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 92:09 + 36:04
47. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 92:59 + 36:54
48. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 93:37 + 37:32
49. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 93:41 + 37:36
50. Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 94:30 + 38:25
51. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:34 + 39:29
52. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 95:53 + 39:48
53. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:02 + 40:57
54. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 97:22 + 41:17
55. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 98:55 + 42:50
56. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 99:58 + 43:53
57. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 105:17 + 49:12
58. Wagner Martina 1VD6450 SG Zittau Süd 105:38 + 49:33
59. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 105:56 + 49:51
60. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 106:37 + 50:32
61. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 111:05 + 55:00
62. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 118:58 + 62:53
63. Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 119:34 + 63:29
64. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 124:07 + 68:02
65. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 129:00 + 72:55
Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk DISK
D45B
5.67 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 61:22
2. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 66:23 + 5:01
3. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 66:32 + 5:10
4. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 66:36 + 5:14
5. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 67:51 + 6:29
6. Nowak Barbara 3CP7050 Azymut Mochy 67:53 + 6:31
7. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 68:06 + 6:44
8. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 68:30 + 7:08
9. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 68:46 + 7:24
10. Vlkanova Hana PHK7050 C OK 99 Hradec Králové 70:04 + 8:42
11. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 70:38 + 9:16
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 71:56 + 10:34
13. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:47 + 11:25
14. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 73:25 + 12:03
15. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 73:50 + 12:28
16. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 73:58 + 12:36
17. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 74:02 + 12:40
18. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:37 + 17:15
19. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 79:08 + 17:46
20. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 80:40 + 19:18
21. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:52 + 19:30
22. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 82:44 + 21:22
23. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 84:05 + 22:43
24. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 84:46 + 23:24
25. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 84:53 + 23:31
26. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 84:54 + 23:32
27. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 86:26 + 25:04
28. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:31 + 25:09
29. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:58 + 26:36
30. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:09 + 26:47
31. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 94:17 + 32:55
32. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 96:05 + 34:43
33. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 96:28 + 35:06
34. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 97:00 + 35:38
35. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 97:14 + 35:52
36. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 98:43 + 37:21
37. Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 104:49 + 43:27
38. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 106:05 + 44:43
39. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 108:52 + 47:30
40. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 111:50 + 50:28
41. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 113:45 + 52:23
42. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 114:41 + 53:19
43. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 120:13 + 58:51
44. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 122:54 + 61:32
45. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 122:58 + 61:36
46. Murawska Ewa 3CP7250 Azymut Mochy 148:11 + 86:49
47. Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 158:16 + 96:54
Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní DISK
Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha DISK
Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK
Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha DISK
D50B
5.22 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 48:54
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 59:30 + 10:36
3. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:20 + 11:26
4. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 61:28 + 12:34
5. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 61:29 + 12:35
6. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 64:30 + 15:36
6. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 64:30 + 15:36
8. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 64:48 + 15:54
9. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 65:11 + 16:17
10. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:08 + 17:14
11. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 66:29 + 17:35
12. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 67:20 + 18:26
13. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 68:34 + 19:40
14. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 69:13 + 20:19
15. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 69:29 + 20:35
16. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:45 + 21:51
17. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 71:14 + 22:20
18. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 71:39 + 22:45
19. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:51 + 22:57
20. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 73:13 + 24:19
21. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:38 + 26:44
22. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 76:04 + 27:10
23. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 76:47 + 27:53
24. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 79:49 + 30:55
25. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 82:22 + 33:28
26. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:39 + 33:45
27. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 83:42 + 34:48
28. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 84:39 + 35:45
29. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 85:39 + 36:45
30. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 87:32 + 38:38
31. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 87:41 + 38:47
32. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 88:41 + 39:47
33. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 92:35 + 43:41
34. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 94:16 + 45:22
35. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 96:42 + 47:48
36. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 101:47 + 52:53
37. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 102:29 + 53:35
D55B
4.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 54:51
2. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 59:44 + 4:53
3. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 63:34 + 8:43
4. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 65:32 + 10:41
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 66:20 + 11:29
6. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 68:08 + 13:17
7. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:59 + 14:08
7. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 68:59 + 14:08
9. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 74:21 + 19:30
10. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 78:05 + 23:14
11. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 79:31 + 24:40
12. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 84:18 + 29:27
13. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 86:14 + 31:23
14. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 88:48 + 33:57
15. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 89:25 + 34:34
16. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 94:32 + 39:41
17. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 95:51 + 41:00
18. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 96:06 + 41:15
19. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 104:13 + 49:22
20. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 108:43 + 53:52
21. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 110:35 + 55:44
22. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 142:12 + 87:21
D60B
4.66 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:12
2. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 62:45 + 5:33
3. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 66:27 + 9:15
4. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 67:32 + 10:20
5. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:40 + 10:28
6. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 68:25 + 11:13
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 68:44 + 11:32
8. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 70:20 + 13:08
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 70:35 + 13:23
10. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 71:57 + 14:45
11. Paulerová Eva OPI5550 C Orientační sporty Písek 72:29 + 15:17
12. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 76:12 + 19:00
13. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 76:33 + 19:21
14. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 78:10 + 20:58
15. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:13 + 21:01
16. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 79:39 + 22:27
17. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 83:55 + 26:43
18. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 84:20 + 27:08
19. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 86:58 + 29:46
20. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 88:18 + 31:06
21. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 89:45 + 32:33
22. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 94:16 + 37:04
23. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 145:00 + 87:48
Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha DISK
D65B
4.25 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 56:30
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 57:47 + 1:17
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 60:35 + 4:05
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 70:17 + 13:47
5. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:30 + 15:00
6. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 72:49 + 16:19
7. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 82:08 + 25:38
8. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 83:01 + 26:31
9. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 84:55 + 28:25
D70B
3.97 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:06
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 81:57 + 7:51
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 101:50 + 27:44
D75B
3.32 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 50:42
H10L
4.08 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 27:29
2. Skřipský Tomáš LME0800 C SK Los Mělník 36:00 + 8:31
3. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 36:58 + 9:29
4. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 37:52 + 10:23
5. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 39:05 + 11:36
6. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 39:29 + 12:00
7. Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 39:40 + 12:11
8. Kůtek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 42:58 + 15:29
9. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 43:33 + 16:04
10. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 44:39 + 17:10
11. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 54:39 + 27:10
12. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 59:07 + 31:38
13. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:22 + 31:53
14. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 68:15 + 40:46
15. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 100:49 + 73:20
H10C
2.21 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 24:12
2. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 24:56 + 0:44
3. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:40 + 1:28
4. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:36 + 2:24
5. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 27:44 + 3:32
6. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 27:47 + 3:35
7. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 29:21 + 5:09
8. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 30:23 + 6:11
9. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 30:29 + 6:17
10. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 30:57 + 6:45
11. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 32:23 + 8:11
12. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:37 + 9:25
13. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 34:23 + 10:11
14. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:43 + 10:31
15. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:18 + 12:06
16. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 38:03 + 13:51
17. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 38:18 + 14:06
18. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 42:15 + 18:03
19. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 42:19 + 18:07
20. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 43:14 + 19:02
21. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 45:03 + 20:51
22. Kouřil Vojta KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:04 + 21:52
23. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 50:06 + 25:54
24. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 58:23 + 34:11
25. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:54 + 42:42
26. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 84:25 + 60:13
27. Murawski Rafal 3CP0700 Azymut Mochy 84:28 + 60:16
28. De Heij Robert RIC0800 C OB Říčany 84:48 + 60:36
H12C
3.07 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 26:53
2. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 27:04 + 0:11
3. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:20 + 2:27
4. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:23 + 2:30
5. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:11 + 3:18
6. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 30:36 + 3:43
7. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 31:02 + 4:09
8. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 31:30 + 4:37
9. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 32:27 + 5:34
10. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 32:36 + 5:43
11. Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 32:58 + 6:05
12. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 34:04 + 7:11
13. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 35:05 + 8:12
14. Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 35:22 + 8:29
15. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 35:25 + 8:32
16. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 37:17 + 10:24
17. Zurynek Jan EKP0602 C VŠTJ Ekonom Praha 37:52 + 10:59
18. Jiras Jenda DOR0505 B OK Dobříš 38:25 + 11:32
19. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 38:32 + 11:39
20. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:16 + 12:23
21. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 39:28 + 12:35
22. Skripnik Nikola FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:40 + 13:47
23. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 41:06 + 14:13
24. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:15 + 14:22
25. Semecký Vít TAP0601 C KOB TRETRA Praha 42:33 + 15:40
26. Meier David VSP0606 C USK Praha 42:37 + 15:44
27. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 43:02 + 16:09
28. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 43:52 + 16:59
29. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 50:16 + 23:23
30. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 52:27 + 25:34
31. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:53 + 26:00
32. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 53:33 + 26:40
33. Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 61:10 + 34:17
34. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 61:54 + 35:01
35. Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:30 + 36:37
36. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 65:48 + 38:55
Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany DISK
H14B
5.82 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 42:29
2. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 44:26 + 1:57
3. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 44:47 + 2:18
4. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:50 + 2:21
5. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 45:21 + 2:52
6. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:39 + 5:10
7. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 49:32 + 7:03
8. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 49:58 + 7:29
9. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 50:02 + 7:33
10. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 50:45 + 8:16
11. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 51:03 + 8:34
12. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 51:15 + 8:46
13. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:20 + 8:51
14. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 51:46 + 9:17
15. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 52:18 + 9:49
16. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 52:32 + 10:03
17. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:36 + 10:07
18. Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 52:49 + 10:20
19. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 53:06 + 10:37
20. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 53:24 + 10:55
21. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 53:26 + 10:57
22. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 53:51 + 11:22
23. Kovářík Tomáš KAM0300 B OK Kamenice 53:55 + 11:26
24. Kurz Ondřej VPM0503 B KOS Slavia Plzeň 54:05 + 11:36
25. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 54:35 + 12:06
26. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 54:48 + 12:19
27. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 55:01 + 12:32
28. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 56:55 + 14:26
29. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 56:56 + 14:27
30. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:02 + 14:33
31. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 57:07 + 14:38
32. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:35 + 15:06
33. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 58:24 + 15:55
34. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 59:00 + 16:31
35. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 59:20 + 16:51
36. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 59:28 + 16:59
37. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 60:21 + 17:52
38. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 60:35 + 18:06
39. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 60:55 + 18:26
40. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:05 + 18:36
41. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 61:24 + 18:55
42. Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 62:49 + 20:20
43. Mellan Jonáš TUR0308 C OOB TJ Turnov 63:17 + 20:48
44. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 64:01 + 21:32
45. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 64:30 + 22:01
46. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 64:49 + 22:20
47. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 64:53 + 22:24
48. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 65:07 + 22:38
49. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 65:10 + 22:41
50. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 65:33 + 23:04
51. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 65:40 + 23:11
52. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 65:41 + 23:12
53. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 65:44 + 23:15
54. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 65:55 + 23:26
55. Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové 67:06 + 24:37
56. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:40 + 25:11
57. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 67:49 + 25:20
58. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 68:03 + 25:34
59. Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 68:16 + 25:47
60. Pachnik Stanislaw STB0303 B TJ Stadion Nový Bor 68:28 + 25:59
61. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:37 + 26:08
62. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 68:53 + 26:24
63. Suchánek Adam PHK0403 B OK 99 Hradec Králové 69:35 + 27:06
64. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 70:00 + 27:31
65. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 71:20 + 28:51
66. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 71:36 + 29:07
67. Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 72:08 + 29:39
68. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 74:34 + 32:05
69. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 74:46 + 32:17
70. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 76:27 + 33:58
71. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 77:32 + 35:03
72. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 77:48 + 35:19
73. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 80:02 + 37:33
74. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 80:08 + 37:39
75. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 81:30 + 39:01
76. Černý Antonín TAP0402 B KOB TRETRA Praha 82:35 + 40:06
77. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 82:39 + 40:10
78. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 83:13 + 40:44
79. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:15 + 41:46
80. Tesař Zdeněk SJC0401 B Sportcentrum Jičín 88:42 + 46:13
81. Tměj Adam SJC0407 C Sportcentrum Jičín 91:56 + 49:27
82. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 93:33 + 51:04
83. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:03 + 52:34
84. Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 117:58 + 75:29
85. Růžička Jan SJC0406 B Sportcentrum Jičín 125:54 + 83:25
Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové DISK
H16B
7.61 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottstein Jonáš JIL0107 B OK Jilemnice 59:48
2. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 60:08 + 0:20
3. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 60:13 + 0:25
4. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 60:14 + 0:26
5. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 61:40 + 1:52
6. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 64:43 + 4:55
7. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 68:52 + 9:04
8. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 69:37 + 9:49
9. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 69:58 + 10:10
10. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia Plzeň 71:05 + 11:17
11. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 72:25 + 12:37
12. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 73:14 + 13:26
13. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 75:12 + 15:24
14. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 77:04 + 17:16
15. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 77:40 + 17:52
16. Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec 78:38 + 18:50
17. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 78:47 + 18:59
18. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 80:48 + 21:00
19. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:00 + 21:12
20. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:43 + 21:55
21. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 81:54 + 22:06
22. Paroulek Lukáš LLI0201 C TJ Loko Liberec 83:20 + 23:32
23. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 83:32 + 23:44
24. Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:52 + 24:04
25. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 84:08 + 24:20
26. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 84:53 + 25:05
27. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 84:56 + 25:08
28. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 85:10 + 25:22
29. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 85:25 + 25:37
30. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:49 + 26:01
31. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:21 + 29:33
32. Sloma Grzegorz STB0103 C TJ Stadion Nový Bor 90:08 + 30:20
33. Černý Jan MAS0100 B KČT Aš 92:37 + 32:49
34. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 92:51 + 33:03
35. Bartoš Václav MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně 94:28 + 34:40
36. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 94:58 + 35:10
37. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 95:24 + 35:36
38. Pachel Jakub ZAM0202 C OB T.J. Sokol Žamberk 98:43 + 38:55
39. Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia Plzeň 101:09 + 41:21
40. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 102:08 + 42:20
41. Puchalský Jan VSP0101 C USK Praha 106:19 + 46:31
42. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 109:45 + 49:57
43. Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové 113:25 + 53:37
44. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 119:33 + 59:45
45. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 121:44 + 61:56
46. Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 122:49 + 63:01
47. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 127:27 + 67:39
48. Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 141:28 + 81:40
49. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 164:35 + 104:47
50. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 165:05 + 105:17
Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H18B
9.37 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 77:54
2. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 78:54 + 1:00
3. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 79:44 + 1:50
4. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 79:50 + 1:56
5. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 86:24 + 8:30
6. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 88:57 + 11:03
7. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:22 + 12:28
8. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 92:23 + 14:29
9. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 94:06 + 16:12
10. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 99:13 + 21:19
11. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:30 + 21:36
12. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 102:08 + 24:14
13. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 106:41 + 28:47
14. Kučera Kryšpín PHK9900 B OK 99 Hradec Králové 106:53 + 28:59
15. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 108:13 + 30:19
16. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 115:39 + 37:45
17. Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 122:20 + 44:26
18. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 122:41 + 44:47
19. Varga Ondřej KNC9900 C Sokol Kostelec n. Č. l. 128:11 + 50:17
20. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 129:56 + 52:02
21. Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 130:46 + 52:52
22. Sladkovský Jaromír TAP9902 B KOB TRETRA Praha 134:36 + 56:42
23. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 134:38 + 56:44
H20B
11.07 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4576
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 95:33 4855
2. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 98:20 + 2:47 4719
3. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 98:40 + 3:07 4703
4. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 105:39 + 10:06 4362
5. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 108:13 + 12:40 4237
6. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 108:44 + 13:11 4212
7. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 115:07 + 19:34 3900
8. Faltejsek Jan PHK9802 B OK 99 Hradec Králové 124:50 + 29:17 3426
9. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 128:22 + 32:49 3254
10. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 134:49 + 39:16 2939
11. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 136:23 + 40:50 2862
12. Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 139:04 + 43:31 2731
13. Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava 144:35 + 49:02 2462
14. Bečvář Petr OPI9800 B Orientační sporty Písek 154:31 + 58:58 1977
15. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 183:32 + 87:59 561
Košek Jan LLI9801 B TJ Loko Liberec DISK 0
Hasal Martin PGP9804 B SK Praga DISK 0
H21A
14.37 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8864
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 95:45 9316
2. Rzenca Krzysztof 38P9600 UKS Orientus Lodz 96:24 + 0:39
3. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 96:46 + 1:01 9220
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 97:49 + 2:04 9120
5. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 98:21 + 2:36 9069
6. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 99:33 + 3:48 8954
7. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 99:48 + 4:03 8931
8. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 100:12 + 4:27 8893
9. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 104:50 + 9:05 8451
10. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 105:38 + 9:53 8375
11. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 107:04 + 11:19 8238
12. Vištejn Jiří SNA9301 C TJ START Náchod 107:21 + 11:36 8212
13. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 107:22 + 11:37 8210
14. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 107:23 + 11:38 8208
15. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 108:37 + 12:52 8091
16. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 108:46 + 13:01 8077
17. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 108:52 + 13:07 8067
18. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 109:43 + 13:58 7986
19. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 110:20 + 14:35 7927
20. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 110:39 + 14:54 7897
21. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 111:42 + 15:57 7797
22. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 112:27 + 16:42 7726
23. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 113:07 + 17:22 7662
24. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 113:08 + 17:23 7661
25. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 113:20 + 17:35 7642
26. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 113:29 + 17:44 7627
27. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 116:17 + 20:32 7361
28. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 117:04 + 21:19 7286
29. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 117:41 + 21:56 7227
30. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 118:09 + 22:24 7183
31. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 118:37 + 22:52 7138
32. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 120:54 + 25:09 6921
33. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 120:56 + 25:11 6918
34. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 124:19 + 28:34 6595
35. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 126:14 + 30:29 6413
36. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 127:08 + 31:23 6327
37. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 127:24 + 31:39 6302
38. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 128:27 + 32:42 6202
39. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 129:25 + 33:40 6110
40. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 132:11 + 36:26 5846
41. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 132:41 + 36:56 5798
42. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 133:29 + 37:44 5722
43. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 134:15 + 38:30 5649
44. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 134:41 + 38:56 5608
45. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 137:09 + 41:24 5373
46. Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia Plzeň 140:50 + 45:05 5022
47. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 141:08 + 45:23 4993
48. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 144:18 + 48:33 4692
49. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 145:19 + 49:34 4595
50. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 147:06 + 51:21 4425
51. Třebický Vladimír DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka 175:54 + 80:09 1682
Podzinski Rafal 38P9101 UKS Orientus Lodz DISK
Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha DISK 0
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK 0
H21B
13.41 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7645
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 102:37 8172
2. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 105:33 + 2:56 7951
3. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 108:30 + 5:53 7729
4. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 109:22 + 6:45 7664
5. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 112:59 + 10:22 7391
6. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 113:11 + 10:34 7376
7. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 113:25 + 10:48 7359
8. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 117:07 + 14:30 7080
9. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 117:30 + 14:53 7051
9. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 117:30 + 14:53 7051
11. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 117:31 + 14:54 7050
12. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 117:32 + 14:55 7049
13. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 117:45 + 15:08 7032
14. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 119:51 + 17:14 6874
15. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 119:58 + 17:21 6865
16. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 120:14 + 17:37 6845
17. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 121:07 + 18:30 6779
18. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 121:39 + 19:02 6739
19. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 123:25 + 20:48 6605
20. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 123:42 + 21:05 6584
21. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 125:18 + 22:41 6464
22. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 125:50 + 23:13 6423
23. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 128:21 + 25:44 6234
24. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 129:18 + 26:41 6162
25. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 131:57 + 29:20 5963
26. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 132:02 + 29:25 5956
27. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 135:37 + 33:00 5686
28. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 135:40 + 33:03 5683
29. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 138:06 + 35:29 5499
30. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 138:37 + 36:00 5461
31. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 140:26 + 37:49 5324
32. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 140:46 + 38:09 5299
33. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 141:07 + 38:30 5272
34. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 141:29 + 38:52 5245
35. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 143:39 + 41:02 5081
36. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 156:23 + 53:46 4122
37. Artzi Yaron 24I8300 Israel Orienteering 165:52 + 63:15
38. Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 181:26 + 78:49 2235
39. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 185:32 + 82:55 1927
Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec DISK 0
Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha DISK 0
Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga DISK 0
H21C
9.49 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4883
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 76:16 5547
2. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:10 + 10:54 4888
3. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:38 + 12:22 4800
4. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 91:58 + 15:42 4598
5. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 95:57 + 19:41 4357
6. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 102:16 + 26:00 3976
7. Žídek Karel TUR8207 C OOB TJ Turnov 109:09 + 32:53 3560
8. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 110:01 + 33:45 3507
9. Skalka Jakub 5RX9101 NNN 113:45 + 37:29
10. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 115:31 + 39:15 3175
11. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 115:41 + 39:25 3165
12. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 120:44 + 44:28 2859
13. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 121:53 + 45:37 2790
H35B
9.62 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 74:36
2. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 78:04 + 3:28
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 78:36 + 4:00
4. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:32 + 5:56
5. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 82:26 + 7:50
6. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 83:20 + 8:44
7. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 85:05 + 10:29
8. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 89:52 + 15:16
9. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:43 + 17:07
10. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 92:15 + 17:39
11. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 93:59 + 19:23
12. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 94:37 + 20:01
13. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 95:15 + 20:39
14. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 101:50 + 27:14
15. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 103:17 + 28:41
16. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 103:26 + 28:50
17. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:07 + 29:31
18. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 107:14 + 32:38
19. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 107:50 + 33:14
20. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 108:44 + 34:08
21. Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 114:05 + 39:29
22. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 114:43 + 40:07
23. Drągowski Piotr DOB8200 C KOB Dobruška 121:03 + 46:27
24. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 124:22 + 49:46
25. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 148:35 + 73:59
26. Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 150:34 + 75:58
27. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 175:44 + 101:08
H40B
8.71 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 65:29
2. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 67:23 + 1:54
3. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 67:40 + 2:11
4. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 71:15 + 5:46
5. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 73:23 + 7:54
6. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 75:02 + 9:33
7. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 75:43 + 10:14
8. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 75:50 + 10:21
9. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 76:36 + 11:07
10. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 80:37 + 15:08
11. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 81:18 + 15:49
12. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 82:35 + 17:06
13. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 83:04 + 17:35
14. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 83:14 + 17:45
15. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 83:31 + 18:02
15. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 83:31 + 18:02
17. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 83:46 + 18:17
18. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 83:57 + 18:28
19. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 85:46 + 20:17
20. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:42 + 21:13
21. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 87:10 + 21:41
22. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 89:01 + 23:32
23. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 89:14 + 23:45
24. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 90:26 + 24:57
25. Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 90:32 + 25:03
26. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 93:42 + 28:13
27. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 96:32 + 31:03
28. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:05 + 31:36
29. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 97:44 + 32:15
30. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 97:50 + 32:21
31. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 99:27 + 33:58
32. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:56 + 34:27
33. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 100:34 + 35:05
34. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 101:34 + 36:05
35. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 103:37 + 38:08
36. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 103:40 + 38:11
37. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 103:46 + 38:17
38. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 106:01 + 40:32
39. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 106:40 + 41:11
40. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 110:18 + 44:49
41. Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 111:28 + 45:59
42. Murawski Piotr 3CP7300 Azymut Mochy 111:47 + 46:18
43. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 112:57 + 47:28
44. Holík Jaromír NEJ7500 C TJ Jiskra Nejdek 121:11 + 55:42
45. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 122:30 + 57:01
46. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 128:33 + 63:04
47. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 129:11 + 63:42
48. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 132:00 + 66:31
49. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 133:51 + 68:22
50. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 143:26 + 77:57
51. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 147:55 + 82:26
52. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 159:24 + 93:55
53. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 161:02 + 95:33
54. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 183:13 + 117:44
55. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 295:26 + 229:57
Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava DISK
Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga DISK
Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H45B
8.18 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 62:28
2. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 65:23 + 2:55
3. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 65:59 + 3:31
4. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 69:20 + 6:52
5. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 72:23 + 9:55
6. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 72:34 + 10:06
7. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 73:26 + 10:58
8. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 73:49 + 11:21
9. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:09 + 11:41
10. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 74:10 + 11:42
11. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 74:19 + 11:51
12. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 74:32 + 12:04
13. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:09 + 12:41
14. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 75:35 + 13:07
15. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 76:54 + 14:26
16. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 77:42 + 15:14
17. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 80:27 + 17:59
18. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 82:40 + 20:12
19. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 84:27 + 21:59
20. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 84:48 + 22:20
21. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 85:30 + 23:02
22. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 86:16 + 23:48
23. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 86:20 + 23:52
24. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 86:24 + 23:56
25. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 87:04 + 24:36
26. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 89:07 + 26:39
27. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:19 + 27:51
28. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 90:42 + 28:14
29. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 92:12 + 29:44
30. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:19 + 29:51
31. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 92:25 + 29:57
32. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 93:02 + 30:34
33. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:40 + 31:12
34. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 94:43 + 32:15
35. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 95:48 + 33:20
36. Bulíř Jiří 44C6801 Neregistrovaní 97:19 + 34:51
37. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 99:16 + 36:48
38. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:35 + 37:07
39. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 100:32 + 38:04
40. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 100:36 + 38:08
41. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 100:38 + 38:10
42. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 101:22 + 38:54
43. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 101:51 + 39:23
44. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 103:15 + 40:47
45. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 103:58 + 41:30
46. Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia Plzeň 106:35 + 44:07
47. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 107:26 + 44:58
48. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 114:47 + 52:19
49. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 116:35 + 54:07
50. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 129:56 + 67:28
51. Hejsek Jiří KAM6900 C OK Kamenice 130:12 + 67:44
52. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 141:37 + 79:09
53. De Heij Michel RIC6900 C OB Říčany 159:17 + 96:49
Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava DISK
H50B
7.12 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 60:34
2. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 61:42 + 1:08
3. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 63:58 + 3:24
4. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 68:56 + 8:22
5. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 68:59 + 8:25
6. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 70:26 + 9:52
7. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 71:13 + 10:39
8. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 71:21 + 10:47
9. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 72:38 + 12:04
10. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 72:41 + 12:07
11. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:17 + 14:43
12. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 75:51 + 15:17
13. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 78:50 + 18:16
14. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:28 + 18:54
15. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 82:18 + 21:44
16. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 84:16 + 23:42
17. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 84:32 + 23:58
18. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:15 + 25:41
19. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 86:51 + 26:17
20. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 87:27 + 26:53
21. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 87:39 + 27:05
22. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 88:14 + 27:40
23. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 90:07 + 29:33
24. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 90:33 + 29:59
25. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:44 + 32:10
26. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 93:02 + 32:28
27. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 96:16 + 35:42
28. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 98:29 + 37:55
29. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 98:46 + 38:12
30. Mechl Miroslav JIL6301 C OK Jilemnice 100:23 + 39:49
31. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 100:35 + 40:01
32. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 108:17 + 47:43
33. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 110:07 + 49:33
34. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 111:43 + 51:09
35. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 115:49 + 55:15
36. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 116:38 + 56:04
37. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 122:12 + 61:38
38. Kavalek Miroslav CHA6300 C OK Chrastava 131:27 + 70:53
39. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 153:42 + 93:08
Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja DISK
H55B
6.31 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 59:48
2. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 60:41 + 0:53
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 62:49 + 3:01
4. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 63:16 + 3:28
5. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 64:39 + 4:51
6. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 64:49 + 5:01
7. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 66:59 + 7:11
7. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 66:59 + 7:11
9. Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 67:45 + 7:57
10. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:52 + 9:04
11. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 68:59 + 9:11
12. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 69:59 + 10:11
13. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 71:29 + 11:41
14. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 72:17 + 12:29
15. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 74:51 + 15:03
16. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 75:33 + 15:45
17. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 75:40 + 15:52
18. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:42 + 15:54
19. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 75:47 + 15:59
20. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 80:07 + 20:19
21. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 80:13 + 20:25
22. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 80:57 + 21:09
23. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 81:38 + 21:50
24. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:43 + 21:55
25. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 85:12 + 25:24
26. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:32 + 25:44
27. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 88:04 + 28:16
28. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 88:28 + 28:40
29. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 90:37 + 30:49
30. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 91:44 + 31:56
31. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 92:04 + 32:16
32. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 93:17 + 33:29
33. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 94:12 + 34:24
34. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 97:01 + 37:13
35. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 98:59 + 39:11
36. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:03 + 42:15
37. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 115:08 + 55:20
38. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 120:11 + 60:23
39. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 124:19 + 64:31
H60B
5.49 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 47:02
2. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:14 + 3:12
3. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 51:16 + 4:14
4. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:26 + 5:24
5. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 52:27 + 5:25
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 53:09 + 6:07
7. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 53:15 + 6:13
8. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 55:42 + 8:40
9. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 56:17 + 9:15
10. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 57:41 + 10:39
11. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 58:41 + 11:39
12. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 60:19 + 13:17
13. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 61:30 + 14:28
14. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 65:04 + 18:02
15. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 66:08 + 19:06
16. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 67:45 + 20:43
17. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 69:15 + 22:13
18. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 70:12 + 23:10
19. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 74:36 + 27:34
20. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 75:07 + 28:05
21. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:58 + 28:56
22. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 81:03 + 34:01
23. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 83:15 + 36:13
24. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 107:14 + 60:12
25. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 110:14 + 63:12
H65B
5.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 56:21
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 58:06 + 1:45
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 59:02 + 2:41
4. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 60:35 + 4:14
5. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 61:44 + 5:23
6. Conrad Helmut 33D4501 USV TU Dresden 65:12 + 8:51
7. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 65:32 + 9:11
8. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:27 + 12:06
9. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 72:16 + 15:55
10. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 74:17 + 17:56
11. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 74:32 + 18:11
12. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 74:55 + 18:34
13. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 76:03 + 19:42
14. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 77:01 + 20:40
15. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 82:45 + 26:24
16. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 83:32 + 27:11
17. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 85:26 + 29:05
18. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 86:51 + 30:30
19. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 87:23 + 31:02
20. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 88:38 + 32:17
21. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 99:08 + 42:47
22. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 103:31 + 47:10
Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice DISK
H70B
5.13 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:37
2. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 62:50 + 2:13
3. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 63:52 + 3:15
4. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 66:42 + 6:05
5. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 66:56 + 6:19
6. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 67:01 + 6:24
7. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:14 + 10:37
8. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:17 + 10:40
9. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 72:03 + 11:26
10. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 73:40 + 13:03
11. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 76:24 + 15:47
12. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 78:29 + 17:52
13. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 79:34 + 18:57
14. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 80:28 + 19:51
15. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 80:59 + 20:22
16. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 91:09 + 30:32
17. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 99:19 + 38:42
18. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 107:23 + 46:46
19. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 107:47 + 47:10
20. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 109:01 + 48:24
21. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 109:58 + 49:21
22. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 110:36 + 49:59
23. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 129:09 + 68:32
24. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 157:27 + 96:50
H75B
4.29 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 61:34
2. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 71:06 + 9:32
3. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 71:46 + 10:12
4. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 74:51 + 13:17
5. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 76:26 + 14:52
6. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 84:00 + 22:26
7. Javůrek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě 89:22 + 27:48
8. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 118:23 + 56:49
H80B
3.35 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 55:25
HDR
4.08 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 24:29
2. Berková Leontýna VLI1151 C Slavia Liberec orienteering 30:40 + 6:11
3. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 30:58 + 6:29
4. Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 31:19 + 6:50
5. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 33:13 + 8:44
6. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 33:30 + 9:01
7. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 34:28 + 9:59
8. Rybář Vítek Neregistrovaní ( NNN 35:16 + 10:47
9. Vošlajerová Marie LME1050 C SK Los Mělník 35:17 + 10:48
10. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:14 + 13:45
11. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 38:42 + 14:13
12. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 39:10 + 14:41
13. Posolda Lukáš SJC1049 Sportcentrum Jičín 40:28 + 15:59
14. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 41:12 + 16:43
15. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 41:16 + 16:47
16. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 42:37 + 18:08
17. Lazar David RIC1001 C OB Říčany 43:59 + 19:30
18. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 47:28 + 22:59
19. Uhrová Kristýna NNN2 Neregistrovaní (NNN) 51:01 + 26:32
20. Chmelíková Anežka DOR1050 C OK Dobříš 52:30 + 28:01
21. Kubátová Karolína Neregistrovaní ( NNN 53:59 + 29:30
22. Skřipský Vojtěch LME1049 SK Los Mělník 54:54 + 30:25
23. Feřtová Eliška 42Z1050 Neregistrovaní - Feřtovi 55:15 + 30:46
24. Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 56:07 + 31:38
25. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 56:44 + 32:15
26. Hák Martin TUR1206 C OOB TJ Turnov 56:46 + 32:17
27. Rafajová Justyna Neregistrovaní ( NNN 57:36 + 33:07
28. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 57:59 + 33:30
29. Rafaj Hynek Neregistrovaní ( NNN 58:16 + 33:47
30. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 58:49 + 34:20
31. Kašše Jakub Neregistrovaní ( NNN 59:44 + 35:15
32. Kašše Matěj Neregistrovaní ( NNN 60:56 + 36:27
33. Kůtková Sára JEN1350 OB Jenišovice 61:38 + 37:09
34. Kottíková Anežka TJNxxx1 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:57 + 37:28
35. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 62:04 + 37:35
36. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 62:43 + 38:14
37. Fecko Richard NEK1100 C Nejdek Orienteering 64:22 + 39:53
38. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 68:00 + 43:31
39. Lankaš Antonín OK Chrastava CHA 68:47 + 44:18
40. Ledinská Luce Neregistrovaní ( NNN 71:24 + 46:55
41. Koval Jiří Neregistrovaní ( NNN 76:45 + 52:16
42. Koval Karel Neregistrovaní ( NNN 77:42 + 53:13
43. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 81:17 + 56:48
44. Uher Matěj NNN3 Neregistrovaní (NNN) 84:27 + 59:58
45. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 90:40 + 66:11
46. Míka Štěpán DKP1504 C Oddíl OB Kotlářka 90:52 + 66:23
47. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 96:07 + 71:38
Matoušek Jan NNN1100 Neregistrovaní (NNN) DISK
Pětiletý Marek Neregistrovaní ( NNN DISK
Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering DISK
P
4.88 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajdová Magdalena KAM7450 C OK Kamenice 43:53
2. Tišer Robert Neregistrovaní ( NNN 50:23 + 6:30
3. Hrdá Martina Slavia Liberec o VLI 57:08 + 13:15
4. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 59:31 + 15:38
5. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 62:01 + 18:08
6. Feřt Martin 42Z7700 Neregistrovaní - Feřtovi 63:33 + 19:40
7. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 64:31 + 20:38
8. Nejedlo David LLI7100 C TJ Loko Liberec 66:08 + 22:15
9. Thoř Miloš SOK TJ Turnov TUV 66:48 + 22:55
10. Balek Zdeněk Neregistrovaní ( NNN 66:54 + 23:01
11. Machová Věra OOB TJ Tatran Ja TJN 68:29 + 24:36
12. Feřtová Jitka 42Z7850 Neregistrovaní - Feřtovi 68:35 + 24:42
13. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 71:15 + 27:22
14. Švarcová Lenka Neregistrovaní ( NNN 71:25 + 27:32
15. Trylč Jakub Neregistrovaní ( NNN 71:33 + 27:40
16. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 71:38 + 27:45
17. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 74:56 + 31:03
18. Jakubík Petr TJNxx35 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:16 + 33:23
19. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 77:46 + 33:53
20. Puchalský Jakub USK Praha VSP 79:08 + 35:15
21. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 79:16 + 35:23
22. Schejbal Petr Neregistrovaní ( NNN 79:31 + 35:38
23. Uhrová Eva NNN1 Neregistrovaní (NNN) 79:56 + 36:03
24. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 79:58 + 36:05
25. Švarcová Simona Neregistrovaní ( NNN 80:57 + 37:04
26. Titzová Pavlína VSP7463 C USK Praha 81:24 + 37:31
27. Kosíková Helena Neregistrovaní ( NNN 81:51 + 37:58
28. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 81:53 + 38:00
29. Jakubík Vojtěch TJNxx36 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:43 + 38:50
30. Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:07 + 39:14
31. Černá Kateřina Neregistrovaní ( NNN 83:15 + 39:22
32. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 84:04 + 40:11
33. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:58 + 42:05
34. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 86:07 + 42:14
35. Havlová Klára RUM0152 ZOOB Rumburk 92:29 + 48:36
36. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 92:43 + 48:50
37. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 93:12 + 49:19
38. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 94:13 + 50:20
39. Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 94:52 + 50:59
40. Schejbal Jan Neregistrovaní ( NNN 97:03 + 53:10
41. Vltavská Jana Neregistrovaní ( NNN 98:50 + 54:57
42. Dohnalová Anna Neregistrovaní ( NNN 99:39 + 55:46
43. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 100:47 + 56:54
44. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:29 + 57:36
45. Hřivna Ondřej Neregistrovaní ( NNN 104:04 + 60:11
46. Punčochářová Simona 4LC0050 Neregistrovaná - Punčochářová 105:19 + 61:26
47. Medřická Andrea 4HX6950 DSVJ 106:03 + 62:10
48. Kernerová Iris 4HX7350 DSVJ 106:09 + 62:16
49. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 106:42 + 62:49
50. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 109:36 + 65:43
51. Ševčík Adam ONO0300 C SKOB Ostrov 109:45 + 65:52
52. Míka Pavel Neregistrovaní ( NNN 114:31 + 70:38
53. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 115:53 + 72:00
54. Andrlová Renata Neregistrovaní ( NNN 116:18 + 72:25
55. Lockhart Stephen Neregistrovaní ( NNN 118:55 + 75:02
56. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 119:50 + 75:57
57. Drahoňovská Veronika RUM8451 ZOOB Rumburk 121:44 + 77:51
58. Kernerová Soňa 4HX9850 DSVJ 122:39 + 78:46
59. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 125:39 + 81:46
60. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 125:58 + 82:05
61. Berchová Kateřina LME0999 SK Los Mělník 126:50 + 82:57
62. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 128:47 + 84:54
63. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 137:52 + 93:59
64. Čermáková Kristýna Slavia Liberec o VLI 138:03 + 94:10
65. Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 138:51 + 94:58
66. Procházková Jitka KPY7850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 147:50 + 103:57
67. Procházka Tomáš Neregistrovaní ( NNN 160:48 + 116:55
68. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 166:28 + 122:35
69. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 166:56 + 123:03
70. Kernerová Eva 4HX0650 DSVJ 170:34 + 126:41
71. Kerner Josef 4HX0400 DSVJ 170:47 + 126:54
72. Posseltová Ivana TJN6450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 192:13 + 148:20
Koutová Naděžda Neregistrovaní ( NNN DISK
Schejbal Pavel Neregistrovaní ( NNN DISK
Zaydlar Michal Neregistrovaní ( NNN DISK
Raisr Ivo 62X7900 Neregistrovaní - VLI DISK
Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy DISK
Štičková Eva LLI6051 C TJ Loko Liberec DISK
Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk DISK
T
8.65 km, 17 kontrol
<
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 83:12
2. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 86:40 + 3:28
3. Jaunsproge Mara Neregistrovaní ( NNN 91:16 + 8:04
4. Marek Lukáš LLI9800 C TJ Loko Liberec 92:00 + 8:48
5. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 93:40 + 10:28
6. Ruckerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 96:18 + 13:06