Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
14.05.2017
Místo konání:
Křižany, louka 1 km V od obce (50.7327375N, 14.9554733E)
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10 000, E 5m, A4 pro všechny kategorie
Ředitel závodu:
Martan Jiří
Hlavní rozhodčí:
Škoda Přemek - R1
Stavitel tratí:
Horáček Michal - R2, Horáček Miroslav - R2
JURY:
Janata Martin, Matras Tomáš, Farář Václav
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
D10L
3.75 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 23:54
2. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 24:15 + 0:21
3. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:08 + 2:14
4. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 28:59 + 5:05
5. Feřtová Anežka 42Z0850 Neregistrovaní - Feřtovi 29:06 + 5:12
6. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 29:20 + 5:26
7. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 29:43 + 5:49
8. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 33:34 + 9:40
9. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 33:50 + 9:56
10. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:11 + 10:17
11. Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 36:32 + 12:38
12. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 37:23 + 13:29
13. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 37:37 + 13:43
14. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 38:07 + 14:13
15. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:30 + 16:36
16. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 40:41 + 16:47
17. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 41:20 + 17:26
18. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 43:01 + 19:07
19. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 49:45 + 25:51
20. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:07 + 29:13
D10C
1.96 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 16:41
2. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 19:12 + 2:31
3. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 19:26 + 2:45
4. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 20:15 + 3:34
5. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:42 + 4:01
6. Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 20:44 + 4:03
7. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 22:08 + 5:27
8. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 23:58 + 7:17
9. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 24:49 + 8:08
10. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 25:07 + 8:26
11. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 25:35 + 8:54
12. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:10 + 9:29
13. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 28:43 + 12:02
14. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:17 + 12:36
15. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 31:34 + 14:53
16. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 31:50 + 15:09
17. Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 33:04 + 16:23
18. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 34:39 + 17:58
19. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 35:19 + 18:38
20. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 37:15 + 20:34
21. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 40:21 + 23:40
Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D12C
2.38 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 19:23
2. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 19:54 + 0:31
3. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:56 + 1:33
4. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 21:15 + 1:52
5. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 21:58 + 2:35
6. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 22:25 + 3:02
7. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 23:12 + 3:49
8. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 24:00 + 4:37
9. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 24:09 + 4:46
10. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 24:39 + 5:16
11. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:50 + 5:27
12. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 25:39 + 6:16
13. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 25:53 + 6:30
14. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:12 + 6:49
15. Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 27:00 + 7:37
16. Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 27:04 + 7:41
17. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 27:39 + 8:16
18. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 28:35 + 9:12
19. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 28:50 + 9:27
20. Bártová Alžběta LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 9:30
21. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 29:28 + 10:05
22. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 29:50 + 10:27
23. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 30:04 + 10:41
24. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 30:20 + 10:57
25. Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha 30:39 + 11:16
26. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 31:40 + 12:17
27. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 32:55 + 13:32
28. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 33:45 + 14:22
29. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 34:12 + 14:49
30. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 34:38 + 15:15
31. Pešanová Emma LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:13 + 15:50
32. Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín 36:56 + 17:33
33. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 37:58 + 18:35
34. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 39:46 + 20:23
35. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 41:13 + 21:50
36. Pešanová Valerie LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:51 + 22:28
37. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 44:16 + 24:53
38. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 55:37 + 36:14
39. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 59:59 + 40:36
40. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 61:08 + 41:45
41. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 84:03 + 64:40
D14B
2.49 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 19:38
2. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 21:14 + 1:36
3. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 21:49 + 2:11
4. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 22:40 + 3:02
5. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 22:56 + 3:18
6. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 22:58 + 3:20
7. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 23:13 + 3:35
8. Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:32 + 3:54
9. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 23:38 + 4:00
10. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 23:51 + 4:13
11. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 23:57 + 4:19
11. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 23:57 + 4:19
13. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 24:05 + 4:27
14. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 24:08 + 4:30
15. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 24:21 + 4:43
16. Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:51 + 5:13
17. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 25:15 + 5:37
18. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 25:17 + 5:39
19. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 25:26 + 5:48
20. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:48 + 6:10
21. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem, 25:57 + 6:19
22. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 25:58 + 6:20
23. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 26:10 + 6:32
24. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:13 + 6:35
25. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 26:54 + 7:16
26. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 27:08 + 7:30
27. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 27:53 + 8:15
28. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 27:57 + 8:19
29. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 28:19 + 8:41
30. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 28:21 + 8:43
31. Marková Hana LLI0450 B TJ Loko Liberec 28:26 + 8:48
32. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 28:34 + 8:56
33. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 29:02 + 9:24
34. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 29:19 + 9:41
35. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 29:35 + 9:57
36. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:44 + 10:06
37. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 29:58 + 10:20
38. Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 30:01 + 10:23
39. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 30:27 + 10:49
40. Řeháková Gabriela SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary 30:36 + 10:58
41. Smolková Barbora TAP0356 B KOB TRETRA Praha 30:43 + 11:05
42. Veselá Aneta SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec 31:26 + 11:48
43. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 31:32 + 11:54
44. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 31:38 + 12:00
45. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:52 + 12:14
46. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:57 + 12:19
47. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:15 + 12:37
48. Hošková Kateřina LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:21 + 12:43
49. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:32 + 12:54
50. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 33:25 + 13:47
51. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 33:35 + 13:57
52. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 34:06 + 14:28
53. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:35 + 14:57
54. Kosinová Kristýna SJC0453 B Sportcentrum Jičín 35:20 + 15:42
55. Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 35:54 + 16:16
56. Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 36:01 + 16:23
57. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 36:53 + 17:15
58. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 38:14 + 18:36
59. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:30 + 19:52
60. Kociánová Hana SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 40:37 + 20:59
61. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 40:52 + 21:14
62. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 47:30 + 27:52
63. Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 48:21 + 28:43
64. Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:08 + 29:30
65. Balková Markéta OPI0450 B Orientační sporty Písek 50:15 + 30:37
Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D16B
2.82 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 27:32
2. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 28:44 + 1:12
3. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 31:43 + 4:11
4. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:46 + 4:14
5. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 32:10 + 4:38
6. Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 32:36 + 5:04
7. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 32:41 + 5:09
8. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 32:46 + 5:14
9. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:47 + 5:15
10. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 32:52 + 5:20
11. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 32:57 + 5:25
12. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 33:22 + 5:50
13. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 33:32 + 6:00
14. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 33:34 + 6:02
15. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 34:12 + 6:40
16. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 35:06 + 7:34
17. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 35:24 + 7:52
18. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 35:30 + 7:58
19. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 36:12 + 8:40
20. Machová Viktorie PHK0252 B OK 99 Hradec Králové 36:17 + 8:45
21. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:37 + 9:05
22. Kubíčková Iva LPU0157 B OK Lokomotiva Pardubice 36:44 + 9:12
23. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 37:12 + 9:40
24. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 37:14 + 9:42
25. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 37:16 + 9:44
26. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:41 + 10:09
27. Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 38:09 + 10:37
28. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 38:15 + 10:43
29. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 38:36 + 11:04
30. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 38:43 + 11:11
31. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 39:10 + 11:38
32. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 39:43 + 12:11
33. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:02 + 12:30
34. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 40:16 + 12:44
35. Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 40:23 + 12:51
36. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:26 + 12:54
37. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 40:46 + 13:14
38. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 41:39 + 14:07
39. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 42:36 + 15:04
40. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 43:41 + 16:09
41. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 44:16 + 16:44
42. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:33 + 18:01
43. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 46:15 + 18:43
44. Olszanka Gabriela TUR0152 C OOB TJ Turnov 46:31 + 18:59
45. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 46:49 + 19:17
46. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 47:19 + 19:47
47. Suchánková Eliška PHK0250 B OK 99 Hradec Králové 47:25 + 19:53
48. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 50:15 + 22:43
49. Charouzková Eliška TAP0254 C KOB TRETRA Praha 62:32 + 35:00
50. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 64:05 + 36:33
51. Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 64:51 + 37:19
Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové DISK
Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka DISK
D18B
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 29:41
2. Kopecká Johana VSP9950 A USK Praha 30:17 + 0:36
3. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 30:25 + 0:44
4. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 31:38 + 1:57
5. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 33:54 + 4:13
6. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 34:23 + 4:42
7. Kováříková Marie KAM0050 C OK Kamenice 34:36 + 4:55
8. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 35:12 + 5:31
9. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 36:24 + 6:43
10. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 37:10 + 7:29
11. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 37:45 + 8:04
12. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 38:34 + 8:53
13. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 40:09 + 10:28
14. Mudrová Lenka KRL0052 C Kometa Kralovice 40:29 + 10:48
15. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 41:45 + 12:04
16. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 41:48 + 12:07
17. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 43:18 + 13:37
18. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 44:52 + 15:11
19. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:15 + 15:34
20. Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 56:23 + 26:42
21. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:15 + 27:34
22. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 62:09 + 32:28
Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha DISK
Macháčková Barbora FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D20B
2.96 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3276
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:49 3798
2. Gorczyca Maria 34P9750 WKS Grunwald Poznań 32:15 + 1:26
3. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:12 + 5:23 3272
4. Kašparová Adéla VSP9850 C USK Praha 37:27 + 6:38 3150
5. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 43:02 + 12:13 2603
6. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 43:46 + 12:57 2532
7. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 44:27 + 13:38 2465
8. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 44:57 + 14:08 2416
9. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:20 + 15:31 2281
10. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 46:34 + 15:45 2258
11. Murawska Marta 3CP9850 Azymut Mochy 49:18 + 18:29
12. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 54:30 + 23:41 1482
13. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 71:51 + 41:02 0
D21A
4.16 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9294
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 40:32 9820
2. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 41:21 + 0:49 9628
3. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 41:41 + 1:09 9550
4. Matějů Martina PGP8556 C SK Praga 41:57 + 1:25 9487
4. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 41:57 + 1:25 9487
6. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 42:22 + 1:50 9389
7. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 42:32 + 2:00 9350
8. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 44:01 + 3:29 9002
9. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 4:17 8814
10. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 45:13 + 4:41 8721
10. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 45:13 + 4:41 8721
12. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 45:29 + 4:57 8658
13. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 45:45 + 5:13 8595
14. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 45:46 + 5:14 8591
15. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 47:00 + 6:28 8302
16. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:24 + 6:52 8208
17. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 47:49 + 7:17 8110
18. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 49:03 + 8:31 7821
19. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 49:33 + 9:01 7704
20. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:02 + 9:30 7590
21. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 50:25 + 9:53 7500
22. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 50:40 + 10:08 7442
23. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 51:36 + 11:04 7223
24. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 52:13 + 11:41 7078
25. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 52:54 + 12:22 6918
26. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 53:01 + 12:29 6890
27. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 53:05 + 12:33 6875
28. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 55:48 + 15:16 6237
29. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 56:41 + 16:09 6030
30. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 56:59 + 16:27 5959
31. Wysocka Malwina DOB8585 C KOB Dobruška 58:09 + 17:37 5686
32. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 59:02 + 18:30 5478
33. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 59:23 + 18:51 5396
34. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 60:17 + 19:45 5185
35. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 61:00 + 20:28 5017
36. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 61:24 + 20:52
37. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 61:46 + 21:14 4837
38. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 64:18 + 23:46 4242
39. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:40 + 24:08 4156
40. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 65:11 + 24:39 4035
41. Boumová Irena KSH7756 C OB Kašperské Hory 67:01 + 26:29 3605
42. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 67:46 + 27:14 3429
43. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:41 + 29:09 2979
44. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 69:46 + 29:14 2959
45. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 70:13 + 29:41 2854
46. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 71:51 + 31:19 2471
47. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 72:25 + 31:53 2338
Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast DISK 0
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK 0
D21B
3.74 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5308
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 49:46 5827
2. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 54:03 + 4:17 5378
3. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:15 + 4:29 5357
4. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 55:21 + 5:35 5242
5. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 57:36 + 7:50 5006
6. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 58:19 + 8:33 4931
7. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 59:26 + 9:40 4814
8. Špičáková Barbora DKP8250 C Oddíl OB Kotlářka 59:48 + 10:02 4776
9. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 60:09 + 10:23 4739
10. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 60:23 + 10:37 4715
11. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 62:18 + 12:32 4514
12. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 63:51 + 14:05 4351
13. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 64:40 + 14:54 4266
14. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:02 + 16:16 4123
15. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 66:06 + 16:20 4116
16. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:14 + 16:28 4102
17. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 67:49 + 18:03 3936
18. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 68:27 + 18:41 3869
19. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 68:31 + 18:45 3862
19. Bartoňová Radka PGP8751 C SK Praga 68:31 + 18:45 3862
21. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 70:32 + 20:46 3651
22. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 73:05 + 23:19 3384
23. Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 79:24 + 29:38 2722
D21C
2.96 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4247
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 38:19 4879
2. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 44:29 + 6:10 4242
3. Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 45:34 + 7:15 4130
4. Nováková Zuzana NPA9151 R SK LOB Nová Paka 50:54 + 12:35 3580
5. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 53:42 + 15:23 3291
6. Höferová Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 54:43 + 16:24 3186
7. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 55:06 + 16:47 3146
8. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 55:21 + 17:02 3120
9. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 58:14 + 19:55 2823
10. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 63:53 + 25:34 2239
11. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 72:42 + 34:23 1329
12. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 79:06 + 40:47 669
13. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 80:38 + 42:19
D35B
2.99 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 28:27
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 32:00 + 3:33
3. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 32:43 + 4:16
4. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:11 + 5:44
5. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 34:27 + 6:00
6. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 35:03 + 6:36
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 35:30 + 7:03
8. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 36:06 + 7:39
9. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 40:26 + 11:59
10. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 43:11 + 14:44
11. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 43:20 + 14:53
12. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 45:00 + 16:33
13. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 46:24 + 17:57
14. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:55 + 19:28
15. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 48:19 + 19:52
16. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 62:55 + 34:28
17. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 67:33 + 39:06
18. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 73:30 + 45:03
D40B
2.92 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 30:59
2. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 32:09 + 1:10
3. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 32:38 + 1:39
4. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 33:14 + 2:15
5. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 33:40 + 2:41
6. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 33:49 + 2:50
7. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 35:08 + 4:09
8. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 35:13 + 4:14
9. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 35:15 + 4:16
10. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 35:43 + 4:44
11. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:30 + 5:31
12. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 36:39 + 5:40
13. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 36:45 + 5:46
14. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 36:58 + 5:59
15. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 38:11 + 7:12
16. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 38:29 + 7:30
17. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 38:30 + 7:31
18. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 38:36 + 7:37
19. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 38:45 + 7:46
20. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 38:46 + 7:47
21. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 39:11 + 8:12
22. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 40:41 + 9:42
23. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 41:23 + 10:24
24. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:48 + 11:49
25. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 42:51 + 11:52
26. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 42:54 + 11:55
26. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 42:54 + 11:55
28. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:57 + 11:58
29. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 43:29 + 12:30
30. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 45:00 + 14:01
31. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 45:07 + 14:08
32. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 47:29 + 16:30
33. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 47:48 + 16:49
34. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 48:12 + 17:13
35. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 49:43 + 18:44
35. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 49:43 + 18:44
37. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 50:15 + 19:16
38. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 51:06 + 20:07
39. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 54:38 + 23:39
40. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 56:19 + 25:20
41. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 56:27 + 25:28
42. Rindová Kateřina LLI7450 C TJ Loko Liberec 57:07 + 26:08
43. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 57:34 + 26:35
44. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:14 + 27:15
45. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:31 + 27:32
46. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 58:45 + 27:46
47. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 60:37 + 29:38
48. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:39 + 29:40
49. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 60:56 + 29:57
50. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:04 + 31:05
51. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 62:39 + 31:40
52. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 62:49 + 31:50
53. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 64:38 + 33:39
54. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:43 + 33:44
55. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 65:12 + 34:13
56. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 65:23 + 34:24
57. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 66:55 + 35:56
58. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 67:22 + 36:23
59. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 68:14 + 37:15
60. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 69:54 + 38:55
61. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 72:53 + 41:54
62. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 75:44 + 44:45
63. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 84:33 + 53:34
64. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:58 + 54:59
65. Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 96:15 + 65:16
66. Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 124:34 + 93:35
Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov DISK
D45B
2.81 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 31:06
2. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 33:17 + 2:11
3. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 33:34 + 2:28
4. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 4:06
5. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 35:31 + 4:25
6. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 37:05 + 5:59
7. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 37:12 + 6:06
8. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 37:21 + 6:15
9. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:28 + 6:22
10. Nowak Barbara 3CP7050 Azymut Mochy 37:43 + 6:37
11. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 38:20 + 7:14
12. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 39:16 + 8:10
13. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 39:43 + 8:37
14. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 39:59 + 8:53
15. Vlkanova Hana PHK7050 C OK 99 Hradec Králové 40:08 + 9:02
16. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 40:52 + 9:46
17. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 41:32 + 10:26
18. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 41:56 + 10:50
19. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:40 + 11:34
20. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 42:42 + 11:36
21. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 43:13 + 12:07
22. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 45:26 + 14:20
23. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 46:05 + 14:59
24. Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:18 + 15:12
25. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 46:47 + 15:41
26. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:02 + 15:56
27. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 47:05 + 15:59
28. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 47:08 + 16:02
29. Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 47:14 + 16:08
30. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 47:30 + 16:24
31. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:50 + 17:44
32. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 48:59 + 17:53
33. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 49:03 + 17:57
34. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 49:30 + 18:24
35. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 50:11 + 19:05
36. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 52:34 + 21:28
37. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 52:36 + 21:30
38. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 53:11 + 22:05
39. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 53:52 + 22:46
40. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 54:43 + 23:37
41. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 54:50 + 23:44
42. Žihlová Lucie LLI6952 C TJ Loko Liberec 54:58 + 23:52
43. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:15 + 24:09
44. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:37 + 27:31
45. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 59:45 + 28:39
46. Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 60:41 + 29:35
47. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:18 + 30:12
48. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 66:02 + 34:56
49. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:55 + 38:49
50. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:22 + 45:16
51. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 86:43 + 55:37
52. Murawska Ewa 3CP7250 Azymut Mochy 91:41 + 60:35
Labská Bohuslava LLI6951 C TJ Loko Liberec DISK
D50B
2.75 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 31:22
2. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 35:54 + 4:32
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 38:55 + 7:33
4. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 39:28 + 8:06
5. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:42 + 8:20
6. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 40:51 + 9:29
7. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:58 + 9:36
8. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:17 + 9:55
9. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:38 + 10:16
10. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:05 + 10:43
11. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 42:24 + 11:02
12. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:48 + 11:26
13. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 42:50 + 11:28
14. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 42:54 + 11:32
15. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 43:36 + 12:14
16. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 44:50 + 13:28
17. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 45:10 + 13:48
18. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:01 + 15:39
19. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 49:49 + 18:27
20. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 51:04 + 19:42
21. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 53:20 + 21:58
22. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 53:46 + 22:24
23. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 53:52 + 22:30
24. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 54:07 + 22:45
25. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 55:48 + 24:26
26. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 56:30 + 25:08
27. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 56:58 + 25:36
28. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 59:01 + 27:39
29. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 61:53 + 30:31
Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
D55B
2.62 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 30:38
2. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 36:16 + 5:38
3. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 37:28 + 6:50
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 38:00 + 7:22
5. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 38:57 + 8:19
6. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 40:05 + 9:27
7. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 41:31 + 10:53
8. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 42:02 + 11:24
9. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:59 + 13:21
10. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 46:08 + 15:30
11. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 49:33 + 18:55
12. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:51 + 19:13
13. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 50:21 + 19:43
14. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 55:40 + 25:02
15. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 59:08 + 28:30
16. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 60:03 + 29:25
17. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 71:19 + 40:41
D60B
2.28 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:31
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 28:35 + 3:04
3. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 28:44 + 3:13
4. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 29:48 + 4:17
5. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 31:45 + 6:14
6. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 32:25 + 6:54
7. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 32:35 + 7:04
8. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 33:22 + 7:51
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 35:03 + 9:32
10. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 35:53 + 10:22
11. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 35:58 + 10:27
12. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 36:07 + 10:36
13. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:08 + 11:37
14. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 39:00 + 13:29
15. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 39:04 + 13:33
16. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 40:17 + 14:46
17. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:22 + 19:51
18. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 47:26 + 21:55
19. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 47:45 + 22:14
20. Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 53:58 + 28:27
Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DISK
Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha DISK
D65B
2.27 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 33:31
2. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 34:26 + 0:55
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:13 + 2:42
4. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 37:43 + 4:12
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 40:13 + 6:42
6. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 7:29
7. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 8:46
8. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 43:18 + 9:47
9. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 50:51 + 17:20
10. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 57:24 + 23:53
11. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 63:15 + 29:44
D70B
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:56
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 45:21 + 6:25
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 80:58 + 42:02
D75B
1.89 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 29:36
H10L
3.75 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 20:31
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 21:04 + 0:33
3. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 22:29 + 1:58
4. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 24:19 + 3:48
5. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 25:18 + 4:47
6. Novotný Dalibor VLI0808 C Slavia Liberec orienteering 26:51 + 6:20
7. Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 28:15 + 7:44
8. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 32:17 + 11:46
9. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 32:34 + 12:03
10. Kejval Vojtěch SJC0902 C Sportcentrum Jičín 34:01 + 13:30
11. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 35:46 + 15:15
12. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:14 + 17:43
13. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 46:22 + 25:51
14. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 49:16 + 28:45
15. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 53:57 + 33:26
16. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 54:24 + 33:53
Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha DISK
Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha DISK
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
Hovorka Jaroslav SOK TJ Turnov TUV DISK
H10C
2.02 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 18:01
2. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 18:16 + 0:15
3. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 18:55 + 0:54
4. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 19:01 + 1:00
5. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:24 + 1:23
6. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:01 + 2:00
7. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:19 + 2:18
8. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 20:29 + 2:28
9. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 20:41 + 2:40
10. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:40 + 3:39
11. Vondra Matěj LTU0702 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:42 + 3:41
12. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:21 + 4:20
13. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 22:24 + 4:23
13. Kouřil Vojta KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:24 + 4:23
15. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 22:28 + 4:27
16. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 22:41 + 4:40
17. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 23:06 + 5:05
18. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 23:58 + 5:57
19. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:02 + 7:01
20. De Heij Robert RIC0800 C OB Říčany 26:04 + 8:03
21. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 26:59 + 8:58
22. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 27:54 + 9:53
23. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 28:01 + 10:00
24. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 29:20 + 11:19
25. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 32:44 + 14:43
26. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 34:55 + 16:54
27. Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:19 + 23:18
28. Murawski Rafal 3CP0700 Azymut Mochy 42:28 + 24:27
29. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 46:30 + 28:29
Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering DISK
Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice DISK
H12C
2.43 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 19:01
2. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 19:16 + 0:15
3. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 19:23 + 0:22
4. Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 19:40 + 0:39
5. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 20:30 + 1:29
6. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:21 + 2:20
7. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 22:18 + 3:17
8. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:46 + 3:45
9. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 23:11 + 4:10
10. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 23:31 + 4:30
11. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 23:55 + 4:54
12. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 24:41 + 5:40
13. Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 25:12 + 6:11
14. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 25:21 + 6:20
15. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 26:00 + 6:59
16. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:02 + 7:01
17. Skripnik Nikola FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:08 + 7:07
18. Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 27:21 + 8:20
19. Semecký Vít TAP0601 C KOB TRETRA Praha 28:10 + 9:09
20. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 29:11 + 10:10
21. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:18 + 10:17
22. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 30:07 + 11:06
23. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 30:34 + 11:33
24. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 30:38 + 11:37
25. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 30:52 + 11:51
26. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 31:06 + 12:05
27. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:48 + 12:47
28. Meier David VSP0606 C USK Praha 31:50 + 12:49
29. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:23 + 13:22
30. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 33:19 + 14:18
31. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 34:06 + 15:05
32. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 34:34 + 15:33
33. Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 35:15 + 16:14
34. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:03 + 20:02
35. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 39:53 + 20:52
36. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 41:27 + 22:26
37. Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 42:20 + 23:19
38. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 42:24 + 23:23
39. Maňour Vojtěch VSP0502 C USK Praha 43:00 + 23:59
40. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 47:28 + 28:27
41. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 59:29 + 40:28
H14B
2.76 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 17:01
2. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 17:35 + 0:34
3. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:55 + 0:54
4. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 18:29 + 1:28
5. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 18:48 + 1:47
6. Kurz Ondřej VPM0503 B KOS Slavia Plzeň 18:56 + 1:55
7. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 19:11 + 2:10
8. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 19:19 + 2:18
9. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 19:38 + 2:37
10. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 19:52 + 2:51
11. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 19:55 + 2:54
12. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 20:14 + 3:13
13. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:24 + 3:23
14. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:36 + 3:35
15. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 21:10 + 4:09
16. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 21:11 + 4:10
17. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 21:16 + 4:15
18. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 21:21 + 4:20
19. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 21:54 + 4:53
19. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 21:54 + 4:53
21. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 21:58 + 4:57
22. Kovářík Tomáš KAM0300 B OK Kamenice 22:05 + 5:04
23. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 22:40 + 5:39
24. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 22:42 + 5:41
25. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:43 + 5:42
26. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:44 + 5:43
27. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 22:58 + 5:57
28. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 22:59 + 5:58
28. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:59 + 5:58
30. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 23:46 + 6:45
31. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 23:47 + 6:46
32. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 23:50 + 6:49
33. Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 23:51 + 6:50
34. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 23:55 + 6:54
35. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 24:02 + 7:01
36. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 24:12 + 7:11
37. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:28 + 7:27
37. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 24:28 + 7:27
39. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 24:29 + 7:28
40. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 24:33 + 7:32
41. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 24:37 + 7:36
42. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 24:58 + 7:57
43. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 25:03 + 8:02
44. Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 25:09 + 8:08
45. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 25:15 + 8:14
46. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:20 + 8:19
47. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 25:24 + 8:23
48. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 25:58 + 8:57
49. Mellan Jonáš TUR0308 C OOB TJ Turnov 26:59 + 9:58
50. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 27:06 + 10:05
51. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 27:16 + 10:15
52. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 28:06 + 11:05
53. Suchánek Adam PHK0403 B OK 99 Hradec Králové 28:13 + 11:12
54. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 28:19 + 11:18
54. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:19 + 11:18
56. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 28:22 + 11:21
56. Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 28:22 + 11:21
58. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 28:28 + 11:27
59. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 28:33 + 11:32
59. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 28:33 + 11:32
61. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 28:39 + 11:38
62. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 28:48 + 11:47
63. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 29:03 + 12:02
64. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 29:12 + 12:11
65. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 29:34 + 12:33
66. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 30:17 + 13:16
67. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 30:20 + 13:19
68. Tměj Adam SJC0407 C Sportcentrum Jičín 30:21 + 13:20
69. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 30:25 + 13:24
70. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 30:28 + 13:27
71. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 30:39 + 13:38
72. Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 31:19 + 14:18
73. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 31:24 + 14:23
74. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 31:29 + 14:28
75. Vitvar Radim SJC0404 B Sportcentrum Jičín 31:34 + 14:33
76. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 32:15 + 15:14
77. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 32:30 + 15:29
78. Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 32:48 + 15:47
79. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:50 + 15:49
80. Rind Matyáš LLI0400 C TJ Loko Liberec 33:15 + 16:14
81. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 34:05 + 17:04
82. Růžička Jan SJC0406 B Sportcentrum Jičín 34:39 + 17:38
83. Tesař Zdeněk SJC0401 B Sportcentrum Jičín 34:41 + 17:40
84. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 34:44 + 17:43
85. Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 36:21 + 19:20
86. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 37:20 + 20:19
87. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 38:49 + 21:48
88. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:50 + 22:49
89. Černý Antonín TAP0402 B KOB TRETRA Praha 40:32 + 23:31
90. Bičík Štěpán TUV0405 C SOK TJ Turnov 56:29 + 39:28
91. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:07 + 60:06
Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H16B
2.87 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottstein Jonáš JIL0107 B OK Jilemnice 23:52
2. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia Plzeň 24:47 + 0:55
3. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 26:19 + 2:27
4. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 26:38 + 2:46
5. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 27:49 + 3:57
6. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 28:22 + 4:30
7. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 28:39 + 4:47
8. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 28:50 + 4:58
9. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 29:33 + 5:41
10. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 29:47 + 5:55
11. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 29:55 + 6:03
12. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 30:05 + 6:13
13. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 30:17 + 6:25
13. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:17 + 6:25
15. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 31:13 + 7:21
16. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 32:04 + 8:12
17. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 32:07 + 8:15
18. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 32:08 + 8:16
19. Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec 32:24 + 8:32
20. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 33:49 + 9:57
21. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 33:54 + 10:02
22. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 34:01 + 10:09
23. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:18 + 10:26
24. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:24 + 10:32
25. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:38 + 10:46
26. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 36:06 + 12:14
27. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 36:26 + 12:34
28. Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 36:55 + 13:03
29. Černý Jan MAS0100 B KČT Aš 37:04 + 13:12
30. Paroulek Lukáš LLI0201 C TJ Loko Liberec 37:08 + 13:16
31. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 37:11 + 13:19
32. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:28 + 13:36
33. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 37:55 + 14:03
34. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 38:04 + 14:12
35. Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 38:39 + 14:47
36. Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:10 + 15:18
37. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:25 + 16:33
38. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 40:26 + 16:34
39. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 41:05 + 17:13
40. Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 41:39 + 17:47
41. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 41:42 + 17:50
42. Bartoš Václav MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně 42:21 + 18:29
43. Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia Plzeň 44:01 + 20:09
44. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 44:20 + 20:28
45. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 44:36 + 20:44
46. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 46:08 + 22:16
47. Průša Kryštof VSP0102 B USK Praha 46:42 + 22:50
48. Pachel Jakub ZAM0202 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:49 + 22:57
49. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 56:42 + 32:50
50. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 64:26 + 40:34
51. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 64:55 + 41:03
52. Šťastný Jan TUR0211 OOB TJ Turnov 74:42 + 50:50
53. Nejedlo Matouš LLI0101 C TJ Loko Liberec 75:58 + 52:06
Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha DISK
H18B
3.23 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:44
2. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 33:43 + 1:59
3. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 34:04 + 2:20
4. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 35:00 + 3:16
5. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:24 + 3:40
6. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:50 + 6:06
7. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 37:58 + 6:14
8. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 38:10 + 6:26
9. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 38:27 + 6:43
10. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 38:33 + 6:49
11. Sladkovský Jaromír TAP9902 B KOB TRETRA Praha 38:39 + 6:55
12. Kučera Kryšpín PHK9900 B OK 99 Hradec Králové 39:44 + 8:00
13. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 40:13 + 8:29
14. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 41:42 + 9:58
15. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 43:55 + 12:11
16. Varga Ondřej KNC9900 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:33 + 14:49
17. Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 48:55 + 17:11
18. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 49:00 + 17:16
19. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 50:30 + 18:46
20. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 51:14 + 19:30
21. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 52:16 + 20:32
22. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:05 + 23:21
23. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 55:06 + 23:22
24. Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 64:35 + 32:51
Vítek Karel PGP9904 A SK Praga DISK
H20B
3.47 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3991
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 35:06 4318
2. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 35:51 + 0:45 4233
3. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 38:47 + 3:41 3900
4. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:27 + 4:21 3824
5. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 39:37 + 4:31 3805
6. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 39:51 + 4:45 3779
7. Faltejsek Jan PHK9802 B OK 99 Hradec Králové 42:14 + 7:08 3509
8. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 44:20 + 9:14 3270
9. Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava 47:26 + 12:20 2919
10. Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 47:29 + 12:23 2913
11. Bečvář Petr OPI9800 B Orientační sporty Písek 47:34 + 12:28 2903
12. Košek Jan LLI9801 B TJ Loko Liberec 48:49 + 13:43 2762
13. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 48:59 + 13:53 2743
14. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 52:45 + 17:39 2315
15. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:53 + 19:47 2073
16. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 60:53 + 25:47 1392
H21A
5.08 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8922
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 39:30 9509
2. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 39:55 + 0:25 9414
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 42:06 + 2:36 8914
4. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 42:56 + 3:26 8723
5. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 43:28 + 3:58 8601
6. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 43:34 + 4:04 8578
7. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 43:44 + 4:14 8540
8. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 44:19 + 4:49 8406
9. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 44:34 + 5:04 8349
10. Rzenca Krzysztof 38P9600 UKS Orientus Lodz 45:26 + 5:56
11. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 45:44 + 6:14 8081
12. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 45:46 + 6:16 8074
13. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 46:01 + 6:31 8017
14. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 46:11 + 6:41 7978
15. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 46:22 + 6:52 7936
16. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 47:24 + 7:54 7700
17. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 47:26 + 7:56 7692
18. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 47:38 + 8:08 7646
19. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 48:00 + 8:30 7562
20. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 48:06 + 8:36 7539
21. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 48:09 + 8:39 7528
22. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 48:15 + 8:45 7505
23. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 48:20 + 8:50 7486
24. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 48:21 + 8:51 7482
25. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 48:33 + 9:03 7436
26. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 48:38 + 9:08 7417
27. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 48:48 + 9:18 7379
28. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 49:32 + 10:02 7211
29. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 49:49 + 10:19 7146
30. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 50:02 + 10:32 7096
31. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 50:17 + 10:47 7039
32. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 50:27 + 10:57 7001
33. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 50:57 + 11:27 6886
34. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 51:32 + 12:02 6753
35. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 51:43 + 12:13 6711
36. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 52:31 + 13:01 6528
37. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:46 + 13:16 6470
38. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 52:56 + 13:26 6432
39. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 53:06 + 13:36 6394
40. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 53:29 + 13:59 6306
41. Podzinski Rafal 38P9101 UKS Orientus Lodz 53:53 + 14:23
42. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 54:12 + 14:42 6142
43. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 54:14 + 14:44 6134
44. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:29 + 14:59 6077
45. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 54:52 + 15:22 5989
46. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 55:14 + 15:44 5905
47. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 55:43 + 16:13 5794
48. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:33 + 17:03 5604
49. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 56:43 + 17:13 5565
50. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 56:54 + 17:24 5523
51. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 57:25 + 17:55 5405
52. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 57:31 + 18:01 5382
53. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:44 + 18:14 5333
54. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 58:01 + 18:31 5268
55. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 58:02 + 18:32 5264
56. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 58:17 + 18:47 5207
57. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 58:29 + 18:59 5161
58. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 58:31 + 19:01 5153
59. Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia Plzeň 59:00 + 19:30 5042
59. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 59:00 + 19:30 5042
61. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 59:05 + 19:35 5023
62. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 59:12 + 19:42 4997
63. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 59:16 + 19:46 4981
64. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 59:36 + 20:06 4905
65. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 60:46 + 21:16 4638
66. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 62:16 + 22:46 4294
67. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 62:32 + 23:02
68. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 64:35 + 25:05 3763
69. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 66:43 + 27:13 3275
70. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 70:37 + 31:07 2381
71. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 74:04 + 34:34 1591
72. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:53 + 37:23 946
Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha DISK 0
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava DISK 0
Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha DISK 0
H21B
4.45 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7694
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 38:08 8891
2. Vištejn Jiří SNA9301 C TJ START Náchod 44:41 + 6:33 7669
3. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 45:53 + 7:45 7445
4. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:24 + 10:16 6976
5. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 48:51 + 10:43 6892
6. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 49:08 + 11:00 6839
7. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 49:22 + 11:14 6795
8. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 50:13 + 12:05 6637
9. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 51:11 + 13:03 6457
10. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:04 + 14:56 6105
11. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 53:16 + 15:08 6068
12. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 53:29 + 15:21 6028
13. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 56:13 + 18:05 5518
14. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 57:02 + 18:54 5365
15. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:08 + 19:00 5347
16. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 57:46 + 19:38 5229
17. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 58:30 + 20:22 5092
18. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 59:00 + 20:52 4999
19. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 60:11 + 22:03 4778
20. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 60:47 + 22:39 4666
21. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 61:17 + 23:09
22. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 63:57 + 25:49 4075
23. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 64:49 + 26:41 3914
24. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 67:29 + 29:21 3416
25. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:34 + 30:26 3214
26. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:35 + 30:27 3211
27. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:46 + 32:38 2804
28. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 80:25 + 42:17 1004
29. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:12 + 47:04 112
30. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 89:31 + 51:23 0
31. Artzi Yaron 24I8300 Israel Orienteering 90:34 + 52:26
32. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 92:59 + 54:51 0
33. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:21 + 57:13 0
34. Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 102:50 + 64:42 0
Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov DISK 0
Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov DISK 0
Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav DISK 0
H21C
4.06 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 1766
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:10 2048
2. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 64:49 + 8:39 1798
3. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 69:24 + 13:14 1665
4. Skalka Jakub 5RX9101 NNN 76:03 + 19:53
5. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 94:17 + 38:07 945
6. Bartoň Jaroslav PGP8708 C SK Praga 101:23 + 45:13 739
H35B
4.17 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 40:34
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 43:13 + 2:39
3. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 45:35 + 5:01
4. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 47:51 + 7:17
5. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 49:02 + 8:28
6. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 49:18 + 8:44
7. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:50 + 9:16
8. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 50:01 + 9:27
9. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 50:34 + 10:00
10. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:24 + 17:50
11. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 59:27 + 18:53
12. Drągowski Piotr DOB8200 C KOB Dobruška 59:31 + 18:57
13. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 59:42 + 19:08
14. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 60:40 + 20:06
15. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 64:15 + 23:41
16. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 64:22 + 23:48
17. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 69:25 + 28:51
18. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 69:45 + 29:11
19. Machar Pavel DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 71:40 + 31:06
20. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 81:18 + 40:44
21. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 83:06 + 42:32
22. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:48 + 44:14
23. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 102:37 + 62:03
24. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 157:43 + 117:09
Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H40B
3.82 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 40:13
2. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 41:13 + 1:00
3. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 42:43 + 2:30
4. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 43:27 + 3:14
5. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 45:38 + 5:25
6. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 47:41 + 7:28
7. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 48:15 + 8:02
8. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 48:37 + 8:24
9. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 49:32 + 9:19
10. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:19 + 10:06
11. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 50:37 + 10:24
12. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 51:00 + 10:47
13. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 51:12 + 10:59
14. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 51:38 + 11:25
15. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 52:35 + 12:22
16. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 53:12 + 12:59
17. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:30 + 14:17
18. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 55:29 + 15:16
19. Kejval Jaromír SJC7300 C Sportcentrum Jičín 55:31 + 15:18
20. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 55:47 + 15:34
21. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 56:22 + 16:09
22. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 57:04 + 16:51
23. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 57:42 + 17:29
24. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 57:54 + 17:41
25. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 60:19 + 20:06
26. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 61:37 + 21:24
27. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 61:52 + 21:39
28. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 62:30 + 22:17
29. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:52 + 22:39
30. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 65:28 + 25:15
31. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 65:49 + 25:36
32. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 65:50 + 25:37
33. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 66:07 + 25:54
34. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 68:03 + 27:50
35. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 68:14 + 28:01
36. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 70:18 + 30:05
37. Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:55 + 31:42
38. Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 76:33 + 36:20
39. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 81:58 + 41:45
40. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 83:06 + 42:53
41. Holík Jaromír NEJ7500 C TJ Jiskra Nejdek 85:04 + 44:51
42. Murawski Piotr 3CP7300 Azymut Mochy 89:13 + 49:00
43. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 89:40 + 49:27
44. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 92:20 + 52:07
45. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:34 + 56:21
46. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 113:10 + 72:57
47. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 122:58 + 82:45
Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor DISK
Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast DISK
Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov DISK
H45B
3.61 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 33:57
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 37:12 + 3:15
3. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 38:00 + 4:03
4. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 38:09 + 4:12
5. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 38:48 + 4:51
6. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 40:12 + 6:15
7. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 40:13 + 6:16
8. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 40:25 + 6:28
9. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:42 + 6:45
10. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 40:49 + 6:52
11. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 41:27 + 7:30
12. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:57 + 8:00
13. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 42:35 + 8:38
14. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 43:05 + 9:08
15. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 43:35 + 9:38
16. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 44:09 + 10:12
17. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:18 + 10:21
18. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 44:31 + 10:34
19. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 44:47 + 10:50
20. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 44:59 + 11:02
21. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 45:05 + 11:08
22. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 46:44 + 12:47
23. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 46:47 + 12:50
24. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 47:00 + 13:03
25. Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 47:16 + 13:19
26. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 47:32 + 13:35
27. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 48:27 + 14:30
28. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 49:02 + 15:05
29. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 52:07 + 18:10
30. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:16 + 18:19
31. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 52:42 + 18:45
32. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:42 + 19:45
33. Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 53:52 + 19:55
34. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 54:31 + 20:34
35. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 54:49 + 20:52
36. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:34 + 22:37
37. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 57:11 + 23:14
38. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 58:11 + 24:14
39. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 58:22 + 24:25
40. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 58:57 + 25:00
41. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 58:59 + 25:02
42. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 59:41 + 25:44
43. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 59:50 + 25:53
44. Hejsek Jiří KAM6900 C OK Kamenice 60:06 + 26:09
45. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 62:43 + 28:46
46. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:31 + 29:34
47. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 64:48 + 30:51
48. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 66:47 + 32:50
49. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 66:53 + 32:56
50. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 67:17 + 33:20
51. Bulíř Jiří 44C6801 Neregistrovaní 69:01 + 35:04
52. Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia Plzeň 69:40 + 35:43
53. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 72:24 + 38:27
54. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 75:30 + 41:33
55. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 75:36 + 41:39
56. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 79:17 + 45:20
57. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:23 + 45:26
58. De Heij Michel RIC6900 C OB Říčany 108:45 + 74:48
Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové DISK
Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov DISK
H50B
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 31:52
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 32:54 + 1:02
3. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 33:35 + 1:43
4. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 34:09 + 2:17
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 34:10 + 2:18
6. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 35:08 + 3:16
7. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 35:39 + 3:47
8. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 35:40 + 3:48
9. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 36:24 + 4:32
10. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 37:01 + 5:09
11. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:43 + 5:51
12. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 38:40 + 6:48
13. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 39:04 + 7:12
14. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:36 + 7:44
15. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:39 + 7:47
16. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 40:16 + 8:24
17. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 40:34 + 8:42
18. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 42:58 + 11:06
19. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:27 + 12:35
20. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 45:42 + 13:50
21. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 46:46 + 14:54
22. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 47:28 + 15:36
23. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 50:25 + 18:33
24. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 50:26 + 18:34
25. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 50:39 + 18:47
26. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 51:11 + 19:19
27. Mechl Miroslav JIL6301 C OK Jilemnice 52:18 + 20:26
28. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 53:07 + 21:15
29. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 53:13 + 21:21
30. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 56:26 + 24:34
31. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:34 + 28:42
32. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:04 + 31:12
33. Kavalek Miroslav CHA6300 C OK Chrastava 73:06 + 41:14
34. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 75:05 + 43:13
35. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:39 + 48:47
Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy DISK
Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H55B
2.96 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 29:00
2. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 29:56 + 0:56
3. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 30:41 + 1:41
4. Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 31:39 + 2:39
5. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 33:01 + 4:01
6. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 33:24 + 4:24
7. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 33:34 + 4:34
8. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 34:32 + 5:32
9. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 35:55 + 6:55
9. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 35:55 + 6:55
11. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:09 + 7:09
12. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 37:10 + 8:10
13. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 37:50 + 8:50
14. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 41:02 + 12:02
15. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:19 + 12:19
16. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 41:39 + 12:39
17. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 41:57 + 12:57
18. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 41:58 + 12:58
19. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 42:45 + 13:45
20. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 42:59 + 13:59
21. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 43:27 + 14:27
21. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 43:27 + 14:27
23. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 43:49 + 14:49
24. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 44:29 + 15:29
25. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 45:37 + 16:37
26. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 45:57 + 16:57
27. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 46:47 + 17:47
28. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 48:05 + 19:05
29. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:17 + 19:17
30. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 49:11 + 20:11
31. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 49:20 + 20:20
32. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 50:13 + 21:13
33. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:52 + 21:52
34. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 53:43 + 24:43
35. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 55:04 + 26:04
36. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:24 + 28:24
37. Bičík Miroslav TUV6101 C SOK TJ Turnov 63:36 + 34:36
38. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 71:59 + 42:59
Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H60B
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 25:35
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 29:44 + 4:09
3. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:48 + 4:13
4. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 29:50 + 4:15
5. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 31:54 + 6:19
6. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 31:56 + 6:21
7. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:49 + 7:14
8. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 33:20 + 7:45
9. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 33:35 + 8:00
10. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 34:34 + 8:59
11. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 34:36 + 9:01
12. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 39:43 + 14:08
13. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 40:07 + 14:32
13. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 40:07 + 14:32
15. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:31 + 19:56
16. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 47:05 + 21:30
17. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 47:14 + 21:39
18. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 47:18 + 21:43
19. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 48:55 + 23:20
20. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 49:55 + 24:20
21. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 50:51 + 25:16
22. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 51:52 + 26:17
Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava DISK
H65B
2.54 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 28:37
2. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 29:03 + 0:26
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 29:10 + 0:33
4. Conrad Helmut 33D4501 USV TU Dresden 31:09 + 2:32
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 31:16 + 2:39
6. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 34:46 + 6:09
7. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 38:31 + 9:54
8. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 39:17 + 10:40
9. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:33 + 10:56
10. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 40:07 + 11:30
11. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 40:19 + 11:42
12. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 42:20 + 13:43
13. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 43:01 + 14:24
14. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 43:19 + 14:42
15. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:11 + 15:34
16. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 44:57 + 16:20
17. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 45:09 + 16:32
18. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 49:21 + 20:44
19. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 51:55 + 23:18
20. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 52:09 + 23:32
21. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 53:19 + 24:42
22. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 54:07 + 25:30
23. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:33 + 25:56
24. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 55:07 + 26:30
25. Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 56:30 + 27:53
26. Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 58:50 + 30:13
H70B
2.26 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:54
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 27:58 + 3:04
3. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 29:42 + 4:48
4. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 30:21 + 5:27
5. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 31:04 + 6:10
6. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:37 + 6:43
7. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 32:14 + 7:20
8. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 32:22 + 7:28
9. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 33:22 + 8:28
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 33:42 + 8:48
11. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 34:47 + 9:53
12. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 37:15 + 12:21
13. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 37:16 + 12:22
14. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 37:30 + 12:36
15. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:38 + 14:44
16. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 40:50 + 15:56
17. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 43:27 + 18:33
18. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 44:49 + 19:55
19. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 50:32 + 25:38
20. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:51 + 27:57
21. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 61:14 + 36:20
22. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 71:46 + 46:52
H75B
2.22 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 27:24
2. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 27:56 + 0:32
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 31:58 + 4:34
4. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 35:08 + 7:44
5. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 36:20 + 8:56
6. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 37:49 + 10:25
7. Javůrek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě 39:08 + 11:44
8. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:43 + 16:19
9. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 53:44 + 26:20
Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga DISK
H80B
2.01 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 33:54
HDR
3.75 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 22:09
2. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 24:06 + 1:57
3. Šenberk Jakub Neregistrovaní ( NNN 24:25 + 2:16
4. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 25:44 + 3:35
5. Rybář Vítek Neregistrovaní ( NNN 26:02 + 3:53
6. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 29:09 + 7:00
7. Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 29:38 + 7:29
8. Feřtová Eliška 42Z1050 Neregistrovaní - Feřtovi 30:01 + 7:52
9. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 30:12 + 8:03
10. Lazar David RIC1001 C OB Říčany 30:24 + 8:15
11. Pradeová radka Neregistrovaní ( NNN 31:44 + 9:35
12. Kubátová Karolína Neregistrovaní ( NNN 31:56 + 9:47
13. Blažková Karolína TUR0851 C OOB TJ Turnov 33:18 + 11:09
14. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 34:26 + 12:17
15. Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 35:11 + 13:02
16. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 36:14 + 14:05
17. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 36:41 + 14:32
18. Rybář Jiříček Neregistrovaní ( NNN 38:18 + 16:09
19. Karásek Vojtěch TUR0811 C OOB TJ Turnov 38:20 + 16:11
20. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 38:50 + 16:41
21. Chmelíková Anežka DOR1050 C OK Dobříš 38:57 + 16:48
22. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 39:32 + 17:23
23. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 39:35 + 17:26
24. Bureš Kryštov NNN Neregistrovaní (NNN) 39:42 + 17:33
25. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 39:49 + 17:40
26. Mullis Robert DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka 43:32 + 21:23
27. Šašek David NNN Neregistrovaní (NNN) 44:32 + 22:23
28. Procházková Anička KPY1550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:34 + 22:25
29. Tomešová Evelína Sportcentrum Jič SJC 45:04 + 22:55
30. Labská Karolína LLI9952 C TJ Loko Liberec 46:36 + 24:27
31. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 48:34 + 26:25
32. Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 49:00 + 26:51
33. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 49:12 + 27:03
34. Rafajová Justyna NNN1150 Neregistrovaní (NNN) 50:42 + 28:33
35. Vágner Ota Neregistrovaní ( NNN 51:13 + 29:04
36. Čejka Antonín Neregistrovaní ( NNN 51:49 + 29:40
37. Rafaj Hynek NNN1400 Neregistrovaní (NNN) 52:48 + 30:39
38. Lankaš Toník OK Chrastava CHA 54:13 + 32:04
39. Vondrová Adélka LTUzzzz OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:58 + 32:49
40. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 55:26 + 33:17
41. Trojanová Vendula VLI1052 C Slavia Liberec orienteering 56:08 + 33:59
42. Drbohlavová Zuzanka Slavia Liberec o VLI 59:07 + 36:58
43. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 59:09 + 37:00
44. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 61:12 + 39:03
45. Kučerková Adéla STB TJ Stadion Nový Bor 62:42 + 40:33
46. Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 69:32 + 47:23
47. Uhrová Kristýna Neregistrovaní ( NNN 72:15 + 50:06
48. Uher Vojtěch Neregistrovaní ( NNN 74:16 + 52:07
49. Ouhrabka Vít SPC1010 C SPORTICUS team 81:17 + 59:08
50. Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 85:22 + 63:13
51. Hájková Alžběta KUO KOB Ústí nad Orlicí 102:31 + 80:22
Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice DISK
Fecko Richard NEK1100 C Nejdek Orienteering DISK
P
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 24:24
2. Feřt Martin 42Z7700 Neregistrovaní - Feřtovi 24:33 + 0:09
3. Havránek Štěpán NNN8602 Neregistrovaní (NNN) 25:38 + 1:14
4. Vágnerová Viktorie Neregistrovaní ( NNN 26:08 + 1:44
5. Jarolímek Tomáš NNN8601 Neregistrovaní (NNN) 26:54 + 2:30
6. Kejvalová Kamila SJC7450 C Sportcentrum Jičín 27:31 + 3:07
7. Žilinská Nela Neregistrovaní ( NNN 27:47 + 3:23
8. Štěrba Jan Neregistrovaní ( NNN 28:41 + 4:17
9. Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice 28:42 + 4:18
10. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 28:53 + 4:29
11. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 29:44 + 5:20
12. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 29:48 + 5:24
13. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 30:08 + 5:44
14. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 30:37 + 6:13
15. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 32:03 + 7:39
16. Hájková Daniela JIL9451 C OK Jilemnice 32:50 + 8:26
17. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 32:58 + 8:34
18. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 33:02 + 8:38
19. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 33:03 + 8:39
20. Balek Zdeněk NNN6300 Neregistrovaní (NNN) 34:22 + 9:58
21. Pitrmucová Šárka JIL7852 C OK Jilemnice 34:38 + 10:14
21. Veselá Lenka Neregistrovaní ( NNN 34:38 + 10:14
23. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:49 + 10:25
24. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 36:20 + 11:56
25. Bartoš Jiří Neregistrovaní ( NNN 36:43 + 12:19
26. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 36:46 + 12:22
27. Feřtová Jitka 42Z7850 Neregistrovaní - Feřtovi 37:05 + 12:41
28. Lazarová Pavla Neregistrovaní ( NNN 37:19 + 12:55
29. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 37:28 + 13:04
30. Titzová Pavlína VSP7463 C USK Praha 37:55 + 13:31
31. Šálek Jaromír TUR6502 C OOB TJ Turnov 38:38 + 14:14
32. Kosíková Helena VSP USK Praha 39:17 + 14:53
33. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 40:14 + 15:50
34. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 40:40 + 16:16
35. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 40:42 + 16:18
36. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:43 + 17:19
36. Vilémová Denisa Neregistrovaní ( NNN 41:43 + 17:19
38. Bláhová Markéta EKP VŠTJ Ekonom Praha 41:51 + 17:27
39. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 42:25 + 18:01
39. Koucká Jana Neregistrovaní ( NNN 42:25 + 18:01
41. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:26 + 18:02
42. Kopecká Alena VSP7250 C USK Praha 42:46 + 18:22
43. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 44:54 + 20:30
44. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:19 + 20:55
45. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 48:31 + 24:07
46. Blažková Petra TUR0650 C OOB TJ Turnov 48:58 + 24:34
47. Sedlatá Kateřina NNN Neregistrovaní (NNN) 49:07 + 24:43
48. Hřivna Ondřej NNN0500 Neregistrovaní (NNN) 50:04 + 25:40
49. Hronová Katarína VSP7570 C USK Praha 50:38 + 26:14
50. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 50:41 + 26:17
51. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:16 + 26:52
52. Válková Marcela NNN4 Neregistrovaní (NNN) 52:46 + 28:22
53. Trojan Vašek NNN Neregistrovaní (NNN) 55:15 + 30:51
54. Punčochářová Simona 4LC0050 Neregistrovaná - Punčochářová 55:28 + 31:04
55. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 55:40 + 31:16
56. Hillebrandová Petra NNN9601 Neregistrovaní (NNN) 59:38 + 35:14
57. Vondrová Denisa LTU7950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:22 + 35:58
58. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:54 + 36:30
59. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 63:33 + 39:09
60. Brožková Kateřina Neregistrovaní ( NNN 64:06 + 39:42
61. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 68:35 + 44:11
62. Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 70:22 + 45:58
63. Hybnerová Lenka Neregistrovaní ( NNN 75:35 + 51:11
64. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 79:51 + 55:27
65. Patreíková Michaela NNN Neregistrovaní (NNN) 84:40 + 60:16
66. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 92:36 + 68:12
67. Krbcová Aneta SPC0656 SPORTICUS team 121:07 + 96:43
Zítková Michaela TUV8551 C SOK TJ Turnov DISK
Matoušek Jaroslav NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
Sešínová Hana Neregistrovaní ( NNN DISK
Vágner Václav Neregistrovaní ( NNN DISK
T
4.37 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 55:45
2. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 60:56 + 5:11
3. Jaunsproge Mara Neregistrovaní ( NNN 61:16 + 5:31
4. Veselý Oldřich SHJ7101 SJH Jindřichův H SJH 64:39 + 8:54
5. Urbánek Petr NNN81 Neregistrovaní (NNN) 64:51 + 9:06
6. Stárek Filip TUR OOB TJ Turnov 65:13 + 9:28
7. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 65:26 + 9:41
8. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 66:04 + 10:19
9. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 66:27 + 10:42
10. Ehler Tomáš