Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
18.02.2017
Místo konání:
Hotel Maxov, Josefův Důl (okr. Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Stav leden 2016, vodovzdorně upravené. Měř. 1 : 10 000 ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Kunc Radovan
Hlavní rozhodčí:
Rýdl Jiří
Stavitel tratí:
Kunc Radovan
JURY:
Pecka Jan, Borovička Milan, Škoda Přemek
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D21E     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     T5    
D12
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 24:26
2. Malečková Hana PGP0550 C SK Praga 24:43 + 0:17
3. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 25:51 + 1:25
4. Matěásková Šárka JIL0551 C OK Jilemnice 33:02 + 8:36
5. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 35:08 + 10:42
6. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 39:13 + 14:47
7. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 40:23 + 15:57
8. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:26 + 18:00
9. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 47:49 + 23:23
10. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 53:07 + 28:41
11. Vondráčková ALžběta STH SK Studenec 54:10 + 29:44
12. Čečková Karolka NNN1201 Neregistrovaní (NNN) 100:43 + 76:17
D14
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 C OK Jilemnice 25:36
2. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:56 + 1:20
3. Čechmánková Anna PGP0452 C SK Praga 29:42 + 4:06
4. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 31:29 + 5:53
5. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:32 + 6:56
5. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 32:32 + 6:56
7. Richtrová Kamila VPM0451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 32:41 + 7:05
8. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 34:27 + 8:51
9. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 35:17 + 9:41
10. Nitsch Aleksandra 28P0352 UNTS Warszawa 36:29 + 10:53
11. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:47 + 11:11
12. Bartošová Marie MLA0451 A MLOK Mariánské Lázně 36:54 + 11:18
13. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:07 + 11:31
14. Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 40:30 + 14:54
15. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 41:51 + 16:15
16. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 44:17 + 18:41
17. Houdová Adéla JIL0356 OK Jilemnice 46:06 + 20:30
Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering DISK
D17
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 30:59
2. Černá Kateřina MLA0251 A MLOK Mariánské Lázně 33:12 + 2:13
3. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 34:17 + 3:18
4. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 34:33 + 3:34
5. Rückerová Šárka STH0054 C SK Studenec 35:53 + 4:54
6. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:01 + 5:02
7. Randáková Alžběta VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:03 + 5:04
8. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:30 + 7:31
9. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:33 + 7:34
10. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:38 + 11:39
11. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 43:39 + 12:40
12. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 44:04 + 13:05
13. Pogoda Kinga 14P-050 UKS Kometa Gliwice 45:06 + 14:07
14. Nádeníčková Pavla NEK0150 B Nejdek Orienteering 45:15 + 14:16
15. Leśnicka Agnieszka 2SP0250 UKS Azymut Dębów . 46:03 + 15:04
16. Novotná Tereza ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory 46:39 + 15:40
17. Blahová Pavla PGP0155 C SK Praga 47:17 + 16:18
18. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:50 + 18:51
19. Lacigová Marie SZP0050 C TJ Slovan Zdravotník Praha 51:20 + 20:21
20. Polewka Aleksandra 14P0250 UKS Kometa Gliwice 52:17 + 21:18
21. Mianowska Julia 28P0150 UNTS Warszawa 52:32 + 21:33
22. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 52:46 + 21:47
23. Piwko Gabiela 88P0050 MKS Paulinum Jelenia Góra 54:36 + 23:37
24. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 55:09 + 24:10
25. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 56:29 + 25:30
26. Sobel Natalia 14P0200 UKS Kometa Gliwice 57:14 + 26:15
27. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 57:35 + 26:36
28. Nyga Julia 14P0252 UKS Kometa Gliwice 75:40 + 44:41
Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek DISK
D20
5.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 48:27
2. Szarzecová Lucie TRI9850 B TJ TŽ Třinec 51:01 + 2:34
3. Linková Alena TUR9751 B OOB TJ Turnov 58:02 + 9:35
4. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 61:43 + 13:16
D21
5.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ďoubalová Věra DOB8751 E KOB Dobruška 40:38
2. Pospíšilová Marie DKP8756 E Oddíl OB Kotlářka 41:10 + 0:32
3. Haltof Ewa VRB9499 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 41:53 + 1:15
3. Baldrianová Barbora DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka 41:53 + 1:15
5. Jiřištová Zuzana DKP8254 B Oddíl OB Kotlářka 42:38 + 2:00
6. Tomešová Daniela SJC8451 E Sportcentrum Jičín 42:51 + 2:13
7. Gebauerová Jana ZBM7951 A SK Žabovřesky Brno 43:11 + 2:33
8. Rambová Kamila DKP8655 B Oddíl OB Kotlářka 45:00 + 4:22
9. Mrázková Romana SZP8351 C TJ Slovan Zdravotník Praha 45:55 + 5:17
10. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 46:03 + 5:25
11. Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 47:30 + 6:52
12. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 49:26 + 8:48
13. Kurzová Zuzana SPC8955 SPORTICUS team 50:30 + 9:52
14. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 50:39 + 10:01
15. Kaminska Anna 94P8351 KU AZS WAT Warszawa 51:11 + 10:33
16. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 51:37 + 10:59
17. Janovská Petra PGP7355 E SK Praga 51:46 + 11:08
18. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 52:05 + 11:27
19. Pacek Karolina Patrycj 2TP8850 Indywidualny Mazowsze 54:56 + 14:18
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 56:02 + 15:24
21. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 56:32 + 15:54
22. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 57:43 + 17:05
23. Nikitchenko Natasza 38P9750 UKS Orientus Lodz 58:18 + 17:40
24. Cych Agnieszka 33P9950 Echo Twardogóra 58:26 + 17:48
25. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 59:36 + 18:58
26. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 62:07 + 21:29
27. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 63:41 + 23:03
28. Zatloukalova Jana NNN1005 Neregistrovaní (NNN) 63:59 + 23:21
29. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 121:23 + 80:45
Wiercińska Anna 2UP8850 MKS Metalowiec Łódź DISK
D21E
6.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:41
2. Hančová Petra VRL9652 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:52 + 4:11
3. Šimková Johanka SHK9355 E OK Slavia Hradec Králové 43:36 + 4:55
4. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 43:44 + 5:03
5. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSS Přírodověda Praha 44:04 + 5:23
6. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 45:02 + 6:21
7. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 46:40 + 7:59
8. Heinemann Anne 24D1031 SV Robotron Dresden 49:55 + 11:14
9. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 51:40 + 12:59
10. Horvátová Hana SSU9794 E SK Severka Šumperk, z.s. 52:47 + 14:06
11. Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary 53:17 + 14:36
12. von Gaza Anke 1YD1003 OLV Uslar 57:08 + 18:27
13. Plochová Dominika DKP8651 E Oddíl OB Kotlářka 57:19 + 18:38
14. Bartošová Jana MLA7051 E MLOK Mariánské Lázně 61:40 + 22:59
15. Dannowski Anke 2AD1019 Preetzer TSV 63:05 + 24:24
D35
4.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 B KOS Slavia VŠ Plzeň 33:36
2. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 38:09 + 4:33
2. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 38:09 + 4:33
4. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 38:30 + 4:54
5. Škorpilová Jana SZP7450 C TJ Slovan Zdravotník Praha 39:30 + 5:54
6. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 39:59 + 6:23
7. Čečková Martina NNN3501 Neregistrovaní (NNN) 40:20 + 6:44
8. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 40:30 + 6:54
9. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 42:04 + 8:28
10. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 42:52 + 9:16
11. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 45:02 + 11:26
12. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:10 + 11:34
13. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:38 + 13:02
14. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 48:45 + 15:09
15. Mědílková Iva SKL7150 C SMS Team Kladno 48:53 + 15:17
16. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 49:35 + 15:59
17. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha, z.s. 49:36 + 16:00
18. Čermáková Monika 7VX7350 StillAliveCZ 51:34 + 17:58
19. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 51:49 + 18:13
20. Kolářová Michaela PGP7351 C SK Praga 55:22 + 21:46
21. Lankašová Bára NNN3502 Neregistrovaní (NNN) 55:52 + 22:16
22. Petříčková Zuzana SSP8251 SK Stopa Praha, z.s. 74:54 + 41:18
D45
4.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schönfeld Ute 58D1006 SV TU Ilmenau 33:05
2. Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 33:22 + 0:17
3. Pařízková Věrka SMR7151 C SNS Smržovka 34:05 + 1:00
4. Kraemer Karin 18D1001 Post SV Dresden 37:49 + 4:44
5. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 39:26 + 6:21
6. Kröber Andrea 48D1023 OL-Team Wehrsdorf 41:22 + 8:17
7. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 42:54 + 9:49
8. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 45:01 + 11:56
9. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 49:51 + 16:46
10. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 50:06 + 17:01
11. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 52:22 + 19:17
12. Wolowczyk Mariola 28P6851 UNTS Warszawa 52:32 + 19:27
13. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 53:04 + 19:59
14. Bugaj Teresa 41P6800 WKS Wawel Kraków 53:29 + 20:24
15. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 UNTS Warszawa 54:15 + 21:10
16. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 54:41 + 21:36
17. bogucka jaroszek anna 42P7050 Team360 57:45 + 24:40
18. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 58:44 + 25:39
19. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 63:22 + 30:17
20. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:09 + 36:04
21. Nitsch Joanna 28P7301 UNTS Warszawa 71:02 + 37:57
D55
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 46:35
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 52:11 + 5:36
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 53:22 + 6:47
4. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 60:12 + 13:37
D65
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haenelt Beatrix 1QD1022 SV IHW Alex 78 Berlin 47:02
2. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha, z.s. 47:17 + 0:15
H12
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 C USK Praha 24:51
2. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:19 + 4:28
3. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:57 + 7:06
4. Lisiak Adam 38P0500 UKS Orientus Lodz 34:00 + 9:09
5. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 35:31 + 10:40
6. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 35:55 + 11:04
7. Čechmánek Václav PVP0600 C VSS Přírodověda Praha 36:15 + 11:24
8. Antonowicz Jan 28P0600 UNTS Warszawa 37:37 + 12:46
9. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 37:54 + 13:03
10. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:36 + 15:45
11. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 43:24 + 18:33
12. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 47:00 + 22:09
13. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 49:05 + 24:14
14. Elleder David NNN0699 Neregistrovaní (NNN) 49:25 + 24:34
15. Pěnička Jan TJN0501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:40 + 26:49
16. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:25 + 32:34
17. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:18 + 34:27
18. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 67:25 + 42:34
19. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 75:19 + 50:28
20. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 85:18 + 60:27
Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H14
3.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 28:08
2. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 29:07 + 0:59
3. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 30:16 + 2:08
4. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:27 + 2:19
5. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 30:29 + 2:21
6. Tokár Radim NEJ0300 C TJ Jiskra Nejdek 30:30 + 2:22
7. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:26 + 3:18
8. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 32:14 + 4:06
9. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:44 + 4:36
10. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 34:09 + 6:01
11. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:44 + 8:36
12. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 39:47 + 11:39
13. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:50 + 11:42
14. Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 UKS Kometa Gliwice 40:23 + 12:15
15. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:54 + 12:46
16. Martan Matyáš 14Z0400 STS Chvojkovice-Brod 45:02 + 16:54
17. Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 45:24 + 17:16
18. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 48:58 + 20:50
19. Jurczak Szymon 88P0301 MKS Paulinum Jelenia Góra 49:36 + 21:28
20. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 54:30 + 26:22
21. Mrózek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 55:23 + 27:15
22. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:50 + 27:42
23. Cych Maksymilian 33P0301 Echo Twardogóra 62:34 + 34:26
24. Kołodziejczyk Bartłomiej 14P0301 UKS Kometa Gliwice 67:25 + 39:17
Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha DISK
H17
5.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jan VPM0001 B KOS Slavia VŠ Plzeň 36:27
2. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:27 + 1:00
3. Hasman Ondřej VPM0002 B KOS Slavia VŠ Plzeň 39:21 + 2:54
4. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:48 + 4:21
5. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 41:12 + 4:45
6. Hasman Marek VPM0201 A KOS Slavia VŠ Plzeň 41:47 + 5:20
7. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 43:28 + 7:01
8. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 45:07 + 8:40
9. Tuma Matěj SJC0202 B Sportcentrum Jičín 47:51 + 11:24
10. Link Lukáš STH0205 C SK Studenec 50:40 + 14:13
11. Schindler Erik 1TD1007 SV Handwerk Erfurt 50:46 + 14:19
12. Huba Karol 2SP0000 UKS Azymut Dębów . 51:13 + 14:46
13. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia VŠ Plzeň 51:44 + 15:17
14. Ježek Jakub JIL0104 C OK Jilemnice 52:03 + 15:36
15. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 52:21 + 15:54
16. Byrczek Jan 14P0000 UKS Kometa Gliwice 53:44 + 17:17
17. Bartoš Václav MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně 53:52 + 17:25
18. Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha 53:53 + 17:26
19. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 57:02 + 20:35
20. Gottstein Jonáš JIL0107 C OK Jilemnice 57:46 + 21:19
21. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 58:48 + 22:21
22. Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:02 + 22:35
23. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 59:21 + 22:54
24. Bolehovský Michal VSP0202 C USK Praha 60:27 + 24:00
25. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 61:09 + 24:42
26. Tachezy Jan DCE0100 C KOB Dobřichovice 61:36 + 25:09
27. Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 62:21 + 25:54
28. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:48 + 26:21
29. Hašek Adam VPM0101 B KOS Slavia VŠ Plzeň 63:41 + 27:14
30. Adamec Martin TJN0106 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:14 + 27:47
31. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 65:14 + 28:47
32. Dostál Jakub VRL0104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:42 + 29:15
32. Kucharczyk Jakub 14P0101 UKS Kometa Gliwice 65:42 + 29:15
34. Rücker Jan STH0206 C SK Studenec 66:47 + 30:20
35. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 67:24 + 30:57
36. Olszewski Bartosz 28P0200 UNTS Warszawa 67:25 + 30:58
37. Budský Ondřej TJN0105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:58 + 31:31
38. Nitsch Tomasz (jr) 28P0000 UNTS Warszawa 69:06 + 32:39
39. Pierzchala Michal 28P0101 UNTS Warszawa 70:30 + 34:03
40. Andrzejewski Miłosz 88P0101 MKS Paulinum Jelenia Góra 87:00 + 50:33
41. Zalewski Bartłomiej 88P0103 MKS Paulinum Jelenia Góra 93:19 + 56:52
42. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:02 + 57:35
43. Lach Kacper 88P0002 MKS Paulinum Jelenia Góra 96:51 + 60:24
Romaniuk Vojtěch TJN0205 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H20
6.70 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:03
2. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 49:21 + 2:18
3. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 50:59 + 3:56
4. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 64:56 + 17:53
5. Neumann Jindřich PVP9900 C VSS Přírodověda Praha 65:25 + 18:22
6. Staszak Wiktor 88P9802 MKS Paulinum Jelenia Góra 66:22 + 19:19
7. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 66:40 + 19:37
8. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 67:23 + 20:20
9. jaroszek jakub 42P9800 Team360 70:10 + 23:07
10. Domagała Marcel 88P9800 MKS Paulinum Jelenia Góra 71:32 + 24:29
11. Kruk Michał 2SP9900 UKS Azymut Dębów . 72:25 + 25:22
12. Lucerski Maciej 88P9700 MKS Paulinum Jelenia Góra 72:50 + 25:47
13. Moravec Jakub DCE9700 C KOB Dobřichovice 73:58 + 26:55
14. Borovička Tomáš LIV9800 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 81:59 + 34:56
15. Szymański Kornel 88P9701 MKS Paulinum Jelenia Góra 83:50 + 36:47
16. Szwaja Mateusz 14P9901 UKS Kometa Gliwice 95:00 + 47:57
Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice DISK
H21E
9.00 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 48:07
2. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 52:27 + 4:20
3. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk, z.s. 53:10 + 5:03
4. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 53:48 + 5:41
5. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 54:39 + 6:32
6. Kettner Lukáš DCE9400 E KOB Dobřichovice 57:45 + 9:38
7. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 57:59 + 9:52
8. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 58:01 + 9:54
9. Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha 59:48 + 11:41
10. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 60:08 + 12:01
11. Neumann Vojtěch PVP9400 E VSS Přírodověda Praha 61:00 + 12:53
12. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 61:40 + 13:33
13. Kohlschmidt Bernd 24D1016 SV Robotron Dresden 62:05 + 13:58
14. Kolín Jan JIL7701 E OK Jilemnice 62:12 + 14:05
15. Klaška Pavel DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka 62:14 + 14:07
16. Kraemer Andrei 18D1013 Post SV Dresden 65:20 + 17:13
17. Kundisch Wieland 33D1020 USV TU Dresden 65:42 + 17:35
18. Weisbrich Martin 19D1001 SSV Planeta Radebeul 66:12 + 18:05
19. Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 66:28 + 18:21
20. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 67:19 + 19:12
21. Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 68:01 + 19:54
22. Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering 71:20 + 23:13
23. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 73:02 + 24:55
24. Čáp Ondřej DOB7405 E KOB Dobruška 74:10 + 26:03
25. Röhnert Max 18D1002 Post SV Dresden 75:58 + 27:51
26. Johanovský Tomáš DKP8500 E Oddíl OB Kotlářka 77:10 + 29:03
27. Kukis Michael 94D1005 OSC Kassel. 82:21 + 34:14
Malý Aleš JIL8702 E OK Jilemnice DISK
Mareček Petr OSN6900 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Neumann Tomáš PVP8900 E VSS Přírodověda Praha DISK
Bořánek Petr SZP7000 E TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
Kratochvíl Martin SJI8304 E OK Jihlava DISK
H21A
7.50 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Tomáš TUV7500 E SOK TJ Turnov 47:40
2. Klech Richard VRB7201 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 53:17 + 5:37
3. Průša Michal VSP7310 A USK Praha 53:26 + 5:46
4. Rusý Tomáš DCE9300 B KOB Dobřichovice 53:33 + 5:53
5. Mrázek Jan SZP8102 B TJ Slovan Zdravotník Praha 55:02 + 7:22
6. Goder Josef DKP8203 A Oddíl OB Kotlářka 56:30 + 8:50
7. Jirka Michal PTE8403 A TJ Sokol Ptení 57:16 + 9:36
8. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 UNTS Warszawa 57:48 + 10:08
9. Boudný Jan SZP7401 E TJ Slovan Zdravotník Praha 58:56 + 11:16
10. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 58:58 + 11:18
11. Kurz Pavel SPC7408 A SPORTICUS team 59:02 + 11:22
12. Kovář Miroslav SZP8101 B TJ Slovan Zdravotník Praha 60:55 + 13:15
13. Gregoriades Tomáš SSP8312 A SK Stopa Praha, z.s. 61:04 + 13:24
14. Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 62:47 + 15:07
15. Kalata Michał 88P8900 MKS Paulinum Jelenia Góra 62:59 + 15:19
16. Novák Daniel DOK8700 B OK Doksy 65:20 + 17:40
17. Bartczak Jarosław 39P6800 UMKS Orkan Ostróda 66:11 + 18:31
18. Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 67:32 + 19:52
19. Pospíšil Ondřej DKP8717 B Oddíl OB Kotlářka 69:28 + 21:48
20. Lisowski Przemyslaw 68P8701 KS Artemis Wrocław 70:41 + 23:01
21. Martínek Robert VPM7700 B KOS Slavia VŠ Plzeň 71:40 + 24:00
22. Ramba Jiří DKP8606 B Oddíl OB Kotlářka 74:00 + 26:20
23. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 81:36 + 33:56
H21B
6.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 50:44
2. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 52:21 + 1:37
3. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 56:28 + 5:44
4. Král Luboš PVP8400 C VSS Přírodověda Praha 61:10 + 10:26
5. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 61:49 + 11:05
6. Klemsa Jakub NNN1007 Neregistrovaní (NNN) 63:40 + 12:56
7. Sokolář Ondřej TUV9601 SOK TJ Turnov 64:52 + 14:08
8. Leštínský Tomáš DOB7801 B KOB Dobruška 67:19 + 16:35
9. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 70:51 + 20:07
10. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 72:37 + 21:53
11. Zatloukal Vaclav NNN1006 Neregistrovaní (NNN) 87:18 + 36:34
H35
6.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 41:29
2. Kalina Miroslav SPC8211 B SPORTICUS team 41:40 + 0:11
3. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 45:27 + 3:58
4. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 46:33 + 5:04
5. Heinemann Björn 24D1028 SV Robotron Dresden 47:30 + 6:01
6. Pecka Jan EKP6800 B VŠTJ Ekonom Praha 47:51 + 6:22
7. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 49:20 + 7:51
8. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 50:07 + 8:38
9. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 50:29 + 9:00
10. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 50:43 + 9:14
11. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 50:56 + 9:27
12. Walicki Rafał 1VP7800 HKS Azymut Mochy 52:07 + 10:38
13. Fremder Lars 48D1011 OL-Team Wehrsdorf 53:03 + 11:34
14. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 53:05 + 11:36
15. Kolář Tomáš PGP7104 C SK Praga 54:22 + 12:53
16. Haenelt Stephan 1QD1012 SV IHW Alex 78 Berlin 55:18 + 13:49
17. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 55:50 + 14:21
18. Bolehovský Pavel VSP7103 C USK Praha 55:52 + 14:23
19. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 57:03 + 15:34
20. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 59:35 + 18:06
21. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 60:02 + 18:33
22. Kaufmann Torsten 33D1026 USV TU Dresden 62:49 + 21:20
23. Kuryj Marek 41P7800 WKS Wawel Kraków 64:20 + 22:51
24. Geisler Michal SKL7500 C SMS Team Kladno 66:20 + 24:51
25. Uhlemann Ulf 1WD1010 ESV Dresden 81:19 + 39:50
26. Petříček Martin SSP8000 C SK Stopa Praha, z.s. 82:11 + 40:42
Polewka Tomasz 14P7300 UKS Kometa Gliwice DISK
H45
5.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Männel Harald 48D1017 OL-Team Wehrsdorf 41:59
2. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 42:45 + 0:46
3. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 45:16 + 3:17
4. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 45:20 + 3:21
5. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 47:50 + 5:51
6. Moszkowicz Paweł 41P6700 WKS Wawel Kraków 48:09 + 6:10
7. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 48:58 + 6:59
8. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 49:11 + 7:12
9. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 49:13 + 7:14
10. Kozłowski Jacek 2VP6301 PATRIA Młynne 49:56 + 7:57
11. Bleidorn Stefan 1QD1030 SV IHW Alex 78 Berlin 50:03 + 8:04
11. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 50:03 + 8:04
13. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 50:26 + 8:27
14. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 52:10 + 10:11
15. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 52:21 + 10:22
16. Krauße Thomas 61D1018 SG LVB Leipzig 53:07 + 11:08
17. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 55:10 + 13:11
18. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 55:55 + 13:56
19. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 56:02 + 14:03
20. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 56:18 + 14:19
21. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 57:03 + 15:04
22. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 57:05 + 15:06
23. Stanisław Skorupa 2WP6400 MUKS GLIWICE 58:38 + 16:39
24. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 59:18 + 17:19
25. Janík Vlastimil SSP6600 C SK Stopa Praha, z.s. 59:26 + 17:27
26. Wroniak Adam 53P6900 Team 360 60:19 + 18:20
27. Hájek Jiří NEJ6400 C TJ Jiskra Nejdek 62:14 + 20:15
28. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 67:16 + 25:17
29. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 67:37 + 25:38
30. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 78:05 + 36:06
31. Nitsch Tomasz 28P7100 UNTS Warszawa 79:21 + 37:22
32. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 79:54 + 37:55
33. Chachurski Ryszard 45P6300 KU AZS WAT Warszawa 84:00 + 42:01
34. Himmel Petr OKP6500 SK OK 24 Praha 93:02 + 51:03
H55
4.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 34:54
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 39:38 + 4:44
3. Kundisch Diethard 33D1015 USV TU Dresden 40:48 + 5:54
4. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 44:17 + 9:23
5. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 45:20 + 10:26
6. Fremder Dietmar 48D1002 OL-Team Wehrsdorf 45:29 + 10:35
7. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 46:41 + 11:47
8. Braatz Frank 1QD6200 SV IHW Alex 78 Berlin 47:13 + 12:19
9. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 47:38 + 12:44
10. Kruczek Stanisław 41P4800 WKS Wawel Kraków 48:15 + 13:21
11. Kraemer Werner 18D1009 Post SV Dresden 49:44 + 14:50
12. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 52:08 + 17:14
13. Cegielka Jan 94P6200 KU AZS WAT Warszawa 55:40 + 20:46
14. Schalle Michael 96D1025 MTV Bamberg 56:47 + 21:53
15. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 57:53 + 22:59
16. Wierciński Piotr 2UP5600 MKS Metalowiec Łódź 58:51 + 23:57
17. Borovička Milan LIV6104 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s. 61:40 + 26:46
18. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 64:56 + 30:02
19. Kössler Wolfgang 2CD1008 Volkssport Berlin 68:07 + 33:13
20. Kotulán Jiří 81C5400 Cirkus Čakovice 73:07 + 38:13
H65
3.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk SZP5200 A TJ Slovan Zdravotník Praha 27:30
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 34:41 + 7:11
3. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 38:45 + 11:15
4. Conrad Helmut 33D1021 USV TU Dresden 39:16 + 11:46
5. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha, z.s. 39:47 + 12:17
6. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 40:31 + 13:01
7. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 42:25 + 14:55
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 45:45 + 18:15
9. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 46:15 + 18:45
10. Mikan Vladimír SJC4805 Sportcentrum Jičín 47:22 + 19:52
11. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha, z.s. 56:02 + 28:32
12. Toušek Miloslav SSP5000 C SK Stopa Praha, z.s. 61:28 + 33:58
H75
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heinemann Rolf 24D1027 SV Robotron Dresden 43:55
2. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 45:28 + 1:33
3. Klawun Kendray Werner G 35D1029 Sachsen-Marathon 51:57 + 8:02
4. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha, z.s. 55:21 + 11:26
T5
5.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 42:02
2. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 49:55 + 7:53
3. Martan Jaroslav 14Z6900 STS Chvojkovice-Brod 50:20 + 8:18
4. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 53:24 + 11:22
5. Schöne Jakob 33D1024 USV TU Dresden 59:47 + 17:45
6. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:56 + 30:54
7. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 80:17 + 38:15
8. Ellederová Zdenka NNN7799 Neregistrovaní (NNN) 80:33 + 38:31
9. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 122:05 + 80:03