Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
26.02.2017
Místo konání:
SH Kurzovní
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Krätschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Klech Richard
JURY:
Škoda Přemek, Rygl Miroslav, Kunc Radovan
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D21E     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     TP    
D12
3.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 33:05
2. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:56 + 7:51
3. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 50:08 + 17:03
4. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 57:59 + 24:54
D14
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:50
2. Čechmánková Anna PGP0452 C SK Praga 30:00 + 3:10
3. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:11 + 10:21
4. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:36 + 11:46
5. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 54:50 + 28:00
6. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:24 + 30:34
7. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 60:17 + 33:27
D17
5.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 30:43
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 31:37 + 0:54
3. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:09 + 2:26
4. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:39 + 2:56
5. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 42:09 + 11:26
6. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:42 + 11:59
7. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 66:41 + 35:58
Bruková Magda TRI0054 C TJ TŽ Třinec DISK
D20
5.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Kateřina TRI9750 E TJ TŽ Třinec 41:00
2. Horvátová Hana SSU9794 E SK Severka Šumperk 43:05 + 2:05
3. Szarzecová Lucie TRI9850 B TJ TŽ Třinec 46:05 + 5:05
D21
5.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gebauerová Jana ZBM7951 A SK Žabovřesky Brno 38:45
2. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:01 + 16:16
3. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 65:55 + 27:10
D21E
6.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra VRL9652 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:27
2. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:19 + 0:52
3. Šimková Johanka SHK9355 E OK Slavia Hradec Králové 37:02 + 1:35
4. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSS Přírodověda Praha 39:45 + 4:18
5. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 45:18 + 9:51
D35
5.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaskova Sarka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 54:24
2. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 60:17 + 5:53
D45
4.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 35:28
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 50:26 + 14:58
3. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 69:38 + 34:10
D55
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:38
D65
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 65:27
H12
3.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechmánek Václav PVP0600 C VSS Přírodověda Praha 33:13
2. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 36:35 + 3:22
3. Stastny Adam TBM C KOS TJ Tesla Brno 46:36 + 13:23
4. Škorpil Marek SZP0901 C TJ Slovan Zdravotník Praha 48:25 + 15:12
H14
4.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:29
2. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 33:51 + 2:22
3. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:25 + 2:56
4. Tkáč Matěj TJN0401 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:28 + 2:59
5. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 38:29 + 7:00
6. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:03 + 7:34
7. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 41:43 + 10:14
8. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:09 + 10:40
9. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:03 + 15:34
10. Stabl Patrik KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:53 + 67:24
11. Tomanek Lukas KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 101:47 + 70:18
H17
5.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:47
2. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 32:54 + 0:07
3. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:56 + 0:09
4. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 34:51 + 2:04
5. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:00 + 5:13
6. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 39:14 + 6:27
7. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 41:05 + 8:18
8. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 44:06 + 11:19
9. Link Lukáš STH0205 C SK Studenec 44:14 + 11:27
10. Budský Ondřej TJN0105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:00 + 16:13
11. Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:23 + 31:36
12. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:18 + 33:31
H20
6.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vystavěl Ondřej JPV9807 E Oddíl OS SK Prostějov 32:42
2. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 33:43 + 1:01
3. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 39:57 + 7:15
4. Sramek Ondrej KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:42 + 17:00
5. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 52:24 + 19:42
6. Neumann Jindřich PVP9900 C VSS Přírodověda Praha 62:21 + 29:39
H21E
8.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 37:15
2. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 38:21 + 1:06
3. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 40:20 + 3:05
4. Drobník Michal SJC8709 E Sportcentrum Jičín 40:22 + 3:07
5. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 40:53 + 3:38
6. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 41:58 + 4:43
7. Kratochvíl Martin SJI8304 E OK Jihlava 43:14 + 5:59
8. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 44:46 + 7:31
9. Mareček Petr OSN6900 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:32 + 8:17
10. Neumann Vojtěch PVP9400 E VSS Přírodověda Praha 48:52 + 11:37
11. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 52:18 + 15:03
12. Tomanek Daniel KSU7410 E Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:35 + 16:20
13. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 58:11 + 20:56
14. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 61:16 + 24:01
Kunc Radovan TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast DISK
Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
H21A
5.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Michal PTE8403 A TJ Sokol Ptení 39:39
2. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 40:07 + 0:28
3. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 54:42 + 15:03
H21B
4.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 39:25
2. Stachoň Zdeněk ZBM8014 C SK Žabovřesky Brno 47:07 + 7:42
3. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 50:20 + 10:55
H35
5.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 37:25
2. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 48:21 + 10:56
Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H45
5.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:43
2. Vozda Jiri KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:50 + 30:07
H55
4.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 41:54
2. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 56:00 + 14:06
3. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 62:05 + 20:11
H65
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 40:22
2. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 53:27 + 13:05
3. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 55:12 + 14:50
4. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 67:49 + 27:27
5. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha 104:40 + 64:18
Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering DISK
H75
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha 116:46
TP
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:13
2. Zdenek Jan KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:37 + 3:24
3. Smahel Lukas OPI C Orientační sporty Písek 37:39 + 8:26
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:46 + 12:33
5. Talacko Ales KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:02 + 14:49
6. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 47:57 + 18:44
7. Krcova Martina KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:12 + 20:59
8. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 50:53 + 21:40
9. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 55:43 + 26:30
10. Stastna Irena TBM C KOS TJ Tesla Brno 72:56 + 43:43
Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava DISK