Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách 2017 - E1

Datum:
14.04.2017
Místo konání:
Nedamov u Dubé
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Nový Bernštejn, Svatá Barbora 2017
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R2
Stavitel tratí:
Rambová Kamila - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
B3
2.87 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 40:54
2. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 42:26 + 1:32
3. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 44:11 + 3:17
4. Ferchow Anne 13D6450 Kaulsdorfer OLV Berlin 50:06 + 9:12
5. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:59 + 11:05
6. Toth-Buschmann Ilka 12H7250 Tipo Orienteering Club 57:32 + 16:38
7. Nováková Viktorie ZOOB Rumburk 57:41 + 16:47
8. Hentes Ildikó Tabáni Spartacus 60:19 + 19:25
9. Moosberger Ester Ulu's Reisewelt 79:14 + 38:20
10. Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 90:34 + 49:40
Kellner Claudia 32A6651 HSV OL Wiener Neustadt DISK
Grassow Petra 13D7051 Kaulsdorfer OLV Berlin DISK
Synková Barbora DOK0450 OK Doksy DISK
Hédi Marietta Neregistrovaní (NNN) DISK
B5
3.86 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bielecki Tadeusz UKS Siódemka Rumia 46:19
2. Knaack Jacqueline OK Mark Brandenburg 78:59 + 32:40
3. Zündorf Philipp Neregistrovaní (NNN) 81:49 + 35:30
4. Mieske Anna 13D0150 Kaulsdorfer OLV Berlin 86:47 + 40:28
5. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 89:47 + 43:28
6. Welzel Stephan OK Mark Brandenburg 94:16 + 47:57
7. Welzel Thomas OK Mark Brandenburg 98:59 + 52:40
8. Murawska Ewa HKS Azymut Mochy 101:30 + 55:11
Welzel Dagmar OK Mark Brandenburg DISK
D10L
1.87 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 24:55
2. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 25:08 + 0:13
3. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem, 25:14 + 0:19
4. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 25:18 + 0:23
5. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 27:51 + 2:56
6. Nejedlová Karolína LLI0852 TJ Loko Liberec 28:26 + 3:31
7. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 31:09 + 6:14
8. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 33:02 + 8:07
9. Duchoslavová Lucie LME1062 SK Los Mělník 36:09 + 11:14
10. Kotecká Marie Anna 25L0950 Luxembourg Orienteering Club 40:32 + 15:37
11. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 44:41 + 19:46
12. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:49 + 21:54
13. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 56:11 + 31:16
14. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 59:24 + 34:29
15. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 86:18 + 61:23
Coufalová Klára ROU0951 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
D10
2.33 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 24:34
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 27:21 + 2:47
3. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 28:47 + 4:13
4. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:54 + 7:20
4. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 31:54 + 7:20
6. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 32:02 + 7:28
7. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 41:05 + 16:31
8. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 42:19 + 17:45
9. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 44:53 + 20:19
10. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 51:17 + 26:43
11. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 60:19 + 35:45
D12
2.83 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 26:46
2. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 27:16 + 0:30
3. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 27:40 + 0:54
4. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 27:45 + 0:59
5. Jakob Jana 18Z0550 Bucheggberger OL 28:44 + 1:58
6. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 29:44 + 2:58
7. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 30:39 + 3:53
8. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 31:16 + 4:30
9. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 31:26 + 4:40
10. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 33:08 + 6:22
11. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 33:51 + 7:05
12. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 39:24 + 12:38
13. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 40:58 + 14:12
14. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 41:22 + 14:36
15. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 43:30 + 16:44
16. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 43:49 + 17:03
17. Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 Gdynia 48:22 + 21:36
18. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 50:30 + 23:44
19. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:37 + 24:51
20. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 54:33 + 27:47
21. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 55:24 + 28:38
22. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 58:46 + 32:00
23. Mandáková Tereza SK Los Mělník 63:33 + 36:47
24. Karásková Denisa ZPV0555 KOB ZPV Prostějov 63:37 + 36:51
25. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 67:17 + 40:31
26. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 70:07 + 43:21
27. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 70:38 + 43:52
28. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 73:35 + 46:49
29. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 86:27 + 59:41
30. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 91:03 + 64:17
31. Pompachová Karolína TAP0652 KOB TRETRA Praha 101:42 + 74:56
32. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem, 106:36 + 79:50
33. Čechová Klára SLA0552 SKOB Slaný 108:34 + 81:48
Kollenbach Louisa 38D0550 Ski-Club Helsa DISK
Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš DISK
Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš DISK
D14
2.93 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 29:06
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 30:23 + 1:17
3. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 30:41 + 1:35
4. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 31:41 + 2:35
5. Toth Barbara 12H0350 Tipo Orienteering Club 31:53 + 2:47
6. Guseva Katya 31R0450 St.Petersburg 32:46 + 3:40
7. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 34:45 + 5:39
8. Švidrnochová Eliška OOP0451 TJ Opava 37:04 + 7:58
9. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 38:11 + 9:05
10. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem, 38:22 + 9:16
11. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 40:08 + 11:02
12. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 40:31 + 11:25
13. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 42:09 + 13:03
14. Bujná Natalie KAS0351 KOB Kamenický Šenov 42:18 + 13:12
15. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 43:56 + 14:50
16. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 44:55 + 15:49
17. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 48:12 + 19:06
18. Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky 49:44 + 20:38
19. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 52:14 + 23:08
20. Nejedlová Josefína LLI0350 TJ Loko Liberec 52:31 + 23:25
21. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 56:20 + 27:14
22. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem, 56:42 + 27:36
23. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 56:47 + 27:41
24. Kowsky Victoria OK Mark Brandenburg 58:35 + 29:29
25. Schneider Anne-Charlotte OK Mark Brandenburg 60:29 + 31:23
26. Dvořáková Štěpánka ONO0451 SKOB Ostrov 62:33 + 33:27
27. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 63:16 + 34:10
28. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 69:08 + 40:02
29. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:22 + 43:16
30. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 77:02 + 47:56
31. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 89:27 + 60:21
D16
3.41 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 32:27
2. Meister Annick 22Z0250 OLG Dachsen 34:46 + 2:19
3. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 37:12 + 4:45
4. Toth Blanka 12H0150 Tipo Orienteering Club 37:47 + 5:20
5. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 38:46 + 6:19
6. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 39:09 + 6:42
7. Miklušová Tamara ZBM0260 SK Žabovřesky Brno 41:14 + 8:47
8. Żurek Marta UKS Siódemka Rumia 43:28 + 11:01
9. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 44:35 + 12:08
9. Adebrant Ebba Tumba-Mälarhöjden OK 44:35 + 12:08
11. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:03 + 12:36
12. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 47:41 + 15:14
13. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:48 + 17:21
14. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 49:53 + 17:26
15. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:14 + 17:47
16. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 50:17 + 17:50
17. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 51:27 + 19:00
18. Gielec Zuzanna UKS Orientus Lodz 52:05 + 19:38
19. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 52:50 + 20:23
20. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 56:10 + 23:43
21. Leonhardt Charlotte 21D0150 SV IHW Alex 78 e. V. 57:07 + 24:40
22. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 57:31 + 25:04
23. Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 60:47 + 28:20
24. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 65:28 + 33:01
25. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 66:13 + 33:46
26. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 66:48 + 34:21
27. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 68:20 + 35:53
28. Matoušková Adéla SLA0151 SKOB Slaný 73:56 + 41:29
29. Moskal Zuzanna UKS Siódemka Rumia 77:46 + 45:19
30. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 78:40 + 46:13
31. Knaack Sarah OK Mark Brandenburg 84:14 + 51:47
32. Karolína Kurendová KAS0251 KOB Kamenický Šenov 84:39 + 52:12
33. Knaack Lisa OK Mark Brandenburg 92:05 + 59:38
Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš DISK
D18
3.52 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morawska Zuzanna Polish National Youth Team 34:50
2. Biederman Adrianna Polish National Youth Team 36:02 + 1:12
3. Miklušová Tereza ZBM9960 SK Žabovřesky Brno 36:40 + 1:50
4. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 44:00 + 9:10
5. Meister Joëlle 22Z0050 OLG Dachsen 47:05 + 12:15
6. Persson Emma Tumba-Mälarhöjden OK 47:38 + 12:48
7. Jakob Fabienne 18Z0050 Bucheggberger OL 48:15 + 13:25
8. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 49:56 + 15:06
9. Östervall Ellinor Tumba-Mälarhöjden OK 51:18 + 16:28
10. Gabracik Maja Polish National Youth Team 52:48 + 17:58
11. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 52:59 + 18:09
12. Hänsel Hannah SV Lengefeld 54:02 + 19:12
13. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 55:31 + 20:41
14. Deptulska Maria UKS Siódemka Rumia 59:26 + 24:36
15. Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 60:53 + 26:03
16. Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 61:08 + 26:18
17. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 65:12 + 30:22
18. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 65:33 + 30:43
19. Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia 67:06 + 32:16
20. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 74:12 + 39:22
21. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:11 + 40:21
22. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 77:56 + 43:06
23. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem, 79:22 + 44:32
D20
3.56 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wańczyk Zuzanna Polish National Youth Team 41:24
2. Jakob Nadia 18Z9850 Bucheggberger OL 41:57 + 0:33
3. Kůstková Daniela VIC9898 OB Vizovice 48:29 + 7:05 0
4. Murawska Marta HKS Azymut Mochy 48:47 + 7:23
5. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 55:20 + 13:56 0
6. Bielecka Alicja UKS Siódemka Rumia 55:53 + 14:29
D21E
5.58 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7285
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 54:12 7602
2. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 54:23 + 0:11 7579
3. Oram Louise Bakkelaget SK 57:53 + 3:41
4. Pozzebon Irene 31I9550 Polisportiva Besanese 60:11 + 5:59
5. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 61:25 + 7:13 6674
6. Flechsig Theresa 71D9400 USV TU Dresden 61:32 + 7:20
7. Jaunsproge Mara 71D8750 USV TU Dresden 63:15 + 9:03
8. Donadini Eleonora 31I9551 Polisportiva Besanese 67:00 + 12:48
9. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 68:41 + 14:29 5740
9. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 68:41 + 14:29 5740
11. Herashchenko Dianora 89D9503 OC München 70:39 + 16:27
12. Siess Małgorzata 66P7608 UKS Azymut Pabianice 70:57 + 16:45
13. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 71:14 + 17:02 5412
14. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 75:43 + 21:31
15. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 77:58 + 23:46 4547
16. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 78:10 + 23:58
17. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 87:51 + 33:39
18. Dorottya Sisa 16H8950 JMD 100:43 + 46:31
D21A
4.76 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6424
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 47:54 7010
2. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 54:24 + 6:30 6218
3. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:50 + 7:56 6043
4. Baettig Ariane 16Z9450 OLG Wislig/CA Rosé 56:00 + 8:06
5. Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 56:55 + 9:01
6. Kocińska Agnieszka 39P8750 UMKS Orkan Ostróda 58:13 + 10:19
7. Westin Emilie 19N9850 Porsgrunn OL 59:25 + 11:31
8. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:32 + 11:38 5593
9. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 60:28 + 12:34 5479
10. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 60:51 + 12:57 5432
11. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 60:52 + 12:58 5430
12. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 60:58 + 13:04 5418
13. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 61:28 + 13:34 5357
14. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 61:34 + 13:40
15. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 61:36 + 13:42 5341
16. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 62:08 + 14:14 5276
17. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 64:10 + 16:16 5028
18. Jahn Susann 24D8851 SV Robotron Dresden 64:46 + 16:52
19. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 65:50 + 17:56 4825
20. Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec 67:35 + 19:41
21. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 67:59 + 20:05
22. Marckardt Cosima 97D9550 USV Jena 68:20 + 20:26
23. Trojecka Marta 23P8350 OK!Sport Warszawa 68:25 + 20:31
24. van Torhoudt Adele 23P9552 OK!Sport Warszawa 68:51 + 20:57
25. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 68:57 + 21:03 4445
26. Buhler Claudia 71D9050 USV TU Dresden 72:05 + 24:11
27. Schwind Katja 2RD8450 OLG Ortenau 74:04 + 26:10
28. Linhart Gisa 32A8950 HSV OL Wiener Neustadt 74:45 + 26:51
29. Negri Federica 31I8950 Polisportiva Besanese 78:33 + 30:39
30. Kuźba Justyna UKS Siódemka Rumia 80:42 + 32:48
31. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 83:09 + 35:15 2714
32. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:04 + 46:10 1384
D21B
3.56 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4697
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fólová Martina SMR8850 SNS Smržovka 45:36 5013
2. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:59 + 0:23 4976
3. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 55:05 + 9:29 4102
4. Wolfram Ninett 71D9051 USV TU Dresden 55:13 + 9:37
5. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 55:51 + 10:15 4028
6. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:58 + 11:22 3921
7. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 58:22 + 12:46 3786
8. Kusber Laura OK Mark Brandenburg 58:37 + 13:01
9. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 58:56 + 13:20 3732
10. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 59:12 + 13:36 3706
11. Bravená Martina VBM8751 VSK Mendelu Brno 59:29 + 13:53 3679
12. Herrmann Cathleen 48D7850 OL-Team Wehrsdorf 64:20 + 18:44
13. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 66:27 + 20:51
14. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 69:26 + 23:50 2723
15. Smetanová Alžběta CHA9450 OK Chrastava 72:04 + 26:28 2470
16. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 73:48 + 28:12
17. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 73:58 + 28:22 2287
18. Randenská Lenka Neregistrovaní (NNN) 80:39 + 35:03
19. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 85:03 + 39:27 1223
20. Pregartner Delilah 52A9150 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 85:28 + 39:52
21. Zajícová Kateřina ROZ9553 OK Roztoky 94:58 + 49:22 270
D35A
3.68 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 41:38
2. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 44:13 + 2:35
3. Stene Dana 28N7950 Nydalens SK 44:28 + 2:50
4. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 44:46 + 3:08
5. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 47:36 + 5:58
6. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 47:55 + 6:17
7. Kotecká Michaela 25L7850 Luxembourg Orienteering Club 49:05 + 7:27
8. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 49:54 + 8:16
9. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 52:48 + 11:10
10. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 53:20 + 11:42
10. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 53:20 + 11:42
12. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 54:22 + 12:44
13. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 57:06 + 15:28
14. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 58:54 + 17:16
15. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 59:14 + 17:36
16. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 76:51 + 35:13
17. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 88:52 + 47:14
18. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 96:44 + 55:06
D35B
2.56 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 58:07
2. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 60:10 + 2:03
3. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 62:12 + 4:05
4. Cherniavsky Inessa 89D8150 OC München 62:52 + 4:45
5. Ukleja Ewa UKS Azymut 45 Gdynia 70:30 + 12:23
6. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 71:10 + 13:03
7. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem, 74:29 + 16:22
8. Kaszkiewicz Kamila UKS Azymut 45 Gdynia 96:13 + 38:06
D40A
3.39 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 37:24
2. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:16 + 2:52
3. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 40:22 + 2:58
4. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 43:33 + 6:09
5. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 45:48 + 8:24
6. Frenzel Frieda 23D7500 ESV Lok Berlin-Schöneweide 46:16 + 8:52
7. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 47:27 + 10:03
7. Schneider-Schiess Silvia 5BX6550 LG Stettlen 47:27 + 10:03
9. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 47:31 + 10:07
10. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 47:50 + 10:26
11. Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 48:22 + 10:58
12. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 50:26 + 13:02
13. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 53:24 + 16:00
14. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 53:27 + 16:03
15. Weinert Ruta Post SV Dresden 53:44 + 16:20
16. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 54:02 + 16:38
17. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 55:38 + 18:14
18. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 57:20 + 19:56
19. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 58:32 + 21:08
20. Jirkovská Pavlína SLA7250 SKOB Slaný 60:17 + 22:53
21. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 63:46 + 26:22
22. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 65:34 + 28:10
23. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 67:38 + 30:14
24. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 68:16 + 30:52
25. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 73:52 + 36:28
26. Plytnik Anna BnO Szczecin 74:50 + 37:26
26. Kaminskaite Edita berlin tsc 74:50 + 37:26
28. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 76:30 + 39:06
29. Kapischke Solveig OK Mark Brandenburg 77:48 + 40:24
30. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 79:43 + 42:19
31. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 82:27 + 45:03
32. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 83:14 + 45:50
33. Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 100:13 + 62:49
Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín DISK
Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D40B
2.35 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 35:43
2. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:57 + 3:14
3. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:06 + 6:23
4. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 42:31 + 6:48
5. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem, 43:05 + 7:22
6. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 43:51 + 8:08
7. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 44:07 + 8:24
8. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 45:41 + 9:58
9. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 46:12 + 10:29
10. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 46:56 + 11:13
11. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 48:59 + 13:16
12. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 49:05 + 13:22
13. Nokka Katja 81F7300 Rasti 88 49:42 + 13:59
14. Nowicka-Bielecka Korneli UKS Siódemka Rumia 51:41 + 15:58
15. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 53:05 + 17:22
16. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 53:55 + 18:12
17. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 54:18 + 18:35
18. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem, 54:24 + 18:41
19. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 55:18 + 19:35
20. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 62:04 + 26:21
21. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 62:48 + 27:05
22. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 62:57 + 27:14
23. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 70:35 + 34:52
24. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 77:59 + 42:16
25. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 81:46 + 46:03
26. Nejedlová Lucie LLI7350 TJ Loko Liberec 82:01 + 46:18
27. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 88:26 + 52:43
28. Synková Šárka DOK7650 OK Doksy 114:55 + 79:12
Nová Jana DOR7150 OK Dobříš DISK
D45A
3.14 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:58
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 46:21 + 3:23
3. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 48:09 + 5:11
4. Zelenin Jekaterina 29D7050 USG Chemnitz 48:54 + 5:56
5. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 49:12 + 6:14
6. Kubald Katrin 13D6950 Kaulsdorfer OLV Berlin 50:09 + 7:11
7. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 52:24 + 9:26
8. Zschaeckel Daniela 21D7250 SV IHW Alex 78 e. V. 55:05 + 12:07
9. Drechsel Ines 71D6850 USV TU Dresden 56:08 + 13:10
10. Jakob Regula 18Z7250 Bucheggberger OL 56:48 + 13:50
11. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 57:27 + 14:29
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 57:51 + 14:53
13. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 58:05 + 15:07
14. Dersch-Kollenbach Brigitte 38D6750 Ski-Club Helsa 58:18 + 15:20
15. Palme Guni OK Klosterneuburg 59:14 + 16:16
16. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 59:21 + 16:23
17. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 60:42 + 17:44
18. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 66:54 + 23:56
19. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:46 + 26:48
20. Kusber Anke OK Mark Brandenburg 70:02 + 27:04
21. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 70:25 + 27:27
22. Östervall Lotta Tumba-Mälarhöjden OK 71:58 + 29:00
23. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 72:53 + 29:55
24. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 74:22 + 31:24
25. Westin Lenka 19N7150 Porsgrunn OL 78:42 + 35:44
26. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360 86:50 + 43:52
27. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 98:47 + 55:49
28. Dornstauder Sandra 32A7050 HSV OL Wiener Neustadt 104:33 + 61:35
Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov DISK
Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha DISK
D45B
2.49 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 37:16
2. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 37:57 + 0:41
3. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 42:11 + 4:55
4. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 42:33 + 5:17
5. Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 45:37 + 8:21
6. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 45:55 + 8:39
7. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 53:04 + 15:48
8. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 53:10 + 15:54
9. Brunner Theres OLK Rafzerfeld-Bülach 53:37 + 16:21
10. Gruenberger Christine 75A6950 OK Klosterneuburg 53:59 + 16:43
11. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 55:40 + 18:24
12. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:24 + 19:08
13. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 57:32 + 20:16
14. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem, 59:15 + 21:59
15. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 60:48 + 23:32
16. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:54 + 24:38
17. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem, 64:27 + 27:11
18. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 68:15 + 30:59
19. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 72:36 + 35:20
20. Vock Myrta Ulu's Reisewelt 83:50 + 46:34
Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast DISK
D50
2.84 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 34:29
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 35:30 + 1:01
3. Meister Sabrina 22Z6650 OLG Dachsen 36:05 + 1:36
4. Boos Sibylle Ulu's Reisewelt 38:43 + 4:14
5. Purrer Johanna Ulu's Reisewelt 40:04 + 5:35
6. Hugelshofer Barbara 16Z6500 OLG Wislig/CA Rosé 40:45 + 6:16
7. Richter Sabine 71D6650 USV TU Dresden 44:30 + 10:01
8. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 44:58 + 10:29
9. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 45:22 + 10:53
10. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 45:38 + 11:09
11. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 49:49 + 15:20
12. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 50:51 + 16:22
13. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 51:04 + 16:35
14. Jensch Monika OK Mark Brandenburg 52:35 + 18:06
15. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 53:50 + 19:21
16. Leonhardt Anette 21D6750 SV IHW Alex 78 e. V. 53:52 + 19:23
16. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 53:52 + 19:23
18. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:27 + 20:58
19. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 56:47 + 22:18
20. Makovička Véronique C.O.Colmar 56:54 + 22:25
21. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 58:56 + 24:27
22. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 60:42 + 26:13
23. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 63:18 + 28:49
24. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 63:24 + 28:55
25. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 64:36 + 30:07
26. Schmiedeberg Anke SV IHW Alex 78 e. V. 67:26 + 32:57
27. Maget Brigitte 52A6450 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 67:58 + 33:29
28. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 76:18 + 41:49
Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní DISK
D55
2.56 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 41:42
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 42:21 + 0:39
3. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 47:39 + 5:57
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 50:09 + 8:27
5. Kottonen Annariitta 17F5850 Lynx 50:51 + 9:09
6. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 54:16 + 12:34
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 55:46 + 14:04
8. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 60:23 + 18:41
9. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 60:51 + 19:09
10. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:28 + 21:46
11. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 65:44 + 24:02
12. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 66:21 + 24:39
13. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 68:03 + 26:21
14. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 80:14 + 38:32
15. Porzycz Agata UKS Azymut 45 Gdynia 107:02 + 65:20
D60
2.43 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:49
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 43:45 + 4:56
3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 45:30 + 6:41
4. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:23 + 9:34
5. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 51:16 + 12:27
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 51:17 + 12:28
7. Margit Jenei 27H5450 BÖF 51:23 + 12:34
8. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 57:09 + 18:20
9. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 60:24 + 21:35
10. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 60:30 + 21:41
11. Pijáková Eva KOB Sokol Pezinok 69:16 + 30:27
12. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 70:12 + 31:23
13. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 73:32 + 34:43
14. Roach Maggie 25L5750 Luxembourg Orienteering Club 86:43 + 47:54
15. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 88:21 + 49:32
16. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 98:40 + 59:51
Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov DISK
D65
2.01 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 42:21
2. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 42:27 + 0:06
3. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 43:02 + 0:41
4. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 45:59 + 3:38
5. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 46:05 + 3:44
6. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 56:45 + 14:24
7. Lucke Helga 71D5050 USV TU Dresden 68:53 + 26:32
8. Waser Renate OLK Rafzerfeld-Bülach 71:57 + 29:36
9. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 74:01 + 31:40
10. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 81:21 + 39:00
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK
D70
1.94 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 50:30
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 50:38 + 0:08
3. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 56:37 + 6:07
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 59:18 + 8:48
5. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 69:59 + 19:29
6. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 70:19 + 19:49
7. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 71:30 + 21:00
8. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 85:51 + 35:21
9. Maija Jansone 39L4450 RIGA SENIORS 97:27 + 46:57
H10L
1.87 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 15:31
2. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 21:06 + 5:35
3. Skřipský Tomáš LME0800 SK Los Mělník 22:30 + 6:59
4. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 23:18 + 7:47
5. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 23:48 + 8:17
6. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 23:57 + 8:26
7. Kořenský Mikuláš SK Los Mělník 28:21 + 12:50
8. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 32:25 + 16:54
9. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 34:32 + 19:01
10. Bradáč Adam SKOB Roudnice nad Labem, 37:19 + 21:48
11. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 39:07 + 23:36
12. Hampl Jan LME0900 SK Los Mělník 40:52 + 25:21
13. Bertien Jiří DKP0901 Oddíl OB Kotlářka 49:07 + 33:36
14. Kaszkiewicz Tymon UKS Azymut 45 Gdynia 54:13 + 38:42
Kotecký Jáchym 25L1100 Luxembourg Orienteering Club DISK
H10
2.33 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 19:05
2. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 22:11 + 3:06
2. Bujdosó Márk Tabáni Spartacus 22:11 + 3:06
4. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 22:43 + 3:38
5. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 22:48 + 3:43
6. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 23:15 + 4:10
7. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 25:10 + 6:05
8. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 25:21 + 6:16
9. Weinert Tim Post SV Dresden 25:31 + 6:26
10. Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 25:49 + 6:44
11. Toth Martin 12H0700 Tipo Orienteering Club 29:48 + 10:43
12. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem, 31:34 + 12:29
13. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 31:53 + 12:48
14. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:22 + 13:17
15. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 33:36 + 14:31
16. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 37:06 + 18:01
17. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem, 41:20 + 22:15
18. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 41:29 + 22:24
19. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 48:29 + 29:24
20. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 52:11 + 33:06
21. Murawski Rafał HKS Azymut Mochy 77:51 + 58:46
22. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 78:27 + 59:22
Škorpil Marek HOR0901 TJ Jiskra Hořice DISK
H12
2.83 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem, 24:55
2. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 25:07 + 0:12
3. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 28:28 + 3:33
4. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 28:35 + 3:40
5. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 29:58 + 5:03
6. Weinert Florian Post SV Dresden 30:29 + 5:34
7. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 30:47 + 5:52
8. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 32:24 + 7:29
9. Hay Jack OC München 32:43 + 7:48
10. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 34:26 + 9:31
11. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 38:06 + 13:11
12. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:24 + 13:29
13. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 39:48 + 14:53
14. Herrmann Josef 48D0502 OL-Team Wehrsdorf 41:16 + 16:21
15. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 42:02 + 17:07
16. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 42:06 + 17:11
17. Karel Kurenda KAS0501 KOB Kamenický Šenov 43:34 + 18:39
18. Hampl Jakub LME0500 SK Los Mělník 45:27 + 20:32
19. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 45:36 + 20:41
20. Matěj Karvánek KAS0502 KOB Kamenický Šenov 46:33 + 21:38
21. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 47:05 + 22:10
22. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 49:16 + 24:21
23. Kotkowiak Bartosz BnO Szczecin 50:55 + 26:00
24. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 51:11 + 26:16
25. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 51:48 + 26:53
26. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 56:24 + 31:29
27. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 59:56 + 35:01
28. Kalenský Tomáš SUL0600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 60:20 + 35:25
29. Jirkovský Jan SLA0500 SKOB Slaný 60:43 + 35:48
30. Coufal Kryštof ROU0603 SKOB Roudnice nad Labem, 75:48 + 50:53
31. Pop Jonáš TAP0600 KOB TRETRA Praha 78:15 + 53:20
32. Smrt Vojtěch ONO0601 SKOB Ostrov 180:25 + 155:30
Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko DISK
H14
3.34 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 34:03
2. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 34:47 + 0:44
3. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 35:19 + 1:16
4. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 35:29 + 1:26
5. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 35:44 + 1:41
6. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:17 + 2:14
7. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 37:28 + 3:25
8. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 38:49 + 4:46
9. Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 39:42 + 5:39
10. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 40:33 + 6:30
11. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 41:08 + 7:05
12. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 41:27 + 7:24
13. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 42:31 + 8:28
14. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 44:37 + 10:34
15. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 45:00 + 10:57
16. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport Warszawa 45:03 + 11:00
17. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 45:35 + 11:32
18. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 47:04 + 13:01
19. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 48:45 + 14:42
20. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 50:25 + 16:22
21. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 53:13 + 19:10
22. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 55:39 + 21:36
23. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 56:44 + 22:41
24. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 64:20 + 30:17
25. Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 70:57 + 36:54
26. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 73:05 + 39:02
27. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 74:49 + 40:46
28. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 77:59 + 43:56
29. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 83:55 + 49:52
30. Duchoslav Radek LME0402 SK Los Mělník 99:26 + 65:23
31. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 100:04 + 66:01
32. Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš 112:25 + 78:22
33. Welzel Matthäus OK Mark Brandenburg 117:10 + 83:07
34. Kotkowiak Piotr BnO Szczecin 122:37 + 88:34
35. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 132:53 + 98:50
Pawlowski Leon BnO Szczecin DISK
Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko DISK
H16
3.95 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bujdosó Zoltán Tabáni Spartacus 32:08
2. Rzeńca Piotr Polish National Youth Team 32:09 + 0:01
3. Adámek Filip ABM0101 KOB Moira Brno 32:26 + 0:18
4. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 35:10 + 3:02
5. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 35:15 + 3:07
6. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:08 + 5:00
7. Kapischke Arne OK Mark Brandenburg 38:35 + 6:27
8. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 38:49 + 6:41
9. Šmol David DOK0100 OK Doksy 40:37 + 8:29
10. Deredos Bruno UKS Orientus Lodz 41:48 + 9:40
11. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 42:22 + 10:14
12. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 42:26 + 10:18
13. Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 43:09 + 11:01
14. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 43:15 + 11:07
15. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 49:05 + 16:57
16. Rudert Henrik 21D0200 SV IHW Alex 78 e. V. 50:04 + 17:56
17. Biernat Michal BnO Szczecin 50:23 + 18:15
18. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:42 + 18:34
19. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 51:23 + 19:15
20. Kalkbrenner Daniel OK Mark Brandenburg 53:06 + 20:58
21. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 56:01 + 23:53
22. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 57:37 + 25:29
23. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 58:34 + 26:26
24. Kondys Jakub BnO Szczecin 59:43 + 27:35
25. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 61:00 + 28:52
26. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 98:47 + 66:39
27. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 117:59 + 85:51
H18
4.71 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno 34:46
2. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 39:11 + 4:25
3. Krawczyński Mikolaj Polish National Youth Team 39:14 + 4:28
4. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 40:34 + 5:48
5. Nokka Vesa 81F0000 Rasti 88 40:56 + 6:10
6. Żurek Grzegorz UKS Siódemka Rumia 44:24 + 9:38
7. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 46:18 + 11:32
8. Magenes Francesco 31I9900 Polisportiva Besanese 47:13 + 12:27
9. Gawlitza Franz 24D-001 SV Robotron Dresden 47:39 + 12:53
10. Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 48:40 + 13:54
11. Kalisiak Dawid 66P0002 UKS Azymut Pabianice 49:58 + 15:12
12. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 51:00 + 16:14
13. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 51:41 + 16:55
14. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 53:12 + 18:26
15. Jaenicke Anton OK Mark Brandenburg 53:16 + 18:30
16. Kuźba Jakub UKS Siódemka Rumia 55:27 + 20:41
17. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 56:03 + 21:17
18. Ruuhiala Roope Hiisirasti 56:20 + 21:34
19. Kapischke Henning OK Mark Brandenburg 57:35 + 22:49
20. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 58:28 + 23:42
21. Zając Dawid 66P0001 UKS Azymut Pabianice 63:25 + 28:39
22. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 66:16 + 31:30
23. Bauer Leon OK Mark Brandenburg 66:57 + 32:11
24. Kollenbach Valentin 38D0000 Ski-Club Helsa 72:42 + 37:56
25. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 72:43 + 37:57
26. Occhi Angelo 31I9901 Polisportiva Besanese 79:19 + 44:33
Zamojski Rafal UKS Siódemka Rumia DISK
Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov DISK
H20
5.43 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1730
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Biederman Marcin Polish National Youth Team 43:11
2. Huila Joona Hiisirasti 49:31 + 6:20
3. Nokka Atte 81F9800 Rasti 88 50:44 + 7:33
4. Zschaeckel Robin 21D9700 SV IHW Alex 78 e. V. 53:55 + 10:44
5. Urbaniak Jerzy 58P9800 Ks Spójnia Warszawa 54:14 + 11:03
6. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 55:02 + 11:51 1862
7. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 60:03 + 16:52 1716
8. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:38 + 20:27 1612
9. Baettig Michael 16Z9800 OLG Wislig/CA Rosé 66:34 + 23:23
10. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 75:37 + 32:26 1264
11. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 76:02 + 32:51 1252
12. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 78:44 + 35:33 1174
13. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 89:03 + 45:52 874
H21E
7.08 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8377
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 50:40
2. Wartbichler Christian 32A8800 HSV OL Wiener Neustadt 51:13 + 0:33
3. Kretzschmar Matthias Post SV Dresden 53:00 + 2:20
4. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 54:56 + 4:16 8495
5. Flechsig Florian 71D9200 USV TU Dresden 55:25 + 4:45
6. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 55:37 + 4:57 8392
7. Gösswein Csaba 11H8500 Budai Osforrás 56:01 + 5:21
8. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 56:36 + 5:56 8244
9. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 57:59 + 7:19 8036
10. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 58:57 + 8:17
11. Nipen Thomas Nydalens SK 59:59 + 9:19
12. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 60:26 + 9:46 7668
13. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 60:41 + 10:01 7630
14. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 61:00 + 10:20 7583
15. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 63:23 + 12:43 7224
16. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 63:55 + 13:15 7144
17. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 64:34 + 13:54 7047
18. Bugár Gergely 11H9200 Budai Osforrás 64:49 + 14:09
19. Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 66:23 + 15:43
20. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 66:51 + 16:11 6703
21. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 69:13 + 18:33 6347
22. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 69:28 + 18:48 6310
23. Müller Kurt 18D9601 Post SV Dresden 70:08 + 19:28
24. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 72:48 + 22:08
25. Giuliani Luigi 31I9200 Polisportiva Besanese 75:37 + 24:57
26. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 75:49 + 25:09 5355
27. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 78:15 + 27:35 4989
28. Weinig Peter OC München 79:33 + 28:53
29. Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide 87:38 + 36:58
Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov DISK 0
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo DISK
H21A
5.76 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6897
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 50:31 7090
2. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 50:43 + 0:12 7063
3. Pabich Mariusz 66P8800 UKS Azymut Pabianice 52:17 + 1:46
4. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 54:41 + 4:10 6537
5. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 55:12 + 4:41 6468
6. Kraemer Andrei Post SV Dresden 56:06 + 5:35
7. Allared Mattias Tumba-Mälarhöjden OK 56:44 + 6:13
8. Giberg Johan Tumba-Mälarhöjden OK 57:18 + 6:47
9. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 57:27 + 6:56 6170
10. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 58:59 + 8:28 5966
11. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 59:20 + 8:49 5920
12. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 60:16 + 9:45 5796
13. Mazan Bartlomiej WKS Śląsk Wrocław 61:37 + 11:06
14. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 63:23 + 12:52 5382
15. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 63:36 + 13:05 5354
16. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 65:03 + 14:32 5161
17. Jendrych Marek 23P1500 OK!Sport Warszawa 66:25 + 15:54
18. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 69:13 + 18:42
19. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 70:54 + 20:23
20. Łubis Michał 66P8500 UKS Azymut Pabianice 71:16 + 20:45
21. Randík Jan SOB8703 SOBSA 71:59 + 21:28 4241
22. Lamy Christoph 26D8500 OLV Potsdam 73:39 + 23:08
23. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 74:55 + 24:24 3852
24. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:08 + 24:37 3823
25. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 77:15 + 26:44
26. Komín David PGP7405 SK Praga 80:37 + 30:06 3096
27. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 81:08 + 30:37 3027
28. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 88:17 + 37:46
29. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 88:23 + 37:52
30. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 89:36 + 39:05
31. Navarra Federico 31I9000 Polisportiva Besanese 99:09 + 48:38
32. Seidel Jens USG Chemnitz 121:29 + 70:58
H21B
4.74 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5178
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 44:16 5296
2. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem, 45:15 + 0:59 5184
3. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 45:32 + 1:16
4. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem, 46:24 + 2:08 5053
5. Sadílek Jan VIC9601 OB Vizovice 48:06 + 3:50 4858
6. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 48:14 + 3:58
7. Moravec Marek LPU881 OK Lokomotiva Pardubice 49:20 + 5:04
8. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 50:23 + 6:07 4597
9. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 50:30 + 6:14 4584
10. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem, 50:36 + 6:20 4573
11. Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice 53:54 + 9:38 4195
12. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 55:43 + 11:27 3988
13. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 55:44 + 11:28 3986
14. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 11:54 3936
15. Nemec Andrej 17S9200 Ekonom Banska Bystrica 57:23 + 13:07
16. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 58:26 + 14:10 3677
17. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 58:58 + 14:42 3616
18. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 59:26 + 15:10 3563
19. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 59:42 + 15:26
20. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 60:34 + 16:18 3434
21. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 60:59 + 16:43 3386
22. Tippelt Alexander TV Coburg-Ketschendorf 61:43 + 17:27
23. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 62:06 + 17:50 3258
24. Faber Matthias 71D9002 USV TU Dresden 62:07 + 17:51
25. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 62:21 + 18:05 3230
26. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 63:05 + 18:49 3146
27. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 64:40 + 20:24 2965
28. Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 64:50 + 20:34 2946
29. Rudolf Laták 27H7400 BÖF 66:52 + 22:36
30. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 67:00 + 22:44 2698
31. Gindl Wolfgang 52A8900 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 70:27 + 26:11
32. Zámečník ml. Pavel 3VX9600 Zámečníci 71:07 + 26:51
33. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 78:07 + 33:51
34. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 82:29 + 38:13 929
35. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 83:34 + 39:18
36. Knaack Tobias OK Mark Brandenburg 117:18 + 73:02
H35A
5.43 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 47:55
2. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 48:05 + 0:10
3. Golinowski Paweł OKS Žagaň 48:39 + 0:44
4. Platais Pauls Ozon 53:14 + 5:19
5. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 54:35 + 6:40
6. Pabich Tomek Polish National Youth Team 57:51 + 9:56
7. Hašek Jakub 5DX8000 Haškovi 58:50 + 10:55
8. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 59:49 + 11:54
9. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 60:20 + 12:25
10. Všetečka Michal SJC7503 Sportcentrum Jičín 63:24 + 15:29
11. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 64:12 + 16:17
12. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 65:05 + 17:10
13. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:46 + 17:51
14. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 65:50 + 17:55
15. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 66:30 + 18:35
16. Pompach Petr TAP7801 KOB TRETRA Praha 66:36 + 18:41
17. Schwarzenberger Stefan 5BX6600 LG Stettlen 68:10 + 20:15
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 69:17 + 21:22
19. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 69:43 + 21:48
20. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 70:06 + 22:11
21. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 75:36 + 27:41
22. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 78:50 + 30:55
23. Dénes Kiss 16H7800 JMD 86:02 + 38:07
24. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem, 87:31 + 39:36
25. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 88:11 + 40:16
26. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 94:55 + 47:00
27. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 97:47 + 49:52
28. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem, 114:48 + 66:53
Schwarz Tobias berlin tsc DISK
H35B
3.68 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 45:40
2. Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina 48:31 + 2:51
3. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 55:40 + 10:00
4. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 57:50 + 12:10
5. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 63:05 + 17:25
6. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 66:21 + 20:41
7. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 78:36 + 32:56
8. Ukleja Marcin UKS Azymut 45 Gdynia 79:44 + 34:04
Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H40A
5.26 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 43:50
2. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 50:56 + 7:06
3. Stene Per Oyvind 28N7400 Nydalens SK 53:24 + 9:34
4. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 53:35 + 9:45
5. Seierstad Ivar Geoform 53:42 + 9:52
6. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 54:11 + 10:21
7. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 54:31 + 10:41
8. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 54:53 + 11:03
9. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 56:46 + 12:56
10. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 61:05 + 17:15
11. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 62:17 + 18:27
12. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 65:50 + 22:00
13. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 66:22 + 22:32
14. Kůstka Marek VIC6403 OB Vizovice 66:43 + 22:53
15. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 68:34 + 24:44
16. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 70:50 + 27:00
17. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 71:04 + 27:14
18. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 71:23 + 27:33
19. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 71:39 + 27:49
20. Adorjan peter 2JD7300 berlin tsc 72:23 + 28:33
21. Křístek Lukáš 24Z7100 nereg ROZ 75:41 + 31:51
22. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 82:09 + 38:19
23. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 83:58 + 40:08
24. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 89:53 + 46:03
H40B
3.43 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB TRETRA Praha 36:41
2. Novák Oldřich DKP7202 Oddíl OB Kotlářka 38:40 + 1:59
3. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 39:03 + 2:22
4. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem, 40:46 + 4:05
5. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 41:38 + 4:57
6. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 42:56 + 6:15
7. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 44:36 + 7:55
8. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:36 + 15:55
9. Cermak Patrik 17S7700 Ekonom Banska Bystrica 53:39 + 16:58
10. Murawski Piotr HKS Azymut Mochy 54:00 + 17:19
11. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 55:47 + 19:06
12. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 57:58 + 21:17
13. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 58:20 + 21:39
14. Holík Jaromír NEJ7500 TJ Jiskra Nejdek 58:55 + 22:14
15. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 60:05 + 23:24
16. Knaack Mario OK Mark Brandenburg 71:07 + 34:26
17. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 72:57 + 36:16
18. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 76:00 + 39:19
19. Müller Jan 71D7600 USV TU Dresden 78:13 + 41:32
H45A
4.82 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mager Holger 74D7100 ESV Dresden MTBO 40:57
2. Gusev Ilya 31R7000 St.Petersburg 43:11 + 2:14
3. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 45:01 + 4:04
4. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 45:05 + 4:08
5. Krasuski Marcin 26P7200 orienteering.waw.pl 45:33 + 4:36
6. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 47:30 + 6:33
7. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 47:37 + 6:40
8. Schwind Klaus 2RD7100 OLG Ortenau 49:07 + 8:10
9. Brettschneider Uwe 13D6800 Kaulsdorfer OLV Berlin 49:20 + 8:23
10. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 49:36 + 8:39
11. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 51:33 + 10:36
12. Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 52:09 + 11:12
13. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 52:51 + 11:54
14. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 53:43 + 12:46
15. Cherniavsky Sergey 89D7200 OC München 53:54 + 12:57
16. Röhner Uwe 21D7200 SV IHW Alex 78 e. V. 54:14 + 13:17
17. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 56:58 + 16:01
18. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:33 + 16:36
19. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:28 + 17:31
20. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 59:00 + 18:03
21. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 62:13 + 21:16
22. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 62:27 + 21:30
23. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 64:35 + 23:38
24. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360 67:30 + 26:33
25. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 68:52 + 27:55
26. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 71:31 + 30:34
27. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 75:32 + 34:35
28. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 75:52 + 34:55
29. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:51 + 39:54
30. Huldt Fredrik Tumba-Mälarhöjden OK 84:00 + 43:03
31. Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 95:19 + 54:22
32. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 102:18 + 61:21
33. Mieske Frank 13D6700 Kaulsdorfer OLV Berlin 116:14 + 75:17
Reisenberger Roland 75A6800 OK Klosterneuburg DISK
H45B
3.43 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 37:32
2. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 40:13 + 2:41
3. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:30 + 3:58
4. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 42:32 + 5:00
5. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 43:29 + 5:57
6. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 44:56 + 7:24
7. Weinert Rolf Post SV Dresden 45:58 + 8:26
8. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 48:45 + 11:13
9. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 50:07 + 12:35
10. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 52:23 + 14:51
11. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 53:22 + 15:50
12. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 54:29 + 16:57
13. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 54:33 + 17:01
14. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 56:27 + 18:55
15. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 58:28 + 20:56
16. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 61:55 + 24:23
17. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 65:28 + 27:56
18. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:36 + 30:04
19. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 68:53 + 31:21
20. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 71:55 + 34:23
21. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 114:41 + 77:09
H50A
3.96 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 21D6701 SV IHW Alex 78 e. V. 34:19
2. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 35:20 + 1:01
3. Giberg Dan Tumba-Mälarhöjden OK 35:47 + 1:28
4. Zschaeckel Raik 21D6700 SV IHW Alex 78 e. V. 35:50 + 1:31
5. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 36:55 + 2:36
6. Meister Roland 22Z6300 OLG Dachsen 38:30 + 4:11
7. Axelsson Jörgen 54S6400 Tullinge SK 39:38 + 5:19
8. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 40:41 + 6:22
9. Olisauskas Raimondas berlin tsc 41:01 + 6:42
10. Zelenin Andrej 29D6600 USG Chemnitz 41:14 + 6:55
11. Knitsch Wolfram 57D6500 Post-SV Chemnitz 42:45 + 8:26
12. Grünberger Martin 75A6600 OK Klosterneuburg 43:10 + 8:51
13. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 44:31 + 10:12
14. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 44:40 + 10:21
15. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 44:58 + 10:39
16. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 45:39 + 11:20
17. Jakob Beat 18Z6700 Bucheggberger OL 45:45 + 11:26
18. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 46:13 + 11:54
19. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 46:30 + 12:11
20. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 46:34 + 12:15
21. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 46:48 + 12:29
22. Demmig Sven 13D6601 Kaulsdorfer OLV Berlin 47:34 + 13:15
23. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 48:20 + 14:01
24. Adámek Libor ABM6707 KOB Moira Brno 48:49 + 14:30
25. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 50:19 + 16:00
25. Nokka Ilkka 81F6700 Rasti 88 50:19 + 16:00
27. Kollenbach Peter 38D6500 Ski-Club Helsa 51:37 + 17:18
28. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 54:19 + 20:00
29. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:50 + 21:31
30. Bujdosó István Tabáni Spartacus 57:44 + 23:25
31. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 58:21 + 24:02
32. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 59:56 + 25:37
33. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 60:53 + 26:34
34. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:20 + 34:01
35. Plytnik Stanislaw BnO Szczecin 70:13 + 35:54
36. Brunner Andreas OLK Rafzerfeld-Bülach 70:34 + 36:15
37. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:39 + 66:20
Drechsel Michael 71D6501 USV TU Dresden DISK
Axelsson Magnus 1VS6200 Strängnäs Malmby OL DISK
Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden DISK
H50B
2.36 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 35:28
2. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 36:00 + 0:32
3. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 37:33 + 2:05
4. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 38:10 + 2:42
5. Boos Matthias Ulu's Reisewelt 38:25 + 2:57
6. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 38:30 + 3:02
7. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:50 + 3:22
8. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 40:12 + 4:44
9. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 42:37 + 7:09
10. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 44:37 + 9:09
11. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 53:45 + 18:17
12. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 54:21 + 18:53
13. Grassow Thomas 13D6701 Kaulsdorfer OLV Berlin 56:47 + 21:19
14. Pregartner Georg 52A6300 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 59:25 + 23:57
15. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 66:01 + 30:33
16. Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin 69:27 + 33:59
Fure Petter 38N5700 Oppsal Orientering DISK
H55
3.52 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 35:51
2. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 36:27 + 0:36
3. Wälchli Jürg Ulu's Reisewelt 37:37 + 1:46
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 38:38 + 2:47
5. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:29 + 4:38
6. Vock Rene Ulu's Reisewelt 42:52 + 7:01
7. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 43:01 + 7:10
8. Westin Kjell 19N5600 Porsgrunn OL 43:03 + 7:12
9. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 44:42 + 8:51
10. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 45:20 + 9:29
10. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 45:20 + 9:29
12. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 47:53 + 12:02
13. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 49:00 + 13:09
14. Porzycz Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia 49:18 + 13:27
15. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 50:08 + 14:17
16. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 51:01 + 15:10
17. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 51:21 + 15:30
18. Ruuhiala Mika Hiisirasti 51:44 + 15:53
19. Ansorge Ronald 24D5900 SV Robotron Dresden 53:07 + 17:16
20. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 53:21 + 17:30
21. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:36 + 18:45
22. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 57:04 + 21:13
23. Kellner Gerhard 32A6200 HSV OL Wiener Neustadt 57:51 + 22:00
24. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 59:45 + 23:54
25. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 61:27 + 25:36
26. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 26:00
27. Jensch Fred OK Mark Brandenburg 61:53 + 26:02
28. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 63:11 + 27:20
29. Cart Andreas 13A6200 OLC Wienerwald 66:48 + 30:57
30. Kapischke Andreas OK Mark Brandenburg 73:34 + 37:43
31. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 79:57 + 44:06
Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava DISK
H60
3.14 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 34:43
2. Cuche Denis 16Z5400 OLG Wislig/CA Rosé 39:42 + 4:59
3. Thingsrud Leif Ostmarka OK 40:44 + 6:01
4. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 42:35 + 7:52
5. Biland Christian Ulu's Reisewelt 44:35 + 9:52
6. Männel Harald 48D5500 OL-Team Wehrsdorf 45:01 + 10:18
7. Król Benedykt UKS Siódemka Rumia 47:26 + 12:43
8. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 47:32 + 12:49
9. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 47:58 + 13:15
10. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 48:28 + 13:45
11. Piják Vlado KOB Sokol Pezinok 48:55 + 14:12
11. Sýkora Jiří OOP5400 TJ Opava 48:55 + 14:12
13. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:04 + 15:21
14. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 50:32 + 15:49
15. Mayer Ewald 32A5700 HSV OL Wiener Neustadt 50:57 + 16:14
16. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 52:44 + 18:01
17. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 53:49 + 19:06
18. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 58:24 + 23:41
19. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:54 + 24:11
20. Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc 59:08 + 24:25
21. Kottonen Hannu 17F5700 Lynx 59:31 + 24:48
22. József Bugár 27H5300 BÖF 61:02 + 26:19
23. Skonieczny Andrzej 29P5701 Paulinum J.G. 62:59 + 28:16
24. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:03 + 31:20
25. Roach David 25L5600 Luxembourg Orienteering Club 69:37 + 34:54
26. Junek Petr STH5501 SK Studenec 70:47 + 36:04
27. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 71:46 + 37:03
28. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 81:21 + 46:38
29. Baguerey Gilles C.O.Colmar 88:46 + 54:03
H65
2.84 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 30:22
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 34:40 + 4:18
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 36:23 + 6:01
4. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 37:26 + 7:04
5. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 40:09 + 9:47
6. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 41:06 + 10:44
7. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:18 + 10:56
8. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 42:19 + 11:57
9. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 42:39 + 12:17
10. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 43:10 + 12:48
11. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 43:47 + 13:25
12. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 44:35 + 14:13
13. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 46:57 + 16:35
14. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 47:20 + 16:58
15. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 47:28 + 17:06
16. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 49:11 + 18:49
17. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 49:23 + 19:01
18. Urválek Jiří VLI4701 Slavia Liberec orienteering 52:54 + 22:32
19. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 55:19 + 24:57
20. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 55:38 + 25:16
21. Waser Franz OLK Rafzerfeld-Bülach 58:35 + 28:13
22. Griffiths Bill 32G5200 EBOR 59:31 + 29:09
23. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 63:43 + 33:21
24. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 71:30 + 41:08
25. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 81:17 + 50:55
26. Makovička Libor C.O.Colmar 85:30 + 55:08
H70
2.35 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mosberger Max Ulu's Reisewelt 29:19
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:32 + 3:13
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:53 + 6:34
4. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 39:11 + 9:52
5. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 39:38 + 10:19
6. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 39:47 + 10:28
7. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 42:55 + 13:36
8. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 43:42 + 14:23
9. Siegenthaler Fritz Ulu's Reisewelt 44:28 + 15:09
10. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 51:56 + 22:37
10. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 51:56 + 22:37
12. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 55:17 + 25:58
13. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 58:29 + 29:10
14. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 60:02 + 30:43
15. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 62:15 + 32:56
16. Müller Rainer 71D4500 USV TU Dresden 84:30 + 55:11
Dvořák Jaromír PGP4601 SK Praga DISK
H75
2.01 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 54:02
2. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 61:23 + 7:21
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 67:54 + 13:52
4. Andris Kalnins 39L3800 RIGA SENIORS 73:16 + 19:14
5. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 99:37 + 45:35
H80
1.94 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kempf Adolf KTV Altdtorf 64:49
2. Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:42 + 20:53
3. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 113:03 + 48:14
HDR
1.87 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 14:17
2. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 14:31 + 0:14
3. Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina 17:14 + 2:57
4. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 17:36 + 3:19
5. Podhrázský Tomáš ZBM1101 SK Žabovřesky Brno 22:22 + 8:05
6. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 22:24 + 8:07
6. Podlipný Filip NPA1202 SK LOB Nová Paka 22:24 + 8:07
8. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 22:40 + 8:23
9. Pospíšil Filip Neregistrovaní (NNN) 23:57 + 9:40
10. Valyavka Viktoriya 38S0850 VZA Žilina 24:00 + 9:43
11. Pabich Hanna 66P7605 UKS Azymut Pabianice 24:05 + 9:48
12. Černá Vilma SKOB Roudnice nad Labem, 24:11 + 9:54
13. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem, 24:28 + 10:11
14. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 24:29 + 10:12
14. Mager Tadeus ESV Dresden MTBO 24:29 + 10:12
16. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem, 24:34 + 10:17
17. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 24:42 + 10:25
18. Červinková Šárka Neregistrovaní (NNN) 24:43 + 10:26
19. Červenková Kristýna RUM0652 ZOOB Rumburk 25:04 + 10:47
20. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 25:16 + 10:59
21. Berchová Anežka SK Los Mělník 26:15 + 11:58
22. Vošlajerová Marie SK Los Mělník 26:31 + 12:14
23. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 26:59 + 12:42
24. Bielecka Marta UKS Siódemka Rumia 27:26 + 13:09
25. Tippelt Robin TV Coburg-Ketschendorf 28:01 + 13:44
26. Pecková Laura Neregistrovaní 28:28 + 14:11
27. Magazu Sophia OK Dobříš 28:55 + 14:38
28. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 28:58 + 14:41
29. Cichra Patrik 1LC.000 Klub Miki 29:41 + 15:24
30. Ježková Ivana SK Radioklub Blansko 30:03 + 15:46
31. Benešová Ema Neregistrovaní 30:54 + 16:37
32. Hähnel Ron 48D1000 OL-Team Wehrsdorf 30:56 + 16:39
33. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 31:44 + 17:27
34. Honsová Magda TJN1150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:22 + 18:05
35. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 33:30 + 19:13
36. Babická Zuzana RUM7651 ZOOB Rumburk 33:39 + 19:22
37. Kalenská Pavla SUL0950 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 34:29 + 20:12
38. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 34:31 + 20:14
39. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem, 35:19 + 21:02
40. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 35:23 + 21:06
40. Všetečková Dora Sportcentrum Jičín 35:23 + 21:06
42. Červenková Anna RUM0651 ZOOB Rumburk 35:38 + 21:21
43. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 36:00 + 21:43
44. Bradáčová Hana SKOB Roudnice nad Labem, 36:06 + 21:49
45. Adorjan Vera berlin tsc 36:27 + 22:10
46. Schmidt Viktor TV Coburg-Ketschendorf 36:53 + 22:36
47. Kaplan Petr SLA1001 SKOB Slaný 36:56 + 22:39
48. Pompachová Natálie TAP0952 KOB TRETRA Praha 37:18 + 23:01
49. Švidrnochová Nela OOP0950 TJ Opava 37:48 + 23:31
50. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 38:28 + 24:11
51. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 39:21 + 25:04
52. Šimková Šárka LME1150 SK Los Mělník 39:27 + 25:10
53. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 42:08 + 27:51
54. Košinová Linda TJ Slovan Karlovy Vary 42:51 + 28:34
55. Buriánek Max SNS Smržovka 43:28 + 29:11
56. Krc Tobias SG Zittau Süd 43:37 + 29:20
57. Khelová Bára SCP1350 OK Sparta Praha 45:04 + 30:47
58. Honsová Andrea TJN0858 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:20 + 32:03
59. Moraweck Hannah SG Zittau Süd 46:45 + 32:28
60. Richter Liam USV TU Dresden 49:31 + 35:14
61. Stene Oskar Nydalens SK 50:10 + 35:53
62. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 71:16 + 56:59
63. Mrázek Vašík Oddíl OB Kotlářka 72:44 + 58:27
64. Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 75:02 + 60:45
65. Zagalski Alešek Neregistrovaní 75:21 + 61:04
66. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 94:11 + 79:54
P
2.41 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava David 4HX7100 DSVJ 29:33
2. Blahutová Martina VŠSK MFF UK Praha 31:26 + 1:53
3. Havel Ondřej Neregistrovaní (NNN) 32:26 + 2:53
4. Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor 34:25 + 4:52
5. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 34:34 + 5:01
6. Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem, 35:04 + 5:31
7. Vacková Petra Neregistrovaní (NNN) 37:44 + 8:11
8. Kovačičová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:43 + 9:10
9. Fousková Leona RBK7452 SK Radioklub Blansko 38:56 + 9:23
10. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 42:16 + 12:43
11. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 43:45 + 14:12
12. Plichta Petr Neregistrovaní (NNN) 44:48 + 15:15
13. Štěpánová Michaela Neregistrovaní - Štěpánovi 49:58 + 20:25
14. Pešík Angelika 92X8250 Jizerky 52:45 + 23:12
15. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 52:49 + 23:16
16. Martiníková Karin OOP6250 TJ Opava 53:35 + 24:02
17. Sýkorová Ivana OOP6450 TJ Opava 54:56 + 25:23
18. Holíková Ilona NEJ7550 TJ Jiskra Nejdek 60:43 + 31:10
19. Raková Eliška BSO0152 KOB Baník Sokolov 61:44 + 32:11
20. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 62:24 + 32:51
21. Červená Alena ROU7952 SKOB Roudnice nad Labem, 62:37 + 33:04
22. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 62:57 + 33:24
23. Schmidt Natalie TV Coburg-Ketschendorf 64:07 + 34:34
24. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 64:19 + 34:46
25. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 65:22 + 35:49
26. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem, 70:13 + 40:40
27. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem, 73:54 + 44:21
28. Baguerey Catherine C.O.Colmar 76:39 + 47:06
29. Vodička Jan SKOB Roudnice nad Labem, 78:01 + 48:28
30. Štěpánová Jarmila NNN Neregistrovaní (NNN) 82:48 + 53:15
31. Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 85:53 + 56:20
32. Červená Anna ROU0651 SKOB Roudnice nad Labem, 116:01 + 86:28
Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko DISK
Hejna Matyáš Neregistrovaní (NNN) DISK
Červená Ema ROU0452 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
T3
2.98 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honsová Lenka SNS Smržovka 37:18
2. Podhrázský Zbyšek MBM8242 O-mikron 40:29 + 3:11
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 42:12 + 4:54
4. Zelenin Alexandra USG Chemnitz 42:22 + 5:04
5. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 42:34 + 5:16
6. Zábranský Luboš SLA7400 SKOB Slaný 46:06 + 8:48
7. Boeck Sasche Kaulsdorfer OLV Berlin 47:23 + 10:05
8. Graumann Friederike 23D9150 ESV Lok Berlin-Schöneweide 47:26 + 10:08
9. Čech Richard SLA0001 SKOB Slaný 48:14 + 10:56
10. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 48:44 + 11:26
11. Eichler Jan KAS9800 KOB Kamenický Šenov 51:08 + 13:50
12. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:16 + 13:58
13. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 53:32 + 16:14
14. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 53:55 + 16:37
15. Burdová Simona KOB Děčín 55:20 + 18:02
16. Štěpánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering 55:45 + 18:27
17. Mrázková Jana TUR7850 OOB TJ Turnov 57:37 + 20:19
18. Pospíšil Radek 5SX7800 Májovci 59:31 + 22:13
19. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 60:24 + 23:06
20. Coufalová Monika ROU7552 SKOB Roudnice nad Labem, 61:30 + 24:12
21. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 61:43 + 24:25
22. Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 62:55 + 25:37
23. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 64:05 + 26:47
24. Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň 65:37 + 28:19
25. Zedníková Michaela Neregistrovaní (NNN) 66:00 + 28:42
26. Schallberger Josef Neregistrovaní (NNN) 66:46 + 29:28
27. Živcová Pavlína DLT6651 KrOB Rozmarýn Litoměřice 67:26 + 30:08
28. Petrilák Miroslav OK Dobříš 67:35 + 30:17
29. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 67:38 + 30:20
30. Popová Veronika TAP7450 KOB TRETRA Praha 67:39 + 30:21
31. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 68:02 + 30:44
32. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 68:31 + 31:13
33. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 68:32 + 31:14
34. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 68:39 + 31:21
35. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 69:09 + 31:51
36. Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 73:15 + 35:57
37. Jalová Martina RBK8355 SK Radioklub Blansko 74:30 + 37:12
38. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 77:01 + 39:43
39. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 77:46 + 40:28
40. Fraňková Alexandra Neregistrovaní 78:27 + 41:09
41. Coufal Marek ROU7400 SKOB Roudnice nad Labem, 80:02 + 42:44
42. Nováková Markéta ZOOB Rumburk 80:21 + 43:03
43. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 81:06 + 43:48
44. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 81:16 + 43:58
45. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 82:45 + 45:27
46. Kindermann Mike 48D7202 OL-Team Wehrsdorf 83:19 + 46:01
47. Čechová Radka SLA7550 SKOB Slaný 84:42 + 47:24
48. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 85:17 + 47:59
49. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 85:23 + 48:05
50. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 87:11 + 49:53
51. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 88:17 + 50:59
52. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 90:07 + 52:49
53. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 90:30 + 53:12
54. Melišík Michael TAP7100 KOB TRETRA Praha 96:49 + 59:31
55. Sklenářová Dorothea AOP9351 Orientační Běh Opava 97:07 + 59:49
56. Polgar Erika berlin tsc 100:08 + 62:50
57. Šplíchal Jiří OKP4500 SK OK 24 Praha 101:57 + 64:39
58. Vobořilová Markéta Neregistrovaní (NNN) 108:24 + 71:06
59. Horčičková Linda SOB Olomouc 111:43 + 74:25
60. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 119:36 + 82:18
Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš DISK
Hašková Arina 5DX8650 Haškovi DISK
Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava DISK
Knitsch Beate 57D6750 Post-SV Chemnitz DISK
Tion Neregistrovaní (NNN) DISK
Cichrová Iveta 1LC7750 Klub Miki DISK
Pokorná Linda PGP0350 SK Praga DISK
Dragowska Maria OK!Sport Warszawa DISK
Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha DISK
T6
5.36 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 61:03
2. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 61:19 + 0:16
3. Richter Philipe USV TU Dresden 61:20 + 0:17
4. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 62:19 + 1:16
5. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 62:20 + 1:17
6. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 62:30 + 1:27
7. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:19 + 2:16
8. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 64:22 + 3:19
9. Toth Tamas 12H6903 Tipo Orienteering Club 66:29 + 5:26
10. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 69:40 + 8:37
11. Tóth Korinna 11H9201 Budai Osforrás 74:22 + 13:19
12. Vaněk Tomáš Neregistrovaní (NNN) 74:37 + 13:34
13. Moraweck Sebastian SG Zittau Süd 75:18 + 14:15
14. Miháczi Zoltán 12H6700 Tipo Orienteering Club 76:57 + 15:54
15. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 77:39 + 16:36
16. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 78:05 + 17:02
17. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 78:57 + 17:54
17. Švarc Jiří Neregistrovaní (NNN) 78:57 + 17:54
19. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 79:02 + 17:59
20. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 80:36 + 19:33
21. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 83:03 + 22:00
22. Moraweck Karolin SG Zittau Süd 86:55 + 25:52
23. Vyhnálková Luce Neregistrovaní (NNN) 86:59 + 25:56
24. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 87:43 + 26:40
25. Valešová Martina CHA9651 OK Chrastava 89:09 + 28:06
26. Kudraß Peter SG Zittau Süd 90:45 + 29:42
27. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 91:16 + 30:13
28. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 94:01 + 32:58
29. Vyhnálková Milada Neregistrovaní (NNN) 95:27 + 34:24
30. Kerger Rolf SG Zittau Süd 96:49 + 35:46
31. Kudraß Patrick SG Zittau Süd 97:59 + 36:56
32. Hunger Alex SG Dittersdorf 101:05 + 40:02
33. Hronza Jan DOR7800 OK Dobříš 101:51 + 40:48
34. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 102:49 + 41:46
35. Šulc Václav Neregistrovaní (NNN) 106:03 + 45:00
36. Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 110:38 + 49:35
37. Halíř Radim MFP7000 VŠSK MFF UK Praha 111:09 + 50:06
38. Nejedlo David LLI7100 TJ Loko Liberec 112:04 + 51:01
39. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 112:29 + 51:26
40. Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 113:55 + 52:52
41. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 114:12 + 53:09
42. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 114:14 + 53:11
43. Jirásková Dora 4YX8000 Marhule 133:56 + 72:53
44. Peckl Martin Neregistrovaní 154:22 + 93:19
45. Šilpochová Zuzana Ekonom Praha Outdoor 156:22 + 95:19
46. Lopourová Marie Neregistrovaní (NNN) 159:01 + 97:58
Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha DISK
Červený Mojmír ROU7402 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Hálková Jarka Báječné ženy v orientačním běh DISK
Kaminskas Marius Lietuva DISK
Petříček Michal 4YX7900 Marhule DISK