Výsledky závodu: Bohemia Orienteering 2017 - E4

Datum:
29.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
závod proběhl bez problémů
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 19:48
2. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 20:56 + 1:08
3. Pierlot Elvire 1510700 151 C.O. LIÉGE 21:28 + 1:40
4. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:29 + 3:41
5. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:07 + 5:19
6. Delaume Charlotte 2980700 298 AVON OK 26:27 + 6:39
7. Gemmer Hanghoej Alvilde 2310800 231 BALLERUP OK 27:08 + 7:20
8. Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 27:55 + 8:07
9. Janošíková Marie VCB0752 C OB České Budějovice 28:33 + 8:45
10. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 29:39 + 9:51
11. Tudorache Alexia 5810600 581 OK SILVA CAMPINA 30:03 + 10:15
12. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 33:36 + 13:48
13. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:58 + 16:10
14. Paldusová Nela N030800 N03 NER. VŠENORY 38:12 + 18:24
15. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 38:33 + 18:45
16. Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 39:19 + 19:31
17. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:57 + 22:09
18. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 42:27 + 22:39
19. Kurashova Sonia 7080800 708 FK ASEN 46:02 + 26:14
20. Sandén Blenda 7010700 701 OK SODERTORN 46:19 + 26:31
21. Marhoulová Kateřina N030700 N03 NER. VŠENORY 48:26 + 28:38
22. Arkhipova Olesya 6060800 606 ORIENTA-STAR 51:30 + 31:42
23. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 55:41 + 35:53
24. Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 68:24 + 48:36
25. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 93:54 + 74:06
D12A
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 19:19
2. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 20:17 + 0:58
3. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 20:57 + 1:38
4. Schulthess Maren 6380500 638 OLC KAPREOLO 21:04 + 1:45
5. Pompe Lone 3430500 343 SV ROBOTRON DRESDEN 23:16 + 3:57
6. Nowak Anna 5580600 558 AZYMUT 45 25:05 + 5:46
7. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 25:45 + 6:26
8. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 25:52 + 6:33
9. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 26:01 + 6:42
10. Aleksandrova Emili 1910500 191 VARIANT 5 27:37 + 8:18
11. Stüdeli Anna 6340500 634 LTS kOLibri 28:32 + 9:13
12. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 28:39 + 9:20
13. Chmelařová Romana PGP0553 B SK Praga 29:42 + 10:23
14. Rautio Ulrika 2790500 279 ESPOON SUUNTA 33:06 + 13:47
15. Ilieva Elena 1910500 191 VARIANT 5 34:22 + 15:03
16. Fronhoffs Lyna 1520600 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 37:58 + 18:39
17. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 41:51 + 22:32
18. Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga 44:13 + 24:54
19. Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 49:38 + 30:19
20. De Mits Noor 1530600 153 TROL 55:02 + 35:43
21. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 71:45 + 52:26
D12B
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 18:33
2. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:42 + 0:09
3. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 20:53 + 2:20
4. Janošíková Eva VCB0552 C OB České Budějovice 22:14 + 3:41
5. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 22:51 + 4:18
6. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:12 + 6:39
7. Faverolle Leila 2980400 298 AVON OK 25:52 + 7:19
8. Havlová Katka RUM0552 ZOOB Rumburk 27:05 + 8:32
9. Dimitrova Amelia 1930500 193 KSO VALDI SOFIA 27:59 + 9:26
10. Holíková Petra NEJ0651 C TJ Jiskra Nejdek 30:32 + 11:59
11. Georgieva Julia 1910500 191 VARIANT 5 31:34 + 13:01
12. Tavalinska Mariia 8010500 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 32:16 + 13:43
13. Nenkova Ina Nikolaeva 1910500 191 VARIANT 5 38:41 + 20:08
14. Marhoulová Anežka N030500 N03 NER. VŠENORY 38:43 + 20:10
15. Kostyuk Anastasiia 8010500 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 43:45 + 25:12
16. Kolbak Anna 2240500 224 AARHUS 1900 OR. II 68:11 + 49:38
17. Gulko Mariia 8010600 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 72:31 + 53:58
18. Atanasova Ivet 1910500 191 VARIANT 5 78:44 + 60:11
D14A
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 23:46
2. Poborská Eliška DKP0358 C Oddíl OB Kotlářka 23:47 + 0:01
3. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 25:40 + 1:54
4. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 26:16 + 2:30
5. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 27:34 + 3:48
6. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 28:22 + 4:36
7. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:44 + 4:58
8. Koeva Velina 1920400 192 COMPASS-CROSS 30:04 + 6:18
9. Ilieva Yana 1910300 191 VARIANT 5 31:12 + 7:26
10. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 33:14 + 9:28
11. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 33:26 + 9:40
12. Andersen Hojbjerg Dicte 2270300 227 HELSINGOR SOK 33:43 + 9:57
13. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 35:15 + 11:29
14. Jordanova Desislava 1930300 193 KSO VALDI SOFIA 36:12 + 12:26
15. Péri Kata 3950400 395 FEHÉRLÓFIA SE 38:17 + 14:31
16. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 39:50 + 16:04
17. Stodgell Holly 3220300 322 CHASERS 40:13 + 16:27
18. Nedergaard Host Nynne 2270300 227 HELSINGOR SOK 40:23 + 16:37
19. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 41:11 + 17:25
20. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 41:12 + 17:26
21. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:40 + 22:54
22. Nenkova Reneta 1910300 191 VARIANT 5 52:13 + 28:27
23. Nedvídková Katka RUM0451 ZOOB Rumburk 53:56 + 30:10
24. Nowak Maria 5530300 553 KS HADES 55:51 + 32:05
25. Petrova Yoanna 1910300 191 VARIANT 5 60:18 + 36:32
26. Koleva Ivana 1950400 195 BEGUN VARNA 64:17 + 40:31
27. Vasileva Anzhela 1910300 191 VARIANT 5 78:31 + 54:45
28. Georgieva Mira 1950300 195 BEGUN VARNA 80:15 + 56:29
29. Hristova Plamena 1910300 191 VARIANT 5 86:31 + 62:45
30. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 91:38 + 67:52
Dinesen Runge Sarah 2270300 227 HELSINGOR SOK DISK
D14B
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 29:02
2. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:36 + 5:34
3. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:26 + 8:24
4. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:28 + 12:26
5. Smolíková Zuzana SKV0453 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:09 + 14:07
6. Bulava Daria 8010400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 44:30 + 15:28
7. Berkova Monika 1930300 193 KSO VALDI SOFIA 44:49 + 15:47
8. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:34 + 21:32
9. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 50:44 + 21:42
10. Li Xiangman 2110300 211 LEARNJOY CHINA 52:51 + 23:49
11. Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 54:26 + 25:24
12. Kudelia Myroslava 8010400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 110:22 + 81:20
D16A
2.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrova Yasna 1910200 191 VARIANT 5 28:17
2. Georgieva Niya 1950200 195 BEGUN VARNA 30:43 + 2:26
3. Lataste Lucie 2970150 297 CO COLMAR 32:03 + 3:46
4. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:51 + 4:34
5. Renner Linda 7010100 701 OK SODERTORN 33:19 + 5:02
6. Würsten Mirjam 6300200 630 OLG KTV ALTDORF 33:26 + 5:09
7. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:28 + 5:11
8. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 33:35 + 5:18
9. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 33:48 + 5:31
10. Dyaksova Evangelina 1910100 191 VARIANT 5 34:02 + 5:45
11. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 34:38 + 6:21
12. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 34:45 + 6:28
13. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 35:24 + 7:07
14. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 35:35 + 7:18
15. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 36:12 + 7:55
16. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 36:16 + 7:59
17. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 37:15 + 8:58
18. Brunere Kristine 4520200 452 OK MERIDIANS SIGULDA 37:30 + 9:13
19. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 37:45 + 9:28
20. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:07 + 10:50
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 39:09 + 10:52
22. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:19 + 11:02
23. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:58 + 12:41
24. Karin Sanna DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 41:49 + 13:32
25. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 42:03 + 13:46
26. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:16 + 13:59
27. Rüegg Medea 6340200 634 LTS kOLibri 43:14 + 14:57
28. Gylling Hougaard Astrid 2230200 223 AARHUS 1900 OR. I 44:02 + 15:45
29. Boneva Betina 1910100 191 VARIANT 5 49:23 + 21:06
30. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 50:54 + 22:37
31. Chernykh Zoya 5990200 599 KHIMKI 53:22 + 25:05
32. Marie Kalousková DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 53:29 + 25:12
33. Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 54:44 + 26:27
34. Kovács Karina 3960200 396 PAKSI SE 55:25 + 27:08
35. Fronhoffs Gaëlle 1520200 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 57:14 + 28:57
36. Kolbak Maria 2240100 224 AARHUS 1900 OR. II 77:51 + 49:34
D16B
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:49
2. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 31:48 + 0:59
3. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 35:34 + 4:45
4. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 38:56 + 8:07
5. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 43:41 + 12:52
6. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 43:52 + 13:03
7. Matoušková Adela SLA0151 C SKOB Slaný 50:47 + 19:58
8. Kraus Karla 6340200 634 LTS kOLibri 55:25 + 24:36
9. Lukšíková Eliška ZBM0256 B SK Žabovřesky Brno 60:04 + 29:15
10. Janečková Lucie TJNXXX1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:51 + 33:02
11. Faverolle EloA´se 2980000 298 AVON OK 71:07 + 40:18
12. Rauluševičiuté Agné 4780100 478 MKC JAVONIS 81:21 + 50:32
13. Sotula Valeriia 8010200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 102:15 + 71:26
Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 40:21 + 9:32
D18A
2.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dyaksova Andreya 1920000 192 COMPASS-CROSS 28:01
2. Donner Janina 2729900 272 OK77 28:16 + 0:15
3. Mitkova Borislava 1939900 193 KSO VALDI SOFIA 28:27 + 0:26
4. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 29:28 + 1:27
5. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 32:49 + 4:48
6. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 33:35 + 5:34
7. Deptulska Maria 5622000 562 UKS SIÓDEMKA RUMIA 35:08 + 7:07
8. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 35:11 + 7:10
9. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 35:18 + 7:17
10. Demendjieva Mariya 1939900 193 KSO VALDI SOFIA 38:04 + 10:03
11. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 38:26 + 10:25
12. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 42:33 + 14:32
13. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:37 + 14:36
14. Giezendanner Livia 6340000 634 LTS kOLibri 42:41 + 14:40
15. Porganyi Anna BBM9952 C BETA URSUS Orienteering 42:48 + 14:47
16. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 46:08 + 18:07
17. Ivanova Simona 1950000 195 BEGUN VARNA 47:13 + 19:12
18. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 49:33 + 21:32
19. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 50:25 + 22:24
20. von Frenckell Rafaela 2729900 272 OK77 63:07 + 35:06
Kováříková Marie KAM0050 C OK Kamenice DISK
D18B
2.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arrakoski Wilma 2720000 272 OK77 37:41
2. Lönnfeldt Julia 2729900 272 OK77 39:42 + 2:01
3. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:02 + 10:21
4. Aerden Eske 1540000 154 KOL 53:30 + 15:49
5. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:59 + 24:18
6. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 69:23 + 31:42
7. Zieliński Magdalena 5530000 553 KS HADES 137:29 + 99:48
Weiss Annica 2720000 272 OK77 DISK
D20A
2.80 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7508
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 31:58 7590
2. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 32:22 + 0:24 7497
3. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 32:38 + 0:40 7436
4. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 33:09 + 1:11 7316
5. Donner Isabel 2729700 272 OK77 33:58 + 2:00
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 34:28 + 2:30 7010
7. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:12 + 4:14 6607
8. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 38:10 + 6:12 6150
9. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 38:56 + 6:58 5972
10. Simeonova Nevena 1919700 191 VARIANT 5 43:53 + 11:55
11. Iljeva Tsveta 1919700 191 VARIANT 5 45:03 + 13:05
12. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 45:06 + 13:08 4540
13. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 45:16 + 13:18 4501
14. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 46:47 + 14:49 4149
15. Viikmaa Kristin 2519800 251 OK WEST 47:47 + 15:49
16. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 51:10 + 19:12 3131
17. Westerback Liva 2729800 272 OK77 52:17 + 20:19
18. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:33 + 23:35 2112
19. Gottfriedová Adéla VCB9755 B OB České Budějovice 58:45 + 26:47 1369
20. Würsten Sonja 6309700 630 OLG KTV ALTDORF 60:19 + 28:21
21. Weiss Michaela 2729800 272 OK77 63:55 + 31:57
22. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 68:55 + 36:57 0
23. Makoveeva Daria 5969800 596 BIZONS STALINGRAD 78:54 + 46:56
24. Reisigová Anna CHT9752 C OOB SK Chrast 91:34 + 59:36 0
D21E
3.70 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8809
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Westerlund Ina 2729200 272 OK77 34:51
2. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 35:28 + 0:37 9160
3. Akerman Anu 2778000 277 HIIDENKIERTAJAT 36:09 + 1:18
4. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 37:22 + 2:31 8707
5. Serrallonga Arques Anna 1558900 155 D-TEAM ANTWERPEN 37:38 + 2:47
6. Kalinina Veronika 5910000 591 TROPA MOSCOW 37:55 + 3:04
7. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 37:59 + 3:08 8560
8. von Schoultz Katja 2769600 276 OK TRIAN 39:11 + 4:20
9. Dyaksova Antoaneta 1929500 192 COMPASS-CROSS 39:20 + 4:29
10. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 39:32 + 4:41 8190
11. Dimitrova Nataliya 1958000 195 BEGUN VARNA 39:46 + 4:55
12. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 39:47 + 4:56 8131
13. Novotná Klára PHK9751 R OK 99 Hradec Králové 40:32 + 5:41 7952
14. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 41:19 + 6:28 7765
15. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 41:30 + 6:39 7721
16. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 43:25 + 8:34 7264
17. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 43:41 + 8:50 7201
18. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 44:34 + 9:43 6990
19. Roulleaux Julie 2929600 292 CO LOISIRS ETRECHY I 44:56 + 10:05
20. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 45:05 + 10:14 6867
21. Uiboupin Kerstin 3469200 346 USV TU DRESDEN 45:07 + 10:16
22. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 46:31 + 11:40 6525
23. Vavrysová Barbara LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovice 46:39 + 11:48 6493
24. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 48:49 + 13:58 5977
25. Uhlikova Tereza PGP9162 C SK Praga 52:57 + 18:06 4991
26. Tudorache Anna Maria 5818600 581 OK SILVA CAMPINA 86:41 + 51:50
D21A
3.30 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8035
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 34:00 8435
2. Sieber Annemarie 6347500 634 LTS kOLibri 34:02 + 0:02
3. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 34:30 + 0:30 8322
4. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:50 + 4:50 7349
5. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 39:58 + 5:58 7095
6. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 40:17 + 6:17 7023
7. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:02 + 7:02 6855
8. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 41:18 + 7:18 6795
9. Šňupárková Anna DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka 41:58 + 7:58 6645
10. Koderičová Tereza PHK9666 C OK 99 Hradec Králové 42:09 + 8:09 6604
11. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 43:24 + 9:24 6324
12. Salminen Henna 2728900 272 OK77 46:07 + 12:07
13. Aarnes Sofie 5138800 513 NYDALENS SK 47:45 + 13:45
14. Dimitrova Stefaniya 1948000 194 BROWN TEAM 48:57 + 14:57
15. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 50:22 + 16:22 4759
16. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:18 + 18:18 4325
17. Andersen Camilla 2359000 235 AARHUS 1900 0R. III 52:27 + 18:27
18. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 53:07 + 19:07 4141
19. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 53:23 + 19:23 4081
20. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 56:51 + 22:51 3303
21. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 57:08 + 23:08 3239
22. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 58:29 + 24:29 2936
23. Ratinland Zsófia 3959500 395 FEHÉRLÓFIA SE 61:52 + 27:52
24. Bestel Sandra 2939600 293 CO LOISIRS ETRECHY II 65:32 + 31:32
25. Baago Kristine 2217900 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB 69:34 + 35:34
D21B
2.80 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5854
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gincheva Siliya 1939600 193 KSO VALDI SOFIA 38:39
2. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 39:02 + 0:23 5916
3. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 39:26 + 0:47 5856
4. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:53 + 1:14 5790
5. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 40:41 + 2:02 5671
6. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 41:23 + 2:44 5567
7. Saramäki Sara 2759000 275 LYNX 42:14 + 3:35
8. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:23 + 3:44 5419
9. Letálová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 42:29 + 3:50 5404
10. Terekhova Valentina 6048300 604 ROSTOV/DON 42:51 + 4:12
11. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 43:04 + 4:25 5317
12. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:47 + 7:08 4914
13. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 46:11 + 7:32 4855
14. Sundberg Boel 7019500 701 OK SODERTORN 46:25 + 7:46
15. Kolaja Ehlerová VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 46:43 + 8:04 4776
16. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 46:49 + 8:10 4761
17. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:51 + 8:12 4756
18. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:31 + 9:52 4509
19. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 49:00 + 10:21 4437
20. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 49:11 + 10:32 4410
21. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 49:13 + 10:34 4405
22. Ptáčková Kateřina PGP7551 C SK Praga 51:25 + 12:46 4078
23. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 53:04 + 14:25 3833
24. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 53:29 + 14:50 3772
25. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:27 + 15:48 3628
26. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:45 + 16:06 3584
27. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:50 + 16:11 3571
28. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 58:02 + 19:23 3096
29. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 58:23 + 19:44 3044
30. Krafčiková Monika SKV8751 TJ Slovan Karlovy Vary 61:55 + 23:16
31. Trappe Kathrin 3448600 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 65:54 + 27:15
32. Fencíková Vladislava JHB6552 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:20 + 28:41
33. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 71:04 + 32:25 1162
34. Boucher Thea 3099600 309 VINCENNES 79:10 + 40:31
35. Kulnis Margarita 4769000 476 DEVYNI OSK VILNIUS 79:45 + 41:06
36. Gysen Kelly 1559000 155 D-TEAM ANTWERPEN 80:04 + 41:25
37. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 115:13 + 76:34 0
38. Zhuravlova Viktoriia 801 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 120:51 + 82:12
Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga DISK 0
D21C
2.50 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2522
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šenkýřová Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 41:32 2805
2. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 48:12 + 6:40 2446
3. Arrakoski Sophia 2729700 272 OK77 49:16 + 7:44
4. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 50:37 + 9:05 2316
5. Hekkala Jenni 2748500 274 SALPANAWI 52:24 + 10:52
6. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:51 + 12:19 2141
7. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 55:34 + 14:02 2049
8. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 58:38 + 17:06 1883
9. Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín 63:38 + 22:06 1614
10. Vermonden Annelies 1558700 155 D-TEAM ANTWERPEN 64:26 + 22:54
11. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 65:54 + 24:22 1492
12. Figuiere Lucile 2999600 299 GIVRY SPORT ORIENTATION 67:45 + 26:13
13. Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 73:00 + 31:28 1109
14. Smolíková Lucie SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:51 + 32:19 1063
15. Bodnar Victoriya 8019200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 83:01 + 41:29
16. Cruse Sina 3439300 343 SV ROBOTRON DRESDEN 85:11 + 43:39
17. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 88:35 + 47:03 269
18. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 94:04 + 52:32 0
Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team DISK 0
Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
D35A
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 29:09
2. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:56 + 3:47
3. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 36:48 + 7:39
4. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 37:09 + 8:00
5. Minakova Ekaterina 6028000 602 MINAKOV 37:27 + 8:18
6. Balakova Andrea 7037700 703 NYKOPINGS OK 40:05 + 10:56
7. Zbroja-nowak Justyna 5538000 553 KS HADES 43:58 + 14:49
8. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 46:22 + 17:13
9. Dimova Desislava 1918200 191 VARIANT 5 47:08 + 17:59
10. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 50:20 + 21:11
11. Bourgonjon Ellen 1537900 153 TROL 55:43 + 26:34
12. Abzalone Zanda 4527400 452 OK MERIDIANS SIGULDA 57:01 + 27:52
13. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 57:49 + 28:40
14. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 63:05 + 33:56
15. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 64:40 + 35:31
16. Thienpondt Marie 1528200 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 105:22 + 76:13
Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný DISK
D35B
2.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 34:08
2. von Dalowski Anett 3428200 342 POST SV DRESDEN 36:48 + 2:40
3. Tomášková Radka TUV7801 SOK TJ Turnov 37:08 + 3:00
4. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:12 + 9:04
5. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:07 + 10:59
6. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 49:18 + 15:10
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 53:21 + 19:13
8. Kumpyte Rasa 4798200 479 OK LEVUO 57:47 + 23:39
9. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 63:37 + 29:29
10. Lukoseviciene Tatjana 4737900 473 OK RUDAMINA II 63:40 + 29:32
11. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:02 + 30:54
12. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 66:01 + 31:53
13. Kurashova Elena 7088000 708 FK ASEN 75:37 + 41:29
14. Becker Claudia 3577700 357 BERLINER TURNERSCHAFT 80:25 + 46:17
15. Leyimangoye Judith 1518000 151 C.O. LIÉGE 86:40 + 52:32
D40A
2.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 27:50
2. Schulthess Barbara 6387600 638 OLC KAPREOLO 28:30 + 0:40
3. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 32:31 + 4:41
4. Kangasaho Hanna 2757600 275 LYNX 34:04 + 6:14
5. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:25 + 7:35
6. Kheldert Elena 5917400 591 TROPA MOSCOW 35:50 + 8:00
7. Drabs Laurence 1527500 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 36:35 + 8:45
8. Pompe Katja 3437600 343 SV ROBOTRON DRESDEN 37:03 + 9:13
9. Bultrowicz Agnieszka 5537700 553 KS HADES 37:06 + 9:16
10. Renner Daniela 7017700 701 OK SODERTORN 37:50 + 10:00
11. Bialeková Martina 6747351 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 37:58 + 10:08
12. Kubečková Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 38:11 + 10:21
13. Nowak Beata 5587200 558 AZYMUT 45 38:44 + 10:54
14. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 39:01 + 11:11
15. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 40:50 + 13:00
16. Rodriguez Delphine 3057400 305 PSNO 41:39 + 13:49
17. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 46:22 + 18:32
18. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 46:29 + 18:39
19. Biolik Agnieszka 5577700 557 TRACKCOURSE 46:37 + 18:47
20. Buscart Montse 2427100 242 XINOXANO-O 47:21 + 19:31
21. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 47:41 + 19:51
22. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 52:57 + 25:07
23. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 52:58 + 25:08
24. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 53:31 + 25:41
25. Asboltné Kerekes Ágnes 4007200 400 DEBRECENI IS 54:37 + 26:47
26. Williams Cath 3227300 322 CHASERS 57:03 + 29:13
27. Lischewski Sandra 3417400 341 BSV HALLE AMMENDORF 57:04 + 29:14
28. Rabassa Sandra 2427400 242 XINOXANO-O 57:39 + 29:49
29. Hájková Magda TUV7351 C SOK TJ Turnov 60:54 + 33:04
30. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 69:45 + 41:55
31. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 73:21 + 45:31
32. Bulířová Blanka TAPNERE KOB TRETRA Praha 77:27 + 49:37
D40B
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 35:20
2. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:22 + 2:02
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:37 + 3:17
4. Arkhipova Natalia 6067500 606 ORIENTA-STAR 46:24 + 11:04
5. Kubecová Jana NER 47:50 + 12:30
6. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 48:11 + 12:51
7. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:54 + 13:34
8. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 50:53 + 15:33
9. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 51:58 + 16:38
10. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 53:59 + 18:39
11. Velkere Iveta 4557300 455 ALUKSNE OK 54:51 + 19:31
12. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:52 + 19:32
13. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:42 + 20:22
14. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 59:15 + 23:55
15. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 61:07 + 25:47
16. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 61:09 + 25:49
17. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 62:27 + 27:07
18. Ivanova Petya 1957300 195 BEGUN VARNA 63:14 + 27:54
19. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:08 + 28:48
20. Deschepper Ellen 1537700 153 TROL 65:43 + 30:23
21. Blum Réka 3937400 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 66:03 + 30:43
22. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 68:56 + 33:36
23. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:09 + 38:49
24. Dyakonova Irina 6077700 607 ORIENTA-KUNCEVO 77:14 + 41:54
25. Ma Weiwei 2117700 211 LEARNJOY CHINA 84:25 + 49:05
26. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:32 + 50:12
27. Severýnová Popková VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 86:34 + 51:14
28. Kolbak Pia 2247400 224 AARHUS 1900 OR. II 93:17 + 57:57
29. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:32 + 60:12
30. He Yaqing 2117700 211 LEARNJOY CHINA 95:36 + 60:16
31. Šťovíčková Dagmar DVP7655 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 97:27 + 62:07
D45A
2.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haataja Mirka 2787000 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET 31:15
2. Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 34:50 + 3:35
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 34:52 + 3:37
4. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 36:06 + 4:51
5. Wengrin Ágnes 3976900 397 TIPO OC 38:03 + 6:48
6. Čejková Kateřina DKL5850 C KOB Kladno 38:13 + 6:58
7. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 38:55 + 7:40
8. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 39:48 + 8:33
9. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:20 + 10:05
10. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:23 + 10:08
11. Antoine-Delaume Sophie 2987000 298 AVON OK 42:27 + 11:12
12. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 42:36 + 11:21
13. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 43:09 + 11:54
14. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 45:52 + 14:37
15. Cseresnyes Agnes 3976800 397 TIPO OC 47:08 + 15:53
16. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 48:28 + 17:13
17. Bestel Florence 2937000 293 CO LOISIRS ETRECHY II 48:35 + 17:20
18. Angelova Petranka 1917200 191 VARIANT 5 49:20 + 18:05
19. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 53:33 + 22:18
20. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 53:50 + 22:35
21. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 54:06 + 22:51
22. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:40 + 23:25
23. Boehme Katja-christine 3477000 347 OLG REGENSBURG 54:46 + 23:31
24. Ecke-Wihan Sonja 1217200 121 OJE WAPPLER 55:42 + 24:27
25. Viikmaa Anne-ly 2517100 251 OK WEST 57:39 + 26:24
26. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 60:54 + 29:39
27. Duyck An 1525900 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 62:12 + 30:57
28. Santamaria Toninaina 2416800 241 ERMASSETS 68:15 + 37:00
29. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 71:07 + 39:52
30. Delanghe Anne-marie 1547000 154 KOL 71:55 + 40:40
31. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 74:10 + 42:55
32. Németh Ágnes 3976900 397 TIPO OC 76:40 + 45:25
33. Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 98:59 + 67:44
Ray Carola 2726800 272 OK77 DISK
Gorczyca Magdalena 5537100 553 KS HADES DISK
Torp-donner Heidi 2726800 272 OK77 DISK
D45B
2.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 38:39
2. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 42:19 + 3:40
3. Thomas Sylvia 3496900 349 OL TEAM WEHRSDORF 43:42 + 5:03
4. Burdová Simona LDC6850 C KOB Děčín 44:06 + 5:27
5. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 44:13 + 5:34
6. Simanova Tatiana 5957200 595 TEAM SPIRIT 45:35 + 6:56
7. Ivandjikova Desilava 1937200 193 KSO VALDI SOFIA 46:15 + 7:36
8. Rydlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:05 + 8:26
9. Aliakseyeva Volha 1717100 171 KSO BNTU MINSK 49:54 + 11:15
10. Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 52:37 + 13:58
11. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:54 + 16:15
12. Blum Henriette 3937000 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 55:44 + 17:05
13. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 57:57 + 19:18
14. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 58:46 + 20:07
15. Dimitrova Valentina 1937200 193 KSO VALDI SOFIA 59:12 + 20:33
16. Mueller-Wenzke Astrid 3466800 346 USV TU DRESDEN 59:48 + 21:09
17. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 60:53 + 22:14
18. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 61:46 + 23:07
19. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 61:47 + 23:08
20. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 65:57 + 27:18
21. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:11 + 27:32
22. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 75:19 + 36:40
23. Pretnar Irma 6216900 621 INDIVIDUAL TRŽIČ 78:35 + 39:56
24. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 81:41 + 43:02
25. Vitebská Lenka TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:44 + 53:05
26. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:45 + 71:06
27. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 118:15 + 79:36
28. Sandén Anna Maria 7016800 701 OK SODERTORN 127:29 + 88:50
29. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 128:13 + 89:34
Ottesen Tina NER DISK
Nicole Davis 1016900 101 LOST SHENTON PARK DISK
D50A
2.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brechbühl Cristina 6326700 632 OLG STAFA 31:45
2. Fogh Hanne 2226700 222 FSK ORIENTERING 33:41 + 1:56
3. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 35:24 + 3:39
4. Jern Tove 2726700 272 OK77 36:48 + 5:03
5. Rutz Susanna 6326600 632 OLG STAFA 37:17 + 5:32
6. Tschamper Brigitte 6326700 632 OLG STAFA 38:42 + 6:57
7. Huhtanen Meri 2736400 273 TAMPEREEN PYRINTO 38:57 + 7:12
8. von Schoultz Annika 2726400 272 OK77 39:19 + 7:34
9. Backlund Anna 7016600 701 OK SODERTORN 39:27 + 7:42
10. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 39:49 + 8:04
11. Evans Ianka 3216700 321 POTOC 40:34 + 8:49
12. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 40:43 + 8:58
13. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 41:15 + 9:30
14. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 42:16 + 10:31
15. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 43:57 + 12:12
16. Timakova Liubov 6016600 601 SPARTA ROSTOV/DON 44:35 + 12:50
17. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 47:06 + 15:21
18. Ivanova Elvina 3216500 321 POTOC 47:36 + 15:51
19. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 48:12 + 16:27
20. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 48:23 + 16:38
21. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:24 + 17:39
22. Leonhardt Annette 3456700 345 SV IHW ALEX 78 e.v. 49:25 + 17:40
23. Schou Helle 2365600 236 OK SNAB 50:53 + 19:08
24. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 53:31 + 21:46
25. Makovicka Veronique 2976700 297 CO COLMAR 55:57 + 24:12
26. Bikeliene Ema 4746400 474 LABIRINTAS 58:26 + 26:41
27. Figuiere Valérie 2996700 299 GIVRY SPORT ORIENTATION 60:02 + 28:17
28. Rouserez Annick 1526200 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 68:32 + 36:47
29. Gylling Hanne 2236600 223 AARHUS 1900 OR. I 71:35 + 39:50
30. Lambeau Carine 1526000 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 76:44 + 44:59
31. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 81:10 + 49:25
32. Muyllaert Claire 1525700 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 83:16 + 51:31
33. Buelens Jenny 1526000 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 89:01 + 57:16
34. Clausi Carla 1526300 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 89:28 + 57:43
Westberg-arrakoski Annika 2726600 272 OK77 DISK
Govaerts Bernadette 1526000 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS DISK
D50B
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Afonyushkina Elena 5946500 594 RAMENSKOYE MOSCOW 32:24
2. Juckelandt Sabine 3436700 343 SV ROBOTRON DRESDEN 32:50 + 0:26
3. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:39 + 1:15
4. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 37:36 + 5:12
5. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:04 + 7:40
6. Cservény Judit 3946500 394 HIDEGK—TI SPARTACUS 46:58 + 14:34
7. Zilling Kristina 7016700 701 OK SODERTORN 47:14 + 14:50
8. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 48:16 + 15:52
9. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 49:50 + 17:26
10. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 50:26 + 18:02
11. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 50:57 + 18:33
12. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 54:12 + 21:48
13. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 61:40 + 29:16
14. Jonauskiené Janina 4766300 476 DEVYNI OSK VILNIUS 64:19 + 31:55
15. Feldmann Gudrun 3446600 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 69:38 + 37:14
16. Nielsen Jannie 2286500 228 TISVILDE HEGN OK 71:29 + 39:05
17. Žandová Mária SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 71:45 + 39:21
18. Galle Anne Mette 2285500 228 TISVILDE HEGN OK 78:26 + 46:02
19. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 93:32 + 61:08
20. Würsten Monika 6306400 630 OLG KTV ALTDORF 97:35 + 65:11
21. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 103:46 + 71:22
Picard Pascal 3066500 306 COBS DISK
D55A
2.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 3565700 356 SSV PLANETA RADEBEUL 27:27
2. Rudakova Olena 8016000 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 30:32 + 3:05
3. Olsson Christina 7075800 707 SOL 31:44 + 4:17
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 33:32 + 6:05
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 34:38 + 7:11
6. Sundberg Asa 7015900 701 OK SODERTORN 37:04 + 9:37
7. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:50 + 10:23
8. Kamenarova Tzvetelina 1926100 192 COMPASS-CROSS 38:17 + 10:50
9. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 38:38 + 11:11
10. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 38:55 + 11:28
11. Yaroslavtseva Tatiana 6005800 600 ZHUKOVSKY 39:03 + 11:36
12. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 39:44 + 12:17
13. Liz Abbott 1015800 101 LOST SHENTON PARK 40:30 + 13:03
14. Oligo Virginie 2966200 296 CO VANNES 41:53 + 14:26
15. Koloskova Irina 5976000 597 DOLGOPRUDNY MOSCOW 43:28 + 16:01
16. Eudier Agnes 3066000 306 COBS 44:01 + 16:34
17. Touzain Roulleaux Isabel 2926200 292 CO LOISIRS ETRECHY I 46:37 + 19:10
18. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:55 + 19:28
19. Cerjaka Maija 4545900 454 OK KAPA 48:23 + 20:56
20. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 49:04 + 21:37
21. Jenövári Gabriella 3925700 392 HSE BUDAPEST 50:00 + 22:33
22. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:24 + 24:57
23. Dimitrova Petia 3215700 321 POTOC 55:25 + 27:58
24. Yurmanova Lyudmila 5975900 597 DOLGOPRUDNY MOSCOW 60:39 + 33:12
25. Birgitte Halland 2306000 230 OK OEST 61:07 + 33:40
26. Bouché Sylvie 3035900 303 COLE 61:23 + 33:56
27. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 75:05 + 47:38
Bayburina Dilya 5935900 593 UFA UNITED DISK
D55B
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Luovula Pia 2745800 274 SALPANAWI 35:02
2. Mikalauskiene Daiva 4776200 477 SAULE 37:10 + 2:08
3. Granath Christina 7016200 701 OK SODERTORN 41:42 + 6:40
4. Saldžiuniené Rasa 4766100 476 DEVYNI OSK VILNIUS 42:13 + 7:11
5. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 42:23 + 7:21
6. Brettschneider Gudrun 3446000 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 42:34 + 7:32
7. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 45:13 + 10:11
8. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 46:50 + 11:48
9. Šilerová Zdena KNC0204 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:31 + 20:29
10. Šimoliuniene Rima 4756000 475 DAINAVA OK 56:12 + 21:10
11. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 59:14 + 24:12
12. Kyuchukova Stanka NER 66:01 + 30:59
13. Ondrová Jana SKV6299 TJ Slovan Karlovy Vary 67:05 + 32:03
14. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 67:31 + 32:29
15. Nielsen Liselotte 2306000 230 OK OEST 72:35 + 37:33
16. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 76:20 + 41:18
17. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 77:59 + 42:57
Korsbaek Ellen 2266100 226 ST.BINDERUP OK DISK
D60
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 31:40
2. Horváth Magda 3975200 397 TIPO OC 35:15 + 3:35
3. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 36:05 + 4:25
4. Štrossová Jiřinka DCE5650 C KOB Dobřichovice 37:06 + 5:26
5. Wysocka Jolanta 5545600 554 UKS KOMETA GLIWICE 37:26 + 5:46
6. Stankevičiuté Irena 4755400 475 DAINAVA OK 38:56 + 7:16
7. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 39:31 + 7:51
8. Gaty Daniele 3025500 302 ORIENT-EXPRESS 42 39:52 + 8:12
9. Jenei Margit 4015400 401 BOF BUDAORS 42:40 + 11:00
10. Thorsson Marianne 7065700 706 IK TRENNE 42:42 + 11:02
11. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 42:49 + 11:09
12. Talja Katri 2725700 272 OK77 44:01 + 12:21
13. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 45:17 + 13:37
14. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 45:38 + 13:58
15. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:28 + 16:48
16. Schwartz Inger 7015400 701 OK SODERTORN 49:57 + 18:17
17. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 51:18 + 19:38
18. Satyr Valentyna 8015400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 52:30 + 20:50
19. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 53:32 + 21:52
20. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:45 + 22:05
21. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 57:40 + 26:00
22. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:06 + 26:26
23. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:54 + 27:14
24. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 60:40 + 29:00
25. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 62:58 + 31:18
26. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 66:51 + 35:11
27. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 66:55 + 35:15
28. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 71:26 + 39:46
29. Lhotská Radka DVP5651 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 85:04 + 53:24
30. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:06 + 56:26
31. Olbrycht Anna 5555600 555 OLBnO WARSZAWA 90:48 + 59:08
32. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 119:42 + 88:02
Colson Caty 1525400 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS DISK
Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín DISK
D65
1.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krasuckiene Egle 4745200 474 LABIRINTAS 27:08
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 29:19 + 2:11
3. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 29:26 + 2:18
4. Dudiene Violeta 4725200 472 RUDAMINA OK 31:01 + 3:53
5. Mansson Gunnel 7115100 711 OK VILSE 87 31:52 + 4:44
6. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 32:57 + 5:49
7. Anne Brigitte 3075100 307 CO AMBIEU 33:10 + 6:02
8. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 34:58 + 7:50
9. Bobach Kirsten 2335200 233 AALBORG OK 38:48 + 11:40
10. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 39:25 + 12:17
11. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 39:46 + 12:38
12. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 41:22 + 14:14
13. Ender Irina 3506424 350 HSG TURBINE ZITTAU 44:52 + 17:44
14. Lykking Marianne 2254400 225 OK 73 GLADSAXE 51:00 + 23:52
15. Gudme Else 2254600 225 OK 73 GLADSAXE 58:58 + 31:50
16. Davidsson Aira 2805200 280 MESIK HELSINKI 64:39 + 37:31
17. Kjederqvist Elisa 2255000 225 OK 73 GLADSAXE 67:26 + 40:18
18. Naeije Nicole 1525150 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 73:32 + 46:24
19. Blanche Marie-christine 1524800 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 76:52 + 49:44
20. Eismark Inger 7024900 702 OK ORINTO 93:25 + 66:17
21. Šťovíčková Zdeňka DVP4951 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 105:02 + 77:54
D70
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lemnitzer Erika 3444200 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 30:59
2. Jorgensen Inge 2294500 229 OK ROSKILDE 31:06 + 0:07
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 32:46 + 1:47
4. Kocbach Bjoerg 5124500 512 BERGEN TF 35:02 + 4:03
5. Žiliené Asta 4764700 476 DEVYNI OSK VILNIUS 36:13 + 5:14
6. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 40:00 + 9:01
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 40:21 + 9:22
8. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 46:26 + 15:27
9. Grosse Ingrid 3463900 346 USV TU DRESDEN 49:25 + 18:26
10. Pokh Liliya 8013400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 65:06 + 34:07
11. Eulitz Ilse 3523900 352 OLV WEIMAR 65:55 + 34:56
12. Valnert Ulla 2254400 225 OK 73 GLADSAXE 68:02 + 37:03
13. Schubert Gisela 3524100 352 OLV WEIMAR 69:33 + 38:34
14. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 80:10 + 49:11
15. Schmideberg Brigitte 3463500 346 USV TU DRESDEN 86:12 + 55:13
16. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 110:49 + 79:50
Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja DISK
F3
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stormer Lucie NER 24:00
2. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 27:15 + 3:15
3. Váczi Buda Benedek 3979800 397 TIPO OC 27:34 + 3:34
4. Váczi Samu Sebestyén 3970000 397 TIPO OC 27:51 + 3:51
5. Šillerová Eva 8050 NER 28:27 + 4:27
6. Škvorova Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 29:01 + 5:01
7. Bánhidy Levente 3959900 395 FEHÉRLÓFIA SE 30:30 + 6:30
8. Erben Jiří NER NER 31:21 + 7:21
9. Popov Alexey 5960100 596 BIZONS STALINGRAD 31:47 + 7:47
10. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 32:05 + 8:05
11. Cepník Adam N14 NER. PRAHA 198-II 33:20 + 9:20
12. Jiráskova Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:34 + 9:34
13. Rückerová Petra 3429200 342 POST SV DRESDEN 34:09 + 10:09
14. Csike Tekla 3959600 395 FEHÉRLÓFIA SE 35:48 + 11:48
15. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:59 + 11:59
16. Janýšková Alžběta SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:25 + 12:25
17. Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 36:32 + 12:32
18. Houben Ellen 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 37:11 + 13:11
19. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva Chomutov 37:20 + 13:20
20. Rohweder Martina 632 632 OLG STAFA 37:30 + 13:30
21. Feřtová Jitka N090002 N09 NER. LIBEREC 6 37:33 + 13:33
22. Johnson Boris NER 38:27 + 14:27
23. Tkáč Jan TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:44 + 14:44
24. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 39:02 + 15:02
25. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 40:37 + 16:37
26. Jeřábková Anna N140001 N14 NER. PRAHA 198-II 40:52 + 16:52
27. Uhlíková Šárka N088150 N08 NER. EKP 42:04 + 18:04
28. Schallberger Josef 6370000 637 TV KUSSNACHT 42:37 + 18:37
29. Orsanyi Beatrix 3987800 398 POSTAS SE 43:13 + 19:13
30. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 43:27 + 19:27
31. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 43:47 + 19:47
32. Kubald Marie 344 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 44:12 + 20:12
33. Kubald Katrin 3446900 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 44:13 + 20:13
34. Pečený Libor NER 45:04 + 21:04
35. Pärnik Edith 2529800 252 MYRACARU 45:11 + 21:11
36. Puidak Piret 2529801 252 MYRACARU 45:14 + 21:14
37. Vokušová Tereza TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:38 + 21:38
38. Stehlíková Kateřina NER NER 47:51 + 23:51
39. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 48:15 + 24:15
40. Černíková Tereza KVS0000 SKOB Kobra Vsetín 48:26 + 24:26
41. Zierhut Antonín LCV0000 TJ Lokomotiva Chomutov 48:46 + 24:46
42. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 48:47 + 24:47
43. Sovišová Eva SBR5251 SKOB Bruntál 49:32 + 25:32
44. Holíková Ilona NEJ7550 C TJ Jiskra Nejdek 50:13 + 26:13
45. Lisý Jan ONO4201 C SKOB Ostrov 50:43 + 26:43
46. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 52:27 + 28:27
47. Lehárová Iva LPU OK Lokomotiva Pardubice 52:34 + 28:34
48. Pohořelý Slávek ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 52:52 + 28:52
49. Novotná Marie PHK3951 C OK 99 Hradec Králové 53:09 + 29:09
50. Popova Natalia 5967100 596 BIZONS STALINGRAD 53:28 + 29:28
51. Brettl František PGP7709 C SK Praga 54:17 + 30:17
52. Keszthelyi Ildikó 4025000 402 TÁJREND SE 55:20 + 31:20
53. Li Yuman 2119800 211 LEARNJOY CHINA 55:23 + 31:23
54. Svátková Jana SLP0250 C OOB Slavia Praha 55:29 + 31:29
55. Haider Anna 1225600 122 HSV RIED 56:30 + 32:30
56. Boeck Thomas 3446600 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 56:55 + 32:55
57. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 57:44 + 33:44
58. Mcmahon Anežka LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun 57:53 + 33:53
59. Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 58:05 + 34:05
60. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 58:18 + 34:18
60. Dolejší Miloš STB TJ Stadion Nový Bor 58:18 + 34:18
62. Jedličková Tereza KAM7950 C OK Kamenice 58:24 + 34:24
63. Marhoulová Alžběta PGP SK Praga 58:33 + 34:33
64. Emese Marton NER 58:55 + 34:55
65. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 61:43 + 37:43
66. Raustio Jan NER 62:20 + 38:20
67. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 62:32 + 38:32
68. Axelsson Gunnel 7095600 709 OK SKOGSHJORTARNA 63:15 + 39:15
69. Hejna Pavel LLI7600 TJ Loko Liberec 63:18 + 39:18
70. Kuchtík Adam SBR SKOB Bruntál 63:54 + 39:54
71. Marková Jana NER 64:40 + 40:40
72. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 64:54 + 40:54
73. Ryhiner Krristne NER 65:04 + 41:04
74. Janssen Heere Dirks 3576000 357 BERLINER TURNERSCHAFT 65:25 + 41:25
75. Lataste Jana 2976600 297 CO COLMAR 65:39 + 41:39
76. Svátková Anna SLP9951 B OOB Slavia Praha 66:03 + 42:03
77. Gillet N. NER 66:14 + 42:14
78. Seberová Tereza SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 66:34 + 42:34
79. Kocbach Ladislav 5124600 512 BERGEN TF 68:10 + 44:10
80. Meyer Marie-Kristin NER 69:03 + 45:03
81. Rohanová Markéta PVP7251 C VSS Přírodověda Praha 71:29 + 47:29
82. Ziebová Lenka NEK7251 C Nejdek Orienteering 72:08 + 48:08
83. Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 73:22 + 49:22
84. Glasen Wolfgang 350 350 HSG TURBINE ZITTAU 74:28 + 50:28
85. Ternbachová Kajetán LTP7253 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:56 + 50:56
86. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 80:29 + 56:29
87. Priehodová Kateřina NER 84:35 + 60:35
88. Levickiene Migle NER 99:41 + 75:41
89. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 101:17 + 77:17
90. Rudolecká Lucie N109900 N10 NER. PRAHA 130 103:07 + 79:07
91. Theunckens Joëlle 1525800 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 111:11 + 87:11
92. Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 121:46 + 97:46
93. Zimmer Jiří ZVO6601 C OB SK Zvole 128:06 + 104:06
Šimerková Olga NER DISK
Rýdel Jiří NER NER DISK
F5
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutská Markéta NER 29:11
2. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 30:23 + 1:12
3. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 31:15 + 2:04
4. Bílý Petr NER 34:18 + 5:07
5. Funda Jiří API9301 C OK Andante Písek 34:35 + 5:24
6. Lisý Ondřej NER 35:09 + 5:58
7. Varga Zsombor 3939600 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 35:53 + 6:42
8. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 35:54 + 6:43
9. Mlalgorzata Szeliga NER 36:00 + 6:49
10. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 36:14 + 7:03
11. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:07 + 7:56
12. Veljačikova Hana NER 37:21 + 8:10
13. Pachnik Darius NER 38:57 + 9:46
14. Tošmer Michal VPM7803 C KOS Slavia Plzeň 39:11 + 10:00
15. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 39:49 + 10:38
16. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 42:11 + 13:00
17. Kubičková Bára SJH9551 C SJH Jindřichův Hradec 42:31 + 13:20
18. Malacka Petr VRB0000 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:45 + 14:34
19. Zedníček Václav N130000 N13 NER. PRAHA 190-II 43:54 + 14:43
20. Poloprutská Tereza NER 43:59 + 14:48
21. Paroulková Iva LLI7151 C TJ Loko Liberec 44:17 + 15:06
22. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 44:36 + 15:25
23. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 45:15 + 16:04
24. Brabená Martina VBM8751 C VSK Mendelu Brno 45:38 + 16:27
25. Matyáš Vojtěch CHA OK Chrastava 46:27 + 17:16
26. Tourek Jan NER NER 46:30 + 17:19
27. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 47:20 + 18:09
28. Feřt Martin N090001 N09 NER. LIBEREC 6 47:57 + 18:46
29. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 48:18 + 19:07
30. Schramm Erwin 3448500 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 48:39 + 19:28
31. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 49:56 + 20:45
32. Votava David N047100 N04 NER. LIBEREC 14 50:50 + 21:39
33. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 51:13 + 22:02
34. Boucher Rafael NER 51:16 + 22:05
35. Bejkul Jakub LME SK Los Mělník 51:51 + 22:40
36. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 52:30 + 23:19
37. Szebeni Zsolt 3986600 398 POSTAS SE 52:37 + 23:26
38. Beránek Radek NER NER 53:25 + 24:14
39. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 54:22 + 25:11
40. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 56:26 + 27:15
41. Čechová Lenka N169000 N16 NER. VSETÍN 57:07 + 27:56
42. Wagner Sabine NER 57:16 + 28:05
43. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 57:30 + 28:19
44. Ochmann Jenn NER 57:31 + 28:20
45. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 57:58 + 28:47
46. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 59:14 + 30:03
47. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 59:55 + 30:44
48. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 59:57 + 30:46
49. Furstova Katka NER 60:33 + 31:22
50. Šoupa Karel NER 60:42 + 31:31
51. Mrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 61:22 + 32:11
52. Eichler Jan KAS9800 C KOB Kamenický Šenov 61:58 + 32:47
53. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 62:01 + 32:50
54. Malý Jakub N169100 N16 NER. VSETÍN 62:06 + 32:55
55. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 62:15 + 33:04
56. Svátek Vojtěch SLP6701 C OOB Slavia Praha 62:39 + 33:28
57. Létal Jiří SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 62:56 + 33:45
58. Wagner Martina NER 63:11 + 34:00
59. Pištora Matouš NER 64:41 + 35:30
60. Schejbal Vladimír N17 N17 67:21 + 38:10
61. Müller Marko 3427500 342 POST SV DRESDEN 67:55 + 38:44
62. Šklíba David NER NER 68:10 + 38:59
63. Švarc Jiří NER 68:15 + 39:04
64. Šoupová Jana NER 68:36 + 39:25
65. Mareš Hynek NER 71:26 + 42:15
66. Hoffmann Frank NER 72:15 + 43:04
67. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 74:10 + 44:59
68. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 74:23 + 45:12
69. Vágnerová Viktorie 2001 NER 74:59 + 45:48
69. Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 74:59 + 45:48
71. Durmon Petr TBM4501 KOS TJ Tesla Brno 82:50 + 53:39
72. Krásnolipská Mariana NER 85:43 + 56:32
73. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 87:49 + 58:38
74. Pohořelá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 93:28 + 64:17
75. Schejbalová Kristýna N17 N17 93:30 + 64:19
76. Käding Kirsten 3446700 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 94:29 + 65:18
77. Boeck Ute 3446700 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 94:33 + 65:22
78. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:00 + 65:49
79. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 96:51 + 67:40
80. Beránek Jan NER NER 98:36 + 69:25
81. Plánková Jana VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 100:03 + 70:52
82. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 105:20 + 76:09
83. Kromer Ines 350 350 HSG TURBINE ZITTAU 105:54 + 76:43
84. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 115:47 + 86:36
85. Maliňáková Dana SVS8251 Orientklub Vsetín 121:50 + 92:39
86. Chrz Pavel KUL6700 C KOB Ústí nad Labem 142:20 + 113:09
Wojciech Pachnic NER DISK
Cepník Adam N140000 N14 NER. PRAHA 198-II DISK
Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava DISK
Rýdel Jiří 1VZ9200 ranovačka DISK
Herly Christophe 306 306 COBS DISK
Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové DISK
Filák David SVS7800 Orientklub Vsetín DISK
Šváb Jan NER DISK
H10
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 17:23
2. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 18:59 + 1:36
3. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 21:27 + 4:04
4. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 21:47 + 4:24
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 21:51 + 4:28
6. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 22:02 + 4:39
7. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 22:03 + 4:40
7. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 22:03 + 4:40
9. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 24:11 + 6:48
10. Aerden Torben 1540700 154 KOL 24:27 + 7:04
11. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 25:06 + 7:43
12. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 25:28 + 8:05
13. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 26:10 + 8:47
14. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 26:19 + 8:56
15. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:29 + 9:06
16. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 26:52 + 9:29
17. Besta Radek KNC0800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 27:16 + 9:53
18. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 28:08 + 10:45
19. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 28:42 + 11:19
20. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:28 + 13:05
21. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 31:21 + 13:58
22. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:35 + 14:12
23. Volkov Maksym 6720700 672 VZA ŽILINA 34:06 + 16:43
24. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 34:29 + 17:06
25. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:44 + 17:21
26. Chmelař David PGP0801 C SK Praga 35:15 + 17:52
27. De Mits Thor 1530700 153 TROL 35:30 + 18:07
28. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 37:55 + 20:32
29. Zieliński Tomasz 5530700 553 KS HADES 39:16 + 21:53
30. Fronhoffs Roald NER 41:52 + 24:29
31. Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 47:34 + 30:11
32. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 59:36 + 42:13
H12A
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 19:26
2. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 22:26 + 3:00
3. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 23:07 + 3:41
4. De Clercq Rune 1530500 153 TROL 24:02 + 4:36
5. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 25:35 + 6:09
6. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:41 + 6:15
7. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 26:23 + 6:57
8. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:24 + 6:58
9. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 26:57 + 7:31
10. Kalinin Matvey 5910600 591 TROPA MOSCOW 27:11 + 7:45
11. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 27:22 + 7:56
12. Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 32:00 + 12:34
13. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 32:50 + 13:24
14. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB TRETRA Praha 33:08 + 13:42
15. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 35:48 + 16:22
16. Filipov Teodor 1910500 191 VARIANT 5 38:46 + 19:20
17. Petrov Matyu Petrov 1910500 191 VARIANT 5 39:31 + 20:05
18. Zinovev Fedya 5990500 599 KHIMKI 45:23 + 25:57
19. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 68:26 + 49:00
Ibryamov Berk Ibryamov 1910600 191 VARIANT 5 DISK
H12B
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bultrowicz Tymek 5530600 553 KS HADES 18:55
2. Dermendjiev Aleksandar 1930500 193 KSO VALDI SOFIA 19:32 + 0:37
3. Gemmer Hanghoej Eskild 2310500 231 BALLERUP OK 20:12 + 1:17
4. Logvinenko Vladimir 6070500 607 ORIENTA-KUNCEVO 22:08 + 3:13
5. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 22:38 + 3:43
6. Ahmedov Dzan 1910500 191 VARIANT 5 23:50 + 4:55
7. Pelikán Aleš NEK0501 C Nejdek Orienteering 23:58 + 5:03
8. Evgeniev Bogdan 1930500 193 KSO VALDI SOFIA 24:15 + 5:20
9. Martynov Nykyta 8010600 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 24:47 + 5:52
10. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:13 + 10:18
11. Dimitrov Dimitar 1940600 194 BROWN TEAM 33:27 + 14:32
12. Gemmer Hanghoej Asbjoern 2310500 231 BALLERUP OK 33:46 + 14:51
13. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 35:10 + 16:15
14. Lukosevicius Vaidas 4730500 473 OK RUDAMINA II 38:32 + 19:37
15. Yulianov Samuil 1910500 191 VARIANT 5 41:49 + 22:54
16. Todorov Ivan 1910500 191 VARIANT 5 53:50 + 34:55
17. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 58:41 + 39:46
18. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 59:33 + 40:38
19. Bonev Viktor 1910500 191 VARIANT 5 63:12 + 44:17
20. Taner Ata 1910500 191 VARIANT 5 75:13 + 56:18
Senin Arsenii 8010500 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK DISK
H14A
2.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebsk Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:22
2. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 22:44 + 0:22
3. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:13 + 0:51
4. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 26:03 + 3:41
5. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 26:50 + 4:28
6. Donner Jesper 2720400 272 OK77 28:48 + 6:26
7. Urvoas Cyprien 3010300 301 GO 78 29:36 + 7:14
8. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:38 + 7:16
9. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 29:50 + 7:28
10. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:14 + 7:52
11. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 30:53 + 8:31
12. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 31:31 + 9:09
13. Schulthess Tobias 6380300 638 OLC KAPREOLO 31:37 + 9:15
14. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 31:50 + 9:28
15. Kurz Ondřej VPM0503 B KOS Slavia Plzeň 32:27 + 10:05
16. Lataste Mathias 2970400 297 CO COLMAR 32:57 + 10:35
17. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 33:34 + 11:12
18. Nowak Grzegorz 5580300 558 AZYMUT 45 34:39 + 12:17
19. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 34:41 + 12:19
20. Novota Lukáš Mário 6760300 676 AKADEMIC TU KOŠICE 36:32 + 14:10
21. Yordanov Stefan 1920400 192 COMPASS-CROSS 37:12 + 14:50
22. Shterev Preslav 1950300 195 BEGUN VARNA 37:32 + 15:10
23. Petrov Kaloyan 1910300 191 VARIANT 5 37:34 + 15:12
24. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 38:19 + 15:57
25. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 38:55 + 16:33
26. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 39:41 + 17:19
27. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 41:11 + 18:49
28. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 41:18 + 18:56
29. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 42:25 + 20:03
30. De Mits Wolf 1530400 153 TROL 43:20 + 20:58
31. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 44:48 + 22:26
32. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 45:22 + 23:00
33. Jámbor Zsigmond 3950300 395 FEHÉRLÓFIA SE 46:05 + 23:43
34. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:43 + 24:21
35. Rautio Daniel 2790400 279 ESPOON SUUNTA 46:48 + 24:26
36. Bonev Dani 1910300 191 VARIANT 5 48:45 + 26:23
37. Ibryamov Inan Ibryamov 1910400 191 VARIANT 5 52:51 + 30:29
38. Renner Björn 7010300 701 OK SODERTORN 53:28 + 31:06
39. Sandén Mattis 7010300 701 OK SODERTORN 54:48 + 32:26
40. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 55:07 + 32:45
41. Schnellmann Enjo 6340300 634 LTS kOLibri 56:21 + 33:59
42. Dani Nándor 3950300 395 FEHÉRLÓFIA SE 57:09 + 34:47
43. Rodriguez Matteo 3050400 305 PSNO 63:00 + 40:38
44. Zilling Viktor 7010400 701 OK SODERTORN 96:35 + 74:13
Yogev Maayan 4110300 411 LEV HASHARON MENASHE DISK
H14B
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 30:31
2. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 31:05 + 0:34
3. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 34:04 + 3:33
4. Chen Kaiyang 2110300 211 LEARNJOY CHINA 36:43 + 6:12
5. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:52 + 7:21
6. Simanov Konstantin 5950400 595 TEAM SPIRIT 38:25 + 7:54
7. Januškaitis Matas 4780400 478 MKC JAVONIS 39:12 + 8:41
8. Botyrius Giedrius 4780400 478 MKC JAVONIS 41:27 + 10:56
9. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 45:23 + 14:52
10. Kunt Stanislav ZAM0404 OB TJ Sokol Žamberk 45:53 + 15:22
11. Zheng Peiyu 2110300 211 LEARNJOY CHINA 47:57 + 17:26
12. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 52:45 + 22:14
13. Tatarskyi Maksym 8010400 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 59:25 + 28:54
14. Mikuláš Jiří VCB0303 C OB České Budějovice 60:59 + 30:28
15. Radzijauskas Jakubas 4780300 478 MKC JAVONIS 61:35 + 31:04
16. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 62:51 + 32:20
17. Nikolov Grigory 1930300 193 KSO VALDI SOFIA 63:39 + 33:08
18. Evans Alexander 3210400 321 POTOC 63:52 + 33:21
19. Čáslavský David NEK0401 C Nejdek Orienteering 68:39 + 38:08
20. Biolik Emil 5570300 557 TRACKCOURSE 70:05 + 39:34
21. Paškevičius Rapolas 4780400 478 MKC JAVONIS 71:37 + 41:06
22. Ilkov Georgi 1910300 191 VARIANT 5 75:07 + 44:36
23. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 75:46 + 45:15
24. Blidefalk Emil 7010400 701 OK SODERTORN 108:58 + 78:27
Frilander Emil 2760400 276 OK TRIAN DISK
H16A
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donner Jonny 2720100 272 OK77 24:05
2. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 24:49 + 0:44
3. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:24 + 1:19
4. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 25:47 + 1:42
5. Rüegg Simon 6340200 634 LTS kOLibri 27:26 + 3:21
6. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 27:44 + 3:39
7. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 28:00 + 3:55
8. Wild Yannic 6340100 634 LTS kOLibri 28:50 + 4:45
9. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:20 + 5:15
10. Pompura Daniel 6750101 675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICA 29:44 + 5:39
11. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 30:14 + 6:09
12. Kashin Vladislav 6020100 602 MINAKOV 30:31 + 6:26
13. Yogev Rotem 4110100 411 LEV HASHARON MENASHE 31:57 + 7:52
14. Ivanov Alexander 1950200 195 BEGUN VARNA 32:06 + 8:01
15. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia Plzeň 33:03 + 8:58
16. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:14 + 9:09
17. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 33:34 + 9:29
18. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 34:16 + 10:11
19. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 36:05 + 12:00
20. Galov Tihomir 1950200 195 BEGUN VARNA 36:06 + 12:01
21. Neykov Valentin 1950100 195 BEGUN VARNA 36:15 + 12:10
22. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:47 + 12:42
23. Scherrer Christian 6340200 634 LTS kOLibri 37:17 + 13:12
24. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 37:43 + 13:38
25. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:54 + 14:49
26. Jakobsson Melvin 7010100 701 OK SODERTORN 38:55 + 14:50
27. Nedkov Nikolay 1950200 195 BEGUN VARNA 39:19 + 15:14
28. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:42 + 15:37
29. Chernykh Misha 5990200 599 KHIMKI 39:56 + 15:51
30. Shterev Veselin 1950100 195 BEGUN VARNA 41:04 + 16:59
31. Lindholm William 2720200 272 OK77 41:47 + 17:42
32. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 41:57 + 17:52
33. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 43:07 + 19:02
34. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia Plzeň 45:48 + 21:43
35. von Frenckell Waldemar 2720200 272 OK77 46:28 + 22:23
36. Rodriguez Lucas 3050200 305 PSNO 48:32 + 24:27
37. Samoilenko Pavlo 8010200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 48:55 + 24:50
38. Tsonev Ivaylo 1910100 191 VARIANT 5 57:19 + 33:14
39. Westerholm Thomas 2780100 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET 57:37 + 33:32
40. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:18 + 35:13
41. Kolbak Mikkel 2240200 224 AARHUS 1900 OR. II 60:51 + 36:46
42. Melnikov Miroslav 5930100 593 UFA UNITED 63:27 + 39:22
Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory DISK
H16B
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 24:52
2. Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec 29:08 + 4:16
3. Paroulek Lukáš LLI0201 C TJ Loko Liberec 32:13 + 7:21
4. Voloshyn Dmytro 8010100 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 34:00 + 9:08
5. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:30 + 10:38
6. Rohweder Ronny 6320200 632 OLG STAFA 35:47 + 10:55
7. Hlushko Artem 8010100 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 40:09 + 15:17
8. Voloshyn Kyrylo 8010200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 42:08 + 17:16
9. Rohweder Leon 6320100 632 OLG STAFA 42:30 + 17:38
10. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 43:32 + 18:40
11. Dimitrov Martin 1930100 193 KSO VALDI SOFIA 44:03 + 19:11
12. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:22 + 21:30
13. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 47:17 + 22:25
14. Li Xiaoyi 2110100 211 LEARNJOY CHINA 47:28 + 22:36
15. Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 48:28 + 23:36
16. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 49:47 + 24:55
17. Wu Jiyuan 2110100 211 LEARNJOY CHINA 52:54 + 28:02
18. Zhao Xihan 2110100 211 LEARNJOY CHINA 58:17 + 33:25
19. Liu Qianhe 2110000 211 LEARNJOY CHINA 59:47 + 34:55
20. Shi Yichen 2110000 211 LEARNJOY CHINA 72:32 + 47:40
21. Bao Yuxuan 2110100 211 LEARNJOY CHINA 72:40 + 47:48
22. Matulevičius Jakubas 4780200 478 MKC JAVONIS 79:14 + 54:22
23. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:37 + 60:45
Ottesen De Mikkel NER DISK
H18A
3.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 24:12
2. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 25:04 + 0:52
3. Ivandjilov Boyan 1939900 193 KSO VALDI SOFIA 26:12 + 2:00
4. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 27:01 + 2:49
5. Borisov Petar 1920000 192 COMPASS-CROSS 28:24 + 4:12
6. Jern Linus 2720000 272 OK77 28:52 + 4:40
7. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:21 + 5:09
8. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 29:23 + 5:11
9. Talja Eljas 2720000 272 OK77 29:31 + 5:19
10. Würsten Patrick 6309900 630 OLG KTV ALTDORF 30:25 + 6:13
11. Stormer Emil KAM0000 OK Kamenice 31:10 + 6:58
12. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 31:40 + 7:28
13. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:49 + 7:37
14. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 32:25 + 8:13
15. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 32:48 + 8:36
16. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 32:57 + 8:45
17. Bruners Kristaps 4529900 452 OK MERIDIANS SIGULDA 33:24 + 9:12
18. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 33:50 + 9:38
19. Rautio Mikael 2790000 279 ESPOON SUUNTA 34:02 + 9:50
20. Erbland Thomas 2929900 292 CO LOISIRS ETRECHY I 34:55 + 10:43
21. Ryhiner Timo 6340000 634 LTS kOLibri 35:28 + 11:16
22. Svoboda David 2010000 201 FWOC 37:51 + 13:39
23. Bestel Arnault 2939900 293 CO LOISIRS ETRECHY II 40:12 + 16:00
24. Vass Dániel 3950000 395 FEHÉRLÓFIA SE 40:57 + 16:45
25. Ovcharov Zdravko 1919900 191 VARIANT 5 43:05 + 18:53
26. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:44 + 20:32
27. Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja 49:19 + 25:07
28. Kotkov Toma 1939900 193 KSO VALDI SOFIA 51:05 + 26:53
29. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 55:04 + 30:52
30. Kaděra Vojtěch HAV0000 C OB Havířov 74:53 + 50:41
H18B
2.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 37:17
2. Karásek Matěj SJC0001 C Sportcentrum Jičín 41:31 + 4:14
3. Petkov Yoan 1919900 191 VARIANT 5 43:35 + 6:18
4. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:37 + 8:20
5. Macko Lukáš SJC9901 C Sportcentrum Jičín 50:52 + 13:35
6. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 70:19 + 33:02
7. Zimmer Jan ZVO0001 C OB SK Zvole 73:39 + 36:22
8. Gottfried Adam VCB0005 C OB České Budějovice 85:08 + 47:51
9. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 104:50 + 67:33
Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín DISK
Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy DISK
Filipov Vladyslav 8010000 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK DISK
H20A
3.50 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7582
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 27:30 8120
2. Konovalov Dmitry 6029700 602 MINAKOV 29:00 + 1:30
3. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 29:41 + 2:11 7561
4. Tschamper Dominik 6329800 632 OLG STAFA 30:43 + 3:13
5. Svoboda Michael 2019900 201 FWOC 30:50 + 3:20
6. Jern Tobias 2729700 272 OK77 31:03 + 3:33
7. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 31:37 + 4:07 7066
8. Dalos Maté BBM9707 E BETA URSUS Orienteering 32:20 + 4:50 6882
9. Kleebauer Björn 6349700 634 LTS kOLibri 32:24 + 4:54
10. Brechbühl Gian 6329900 632 OLG STAFA 32:44 + 5:14
11. Keuppens Wout 1569800 156 HAMOK 32:47 + 5:17
12. Velkeris Janis 4559700 455 ALUKSNE OK 35:09 + 7:39
13. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:42 + 9:12 5763
14. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:15 + 10:45 5366
15. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 38:32 + 11:02 5294
16. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:42 + 11:12 5251
17. Huhtanen Kiri 2739800 273 TAMPEREEN PYRINTO 41:01 + 13:31
18. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:52 + 14:22 4440
19. Delev Georgi 1959800 195 BEGUN VARNA 42:06 + 14:36
20. Deferme Miel 1569800 156 HAMOK 47:27 + 19:57
21. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 48:36 + 21:06 2715
22. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 49:59 + 22:29 2361
23. Pokandiuk Dmytro 8019800 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 50:51 + 23:21
24. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 58:40 + 31:10 137
H21E
4.40 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9420
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 31:09 9733
2. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 32:17 + 1:08 9402
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 33:14 + 2:05 9124
4. Navratil Simon PGP9702 E SK Praga 34:06 + 2:57 8871
5. Stormer Oskar KAM9600 OK Kamenice 34:16 + 3:07
6. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 34:29 + 3:20 8759
7. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 34:49 + 3:40 8662
8. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 35:19 + 4:10 8515
9. Kamenarov Ivaylo 1928500 192 COMPASS-CROSS 35:35 + 4:26
10. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 35:43 + 4:34 8398
11. Wolowczyk Krzysztof STE9500 E SK SKI-OB Šternberk 35:44 + 4:35 8394
12. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 35:46 + 4:37 8384
13. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 35:51 + 4:42 8359
14. van der Kleij Thomas 1558500 155 D-TEAM ANTWERPEN 35:53 + 4:44
15. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 35:57 + 4:48 8330
16. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 36:15 + 5:06 8243
17. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:18 + 5:09 8228
18. Dimitrov Nikolay 1947800 194 BROWN TEAM 37:00 + 5:51
19. Zhelyazkov Dimitar 1919600 191 VARIANT 5 37:03 + 5:54
20. Pryjma Fryderyk JPV9803 B Oddíl OS SK Prostějov 37:13 + 6:04 7960
21. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 37:35 + 6:26 7853
22. Saramäki Niklas 2758700 275 LYNX 37:57 + 6:48
23. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 38:13 + 7:04 7668
24. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 38:27 + 7:18 7599
25. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 38:46 + 7:37 7507
26. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 39:29 + 8:20 7297
27. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 40:34 + 9:25 6981
28. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 41:07 + 9:58 6820
29. Bedós Lluís 2427900 242 XINOXANO-O 41:39 + 10:30
30. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 41:58 + 10:49 6571
31. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 42:16 + 11:07 6484
32. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 42:18 + 11:09 6474
33. Sorsa Lauri 2778300 277 HIIDENKIERTAJAT 42:46 + 11:37
34. Landa Sanchez Carlos 2459600 245 VELETS 43:00 + 11:51
35. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 43:39 + 12:30 6079
36. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 43:44 + 12:35 6055
37. Snickars Caj 2729600 272 OK77 44:03 + 12:54
38. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 44:08 + 12:59 5938
39. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 44:13 + 13:04 5913
40. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 44:33 + 13:24 5816
41. Franssen Desmond 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 44:43 + 13:34
42. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 46:08 + 14:59 5353
43. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:55 + 15:46 5124
44. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 48:09 + 17:00 4764
45. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 49:55 + 18:46 4247
46. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 50:08 + 18:59 4184
47. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 50:45 + 19:36 4004
48. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 52:36 + 21:27 3463
49. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:34 + 29:25 1134
50. Richter Friedmar 3468100 346 USV TU DRESDEN 61:40 + 30:31
H21A
4.00 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7262
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Atanasov Vladimir 1958500 195 BEGUN VARNA 32:13
2. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 34:03 + 1:50 7640
3. Hoekx Jeroen 1558600 155 D-TEAM ANTWERPEN 34:31 + 2:18
4. Saunes Halvor 5138500 513 NYDALENS SK 34:51 + 2:38
5. Van Bealen Michael 1539200 153 TROL 36:10 + 3:57
6. Franssen Winston 1558500 155 D-TEAM ANTWERPEN 36:32 + 4:19
7. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 36:38 + 4:25 7117
8. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 37:04 + 4:51 7030
9. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 37:47 + 5:34 6885
10. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 37:56 + 5:43 6854
11. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 38:02 + 5:49 6834
12. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 38:09 + 5:56 6811
13. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 38:41 + 6:28 6703
14. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 39:17 + 7:04 6581
15. Simonsen Mads 2359500 235 AARHUS 1900 0R. III 39:19 + 7:06
16. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 39:33 + 7:20 6528
17. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 39:47 + 7:34 6480
18. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 39:48 + 7:35 6477
19. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 40:00 + 7:47 6437
20. Timakov Artem 6048700 604 ROSTOV/DON 40:10 + 7:57
21. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 40:39 + 8:26 6305
22. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 40:46 + 8:33 6282
23. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 40:53 + 8:40 6258
24. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:58 + 8:45 6241
25. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 41:26 + 9:13 6147
26. Georgiev Pavel 1928900 192 COMPASS-CROSS 42:13 + 10:00
27. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 42:21 + 10:08 5961
27. Würsten Marcel 6309500 630 OLG KTV ALTDORF 42:21 + 10:08
29. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 42:59 + 10:46 5833
30. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 43:05 + 10:52 5813
31. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:11 + 10:58 5793
32. Rasmussen Anton 2358300 235 AARHUS 1900 0R. III 44:08 + 11:55
33. Saramäki Markus 2758400 275 LYNX 44:13 + 12:00
34. Cristensen Vestergaard 2358900 235 AARHUS 1900 0R. III 45:02 + 12:49
35. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 45:44 + 13:31 5277
36. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 47:18 + 15:05 4961
37. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:29 + 15:16 4923
38. Birnstock Jan 3607300 360 OK LEIPZIG 47:32 + 15:19
39. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 48:26 + 16:13 4731
40. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 48:49 + 16:36 4654
41. Marien Bert 1558400 155 D-TEAM ANTWERPEN 49:11 + 16:58
42. Saldžiunas Viktoras 4768400 476 DEVYNI OSK VILNIUS 49:54 + 17:41
43. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 50:13 + 18:00 4371
44. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 50:28 + 18:15 4320
45. Figuiere Romain 2999500 299 GIVRY SPORT ORIENTATION 52:11 + 19:58
46. Špicar Petr SJC8800 Sportcentrum Jičín 55:20 + 23:07
47. Kristensen Jens 2359500 235 AARHUS 1900 0R. III 56:00 + 23:47
48. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:00 + 28:47 2190
49. Veldekens François 1528300 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 64:41 + 32:28
Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
H21B
3.50 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6786
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 30:59 7000
2. Cruse Franz 3439100 343 SV ROBOTRON DRESDEN 31:15 + 0:16
3. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 32:05 + 1:06 6767
4. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 32:55 + 1:56 6590
5. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 35:22 + 4:23 6070
6. Koucky Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 36:23 + 5:24 5855
7. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:33 + 5:34 5819
8. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:46 + 5:47 5773
9. von Dalowski Jan 3428400 342 POST SV DRESDEN 37:07 + 6:08
10. Sebera Josef SFM8301 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:14 + 6:15 5675
11. Šatánek Martin SFM8201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:42 + 6:43 5576
12. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 37:50 + 6:51 5547
13. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:33 + 7:34 5395
14. Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 38:49 + 7:50 5339
15. Sebera Václav SFM8302 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 38:58 + 7:59 5307
16. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 39:02 + 8:03 5293
17. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 42:36 + 11:37 4536
18. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 42:55 + 11:56 4469
19. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 42:59 + 12:00 4455
20. Axelsson Mikael 7098600 709 OK SKOGSHJORTARNA 43:08 + 12:09
21. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 43:52 + 12:53 4268
22. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 43:56 + 12:57 4254
23. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 44:30 + 13:31 4133
24. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 46:09 + 15:10 3783
25. Dimitrov Georgi 1939400 193 KSO VALDI SOFIA 46:13 + 15:14
26. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 48:10 + 17:11 3356
27. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 49:24 + 18:25 3094
28. Kniebügl Anton 6736401 673 KOBRA BRATISLAVA 51:06 + 20:07
29. Brettschneider Max 3448400 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 51:57 + 20:58
30. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 53:36 + 22:37 2203
31. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 54:01 + 23:02 2115
32. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 70:57 + 39:58 0
33. Buriánek Vojtěch ner NER 71:43 + 40:44
34. Liu Yang 2119600 211 LEARNJOY CHINA 74:15 + 43:16
Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK 0
Melis Toon 1569200 156 HAMOK DISK
H21C
3.20 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3928
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 36:19 4007
2. Bernašek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 37:21 + 1:02 3897
3. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 37:31 + 1:12 3880
4. Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 38:27 + 2:08 3781
5. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:55 + 5:36 3413
6. Shmuely Mofaz 4129300 412 EMEK HEFER OC 45:57 + 9:38
7. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 47:38 + 11:19 2807
8. Talandis Tomas 4718700 471 AZUOLAS OK 47:51 + 11:32
9. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Litvínov 49:38 + 13:19 2596
10. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 51:09 + 14:50 2435
11. Roth Matthieu 1528300 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 66:28 + 30:09
12. Porodko Roman 8019100 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 85:56 + 49:37
13. Bolf Vojtěch TAP8300 KOB TRETRA Praha 102:48 + 66:29
Stelmakh Ihor 8019200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK DISK
H35A
3.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minakov Alexander 6028200 602 MINAKOV 28:23
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 31:00 + 2:37
3. Nurminen Ville-veikko 2748100 274 SALPANAWI 33:49 + 5:26
4. Simanov Aleksandr 5958000 595 TEAM SPIRIT 33:52 + 5:29
5. Todorov Teodor 1938200 193 KSO VALDI SOFIA 34:39 + 6:16
6. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 37:09 + 8:46
7. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 37:59 + 9:36
8. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:17 + 9:54
9. Ledesma Abel 2427100 242 XINOXANO-O 38:38 + 10:15
10. Rouiller Thomas 3027800 302 ORIENT-EXPRESS 42 42:51 + 14:28
11. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 43:04 + 14:41
12. Kolář Tomáš SLA7153 SKOB Slaný 43:32 + 15:09
13. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 45:40 + 17:17
14. Kéki András 3937900 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 46:02 + 17:39
15. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 46:56 + 18:33
16. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:50 + 19:27
Hromádka Miroslav NER DISK
H35B
3.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meyer Dirk 3428200 342 POST SV DRESDEN 27:51
2. Radzius Antanas 4797800 479 OK LEVUO 31:41 + 3:50
3. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:59 + 6:08
4. Blum László 3938000 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 35:38 + 7:47
5. Volkov Alexander 6728000 672 VZA ŽILINA 35:48 + 7:57
6. Bengtsson David 7088000 708 FK ASEN 37:11 + 9:20
7. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 37:34 + 9:43
8. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:38 + 12:47
9. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 44:08 + 16:17
10. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 44:18 + 16:27
11. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 47:44 + 19:53
12. Jakubský Ondřej N110000 N11 NER. PRAHA 190-I 54:30 + 26:39
13. Kyshchenko Oleh 8018200 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK 62:38 + 34:47
14. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 71:06 + 43:15
15. Pospíšil Radek N010000 N01 NER. PRAHA 170 73:19 + 45:28
16. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 93:05 + 65:14
17. Lukosevicius Raimundas 4737800 473 OK RUDAMINA II 99:38 + 71:47
H40A
3.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Akerman Anders 2777300 277 HIIDENKIERTAJAT 27:29
2. Kvedaravicius Mindaugas 4797700 479 OK LEVUO 28:02 + 0:33
3. Johansson Magnus 7037300 703 NYKOPINGS OK 28:43 + 1:14
4. Nowak Jacek 5587600 558 AZYMUT 45 28:53 + 1:24
5. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 32:51 + 5:22
6. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 36:04 + 8:35
7. Bobach Claus 2337700 233 AALBORG OK 37:33 + 10:04
8. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 39:01 + 11:32
9. Riuro Jordi 2437500 243 ALIGOTS IRONA 39:31 + 12:02
10. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 40:24 + 12:55
11. Doménech Jordi 2417300 241 ERMASSETS 40:27 + 12:58
12. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 40:37 + 13:08
13. Matics Gyula 3917500 391 MAFC BUDAPEST 43:53 + 16:24
14. Biolik Grzegorz 5577600 557 TRACKCOURSE 44:29 + 17:00
15. Fronhoffs Alistair 1527400 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 45:54 + 18:25
16. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:04 + 18:35
17. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:29 + 19:00
18. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 47:49 + 20:20
19. Németi Tamás 3937400 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE 47:58 + 20:29
20. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 48:49 + 21:20
21. Urvoas Anthony 3017600 301 GO 78 50:21 + 22:52
22. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:31 + 25:02
23. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 53:52 + 26:23
24. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:15 + 28:46
25. Groß Sebastian 3537400 353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG 57:58 + 30:29
26. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:00 + 31:31
27. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 59:10 + 31:41
28. De Clercq Bob 153 153 TROL 61:46 + 34:17
29. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 63:16 + 35:47
30. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 64:22 + 36:53
31. Colom Xavi 2427700 242 XINOXANO-O 65:14 + 37:45
32. Bulíř Jiří TAPNERE KOB TRETRA Praha 72:10 + 44:41
33. Tudorache Mihai 5817200 581 OK SILVA CAMPINA 79:42 + 52:13
34. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 100:43 + 73:14
Vieser Pascal 6387400 638 OLC KAPREOLO DISK
Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering DISK
Viladés Jordi 2427700 242 XINOXANO-O DISK
H40B
2.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 31:54
2. Verbin Oded 4127500 412 EMEK HEFER OC 33:59 + 2:05
3. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 37:37 + 5:43
4. Jordanov Plamen 1937700 193 KSO VALDI SOFIA 40:44 + 8:50
5. Sági Péter 3917700 391 MAFC BUDAPEST 41:50 + 9:56
6. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 42:06 + 10:12
7. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 42:14 + 10:20
8. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 45:03 + 13:09
9. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 45:17 + 13:23
10. Šimeliauskas Robertas 4757700 475 DAINAVA OK 45:33 + 13:39
11. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:01 + 15:07
12. Šťovíček Jan DVP7703 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 50:30 + 18:36
13. Holík Jaromír NEJ7500 C TJ Jiskra Nejdek 50:57 + 19:03
14. Popov Alexey 5967300 596 BIZONS STALINGRAD 51:28 + 19:34
15. Makoveev Igor 5967300 596 BIZONS STALINGRAD 51:37 + 19:43
16. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 52:45 + 20:51
17. Keskimäki Sami 2747600 274 SALPANAWI 56:00 + 24:06
18. Logvinenko Denis 6077700 607 ORIENTA-KUNCEVO 58:41 + 26:47
19. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 61:58 + 30:04
20. Juonys Rolandas 4757500 475 DAINAVA OK 77:12 + 45:18
Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov DISK
H45A
3.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivanov Ivaylo 1957100 195 BEGUN VARNA 25:09
2. Donner Mikael 2726900 272 OK77 26:13 + 1:04
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 27:06 + 1:57
4. Cerjaks Kaspars 4547000 454 OK KAPA 27:25 + 2:16
5. Nowak Remigusz 5537200 553 KS HADES 28:20 + 3:11
6. Howell Jason 3246900 324 HARLEQUINS OC 29:03 + 3:54
7. Delaume Jan-Marek 2987100 298 AVON OK 31:22 + 6:13
8. Sytov Nikolay 5927100 592 MOSMERIDIAN MOSCOW 31:29 + 6:20
9. Marton János 3946800 394 HIDEGK—TI SPARTACUS 33:03 + 7:54
10. Kolev Krasimir 3216900 321 POTOC 33:45 + 8:36
11. Bestel Thierry 2937100 293 CO LOISIRS ETRECHY II 34:32 + 9:23
12. Pompe Tilo 3437000 343 SV ROBOTRON DRESDEN 35:10 + 10:01
13. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 35:59 + 10:50
14. Arkhipov Vladimir 6067000 606 ORIENTA-STAR 36:23 + 11:14
15. Zieliński Paweł 5536800 553 KS HADES 36:44 + 11:35
16. Budriunas Justas 4707000 470 AZUOLAS II 36:55 + 11:46
17. Blidefalk Patrik 7017000 701 OK SODERTORN 36:58 + 11:49
18. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 37:21 + 12:12
19. Klaška Jan NER 37:30 + 12:21
20. Westerholm Lasse 2786900 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET 38:15 + 13:06
21. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 38:28 + 13:19
22. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 39:27 + 14:18
23. Jobst Henry 3447000 344 KAULSDORFER OLV BERLIN 39:31 + 14:22
24. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 39:53 + 14:44
25. Thonier Bruno 3086800 308 GUYANCOURT ORIENTATION 78 40:14 + 15:05
26. Stodgell Mark 3227200 322 CHASERS 41:15 + 16:06
27. Hougaard Allan 2236500 223 AARHUS 1900 OR. I 41:26 + 16:17
28. Gemmer Carsten 2316900 231 BALLERUP OK 43:20 + 18:11
29. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 43:24 + 18:15
30. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 43:25 + 18:16
31. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 43:29 + 18:20
32. Gorczyca Jacek 5537100 553 KS HADES 43:42 + 18:33
33. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 44:53 + 19:44
34. Tornai Szabolcs 3997100 399 TABÁNI SPARTACUS 45:13 + 20:04
35. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 45:27 + 20:18
36. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 46:28 + 21:19
37. Viikmaa Indrek 2517100 251 OK WEST 47:05 + 21:56
38. Gillet Christian 1526400 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS 47:21 + 22:12
39. Finkenstaedt Björn 3586800 358 OLV POTSDAM 48:32 + 23:23
40. Bernáth Zsolt 3957100 395 FEHÉRLÓFIA SE 50:28 + 25:19
41. Nádeníček Josef NEK7000 C Nejdek Orienteering 50:42 + 25:33
42. Rodriguez Stephane 3056900 305 PSNO 51:48 + 26:39
43. De Mits Yves 1537000 153 TROL 54:33 + 29:24
44. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 54:49 + 29:40
45. Jonytis Darius 4757100 475 DAINAVA OK 56:06 + 30:57
46. Koev Krasimir 1927000 192 COMPASS-CROSS 56:35 + 31:26
47. Kolbak Jan 2247100 224 AARHUS 1900 OR. II 58:34 + 33:25
48. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:21 + 34:12
49. Auermüller Vít N066700 N06 NER. BRNO 61:13 + 36:04
50. Hejsek Jiří KAM6900 C OK Kamenice 61:32 + 36:23
51. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 62:27 + 37:18
52. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:10 + 43:01
53. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 90:42 + 65:33
Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice DISK
H45B
2.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 33:00
2. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 34:59 + 1:59
3. Heikoop Mark 4916400 491 OLIFANT 43:53 + 10:53
4. Tejkal Karel ZBP7000 C OOB SK Zbraslav 44:05 + 11:05
5. Faggyas László 3976600 397 TIPO OC 44:27 + 11:27
6. Pap László 3975600 397 TIPO OC 46:29 + 13:29
7. Eisner Leo PVP7003 C VSS Přírodověda Praha 47:00 + 14:00