Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:48 | |
2. | Lamačová Barbora | BOR0750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:56 | + 1:08 |
3. | Pierlot Elvire | 1510700 | 151 C.O. LIÉGE | 21:28 | + 1:40 | |
4. | Baloghová Mile | TJN0750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:29 | + 3:41 |
5. | Lošťáková Ela | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 25:07 | + 5:19 |
6. | Delaume Charlotte | 2980700 | 298 AVON OK | 26:27 | + 6:39 | |
7. | Gemmer Hanghoej Alvilde | 2310800 | 231 BALLERUP OK | 27:08 | + 7:20 | |
8. | Bauerová Aneta | SKV0752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 27:55 | + 8:07 |
9. | Janošíková Marie | VCB0752 | C | OB České Budějovice | 28:33 | + 8:45 |
10. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 29:39 | + 9:51 |
11. | Tudorache Alexia | 5810600 | 581 OK SILVA CAMPINA | 30:03 | + 10:15 | |
12. | Nováková Viktorie | RUM0751 | C | ZOOB Rumburk | 33:36 | + 13:48 |
13. | Pavlova Lenka | TJN0850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:58 | + 16:10 |
14. | Paldusová Nela | N030800 | N03 NER. VŠENORY | 38:12 | + 18:24 | |
15. | Novotná Karolína | TUR0853 | C | OOB TJ Turnov | 38:33 | + 18:45 |
16. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | C | KOS Slavia Plzeň | 39:19 | + 19:31 |
17. | Vokušová Veronika | TJN0756 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:57 | + 22:09 |
18. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 42:27 | + 22:39 |
19. | Kurashova Sonia | 7080800 | 708 FK ASEN | 46:02 | + 26:14 | |
20. | Sandén Blenda | 7010700 | 701 OK SODERTORN | 46:19 | + 26:31 | |
21. | Marhoulová Kateřina | N030700 | N03 NER. VŠENORY | 48:26 | + 28:38 | |
22. | Arkhipova Olesya | 6060800 | 606 ORIENTA-STAR | 51:30 | + 31:42 | |
23. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 55:41 | + 35:53 |
24. | Novotná Barbora | PGP0751 | C | SK Praga | 68:24 | + 48:36 |
25. | Nedbalová Klára | MFP0850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 93:54 | + 74:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | B | OOB TJ Turnov | 19:19 | |
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | B | TJ Stadion Nový Bor | 20:17 | + 0:58 |
3. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | B | SK Žabovřesky Brno | 20:57 | + 1:38 |
4. | Schulthess Maren | 6380500 | 638 OLC KAPREOLO | 21:04 | + 1:45 | |
5. | Pompe Lone | 3430500 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 23:16 | + 3:57 | |
6. | Nowak Anna | 5580600 | 558 AZYMUT 45 | 25:05 | + 5:46 | |
7. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 25:45 | + 6:26 |
8. | Hájková Tereza | TUV0558 | B | SOK TJ Turnov | 25:52 | + 6:33 |
9. | Mellanová Judita | TUV0559 | B | SOK TJ Turnov | 26:01 | + 6:42 |
10. | Aleksandrova Emili | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 27:37 | + 8:18 | |
11. | Stüdeli Anna | 6340500 | 634 LTS kOLibri | 28:32 | + 9:13 | |
12. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 28:39 | + 9:20 |
13. | Chmelařová Romana | PGP0553 | B | SK Praga | 29:42 | + 10:23 |
14. | Rautio Ulrika | 2790500 | 279 ESPOON SUUNTA | 33:06 | + 13:47 | |
15. | Ilieva Elena | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 34:22 | + 15:03 | |
16. | Fronhoffs Lyna | 1520600 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 37:58 | + 18:39 | |
17. | Vozábalová Hana | PGP0654 | B | SK Praga | 41:51 | + 22:32 |
18. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | B | SK Praga | 44:13 | + 24:54 |
19. | Vlašímská Bára | SKV0651 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:38 | + 30:19 |
20. | De Mits Noor | 1530600 | 153 TROL | 55:02 | + 35:43 | |
21. | Priehodová Nela | PGP0655 | B | SK Praga | 71:45 | + 52:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holíková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 18:33 | |
2. | Štemberová Bára | TJN0650 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:42 | + 0:09 |
3. | Ježková Ivana | RBK0555 | C | SK Radioklub Blansko | 20:53 | + 2:20 |
4. | Janošíková Eva | VCB0552 | C | OB České Budějovice | 22:14 | + 3:41 |
5. | Finstrlová Lucie | ZBM0651 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:51 | + 4:18 |
6. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 25:12 | + 6:39 |
7. | Faverolle Leila | 2980400 | 298 AVON OK | 25:52 | + 7:19 | |
8. | Havlová Katka | RUM0552 | ZOOB Rumburk | 27:05 | + 8:32 | |
9. | Dimitrova Amelia | 1930500 | 193 KSO VALDI SOFIA | 27:59 | + 9:26 | |
10. | Holíková Petra | NEJ0651 | C | TJ Jiskra Nejdek | 30:32 | + 11:59 |
11. | Georgieva Julia | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 31:34 | + 13:01 | |
12. | Tavalinska Mariia | 8010500 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 32:16 | + 13:43 | |
13. | Nenkova Ina Nikolaeva | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 38:41 | + 20:08 | |
14. | Marhoulová Anežka | N030500 | N03 NER. VŠENORY | 38:43 | + 20:10 | |
15. | Kostyuk Anastasiia | 8010500 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 43:45 | + 25:12 | |
16. | Kolbak Anna | 2240500 | 224 AARHUS 1900 OR. II | 68:11 | + 49:38 | |
17. | Gulko Mariia | 8010600 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 72:31 | + 53:58 | |
18. | Atanasova Ivet | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 78:44 | + 60:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 23:46 | |
2. | Poborská Eliška | DKP0358 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:47 | + 0:01 |
3. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 25:40 | + 1:54 |
4. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 26:16 | + 2:30 |
5. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 27:34 | + 3:48 |
6. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | OK Kamenice | 28:22 | + 4:36 |
7. | Randáková Adéla | VRL0452 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:44 | + 4:58 |
8. | Koeva Velina | 1920400 | 192 COMPASS-CROSS | 30:04 | + 6:18 | |
9. | Ilieva Yana | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 31:12 | + 7:26 | |
10. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | B | Nejdek Orienteering | 33:14 | + 9:28 |
11. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | B | OOB TJ Turnov | 33:26 | + 9:40 |
12. | Andersen Hojbjerg Dicte | 2270300 | 227 HELSINGOR SOK | 33:43 | + 9:57 | |
13. | Šauli Kateřina | VPM0456 | B | KOS Slavia Plzeň | 35:15 | + 11:29 |
14. | Jordanova Desislava | 1930300 | 193 KSO VALDI SOFIA | 36:12 | + 12:26 | |
15. | Péri Kata | 3950400 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 38:17 | + 14:31 | |
16. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 39:50 | + 16:04 |
17. | Stodgell Holly | 3220300 | 322 CHASERS | 40:13 | + 16:27 | |
18. | Nedergaard Host Nynne | 2270300 | 227 HELSINGOR SOK | 40:23 | + 16:37 | |
19. | Víšková Veronika | KAM0452 | B | OK Kamenice | 41:11 | + 17:25 |
20. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 41:12 | + 17:26 |
21. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:40 | + 22:54 |
22. | Nenkova Reneta | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 52:13 | + 28:27 | |
23. | Nedvídková Katka | RUM0451 | ZOOB Rumburk | 53:56 | + 30:10 | |
24. | Nowak Maria | 5530300 | 553 KS HADES | 55:51 | + 32:05 | |
25. | Petrova Yoanna | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 60:18 | + 36:32 | |
26. | Koleva Ivana | 1950400 | 195 BEGUN VARNA | 64:17 | + 40:31 | |
27. | Vasileva Anzhela | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 78:31 | + 54:45 | |
28. | Georgieva Mira | 1950300 | 195 BEGUN VARNA | 80:15 | + 56:29 | |
29. | Hristova Plamena | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 86:31 | + 62:45 | |
30. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 91:38 | + 67:52 |
Dinesen Runge Sarah | 2270300 | 227 HELSINGOR SOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ziebová Veronika | NEK0450 | B | Nejdek Orienteering | 29:02 | |
2. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 34:36 | + 5:34 |
3. | Vitebská Eliška | TJN0350 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:26 | + 8:24 |
4. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:28 | + 12:26 |
5. | Smolíková Zuzana | SKV0453 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:09 | + 14:07 |
6. | Bulava Daria | 8010400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 44:30 | + 15:28 | |
7. | Berkova Monika | 1930300 | 193 KSO VALDI SOFIA | 44:49 | + 15:47 | |
8. | Dítková Markéta | SKV0451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:34 | + 21:32 |
9. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 50:44 | + 21:42 |
10. | Li Xiangman | 2110300 | 211 LEARNJOY CHINA | 52:51 | + 23:49 | |
11. | Kándlová Ema | DCE0351 | C | KOB Dobřichovice | 54:26 | + 25:24 |
12. | Kudelia Myroslava | 8010400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 110:22 | + 81:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrova Yasna | 1910200 | 191 VARIANT 5 | 28:17 | ||
2. | Georgieva Niya | 1950200 | 195 BEGUN VARNA | 30:43 | + 2:26 | |
3. | Lataste Lucie | 2970150 | 297 CO COLMAR | 32:03 | + 3:46 | |
4. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:51 | + 4:34 |
5. | Renner Linda | 7010100 | 701 OK SODERTORN | 33:19 | + 5:02 | |
6. | Würsten Mirjam | 6300200 | 630 OLG KTV ALTDORF | 33:26 | + 5:09 | |
7. | Rýdlová Magdaléna | TJN0251 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:28 | + 5:11 |
8. | Matějková Barbora | SJC0156 | A | Sportcentrum Jičín | 33:35 | + 5:18 |
9. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 33:48 | + 5:31 |
10. | Dyaksova Evangelina | 1910100 | 191 VARIANT 5 | 34:02 | + 5:45 | |
11. | Pekařová Jana | TUR0252 | A | OOB TJ Turnov | 34:38 | + 6:21 |
12. | Semíková Lucie | KAM0250 | A | OK Kamenice | 34:45 | + 6:28 |
13. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | A | SK Praga | 35:24 | + 7:07 |
14. | Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | 35:35 | + 7:18 |
15. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 36:12 | + 7:55 |
16. | Tokárová Regina | VPM0151 | A | KOS Slavia Plzeň | 36:16 | + 7:59 |
17. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 37:15 | + 8:58 |
18. | Brunere Kristine | 4520200 | 452 OK MERIDIANS SIGULDA | 37:30 | + 9:13 | |
19. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 37:45 | + 9:28 |
20. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:07 | + 10:50 |
21. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | 39:09 | + 10:52 |
22. | Linková Lucie | TJN0257 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:19 | + 11:02 |
23. | Baloghová Lída | TJN0150 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:58 | + 12:41 |
24. | Karin Sanna | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 41:49 | + 13:32 |
25. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | A | Nejdek Orienteering | 42:03 | + 13:46 |
26. | Budská Anna | TJN0253 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:16 | + 13:59 |
27. | Rüegg Medea | 6340200 | 634 LTS kOLibri | 43:14 | + 14:57 | |
28. | Gylling Hougaard Astrid | 2230200 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 44:02 | + 15:45 | |
29. | Boneva Betina | 1910100 | 191 VARIANT 5 | 49:23 | + 21:06 | |
30. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 50:54 | + 22:37 |
31. | Chernykh Zoya | 5990200 | 599 KHIMKI | 53:22 | + 25:05 | |
32. | Marie Kalousková | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 53:29 | + 25:12 |
33. | Chaloupková Hana | KAM0252 | B | OK Kamenice | 54:44 | + 26:27 |
34. | Kovács Karina | 3960200 | 396 PAKSI SE | 55:25 | + 27:08 | |
35. | Fronhoffs Gaëlle | 1520200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 57:14 | + 28:57 | |
36. | Kolbak Maria | 2240100 | 224 AARHUS 1900 OR. II | 77:51 | + 49:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:49 | |
2. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 31:48 | + 0:59 |
3. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 35:34 | + 4:45 |
4. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 38:56 | + 8:07 |
5. | Marešová Klára | NEK0250 | B | Nejdek Orienteering | 43:41 | + 12:52 |
6. | Popová Veronika | TAP0253 | B | KOB TRETRA Praha | 43:52 | + 13:03 |
7. | Matoušková Adela | SLA0151 | C | SKOB Slaný | 50:47 | + 19:58 |
8. | Kraus Karla | 6340200 | 634 LTS kOLibri | 55:25 | + 24:36 | |
9. | Lukšíková Eliška | ZBM0256 | B | SK Žabovřesky Brno | 60:04 | + 29:15 |
10. | Janečková Lucie | TJNXXX1 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:51 | + 33:02 | |
11. | Faverolle EloA´se | 2980000 | 298 AVON OK | 71:07 | + 40:18 | |
12. | Rauluševičiuté Agné | 4780100 | 478 MKC JAVONIS | 81:21 | + 50:32 | |
13. | Sotula Valeriia | 8010200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 102:15 | + 71:26 | |
Štěpánková Ema | KAM0255 | C | OK Kamenice | 40:21 | + 9:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dyaksova Andreya | 1920000 | 192 COMPASS-CROSS | 28:01 | ||
2. | Donner Janina | 2729900 | 272 OK77 | 28:16 | + 0:15 | |
3. | Mitkova Borislava | 1939900 | 193 KSO VALDI SOFIA | 28:27 | + 0:26 | |
4. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 29:28 | + 1:27 |
5. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 32:49 | + 4:48 |
6. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 33:35 | + 5:34 |
7. | Deptulska Maria | 5622000 | 562 UKS SIÓDEMKA RUMIA | 35:08 | + 7:07 | |
8. | Thořová Markéta | TUR9952 | A | OOB TJ Turnov | 35:11 | + 7:10 |
9. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 35:18 | + 7:17 |
10. | Demendjieva Mariya | 1939900 | 193 KSO VALDI SOFIA | 38:04 | + 10:03 | |
11. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 38:26 | + 10:25 |
12. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | B | SK Praga | 42:33 | + 14:32 |
13. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:37 | + 14:36 |
14. | Giezendanner Livia | 6340000 | 634 LTS kOLibri | 42:41 | + 14:40 | |
15. | Porganyi Anna | BBM9952 | C | BETA URSUS Orienteering | 42:48 | + 14:47 |
16. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 46:08 | + 18:07 |
17. | Ivanova Simona | 1950000 | 195 BEGUN VARNA | 47:13 | + 19:12 | |
18. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | A | OK Kamenice | 49:33 | + 21:32 |
19. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | OK Kamenice | 50:25 | + 22:24 |
20. | von Frenckell Rafaela | 2729900 | 272 OK77 | 63:07 | + 35:06 | |
Kováříková Marie | KAM0050 | C | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arrakoski Wilma | 2720000 | 272 OK77 | 37:41 | ||
2. | Lönnfeldt Julia | 2729900 | 272 OK77 | 39:42 | + 2:01 | |
3. | Míchalová Šárka | KPY0050 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:02 | + 10:21 |
4. | Aerden Eske | 1540000 | 154 KOL | 53:30 | + 15:49 | |
5. | Pěničková Martina | TJN0052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:59 | + 24:18 |
6. | Vacková Anna | CHT0051 | C | OOB SK Chrast | 69:23 | + 31:42 |
7. | Zieliński Magdalena | 5530000 | 553 KS HADES | 137:29 | + 99:48 | |
Weiss Annica | 2720000 | 272 OK77 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB TRETRA Praha | 31:58 | 7590 | |
2. | Korpasová Tereza | TBM9898 | R | KOS TJ Tesla Brno | 32:22 | + 0:24 | 7497 |
3. | Janovská Kateřina | PGP9850 | R | SK Praga | 32:38 | + 0:40 | 7436 |
4. | Linková Alena | TUR9751 | R | OOB TJ Turnov | 33:09 | + 1:11 | 7316 |
5. | Donner Isabel | 2729700 | 272 OK77 | 33:58 | + 2:00 | ||
6. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 34:28 | + 2:30 | 7010 |
7. | Kovářová Lenka | LTP9750 | R | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:12 | + 4:14 | 6607 |
8. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 38:10 | + 6:12 | 6150 |
9. | Roškotová Lucie | TUR9753 | R | OOB TJ Turnov | 38:56 | + 6:58 | 5972 |
10. | Simeonova Nevena | 1919700 | 191 VARIANT 5 | 43:53 | + 11:55 | ||
11. | Iljeva Tsveta | 1919700 | 191 VARIANT 5 | 45:03 | + 13:05 | ||
12. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:06 | + 13:08 | 4540 |
13. | Fürstová Anna | LLI9854 | B | TJ Loko Liberec | 45:16 | + 13:18 | 4501 |
14. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 46:47 | + 14:49 | 4149 |
15. | Viikmaa Kristin | 2519800 | 251 OK WEST | 47:47 | + 15:49 | ||
16. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | B | OK Kamenice | 51:10 | + 19:12 | 3131 |
17. | Westerback Liva | 2729800 | 272 OK77 | 52:17 | + 20:19 | ||
18. | Knížková Šárka | TJN9852 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:33 | + 23:35 | 2112 |
19. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | B | OB České Budějovice | 58:45 | + 26:47 | 1369 |
20. | Würsten Sonja | 6309700 | 630 OLG KTV ALTDORF | 60:19 | + 28:21 | ||
21. | Weiss Michaela | 2729800 | 272 OK77 | 63:55 | + 31:57 | ||
22. | Dvořáková Klára | CHT9852 | C | OOB SK Chrast | 68:55 | + 36:57 | 0 |
23. | Makoveeva Daria | 5969800 | 596 BIZONS STALINGRAD | 78:54 | + 46:56 | ||
24. | Reisigová Anna | CHT9752 | C | OOB SK Chrast | 91:34 | + 59:36 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Westerlund Ina | 2729200 | 272 OK77 | 34:51 | |||
2. | Štičková Anna | LLI9651 | E | TJ Loko Liberec | 35:28 | + 0:37 | 9160 |
3. | Akerman Anu | 2778000 | 277 HIIDENKIERTAJAT | 36:09 | + 1:18 | ||
4. | Teplá Karolína | SHK9251 | R | OK Slavia Hradec Králové | 37:22 | + 2:31 | 8707 |
5. | Serrallonga Arques Anna | 1558900 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 37:38 | + 2:47 | ||
6. | Kalinina Veronika | 5910000 | 591 TROPA MOSCOW | 37:55 | + 3:04 | ||
7. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 37:59 | + 3:08 | 8560 |
8. | von Schoultz Katja | 2769600 | 276 OK TRIAN | 39:11 | + 4:20 | ||
9. | Dyaksova Antoaneta | 1929500 | 192 COMPASS-CROSS | 39:20 | + 4:29 | ||
10. | Krafková Lucie | TUR8650 | E | OOB TJ Turnov | 39:32 | + 4:41 | 8190 |
11. | Dimitrova Nataliya | 1958000 | 195 BEGUN VARNA | 39:46 | + 4:55 | ||
12. | Nováková Tereza | DKP9751 | E | Oddíl OB Kotlářka | 39:47 | + 4:56 | 8131 |
13. | Novotná Klára | PHK9751 | R | OK 99 Hradec Králové | 40:32 | + 5:41 | 7952 |
14. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Litvínov | 41:19 | + 6:28 | 7765 |
15. | Benešová Jana | CTB9452 | C | SK OB Chotěboř | 41:30 | + 6:39 | 7721 |
16. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 43:25 | + 8:34 | 7264 |
17. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | C | OK Kamenice | 43:41 | + 8:50 | 7201 |
18. | Benešová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 44:34 | + 9:43 | 6990 |
19. | Roulleaux Julie | 2929600 | 292 CO LOISIRS ETRECHY I | 44:56 | + 10:05 | ||
20. | Aschermannová Petra | KAM9354 | C | OK Kamenice | 45:05 | + 10:14 | 6867 |
21. | Uiboupin Kerstin | 3469200 | 346 USV TU DRESDEN | 45:07 | + 10:16 | ||
22. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 46:31 | + 11:40 | 6525 |
23. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:39 | + 11:48 | 6493 |
24. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 48:49 | + 13:58 | 5977 |
25. | Uhlikova Tereza | PGP9162 | C | SK Praga | 52:57 | + 18:06 | 4991 |
26. | Tudorache Anna Maria | 5818600 | 581 OK SILVA CAMPINA | 86:41 | + 51:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Tereza | KAM9852 | R | OK Kamenice | 34:00 | 8435 | |
2. | Sieber Annemarie | 6347500 | 634 LTS kOLibri | 34:02 | + 0:02 | ||
3. | Kašková Kateřina | CHA7850 | R | OK Chrastava | 34:30 | + 0:30 | 8322 |
4. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:50 | + 4:50 | 7349 |
5. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 39:58 | + 5:58 | 7095 |
6. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 40:17 | + 6:17 | 7023 |
7. | Novotná Barbora | TJN8951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:02 | + 7:02 | 6855 |
8. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 41:18 | + 7:18 | 6795 |
9. | Šňupárková Anna | DKP9652 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:58 | + 7:58 | 6645 |
10. | Koderičová Tereza | PHK9666 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:09 | + 8:09 | 6604 |
11. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 43:24 | + 9:24 | 6324 |
12. | Salminen Henna | 2728900 | 272 OK77 | 46:07 | + 12:07 | ||
13. | Aarnes Sofie | 5138800 | 513 NYDALENS SK | 47:45 | + 13:45 | ||
14. | Dimitrova Stefaniya | 1948000 | 194 BROWN TEAM | 48:57 | + 14:57 | ||
15. | Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | 50:22 | + 16:22 | 4759 |
16. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:18 | + 18:18 | 4325 |
17. | Andersen Camilla | 2359000 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 52:27 | + 18:27 | ||
18. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:07 | + 19:07 | 4141 |
19. | Kettnerová Dana | KAM8952 | C | OK Kamenice | 53:23 | + 19:23 | 4081 |
20. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 56:51 | + 22:51 | 3303 |
21. | Žitná Jana | SMB9251 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 57:08 | + 23:08 | 3239 |
22. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 58:29 | + 24:29 | 2936 |
23. | Ratinland Zsófia | 3959500 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 61:52 | + 27:52 | ||
24. | Bestel Sandra | 2939600 | 293 CO LOISIRS ETRECHY II | 65:32 | + 31:32 | ||
25. | Baago Kristine | 2217900 | 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB | 69:34 | + 35:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gincheva Siliya | 1939600 | 193 KSO VALDI SOFIA | 38:39 | |||
2. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 39:02 | + 0:23 | 5916 |
3. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | C | OK Sparta Praha | 39:26 | + 0:47 | 5856 |
4. | Eretová Kateřina | SKV8651 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:53 | + 1:14 | 5790 |
5. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:41 | + 2:02 | 5671 |
6. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 41:23 | + 2:44 | 5567 |
7. | Saramäki Sara | 2759000 | 275 LYNX | 42:14 | + 3:35 | ||
8. | Žandová Marcela | SKV9653 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:23 | + 3:44 | 5419 |
9. | Letálová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 42:29 | + 3:50 | 5404 |
10. | Terekhova Valentina | 6048300 | 604 ROSTOV/DON | 42:51 | + 4:12 | ||
11. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 43:04 | + 4:25 | 5317 |
12. | Trdá Lucie | KPY8651 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:47 | + 7:08 | 4914 |
13. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 46:11 | + 7:32 | 4855 |
14. | Sundberg Boel | 7019500 | 701 OK SODERTORN | 46:25 | + 7:46 | ||
15. | Kolaja Ehlerová | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:43 | + 8:04 | 4776 |
16. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 46:49 | + 8:10 | 4761 |
17. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:51 | + 8:12 | 4756 |
18. | Krejčová Vlasta | SKV9453 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:31 | + 9:52 | 4509 |
19. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 49:00 | + 10:21 | 4437 |
20. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 49:11 | + 10:32 | 4410 |
21. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 49:13 | + 10:34 | 4405 |
22. | Ptáčková Kateřina | PGP7551 | C | SK Praga | 51:25 | + 12:46 | 4078 |
23. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 53:04 | + 14:25 | 3833 |
24. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 53:29 | + 14:50 | 3772 |
25. | Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:27 | + 15:48 | 3628 |
26. | Kovářová Julie | LTP8854 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:45 | + 16:06 | 3584 |
27. | Ondrová Kateřina | SKV8951 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:50 | + 16:11 | 3571 |
28. | Švihovská Eva | SJC8352 | C | Sportcentrum Jičín | 58:02 | + 19:23 | 3096 |
29. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | C | Magnus Orienteering | 58:23 | + 19:44 | 3044 |
30. | Krafčiková Monika | SKV8751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 61:55 | + 23:16 | ||
31. | Trappe Kathrin | 3448600 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 65:54 | + 27:15 | ||
32. | Fencíková Vladislava | JHB6552 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 67:20 | + 28:41 | ||
33. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 71:04 | + 32:25 | 1162 |
34. | Boucher Thea | 3099600 | 309 VINCENNES | 79:10 | + 40:31 | ||
35. | Kulnis Margarita | 4769000 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 79:45 | + 41:06 | ||
36. | Gysen Kelly | 1559000 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 80:04 | + 41:25 | ||
37. | Černá Eliška | SCP9050 | C | OK Sparta Praha | 115:13 | + 76:34 | 0 |
38. | Zhuravlova Viktoriia | 801 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 120:51 | + 82:12 | ||
Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šenkýřová Jana | PHK8650 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:32 | 2805 | |
2. | Kalinová Markéta | SPC8259 | C | SPORTICUS team | 48:12 | + 6:40 | 2446 |
3. | Arrakoski Sophia | 2729700 | 272 OK77 | 49:16 | + 7:44 | ||
4. | Černá Hana | EKP8459 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 50:37 | + 9:05 | 2316 |
5. | Hekkala Jenni | 2748500 | 274 SALPANAWI | 52:24 | + 10:52 | ||
6. | Bauerová Kateřina | SKV7751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:51 | + 12:19 | 2141 |
7. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Litvínov | 55:34 | + 14:02 | 2049 |
8. | Fujáková Katka | HAV8550 | C | OB Havířov | 58:38 | + 17:06 | 1883 |
9. | Beranová Kristína | TZL8553 | C | SKOB Zlín | 63:38 | + 22:06 | 1614 |
10. | Vermonden Annelies | 1558700 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 64:26 | + 22:54 | ||
11. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 65:54 | + 24:22 | 1492 |
12. | Figuiere Lucile | 2999600 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 67:45 | + 26:13 | ||
13. | Marečková Edita | PGP8853 | C | SK Praga | 73:00 | + 31:28 | 1109 |
14. | Smolíková Lucie | SKV9551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:51 | + 32:19 | 1063 |
15. | Bodnar Victoriya | 8019200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 83:01 | + 41:29 | ||
16. | Cruse Sina | 3439300 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 85:11 | + 43:39 | ||
17. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 88:35 | + 47:03 | 269 |
18. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:04 | + 52:32 | 0 |
Ouhrabková Radka | SPC8152 | C | SPORTICUS team | DISK | 0 | ||
Dobešová Kateřina | KPY8750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:09 | |
2. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:56 | + 3:47 |
3. | Lankašová Barbora | CHA8050 | C | OK Chrastava | 36:48 | + 7:39 |
4. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 37:09 | + 8:00 |
5. | Minakova Ekaterina | 6028000 | 602 MINAKOV | 37:27 | + 8:18 | |
6. | Balakova Andrea | 7037700 | 703 NYKOPINGS OK | 40:05 | + 10:56 | |
7. | Zbroja-nowak Justyna | 5538000 | 553 KS HADES | 43:58 | + 14:49 | |
8. | Matoušková Markéta | SLA7352 | C | SKOB Slaný | 46:22 | + 17:13 |
9. | Dimova Desislava | 1918200 | 191 VARIANT 5 | 47:08 | + 17:59 | |
10. | Smětáková Ivana | HLV8153 | C | KČT - OB Holešov | 50:20 | + 21:11 |
11. | Bourgonjon Ellen | 1537900 | 153 TROL | 55:43 | + 26:34 | |
12. | Abzalone Zanda | 4527400 | 452 OK MERIDIANS SIGULDA | 57:01 | + 27:52 | |
13. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 57:49 | + 28:40 |
14. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 63:05 | + 33:56 |
15. | Jiroutová Eva | SNA8051 | TJ START Náchod | 64:40 | + 35:31 | |
16. | Thienpondt Marie | 1528200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 105:22 | + 76:13 | |
Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podlipná Veronika | NPA8152 | C | SK LOB Nová Paka | 34:08 | |
2. | von Dalowski Anett | 3428200 | 342 POST SV DRESDEN | 36:48 | + 2:40 | |
3. | Tomášková Radka | TUV7801 | SOK TJ Turnov | 37:08 | + 3:00 | |
4. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 43:12 | + 9:04 |
5. | Dítková Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:07 | + 10:59 |
6. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 49:18 | + 15:10 |
7. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 53:21 | + 19:13 |
8. | Kumpyte Rasa | 4798200 | 479 OK LEVUO | 57:47 | + 23:39 | |
9. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 63:37 | + 29:29 |
10. | Lukoseviciene Tatjana | 4737900 | 473 OK RUDAMINA II | 63:40 | + 29:32 | |
11. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 65:02 | + 30:54 |
12. | Poláková Veronika | CHA8150 | C | OK Chrastava | 66:01 | + 31:53 |
13. | Kurashova Elena | 7088000 | 708 FK ASEN | 75:37 | + 41:29 | |
14. | Becker Claudia | 3577700 | 357 BERLINER TURNERSCHAFT | 80:25 | + 46:17 | |
15. | Leyimangoye Judith | 1518000 | 151 C.O. LIÉGE | 86:40 | + 52:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:50 | |
2. | Schulthess Barbara | 6387600 | 638 OLC KAPREOLO | 28:30 | + 0:40 | |
3. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 32:31 | + 4:41 |
4. | Kangasaho Hanna | 2757600 | 275 LYNX | 34:04 | + 6:14 | |
5. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:25 | + 7:35 |
6. | Kheldert Elena | 5917400 | 591 TROPA MOSCOW | 35:50 | + 8:00 | |
7. | Drabs Laurence | 1527500 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 36:35 | + 8:45 | |
8. | Pompe Katja | 3437600 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 37:03 | + 9:13 | |
9. | Bultrowicz Agnieszka | 5537700 | 553 KS HADES | 37:06 | + 9:16 | |
10. | Renner Daniela | 7017700 | 701 OK SODERTORN | 37:50 | + 10:00 | |
11. | Bialeková Martina | 6747351 | 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 37:58 | + 10:08 | |
12. | Kubečková Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:11 | + 10:21 |
13. | Nowak Beata | 5587200 | 558 AZYMUT 45 | 38:44 | + 10:54 | |
14. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 39:01 | + 11:11 |
15. | Komárková Lenka | SJH7651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 40:50 | + 13:00 |
16. | Rodriguez Delphine | 3057400 | 305 PSNO | 41:39 | + 13:49 | |
17. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:22 | + 18:32 |
18. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 46:29 | + 18:39 |
19. | Biolik Agnieszka | 5577700 | 557 TRACKCOURSE | 46:37 | + 18:47 | |
20. | Buscart Montse | 2427100 | 242 XINOXANO-O | 47:21 | + 19:31 | |
21. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 47:41 | + 19:51 |
22. | Mellanová Veronika | TUV7251 | C | SOK TJ Turnov | 52:57 | + 25:07 |
23. | Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | 52:58 | + 25:08 |
24. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:31 | + 25:41 |
25. | Asboltné Kerekes Ágnes | 4007200 | 400 DEBRECENI IS | 54:37 | + 26:47 | |
26. | Williams Cath | 3227300 | 322 CHASERS | 57:03 | + 29:13 | |
27. | Lischewski Sandra | 3417400 | 341 BSV HALLE AMMENDORF | 57:04 | + 29:14 | |
28. | Rabassa Sandra | 2427400 | 242 XINOXANO-O | 57:39 | + 29:49 | |
29. | Hájková Magda | TUV7351 | C | SOK TJ Turnov | 60:54 | + 33:04 |
30. | Pavlíková Klára | LIT7451 | C | KOB Litvínov | 69:45 | + 41:55 |
31. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 73:21 | + 45:31 |
32. | Bulířová Blanka | TAPNERE | KOB TRETRA Praha | 77:27 | + 49:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia Plzeň | 35:20 | |
2. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:22 | + 2:02 |
3. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:37 | + 3:17 |
4. | Arkhipova Natalia | 6067500 | 606 ORIENTA-STAR | 46:24 | + 11:04 | |
5. | Kubecová Jana | NER | 47:50 | + 12:30 | ||
6. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 48:11 | + 12:51 |
7. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:54 | + 13:34 |
8. | Kolářová Michaela | SLA7351 | C | SKOB Slaný | 50:53 | + 15:33 |
9. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 51:58 | + 16:38 |
10. | Firešová Andrea | ZBM7353 | C | SK Žabovřesky Brno | 53:59 | + 18:39 |
11. | Velkere Iveta | 4557300 | 455 ALUKSNE OK | 54:51 | + 19:31 | |
12. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 54:52 | + 19:32 |
13. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:42 | + 20:22 |
14. | Svítilová Pavla | BZP7750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 59:15 | + 23:55 |
15. | Novotná Hedvika | TUR7454 | C | OOB TJ Turnov | 61:07 | + 25:47 |
16. | Nováková Markéta | RUM7451 | C | ZOOB Rumburk | 61:09 | + 25:49 |
17. | Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | 62:27 | + 27:07 |
18. | Ivanova Petya | 1957300 | 195 BEGUN VARNA | 63:14 | + 27:54 | |
19. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 64:08 | + 28:48 |
20. | Deschepper Ellen | 1537700 | 153 TROL | 65:43 | + 30:23 | |
21. | Blum Réka | 3937400 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 66:03 | + 30:43 | |
22. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:56 | + 33:36 |
23. | Pavlova Irena | TJN7650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:09 | + 38:49 |
24. | Dyakonova Irina | 6077700 | 607 ORIENTA-KUNCEVO | 77:14 | + 41:54 | |
25. | Ma Weiwei | 2117700 | 211 LEARNJOY CHINA | 84:25 | + 49:05 | |
26. | Štemberová Iva | TJN7550 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 85:32 | + 50:12 |
27. | Severýnová Popková | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 86:34 | + 51:14 |
28. | Kolbak Pia | 2247400 | 224 AARHUS 1900 OR. II | 93:17 | + 57:57 | |
29. | Vokušová Dana | TJN7750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 95:32 | + 60:12 |
30. | He Yaqing | 2117700 | 211 LEARNJOY CHINA | 95:36 | + 60:16 | |
31. | Šťovíčková Dagmar | DVP7655 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 97:27 | + 62:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haataja Mirka | 2787000 | 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET | 31:15 | ||
2. | Neyrinck Markéta | VSP7051 | C | USK Praha | 34:50 | + 3:35 |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 34:52 | + 3:37 |
4. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 36:06 | + 4:51 |
5. | Wengrin Ágnes | 3976900 | 397 TIPO OC | 38:03 | + 6:48 | |
6. | Čejková Kateřina | DKL5850 | C | KOB Kladno | 38:13 | + 6:58 |
7. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 38:55 | + 7:40 |
8. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 39:48 | + 8:33 |
9. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:20 | + 10:05 |
10. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:23 | + 10:08 |
11. | Antoine-Delaume Sophie | 2987000 | 298 AVON OK | 42:27 | + 11:12 | |
12. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB TRETRA Praha | 42:36 | + 11:21 |
13. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 43:09 | + 11:54 |
14. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 45:52 | + 14:37 |
15. | Cseresnyes Agnes | 3976800 | 397 TIPO OC | 47:08 | + 15:53 | |
16. | Mědílková Iva | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 48:28 | + 17:13 |
17. | Bestel Florence | 2937000 | 293 CO LOISIRS ETRECHY II | 48:35 | + 17:20 | |
18. | Angelova Petranka | 1917200 | 191 VARIANT 5 | 49:20 | + 18:05 | |
19. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 53:33 | + 22:18 |
20. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | C | OK Kamenice | 53:50 | + 22:35 |
21. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 54:06 | + 22:51 |
22. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:40 | + 23:25 |
23. | Boehme Katja-christine | 3477000 | 347 OLG REGENSBURG | 54:46 | + 23:31 | |
24. | Ecke-Wihan Sonja | 1217200 | 121 OJE WAPPLER | 55:42 | + 24:27 | |
25. | Viikmaa Anne-ly | 2517100 | 251 OK WEST | 57:39 | + 26:24 | |
26. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 60:54 | + 29:39 |
27. | Duyck An | 1525900 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 62:12 | + 30:57 | |
28. | Santamaria Toninaina | 2416800 | 241 ERMASSETS | 68:15 | + 37:00 | |
29. | Dittrtová Lucie | LME6852 | C | SK Los Mělník | 71:07 | + 39:52 |
30. | Delanghe Anne-marie | 1547000 | 154 KOL | 71:55 | + 40:40 | |
31. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:10 | + 42:55 |
32. | Németh Ágnes | 3976900 | 397 TIPO OC | 76:40 | + 45:25 | |
33. | Hadačová Pavla | SOB7152 | C | SOBSA | 98:59 | + 67:44 |
Ray Carola | 2726800 | 272 OK77 | DISK | |||
Gorczyca Magdalena | 5537100 | 553 KS HADES | DISK | |||
Torp-donner Heidi | 2726800 | 272 OK77 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 38:39 | |
2. | Čechlovská Jana | CHA6250 | C | OK Chrastava | 42:19 | + 3:40 |
3. | Thomas Sylvia | 3496900 | 349 OL TEAM WEHRSDORF | 43:42 | + 5:03 | |
4. | Burdová Simona | LDC6850 | C | KOB Děčín | 44:06 | + 5:27 |
5. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 44:13 | + 5:34 |
6. | Simanova Tatiana | 5957200 | 595 TEAM SPIRIT | 45:35 | + 6:56 | |
7. | Ivandjikova Desilava | 1937200 | 193 KSO VALDI SOFIA | 46:15 | + 7:36 | |
8. | Rydlová Magda | TJN6850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:05 | + 8:26 |
9. | Aliakseyeva Volha | 1717100 | 171 KSO BNTU MINSK | 49:54 | + 11:15 | |
10. | Tokárová Regina | VPM6950 | C | KOS Slavia Plzeň | 52:37 | + 13:58 |
11. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 54:54 | + 16:15 |
12. | Blum Henriette | 3937000 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 55:44 | + 17:05 | |
13. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 57:57 | + 19:18 |
14. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 58:46 | + 20:07 |
15. | Dimitrova Valentina | 1937200 | 193 KSO VALDI SOFIA | 59:12 | + 20:33 | |
16. | Mueller-Wenzke Astrid | 3466800 | 346 USV TU DRESDEN | 59:48 | + 21:09 | |
17. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 60:53 | + 22:14 |
18. | Kyselová Jana | ROU7050 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 61:46 | + 23:07 |
19. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | 61:47 | + 23:08 |
20. | Spratková Iva | SFM6851 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 65:57 | + 27:18 |
21. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:11 | + 27:32 |
22. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 75:19 | + 36:40 |
23. | Pretnar Irma | 6216900 | 621 INDIVIDUAL TRŽIČ | 78:35 | + 39:56 | |
24. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 81:41 | + 43:02 |
25. | Vitebská Lenka | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 91:44 | + 53:05 | |
26. | Pokorná Hana | TJN6950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 109:45 | + 71:06 |
27. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 118:15 | + 79:36 |
28. | Sandén Anna Maria | 7016800 | 701 OK SODERTORN | 127:29 | + 88:50 | |
29. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 128:13 | + 89:34 |
Ottesen Tina | NER | DISK | ||||
Nicole Davis | 1016900 | 101 LOST SHENTON PARK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brechbühl Cristina | 6326700 | 632 OLG STAFA | 31:45 | ||
2. | Fogh Hanne | 2226700 | 222 FSK ORIENTERING | 33:41 | + 1:56 | |
3. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 35:24 | + 3:39 |
4. | Jern Tove | 2726700 | 272 OK77 | 36:48 | + 5:03 | |
5. | Rutz Susanna | 6326600 | 632 OLG STAFA | 37:17 | + 5:32 | |
6. | Tschamper Brigitte | 6326700 | 632 OLG STAFA | 38:42 | + 6:57 | |
7. | Huhtanen Meri | 2736400 | 273 TAMPEREEN PYRINTO | 38:57 | + 7:12 | |
8. | von Schoultz Annika | 2726400 | 272 OK77 | 39:19 | + 7:34 | |
9. | Backlund Anna | 7016600 | 701 OK SODERTORN | 39:27 | + 7:42 | |
10. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 39:49 | + 8:04 |
11. | Evans Ianka | 3216700 | 321 POTOC | 40:34 | + 8:49 | |
12. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 40:43 | + 8:58 |
13. | Chroustová Petra | VBM6655 | C | VSK Mendelu Brno | 41:15 | + 9:30 |
14. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 42:16 | + 10:31 |
15. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 43:57 | + 12:12 |
16. | Timakova Liubov | 6016600 | 601 SPARTA ROSTOV/DON | 44:35 | + 12:50 | |
17. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 47:06 | + 15:21 |
18. | Ivanova Elvina | 3216500 | 321 POTOC | 47:36 | + 15:51 | |
19. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:12 | + 16:27 |
20. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 48:23 | + 16:38 |
21. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:24 | + 17:39 |
22. | Leonhardt Annette | 3456700 | 345 SV IHW ALEX 78 e.v. | 49:25 | + 17:40 | |
23. | Schou Helle | 2365600 | 236 OK SNAB | 50:53 | + 19:08 | |
24. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:31 | + 21:46 |
25. | Makovicka Veronique | 2976700 | 297 CO COLMAR | 55:57 | + 24:12 | |
26. | Bikeliene Ema | 4746400 | 474 LABIRINTAS | 58:26 | + 26:41 | |
27. | Figuiere Valérie | 2996700 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 60:02 | + 28:17 | |
28. | Rouserez Annick | 1526200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 68:32 | + 36:47 | |
29. | Gylling Hanne | 2236600 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 71:35 | + 39:50 | |
30. | Lambeau Carine | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 76:44 | + 44:59 | |
31. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 81:10 | + 49:25 |
32. | Muyllaert Claire | 1525700 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 83:16 | + 51:31 | |
33. | Buelens Jenny | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 89:01 | + 57:16 | |
34. | Clausi Carla | 1526300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 89:28 | + 57:43 | |
Westberg-arrakoski Annika | 2726600 | 272 OK77 | DISK | |||
Govaerts Bernadette | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Afonyushkina Elena | 5946500 | 594 RAMENSKOYE MOSCOW | 32:24 | ||
2. | Juckelandt Sabine | 3436700 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 32:50 | + 0:26 | |
3. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:39 | + 1:15 |
4. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:36 | + 5:12 |
5. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:04 | + 7:40 |
6. | Cservény Judit | 3946500 | 394 HIDEGK—TI SPARTACUS | 46:58 | + 14:34 | |
7. | Zilling Kristina | 7016700 | 701 OK SODERTORN | 47:14 | + 14:50 | |
8. | Svobodová Lenka | ROU6650 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 48:16 | + 15:52 |
9. | Divecká Růžena | SHK6753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:50 | + 17:26 |
10. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 50:26 | + 18:02 |
11. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 50:57 | + 18:33 |
12. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 54:12 | + 21:48 |
13. | Macháčková Jana | SHK6450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:40 | + 29:16 |
14. | Jonauskiené Janina | 4766300 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 64:19 | + 31:55 | |
15. | Feldmann Gudrun | 3446600 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 69:38 | + 37:14 | |
16. | Nielsen Jannie | 2286500 | 228 TISVILDE HEGN OK | 71:29 | + 39:05 | |
17. | Žandová Mária | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:45 | + 39:21 |
18. | Galle Anne Mette | 2285500 | 228 TISVILDE HEGN OK | 78:26 | + 46:02 | |
19. | Krejčová Vlasta | SKV6351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 93:32 | + 61:08 |
20. | Würsten Monika | 6306400 | 630 OLG KTV ALTDORF | 97:35 | + 65:11 | |
21. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 103:46 | + 71:22 |
Picard Pascal | 3066500 | 306 COBS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 3565700 | 356 SSV PLANETA RADEBEUL | 27:27 | ||
2. | Rudakova Olena | 8016000 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 30:32 | + 3:05 | |
3. | Olsson Christina | 7075800 | 707 SOL | 31:44 | + 4:17 | |
4. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 33:32 | + 6:05 |
5. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 34:38 | + 7:11 |
6. | Sundberg Asa | 7015900 | 701 OK SODERTORN | 37:04 | + 9:37 | |
7. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:50 | + 10:23 |
8. | Kamenarova Tzvetelina | 1926100 | 192 COMPASS-CROSS | 38:17 | + 10:50 | |
9. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 38:38 | + 11:11 |
10. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 38:55 | + 11:28 |
11. | Yaroslavtseva Tatiana | 6005800 | 600 ZHUKOVSKY | 39:03 | + 11:36 | |
12. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 39:44 | + 12:17 |
13. | Liz Abbott | 1015800 | 101 LOST SHENTON PARK | 40:30 | + 13:03 | |
14. | Oligo Virginie | 2966200 | 296 CO VANNES | 41:53 | + 14:26 | |
15. | Koloskova Irina | 5976000 | 597 DOLGOPRUDNY MOSCOW | 43:28 | + 16:01 | |
16. | Eudier Agnes | 3066000 | 306 COBS | 44:01 | + 16:34 | |
17. | Touzain Roulleaux Isabel | 2926200 | 292 CO LOISIRS ETRECHY I | 46:37 | + 19:10 | |
18. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:55 | + 19:28 |
19. | Cerjaka Maija | 4545900 | 454 OK KAPA | 48:23 | + 20:56 | |
20. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 49:04 | + 21:37 |
21. | Jenövári Gabriella | 3925700 | 392 HSE BUDAPEST | 50:00 | + 22:33 | |
22. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:24 | + 24:57 |
23. | Dimitrova Petia | 3215700 | 321 POTOC | 55:25 | + 27:58 | |
24. | Yurmanova Lyudmila | 5975900 | 597 DOLGOPRUDNY MOSCOW | 60:39 | + 33:12 | |
25. | Birgitte Halland | 2306000 | 230 OK OEST | 61:07 | + 33:40 | |
26. | Bouché Sylvie | 3035900 | 303 COLE | 61:23 | + 33:56 | |
27. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 75:05 | + 47:38 |
Bayburina Dilya | 5935900 | 593 UFA UNITED | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luovula Pia | 2745800 | 274 SALPANAWI | 35:02 | ||
2. | Mikalauskiene Daiva | 4776200 | 477 SAULE | 37:10 | + 2:08 | |
3. | Granath Christina | 7016200 | 701 OK SODERTORN | 41:42 | + 6:40 | |
4. | Saldžiuniené Rasa | 4766100 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 42:13 | + 7:11 | |
5. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:23 | + 7:21 |
6. | Brettschneider Gudrun | 3446000 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 42:34 | + 7:32 | |
7. | Šabatková Zdena | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:13 | + 10:11 |
8. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 46:50 | + 11:48 |
9. | Šilerová Zdena | KNC0204 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 55:31 | + 20:29 | |
10. | Šimoliuniene Rima | 4756000 | 475 DAINAVA OK | 56:12 | + 21:10 | |
11. | Gazdačková Jana | SHK5851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:14 | + 24:12 |
12. | Kyuchukova Stanka | NER | 66:01 | + 30:59 | ||
13. | Ondrová Jana | SKV6299 | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:05 | + 32:03 | |
14. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 67:31 | + 32:29 |
15. | Nielsen Liselotte | 2306000 | 230 OK OEST | 72:35 | + 37:33 | |
16. | Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | 76:20 | + 41:18 |
17. | Špičáková Lenka | DKP5850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:59 | + 42:57 |
Korsbaek Ellen | 2266100 | 226 ST.BINDERUP OK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 31:40 | |
2. | Horváth Magda | 3975200 | 397 TIPO OC | 35:15 | + 3:35 | |
3. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 36:05 | + 4:25 |
4. | Štrossová Jiřinka | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 37:06 | + 5:26 |
5. | Wysocka Jolanta | 5545600 | 554 UKS KOMETA GLIWICE | 37:26 | + 5:46 | |
6. | Stankevičiuté Irena | 4755400 | 475 DAINAVA OK | 38:56 | + 7:16 | |
7. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 39:31 | + 7:51 |
8. | Gaty Daniele | 3025500 | 302 ORIENT-EXPRESS 42 | 39:52 | + 8:12 | |
9. | Jenei Margit | 4015400 | 401 BOF BUDAORS | 42:40 | + 11:00 | |
10. | Thorsson Marianne | 7065700 | 706 IK TRENNE | 42:42 | + 11:02 | |
11. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 42:49 | + 11:09 |
12. | Talja Katri | 2725700 | 272 OK77 | 44:01 | + 12:21 | |
13. | Vajcová Hana | CHA5651 | C | OK Chrastava | 45:17 | + 13:37 |
14. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:38 | + 13:58 |
15. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:28 | + 16:48 |
16. | Schwartz Inger | 7015400 | 701 OK SODERTORN | 49:57 | + 18:17 | |
17. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:18 | + 19:38 |
18. | Satyr Valentyna | 8015400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 52:30 | + 20:50 | |
19. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 53:32 | + 21:52 |
20. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:45 | + 22:05 |
21. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 57:40 | + 26:00 |
22. | Savičová Irena | SKV5352 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:06 | + 26:26 |
23. | Kubátová Lenka | SKV5551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:54 | + 27:14 |
24. | Kadavá Eva | CHA5750 | C | OK Chrastava | 60:40 | + 29:00 |
25. | Hudzieczková Danuta | KVS5751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 62:58 | + 31:18 |
26. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 66:51 | + 35:11 |
27. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 66:55 | + 35:15 |
28. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | TJ Loko Liberec | 71:26 | + 39:46 |
29. | Lhotská Radka | DVP5651 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 85:04 | + 53:24 | |
30. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 88:06 | + 56:26 |
31. | Olbrycht Anna | 5555600 | 555 OLBnO WARSZAWA | 90:48 | + 59:08 | |
32. | Oulická Hana | TRT5350 | C | KOS Třešť | 119:42 | + 88:02 |
Colson Caty | 1525400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | DISK | |||
Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasuckiene Egle | 4745200 | 474 LABIRINTAS | 27:08 | ||
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 29:19 | + 2:11 |
3. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 29:26 | + 2:18 |
4. | Dudiene Violeta | 4725200 | 472 RUDAMINA OK | 31:01 | + 3:53 | |
5. | Mansson Gunnel | 7115100 | 711 OK VILSE 87 | 31:52 | + 4:44 | |
6. | Městková Eva | TEP4851 | C | Tempo Praha | 32:57 | + 5:49 |
7. | Anne Brigitte | 3075100 | 307 CO AMBIEU | 33:10 | + 6:02 | |
8. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 34:58 | + 7:50 |
9. | Bobach Kirsten | 2335200 | 233 AALBORG OK | 38:48 | + 11:40 | |
10. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:25 | + 12:17 |
11. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 39:46 | + 12:38 |
12. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 41:22 | + 14:14 |
13. | Ender Irina | 3506424 | 350 HSG TURBINE ZITTAU | 44:52 | + 17:44 | |
14. | Lykking Marianne | 2254400 | 225 OK 73 GLADSAXE | 51:00 | + 23:52 | |
15. | Gudme Else | 2254600 | 225 OK 73 GLADSAXE | 58:58 | + 31:50 | |
16. | Davidsson Aira | 2805200 | 280 MESIK HELSINKI | 64:39 | + 37:31 | |
17. | Kjederqvist Elisa | 2255000 | 225 OK 73 GLADSAXE | 67:26 | + 40:18 | |
18. | Naeije Nicole | 1525150 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 73:32 | + 46:24 | |
19. | Blanche Marie-christine | 1524800 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 76:52 | + 49:44 | |
20. | Eismark Inger | 7024900 | 702 OK ORINTO | 93:25 | + 66:17 | |
21. | Šťovíčková Zdeňka | DVP4951 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 105:02 | + 77:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lemnitzer Erika | 3444200 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 30:59 | ||
2. | Jorgensen Inge | 2294500 | 229 OK ROSKILDE | 31:06 | + 0:07 | |
3. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 32:46 | + 1:47 |
4. | Kocbach Bjoerg | 5124500 | 512 BERGEN TF | 35:02 | + 4:03 | |
5. | Žiliené Asta | 4764700 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 36:13 | + 5:14 | |
6. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 40:00 | + 9:01 |
7. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 40:21 | + 9:22 |
8. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 46:26 | + 15:27 |
9. | Grosse Ingrid | 3463900 | 346 USV TU DRESDEN | 49:25 | + 18:26 | |
10. | Pokh Liliya | 8013400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 65:06 | + 34:07 | |
11. | Eulitz Ilse | 3523900 | 352 OLV WEIMAR | 65:55 | + 34:56 | |
12. | Valnert Ulla | 2254400 | 225 OK 73 GLADSAXE | 68:02 | + 37:03 | |
13. | Schubert Gisela | 3524100 | 352 OLV WEIMAR | 69:33 | + 38:34 | |
14. | Hudečková Alena | KTA4351 | C | SK Kotnov Tábor | 80:10 | + 49:11 |
15. | Schmideberg Brigitte | 3463500 | 346 USV TU DRESDEN | 86:12 | + 55:13 | |
16. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | C | SK Praga | 110:49 | + 79:50 |
Jankovcová Marie | TJP3950 | C | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stormer Lucie | NER | 24:00 | |||
2. | Černík Milan | KVS6501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 27:15 | + 3:15 |
3. | Váczi Buda Benedek | 3979800 | 397 TIPO OC | 27:34 | + 3:34 | |
4. | Váczi Samu Sebestyén | 3970000 | 397 TIPO OC | 27:51 | + 3:51 | |
5. | Šillerová Eva | 8050 | NER | 28:27 | + 4:27 | |
6. | Škvorova Zuzana | KAM7350 | C | OK Kamenice | 29:01 | + 5:01 |
7. | Bánhidy Levente | 3959900 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 30:30 | + 6:30 | |
8. | Erben Jiří | NER | NER | 31:21 | + 7:21 | |
9. | Popov Alexey | 5960100 | 596 BIZONS STALINGRAD | 31:47 | + 7:47 | |
10. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 32:05 | + 8:05 | |
11. | Cepník Adam | N14 NER. PRAHA 198-II | 33:20 | + 9:20 | ||
12. | Jiráskova Pavla | KPY7950 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:34 | + 9:34 | |
13. | Rückerová Petra | 3429200 | 342 POST SV DRESDEN | 34:09 | + 10:09 | |
14. | Csike Tekla | 3959600 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 35:48 | + 11:48 | |
15. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:59 | + 11:59 |
16. | Janýšková Alžběta | SFM | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 36:25 | + 12:25 | |
17. | Horčičková Linda | UOL8650 | C | SOB Olomouc | 36:32 | + 12:32 |
18. | Houben Ellen | 1558400 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 37:11 | + 13:11 | |
19. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 37:20 | + 13:20 |
20. | Rohweder Martina | 632 | 632 OLG STAFA | 37:30 | + 13:30 | |
21. | Feřtová Jitka | N090002 | N09 NER. LIBEREC 6 | 37:33 | + 13:33 | |
22. | Johnson Boris | NER | 38:27 | + 14:27 | ||
23. | Tkáč Jan | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:44 | + 14:44 | |
24. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 39:02 | + 15:02 |
25. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 40:37 | + 16:37 |
26. | Jeřábková Anna | N140001 | N14 NER. PRAHA 198-II | 40:52 | + 16:52 | |
27. | Uhlíková Šárka | N088150 | N08 NER. EKP | 42:04 | + 18:04 | |
28. | Schallberger Josef | 6370000 | 637 TV KUSSNACHT | 42:37 | + 18:37 | |
29. | Orsanyi Beatrix | 3987800 | 398 POSTAS SE | 43:13 | + 19:13 | |
30. | Brettlová Marta | PGP7557 | C | SK Praga | 43:27 | + 19:27 |
31. | Šebelková Štěpánka | VLI7851 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:47 | + 19:47 |
32. | Kubald Marie | 344 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 44:12 | + 20:12 | |
33. | Kubald Katrin | 3446900 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 44:13 | + 20:13 | |
34. | Pečený Libor | NER | 45:04 | + 21:04 | ||
35. | Pärnik Edith | 2529800 | 252 MYRACARU | 45:11 | + 21:11 | |
36. | Puidak Piret | 2529801 | 252 MYRACARU | 45:14 | + 21:14 | |
37. | Vokušová Tereza | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:38 | + 21:38 | |
38. | Stehlíková Kateřina | NER | NER | 47:51 | + 23:51 | |
39. | Rufferová Iva | SNA5052 | C | TJ START Náchod | 48:15 | + 24:15 |
40. | Černíková Tereza | KVS0000 | SKOB Kobra Vsetín | 48:26 | + 24:26 | |
41. | Zierhut Antonín | LCV0000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 48:46 | + 24:46 | |
42. | Melicharová Barbora | LLI7252 | C | TJ Loko Liberec | 48:47 | + 24:47 |
43. | Sovišová Eva | SBR5251 | SKOB Bruntál | 49:32 | + 25:32 | |
44. | Holíková Ilona | NEJ7550 | C | TJ Jiskra Nejdek | 50:13 | + 26:13 |
45. | Lisý Jan | ONO4201 | C | SKOB Ostrov | 50:43 | + 26:43 |
46. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | OB České Budějovice | 52:27 | + 28:27 |
47. | Lehárová Iva | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 52:34 | + 28:34 | |
48. | Pohořelý Slávek | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 52:52 | + 28:52 |
49. | Novotná Marie | PHK3951 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:09 | + 29:09 |
50. | Popova Natalia | 5967100 | 596 BIZONS STALINGRAD | 53:28 | + 29:28 | |
51. | Brettl František | PGP7709 | C | SK Praga | 54:17 | + 30:17 |
52. | Keszthelyi Ildikó | 4025000 | 402 TÁJREND SE | 55:20 | + 31:20 | |
53. | Li Yuman | 2119800 | 211 LEARNJOY CHINA | 55:23 | + 31:23 | |
54. | Svátková Jana | SLP0250 | C | OOB Slavia Praha | 55:29 | + 31:29 |
55. | Haider Anna | 1225600 | 122 HSV RIED | 56:30 | + 32:30 | |
56. | Boeck Thomas | 3446600 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 56:55 | + 32:55 | |
57. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 57:44 | + 33:44 |
58. | Mcmahon Anežka | LBE0000 | TJ Lokomotiva Beroun | 57:53 | + 33:53 | |
59. | Spratek Adam | SFM0202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 58:05 | + 34:05 |
60. | Bradáčová Marie | LLI7550 | C | TJ Loko Liberec | 58:18 | + 34:18 |
60. | Dolejší Miloš | STB | TJ Stadion Nový Bor | 58:18 | + 34:18 | |
62. | Jedličková Tereza | KAM7950 | C | OK Kamenice | 58:24 | + 34:24 |
63. | Marhoulová Alžběta | PGP | SK Praga | 58:33 | + 34:33 | |
64. | Emese Marton | NER | 58:55 | + 34:55 | ||
65. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 61:43 | + 37:43 |
66. | Raustio Jan | NER | 62:20 | + 38:20 | ||
67. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:32 | + 38:32 |
68. | Axelsson Gunnel | 7095600 | 709 OK SKOGSHJORTARNA | 63:15 | + 39:15 | |
69. | Hejna Pavel | LLI7600 | TJ Loko Liberec | 63:18 | + 39:18 | |
70. | Kuchtík Adam | SBR | SKOB Bruntál | 63:54 | + 39:54 | |
71. | Marková Jana | NER | 64:40 | + 40:40 | ||
72. | Rohlík Petr | KVS6402 | C | SKOB Kobra Vsetín | 64:54 | + 40:54 |
73. | Ryhiner Krristne | NER | 65:04 | + 41:04 | ||
74. | Janssen Heere Dirks | 3576000 | 357 BERLINER TURNERSCHAFT | 65:25 | + 41:25 | |
75. | Lataste Jana | 2976600 | 297 CO COLMAR | 65:39 | + 41:39 | |
76. | Svátková Anna | SLP9951 | B | OOB Slavia Praha | 66:03 | + 42:03 |
77. | Gillet N. | NER | 66:14 | + 42:14 | ||
78. | Seberová Tereza | SFM | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 66:34 | + 42:34 | |
79. | Kocbach Ladislav | 5124600 | 512 BERGEN TF | 68:10 | + 44:10 | |
80. | Meyer Marie-Kristin | NER | 69:03 | + 45:03 | ||
81. | Rohanová Markéta | PVP7251 | C | VSS Přírodověda Praha | 71:29 | + 47:29 |
82. | Ziebová Lenka | NEK7251 | C | Nejdek Orienteering | 72:08 | + 48:08 |
83. | Good Eliška | SBR0550 | SKOB Bruntál | 73:22 | + 49:22 | |
84. | Glasen Wolfgang | 350 | 350 HSG TURBINE ZITTAU | 74:28 | + 50:28 | |
85. | Ternbachová Kajetán | LTP7253 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:56 | + 50:56 |
86. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 80:29 | + 56:29 |
87. | Priehodová Kateřina | NER | 84:35 | + 60:35 | ||
88. | Levickiene Migle | NER | 99:41 | + 75:41 | ||
89. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 101:17 | + 77:17 | |
90. | Rudolecká Lucie | N109900 | N10 NER. PRAHA 130 | 103:07 | + 79:07 | |
91. | Theunckens Joëlle | 1525800 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 111:11 | + 87:11 | |
92. | Good Julie | SBR0750 | SKOB Bruntál | 121:46 | + 97:46 | |
93. | Zimmer Jiří | ZVO6601 | C | OB SK Zvole | 128:06 | + 104:06 |
Šimerková Olga | NER | DISK | ||||
Rýdel Jiří | NER | NER | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutská Markéta | NER | 29:11 | |||
2. | Valešová Jana | PHK9154 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:23 | + 1:12 |
3. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 31:15 | + 2:04 |
4. | Bílý Petr | NER | 34:18 | + 5:07 | ||
5. | Funda Jiří | API9301 | C | OK Andante Písek | 34:35 | + 5:24 |
6. | Lisý Ondřej | NER | 35:09 | + 5:58 | ||
7. | Varga Zsombor | 3939600 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 35:53 | + 6:42 | |
8. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 35:54 | + 6:43 |
9. | Mlalgorzata Szeliga | NER | 36:00 | + 6:49 | ||
10. | Kamaryt Michal | MLA9205 | C | MLOK Mariánské Lázně | 36:14 | + 7:03 |
11. | Kubínová Romana | SKV9452 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:07 | + 7:56 |
12. | Veljačikova Hana | NER | 37:21 | + 8:10 | ||
13. | Pachnik Darius | NER | 38:57 | + 9:46 | ||
14. | Tošmer Michal | VPM7803 | C | KOS Slavia Plzeň | 39:11 | + 10:00 |
15. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:49 | + 10:38 |
16. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:11 | + 13:00 |
17. | Kubičková Bára | SJH9551 | C | SJH Jindřichův Hradec | 42:31 | + 13:20 |
18. | Malacka Petr | VRB0000 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:45 | + 14:34 | |
19. | Zedníček Václav | N130000 | N13 NER. PRAHA 190-II | 43:54 | + 14:43 | |
20. | Poloprutská Tereza | NER | 43:59 | + 14:48 | ||
21. | Paroulková Iva | LLI7151 | C | TJ Loko Liberec | 44:17 | + 15:06 |
22. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 44:36 | + 15:25 |
23. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | C | TJ Stadion Nový Bor | 45:15 | + 16:04 |
24. | Brabená Martina | VBM8751 | C | VSK Mendelu Brno | 45:38 | + 16:27 |
25. | Matyáš Vojtěch | CHA | OK Chrastava | 46:27 | + 17:16 | |
26. | Tourek Jan | NER | NER | 46:30 | + 17:19 | |
27. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 47:20 | + 18:09 |
28. | Feřt Martin | N090001 | N09 NER. LIBEREC 6 | 47:57 | + 18:46 | |
29. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:18 | + 19:07 |
30. | Schramm Erwin | 3448500 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 48:39 | + 19:28 | |
31. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 49:56 | + 20:45 |
32. | Votava David | N047100 | N04 NER. LIBEREC 14 | 50:50 | + 21:39 | |
33. | Rusz Roman | KUN7201 | C | TJ Sokol Kunvald | 51:13 | + 22:02 |
34. | Boucher Rafael | NER | 51:16 | + 22:05 | ||
35. | Bejkul Jakub | LME SK Los Mělník | 51:51 | + 22:40 | ||
36. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 52:30 | + 23:19 |
37. | Szebeni Zsolt | 3986600 | 398 POSTAS SE | 52:37 | + 23:26 | |
38. | Beránek Radek | NER | NER | 53:25 | + 24:14 | |
39. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:22 | + 25:11 |
40. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:26 | + 27:15 |
41. | Čechová Lenka | N169000 | N16 NER. VSETÍN | 57:07 | + 27:56 | |
42. | Wagner Sabine | NER | 57:16 | + 28:05 | ||
43. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 57:30 | + 28:19 |
44. | Ochmann Jenn | NER | 57:31 | + 28:20 | ||
45. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 57:58 | + 28:47 |
46. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 59:14 | + 30:03 |
47. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | B | OK Chrastava | 59:55 | + 30:44 |
48. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | B | OK Chrastava | 59:57 | + 30:46 |
49. | Furstova Katka | NER | 60:33 | + 31:22 | ||
50. | Šoupa Karel | NER | 60:42 | + 31:31 | ||
51. | Mrzinová Hana | ONO8350 | C | SKOB Ostrov | 61:22 | + 32:11 |
52. | Eichler Jan | KAS9800 | C | KOB Kamenický Šenov | 61:58 | + 32:47 |
53. | Kučerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 62:01 | + 32:50 |
54. | Malý Jakub | N169100 | N16 NER. VSETÍN | 62:06 | + 32:55 | |
55. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 62:15 | + 33:04 |
56. | Svátek Vojtěch | SLP6701 | C | OOB Slavia Praha | 62:39 | + 33:28 |
57. | Létal Jiří | SFM8202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 62:56 | + 33:45 |
58. | Wagner Martina | NER | 63:11 | + 34:00 | ||
59. | Pištora Matouš | NER | 64:41 | + 35:30 | ||
60. | Schejbal Vladimír | N17 | N17 | 67:21 | + 38:10 | |
61. | Müller Marko | 3427500 | 342 POST SV DRESDEN | 67:55 | + 38:44 | |
62. | Šklíba David | NER | NER | 68:10 | + 38:59 | |
63. | Švarc Jiří | NER | 68:15 | + 39:04 | ||
64. | Šoupová Jana | NER | 68:36 | + 39:25 | ||
65. | Mareš Hynek | NER | 71:26 | + 42:15 | ||
66. | Hoffmann Frank | NER | 72:15 | + 43:04 | ||
67. | Machová Petra | LME6952 | C | SK Los Mělník | 74:10 | + 44:59 |
68. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 74:23 | + 45:12 | |
69. | Vágnerová Viktorie | 2001 | NER | 74:59 | + 45:48 | |
69. | Mach Martin | LME6800 | C | SK Los Mělník | 74:59 | + 45:48 |
71. | Durmon Petr | TBM4501 | KOS TJ Tesla Brno | 82:50 | + 53:39 | |
72. | Krásnolipská Mariana | NER | 85:43 | + 56:32 | ||
73. | Víšková Alena | KAM7451 | C | OK Kamenice | 87:49 | + 58:38 |
74. | Pohořelá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 93:28 | + 64:17 |
75. | Schejbalová Kristýna | N17 | N17 | 93:30 | + 64:19 | |
76. | Käding Kirsten | 3446700 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 94:29 | + 65:18 | |
77. | Boeck Ute | 3446700 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 94:33 | + 65:22 | |
78. | Dostál Dalibor | VRL7308 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 95:00 | + 65:49 |
79. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 96:51 | + 67:40 |
80. | Beránek Jan | NER | NER | 98:36 | + 69:25 | |
81. | Plánková Jana | VRB | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 100:03 | + 70:52 | |
82. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 105:20 | + 76:09 |
83. | Kromer Ines | 350 | 350 HSG TURBINE ZITTAU | 105:54 | + 76:43 | |
84. | Procingerová Ilona | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 115:47 | + 86:36 |
85. | Maliňáková Dana | SVS8251 | Orientklub Vsetín | 121:50 | + 92:39 | |
86. | Chrz Pavel | KUL6700 | C | KOB Ústí nad Labem | 142:20 | + 113:09 |
Wojciech Pachnic | NER | DISK | ||||
Cepník Adam | N140000 | N14 NER. PRAHA 198-II | DISK | |||
Pavlík Marek | ZLH9501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK | ||
Gorčicová Ivana | CHA6550 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Rýdel Jiří | 1VZ9200 | ranovačka | DISK | |||
Herly Christophe | 306 | 306 COBS | DISK | |||
Veselý Ondřej | PHK8505 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Filák David | SVS7800 | Orientklub Vsetín | DISK | |||
Šváb Jan | NER | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Jakub | LPM0700 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 17:23 | |
2. | Vlček Tomáš | VIC0713 | C | OB Vizovice | 18:59 | + 1:36 |
3. | Šebelka Matěj | VLI0805 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:27 | + 4:04 |
4. | Ježek David | RBK0801 | C | SK Radioklub Blansko | 21:47 | + 4:24 |
5. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | C | OOB TJ Turnov | 21:51 | + 4:28 |
6. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 22:02 | + 4:39 |
7. | Tomášek Prokop | TUV0701 | C | SOK TJ Turnov | 22:03 | + 4:40 |
7. | Svítil Patrik | PGP0706 | C | SK Praga | 22:03 | + 4:40 |
9. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 24:11 | + 6:48 |
10. | Aerden Torben | 1540700 | 154 KOL | 24:27 | + 7:04 | |
11. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | OB České Budějovice | 25:06 | + 7:43 |
12. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | C | OOB TJ Turnov | 25:28 | + 8:05 |
13. | Finstrle Filip | ZBM0702 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:10 | + 8:47 |
14. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | C | SK Praga | 26:19 | + 8:56 |
15. | Štembera Vítek | TJN0801 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:29 | + 9:06 |
16. | Svítil Martin | PGP0903 | C | SK Praga | 26:52 | + 9:29 |
17. | Besta Radek | KNC0800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 27:16 | + 9:53 |
18. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 28:08 | + 10:45 |
19. | Holub Ivan | SBR0800 | C | SKOB Bruntál | 28:42 | + 11:19 |
20. | Jakubík Jaromír | TJN0704 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:28 | + 13:05 |
21. | Škorpil Marek | HOR0900 | C | TJ Jiskra Hořice | 31:21 | + 13:58 |
22. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:35 | + 14:12 |
23. | Volkov Maksym | 6720700 | 672 VZA ŽILINA | 34:06 | + 16:43 | |
24. | Dočkal Šimon | PGP0702 | C | SK Praga | 34:29 | + 17:06 |
25. | Hladký Matěj | KOR0700 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 34:44 | + 17:21 |
26. | Chmelař David | PGP0801 | C | SK Praga | 35:15 | + 17:52 |
27. | De Mits Thor | 1530700 | 153 TROL | 35:30 | + 18:07 | |
28. | Polák Tomáš | CHA0801 | C | OK Chrastava | 37:55 | + 20:32 |
29. | Zieliński Tomasz | 5530700 | 553 KS HADES | 39:16 | + 21:53 | |
30. | Fronhoffs Roald | NER | 41:52 | + 24:29 | ||
31. | Saitl David | ZBM0805 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:34 | + 30:11 |
32. | Kunt Martin | ZAM0701 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 59:36 | + 42:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Šimon | LPM0501 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 19:26 | |
2. | Bukovác Filip | ZBM0501 | B | SK Žabovřesky Brno | 22:26 | + 3:00 |
3. | Hoetzel Hugo | JEN0503 | B | OB Jenišovice | 23:07 | + 3:41 |
4. | De Clercq Rune | 1530500 | 153 TROL | 24:02 | + 4:36 | |
5. | Dolejší Jan | STB0601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:35 | + 6:09 |
6. | Dejnožka Martin | TJN0600 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:41 | + 6:15 |
7. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 26:23 | + 6:57 |
8. | Čivrný Jan | VRL0501 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:24 | + 6:58 |
9. | Jíra Filip | ROZ0500 | B | OK Roztoky | 26:57 | + 7:31 |
10. | Kalinin Matvey | 5910600 | 591 TROPA MOSCOW | 27:11 | + 7:45 | |
11. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:22 | + 7:56 |
12. | Brettl Filip | PGP0600 | C | SK Praga | 32:00 | + 12:34 |
13. | Střelba Antonín | PGP0605 | B | SK Praga | 32:50 | + 13:24 |
14. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | B | KOB TRETRA Praha | 33:08 | + 13:42 |
15. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 35:48 | + 16:22 |
16. | Filipov Teodor | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 38:46 | + 19:20 | |
17. | Petrov Matyu Petrov | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 39:31 | + 20:05 | |
18. | Zinovev Fedya | 5990500 | 599 KHIMKI | 45:23 | + 25:57 | |
19. | Kosák Jonáš | PGP0603 | C | SK Praga | 68:26 | + 49:00 |
Ibryamov Berk Ibryamov | 1910600 | 191 VARIANT 5 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bultrowicz Tymek | 5530600 | 553 KS HADES | 18:55 | ||
2. | Dermendjiev Aleksandar | 1930500 | 193 KSO VALDI SOFIA | 19:32 | + 0:37 | |
3. | Gemmer Hanghoej Eskild | 2310500 | 231 BALLERUP OK | 20:12 | + 1:17 | |
4. | Logvinenko Vladimir | 6070500 | 607 ORIENTA-KUNCEVO | 22:08 | + 3:13 | |
5. | Sobota Ondřej | VPM0502 | C | KOS Slavia Plzeň | 22:38 | + 3:43 |
6. | Ahmedov Dzan | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 23:50 | + 4:55 | |
7. | Pelikán Aleš | NEK0501 | C | Nejdek Orienteering | 23:58 | + 5:03 |
8. | Evgeniev Bogdan | 1930500 | 193 KSO VALDI SOFIA | 24:15 | + 5:20 | |
9. | Martynov Nykyta | 8010600 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 24:47 | + 5:52 | |
10. | Pěnička Jan | TJN0501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:13 | + 10:18 |
11. | Dimitrov Dimitar | 1940600 | 194 BROWN TEAM | 33:27 | + 14:32 | |
12. | Gemmer Hanghoej Asbjoern | 2310500 | 231 BALLERUP OK | 33:46 | + 14:51 | |
13. | Hlaváček Pavel | PHK0601 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:10 | + 16:15 |
14. | Lukosevicius Vaidas | 4730500 | 473 OK RUDAMINA II | 38:32 | + 19:37 | |
15. | Yulianov Samuil | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 41:49 | + 22:54 | |
16. | Todorov Ivan | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 53:50 | + 34:55 | |
17. | Holub Mikuláš | SBR0500 | C | SKOB Bruntál | 58:41 | + 39:46 |
18. | Kándl Matěj | DCE0500 | C | KOB Dobřichovice | 59:33 | + 40:38 |
19. | Bonev Viktor | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 63:12 | + 44:17 | |
20. | Taner Ata | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 75:13 | + 56:18 | |
Senin Arsenii | 8010500 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk Lukáš | TJN0302 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:22 | |
2. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia Plzeň | 22:44 | + 0:22 |
3. | Tkáč Matěj | TJN0401 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:13 | + 0:51 |
4. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | TJ Loko Liberec | 26:03 | + 3:41 |
5. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 26:50 | + 4:28 |
6. | Donner Jesper | 2720400 | 272 OK77 | 28:48 | + 6:26 | |
7. | Urvoas Cyprien | 3010300 | 301 GO 78 | 29:36 | + 7:14 | |
8. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:38 | + 7:16 |
9. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 29:50 | + 7:28 |
10. | Procinger Jakub | VRL0305 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:14 | + 7:52 |
11. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 30:53 | + 8:31 |
12. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | B | OK Kamenice | 31:31 | + 9:09 |
13. | Schulthess Tobias | 6380300 | 638 OLC KAPREOLO | 31:37 | + 9:15 | |
14. | Oncirk Jan | ONO0301 | B | SKOB Ostrov | 31:50 | + 9:28 |
15. | Kurz Ondřej | VPM0503 | B | KOS Slavia Plzeň | 32:27 | + 10:05 |
16. | Lataste Mathias | 2970400 | 297 CO COLMAR | 32:57 | + 10:35 | |
17. | Kabát Martin | PGP0408 | B | SK Praga | 33:34 | + 11:12 |
18. | Nowak Grzegorz | 5580300 | 558 AZYMUT 45 | 34:39 | + 12:17 | |
19. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:41 | + 12:19 |
20. | Novota Lukáš Mário | 6760300 | 676 AKADEMIC TU KOŠICE | 36:32 | + 14:10 | |
21. | Yordanov Stefan | 1920400 | 192 COMPASS-CROSS | 37:12 | + 14:50 | |
22. | Shterev Preslav | 1950300 | 195 BEGUN VARNA | 37:32 | + 15:10 | |
23. | Petrov Kaloyan | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 37:34 | + 15:12 | |
24. | Petrilák Matouš | DOR0409 | B | OK Dobříš | 38:19 | + 15:57 |
25. | Hřivna Jakub | PGP0305 | B | SK Praga | 38:55 | + 16:33 |
26. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 39:41 | + 17:19 |
27. | Bejvl Marek | LME0400 | B | SK Los Mělník | 41:11 | + 18:49 |
28. | Mellan Jonáš | TUR0308 | B | OOB TJ Turnov | 41:18 | + 18:56 |
29. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 42:25 | + 20:03 |
30. | De Mits Wolf | 1530400 | 153 TROL | 43:20 | + 20:58 | |
31. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 44:48 | + 22:26 |
32. | Kuc Radim | SCP0400 | B | OK Sparta Praha | 45:22 | + 23:00 |
33. | Jámbor Zsigmond | 3950300 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 46:05 | + 23:43 | |
34. | Pokorný Jan | TJN0400 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:43 | + 24:21 |
35. | Rautio Daniel | 2790400 | 279 ESPOON SUUNTA | 46:48 | + 24:26 | |
36. | Bonev Dani | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 48:45 | + 26:23 | |
37. | Ibryamov Inan Ibryamov | 1910400 | 191 VARIANT 5 | 52:51 | + 30:29 | |
38. | Renner Björn | 7010300 | 701 OK SODERTORN | 53:28 | + 31:06 | |
39. | Sandén Mattis | 7010300 | 701 OK SODERTORN | 54:48 | + 32:26 | |
40. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 55:07 | + 32:45 |
41. | Schnellmann Enjo | 6340300 | 634 LTS kOLibri | 56:21 | + 33:59 | |
42. | Dani Nándor | 3950300 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 57:09 | + 34:47 | |
43. | Rodriguez Matteo | 3050400 | 305 PSNO | 63:00 | + 40:38 | |
44. | Zilling Viktor | 7010400 | 701 OK SODERTORN | 96:35 | + 74:13 | |
Yogev Maayan | 4110300 | 411 LEV HASHARON MENASHE | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 30:31 | |
2. | Mertlík Jakub | TUR0307 | C | OOB TJ Turnov | 31:05 | + 0:34 |
3. | Hejna Hynek | LLI0300 | C | TJ Loko Liberec | 34:04 | + 3:33 |
4. | Chen Kaiyang | 2110300 | 211 LEARNJOY CHINA | 36:43 | + 6:12 | |
5. | Bauer Matyáš | SKV0402 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:52 | + 7:21 |
6. | Simanov Konstantin | 5950400 | 595 TEAM SPIRIT | 38:25 | + 7:54 | |
7. | Januškaitis Matas | 4780400 | 478 MKC JAVONIS | 39:12 | + 8:41 | |
8. | Botyrius Giedrius | 4780400 | 478 MKC JAVONIS | 41:27 | + 10:56 | |
9. | Ježek Filip | RBK0405 | C | SK Radioklub Blansko | 45:23 | + 14:52 |
10. | Kunt Stanislav | ZAM0404 | OB TJ Sokol Žamberk | 45:53 | + 15:22 | |
11. | Zheng Peiyu | 2110300 | 211 LEARNJOY CHINA | 47:57 | + 17:26 | |
12. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 52:45 | + 22:14 |
13. | Tatarskyi Maksym | 8010400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 59:25 | + 28:54 | |
14. | Mikuláš Jiří | VCB0303 | C | OB České Budějovice | 60:59 | + 30:28 |
15. | Radzijauskas Jakubas | 4780300 | 478 MKC JAVONIS | 61:35 | + 31:04 | |
16. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 62:51 | + 32:20 |
17. | Nikolov Grigory | 1930300 | 193 KSO VALDI SOFIA | 63:39 | + 33:08 | |
18. | Evans Alexander | 3210400 | 321 POTOC | 63:52 | + 33:21 | |
19. | Čáslavský David | NEK0401 | C | Nejdek Orienteering | 68:39 | + 38:08 |
20. | Biolik Emil | 5570300 | 557 TRACKCOURSE | 70:05 | + 39:34 | |
21. | Paškevičius Rapolas | 4780400 | 478 MKC JAVONIS | 71:37 | + 41:06 | |
22. | Ilkov Georgi | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 75:07 | + 44:36 | |
23. | Pavlík Matěj | LIT0401 | C | KOB Litvínov | 75:46 | + 45:15 |
24. | Blidefalk Emil | 7010400 | 701 OK SODERTORN | 108:58 | + 78:27 | |
Frilander Emil | 2760400 | 276 OK TRIAN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donner Jonny | 2720100 | 272 OK77 | 24:05 | ||
2. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 24:49 | + 0:44 |
3. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:24 | + 1:19 |
4. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 25:47 | + 1:42 |
5. | Rüegg Simon | 6340200 | 634 LTS kOLibri | 27:26 | + 3:21 | |
6. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 27:44 | + 3:39 |
7. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 28:00 | + 3:55 |
8. | Wild Yannic | 6340100 | 634 LTS kOLibri | 28:50 | + 4:45 | |
9. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:20 | + 5:15 |
10. | Pompura Daniel | 6750101 | 675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICA | 29:44 | + 5:39 | |
11. | Klaška Martin | DKP0100 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:14 | + 6:09 |
12. | Kashin Vladislav | 6020100 | 602 MINAKOV | 30:31 | + 6:26 | |
13. | Yogev Rotem | 4110100 | 411 LEV HASHARON MENASHE | 31:57 | + 7:52 | |
14. | Ivanov Alexander | 1950200 | 195 BEGUN VARNA | 32:06 | + 8:01 | |
15. | Kurz Šimon | VPM0208 | A | KOS Slavia Plzeň | 33:03 | + 8:58 |
16. | Budský Ondřej | TJN0105 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:14 | + 9:09 |
17. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 33:34 | + 9:29 |
18. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 34:16 | + 10:11 |
19. | Hájek Kryštof | TUR0212 | B | OOB TJ Turnov | 36:05 | + 12:00 |
20. | Galov Tihomir | 1950200 | 195 BEGUN VARNA | 36:06 | + 12:01 | |
21. | Neykov Valentin | 1950100 | 195 BEGUN VARNA | 36:15 | + 12:10 | |
22. | Dostál Jakub | VRL0104 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:47 | + 12:42 |
23. | Scherrer Christian | 6340200 | 634 LTS kOLibri | 37:17 | + 13:12 | |
24. | Škvor Adam | KAM0202 | A | OK Kamenice | 37:43 | + 13:38 |
25. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:54 | + 14:49 |
26. | Jakobsson Melvin | 7010100 | 701 OK SODERTORN | 38:55 | + 14:50 | |
27. | Nedkov Nikolay | 1950200 | 195 BEGUN VARNA | 39:19 | + 15:14 | |
28. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:42 | + 15:37 |
29. | Chernykh Misha | 5990200 | 599 KHIMKI | 39:56 | + 15:51 | |
30. | Shterev Veselin | 1950100 | 195 BEGUN VARNA | 41:04 | + 16:59 | |
31. | Lindholm William | 2720200 | 272 OK77 | 41:47 | + 17:42 | |
32. | Janda Ondřej | DOR0100 | A | OK Dobříš | 41:57 | + 17:52 |
33. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | OK Kamenice | 43:07 | + 19:02 |
34. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | B | KOS Slavia Plzeň | 45:48 | + 21:43 |
35. | von Frenckell Waldemar | 2720200 | 272 OK77 | 46:28 | + 22:23 | |
36. | Rodriguez Lucas | 3050200 | 305 PSNO | 48:32 | + 24:27 | |
37. | Samoilenko Pavlo | 8010200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 48:55 | + 24:50 | |
38. | Tsonev Ivaylo | 1910100 | 191 VARIANT 5 | 57:19 | + 33:14 | |
39. | Westerholm Thomas | 2780100 | 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET | 57:37 | + 33:32 | |
40. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:18 | + 35:13 |
41. | Kolbak Mikkel | 2240200 | 224 AARHUS 1900 OR. II | 60:51 | + 36:46 | |
42. | Melnikov Miroslav | 5930100 | 593 UFA UNITED | 63:27 | + 39:22 | |
Mayer Šimon | KSH0202 | B | OB Kašperské Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | 24:52 | |
2. | Bradáč David | LLI0203 | C | TJ Loko Liberec | 29:08 | + 4:16 |
3. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | C | TJ Loko Liberec | 32:13 | + 7:21 |
4. | Voloshyn Dmytro | 8010100 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 34:00 | + 9:08 | |
5. | Růta Matyáš | TJN0102 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:30 | + 10:38 |
6. | Rohweder Ronny | 6320200 | 632 OLG STAFA | 35:47 | + 10:55 | |
7. | Hlushko Artem | 8010100 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 40:09 | + 15:17 | |
8. | Voloshyn Kyrylo | 8010200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 42:08 | + 17:16 | |
9. | Rohweder Leon | 6320100 | 632 OLG STAFA | 42:30 | + 17:38 | |
10. | Mikuláš Jan | VCB0103 | C | OB České Budějovice | 43:32 | + 18:40 |
11. | Dimitrov Martin | 1930100 | 193 KSO VALDI SOFIA | 44:03 | + 19:11 | |
12. | Pěnička Tomáš | TJN0202 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:22 | + 21:30 |
13. | Blaha Petr | KAM0104 | B | OK Kamenice | 47:17 | + 22:25 |
14. | Li Xiaoyi | 2110100 | 211 LEARNJOY CHINA | 47:28 | + 22:36 | |
15. | Albrecht Adam | KAM0203 | B | OK Kamenice | 48:28 | + 23:36 |
16. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | OK Kamenice | 49:47 | + 24:55 |
17. | Wu Jiyuan | 2110100 | 211 LEARNJOY CHINA | 52:54 | + 28:02 | |
18. | Zhao Xihan | 2110100 | 211 LEARNJOY CHINA | 58:17 | + 33:25 | |
19. | Liu Qianhe | 2110000 | 211 LEARNJOY CHINA | 59:47 | + 34:55 | |
20. | Shi Yichen | 2110000 | 211 LEARNJOY CHINA | 72:32 | + 47:40 | |
21. | Bao Yuxuan | 2110100 | 211 LEARNJOY CHINA | 72:40 | + 47:48 | |
22. | Matulevičius Jakubas | 4780200 | 478 MKC JAVONIS | 79:14 | + 54:22 | |
23. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 85:37 | + 60:45 |
Ottesen De Mikkel | NER | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | A | SK Žabovřesky Brno | 24:12 | |
2. | Škvor Ota | KAM9900 | A | OK Kamenice | 25:04 | + 0:52 |
3. | Ivandjilov Boyan | 1939900 | 193 KSO VALDI SOFIA | 26:12 | + 2:00 | |
4. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:01 | + 2:49 |
5. | Borisov Petar | 1920000 | 192 COMPASS-CROSS | 28:24 | + 4:12 | |
6. | Jern Linus | 2720000 | 272 OK77 | 28:52 | + 4:40 | |
7. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:21 | + 5:09 |
8. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 29:23 | + 5:11 |
9. | Talja Eljas | 2720000 | 272 OK77 | 29:31 | + 5:19 | |
10. | Würsten Patrick | 6309900 | 630 OLG KTV ALTDORF | 30:25 | + 6:13 | |
11. | Stormer Emil | KAM0000 | OK Kamenice | 31:10 | + 6:58 | |
12. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 31:40 | + 7:28 |
13. | Nagy Josef | TJN0006 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:49 | + 7:37 |
14. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | B | OOB TJ Turnov | 32:25 | + 8:13 |
15. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 32:48 | + 8:36 |
16. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:57 | + 8:45 |
17. | Bruners Kristaps | 4529900 | 452 OK MERIDIANS SIGULDA | 33:24 | + 9:12 | |
18. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 33:50 | + 9:38 |
19. | Rautio Mikael | 2790000 | 279 ESPOON SUUNTA | 34:02 | + 9:50 | |
20. | Erbland Thomas | 2929900 | 292 CO LOISIRS ETRECHY I | 34:55 | + 10:43 | |
21. | Ryhiner Timo | 6340000 | 634 LTS kOLibri | 35:28 | + 11:16 | |
22. | Svoboda David | 2010000 | 201 FWOC | 37:51 | + 13:39 | |
23. | Bestel Arnault | 2939900 | 293 CO LOISIRS ETRECHY II | 40:12 | + 16:00 | |
24. | Vass Dániel | 3950000 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 40:57 | + 16:45 | |
25. | Ovcharov Zdravko | 1919900 | 191 VARIANT 5 | 43:05 | + 18:53 | |
26. | Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:44 | + 20:32 |
27. | Krejbich Daniel | TJP9901 | C | TJ Sokol Troja | 49:19 | + 25:07 |
28. | Kotkov Toma | 1939900 | 193 KSO VALDI SOFIA | 51:05 | + 26:53 | |
29. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | OB Havířov | 55:04 | + 30:52 |
30. | Kaděra Vojtěch | HAV0000 | C | OB Havířov | 74:53 | + 50:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bek Ondřej | CHA9904 | B | OK Chrastava | 37:17 | |
2. | Karásek Matěj | SJC0001 | C | Sportcentrum Jičín | 41:31 | + 4:14 |
3. | Petkov Yoan | 1919900 | 191 VARIANT 5 | 43:35 | + 6:18 | |
4. | Pavel Martin | TJN0004 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:37 | + 8:20 |
5. | Macko Lukáš | SJC9901 | C | Sportcentrum Jičín | 50:52 | + 13:35 |
6. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:19 | + 33:02 | |
7. | Zimmer Jan | ZVO0001 | C | OB SK Zvole | 73:39 | + 36:22 |
8. | Gottfried Adam | VCB0005 | C | OB České Budějovice | 85:08 | + 47:51 |
9. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | 104:50 | + 67:33 |
Semiginovský Šimon | SJC0005 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Meduna Jakub | DOK0000 | C | OK Doksy | DISK | ||
Filipov Vladyslav | 8010000 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koštejn Vít | DOK9800 | R | OK Doksy | 27:30 | 8120 | |
2. | Konovalov Dmitry | 6029700 | 602 MINAKOV | 29:00 | + 1:30 | ||
3. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 29:41 | + 2:11 | 7561 |
4. | Tschamper Dominik | 6329800 | 632 OLG STAFA | 30:43 | + 3:13 | ||
5. | Svoboda Michael | 2019900 | 201 FWOC | 30:50 | + 3:20 | ||
6. | Jern Tobias | 2729700 | 272 OK77 | 31:03 | + 3:33 | ||
7. | Semerád Antonín | DKP9801 | R | Oddíl OB Kotlářka | 31:37 | + 4:07 | 7066 |
8. | Dalos Maté | BBM9707 | E | BETA URSUS Orienteering | 32:20 | + 4:50 | 6882 |
9. | Kleebauer Björn | 6349700 | 634 LTS kOLibri | 32:24 | + 4:54 | ||
10. | Brechbühl Gian | 6329900 | 632 OLG STAFA | 32:44 | + 5:14 | ||
11. | Keuppens Wout | 1569800 | 156 HAMOK | 32:47 | + 5:17 | ||
12. | Velkeris Janis | 4559700 | 455 ALUKSNE OK | 35:09 | + 7:39 | ||
13. | Pokorný David | SRK9701 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:42 | + 9:12 | 5763 |
14. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:15 | + 10:45 | 5366 |
15. | Novák Aleš | PGP9808 | A | SK Praga | 38:32 | + 11:02 | 5294 |
16. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:42 | + 11:12 | 5251 |
17. | Huhtanen Kiri | 2739800 | 273 TAMPEREEN PYRINTO | 41:01 | + 13:31 | ||
18. | Michek David | TJN9802 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:52 | + 14:22 | 4440 |
19. | Delev Georgi | 1959800 | 195 BEGUN VARNA | 42:06 | + 14:36 | ||
20. | Deferme Miel | 1569800 | 156 HAMOK | 47:27 | + 19:57 | ||
21. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 48:36 | + 21:06 | 2715 |
22. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 49:59 | + 22:29 | 2361 |
23. | Pokandiuk Dmytro | 8019800 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 50:51 | + 23:21 | ||
24. | Křemen Štěpán | KAM9804 | C | OK Kamenice | 58:40 | + 31:10 | 137 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Jan | PGP8409 | E | SK Praga | 31:09 | 9733 | |
2. | Fürst Matouš | LLI9603 | E | TJ Loko Liberec | 32:17 | + 1:08 | 9402 |
3. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 33:14 | + 2:05 | 9124 |
4. | Navratil Simon | PGP9702 | E | SK Praga | 34:06 | + 2:57 | 8871 |
5. | Stormer Oskar | KAM9600 | OK Kamenice | 34:16 | + 3:07 | ||
6. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 34:29 | + 3:20 | 8759 |
7. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava | 34:49 | + 3:40 | 8662 |
8. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 35:19 | + 4:10 | 8515 |
9. | Kamenarov Ivaylo | 1928500 | 192 COMPASS-CROSS | 35:35 | + 4:26 | ||
10. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 35:43 | + 4:34 | 8398 |
11. | Wolowczyk Krzysztof | STE9500 | E | SK SKI-OB Šternberk | 35:44 | + 4:35 | 8394 |
12. | Beneš Jan | SJC8703 | C | Sportcentrum Jičín | 35:46 | + 4:37 | 8384 |
13. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 35:51 | + 4:42 | 8359 |
14. | van der Kleij Thomas | 1558500 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 35:53 | + 4:44 | ||
15. | Procházka Jan | PGP8407 | E | SK Praga | 35:57 | + 4:48 | 8330 |
16. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 36:15 | + 5:06 | 8243 |
17. | Hubáček Michal | LCE9301 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:18 | + 5:09 | 8228 |
18. | Dimitrov Nikolay | 1947800 | 194 BROWN TEAM | 37:00 | + 5:51 | ||
19. | Zhelyazkov Dimitar | 1919600 | 191 VARIANT 5 | 37:03 | + 5:54 | ||
20. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 37:13 | + 6:04 | 7960 |
21. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 37:35 | + 6:26 | 7853 |
22. | Saramäki Niklas | 2758700 | 275 LYNX | 37:57 | + 6:48 | ||
23. | Horák Patrik | TUR9502 | R | OOB TJ Turnov | 38:13 | + 7:04 | 7668 |
24. | Krejčík Jiří | TZL8301 | C | SKOB Zlín | 38:27 | + 7:18 | 7599 |
25. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Orientační Běh Opava | 38:46 | + 7:37 | 7507 |
26. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 39:29 | + 8:20 | 7297 |
27. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 40:34 | + 9:25 | 6981 |
28. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 41:07 | + 9:58 | 6820 |
29. | Bedós Lluís | 2427900 | 242 XINOXANO-O | 41:39 | + 10:30 | ||
30. | Procházka Pavel | PGP9002 | C | SK Praga | 41:58 | + 10:49 | 6571 |
31. | Landovský Jakub | PGP9601 | R | SK Praga | 42:16 | + 11:07 | 6484 |
32. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 42:18 | + 11:09 | 6474 |
33. | Sorsa Lauri | 2778300 | 277 HIIDENKIERTAJAT | 42:46 | + 11:37 | ||
34. | Landa Sanchez Carlos | 2459600 | 245 VELETS | 43:00 | + 11:51 | ||
35. | Sysel Ctibor | PGP8700 | C | SK Praga | 43:39 | + 12:30 | 6079 |
36. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 43:44 | + 12:35 | 6055 |
37. | Snickars Caj | 2729600 | 272 OK77 | 44:03 | + 12:54 | ||
38. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | 44:08 | + 12:59 | 5938 |
39. | Zakouřil Vít | TUR9301 | C | OOB TJ Turnov | 44:13 | + 13:04 | 5913 |
40. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:33 | + 13:24 | 5816 |
41. | Franssen Desmond | 1558400 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 44:43 | + 13:34 | ||
42. | Čech Jan | SJI9601 | R | OK Jihlava | 46:08 | + 14:59 | 5353 |
43. | Vavrys Johan | LCE9302 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:55 | + 15:46 | 5124 |
44. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 48:09 | + 17:00 | 4764 |
45. | Žaloudek Petr | SJC8309 | C | Sportcentrum Jičín | 49:55 | + 18:46 | 4247 |
46. | Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | 50:08 | + 18:59 | 4184 |
47. | Drobník Michal | SJC8709 | C | Sportcentrum Jičín | 50:45 | + 19:36 | 4004 |
48. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 52:36 | + 21:27 | 3463 |
49. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:34 | + 29:25 | 1134 |
50. | Richter Friedmar | 3468100 | 346 USV TU DRESDEN | 61:40 | + 30:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atanasov Vladimir | 1958500 | 195 BEGUN VARNA | 32:13 | |||
2. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 34:03 | + 1:50 | 7640 |
3. | Hoekx Jeroen | 1558600 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 34:31 | + 2:18 | ||
4. | Saunes Halvor | 5138500 | 513 NYDALENS SK | 34:51 | + 2:38 | ||
5. | Van Bealen Michael | 1539200 | 153 TROL | 36:10 | + 3:57 | ||
6. | Franssen Winston | 1558500 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 36:32 | + 4:19 | ||
7. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 36:38 | + 4:25 | 7117 |
8. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 37:04 | + 4:51 | 7030 |
9. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 37:47 | + 5:34 | 6885 |
10. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 37:56 | + 5:43 | 6854 |
11. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 38:02 | + 5:49 | 6834 |
12. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:09 | + 5:56 | 6811 |
13. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | B | TJ Loko Liberec | 38:41 | + 6:28 | 6703 |
14. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 39:17 | + 7:04 | 6581 |
15. | Simonsen Mads | 2359500 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 39:19 | + 7:06 | ||
16. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | C | OK Chrastava | 39:33 | + 7:20 | 6528 |
17. | Ptáček Pavel | BBM9600 | C | BETA URSUS Orienteering | 39:47 | + 7:34 | 6480 |
18. | Klusák Martin | DKP8704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:48 | + 7:35 | 6477 |
19. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:00 | + 7:47 | 6437 |
20. | Timakov Artem | 6048700 | 604 ROSTOV/DON | 40:10 | + 7:57 | ||
21. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 40:39 | + 8:26 | 6305 |
22. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 40:46 | + 8:33 | 6282 |
23. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 40:53 | + 8:40 | 6258 |
24. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:58 | + 8:45 | 6241 |
25. | Francke Jan | DOK8400 | C | OK Doksy | 41:26 | + 9:13 | 6147 |
26. | Georgiev Pavel | 1928900 | 192 COMPASS-CROSS | 42:13 | + 10:00 | ||
27. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 42:21 | + 10:08 | 5961 |
27. | Würsten Marcel | 6309500 | 630 OLG KTV ALTDORF | 42:21 | + 10:08 | ||
29. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:59 | + 10:46 | 5833 |
30. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 43:05 | + 10:52 | 5813 |
31. | Pustai David | TJN9301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:11 | + 10:58 | 5793 |
32. | Rasmussen Anton | 2358300 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 44:08 | + 11:55 | ||
33. | Saramäki Markus | 2758400 | 275 LYNX | 44:13 | + 12:00 | ||
34. | Cristensen Vestergaard | 2358900 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 45:02 | + 12:49 | ||
35. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:44 | + 13:31 | 5277 |
36. | Moravec Jakub | KAM9702 | A | OK Kamenice | 47:18 | + 15:05 | 4961 |
37. | Francke Michal | TJN8600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:29 | + 15:16 | 4923 |
38. | Birnstock Jan | 3607300 | 360 OK LEIPZIG | 47:32 | + 15:19 | ||
39. | Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | 48:26 | + 16:13 | 4731 |
40. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 48:49 | + 16:36 | 4654 |
41. | Marien Bert | 1558400 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 49:11 | + 16:58 | ||
42. | Saldžiunas Viktoras | 4768400 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 49:54 | + 17:41 | ||
43. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:13 | + 18:00 | 4371 |
44. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:28 | + 18:15 | 4320 |
45. | Figuiere Romain | 2999500 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 52:11 | + 19:58 | ||
46. | Špicar Petr | SJC8800 | Sportcentrum Jičín | 55:20 | + 23:07 | ||
47. | Kristensen Jens | 2359500 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 56:00 | + 23:47 | ||
48. | Bauer Lukáš | SKV7701 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 61:00 | + 28:47 | 2190 |
49. | Veldekens François | 1528300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 64:41 | + 32:28 | ||
Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 30:59 | 7000 | |
2. | Cruse Franz | 3439100 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 31:15 | + 0:16 | ||
3. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 32:05 | + 1:06 | 6767 |
4. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 32:55 | + 1:56 | 6590 |
5. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 35:22 | + 4:23 | 6070 |
6. | Koucky Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:23 | + 5:24 | 5855 |
7. | Potštejnský Jan | SRK7807 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:33 | + 5:34 | 5819 |
8. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:46 | + 5:47 | 5773 |
9. | von Dalowski Jan | 3428400 | 342 POST SV DRESDEN | 37:07 | + 6:08 | ||
10. | Sebera Josef | SFM8301 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 37:14 | + 6:15 | 5675 |
11. | Šatánek Martin | SFM8201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 37:42 | + 6:43 | 5576 |
12. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 37:50 | + 6:51 | 5547 |
13. | Pátek Lukáš | SRK8905 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:33 | + 7:34 | 5395 |
14. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:49 | + 7:50 | 5339 |
15. | Sebera Václav | SFM8302 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 38:58 | + 7:59 | 5307 |
16. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:02 | + 8:03 | 5293 |
17. | Vrabec Tomáš | SCP8700 | C | OK Sparta Praha | 42:36 | + 11:37 | 4536 |
18. | Uhlíř Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 42:55 | + 11:56 | 4469 |
19. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 42:59 | + 12:00 | 4455 |
20. | Axelsson Mikael | 7098600 | 709 OK SKOGSHJORTARNA | 43:08 | + 12:09 | ||
21. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 43:52 | + 12:53 | 4268 |
22. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 43:56 | + 12:57 | 4254 |
23. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 44:30 | + 13:31 | 4133 |
24. | Lehár Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:09 | + 15:10 | 3783 |
25. | Dimitrov Georgi | 1939400 | 193 KSO VALDI SOFIA | 46:13 | + 15:14 | ||
26. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 48:10 | + 17:11 | 3356 |
27. | Svoboda Jakub | ROU9301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 49:24 | + 18:25 | 3094 |
28. | Kniebügl Anton | 6736401 | 673 KOBRA BRATISLAVA | 51:06 | + 20:07 | ||
29. | Brettschneider Max | 3448400 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 51:57 | + 20:58 | ||
30. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:36 | + 22:37 | 2203 |
31. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | 54:01 | + 23:02 | 2115 |
32. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 70:57 | + 39:58 | 0 |
33. | Buriánek Vojtěch | ner | NER | 71:43 | + 40:44 | ||
34. | Liu Yang | 2119600 | 211 LEARNJOY CHINA | 74:15 | + 43:16 | ||
Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | 0 | ||
Melis Toon | 1569200 | 156 HAMOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 36:19 | 4007 | |
2. | Bernašek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 37:21 | + 1:02 | 3897 |
3. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Litvínov | 37:31 | + 1:12 | 3880 |
4. | Zieba Jakub | NEK9800 | B | Nejdek Orienteering | 38:27 | + 2:08 | 3781 |
5. | Posselt Martin | TJN9501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:55 | + 5:36 | 3413 |
6. | Shmuely Mofaz | 4129300 | 412 EMEK HEFER OC | 45:57 | + 9:38 | ||
7. | Beran Pavel | TZL7920 | C | SKOB Zlín | 47:38 | + 11:19 | 2807 |
8. | Talandis Tomas | 4718700 | 471 AZUOLAS OK | 47:51 | + 11:32 | ||
9. | Pavlík Bronislav | LIT8201 | C | KOB Litvínov | 49:38 | + 13:19 | 2596 |
10. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 51:09 | + 14:50 | 2435 |
11. | Roth Matthieu | 1528300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 66:28 | + 30:09 | ||
12. | Porodko Roman | 8019100 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 85:56 | + 49:37 | ||
13. | Bolf Vojtěch | TAP8300 | KOB TRETRA Praha | 102:48 | + 66:29 | ||
Stelmakh Ihor | 8019200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minakov Alexander | 6028200 | 602 MINAKOV | 28:23 | ||
2. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 31:00 | + 2:37 |
3. | Nurminen Ville-veikko | 2748100 | 274 SALPANAWI | 33:49 | + 5:26 | |
4. | Simanov Aleksandr | 5958000 | 595 TEAM SPIRIT | 33:52 | + 5:29 | |
5. | Todorov Teodor | 1938200 | 193 KSO VALDI SOFIA | 34:39 | + 6:16 | |
6. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 37:09 | + 8:46 |
7. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 37:59 | + 9:36 |
8. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:17 | + 9:54 |
9. | Ledesma Abel | 2427100 | 242 XINOXANO-O | 38:38 | + 10:15 | |
10. | Rouiller Thomas | 3027800 | 302 ORIENT-EXPRESS 42 | 42:51 | + 14:28 | |
11. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | 43:04 | + 14:41 |
12. | Kolář Tomáš | SLA7153 | SKOB Slaný | 43:32 | + 15:09 | |
13. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 45:40 | + 17:17 |
14. | Kéki András | 3937900 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 46:02 | + 17:39 | |
15. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 46:56 | + 18:33 |
16. | Badura Václav | SKV8101 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:50 | + 19:27 |
Hromádka Miroslav | NER | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Meyer Dirk | 3428200 | 342 POST SV DRESDEN | 27:51 | ||
2. | Radzius Antanas | 4797800 | 479 OK LEVUO | 31:41 | + 3:50 | |
3. | Procházka Vít | KPY8000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:59 | + 6:08 |
4. | Blum László | 3938000 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 35:38 | + 7:47 | |
5. | Volkov Alexander | 6728000 | 672 VZA ŽILINA | 35:48 | + 7:57 | |
6. | Bengtsson David | 7088000 | 708 FK ASEN | 37:11 | + 9:20 | |
7. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:34 | + 9:43 |
8. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:38 | + 12:47 |
9. | Schimm Petr | BSO8202 | C | KOB Baník Sokolov | 44:08 | + 16:17 |
10. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 44:18 | + 16:27 |
11. | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 47:44 | + 19:53 |
12. | Jakubský Ondřej | N110000 | N11 NER. PRAHA 190-I | 54:30 | + 26:39 | |
13. | Kyshchenko Oleh | 8018200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 62:38 | + 34:47 | |
14. | Duda Miroslav | ROU8009 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 71:06 | + 43:15 |
15. | Pospíšil Radek | N010000 | N01 NER. PRAHA 170 | 73:19 | + 45:28 | |
16. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 93:05 | + 65:14 |
17. | Lukosevicius Raimundas | 4737800 | 473 OK RUDAMINA II | 99:38 | + 71:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Akerman Anders | 2777300 | 277 HIIDENKIERTAJAT | 27:29 | ||
2. | Kvedaravicius Mindaugas | 4797700 | 479 OK LEVUO | 28:02 | + 0:33 | |
3. | Johansson Magnus | 7037300 | 703 NYKOPINGS OK | 28:43 | + 1:14 | |
4. | Nowak Jacek | 5587600 | 558 AZYMUT 45 | 28:53 | + 1:24 | |
5. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:51 | + 5:22 |
6. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:04 | + 8:35 |
7. | Bobach Claus | 2337700 | 233 AALBORG OK | 37:33 | + 10:04 | |
8. | Poborský Petr | EKP7500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:01 | + 11:32 |
9. | Riuro Jordi | 2437500 | 243 ALIGOTS IRONA | 39:31 | + 12:02 | |
10. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 40:24 | + 12:55 |
11. | Doménech Jordi | 2417300 | 241 ERMASSETS | 40:27 | + 12:58 | |
12. | Gálus Igor | LDC7302 | C | KOB Děčín | 40:37 | + 13:08 |
13. | Matics Gyula | 3917500 | 391 MAFC BUDAPEST | 43:53 | + 16:24 | |
14. | Biolik Grzegorz | 5577600 | 557 TRACKCOURSE | 44:29 | + 17:00 | |
15. | Fronhoffs Alistair | 1527400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 45:54 | + 18:25 | |
16. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:04 | + 18:35 |
17. | Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:29 | + 19:00 |
18. | Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:49 | + 20:20 |
19. | Németi Tamás | 3937400 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 47:58 | + 20:29 | |
20. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 48:49 | + 21:20 |
21. | Urvoas Anthony | 3017600 | 301 GO 78 | 50:21 | + 22:52 | |
22. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:31 | + 25:02 |
23. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 53:52 | + 26:23 |
24. | Würz Bohuslav | LTP7307 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:15 | + 28:46 |
25. | Groß Sebastian | 3537400 | 353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG | 57:58 | + 30:29 | |
26. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:00 | + 31:31 |
27. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 59:10 | + 31:41 |
28. | De Clercq Bob | 153 | 153 TROL | 61:46 | + 34:17 | |
29. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 63:16 | + 35:47 |
30. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 64:22 | + 36:53 |
31. | Colom Xavi | 2427700 | 242 XINOXANO-O | 65:14 | + 37:45 | |
32. | Bulíř Jiří | TAPNERE | KOB TRETRA Praha | 72:10 | + 44:41 | |
33. | Tudorache Mihai | 5817200 | 581 OK SILVA CAMPINA | 79:42 | + 52:13 | |
34. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 100:43 | + 73:14 |
Vieser Pascal | 6387400 | 638 OLC KAPREOLO | DISK | |||
Mareš Alexander | NEK7300 | C | Nejdek Orienteering | DISK | ||
Viladés Jordi | 2427700 | 242 XINOXANO-O | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 31:54 | |
2. | Verbin Oded | 4127500 | 412 EMEK HEFER OC | 33:59 | + 2:05 | |
3. | Ježek Petr | RBK7201 | C | SK Radioklub Blansko | 37:37 | + 5:43 |
4. | Jordanov Plamen | 1937700 | 193 KSO VALDI SOFIA | 40:44 | + 8:50 | |
5. | Sági Péter | 3917700 | 391 MAFC BUDAPEST | 41:50 | + 9:56 | |
6. | Finstrle Aleš | ZBM7603 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:06 | + 10:12 |
7. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 42:14 | + 10:20 |
8. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 45:03 | + 13:09 |
9. | Matoušek Martin | SLA7100 | C | SKOB Slaný | 45:17 | + 13:23 |
10. | Šimeliauskas Robertas | 4757700 | 475 DAINAVA OK | 45:33 | + 13:39 | |
11. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:01 | + 15:07 |
12. | Šťovíček Jan | DVP7703 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 50:30 | + 18:36 |
13. | Holík Jaromír | NEJ7500 | C | TJ Jiskra Nejdek | 50:57 | + 19:03 |
14. | Popov Alexey | 5967300 | 596 BIZONS STALINGRAD | 51:28 | + 19:34 | |
15. | Makoveev Igor | 5967300 | 596 BIZONS STALINGRAD | 51:37 | + 19:43 | |
16. | Kándl Filip | DCE7400 | C | KOB Dobřichovice | 52:45 | + 20:51 |
17. | Keskimäki Sami | 2747600 | 274 SALPANAWI | 56:00 | + 24:06 | |
18. | Logvinenko Denis | 6077700 | 607 ORIENTA-KUNCEVO | 58:41 | + 26:47 | |
19. | Tomášek Ondřej | TUV7001 | C | SOK TJ Turnov | 61:58 | + 30:04 |
20. | Juonys Rolandas | 4757500 | 475 DAINAVA OK | 77:12 | + 45:18 | |
Hájek Jan | TUV7301 | C | SOK TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivanov Ivaylo | 1957100 | 195 BEGUN VARNA | 25:09 | ||
2. | Donner Mikael | 2726900 | 272 OK77 | 26:13 | + 1:04 | |
3. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 27:06 | + 1:57 |
4. | Cerjaks Kaspars | 4547000 | 454 OK KAPA | 27:25 | + 2:16 | |
5. | Nowak Remigusz | 5537200 | 553 KS HADES | 28:20 | + 3:11 | |
6. | Howell Jason | 3246900 | 324 HARLEQUINS OC | 29:03 | + 3:54 | |
7. | Delaume Jan-Marek | 2987100 | 298 AVON OK | 31:22 | + 6:13 | |
8. | Sytov Nikolay | 5927100 | 592 MOSMERIDIAN MOSCOW | 31:29 | + 6:20 | |
9. | Marton János | 3946800 | 394 HIDEGK—TI SPARTACUS | 33:03 | + 7:54 | |
10. | Kolev Krasimir | 3216900 | 321 POTOC | 33:45 | + 8:36 | |
11. | Bestel Thierry | 2937100 | 293 CO LOISIRS ETRECHY II | 34:32 | + 9:23 | |
12. | Pompe Tilo | 3437000 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 35:10 | + 10:01 | |
13. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:59 | + 10:50 |
14. | Arkhipov Vladimir | 6067000 | 606 ORIENTA-STAR | 36:23 | + 11:14 | |
15. | Zieliński Paweł | 5536800 | 553 KS HADES | 36:44 | + 11:35 | |
16. | Budriunas Justas | 4707000 | 470 AZUOLAS II | 36:55 | + 11:46 | |
17. | Blidefalk Patrik | 7017000 | 701 OK SODERTORN | 36:58 | + 11:49 | |
18. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 37:21 | + 12:12 |
19. | Klaška Jan | NER | 37:30 | + 12:21 | ||
20. | Westerholm Lasse | 2786900 | 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET | 38:15 | + 13:06 | |
21. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 38:28 | + 13:19 |
22. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 39:27 | + 14:18 |
23. | Jobst Henry | 3447000 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 39:31 | + 14:22 | |
24. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 39:53 | + 14:44 |
25. | Thonier Bruno | 3086800 | 308 GUYANCOURT ORIENTATION 78 | 40:14 | + 15:05 | |
26. | Stodgell Mark | 3227200 | 322 CHASERS | 41:15 | + 16:06 | |
27. | Hougaard Allan | 2236500 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 41:26 | + 16:17 | |
28. | Gemmer Carsten | 2316900 | 231 BALLERUP OK | 43:20 | + 18:11 | |
29. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 43:24 | + 18:15 |
30. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 43:25 | + 18:16 |
31. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:29 | + 18:20 |
32. | Gorczyca Jacek | 5537100 | 553 KS HADES | 43:42 | + 18:33 | |
33. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:53 | + 19:44 |
34. | Tornai Szabolcs | 3997100 | 399 TABÁNI SPARTACUS | 45:13 | + 20:04 | |
35. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 45:27 | + 20:18 |
36. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 46:28 | + 21:19 |
37. | Viikmaa Indrek | 2517100 | 251 OK WEST | 47:05 | + 21:56 | |
38. | Gillet Christian | 1526400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 47:21 | + 22:12 | |
39. | Finkenstaedt Björn | 3586800 | 358 OLV POTSDAM | 48:32 | + 23:23 | |
40. | Bernáth Zsolt | 3957100 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 50:28 | + 25:19 | |
41. | Nádeníček Josef | NEK7000 | C | Nejdek Orienteering | 50:42 | + 25:33 |
42. | Rodriguez Stephane | 3056900 | 305 PSNO | 51:48 | + 26:39 | |
43. | De Mits Yves | 1537000 | 153 TROL | 54:33 | + 29:24 | |
44. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 54:49 | + 29:40 |
45. | Jonytis Darius | 4757100 | 475 DAINAVA OK | 56:06 | + 30:57 | |
46. | Koev Krasimir | 1927000 | 192 COMPASS-CROSS | 56:35 | + 31:26 | |
47. | Kolbak Jan | 2247100 | 224 AARHUS 1900 OR. II | 58:34 | + 33:25 | |
48. | Würz Jiří | LTP6502 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:21 | + 34:12 |
49. | Auermüller Vít | N066700 | N06 NER. BRNO | 61:13 | + 36:04 | |
50. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | OK Kamenice | 61:32 | + 36:23 |
51. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 62:27 | + 37:18 |
52. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:10 | + 43:01 |
53. | Švancar Martin | CHA7000 | C | OK Chrastava | 90:42 | + 65:33 |
Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 33:00 | |
2. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:59 | + 1:59 |
3. | Heikoop Mark | 4916400 | 491 OLIFANT | 43:53 | + 10:53 | |
4. | Tejkal Karel | ZBP7000 | C | OOB SK Zbraslav | 44:05 | + 11:05 |
5. | Faggyas László | 3976600 | 397 TIPO OC | 44:27 | + 11:27 | |
6. | Pap László | 3975600 | 397 TIPO OC | 46:29 | + 13:29 | |
7. | Eisner Leo | PVP7003 | C | VSS Přírodověda Praha | 47:00 | + 14:00 |
8. | Weiss Robert | 2726800 | 272 OK77 | 47:35 | + 14:35 | |
9. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | TJ Loko Liberec | 47:47 | + 14:47 |
10. | Aerden Frank | 1546900 | 154 KOL | 51:57 | + 18:57 | |
11. | Molnár Attila | 3977000 | 397 TIPO OC | 52:47 | + 19:47 | |
12. | Zhao Dong | 2117200 | 211 LEARNJOY CHINA | 59:37 | + 26:37 | |
13. | Dankó István | 3976900 | 397 TIPO OC | 62:16 | + 29:16 | |
14. | Kaděra Pavel | HAV7100 | C | OB Havířov | 63:18 | + 30:18 |
15. | Pavel Jiří | TJN7100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:38 | + 31:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stormer Leif | KAM6701 | OK Kamenice | 24:24 | ||
2. | Afonyushkin Alexander | 5946500 | 594 RAMENSKOYE MOSCOW | 27:24 | + 3:00 | |
3. | Tschamper Urs | 6326700 | 632 OLG STAFA | 27:32 | + 3:08 | |
4. | Donner Jan | 2726600 | 272 OK77 | 27:46 | + 3:22 | |
5. | Arrakoski Jori | 2726700 | 272 OK77 | 27:54 | + 3:30 | |
6. | Pretnar Janez | 6216700 | 621 INDIVIDUAL TRŽIČ | 27:59 | + 3:35 | |
7. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:24 | + 4:00 |
8. | Jonauskas Genadijus | 4766300 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 28:59 | + 4:35 | |
9. | Schmiedeberg Nils | 3456700 | 345 SV IHW ALEX 78 e.v. | 29:15 | + 4:51 | |
10. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 29:23 | + 4:59 |
11. | Novota Mikuláš | 6766700 | 676 AKADEMIC TU KOŠICE | 30:01 | + 5:37 | |
12. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 30:25 | + 6:01 |
13. | Nakvosas Vidmantas | 4716700 | 471 AZUOLAS OK | 30:38 | + 6:14 | |
14. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 30:44 | + 6:20 |
15. | Škvor Martin | KAM6700 | C | OK Kamenice | 31:27 | + 7:03 |
16. | Zschäckel Raik | 3456700 | 345 SV IHW ALEX 78 e.v. | 31:34 | + 7:10 | |
17. | Ray Tomas | 2726500 | 272 OK77 | 31:36 | + 7:12 | |
18. | Egei Tamas | 3976300 | 397 TIPO OC | 32:48 | + 8:24 | |
19. | Grote Andreas | 6356400 | 635 OLC SKOG FRIBOURG | 34:18 | + 9:54 | |
20. | Hájek Jiří | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 35:16 | + 10:52 |
21. | Figuiere Pascal | 2996600 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 37:43 | + 13:19 | |
22. | Cruse Kay | 3436600 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 38:54 | + 14:30 | |
23. | Brechbühl Markus | 6326500 | 632 OLG STAFA | 39:08 | + 14:44 | |
24. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 39:55 | + 15:31 |
25. | Roulleaux Alain | 2926500 | 292 CO LOISIRS ETRECHY I | 40:37 | + 16:13 | |
26. | Zilling Staffan | 7016400 | 701 OK SODERTORN | 40:53 | + 16:29 | |
27. | Sandén Olle | 7016700 | 701 OK SODERTORN | 40:57 | + 16:33 | |
28. | Timakov Victor | 6016500 | 601 SPARTA ROSTOV/DON | 41:44 | + 17:20 | |
29. | Lataste Pierre | 2976701 | 297 CO COLMAR | 42:33 | + 18:09 | |
30. | Chachurski Ryszard | 5516300 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 43:13 | + 18:49 | |
31. | Huhtanen Ossi | 2736300 | 273 TAMPEREEN PYRINTO | 43:42 | + 19:18 | |
32. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 45:55 | + 21:31 |
33. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:08 | + 22:44 |
34. | Renner Claes | 7016700 | 701 OK SODERTORN | 47:26 | + 23:02 | |
35. | Demmig Sven | 3446600 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 47:34 | + 23:10 | |
36. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 47:35 | + 23:11 |
37. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:53 | + 24:29 |
38. | Kateliev Rumen | 1956200 | 195 BEGUN VARNA | 49:35 | + 25:11 | |
39. | Baago Allan | 2216700 | 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB | 50:10 | + 25:46 | |
40. | Käding Bernd | 3446400 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 52:26 | + 28:02 | |
41. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:08 | + 28:44 |
42. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:04 | + 43:40 |
43. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 70:43 | + 46:19 |
44. | Darimont Didier | 1526300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 74:05 | + 49:41 | |
45. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | TJ Loko Liberec | 74:20 | + 49:56 |
46. | Heywood Peter | 3234500 | 323 KERNOMV | 75:55 | + 51:31 | |
47. | Varbanov Dimitar | 1926600 | 192 COMPASS-CROSS | 83:58 | + 59:34 | |
48. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 86:12 | + 61:48 |
Ottesen An | NER | DISK | ||||
Lederer Pavel | DOK6600 | C | OK Doksy | DISK | ||
Bolton Mike | 3235000 | 323 KERNOMV | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 30:14 | |
2. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 33:18 | + 3:04 |
3. | Havel Leoš | VRL6401 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:01 | + 4:47 |
4. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 38:13 | + 7:59 |
5. | Zagyi László | 3976700 | 397 TIPO OC | 38:15 | + 8:01 | |
6. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:30 | + 8:16 |
7. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 40:30 | + 10:16 |
8. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:28 | + 11:14 |
9. | Lönnfeldt Erik | 2726400 | 272 OK77 | 42:40 | + 12:26 | |
10. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OOB Vamberk | 44:04 | + 13:50 |
11. | Hnik Paul | 2526200 | 252 MYRACARU | 45:01 | + 14:47 | |
12. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:23 | + 15:09 |
13. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 45:39 | + 15:25 |
14. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:18 | + 16:04 |
15. | Ščehovič Roman | 6746401 | 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 48:23 | + 18:09 | |
16. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:14 | + 19:00 |
17. | Dimitrov Emil | 1936700 | 193 KSO VALDI SOFIA | 50:37 | + 20:23 | |
18. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:32 | + 28:18 |
19. | Boucher Yves | 3096700 | 309 VINCENNES | 67:42 | + 37:28 | |
20. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:07 | + 45:53 |
21. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 77:02 | + 46:48 |
22. | Záveský Richard | CET6301 | C | TJ Loko Česká Třebová | 110:21 | + 80:07 |
23. | Feldmann André | 3446500 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 115:16 | + 85:02 | |
Pärnik Jyri | 2526500 | 252 MYRACARU | DISK | |||
Mercier Didier | 1526400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burman Ulf | 7055800 | 705 GUSTAVSBERGS OK | 31:53 | ||
2. | Mamis Girts | 4515800 | 451 MONA OK | 33:01 | + 1:08 | |
3. | Kamenarov Kamen | 1925800 | 192 COMPASS-CROSS | 34:16 | + 2:23 | |
4. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 34:18 | + 2:25 |
5. | Jakobsson Anders | 7015800 | 701 OK SODERTORN | 34:57 | + 3:04 | |
6. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 35:35 | + 3:42 |
7. | Varga József | 3936000 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 35:42 | + 3:49 | |
8. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 36:09 | + 4:16 |
9. | Frilander Heikki | 2766200 | 276 OK TRIAN | 36:11 | + 4:18 | |
10. | Montemont Patrice | 3046100 | 304 ORIENTALP | 36:47 | + 4:54 | |
11. | Spengler Andreas | 3516100 | 351 ESV LOK DESSAU | 37:21 | + 5:28 | |
12. | Rohweder Arne | 6326200 | 632 OLG STAFA | 38:30 | + 6:37 | |
13. | Kristensen Arne | 2346200 | 234 HERLUFSHOLM OK | 38:50 | + 6:57 | |
14. | Bayburin Rais | 5935800 | 593 UFA UNITED | 39:04 | + 7:11 | |
15. | Pierlot André | 1515900 | 151 C.O. LIÉGE | 39:34 | + 7:41 | |
16. | Beles Milan | 1525900 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 39:38 | + 7:45 | |
17. | Šmaus Ivan | TJN6249 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:45 | + 7:52 |
18. | Würsten Daniel | 6306100 | 630 OLG KTV ALTDORF | 39:57 | + 8:04 | |
19. | Johanson Torbjorn | 7016000 | 701 OK SODERTORN | 40:27 | + 8:34 | |
20. | Bikelis Vytautas | 4746100 | 474 LABIRINTAS | 41:18 | + 9:25 | |
21. | Mikalauskas Robertas | 4776200 | 477 SAULE | 42:54 | + 11:01 | |
22. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 43:27 | + 11:34 |
23. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 44:33 | + 12:40 |
24. | Boehme Andre | 3476000 | 347 OLG REGENSBURG | 45:04 | + 13:11 | |
25. | Chernykh Sergei | 5996200 | 599 KHIMKI | 45:05 | + 13:12 | |
26. | Albahn Henrik | 7126000 | 712 LYNGBY OK | 45:28 | + 13:35 | |
27. | Rutz Markus | 6325900 | 632 OLG STAFA | 45:39 | + 13:46 | |
28. | Kuokkanen Juri | 2715800 | 271 INUS LPR | 46:56 | + 15:03 | |
29. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:08 | + 16:15 |
30. | Taelemans Philippe | 1526200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 51:45 | + 19:52 | |
31. | Nielsen Henrik | 2286000 | 228 TISVILDE HEGN OK | 54:41 | + 22:48 | |
32. | Ryhiner Gerhard | 6366200 | 636 OLG WEISSLINGEN | 55:29 | + 23:36 | |
33. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 55:38 | + 23:45 |
34. | Bentsen Jens | 2326000 | 232 OK OST BIRKEROD | 56:05 | + 24:12 | |
35. | Erdal Helge Magnus | 5116000 | 511 SAMNANGER IL | 57:15 | + 25:22 | |
36. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 57:29 | + 25:36 |
37. | Čechlovský Josef | CHA5900 | C | OK Chrastava | 62:14 | + 30:21 |
38. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 63:07 | + 31:14 |
39. | Galle Ole | 2285200 | 228 TISVILDE HEGN OK | 63:49 | + 31:56 | |
40. | Pedersen Vagn | 2236100 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 66:19 | + 34:26 | |
41. | Jakobsen Jan | 2305700 | 230 OK OEST | 68:18 | + 36:25 | |
42. | Vandemeulebroek Marc | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 69:02 | + 37:09 | |
43. | Markovich Nikolai | 2715801 | 271 INUS LPR | 70:08 | + 38:15 | |
44. | Martos Sanchez Felipe | 1515901 | 151 C.O. LIÉGE | 75:59 | + 44:06 | |
45. | Jensen Bjarne | 2276000 | 227 HELSINGOR SOK | 78:06 | + 46:13 | |
46. | Bruylant Dominique | 1525800 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 80:21 | + 48:28 | |
47. | Florin Jacques | 1516100 | 151 C.O. LIÉGE | 104:16 | + 72:23 | |
Schneuwly Stephan | 3475900 | 347 OLG REGENSBURG | DISK | |||
Markowski Adam | 5616100 | 561 UKS ENERGETYK DYCHÓW | DISK | |||
Kavaliauskas Almiras | 4755800 | 475 DAINAVA OK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 35:04 | |
2. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 36:24 | + 1:20 |
3. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 38:11 | + 3:07 |
4. | Nemec Juraj | 6746001 | 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 38:55 | + 3:51 | |
5. | Aliakseyev Yury | 1715800 | 171 KSO BNTU MINSK | 40:16 | + 5:12 | |
6. | Kraus Bret | 6346100 | 634 LTS kOLibri | 44:59 | + 9:55 | |
7. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 45:23 | + 10:19 |
8. | Eriksson Anders | 7105900 | 710 SAIK STROMSTAD | 46:17 | + 11:13 | |
9. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:18 | + 11:14 |
10. | Pěnička Libor | TJN6000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:30 | + 13:26 |
11. | Saldžiunas Zenonas | 4766100 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 51:17 | + 16:13 | |
12. | Slabý Václav | OLP6299 | PSK Olymp Praha | 52:14 | + 17:10 | |
13. | Vallat Gerard | 3025800 | 302 ORIENT-EXPRESS 42 | 52:41 | + 17:37 | |
14. | Axelsson Martin | 7096100 | 709 OK SKOGSHJORTARNA | 54:14 | + 19:10 | |
15. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 56:23 | + 21:19 |
16. | Bruners Guntis | 4526200 | 452 OK MERIDIANS SIGULDA | 64:27 | + 29:23 | |
17. | Peter Krogh | 2306100 | 230 OK OEST | 64:41 | + 29:37 | |
18. | Divecký Josef | SHK6102 | C | OK Slavia Hradec Králové | 75:04 | + 40:00 |
19. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 76:45 | + 41:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 26:48 | |
2. | Lund Rolf | 2275600 | 227 HELSINGOR SOK | 27:12 | + 0:24 | |
3. | Mindaugas Dinda | 4755500 | 475 DAINAVA OK | 28:53 | + 2:05 | |
4. | Kokins Juris | 4535600 | 453 OK MERIDIANS CESIS | 29:22 | + 2:34 | |
5. | Jovaišas Rimas | 4755600 | 475 DAINAVA OK | 30:26 | + 3:38 | |
6. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:15 | + 4:27 |
7. | Peissard Bernard | DKL5700 | C | KOB Kladno | 33:00 | + 6:12 |
8. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:17 | + 6:29 |
9. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 33:32 | + 6:44 |
10. | Brettschneider Gerhard | 3445400 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 36:08 | + 9:20 | |
11. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 36:19 | + 9:31 |
12. | Hones Sepp | 1225400 | 122 HSV RIED | 36:35 | + 9:47 | |
13. | Zdráhal Robert | OOL5705 | SK Haná orienteering | 37:11 | + 10:23 | |
14. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 39:35 | + 12:47 |
15. | Bugár József | 4015300 | 401 BOF BUDAORS | 40:26 | + 13:38 | |
16. | Velkeris Vilnis | 4555600 | 455 ALUKSNE OK | 42:13 | + 15:25 | |
17. | Parmentier Pierre | 1524800 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 44:27 | + 17:39 | |
18. | Olbrycht Janusz | 5555500 | 555 OLBnO WARSZAWA | 44:36 | + 17:48 | |
19. | Eudier Patrick | 3065600 | 306 COBS | 44:41 | + 17:53 | |
20. | Picard Jean-pierre | 3065700 | 306 COBS | 44:45 | + 17:57 | |
21. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:10 | + 18:22 |
22. | Duda Kostas | 4725300 | 472 RUDAMINA OK | 45:47 | + 18:59 | |
23. | Dimitrov Dimitar | 3215500 | 321 POTOC | 47:33 | + 20:45 | |
24. | Bjarrenholt Eddie | 7045700 | 704 RANAS OK | 47:36 | + 20:48 | |
25. | Hofmans Jacques | 1525600 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 50:56 | + 24:08 | |
26. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:14 | + 26:26 |
27. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 53:16 | + 26:28 |
28. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 54:43 | + 27:55 |
29. | Talja Keijo | 2725600 | 272 OK77 | 57:19 | + 30:31 | |
30. | Schou Henning | 2365700 | 236 OK SNAB | 58:02 | + 31:14 | |
31. | Kéki Miklós | 3935200 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 60:14 | + 33:26 | |
32. | Zlatkus Ričardas | 4775300 | 477 SAULE | 60:53 | + 34:05 | |
33. | PoËdras Daniel | 2965700 | 296 CO VANNES | 61:18 | + 34:30 | |
34. | Magyar János | 4025200 | 402 TÁJREND SE | 62:55 | + 36:07 | |
35. | Le Calvez Jeno | 2915700 | 291 LORIENT | 64:27 | + 37:39 | |
36. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 70:37 | + 43:49 |
37. | Mols Pierre | 1525400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 108:05 | + 81:17 | |
Korsbaek Per | 2265700 | 226 ST.BINDERUP OK | DISK | |||
Rogala Mirosław | 5515700 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 32:45 | |
2. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:16 | + 1:31 |
3. | Lukasevicius Juozas | 4735300 | 473 OK RUDAMINA II | 34:19 | + 1:34 | |
4. | Juckelandt Wolf-Gerold | 3435700 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 35:02 | + 2:17 | |
5. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 35:06 | + 2:21 |
6. | Gintautas Usas | 4785500 | 478 MKC JAVONIS | 37:16 | + 4:31 | |
7. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:19 | + 9:34 |
8. | Pavlík Miroslav | LIT5301 | C | KOB Litvínov | 49:09 | + 16:24 |
9. | Maliňák Josef | SVS5501 | C | Orientklub Vsetín | 53:34 | + 20:49 |
10. | Boerner Wolfgang | 3485400 | 348 SG DITTERSDORF | 54:05 | + 21:20 | |
11. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 59:25 | + 26:40 |
12. | Gylys Edmundas | 4755300 | 475 DAINAVA OK | 64:22 | + 31:37 | |
13. | Chalupa Tomáš | KVS5501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 65:36 | + 32:51 |
14. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:02 | + 40:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parzewski Jerzy | 5515200 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 27:25 | ||
2. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 27:38 | + 0:13 |
3. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:24 | + 0:59 |
4. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 33:11 | + 5:46 |
5. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 33:31 | + 6:06 |
6. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:40 | + 8:15 |
7. | Miřijovský Přemek | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 35:51 | + 8:26 |
8. | Öhlund Per | 7055200 | 705 GUSTAVSBERGS OK | 36:13 | + 8:48 | |
9. | Bruce Bowen | 1015200 | 101 LOST SHENTON PARK | 37:50 | + 10:25 | |
10. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 37:53 | + 10:28 |
11. | Farař Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:13 | + 10:48 |
12. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:33 | + 11:08 |
13. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 39:13 | + 11:48 |
14. | Jonsson Leif | 7055000 | 705 GUSTAVSBERGS OK | 39:25 | + 12:00 | |
15. | Matthews Richard | 1015100 | 101 LOST SHENTON PARK | 39:32 | + 12:07 | |
16. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 40:20 | + 12:55 |
17. | Makovicka Libor | 2975200 | 297 CO COLMAR | 43:31 | + 16:06 | |
18. | Guyot Jean-claude | 6334900 | 633 ANCO LES GENEVEYS | 43:40 | + 16:15 | |
19. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 43:49 | + 16:24 |
20. | Olsson Gert | 7074800 | 707 SOL | 44:34 | + 17:09 | |
21. | Thorsson Ove | 7064800 | 706 IK TRENNE | 48:12 | + 20:47 | |
22. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:50 | + 21:25 |
23. | Stárek Jiří | SRK5002 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:22 | + 22:57 |
24. | Wysocki Andrzej | 5545100 | 554 UKS KOMETA GLIWICE | 54:54 | + 27:29 | |
25. | Cicenas Rimantas | 4745100 | 474 LABIRINTAS | 56:17 | + 28:52 | |
26. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 56:47 | + 29:22 |
27. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 58:48 | + 31:23 |
28. | Michałek Janusz | 5604800 | 560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA | 60:13 | + 32:48 | |
29. | Krier Francis | 1525200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 66:21 | + 38:56 | |
30. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | C | OOB TJ Turnov | 67:26 | + 40:01 |
31. | Folander Kim | 2225100 | 222 FSK ORIENTERING | 74:10 | + 46:45 | |
32. | Sol Michel | 2954800 | 295 OPA MONTIGNY | 75:15 | + 47:50 | |
33. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 81:16 | + 53:51 |
34. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | 83:18 | + 55:53 |
35. | Thienpondt Léonard | 1525100 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 87:25 | + 60:00 | |
Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paspirgelis Algimantas | 4755100 | 475 DAINAVA OK | 33:32 | ||
2. | Molnár Gábor | 3925000 | 392 HSE BUDAPEST | 33:51 | + 0:19 | |
3. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 34:11 | + 0:39 |
4. | PospÍŠil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 35:24 | + 1:52 |
5. | Anne Roger | 3074800 | 307 CO AMBIEU | 41:30 | + 7:58 | |
6. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 42:37 | + 9:05 |
7. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 43:40 | + 10:08 |
8. | Blum László | 3934800 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 47:56 | + 14:24 | |
9. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 48:16 | + 14:44 |
10. | Peeters Andre | 1534800 | 153 TROL | 50:50 | + 17:18 | |
11. | Fiala Miloš | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 52:02 | + 18:30 |
12. | Woźniak Józef | 5515100 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 52:14 | + 18:42 | |
13. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 52:53 | + 19:21 |
14. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 53:59 | + 20:27 |
15. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 54:49 | + 21:17 |
16. | Pospíšill Karel | VRB5001 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 55:24 | + 21:52 |
17. | Ender Volker | 3506488 | 350 HSG TURBINE ZITTAU | 57:04 | + 23:32 | |
18. | Šťovíček Jan | DVP5001 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 58:32 | + 25:00 |
19. | Keskimäki Seppo | 2744800 | 274 SALPANAWI | 59:37 | + 26:05 | |
20. | Blecha Ladislav | TRT5100 | C | KOS Třešť | 70:27 | + 36:55 |
21. | Kilgert Hans | 3474900 | 347 OLG REGENSBURG | 85:49 | + 52:17 | |
22. | Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | 124:37 | + 91:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad Helmut | 3464200 | 346 USV TU DRESDEN | 26:18 | ||
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 30:19 | + 4:01 |
3. | Bobach Poul | 2334700 | 233 AALBORG OK | 31:12 | + 4:54 | |
4. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:47 | + 6:29 |
5. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 35:02 | + 8:44 |
6. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:42 | + 10:24 |
7. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 39:21 | + 13:03 |
8. | Kukuryka Jan | 5514700 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 41:12 | + 14:54 | |
9. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:12 | + 15:54 |
10. | Svendsen Ole | 2294300 | 229 OK ROSKILDE | 44:22 | + 18:04 | |
11. | Lykking Knud | 2254300 | 225 OK 73 GLADSAXE | 48:19 | + 22:01 | |
12. | Penttinen Juha | 2804500 | 280 MESIK HELSINKI | 48:41 | + 22:23 | |
13. | Dvořák Jaromír | PGP4601 | C | SK Praga | 51:03 | + 24:45 |
14. | Dubský Josef | SUL4700 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 51:29 | + 25:11 |
15. | Lindblom Ingemar | 7024400 | 702 OK ORINTO | 56:00 | + 29:42 | |
16. | Schimm Dieter | BSO4401 | C | KOB Baník Sokolov | 56:57 | + 30:39 |
17. | Jorgensen Gunner | 2254300 | 225 OK 73 GLADSAXE | 59:12 | + 32:54 | |
18. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 64:54 | + 38:36 |
19. | Flament Jacques | 1524500 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 65:11 | + 38:53 | |
20. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 68:14 | + 41:56 |
21. | Andreasen Jorn | 2254000 | 225 OK 73 GLADSAXE | 81:30 | + 55:12 | |
22. | Kjederqvist Henrik | 2254700 | 225 OK 73 GLADSAXE | 86:46 | + 60:28 | |
23. | Soviš Ivan | SBR4601 | C | SKOB Bruntál | 101:58 | + 75:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 29:28 | |
2. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:51 | + 8:23 |
3. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 41:34 | + 12:06 |
4. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 42:56 | + 13:28 |
5. | Güth Hans | 3514200 | 351 ESV LOK DESSAU | 43:51 | + 14:23 | |
6. | Štrojsa Josef | KAS4000 | C | KOB Kamenický Šenov | 48:27 | + 18:59 |
7. | Jensen Jorgen | 2273800 | 227 HELSINGOR SOK | 49:58 | + 20:30 | |
8. | Larsen Flemming | 2274000 | 227 HELSINGOR SOK | 51:06 | + 21:38 | |
9. | Kempf Adolf | 6312600 | 631 KTV ALTDORF | 55:19 | + 25:51 | |
10. | Klawun Kendray Werner | 3544200 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:16 | + 26:48 | |
11. | Antoine Régis | 2943900 | 294 CO MONTCEAU | 58:01 | + 28:33 | |
12. | Van der Cruys Jean-pierre | 1524200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 62:27 | + 32:59 | |
13. | Kalinin Boris | 6053100 | 605 KGBL MOSCOW | 84:01 | + 54:33 | |
14. | Wysocki Stanisław | 5552900 | 555 OLBnO WARSZAWA | 93:24 | + 63:56 | |
Lemnitzer Eberhard | 3443700 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | DISK | |||
Frey Jaromír | NEJ4100 | C | TJ Jiskra Nejdek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hezroni Leor | 4120400 | 412 EMEK HEFER OC | 23:25 | ||
2. | Rivlin Gal | 4120400 | 412 EMEK HEFER OC | 23:27 | + 0:02 | |
3. | Rubinsky Yahli | 4120300 | 412 EMEK HEFER OC | 27:00 | + 3:35 | |
4. | Tihonov Stav | 4120300 | 412 EMEK HEFER OC | 27:06 | + 3:41 | |
5. | Yanusov Doron | 4120300 | 412 EMEK HEFER OC | 29:45 | + 6:20 | |
5. | Chen David | 4120300 | 412 EMEK HEFER OC | 29:45 | + 6:20 | |
7. | Černíková Dana | KVS7050 | C | SKOB Kobra Vsetín | 35:10 | + 11:45 |
8. | Chachurska Magdalena | 5517800 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 40:13 | + 16:48 | |
9. | Alcalay Ari | 4120300 | 412 EMEK HEFER OC | 47:28 | + 24:03 | |
10. | Vadraro Yali | 4120200 | 412 EMEK HEFER OC | 47:32 | + 24:07 | |
11. | Procházková Jitka | KPY7850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:42 | + 26:17 |
12. | Dostálová Barbora | VRL0000 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:22 | + 26:57 | |
13. | Pašová Zuzana | NER | 57:14 | + 33:49 | ||
14. | Dostálová Kateřina | VRL0001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:27 | + 36:02 |
15. | Németi András | 3935000 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 61:56 | + 38:31 | |
16. | Máslo Miroslav | SHK4001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 116:32 | + 93:07 |
Bruylant Yoline | 1529700 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kruliš Janek | N051000 | N05 NER. CHOTYNĚ | 18:45 | ||
2. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:40 | + 1:55 |
3. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 22:45 | + 4:00 |
4. | Kofroň Jan | NER | 23:17 | + 4:32 | ||
5. | Volkova Maja | 6720950 | 672 VZA ŽILINA | 24:15 | + 5:30 | |
6. | Westerholm Lauri | NER | NER | 25:23 | + 6:38 | |
7. | Yogev Shahar | 4110700 | 411 LEV HASHARON MENASHE | 26:02 | + 7:17 | |
8. | Matis Luca | 391 | 391 MAFC BUDAPEST | 27:36 | + 8:51 | |
9. | Zaoralová Barbora | VRB | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 28:17 | + 9:32 | |
10. | Tejkalová Eliška | ZBP | OOB SK Zbraslav | 28:49 | + 10:04 | |
11. | Buriánek Max | NER | NER | 29:00 | + 10:15 | |
12. | Uhlířová Marie | LBE0950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:59 | + 11:14 |
13. | De Mits Viek | 1531000 | 153 TROL | 30:08 | + 11:23 | |
14. | Eisner Flora | PVP1050 | C | VSS Přírodověda Praha | 30:24 | + 11:39 |
15. | Minařík František | VCB1103 | C | OB České Budějovice | 32:02 | + 13:17 |
16. | Bultrowicz Franciszek | 5531100 | 553 KS HADES | 32:13 | + 13:28 | |
17. | Feřtová Eliška | N090004 | N09 NER. LIBEREC 6 | 32:39 | + 13:54 | |
18. | Schwarzová Martina | 674 | 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 32:52 | + 14:07 | |
19. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | OB České Budějovice | 32:54 | + 14:09 |
20. | Schwarzová Katarína | 674 | 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 32:57 | + 14:12 | |
21. | Nowak Zofia | 5530800 | 553 KS HADES | 33:03 | + 14:18 | |
22. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 33:23 | + 14:38 |
23. | Marek Dominik | RUM | ZOOB Rumburk | 33:25 | + 14:40 | |
24. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 34:09 | + 15:24 |
25. | Fuják Adam | HAV1200 | C | OB Havířov | 34:13 | + 15:28 |
26. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:58 | + 16:13 |
27. | Logvinenko Vasilii | 6071100 | 607 ORIENTA-KUNCEVO | 35:48 | + 17:03 | |
28. | Balázs Sági | NER | 36:27 | + 17:42 | ||
29. | Schreibood Františka | NER | 36:54 | + 18:09 | ||
30. | Jirout Vilém | SNA1001 | C | TJ START Náchod | 36:57 | + 18:12 |
31. | Ruszová Svatava | KUN0751 | C | TJ Sokol Kunvald | 37:21 | + 18:36 |
32. | Schrage Anna | NER | NER | 37:55 | + 19:10 | |
33. | Rawding Zoe Marie | NER | NER | 38:04 | + 19:19 | |
34. | Drahoňovský Jakub | TUR1006 | C | OOB TJ Turnov | 38:19 | + 19:34 |
35. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 38:35 | + 19:50 |
36. | Panáčková Johana | N020950 | N02 NER. SMIŘICE | 38:44 | + 19:59 | |
37. | Hejna Štěpán | NER | 38:50 | + 20:05 | ||
38. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:11 | + 20:26 |
39. | Blidefalk Amanda | 7010700 | 701 OK SODERTORN | 39:19 | + 20:34 | |
40. | Boehme Fynn Padraig | 3471100 | 347 OLG REGENSBURG | 39:29 | + 20:44 | |
41. | Jeřábek Vojtěch | N070000 | N07 NER. PRAHA 198-I | 39:40 | + 20:55 | |
42. | Spengler Jari | NER | 42:41 | + 23:56 | ||
43. | Beran Matouš | TZL1301 | C | SKOB Zlín | 43:04 | + 24:19 |
44. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | C | VŠSK MFF UK Praha | 43:54 | + 25:09 |
45. | Gottfried Štěpán | VCB0905 | C | OB České Budějovice | 45:01 | + 26:16 |
46. | Good Marie | SBR9999 | SKOB Bruntál | 45:32 | + 26:47 | |
47. | Erben Vojtěch | NER2011 | NER | 45:50 | + 27:05 | |
48. | von Dalowski Mila | 3421000 | 342 POST SV DRESDEN | 46:35 | + 27:50 | |
49. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | C | KOB Litvínov | 46:41 | + 27:56 |
50. | Lhotský Marek | DVP1005 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 48:37 | + 29:52 | |
51. | Komárková Radka | SJH1151 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:46 | + 31:01 |
52. | Lankaš Antonín | NER | 51:36 | + 32:51 | ||
53. | Junek Kryštof | STH1201 | C | SK Studenec | 52:39 | + 33:54 |
54. | Neyrinck Nina | 2013 | NER | 58:48 | + 40:03 | |
55. | Lhotská Linda | DVP1251 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 58:53 | + 40:08 | |
56. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 66:25 | + 47:40 |
57. | Sebera Hugo | SFM | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 68:24 | + 49:39 | |
58. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | C | SPORTICUS team | 71:19 | + 52:34 |
59. | Jakubský Pavel | N110001 | N11 NER. PRAHA 190-I | 75:53 | + 57:08 | |
60. | Jakubský Filip | N110002 | N11 NER. PRAHA 190-I | 76:37 | + 57:52 | |
61. | Létalová Eva | SFM | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 80:20 | + 61:35 | |
62. | Cichra Patrik | TAP0903 | C | KOB TRETRA Praha | 85:49 | + 67:04 |
63. | Klapal Tomáš | NER | 94:09 | + 75:24 | ||
Pecánek Matěj | TEP1300 | C | Tempo Praha | DISK | ||
Baago Freya | 2211000 | 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB | DISK | |||
Jordanov Simeon | 1930700 | 193 KSO VALDI SOFIA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 23:34 | |
2. | Junek Matouš | STH0801 | C | SK Studenec | 23:45 | + 0:11 |
3. | Hladký Radovan | KOR0900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 24:47 | + 1:13 |
4. | Donner Jeremy | 2720700 | 272 OK77 | 25:58 | + 2:24 | |
5. | Dočkal Štěpán | PGP0902 | C | SK Praga | 26:05 | + 2:31 |
6. | Čivrná Eliška | VRL0851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:43 | + 3:09 |
7. | Tomášková Matilda | TUV0998 | C | SOK TJ Turnov | 27:07 | + 3:33 |
8. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:08 | + 3:34 |
9. | Matics Marcell | 3910800 | 391 MAFC BUDAPEST | 27:40 | + 4:06 | |
10. | Panáčková Alžběta | N020850 | N02 NER. SMIŘICE | 29:22 | + 5:48 | |
11. | Pompe Greta | 3431200 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 29:28 | + 5:54 | |
12. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | C | KOB TRETRA Praha | 30:18 | + 6:44 |
13. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:04 | + 7:30 |
14. | Spengler Milo | NER | 31:38 | + 8:04 | ||
15. | Minařík Josef | VCB0903 | C | OB České Budějovice | 31:59 | + 8:25 |
16. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | C | SK Praga | 32:28 | + 8:54 |
17. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | C | SPORTICUS team | 32:33 | + 8:59 |
18. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 32:53 | + 9:19 |
19. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:24 | + 9:50 |
20. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:38 | + 10:04 |
21. | Chachurski Mieszko | 5510700 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 34:38 | + 11:04 | |
22. | Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | 35:04 | + 11:30 |
23. | Priehoda Erik | PGP0800 | C | SK Praga | 35:32 | + 11:58 |
24. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | C | OK Dobříš | 36:01 | + 12:27 |
25. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 37:01 | + 13:27 |
26. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 37:07 | + 13:33 |
27. | Létal Hynek | SFM1001 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 37:13 | + 13:39 |
28. | Feřtová Anežka | N090003 | N09 NER. LIBEREC 6 | 38:50 | + 15:16 | |
29. | Akerman Oskar | 2771000 | 277 HIIDENKIERTAJAT | 39:12 | + 15:38 | |
30. | Fecko Richard | NEK1100 | C | Nejdek Orienteering | 41:00 | + 17:26 |
31. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 41:07 | + 17:33 |
32. | Kalinová Lisa | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 41:48 | + 18:14 |
33. | Tkáč Jakub | TJN1001 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:02 | + 21:28 |
34. | Šťovíček Jan | DVP1001 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 52:14 | + 28:40 |
35. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 54:55 | + 31:21 |
36. | Šebelka Jakub | VLI1002 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:42 | + 34:08 |
37. | Lhotský Jakub | NER2009 | NER | 64:58 | + 41:24 | |
38. | Rohan Vilém | PVP0900 | C | VSS Přírodověda Praha | 71:30 | + 47:56 |
39. | Finstrlová Denisa | ZBM0951 | C | SK Žabovřesky Brno | 72:10 | + 48:36 |
40. | Lhotský David | NER2010 | NER | 79:22 | + 55:48 | |
41. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 86:41 | + 63:07 |
42. | Šťovíček Filip | DVP1201 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 90:55 | + 67:21 |
43. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | C | KOB Litvínov | 108:53 | + 85:19 |