Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E1

Datum:
11.08.2017
Místo konání:
Svitačka - tábořiště
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Cipísek
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Drobník Michal - R3
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Matras Tomáš, Oma Jakub
Protokol:
Z důvodu prohození pořadových čísel na mapě u kategorie H50 byla tato kategorie hlavním rozhodčím zrušena a do celkových výsledků se započítají pouze E2 a E3. Jinak závod proběhl bez problémů a byla ošetřena jen drobná poranění.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
D10N
3.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:08
2. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 26:09 + 3:01
3. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 26:19 + 3:11
4. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 26:36 + 3:28
5. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 27:46 + 4:38
6. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 27:52 + 4:44
7. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 28:48 + 5:40
8. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 29:15 + 6:07
9. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 31:07 + 7:59
10. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 31:12 + 8:04
11. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 32:19 + 9:11
12. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 33:38 + 10:30
13. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 34:12 + 11:04
14. Wolniewicz Agata 3IP Wolniewicz 44:48 + 21:40
15. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 46:36 + 23:28
16. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:28 + 25:20
17. Andrade Iris 24C1050 OK Vršovice 60:05 + 36:57
Kalousová Julie KON0850 KOB Konice DISK
D10
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 19:15
2. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 26:10 + 6:55
3. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 27:08 + 7:53
4. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 27:37 + 8:22
5. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 27:53 + 8:38
6. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 30:32 + 11:17
7. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 34:29 + 15:14
8. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 37:29 + 18:14
9. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:33 + 18:18
10. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 43:19 + 24:04
11. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 44:04 + 24:49
12. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:59 + 27:44
13. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 50:04 + 30:49
14. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 50:08 + 30:53
15. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 63:11 + 43:56
Ferbasová Matylda TUR0762 OOB TJ Turnov DISK
D12
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 24:31
2. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 27:10 + 2:39
3. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 29:29 + 4:58
4. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 30:55 + 6:24
5. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 31:29 + 6:58
6. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 34:30 + 9:59
7. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 35:01 + 10:30
8. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 36:18 + 11:47
9. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 36:50 + 12:19
10. Roučková Karolína KRL0656 Kometa Kralovice 39:31 + 15:00
11. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 40:34 + 16:03
12. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 41:17 + 16:46
13. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 42:01 + 17:30
14. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 43:37 + 19:06
15. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:54 + 20:23
16. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 48:28 + 23:57
Oujeská Simona ADA0551 OOB Spartak Adamov DISK
D14
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 28:26
2. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 28:27 + 0:01
3. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 28:47 + 0:21
4. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 30:16 + 1:50
5. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 30:39 + 2:13
6. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 31:41 + 3:15
7. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 32:19 + 3:53
8. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:36 + 5:10
9. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 35:43 + 7:17
10. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 37:56 + 9:30
11. Šneiderová Daniela ASU0398 Magnus Orienteering 39:16 + 10:50
12. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 40:41 + 12:15
13. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 46:48 + 18:22
14. Juříková Jolana LCE0355 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:42 + 23:16
15. Káninská Magdaléna PDY0350 Běhej Poděbrady 68:24 + 39:58
16. Wolniewicz Natalia 3IP Wolniewicz 72:45 + 44:19
D16
3.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 28:39
2. Miklušová Tamara ZBM0260 SK Žabovřesky Brno 29:21 + 0:42
3. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 29:44 + 1:05
4. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 31:03 + 2:24
5. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:39 + 4:00
6. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 33:02 + 4:23
7. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:39 + 7:00
8. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 36:55 + 8:16
9. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 37:14 + 8:35
10. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 38:41 + 10:02
11. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:56 + 10:17
12. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 42:21 + 13:42
13. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 42:34 + 13:55
14. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 45:52 + 17:13
15. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:05 + 17:26
16. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 69:05 + 40:26
Černá Aneta PGP0254 SK Praga DISK
D18
4.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 39:08
2. Miklušová Tereza ZBM9960 SK Žabovřesky Brno 41:47 + 2:39
3. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 42:18 + 3:10
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 57:56 + 18:48
5. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 70:27 + 31:19
6. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 82:47 + 43:39
D21E
5.10 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8901
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 41:17 9174
2. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 42:00 + 0:43 9024
3. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 44:29 + 3:12 8505
4. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 44:45 + 3:28 8450
5. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 45:19 + 4:02 8331
6. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 45:20 + 4:03 8328
7. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 46:14 + 4:57 8140
8. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 46:58 + 5:41 7986
9. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 47:04 + 5:47 7966
10. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 47:23 + 6:06 7899
11. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 48:22 + 7:05 7694
12. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 52:29 + 11:12 6833
13. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 54:24 + 13:07
14. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 57:42 + 16:25 5743
15. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 60:17 + 19:00 5203
16. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 63:17 + 22:00 4576
17. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 71:46 + 30:29 2803
D21A
4.70 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7772
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 43:15 8080
2. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 43:59 + 0:44 7953
3. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 47:52 + 4:37 7283
4. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 48:33 + 5:18 7165
5. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 49:34 + 6:19 6990
6. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 49:40 + 6:25 6972
7. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 49:58 + 6:43 6921
8. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 51:28 + 8:13 6662
9. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 52:39 + 9:24 6457
10. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 52:45 + 9:30 6440
11. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 52:50 + 9:35 6426
12. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 55:57 + 12:42 5888
13. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 56:59 + 13:44 5710
14. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 57:33 + 14:18
15. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 57:52 + 14:37 5557
16. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 58:33 + 15:18 5439
17. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 59:28 + 16:13 5281
18. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:26 + 17:11 5114
19. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:47 + 17:32 5054
20. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 60:57 + 17:42
21. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 61:52 + 18:37 4867
22. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 65:35 + 22:20 4225
23. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 69:39 + 26:24 3524
24. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 71:43 + 28:28 3167
25. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 72:10 + 28:55 3089
26. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 72:53 + 29:38 2966
27. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 77:38 + 34:23 2146
D21B
4.00 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5881
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 40:39 6136
2. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 42:57 + 2:18 5817
3. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:52 + 3:13 5690
4. Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 46:04 + 5:25 5386
5. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:18 + 5:39 5354
6. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 47:43 + 7:04 5158
7. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 48:11 + 7:32 5093
8. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 51:25 + 10:46 4645
9. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 51:55 + 11:16
10. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:46 + 12:07 4459
11. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 52:50 + 12:11 4449
12. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 52:55 + 12:16 4438
13. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 53:34 + 12:55 4348
14. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 55:03 + 14:24 4143
15. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 57:26 + 16:47 3813
16. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 58:43 + 18:04 3635
17. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 60:29 + 19:50 3390
18. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 60:52 + 20:13 3337
19. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 61:43 + 21:04 3220
20. Rajnošek Tereza KSU8691 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:01 + 21:22 3178
21. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 66:29 + 25:50 2560
22. Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc 66:41 + 26:02 2532
23. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 67:44 + 27:05 2387
24. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 68:14 + 27:35 2318
25. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 69:17 + 28:38 2172
26. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 74:55 + 34:16 1393
27. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 77:44 + 37:05 1003
28. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 77:58 + 37:19 970
29. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 78:50 + 38:11 850
Spitzerová Petra KVS8350 SKOB Kobra Vsetín DISK 0
Cikhardtová Balzhima TAP8751 KOB TRETRA Praha DISK 0
Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering DISK 0
D35
4.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 48:26
2. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 48:45 + 0:19
3. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 49:44 + 1:18
4. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 51:00 + 2:34
5. Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 54:45 + 6:19
6. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 54:55 + 6:29
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 57:37 + 9:11
8. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 58:14 + 9:48
9. Grigaliunaite Agne 28L Saule OK 61:52 + 13:26
10. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 62:01 + 13:35
11. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 64:38 + 16:12
12. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 65:53 + 17:27
13. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 66:21 + 17:55
14. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 66:22 + 17:56
15. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 71:14 + 22:48
16. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 71:46 + 23:20
17. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 73:53 + 25:27
18. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 75:45 + 27:19
19. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 80:43 + 32:17
20. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 81:24 + 32:58
21. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 84:30 + 36:04
22. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 85:01 + 36:35
23. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 89:27 + 41:01
24. Vavrysová Lenka LCE7451 OOB TJ Slovan Luhačovice 92:06 + 43:40
25. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 101:55 + 53:29
Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka DISK
D40
4.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 46:10
2. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 48:24 + 2:14
3. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 49:01 + 2:51
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 50:12 + 4:02
5. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 52:07 + 5:57
6. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 57:12 + 11:02
7. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:29 + 11:19
8. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 58:27 + 12:17
9. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 60:41 + 14:31
10. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 61:11 + 15:01
11. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 61:13 + 15:03
12. Kohoutová Jasna UVP Slovan Praha 62:15 + 16:05
13. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 64:08 + 17:58
14. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 66:37 + 20:27
15. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 67:20 + 21:10
16. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:45 + 21:35
17. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 68:42 + 22:32
18. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 68:51 + 22:41
19. Pavlicová Anna 2ZZ7350 KOALA 69:36 + 23:26
20. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 69:50 + 23:40
21. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:55 + 23:45
22. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 70:29 + 24:19
23. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 74:03 + 27:53
24. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 76:38 + 30:28
25. Urbanová Edita STE7454 SK SKI-OB Šternberk 76:43 + 30:33
26. Tichá Jiřína DOB6050 KOB Dobruška 77:21 + 31:11
27. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 79:53 + 33:43
28. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 80:11 + 34:01
29. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 81:41 + 35:31
30. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 82:58 + 36:48
31. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 85:35 + 39:25
32. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 88:48 + 42:38
33. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 93:50 + 47:40
34. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 96:56 + 50:46
35. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 97:57 + 51:47
36. Ferbasová Zdeňka TUR7361 OOB TJ Turnov 100:22 + 54:12
37. Šneiderová Lucie ASU7498 Magnus Orienteering 112:58 + 66:48
38. Synková Šárka DOK7650 OK Doksy 125:52 + 79:42
Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice DISK
Pokorná Markéta 28Z7450 Neregistrovaná DISK
Sedláčková Dagmar 2ZZ7351 KOALA DISK
Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady DISK
Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D45
3.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 44:34
2. Kašparová Ivana UOL6951 SOB Olomouc 45:03 + 0:29
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:26 + 2:52
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 53:33 + 8:59
5. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 55:02 + 10:28
6. Vidmuchová Martina PLU7171 TJ SOKOL Plumlov 55:28 + 10:54
7. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 56:10 + 11:36
8. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 56:28 + 11:54
9. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 59:20 + 14:46
10. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 59:56 + 15:22
11. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 65:37 + 21:03
12. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 66:00 + 21:26
13. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 68:03 + 23:29
14. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 68:21 + 23:47
15. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 70:49 + 26:15
16. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 71:32 + 26:58
17. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 73:23 + 28:49
18. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 76:00 + 31:26
19. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 76:34 + 32:00
20. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 77:52 + 33:18
21. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 81:26 + 36:52
22. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:27 + 36:53
23. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:33 + 40:59
24. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 88:39 + 44:05
25. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 95:04 + 50:30
26. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 95:10 + 50:36
27. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 96:50 + 52:16
28. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 103:17 + 58:43
29. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 113:43 + 69:09
Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný DISK
Buchwaldková Klára 85C7150 ProvodovJan DISK
Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club DISK
Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha DISK
D50
3.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:57
2. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 45:19 + 5:22
3. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:52 + 9:55
4. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 50:54 + 10:57
5. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 52:51 + 12:54
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 53:12 + 13:15
7. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 56:43 + 16:46
8. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 57:18 + 17:21
9. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:22 + 19:25
10. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 59:34 + 19:37
11. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 61:42 + 21:45
12. Vavrečková Ivana JPV6363 Oddíl OS SK Prostějov 62:14 + 22:17
13. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 66:08 + 26:11
14. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 67:59 + 28:02
15. Šimková Hana UOL6653 SOB Olomouc 73:43 + 33:46
16. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 79:41 + 39:44
17. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 80:37 + 40:40
18. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 93:55 + 53:58
19. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 96:00 + 56:03
20. Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport Warszawa 100:00 + 60:03
21. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 101:04 + 61:07
D55
3.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:13
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 56:14 + 2:01
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 58:35 + 4:22
4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 61:21 + 7:08
5. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 65:06 + 10:53
6. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 66:13 + 12:00
7. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:39 + 12:26
8. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 66:40 + 12:27
9. Hrušková Zdeňka OSN5950 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:48 + 16:35
10. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 78:01 + 23:48
11. Bergdahl Karin 68S IK Uven 80:33 + 26:20
12. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 85:07 + 30:54
13. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 86:26 + 32:13
14. Stibalová Věra LDC6051 KOB Děčín 94:36 + 40:23
15. Sukhadolava Aelita 22B6250 Peleng-Vimpel 104:22 + 50:09
D60
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 36:30
2. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 44:38 + 8:08
3. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 45:15 + 8:45
4. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:38 + 11:08
5. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 49:59 + 13:29
6. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 50:31 + 14:01
7. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 52:38 + 16:08
8. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 55:52 + 19:22
9. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 56:22 + 19:52
10. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 56:39 + 20:09
11. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 58:29 + 21:59
12. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 58:35 + 22:05
13. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:56 + 25:26
14. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 63:53 + 27:23
15. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 67:32 + 31:02
16. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 68:28 + 31:58
17. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 72:02 + 35:32
18. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 73:40 + 37:10
19. Štáblová Jitka HSU5350 Horizont klub Šumperk 74:10 + 37:40
Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec DISK
D65
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 45:13
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 47:12 + 1:59
3. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 54:02 + 8:49
4. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 55:38 + 10:25
5. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 57:22 + 12:09
6. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 65:44 + 20:31
7. Khrapina Nadzeya 21B4850 Peleng-Vimpel 67:12 + 21:59
8. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:16 + 28:03
9. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 75:29 + 30:16
D70
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 48:47
2. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 57:16 + 8:29
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 65:09 + 16:22
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 68:53 + 20:06
5. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 111:34 + 62:47
H10N
3.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 23:09
2. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 23:40 + 0:31
3. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 24:47 + 1:38
4. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 28:18 + 5:09
5. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 29:01 + 5:52
6. Pilař František CEP0900 Čepíci 31:45 + 8:36
7. Sikora Jan 85C0700 ProvodovJan 35:14 + 12:05
8. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 37:50 + 14:41
9. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 38:03 + 14:54
Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha DISK
H10
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 22:13
2. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 22:18 + 0:05
3. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 22:25 + 0:12
4. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 22:33 + 0:20
5. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 24:31 + 2:18
6. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 24:34 + 2:21
7. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 25:11 + 2:58
8. Šneider Kvido ASU0749 Magnus Orienteering 27:07 + 4:54
9. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 27:12 + 4:59
10. Oujeský Dan ADA0701 OOB Spartak Adamov 27:49 + 5:36
11. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 28:12 + 5:59
12. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 33:19 + 11:06
13. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 35:36 + 13:23
14. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 36:28 + 14:15
15. Blecha Adam KRL0803 Kometa Kralovice 36:52 + 14:39
16. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:39 + 19:26
17. Chlubna Patrik PDY0802 Běhej Poděbrady 43:17 + 21:04
18. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 46:00 + 23:47
19. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 47:33 + 25:20
20. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 62:28 + 40:15
21. Cveček Jan SSU0701 SK Severka Šumperk 68:47 + 46:34
22. Pavlík Vojtěch PDY0801 Běhej Poděbrady 70:22 + 48:09
23. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 85:16 + 63:03
Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín DISK
H12
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 22:53
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 24:11 + 1:18
3. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 24:22 + 1:29
4. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:27 + 1:34
5. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 25:57 + 3:04
6. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 26:13 + 3:20
7. Městka Václav VSP0600 USK Praha 27:06 + 4:13
8. Meier David VSP0606 USK Praha 28:52 + 5:59
9. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 29:53 + 7:00
10. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 30:03 + 7:10
11. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 30:15 + 7:22
12. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 30:39 + 7:46
13. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 30:58 + 8:05
14. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 36:15 + 13:22
15. Oujeský Lukáš ADA0504 OOB Spartak Adamov 37:33 + 14:40
16. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 38:24 + 15:31
17. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 41:03 + 18:10
18. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 43:38 + 20:45
19. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 48:17 + 25:24
H14
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 24:00
2. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:15 + 0:15
3. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 27:13 + 3:13
4. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 28:09 + 4:09
5. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 29:37 + 5:37
6. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:51 + 5:51
7. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 30:07 + 6:07
8. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 30:18 + 6:18
9. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:10 + 7:10
10. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 31:52 + 7:52
11. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 32:49 + 8:49
12. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 32:51 + 8:51
13. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 36:45 + 12:45
14. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 36:56 + 12:56
15. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 42:34 + 18:34
16. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 49:35 + 25:35
17. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 59:18 + 35:18
18. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 71:44 + 47:44
Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Pavlík Mojmír PDY0403 Běhej Poděbrady DISK
H16
3.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 26:15
2. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 26:46 + 0:31
3. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 26:51 + 0:36
4. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 28:37 + 2:22
5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 29:14 + 2:59
6. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 29:18 + 3:03
7. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 31:41 + 5:26
8. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 32:26 + 6:11
9. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 34:05 + 7:50
10. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 35:15 + 9:00
11. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:52 + 9:37
12. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 35:55 + 9:40
13. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:51 + 10:36
14. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 38:04 + 11:49
15. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 38:18 + 12:03
16. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 39:12 + 12:57
17. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 39:56 + 13:41
18. Šimek Štěpán UOL0104 SOB Olomouc 40:14 + 13:59
H18
4.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 38:18
2. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 40:15 + 1:57
3. Honkyš Jan JPV9912 Oddíl OS SK Prostějov 49:18 + 11:00
H21E
5.90 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8403
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 38:29 8731
2. Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice 40:45 + 2:16 8256
3. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:55 + 2:26 8221
4. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 42:36 + 4:07 7868
5. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 42:37 + 4:08 7864
6. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:40 + 4:11 7854
7. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 43:03 + 4:34 7773
8. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 43:07 + 4:38 7759
9. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 44:00 + 5:31 7574
10. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 44:27 + 5:58 7480
11. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 44:30 + 6:01 7469
12. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 45:10 + 6:41 7329
13. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 45:30 + 7:01 7259
14. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 46:22 + 7:53 7078
15. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 46:32 + 8:03 7043
16. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 47:19 + 8:50 6878
17. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 47:35 + 9:06 6822
18. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 48:10 + 9:41 6700
19. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 48:16 + 9:47 6679
20. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:20 + 10:51 6455
21. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 49:26 + 10:57 6434
22. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 50:22 + 11:53 6238
23. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 50:32 + 12:03 6203
24. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:15 + 12:46 6053
25. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 51:29 + 13:00 6004
26. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 51:44 + 13:15 5952
27. Ščerbavičius Edvardas 16L8100 Fortuna OK 52:53 + 14:24
28. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:10 + 14:41 5651
29. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 53:35 + 15:06 5563
30. Kala Matěj OOL8901 SK Haná orienteering 53:58 + 15:29 5483
31. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:50 + 16:21 5301
32. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 55:07 + 16:38 5242
33. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:08 + 17:39 5028
34. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:14 + 17:45 5007
35. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 57:10 + 18:41 4812
36. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 62:14 + 23:45
37. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 62:15 + 23:46 3745
38. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:31 + 24:02 3689
Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H21A
5.10 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7226
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 39:25 7525
2. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 41:57 + 2:32 7080
3. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 41:59 + 2:34 7074
4. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 43:03 + 3:38 6886
5. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 43:23 + 3:58 6828
6. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 43:24 + 3:59 6825
7. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 43:26 + 4:01 6819
8. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 43:27 + 4:02 6816
9. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 45:02 + 5:37 6538
10. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 45:12 + 5:47 6509
11. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 46:16 + 6:51 6321
12. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:27 + 7:02 6289
13. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 46:58 + 7:33 6198
14. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 47:09 + 7:44 6166
15. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 47:33 + 8:08 6096
16. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 48:03 + 8:38 6008
17. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 49:51 + 10:26 5691
18. Randík Jan SOB8703 SOBSA 51:24 + 11:59 5419
19. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 51:57 + 12:32 5322
20. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:09 + 13:44 5111
21. Purkyt Jan TAP8705 KOB TRETRA Praha 54:15 + 14:50 4918
22. Forrai Miklos 65H Hod-mentor SE 54:29 + 15:04
23. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:34 + 15:09 4862
24. Fortunato Jorge 1GP8900 ORI-ESTARREJA 55:22 + 15:57
25. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 55:47 + 16:22 4649
26. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 57:17 + 17:52
27. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 58:44 + 19:19
28. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 59:35 + 20:10 3981
29. Vojtík Petr DKP7203 Oddíl OB Kotlářka 73:19 + 33:54 1567
Forrai Gabor 65H Hod-mentor SE DISK
Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava DISK 0
Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast DISK 0
H21B
4.90 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5549
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 46:55 5642
2. O'Keefe James 31U O'Keefe 47:02 + 0:07
3. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 47:24 + 0:29 5586
4. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 48:50 + 1:55 5420
5. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 51:01 + 4:06
6. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 52:16 + 5:21 5020
7. Mutina Jiří BFM9101 SKOB Frýdek - Místek 52:40 + 5:45 4974
8. Kučera Michal STH9201 SK Studenec 53:30 + 6:35 4877
9. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 55:59 + 9:04 4588
10. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 56:54 + 9:59 4481
11. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 57:04 + 10:09 4462
12. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 58:42 + 11:47 4272
13. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 59:58 + 13:03 4125
14. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:32 + 14:37 3943
15. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 64:45 + 17:50 3568
16. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 69:03 + 22:08
17. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 69:31 + 22:36 3014
18. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 71:20 + 24:25 2803
19. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 84:23 + 37:28
20. Novotný Radek SRK9101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:13 + 40:18 956
Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř DISK 0
Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
Cikhardt Jakub TAP8706 KOB TRETRA Praha DISK 0
Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný DISK 0
H21C
4.30 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3428
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 39:07 3537
2. Žemlík Boleslav KVS9101 SKOB Kobra Vsetín 40:01 + 0:54
3. Dudík Petr JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov 40:04 + 0:57 3456
4. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 42:00 + 2:53 3292
5. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 45:26 + 6:19 3001
6. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 45:42 + 6:35 2978
7. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 46:44 + 7:37 2890
8. Mutina Václav BFM9301 SKOB Frýdek - Místek 47:24 + 8:17 2834
9. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 49:17 + 10:10 2674
10. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 50:41 + 11:34 2555
11. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 52:02 + 12:55 2441
12. Švestka Vít 2ZZ9700 KOALA 54:06 + 14:59
13. Honkyš Pavel JPV9707 Oddíl OS SK Prostějov 54:43 + 15:36 2213
14. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 56:25 + 17:18 2069
15. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 56:55 + 17:48 2026
16. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 58:42 + 19:35 1875
17. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 59:30 + 20:23 1807
18. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 64:05 + 24:58 1418
19. Samek Dávid 3BZ8600 Neregistrovaní - MNK 85:35 + 46:28
20. Nechvíle Daniel PDY9600 Běhej Poděbrady 98:29 + 59:22 0
21. Sulyok Denes 3BZ8601 Neregistrovaní - MNK 173:12 + 134:05
Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice DISK 0
H35
4.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 37:50
2. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 40:40 + 2:50
3. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 40:48 + 2:58
4. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 41:08 + 3:18
5. Rada Pavel ABM7401 KOB ALFA Brno 42:36 + 4:46
6. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 43:16 + 5:26
7. Hašek Jakub 5DX8000 5dixi club 45:37 + 7:47
8. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 46:20 + 8:30
9. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 46:27 + 8:37
10. Härtelt Daniel 26D OLV Potsdam 48:58 + 11:08
11. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 49:13 + 11:23
12. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 50:33 + 12:43
13. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 51:04 + 13:14
14. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 52:39 + 14:49
15. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 53:37 + 15:47
16. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 54:43 + 16:53
17. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 54:57 + 17:07
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 60:09 + 22:19
19. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 60:28 + 22:38
20. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 63:40 + 25:50
21. Šíma Pavel PZR7838 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:01 + 26:11
22. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 66:27 + 28:37
23. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 66:29 + 28:39
24. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 70:26 + 32:36
25. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 71:31 + 33:41
26. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 71:40 + 33:50
27. Jurenka Pavel JPV8101 Oddíl OS SK Prostějov 73:23 + 35:33
28. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 78:57 + 41:07
29. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 84:31 + 46:41
Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno DISK
Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga DISK
Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice DISK
Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha DISK
Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H40
4.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB TRETRA Praha 38:49
2. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 38:58 + 0:09
3. Kalous Antonín KON7708 KOB Konice 42:01 + 3:12
4. Žáček Zbyněk RBK7101 SK Radioklub Blansko 42:40 + 3:51
5. Cveček Martin PVP7400 VSS Přírodověda Praha 45:09 + 6:20
6. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 45:14 + 6:25
7. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 45:58 + 7:09
8. Sędłak Krystian 23P7300 OK!Sport Warszawa 46:34 + 7:45
9. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 48:22 + 9:33
10. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 49:36 + 10:47
11. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 50:17 + 11:28
12. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 58:49 + 20:00
13. Thunwall Mats 1HS7300 Fagersta OK 59:00 + 20:11
14. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 66:48 + 27:59
15. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 68:27 + 29:38
16. Wolniewicz Paweł 3IP Wolniewicz 72:54 + 34:05
17. Vambera Filip TUR7305 OOB TJ Turnov 75:03 + 36:14
18. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 75:05 + 36:16
19. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 79:25 + 40:36
20. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:42 + 42:53
21. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 83:11 + 44:22
22. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:22 + 55:33
23. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 100:39 + 61:50
Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering DISK
Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice DISK
H45
4.10 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 35:31
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 39:34 + 4:03
3. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 40:42 + 5:11
4. Tereschenkov Valery 13R6900 SMOLENSK 40:52 + 5:21
5. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 41:57 + 6:26
6. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 43:15 + 7:44
7. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 43:21 + 7:50
8. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 45:11 + 9:40
9. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 45:14 + 9:43
10. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 45:21 + 9:50
10. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 45:21 + 9:50
12. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 45:22 + 9:51
13. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 45:45 + 10:14
13. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 45:45 + 10:14
15. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 47:41 + 12:10
16. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 50:52 + 15:21
17. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:22 + 15:51
18. Klaška Jan 91Z6900 1. ScioŠkola Praha 51:43 + 16:12
19. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 53:32 + 18:01
20. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 54:19 + 18:48
21. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 54:20 + 18:49
22. Tichý Borys DOB5500 KOB Dobruška 56:48 + 21:17
23. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:49 + 21:18
24. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:14 + 21:43
25. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 58:40 + 23:09
26. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 59:11 + 23:40
27. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 60:34 + 25:03
28. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 63:10 + 27:39
29. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 63:47 + 28:16
30. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 64:35 + 29:04
31. Kašpar Ludvík ZAK7200 OK Netopýr Zákupy 65:27 + 29:56
32. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 65:44 + 30:13
33. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 69:08 + 33:37
34. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 69:15 + 33:44
35. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:23 + 33:52
36. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:04 + 35:33
37. Klír Václav 2SZ6800 OB AERO OV 75:29 + 39:58
38. Mokrý Pavel ABM6801 KOB ALFA Brno 76:29 + 40:58
39. Marszalek Marcin 23P0020 OK!Sport Warszawa 81:02 + 45:31
40. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 84:14 + 48:43
41. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 85:43 + 50:12
42. Plachý Martin JPV6515 Oddíl OS SK Prostějov 88:33 + 53:02
43. Šneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 90:29 + 54:58
44. Kynčl Stanislav JIL6401 OK Jilemnice 104:30 + 68:59
Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H50
3.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 33:56
2. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 34:01 + 0:05
3. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 36:16 + 2:20
4. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 38:28 + 4:32
5. Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 38:39 + 4:43
6. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 39:33 + 5:37
7. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 40:38 + 6:42
8. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 40:49 + 6:53
9. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 43:01 + 9:05
10. Miháczi Zoltán 12H6700 Tipo Orienteering Club 44:39 + 10:43
11. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 45:06 + 11:10
12. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 45:09 + 11:13
13. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 46:26 + 12:30
14. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 47:33 + 13:37
15. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 49:01 + 15:05
16. Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport Warszawa 49:31 + 15:35
17. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 51:04 + 17:08
18. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 51:47 + 17:51
19. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 52:57 + 19:01
20. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:32 + 19:36
21. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 54:16 + 20:20
22. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 55:02 + 21:06
23. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 55:51 + 21:55
24. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 56:00 + 22:04
25. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 57:25 + 23:29
26. Dragowski Marek 23P6500 OK!Sport Warszawa 58:17 + 24:21
27. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 58:23 + 24:27
28. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 60:32 + 26:36
29. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 78:42 + 44:46
30. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 81:46 + 47:50
31. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 82:48 + 48:52
32. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 83:37 + 49:41
33. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 122:35 + 88:39
Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport DISK
Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering DISK
Král Martin JIL6101 OK Jilemnice DISK
H55
3.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 32:27
2. Ziaziulia Ivanas 28L Saule OK 32:50 + 0:23
3. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 33:47 + 1:20
4. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 34:54 + 2:27
5. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 35:57 + 3:30
6. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 36:43 + 4:16
7. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 37:50 + 5:23
8. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 38:44 + 6:17
9. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 40:27 + 8:00
10. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 40:32 + 8:05
11. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:26 + 8:59
12. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 42:47 + 10:20
13. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 42:57 + 10:30
14. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:56 + 11:29
15. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 44:50 + 12:23
16. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 46:38 + 14:11
17. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 49:07 + 16:40
18. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 49:45 + 17:18
19. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 49:55 + 17:28
20. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 49:59 + 17:32
21. Carlsson Christer 68S IK Uven 50:50 + 18:23
22. Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava 51:34 + 19:07
23. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 57:31 + 25:04
24. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 57:56 + 25:29
25. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 61:05 + 28:38
26. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 62:38 + 30:11
27. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 67:44 + 35:17
28. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 72:11 + 39:44
29. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 73:59 + 41:32
30. Fortunato Carlos 1GP6200 ORI-ESTARREJA 81:03 + 48:36
H60
3.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 32:55
2. Trydzenski Henadzi 21B5500 Peleng-Vimpel 33:27 + 0:32
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 34:29 + 1:34
4. Hruška Jiří OSN5501 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:37 + 2:42
5. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 38:02 + 5:07
6. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 5:47
7. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 38:59 + 6:04
8. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 40:23 + 7:28
9. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 43:08 + 10:13
10. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 45:35 + 12:40
11. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:47 + 12:52
12. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 48:00 + 15:05
13. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 54:33 + 21:38
14. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:35 + 21:40
15. LE CALVEZ Jeno 82F5700 Individuel BZH 57:31 + 24:36
16. Junek Petr STH5501 SK Studenec 59:00 + 26:05
17. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:24 + 30:29
18. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 66:52 + 33:57
H65
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 29:50
2. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 32:18 + 2:28
3. Uher Petr VSP5001 USK Praha 35:44 + 5:54
4. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 38:03 + 8:13
5. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 43:24 + 13:34
6. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 43:57 + 14:07
7. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 43:58 + 14:08
8. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 44:00 + 14:10
9. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 46:16 + 16:26
10. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 46:38 + 16:48
11. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 48:37 + 18:47
12. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 49:05 + 19:15
13. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 55:34 + 25:44
14. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 58:10 + 28:20
15. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:20 + 28:30
16. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 60:44 + 30:54
17. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 63:07 + 33:17
18. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 64:51 + 35:01
19. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 68:00 + 38:10
20. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 78:08 + 48:18
21. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 88:14 + 58:24
H70
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 37:15
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:19 + 1:04
3. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 44:16 + 7:01
4. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 46:15 + 9:00
5. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 47:59 + 10:44
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 48:48 + 11:33
7. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 53:48 + 16:33
8. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 57:45 + 20:30
9. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 59:35 + 22:20
10. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 59:50 + 22:35
11. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 72:13 + 34:58
Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice DISK
H75
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 47:01
2. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 48:36 + 1:35
3. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:29 + 6:28
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 59:15 + 12:14
5. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 61:21 + 14:20
6. Diener Herbert MOV4101 SKOB Ostrava 65:23 + 18:22
7. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 76:32 + 29:31
8. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:36 + 29:35
9. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 80:24 + 33:23
10. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 110:46 + 63:45
H80
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 47:36
2. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 51:36 + 4:00