Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E3

Datum:
03.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fencl Jiří
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H75B     HDR     OPEN     P    
D10N
3.60 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíková Anna UBM0855 C MENISKOS Brno 25:18
2. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 28:25 + 3:07
3. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:43 + 4:25
4. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 30:57 + 5:39
5. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 32:19 + 7:01
6. Belžíková Nelly KVS0958 C SKOB Kobra Vsetín 33:08 + 7:50
7. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:34 + 12:16
8. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:57 + 13:39
9. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 47:52 + 22:34
10. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 56:16 + 30:58
11. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 66:15 + 40:57
12. Hovorková Elen LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice 71:14 + 45:56
Horvátová Eva NER C DISK
Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D10C
2.30 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 21:02
2. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 21:15 + 0:13
3. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 21:24 + 0:22
4. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 21:37 + 0:35
5. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 21:59 + 0:57
6. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 22:13 + 1:11
7. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 23:29 + 2:27
8. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 25:19 + 4:17
9. Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk 25:24 + 4:22
10. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:25 + 4:23
11. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 26:05 + 5:03
12. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 26:43 + 5:41
13. Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 27:23 + 6:21
14. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 27:28 + 6:26
15. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 27:47 + 6:45
16. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 28:54 + 7:52
17. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 29:24 + 8:22
18. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 29:37 + 8:35
19. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 29:53 + 8:51
20. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 30:48 + 9:46
21. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 32:09 + 11:07
22. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 34:54 + 13:52
23. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 35:17 + 14:15
24. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:15 + 17:13
25. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 38:45 + 17:43
26. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:51 + 24:49
27. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 50:23 + 29:21
28. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 54:45 + 33:43
29. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 86:33 + 65:31
D12A
2.90 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 23:27
1. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 23:27 + 0:00
3. Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 23:56 + 0:29
4. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 23:59 + 0:32
5. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 25:03 + 1:36
6. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 25:57 + 2:30
7. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 27:09 + 3:42
8. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 27:24 + 3:57
9. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:35 + 4:08
10. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 29:06 + 5:39
11. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 29:55 + 6:28
12. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 30:37 + 7:10
13. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 30:55 + 7:28
14. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 31:51 + 8:24
15. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 32:22 + 8:55
16. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 32:33 + 9:06
17. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 37:22 + 13:55
18. Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 38:00 + 14:33
19. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 38:43 + 15:16
D12B
2.70 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 23:15
2. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 24:25 + 1:10
3. Cetlová Magdaléna AOP0552 C Orientační Běh Opava 24:39 + 1:24
4. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 24:57 + 1:42
5. Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 25:09 + 1:54
6. Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 26:08 + 2:53
7. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:05 + 3:50
8. Morávková Alžběta SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové 27:55 + 4:40
9. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 29:35 + 6:20
10. Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 29:44 + 6:29
11. Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 31:07 + 7:52
12. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 32:06 + 8:51
13. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 35:10 + 11:55
14. Košková Martina SHK0652 C OK Slavia Hradec Králové 35:41 + 12:26
15. Petrásová Michaela LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice 41:51 + 18:36
16. Dvořáková Anežka LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice 42:09 + 18:54
Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov DISK
D14A
3.90 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 28:06
2. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 28:45 + 0:39
3. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:43 + 2:37
4. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 32:25 + 4:19
5. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 33:26 + 5:20
6. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 34:02 + 5:56
7. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:12 + 6:06
8. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:18 + 6:12
9. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 35:22 + 7:16
10. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 35:47 + 7:41
11. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 36:15 + 8:09
12. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 37:10 + 9:04
13. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 37:30 + 9:24
14. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 38:26 + 10:20
15. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 38:47 + 10:41
16. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 39:23 + 11:17
17. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:34 + 12:28
18. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 40:47 + 12:41
19. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 43:18 + 15:12
20. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 44:05 + 15:59
21. Čelechovská Radka UBM0451 C MENISKOS Brno 48:53 + 20:47
22. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 50:38 + 22:32
23. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 56:08 + 28:02
24. Maršounová Jana SHK0454 C OK Slavia Hradec Králové 73:10 + 45:04
25. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 78:57 + 50:51
Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno DISK
D16B
4.20 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 28:32
2. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 28:53 + 0:21
3. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 30:43 + 2:11
4. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 31:37 + 3:05
4. Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 31:37 + 3:05
6. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 31:46 + 3:14
7. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 32:10 + 3:38
8. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 33:05 + 4:33
9. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 34:41 + 6:09
10. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 35:09 + 6:37
11. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 35:17 + 6:45
12. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:01 + 7:29
13. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 36:07 + 7:35
14. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 36:39 + 8:07
15. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 37:52 + 9:20
16. Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 38:02 + 9:30
17. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 38:06 + 9:34
18. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 38:56 + 10:24
19. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:03 + 13:31
20. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 43:43 + 15:11
21. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 45:09 + 16:37
22. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 45:44 + 17:12
23. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 50:33 + 22:01
24. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 67:22 + 38:50
Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka DISK
D18B
5.00 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 36:13
2. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 38:23 + 2:10
3. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 38:45 + 2:32
4. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:47 + 4:34
5. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 41:22 + 5:09
6. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 44:02 + 7:49
7. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 48:59 + 12:46
8. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 49:33 + 13:20
9. Boková Ivana ZAM9952 C OB TJ Sokol Žamberk 49:59 + 13:46
10. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 50:36 + 14:23
11. Hápová Petra PHK0051 A OK 99 Hradec Králové 50:55 + 14:42
12. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 51:14 + 15:01
13. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 51:24 + 15:11
14. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:05 + 16:52
15. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 53:20 + 17:07
16. Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 60:03 + 23:50
Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava DISK
D21A
7.40 km, 150 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8758
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 49:48 8956
2. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 49:59 + 0:11 8924
3. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 53:04 + 3:16 8394
4. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 53:15 + 3:27 8363
5. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 53:22 + 3:34 8343
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 53:39 + 3:51 8294
7. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:23 + 6:35 7824
8. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 56:26 + 6:38 7816
9. Petráčková Klára LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice 58:45 + 8:57 7417
10. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 61:38 + 11:50 6922
11. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 62:30 + 12:42 6773
12. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 66:14 + 16:26 6131
13. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 67:38 + 17:50 5890
14. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 69:23 + 19:35 5590
15. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 71:33 + 21:45 5217
16. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 79:03 + 29:15 3928
17. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 80:03 + 30:15 3756
D21B
6.20 km, 105 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5203
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 48:34 5541
2. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:06 + 3:32 5187
3. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:09 + 6:35 4881
4. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 61:57 + 13:23 4200
4. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 61:57 + 13:23 4200
6. Fenclová Tereza LPU9752 C OK Lokomotiva Pardubice 63:13 + 14:39 4073
6. Šádková Martina PHK9653 C OK 99 Hradec Králové 63:13 + 14:39 4073
8. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 64:29 + 15:55 3946
9. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:12 + 16:38 3874
10. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 69:33 + 20:59 3439
11. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 70:09 + 21:35
12. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 72:12 + 23:38 3173
13. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:10 + 24:36 3076
14. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 75:40 + 27:06 2826
15. Hercigová Anna JHB9159 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:18 + 29:44 2562
D21C
5.60 km, 90 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3528
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:09 3696
2. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 52:08 + 0:59 3631
3. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 57:50 + 6:41 3257
4. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:12 + 8:03 3167
5. Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 61:04 + 9:55 3045
6. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:10 + 10:01 3038
7. Krejčí Lenka PTE8350 C TJ Sokol Ptení 61:17 + 10:08
8. Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 62:36 + 11:27 2944
9. Martincová Kristýna CHT8551 C OOB SK Chrast 64:38 + 13:29 2810
10. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 69:32 + 18:23 2488
11. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 70:11 + 19:02 2446
D35B
5.10 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:20
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 39:48 + 0:28
3. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 40:22 + 1:02
4. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 40:47 + 1:27
5. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 41:01 + 1:41
6. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 43:17 + 3:57
7. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 43:27 + 4:07
8. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:12 + 4:52
9. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:58 + 5:38
10. Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast 45:14 + 5:54
11. Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 45:33 + 6:13
12. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 46:03 + 6:43
13. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 46:45 + 7:25
14. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 46:52 + 7:32
15. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:56 + 9:36
16. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:03 + 9:43
17. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 49:17 + 9:57
18. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 50:15 + 10:55
19. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:17 + 10:57
20. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 52:10 + 12:50
21. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 52:36 + 13:16
22. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 13:19
23. Rančáková Barbora 74C8151 C NER 52:59 + 13:39
24. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 53:37 + 14:17
25. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 54:36 + 15:16
26. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 62:00 + 22:40
27. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 66:45 + 27:25
28. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:39 + 28:19
Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:42 +
D35C
4.20 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 33:59
2. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 38:17 + 4:18
3. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:32 + 4:33
4. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 39:41 + 5:42
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 39:50 + 5:51
6. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 40:12 + 6:13
7. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 40:37 + 6:38
8. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 43:35 + 9:36
8. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 9:36
10. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:11 + 10:12
11. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 44:44 + 10:45
12. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:28 + 11:29
13. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 45:44 + 11:45
14. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 48:47 + 14:48
15. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 49:42 + 15:43
16. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 49:57 + 15:58
17. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 50:10 + 16:11
18. Tichá Elena LPU8258 C OK Lokomotiva Pardubice 52:07 + 18:08
19. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 52:14 + 18:15
20. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 52:18 + 18:19
21. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 52:22 + 18:23
22. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:27 + 21:28
23. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 55:39 + 21:40
24. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 56:23 + 22:24
25. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:30 + 22:31
26. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 57:46 + 23:47
27. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 59:21 + 25:22
28. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 59:46 + 25:47
29. Zámečníková Jitka 3VX7450 C Zámečníci 62:21 + 28:22
Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D45B
4.90 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 35:58
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 39:17 + 3:19
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 41:46 + 5:48
4. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 42:55 + 6:57
5. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:00 + 7:02
6. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 43:39 + 7:41
7. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:29 + 8:31
8. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 44:47 + 8:49
9. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 46:17 + 10:19
10. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 46:31 + 10:33
11. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:05 + 11:07
12. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 47:49 + 11:51
13. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:17 + 12:19
14. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 49:08 + 13:10
15. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 49:15 + 13:17
16. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 49:43 + 13:45
17. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 50:41 + 14:43
18. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 52:28 + 16:30
19. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 52:55 + 16:57
20. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:58 + 17:00
21. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 53:03 + 17:05
22. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 53:17 + 17:19
23. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 57:55 + 21:57
24. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 57:57 + 21:59
25. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 58:17 + 22:19
26. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 59:42 + 23:44
27. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 63:42 + 27:44
28. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:10 + 29:12
29. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 65:21 + 29:23
30. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 65:26 + 29:28
31. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 67:54 + 31:56
32. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 69:45 + 33:47
33. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 78:18 + 42:20
D45C
3.60 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 34:44
2. Nykodýmová Monika TBM6870 C KOS TJ Tesla Brno 40:44 + 6:00
3. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 41:32 + 6:48
4. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 41:35 + 6:51
5. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:09 + 8:25
6. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:27 + 8:43
7. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 44:11 + 9:27
8. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:38 + 9:54
9. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 45:27 + 10:43
10. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 45:41 + 10:57
11. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 46:41 + 11:57
12. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 46:57 + 12:13
13. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 47:00 + 12:16
14. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:05 + 12:21
15. Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 47:58 + 13:14
16. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 48:43 + 13:59
17. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 53:17 + 18:33
18. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 62:17 + 27:33
19. Šubrtová Petra NER C 65:35 + 30:51
20. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 68:45 + 34:01
21. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 75:23 + 40:39
Prázová Kamila SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
MS Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 59:09 + 24:25
D55B
3.60 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:21
2. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 36:09 + 0:48
3. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 40:11 + 4:50
4. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 40:15 + 4:54
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:44 + 5:23
6. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 40:56 + 5:35
7. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 42:21 + 7:00
8. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 43:04 + 7:43
9. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 43:56 + 8:35
10. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 44:47 + 9:26
11. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 44:58 + 9:37
12. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 49:25 + 14:04
13. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 50:42 + 15:21
14. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 53:02 + 17:41
15. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 53:32 + 18:11
16. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 54:06 + 18:45
17. Daví Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 55:15 + 19:54
18. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 57:46 + 22:25
19. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 70:17 + 34:56
20. Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové 83:13 + 47:52
D55C
3.20 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 39:27
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 41:35 + 2:08
3. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:29 + 3:02
4. Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové 43:15 + 3:48
5. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:06 + 4:39
6. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 45:24 + 5:57
7. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 45:55 + 6:28
8. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 62:07 + 22:40
9. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 66:47 + 27:20
D65B
3.20 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 35:43
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 38:06 + 2:23
3. Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 45:40 + 9:57
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 49:19 + 13:36
5. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:34 + 15:51
6. Lohrová Jarmila SCP0 C OK Sparta Praha 58:31 + 22:48
7. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:49 + 23:06
8. Bogdálková Věra LBM4858 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:12 + 38:29
Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H10N
3.60 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 20:52
2. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 22:30 + 1:38
3. Veselý Štěpán VIC0712 C OB Vizovice 25:27 + 4:35
4. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 27:52 + 7:00
5. Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 28:20 + 7:28
6. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:51 + 7:59
7. Meduna Ondřej STH0707 C SK Studenec 29:07 + 8:15
8. Bořil David PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:21 + 8:29
9. Švestka Štěpán KVS0711 C SKOB Kobra Vsetín 29:41 + 8:49
10. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 29:57 + 9:05
10. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 29:57 + 9:05
12. Cipryán Tobiáš BZP0701 C Báječné ženy v orientačním běhu 30:23 + 9:31
13. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 32:27 + 11:35
14. Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 33:10 + 12:18
15. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 34:02 + 13:10
16. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 35:45 + 14:53
17. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 37:49 + 16:57
18. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 39:04 + 18:12
19. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 39:49 + 18:57
20. Škorpík Jaromír LPU0849 C OK Lokomotiva Pardubice 41:04 + 20:12
21. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:22 + 20:30
22. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 41:48 + 20:56
23. Bezvoda Jakub SHK0807 C OK Slavia Hradec Králové 43:45 + 22:53
24. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:03 + 23:11
25. Pilař František CEP0900 C Čepíci 44:33 + 23:41
26. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:11 + 24:19
27. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 49:56 + 29:04
Goláň Antonín LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Baláž Viktor SHK0803 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H10C
2.30 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 18:33
2. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 18:44 + 0:11
3. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 18:47 + 0:14
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 21:55 + 3:22
5. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 22:28 + 3:55
6. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 22:48 + 4:15
7. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 23:33 + 5:00
8. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 24:19 + 5:46
9. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 24:26 + 5:53
10. Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 24:48 + 6:15
11. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 24:51 + 6:18
12. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 25:15 + 6:42
13. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 25:51 + 7:18
13. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 25:51 + 7:18
15. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 25:52 + 7:19
16. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 26:37 + 8:04
17. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:53 + 8:20
18. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:35 + 10:02
19. Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 29:14 + 10:41
20. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 29:22 + 10:49
21. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 29:32 + 10:59
22. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 29:39 + 11:06
23. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 32:05 + 13:32
24. Kurka Antonín SHK0700 C OK Slavia Hradec Králové 32:12 + 13:39
25. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 33:10 + 14:37
26. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:06 + 15:33
27. Goláň František LPU0803 C OK Lokomotiva Pardubice 34:50 + 16:17
28. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 36:43 + 18:10
29. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 36:48 + 18:15
30. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 69:42 + 51:09
H12A
3.50 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 27:29
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 28:40 + 1:11
3. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 29:08 + 1:39
4. Svoboda Antonín VPM0601 B KOS Slavia Plzeň 30:05 + 2:36
5. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 30:55 + 3:26
6. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 30:59 + 3:30
7. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 31:21 + 3:52
8. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:29 + 4:00
9. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 31:57 + 4:28
10. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 33:38 + 6:09
11. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 33:40 + 6:11
12. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 33:46 + 6:17
13. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 34:11 + 6:42
14. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 34:27 + 6:58
15. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:41 + 8:12
16. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 36:00 + 8:31
17. Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 36:32 + 9:03
18. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 36:52 + 9:23
19. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 38:37 + 11:08
20. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 39:51 + 12:22
21. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 48:19 + 20:50
22. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:21 + 21:52
Fuchs Marek TBM0 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Pajger Miroslav 38S0500 C VZA Žilina DISK
H12B
2.90 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 24:24
2. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 24:26 + 0:02
3. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 25:36 + 1:12
4. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 29:09 + 4:45
5. Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice 32:01 + 7:37
6. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 33:21 + 8:57
7. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 39:46 + 15:22
8. Dvořák Vojtěch LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice 43:55 + 19:31
9. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 45:25 + 21:01
10. Novák Tadeáš CTB0640 C SK OB Chotěboř 45:26 + 21:02
11. Munzar Jakub LPU0606 C OK Lokomotiva Pardubice 46:33 + 22:09
12. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 46:41 + 22:17
13. Planík Martin STH0601 C SK Studenec 52:43 + 28:19
14. Balcar Jiří SHK0600 C OK Slavia Hradec Králové 61:51 + 37:27
Krumphanzl Šimon SCP0549 C OK Sparta Praha DISK
Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov DISK
H14A
4.70 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:46
2. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 30:21 + 0:35
3. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 31:21 + 1:35
4. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:23 + 1:37
5. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 31:35 + 1:49
6. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 32:20 + 2:34
7. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 33:02 + 3:16
8. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 33:05 + 3:19
9. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 33:21 + 3:35
10. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 34:22 + 4:36
11. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 34:30 + 4:44
12. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 34:38 + 4:52
13. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 35:06 + 5:20
14. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 35:26 + 5:40
15. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 35:27 + 5:41
16. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:25 + 6:39
17. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 38:54 + 9:08
18. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 39:39 + 9:53
19. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 40:15 + 10:29
20. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 43:56 + 14:10
21. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 49:01 + 19:15
22. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 69:59 + 40:13
H14B
3.60 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:22
2. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:26 + 1:04
3. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 26:43 + 1:21
4. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 27:02 + 1:40
5. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 28:15 + 2:53
6. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 30:44 + 5:22
7. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 31:18 + 5:56
8. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 31:26 + 6:04
9. Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:06 + 10:44
10. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 37:31 + 12:09
11. Švestka Jakub KVS0311 C SKOB Kobra Vsetín 39:54 + 14:32
12. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 41:56 + 16:34
13. Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 42:40 + 17:18
14. Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 28:24
15. Verner Lukáš SHK0407 C OK Slavia Hradec Králové 57:58 + 32:36
16. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 80:41 + 55:19
H16B
6.20 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:08
2. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 38:26 + 1:18
3. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 39:18 + 2:10
4. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 2:35
5. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 40:12 + 3:04
6. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 3:18
7. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 40:41 + 3:33
8. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 41:21 + 4:13
9. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 41:51 + 4:43
10. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 42:01 + 4:53
11. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 42:50 + 5:42
12. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 43:34 + 6:26
13. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 44:26 + 7:18
14. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:39 + 7:31
15. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 45:04 + 7:56
16. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 45:25 + 8:17
17. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:33 + 8:25
18. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 45:41 + 8:33
19. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 47:31 + 10:23
20. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:48 + 10:40
21. Kurák Michal 84S0100 C Akademik TU Košice 48:44 + 11:36
22. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:42 + 13:34
23. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:34 + 16:26
24. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 56:22 + 19:14
25. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 60:27 + 23:19
26. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 61:00 + 23:52
27. Bořil Šimon PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:44 + 24:36
28. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 62:29 + 25:21
29. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:52 + 25:44
30. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:56 + 27:48
31. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 68:23 + 31:15
32. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:52 + 31:44
33. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 74:02 + 36:54
Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno DISK
Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín DISK
H18B
7.10 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 46:11
2. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 49:02 + 2:51
3. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 53:00 + 6:49
4. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 53:56 + 7:45
5. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:02 + 8:51
6. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 61:53 + 15:42
7. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 64:38 + 18:27
8. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 69:06 + 22:55
9. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 72:53 + 26:42
10. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 88:42 + 42:31
H21A
9.30 km, 235 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8542
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 54:05 8839
2. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 55:18 + 1:13 8653
3. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 58:42 + 4:37 8135
4. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 58:55 + 4:50 8102
5. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 59:48 + 5:43 7967
6. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 60:49 + 6:44 7812
7. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 61:24 + 7:19 7723
8. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:00 + 7:55 7632
9. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 62:37 + 8:32 7538
10. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 63:49 + 9:44 7355
11. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 64:57 + 10:52 7182
12. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:53 + 12:48 6887
13. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 67:05 + 13:00 6857
14. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 68:15 + 14:10 6679
15. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 69:44 + 15:39 6453
16. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 71:33 + 17:28 6176
17. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 71:34 + 17:29 6173
18. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 72:18 + 18:13 6061
19. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 73:07 + 19:02 5937
20. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 73:21 + 19:16 5901
21. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 74:15 + 20:10 5764
22. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 74:19 + 20:14 5754
23. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 74:28 + 20:23 5731
24. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 74:34 + 20:29 5716
25. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 74:41 + 20:36 5698
26. Lauterbach David ZAM9801 B OB TJ Sokol Žamberk 76:42 + 22:37 5390
27. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 77:47 + 23:42 5225
28. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 79:03 + 24:58 5032
29. Lesák Jakub ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk 82:45 + 28:40 4468
30. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 83:03 + 28:58 4422
31. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 93:04 + 38:59 2895
32. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 95:44 + 41:39 2489
Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21B
7.90 km, 145 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6850
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 52:29 7011
2. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:22 + 1:53 6771
3. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 54:23 + 1:54 6769
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 54:40 + 2:11 6733
5. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 54:45 + 2:16 6722
6. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 58:06 + 5:37 6295
7. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 58:30 + 6:01 6244
8. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 59:11 + 6:42 6157
9. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 59:42 + 7:13 6091
10. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:40 + 8:11 5968
11. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 61:27 + 8:58 5868
12. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 62:00 + 9:31 5798
13. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 62:57 + 10:28 5677
14. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:45 + 11:16 5575
15. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:13 + 11:44 5516
16. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:34 + 12:05 5471
17. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:24 + 12:55 5365
18. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:04 + 16:35 4897
19. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 69:36 + 17:07 4829
20. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 71:16 + 18:47 4617
21. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 72:47 + 20:18 4424
21. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 72:47 + 20:18 4424
23. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 73:40 + 21:11 4311
24. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 74:48 + 22:19 4167
25. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 76:12 + 23:43 3988
26. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 76:31 + 24:02 3948
27. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 76:34 + 24:05 3941
28. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 77:47 + 25:18 3786
29. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 79:11 + 26:42 3608
30. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 80:18 + 27:49 3466
31. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 82:15 + 29:46
32. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 84:33 + 32:04 2924
33. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 87:08 + 34:39 2595
34. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 91:49 + 39:20 1998
Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava DISK 0
H21C
6.50 km, 120 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5198
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Axmann Šimon 44C8700 C Neregistrovaní 45:33
2. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 45:46 + 0:13 5337
3. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 47:11 + 1:38 5180
4. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 48:07 + 2:34 5077
5. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 51:29 + 5:56 4705
6. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 51:38 + 6:05 4688
7. Chlupáč Dominik ZAM9320 C OB TJ Sokol Žamberk 56:25 + 10:52
8. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 56:40 + 11:07 4132
9. Urbánek Jan 3AZ C Nereg DKP 57:18 + 11:45
10. Jochec Michal VIC9704 C OB Vizovice 59:01 + 13:28 3872
11. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 59:49 + 14:16 3784
12. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 61:03 + 15:30 3647
13. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 63:30 + 17:57 3376
14. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 63:45 + 18:12 3349
15. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 66:11 + 20:38 3080
16. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 74:59 + 29:26 2107
17. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 79:11 + 33:38 1643
18. Humlíček Petr UBM9701 C MENISKOS Brno 97:37 + 52:04 0
Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering DISK 0
H35B
6.60 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 45:10
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 45:28 + 0:18
3. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 47:02 + 1:52
4. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 48:25 + 3:15
5. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 49:01 + 3:51
6. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 49:24 + 4:14
7. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 50:00 + 4:50
8. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 50:07 + 4:57
9. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 51:02 + 5:52
10. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 51:25 + 6:15
11. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 51:34 + 6:24
12. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 52:05 + 6:55
13. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 52:11 + 7:01
14. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 53:52 + 8:42
15. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:13 + 9:03
16. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 54:54 + 9:44
17. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 55:43 + 10:33
18. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 56:02 + 10:52
19. Mikan Tomáš NER C 56:52 + 11:42
20. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 57:13 + 12:03
21. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 57:19 + 12:09
22. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 57:25 + 12:15
23. Mikan Petr NER0 C 58:00 + 12:50
24. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:29 + 13:19
25. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 59:15 + 14:05
26. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 62:33 + 17:23
27. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 63:04 + 17:54
28. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 64:31 + 19:21
29. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 64:35 + 19:25
30. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 65:06 + 19:56
31. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 66:52 + 21:42
H35C
5.30 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 39:32
2. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 40:20 + 0:48
3. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 41:34 + 2:02
4. Sadílek Ondřej 2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadílek 43:11 + 3:39
5. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 4:39
6. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 44:17 + 4:45
7. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 47:16 + 7:44
8. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 47:32 + 8:00
9. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 48:14 + 8:42
10. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 50:35 + 11:03
11. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:50 + 11:18
12. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:24 + 11:52
13. Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 52:39 + 13:07
14. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 53:21 + 13:49
15. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 53:24 + 13:52
16. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 56:00 + 16:28
17. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 58:19 + 18:47
18. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 59:35 + 20:03
19. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 59:58 + 20:26
20. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:50 + 21:18
21. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:15 + 25:43
22. Folprecht Jaroslav TBM8040 C KOS TJ Tesla Brno 66:51 + 27:19
23. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 67:48 + 28:16
24. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 74:38 + 35:06
25. Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 105:03 + 65:31
H45B
5.50 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 35:11
2. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:29 + 0:18
3. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 35:55 + 0:44
4. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 39:04 + 3:53
5. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 39:22 + 4:11
6. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 40:02 + 4:51
7. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 42:00 + 6:49
8. Tornai Szabolcs 25H7100 C Tabáni Spartacus 42:43 + 7:32
9. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 43:40 + 8:29
10. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:45 + 8:34
11. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 45:16 + 10:05
12. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 45:18 + 10:07
13. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 47:34 + 12:23
14. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 47:36 + 12:25
15. Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 48:03 + 12:52
16. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 49:03 + 13:52
17. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 49:36 + 14:25
18. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 49:43 + 14:32
19. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 49:58 + 14:47
20. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 51:02 + 15:51
21. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:08 + 15:57
22. Klaška Jan NER C 51:32 + 16:21
23. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 51:39 + 16:28
24. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 51:58 + 16:47
25. Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 52:03 + 16:52
26. Zámečník Pavel 3VX7200 C Zámečníci 52:07 + 16:56
27. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 52:31 + 17:20
28. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:14 + 18:03
29. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 53:20 + 18:09
30. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 53:47 + 18:36
31. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 54:13 + 19:02
32. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 55:45 + 20:34
33. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 55:59 + 20:48
34. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 56:16 + 21:05
35. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 58:25 + 23:14
36. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:26 + 23:15
37. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:01 + 23:50
38. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 60:52 + 25:41
39. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 61:09 + 25:58
40. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:18 + 30:07
41. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 65:31 + 30:20
42. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 66:01 + 30:50
43. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 69:01 + 33:50
44. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 70:36 + 35:25
45. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 96:20 + 61:09
H45C
4.80 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 35:28
2. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 38:15 + 2:47
3. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 39:28 + 4:00
4. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 40:05 + 4:37
5. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 40:30 + 5:02
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 41:00 + 5:32
7. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 41:11 + 5:43
8. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 41:30 + 6:02
9. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 41:31 + 6:03
10. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 43:26 + 7:58
11. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 44:19 + 8:51
12. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 44:54 + 9:26
13. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:40 + 10:12
14. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 46:47 + 11:19
15. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 47:02 + 11:34
16. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:09 + 12:41
17. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 49:05 + 13:37
18. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 49:25 + 13:57
19. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 50:12 + 14:44
20. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 50:59 + 15:31
21. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 52:43 + 17:15
22. Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 53:18 + 17:50
23. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 54:10 + 18:42
24. Švestka Jiří KVS6911 C SKOB Kobra Vsetín 54:36 + 19:08
25. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 55:20 + 19:52
26. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:09 + 20:41
27. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 56:51 + 21:23
28. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:40 + 27:12
29. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 63:32 + 28:04
30. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:03 + 32:35
31. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 94:42 + 59:14
Nykodým Petr TBM6307 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H55B
5.20 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 38:23
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 40:19 + 1:56
3. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 41:08 + 2:45
4. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 43:38 + 5:15
5. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 44:16 + 5:53
6. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 45:53 + 7:30
7. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:57 + 7:34
8. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:45 + 8:22
9. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 46:49 + 8:26
10. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 46:50 + 8:27
11. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 47:39 + 9:16
12. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 47:43 + 9:20
13. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 47:59 + 9:36
14. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 48:01 + 9:38
15. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 49:10 + 10:47
16. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 49:18 + 10:55
17. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 50:42 + 12:19
18. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 50:52 + 12:29
19. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 50:59 + 12:36
20. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 51:05 + 12:42
21. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 51:08 + 12:45
22. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 51:47 + 13:24
23. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 52:43 + 14:20
24. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 53:17 + 14:54
25. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 53:40 + 15:17
26. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 53:43 + 15:20
27. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 54:53 + 16:30
28. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 54:59 + 16:36
29. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 59:29 + 21:06
30. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 60:30 + 22:07
31. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 70:24 + 32:01
32. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 70:34 + 32:11
33. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:25 + 33:02
34. Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA 79:27 + 41:04
H55C
4.50 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 37:00
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 42:18 + 5:18
3. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 42:43 + 5:43
4. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 43:52 + 6:52
5. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 44:06 + 7:06
6. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:27 + 7:27
7. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 46:36 + 9:36
8. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 47:47 + 10:47
9. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 48:44 + 11:44
10. Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi 51:49 + 14:49
11. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 52:09 + 15:09
12. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 55:37 + 18:37
13. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 56:21 + 19:21
14. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 56:22 + 19:22
15. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 56:28 + 19:28
16. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 57:12 + 20:12
17. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 57:45 + 20:45
18. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 60:15 + 23:15
19. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 79:55 + 42:55
20. Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 90:46 + 53:46
H65B
4.30 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:36
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 37:07 + 1:31
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 38:49 + 3:13
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 39:37 + 4:01
5. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 40:01 + 4:25
6. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 40:04 + 4:28
7. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 40:06 + 4:30
8. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 40:14 + 4:38
9. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 40:18 + 4:42
10. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:01 + 5:25
11. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 41:18 + 5:42
12. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:32 + 6:56
13. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 43:33 + 7:57
14. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:30 + 8:54
15. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 45:27 + 9:51
16. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 45:35 + 9:59
17. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 45:46 + 10:10
18. Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 46:27 + 10:51
19. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 46:40 + 11:04
20. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 48:53 + 13:17
21. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:37 + 14:01
22. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 50:25 + 14:49
23. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 53:21 + 17:45
24. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 56:06 + 20:30
25. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 56:58 + 21:22
26. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 58:30 + 22:54
27. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 59:08 + 23:32
28. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 60:29 + 24:53
29. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 64:49 + 29:13
30. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 67:04 + 31:28
Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast DISK
H75B
3.10 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 34:12
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 40:49 + 6:37
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 41:59 + 7:47
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 47:49 + 13:37
5. Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:33 + 46:21
HDR
3.60 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanousková Veronika RBK0000 C SK Radioklub Blansko 27:48
2. Janíková Klára UBM1053 C MENISKOS Brno 28:30 + 0:42
3. Jelínek Michael RUZ C TJ Růžená 29:29 + 1:41
4. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 29:50 + 2:02
5. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:42 + 5:54
6. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 34:05 + 6:17
7. Blažková Andrea ASU0899 C Magnus Orienteering 35:50 + 8:02
8. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:50 + 9:02
9. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 37:25 + 9:37
10. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 37:31 + 9:43
11. Cipryánová Viktorie BZP1350 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:33 + 9:45
12. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 10:02
13. Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 38:12 + 10:24
14. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 39:04 + 11:16
15. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 41:01 + 13:13
15. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 41:01 + 13:13
17. Odvody Vilík LPU C OK Lokomotiva Pardubice 41:56 + 14:08
18. Matys Eduard SHK0902 C OK Slavia Hradec Králové 42:56 + 15:08
19. Sochorová Kristýna SHK0953 C OK Slavia Hradec Králové 43:01 + 15:13
20. Sochor Jakub SHK0903 C OK Slavia Hradec Králové 43:03 + 15:15
21. Švestka Patrik KVS0811 C SKOB Kobra Vsetín 43:14 + 15:26
22. Salajka Tibor LBM1300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:00 + 16:12
23. Udržal Lukáš LPU C OK Lokomotiva Pardubice 44:13 + 16:25
24. Podlipný Filip NPA1202 C SK LOB Nová Paka 44:53 + 17:05
25. Pompach Tobiáš PHK C OK 99 Hradec Králové 45:12 + 17:24
26. Matys Richard SHK0602 C OK Slavia Hradec Králové 46:48 + 19:00
27. Škorpíková Markéta LPU1299 C OK Lokomotiva Pardubice 47:17 + 19:29
28. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 47:18 + 19:30
29. Jelínek Šimon RUZ C TJ Růžená 47:49 + 20:01
30. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 20:26
31. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 48:31 + 20:43
32. Hejduková Laura LBM1299 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:51 + 22:03
33. Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 49:59 + 22:11
34. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 52:24 + 24:36
35. Chaloupková Klára ZBM1260 C SK Žabovřesky Brno 58:48 + 31:00
36. Urválková Anna TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno 64:49 + 37:01
37. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 72:10 + 44:22
38. Chaloupka Matej ZBM1133 C SK Žabovřesky Brno 75:11 + 47:23
39. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 90:37 + 62:49
OPEN
4.90 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 30:05
2. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 31:09 + 1:04
3. Krčál Jaroslav LPU8407 C OK Lokomotiva Pardubice 31:56 + 1:51
4. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 34:30 + 4:25
5. Hrstka Daniel JHB8604 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:27 + 7:22
6. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 37:38 + 7:33
7. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 37:58 + 7:53
8. Frýba Dominik NER C 40:23 + 10:18
9. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 40:48 + 10:43
10. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 42:52 + 12:47
11. Přikryl Jan SSU C SK Severka Šumperk 43:24 + 13:19
12. Bencur Juraj LCE9901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:41 + 13:36
13. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 44:57 + 14:52
14. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 47:43 + 17:38
15. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 53:01 + 22:56
16. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 54:47 + 24:42
17. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 55:03 + 24:58
18. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 55:16 + 25:11
19. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 55:17 + 25:12
20. Kopecký Tomáš NER C 55:49 + 25:44
21. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:57 + 25:52
22. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 59:13 + 29:08
23. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 61:07 + 31:02
24. Waněk Hubert LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice 61:21 + 31:16
25. Hejduková Petra LBM8252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:22 + 34:17
26. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 64:40 + 34:35
27. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 64:47 + 34:42
28. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 64:48 + 34:43
29. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:46 + 35:41
30. Jireš František 3IX5900 C Zelenkovi 67:58 + 37:53
31. Erlitz Jakub 66C8601 C Amatéři 70:05 + 40:00
32. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:34 + 40:29
33. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 76:08 + 46:03
34. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 80:07 + 50:02
35. Zelenková Lenka 3IX6150 C Zelenkovi 80:54 + 50:49
36. Polách David 3MZ8000 C Neregistrovani - Vlci 99:21 + 69:16
Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia Plzeň DISK
Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga DISK
Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
P
2.70 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 18:57
2. Kyncl Tomáš NER C 21:58 + 3:01
3. Tichá Markéta 5RX C NNN 24:06 + 5:09
4. Šilerová Eva PDI8050 C 24:18 + 5:21
5. Ďoubalíková Anna CHT9651 C OOB SK Chrast 25:35 + 6:38
6. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 27:38 + 8:41
7. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 27:40 + 8:43
8. Bláha David SRK C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:09 + 9:12
9. Bořil Tomáš PZR6808 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:17 + 9:20
10. Lapáček Jiří NER C 28:30 + 9:33
11. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 28:46 + 9:49
12. Koblic Jan VAM0400 C OOB Vamberk 29:44 + 10:47
13. Lapáčková Soňa NER C 30:01 + 11:04
14. Koblic Martin VAM0606 C OOB Vamberk 30:25 + 11:28
15. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 30:38 + 11:41
16. Kovářová Ivana NER C 31:30 + 12:33
17. Hovadová Agáta SRK C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:33 + 12:36
18. Jahoda Jiří NER C 33:03 + 14:06
19. Sommer Jaroslav NER C 33:12 + 14:15
20. Daví Bety ASU C Magnus Orienteering 35:18 + 16:21
21. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 35:33 + 16:36
22. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:21 + 17:24
23. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:59 + 18:02
24. Daví Salva ASU C Magnus Orienteering 37:11 + 18:14
25. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 38:12 + 19:15
26. Švestková Jana KVS7061 C SKOB Kobra Vsetín 38:18 + 19:21
27. Musilová Jana ASUCCXX C Magnus Orienteering 38:20 + 19:23
28. Hauerlandová Jitka LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:42 + 19:45
29. Fuchs Jan TBM C KOS TJ Tesla Brno 38:55 + 19:58
30. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 41:44 + 22:47
31. Polanský Pavel PZR6201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:57 + 26:00
32. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:20 + 26:23
33. Tóth Ivett NER C 45:59 + 27:02
34. Jašek Otakar 6KC9400 C Neregistrovaný 46:47 + 27:50
35. Pinterová Kateřina VBM6651 C VSK Mendelu Brno 47:18 + 28:21
36. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 49:15 + 30:18
37. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:15 + 32:18
38. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 51:28 + 32:31
39. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:48 + 32:51
40. Beneš Miroslav 1DZ6900 C OB Jesenec 52:02 + 33:05
41. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 52:10 + 33:13
42. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 54:08 + 35:11
43. Zvolankova Martina JHB C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:02 + 36:05
44. Bašta Jaroslav DOR7401 C OK Dobříš 57:02 + 38:05
45. Lacinová Renata LPU2277 C OK Lokomotiva Pardubice 57:08 + 38:11
46. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:53 + 38:56
47. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 79:14 + 60:17
Belžík Karel KVS6611 C SKOB Kobra Vsetín DISK