Výsledky závodu: SZL 2016/2017

Datum:
18.03.2017
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
2016-11-1919.11.2016 1.závod Slezské zimní ligy MOV
2016-12-0404.12.2016 Mikuláš 2016 - XVI. ročník orientačního běhu LOV
2017-01-1414.01.2017 6. závod Slezské zimní ligy MOV
2017-02-1111.02.2017 7. závod Slezské zimní ligy MOV
2017-02-2525.02.2017 ZLínský Orientační Maraton (ZLOM) TZL
2017-03-0404.03.2017 9. závod Slezské zimní ligy 2016/2017 MOV, HAV
2017-03-1111.03.2017 10. závod Slezské zimní ligy 2016/2017 MOV
2017-03-1818.03.2017 19. ročník veřejného závodu První jarní kufrování SOP
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
DA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.  11.
1. Marszałek Hanna 11P7850
180   25,7   24   11   13   22   30   27   27        20        30
2. Horáčková Vladimíra MOV7750
159   22,7   30   13   21             23   24        23   25     
3. Vričanová Sylva HAV6751
159   22,7   18   15   22   23        24   23   27   18   22     
4. Marszałek Maria 11P7451
153   21,9   20   19   20   21        22   22        15   20   28
5. Vývodová Jana ASU9852
135   27,0   25   30   27                  30             23     
6. Kaděrová Barbora HAV7051
123   17,6   17   12   10   19        17   19   25    5   14     
7. Fukalová Hana AOP9850
112   28,0        24                  25                  30   33
8. Fujáková Katka HAV8550
 93   23,3        21   15   27                  30               
9. Wysocka Malwina 64P8500
 84   28,0        27   30                                 27     
10. Wysocka Jolanta 24P5650
 83   11,9   15    2    7   18             20         8   13     
11. Brodová Gabriela SFM7152
 82   20,5                            21   25        17   19     
12. Klose Petra SFM7351
 80   16,0        14   14                  21        13   18     
13. Fukalová Radmila AOV7051
 78   13,0        10    8             14        24    7   15     
14. Vellechová Radka AOV8050
 68   17,0        20   17             19             12          
15. Švidrnochová Hana OOP7751
 65   16,3        18    4             16                       27
16. Sukeníková Zuzana KRN8353
 65   21,7        17   24                                 24     
17. Sochorová Hana HAV6250
 64    9,1   13    6    1             13   16         3   12     
18. Létalová Soňa SFM8252
 63   21,0   22   22   19                                        
19. Bernatíková Šárka SFM7151
 60   12,0   19    9   12                             4   16     
20. Juřeníková Hana MOV8052
 52   26,0   27   25                                             
21. Warcopová Kateřina TRI0150
 46   23,0        23   23                                        
22. Karlová Eva MOV8551
 41   13,7              5             18   18                    
23. Mielcová Elena AOV6951
 40   10,0   16         3             15              6          
24. Bogucka-Jaroszek Anna
 37    9,3         3    1   16             17                    
25. Bernatíková Hana SFM0251
 34   17,0             18                            16          
26. Glabazňová Jana AOP6151
 30   30,0                                      30               
26. Koporová Petra
 30   30,0                            30                         
26. Sabelová Markéta TRI9656
 30   30,0                                           30          
26. Witkowska Ania
 30   30,0                  30                                   
30. Jastrzembská Jarmila TRI6450
 28   14,0                                           11   17     
31. Švidrnochová Lenka SOP9952
 27   27,0                       27                              
31. Tesařová Jana TRI9751
 27   27,0                                           27          
33. Kašparová Šárka AOP7251
 27   13,5        16   11                                        
34. Kurek Marta
 25   25,0                  25                                   
34. Rychlá Pavlína KRN8559
 25   25,0             25                                        
34. Tesařová Marcela LCE9450
 25   25,0                                           25          
37. Hájková Eliška KAM9851
 24   24,0                                           24          
37. Massalska Justyna
 24   24,0                  24                                   
39. Kostková Jana AOP7151
 23   23,0   23                                                  
39. Poláková Tereza TAP9853
 23   23,0                                      23               
41. Sedlářová Pavla AOP7052
 22   22,0                                           22          
42. Blahová Pavla EKP0153
 21   21,0   21                                                  
42. Miśkiewicz Martyna 23P8950
 21   21,0                                                21     
42. Mrózek Teresa TRI0251
 21   21,0                                           21          
45. Czerkawska Urszula 83P6250
 20   20,0                  20                                   
45. Svobodová Radka AOP9452
 20   20,0                            20                         
47. Miturová Radka MLA6552
 19   19,0                                           19          
48. Szczerbik Hania 42P9850
 18    9,0         4        14                                   
49. Dwojna Natalia
 17   17,0                  17                                   
50. Jirková Petra VPM8450
 16   16,0             16                                        
51. Štětínská Soňa MOV7650
 16    5,3         1    1                  14                    
52. Juřeníková Ema MOV0951
 15   15,0                                 15                    
52. Rakus Małgorzata
 15   15,0                  15                                   
54. Denysenko Tamara 38S6150
 14   14,0                                           14          
54. Haluzíková Barbora
 14   14,0   14                                                  
56. Wojarska Kamilla 2KP6050
 14    4,7   12    1    1                                        
57. Fułek Ewelina
 13    4,3   11    1    1                                        
58. Maliková Soňa
 12   12,0                            12                         
59. Zajícová Taťána BFM7752
 10   10,0                                           10          
60. Dlouhá Marta BZP7851
  9    9,0              9                                        
60. Mizerová Monika TRI9250
  9    9,0                                            9          
62. Kleinwächterová Lenka
  8    8,0         8                                             
63. Šuchová Markéta 32Z8350
  7    7,0         7                                             
64. Hanzlová Svatava HAV6651
  6    6,0              6                                        
65. Stolínová Kateřina 32Z8250
  5    5,0         5                                             
66. Stoszková Jana AOP8850
  2    2,0              2                                        
67. Majdak Danuta 2KP7450
  2    1,0         1    1                                        
68. Hoczek Ewa
  1    1,0         1                                             
68. Krejčíková Monika TZL6262
  1    1,0              1                                        
68. Muchová Barbora 6KC8550
  1    1,0              1                                        
68. Svobodová Zuzana
  1    1,0         1                                             
DB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.  11.
1. Pannová Vendula MOV7752
164   23,4   21   22   15             25   24        24   21   27
2. Masny Anna 11P8250
147   21,0   22        18             27   20        20   18   22
3. Chudíková Pavla BFM7851
137   22,8             12   24        30   27        21   23     
4. Škovroňová Hana 54C8150
128   18,3   18   16                  19   21        16   17   21
5. Pavlová Eliška MOV0650
 96   19,2   25   11                  24   19        17          
6. Štětínská Tereza MOV0751
 88   17,6        12    9        30        22        15          
7. Vébrová Šárka HAV7050
 80   20,0   20        14             23   23                    
8. Švidrnochová Eliška OOP0451
 66   22,0        21                       25                  20
9. Řeháková Jana BFM7152
 62   20,7   24   19                                      19     
10. Procházková Martina SOP7351
 61   20,3   23        16             22                         
11. Mrózek Teresa TRI0251
 60   30,0        30   30                                        
12. Vývodová Zuzana MOV6952
 60   12,0   17    5    5                  18             15     
13. Mizerová Monika TRI9250
 54   27,0        27   27                                        
14. Vavříková Iveta MOV7450
 53   17,7         9                  20                       24
15. Zbořilová Ivana
 49   24,5             19                  30                    
16. Popieluchová Ivona BFM7453
 45   22,5                                                22   23
17. Čudková Kristýna MOV0654
 43   10,8         3    6             21             13          
18. Supiková Kateřina TRI0351
 38   19,0        13   25                                        
19. Holmanová Radmila MOV6751
 37    9,3   16    6    3                            12          
20. Pavlová Libuše MOV7451
 34   17,0        17   17                                        
21. Sedlářová Pavla AOP7052
 33   33,0                                                     33
22. Svěchotová Hana MOV7150
 31   15,5        18   13                                        
23. Fukalová Hana AOP9850
 30   30,0                                      30               
23. Haltofová Romana TRI0451
 30   30,0                                           30          
23. Karlová Eva MOV8551
 30   30,0   30                                                  
23. Kašparová Šárka AOP7251
 30   30,0                                      30               
23. Kłeczek Natalia
 30   30,0                  30                                   
23. Rydlová Jana VIC7752
 30   30,0                                                30     
23. Vojvodíková Barbara 7SC7550
 30   30,0                                                     30
30. Bernatíková Hana SFM0251
 28   28,0                                                     28
31. Bruková Petra TRI0450
 27   27,0                                           27          
31. Kosubová Iva BFM8351
 27   27,0   27                                                  
31. Sporysz Martyna
 27   27,0                  27                                   
31. Švidrnochová Lenka SOP9952
 27   27,0                                                27     
35. Bernatíková Šárka SFM7151
 26   26,0                                                     26
36. Burešová Ema MOV0656
 26   13,0   15                                      11          
37. Denysenko Tamara 38S6150
 25   25,0                                                25     
37. Jaroslava Rokoszová
 25   25,0        25                                             
37. Klechová Karolína AOP0452
 25   25,0                                           25          
37. Koncka Laura
 25   25,0                  25                                   
37. Sochorová Hana HAV6250
 25   25,0                                                     25
42. Bajerová Barbora 34Z9050
 24   24,0                                                24     
42. Jastrzembská Jarmila TRI6450
 24   24,0             24                                        
42. Zahradníková Kateřina ml. BFM0551
 24   24,0        24                                             
45. Řeháková Klára BFM0556
 24   12,0         8                                      16     
46. Hudečková Petra OOP8252
 23   23,0             23                                        
46. Kovářová Tereza TRI9756
 23   23,0                                           23          
46. Pasek Karolina
 23   23,0                  23                                   
46. Zahradníková Kateřina st. BFM7751
 23   23,0        23                                             
50. Bíčánková Jana TRI7550
 22   22,0                                           22          
50. Byrczek Katarzyna 1DP6300
 22   22,0                  22                                   
50. Slavíková Lenka VRB7373
 22   22,0             22                                        
53. Bialožytová Pavla TRI6350
 21   21,0             21                                        
53. Fułek Ewelina
 21   21,0                  21                                   
55. Czerkawska Urszula 83P6250
 20   20,0             20                                        
55. Kavcová Lucie
 20   20,0                                                20     
55. Procnerova Eva
 20   20,0        20                                             
58. Kohoutkova Jana
 19   19,0   19                                                  
58. Laciková Markéta
 19   19,0                                           19          
60. Opletalová Taťána
 18   18,0                                           18          
61. Nováková Lenka EKP8062
 15   15,0        15                                             
62. Mílová Martina BFM7651
 14   14,0        14                                             
62. Mizerová Jarmila TRI6851
 14   14,0                                           14          
64. Nováková Anežka AOV9251
 11   11,0             11                                        
65. Chodurová Milena
 10   10,0             10                                        
65. Mertová Anna 32Z0451
 10   10,0        10                                             
67. Tuharská Aneta TRI7751
  8    8,0              8                                        
68. Materová Hana
  7    7,0              7                                        
68. Mílová Klára BFM0452
  7    7,0         7                                             
70. Nováková Jana ZVO7551
  6    3,0         4    2                                        
71. Svobodová Mariana BFM6751
  4    4,0              4                                        
DC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.  11.
1. Chudíková Magdalena BFM1051
162   23,1   20   22                  27   23        24   24   22
2. Matulová Valérie BFM0652
148   24,7   21   20   22             30   25        30          
3. Škovroňová Antonie 54C5450
139   19,9   18   16                  22   21        17   21   24
4. Škovroňová Anežka 54C8450
138   19,7   16   12                  25   20        20   22   23
5. Tesařová Lucie AOP1451
 80   16,0         8   16             24   17        15          
6. Gřešková Jana 25Z7650
 68   17,0         9   17             23   19                    
7. Haltofová Romana TRI0451
 60   30,0        30   30                                        
8. Řeháková Jana BFM7152
 58   29,0                                 30                  28
9. Bruková Petra TRI0450
 54   27,0        27   27                                        
10. Burešová Ema MOV0656
 46   23,0        19                                      27     
11. Horáčková Karolína MOV1051
 45   22,5   22                                      23          
12. Řeháková Klára BFM0556
 43   21,5   17                                                26
13. Volkova Maja 38S0950
 40   20,0        15                                 25          
14. Mizerová Jarmila TRI6851
 37   18,5        14   23                                        
15. Klechová Karolína AOP0452
 33   33,0                                                     33
16. Holasová Barbora AOP0651
 30   30,0                                                30     
16. Juřeníková Ema MOV0951
 30   30,0   30                                                  
16. Svěchotová Hana MOV7150
 30   30,0                                      30               
16. Vlachová Dita SBR7750
 30   30,0                                                     30
20. Valyavka Viktoriya 38S0850
 29   14,5        11                                 18          
21. Bajerová Barbora 34Z9050
 27   27,0                                                     27
21. Fojtíková Dita BFM7252
 27   27,0                                 27                    
21. Gilikova Marie
 27   27,0   27                                                  
21. Koťátková Barbora SFM8651
 27   27,0                                           27          
21. Vavříková Iveta MOV7450
 27   27,0                                      27               
26. Holmanová Radmila MOV6751
 25   25,0                                                     25
26. Hrabovska Klara
 25   25,0   25                                                  
26. Koťáková Barbora
 25   25,0                                                25     
26. Švidrnochová Eliška OOP0451
 25   25,0             25                                        
26. Vojvodíková Barbara 7SC7550
 25   25,0        25                                             
31. Chliapa Eli 9WX9850
 24   24,0                                 24                    
31. Leciánová Vanda OOP7453
 24   24,0             24                                        
31. Maturová Karolína 7SC0850
 24   24,0   24                                                  
31. Rybková Vendy
 24   24,0        24                                             
35. Fojtíková Aneta
 23   23,0                                                23     
35. Kandalíková Nina 7SC1250
 23   23,0   23                                                  
35. Mrozková Olga TRI7350
 23   23,0        23                                             
38. Brychlecová Saša
 22   22,0                                           22          
38. Meixnerová Linda
 22   22,0                                 22                    
40. Foldynová Vanessa
 21   21,0        21                                             
40. Rychlá Karolína KRN0757
 21   21,0             21                                        
40. Szmekova Aneta 9WX0001
 21   21,0                                           21          
43. Pavlová Eliška MOV0650
 20   20,0             20                                        
43. Rucká Anička
 20   20,0                                                20     
45. Kuriaková Terézia
 19   19,0             19                                        
45. Musálková Klára MOV0750
 19   19,0                                           19          
45. Niezgoda Alicja 27P-050
 19   19,0   19                                                  
48. Mílová Tereza BFM0751
 18   18,0        18                                             
48. Popieluchová Michaela BFM0457
 18   18,0             18                                        
48. Švidrnochová Nela OOP0950
 18   18,0                                 18                    
51. Kotásková Klárka
 17   17,0        17                                             
52. Gelová Johana
 16   16,0                                           16          
53. Hrubá Eliška AOV1050
 15   15,0             15                                        
53. Sýkorová Daniela CHC8851
 15   15,0   15                                                  
55. Koťátková Dana
 14   14,0             14                                        
56. Mertová Marie
 13   13,0        13                                             
57. Závodná Denisa
 10   10,0        10                                             
HA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.  11.
1. Vavřík Tomáš MOV0004
145   20,7    9    1   15   16   23   24             20   19   28
2. Borgiel Jarosław 11P9700
144   24,0   24        22   18             25        22        33
3. Marszałek Piotr 11P7700
127   18,1    5   21    1   10   27   23   22                  19
4. Svěchota Milan MOV7202
120   17,1         5    1   14   21   20   18   25   17          
5. Vébr Radek HAV7103
111   15,9    7   23    6    4        17   20   30         8     
6. Fousek Jan MOV9100
107   26,8   27        23        30   27                         
7. Sochor Tomáš HAV6301
104   14,9    8         4             16   16   27   12   21     
8. Jakobi Zdeněk HAV5701
 96   13,7    1    1    1    5   15    7    1   23    9   15   22
9. Jaroszek Jakub
 93   23,3        30   19   23             21                    
10. Bjolek Michal BFM0305
 86   12,3   16    1    5             18   14        14        18
11. Mastela Rafal HAV7300
 84   14,0   10         1   15        21   11                  26
12. Ryšavý Jiří OOP5803
 83   13,8        19    1        20   12    1                  30
13. Vlach Oldřich BOV4403
 80   20,0              9                  23        24   24     
14. Szwaja Mateusz 14P9901
 80   16,0   20   18    1   17             24                    
15. Tesař Jiří AOP6702
 72   14,4        17    1             22   17        15          
16. Waluga Ireneusz 53P7400
 68   22,7   25   22   21                                        
17. Rigó Marek ODR7101
 65   16,3   18         7             25   15                    
18. Pasek Marcin 11P9600
 64   21,3                  20             19        25          
19. Svoboda Martin TBM0105
 63   10,5              1        16    9    6   27         4     
20. Zajíc Josef ml. LOV7601
 63   21,0                  19   22                       22     
21. Niezgoda Przemysław 27P7800
 60   12,0         6    2   21        19   12                    
22. Mielec Jaromír st. AOV6901
 60   12,0    6         1             15             18   20     
23. Wojarski Krzysztof 42P6000
 60    8,6    1    8    1             11   13        10   16     
24. Pospíšil Petr SOP9301
 58   19,3   21        14                                 23     
25. Bernatík Lukáš SFM9801
 58   11,6   19   11   11                            16    1     
26. Jurczyk Tomasz 51P9400
 57   28,5                                 30        27          
27. Kaděra Vojta HAV0000
 57    8,1    3    1    1        24   14    1         2   12     
28. Vývoda Zdeněk MOV6702
 53    7,6    1    1    1        19         5   25    1          
29. Byrczek Jan 14P0001
 52   26,0                  27                            25     
29. Masztalski Paweł 11P8500
 52   26,0                  25                                 27
31. Tuharský Erik TRI0100
 51   17,0        13   17                            21          
32. Bernatík Aleš SFM7201
 50   10,0    2   24    3                             4   17     
33. Kovařík Martin st. TRI7700
 49   24,5                                      30   19          
34. Vlach Jiří AOV7900
 45   22,5        25   20                                        
35. Holec Honza MOV6701
 43   10,8    4   15    1                       23               
36. Jurek Radim 4EC8500
 42   14,0        16   13   13                                   
37. Maceček Otakar MOV6102
 41    8,2    1   12             17    2                   9     
38. Procházka Zdeněk SOP9901
 38   19,0   22        16                                        
39. Marszałek Waldemar 11P7301
 37    9,3         3                        8         5        21
40. Lichý Ondřej SOP8802
 35   17,5             10                                      25
41. Haltof Marek TRI0200
 35   17,5             12                            23          
42. Drągowski Kuba 23P9000
 30   30,0                                                30     
42. Glonek Jakub AOP9602
 30   30,0                                           30          
42. Jirka Michal ZBM8403
 30   30,0             30                                        
42. Zbranek Roman ASU8808
 30   30,0                            30                         
42. Zdziebło Marcin
 30   30,0                  30                                   
47. Kuriak Jakub
 28    9,3        20    1                                  7     
48. Holas Tomáš AOP7802
 27   27,0                                                27     
48. Jaroszek Radosław
 27   27,0                                 27                    
48. Matera Tomáš
 27   27,0             27                                        
48. Míl Petr BFM7101
 27   27,0        27                                             
52. Berger Tomáš MOV6901
 25   25,0                       25                              
52. Jirka Mikuláš STE0000
 25   25,0             25                                        
54. Krejčík Zbyněk TZL5704
 25   12,5              1                       24               
55. Rychlý Pavel KRN8505
 24   24,0             24                                        
55. Sklenář Josef SBR6601
 24   24,0                                                     24
55. Sporysz Mateusz
 24   24,0                  24                                   
58. Staněk Ondra HAV0002
 24   12,0                                           11   13     
59. Blaha Ondřej EKP7002
 23   23,0   23                                                  
59. Kudłacz Tomasz 44P7600
 23   23,0                                                     23
61. Mański Krzysztof
 22   22,0                  22                                   
62. Krhut Libor HAV6302
 22    3,1    1    1    1    1         8    9              1     
63. Jurčák Karel SOP5101
 20   20,0                                                     20
64. Kunath Pavel MOV7200
 20    2,9    1    1    1        14    1    1         1    1     
65. Brych Miłosz
 20    6,7   12    1         7                                   
66. Dyszy Grzegorz
 19    6,3   17    1         1                                   
67. Gilík Marek SOP9904
 19    6,3   14    4    1                                        
68. Masny Krzysztof 11P7600
 19    3,8    1                        1   10         1    6     
69. Jirka Jakub VPM7905
 18   18,0             18                                        
69. Juračka Zdeněk HAV5702
 18   18,0                       18                              
69. Peterek Vít AOP8600
 18   18,0                                                18     
72. Strakoš Matěj SFM9901
 18    6,0         9    8                   1                    
73. Blažević Roman LCE7301
 17    2,4    1    1    1    3         4              6    1     
74. Blaha Jiří EKP0401
 16   16,0   16                                                  
75. Popieluch Michal BFM7301
 15    7,5        14    1                                        
76. Langer Martin LOV8400
 14   14,0                                                14     
77. Volkov Alexander 38S8000
 14    7,0         7                                  7          
78. Karásek Michal ZPV7900
 13   13,0                            13                         
78. Minarčík Tomáš KRN8102
 13   13,0                                           13          
78. Sýkora Bohumil CHC8601
 13   13,0   13                                                  
81. Pospíšil Václav SOP5701
 13    4,3    1         1                                 11     
82. Prokop Lubomír TRI6001
 13    6,5                                            8    5     
83. Lewandowski Piotr 27P5800
 13    2,6         1    1    1         3    7                    
84. Cader Rafał
 12   12,0                  12                                   
85. Blaha Michal EKP0402
 11   11,0   11                                                  
85. Rusinowski Łukasz
 11   11,0                  11                                   
87. Jirsa Miloš
 10   10,0        10                                             
87. Rychlý Miloš OOP5302
 10   10,0                                                10     
87. Sochor Vít HAV9105
 10   10,0                            10                         
90. Brychlec Lukáš MOV7501
 10    2,0    1    1    1              6              1          
91. Pietraszko Cezary
  9    9,0                   9                                   
92. Blachura Piotr
  8    8,0                   8                                   
93. Vébr Tomáš HAV0200
  8    2,0    1         1    1         5                         
94. Wysocki Andrzej 42P5100
  7    1,0    1    1    1    1              1         1    1     
95. Kutkiewicz Marcin
  6    6,0                   6                                   
96. Škapa Marek
  6    3,0                                  4              2     
97. Bochňák Zbyněk LOV7600
  5    1,0    1         1    1         1                   1     
97. Koťátko Aleš SFM8303
  5    1,0    1    1    1                             1    1     
99. Kaděra Pavel HAV7100
  4    2,0                                  3              1     
100. Kohoutek Milan
  4    1,0         1    1              1                   1     
101. Argaláš Jaroslav TRI6202
  3    3,0                                            3          
101. Navrátil Rostislav TRI6601
  3    3,0                                                 3     
103. Polewski Dariusz 47P6102
  3    1,5              1                   2                    
104. Malysa Ján SOP5102
  3    1,0    1         1                                  1     
104. Mielec Radomír AOV0301
  3    1,0    1         1                             1          
104. Štětínský Pavel MOV7104
  3    1,0         1    1                             1          
104. Vavřík René MOV7000
  3    1,0         1    1    1                                   
108. Drągowski Piotr 24P8200
  2    2,0         2                                             
108. Leyko Konrad
  2    2,0                   2                                   
110. Bačo Lubomír SOP6201
  2    1,0              1                                  1     
110. Bjolek Lukáš BFM7601
  2    1,0    1         1                                        
110. Vébr Dominik HAV9404
  2    1,0              1                                  1     
110. Vojvodík Martin 7SC7401
  2    1,0                                            1    1     
114. Bajger Adam 7SC9700
  1    1,0                                                 1     
114. Bartulec Martin
  1    1,0         1                                             
114. Bednář Karel MOV6101
  1    1,0              1                                        
114. Blachura Bartłomiej
  1    1,0                   1                                   
114. Blimke Roman
  1    1,0                   1                                   
114. Branny Erich
  1    1,0    1                                                  
114. Czerkawski Wacław 83P6050
  1    1,0                   1                                   
114. Deben Jean Francois
  1    1,0                   1                                   
114. Dutka Przemysław
  1    1,0                   1                                   
114. Hanke Matěj
  1    1,0         1                                             
114. Hostaš Jindřich MOV5901
  1    1,0              1                                        
114. Hudeček Tomáš OOP8201
  1    1,0              1                                        
114. Januchta Piotr
  1    1,0                   1                                   
114. Jasensky Oldrich
  1    1,0    1                                                  
114. Jirka Jiří ZPV5501
  1    1,0              1                                        
114. Jirka Matyáš ZPV0201
  1    1,0              1                                        
114. Juřeník Josef MOV5201
  1    1,0    1                                                  
114. Kleinwächter Martin
  1    1,0         1                                             
114. Kokoř Ondra
  1    1,0         1                                             
114. Kotásek Matouš
  1    1,0         1                                             
114. Merta Tomáš 32Z7300
  1    1,0         1                                             
114. Navrátil Adam TRI9900
  1    1,0                                                 1     
114. Novák Petr SKV8201
  1    1,0         1                                             
114. Pecha Petr
  1    1,0         1                                             
114. Polanski Rafal
  1    1,0                   1                                   
114. Skapa Marek
  1    1,0                             1                         
114. Sklenář Miroslav AOP6302
  1    1,0              1                                        
114. Stępień Eryk
  1    1,0         1                                             
114. Stolín Tomáš 32Z8000
  1    1,0         1                                             
114. Stoszek Jakub AOP8300
  1    1,0              1                                        
114. Šidík Petr 4RC9200
  1    1,0              1                                        
114. Šotkovský Jakub 32Z0100
  1    1,0         1                                             
114. Vébr Jiří VTA9901
  1    1,0              1                                        
114. Vorel Tomáš
  1    1,0    1                                                  
114. Žebrák Zbyněk LOV7101
  1    1,0              1                                        
HB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.  11.
1. Matula Pavel BFM7602
162   23,1   25        12   22        30   24        22   27     
2. Rýc-Bednář René MOV7001
145   20,7   22   10    1        27   23   19        17   18   19
3. Marszałek Patryk 11P0502
145   20,7   16   18   15   20        25             20   24   22
4. Jarolím Jonáš
133   22,2        19   23             17   23   30             21
5. Bjolek Jan BFM0601
121   20,2   27   23    4                  20        19        28
6. Juřeník Josef MOV5201
115   23,0        25   20   18        27   25                    
7. Bjolek Lukáš BFM7601
 90   18,0                  13        24   16        13        24
8. Dvořák Vlastimil BOV4901
 89   12,7   19    8    1             18   14        12   17     
9. Staněk Ondra HAV0002
 88   17,6   18         1        30   21   18                    
10. Chylík Pavol MOV4901
 88   12,6   16   13    1             20   15         8   15     
11. Kohoutek Milan
 72   24,0   30                            22                  20
12. Vojvodík Eduard MOV0600
 66   16,5   20         6                  17                  23
13. Petr Václav MOV5801
 63   21,0                                           15   23   25
14. Vébr Tomáš HAV0200
 57   28,5                                 30   27               
15. Ryška Kamil TRI7800
 47   23,5        24                                 23          
16. Czaja Mateusz 9WX8100
 45   22,5                                 27        18          
17. Vorel Tomáš
 44   22,0        27   17                                        
18. Haltof Petr TRI7400
 44   14,7        17   11                            16          
19. Rychlý Miloš OOP5302
 41   20,5             14                                      27
20. Mrózek Pawel TRI0401
 41   20,5        20                                 21          
21. Sikora Miroslav BOV4802
 40   13,3   23         3                            14          
22. Beneš Karel HAV4201
 38    9,5        11    1                            10   16     
23. Staněk Matěj HAV0501
 38   12,7        15                                 11   12     
24. Bernatík Aleš SFM7201
 33   33,0                                                     33
25. Smyček David BFM0504
 31   15,5        12                  19                         
26. Bernatík Lukáš SFM9801
 30   30,0                                                     30
26. Bjolek Michal BFM0305
 30   30,0                  30                                   
26. Haltof Marek TRI0200
 30   30,0        30                                             
26. Kozel Jiří 9VX8100
 30   30,0             30                                        
26. Řehulka David
 30   30,0                                           30          
26. Vavřík Tomáš MOV0004
 30   30,0                                      30               
26. Volkov Alexander 38S8000
 30   30,0                                                30     
33. Bíčánek Jan TRI0502
 27   27,0                                           27          
33. Polewka Tomasz 14P7300
 27   27,0                  27                                   
33. Slavík Tomáš VRB6808
 27   27,0             27                                        
36. Masny Krzysztof 11P7600
 26   26,0                                                     26
37. Bialožyt Marek TRI0301
 25   25,0             25                                        
37. Brzeźicki Piotr
 25   25,0                  25                                   
37. Kirman Štěpán 34Z8900
 25   25,0                                                25     
37. Kovařík Tomáš TRI0400
 25   25,0                                           25          
41. Damek Ondřej TRI0503
 24   24,0                                           24          
41. Król Bogdan
 24   24,0                  24                                   
41. Vébr Dominik HAV9404
 24   24,0   24                                                  
41. Žemlík Boleslav KVS9101
 24   24,0             24                                        
45. Świder Rafał
 23   23,0                  23                                   
46. Hostaš Jindřich MOV5901
 22   22,0                            22                         
46. Juřeník Jakub MOV0601
 22   22,0                                                22     
46. Kostka Petr MOV8200
 22   22,0             22                                        
46. Zeman Ludvík BFM5301
 22   22,0        22                                             
50. Bialožyt Miroslav TRI5701
 21   21,0             21                                        
50. Brożyna Przemysław
 21   21,0                  21                                   
50. Brychlec Lukáš MOV7501
 21   21,0                                 21                    
50. Freith Martin BFM6801
 21   21,0        21                                             
50. Mutina Vlastimil BFM5701
 21   21,0   21                                                  
50. Schreier Jan
 21   21,0                                                21     
56. Jelínek Petr MOV5502
 20   20,0                                                20     
57. Hrouza Jan KRN8100
 19   19,0             19                                        
57. Muras Dawid
 19   19,0                  19                                   
57. Ptáček Jiří SRK9002
 19   19,0                                                19     
60. Brandštetter Patrik MOV1000
 19    9,5                                            6   13     
61. Kunath Pavel MOV7200
 18   18,0                                                     18
61. Sýkora Jiří OOP5400
 18   18,0             18                                        
63. Kostka Evžen AOP8102
 17   17,0   17                                                  
63. Koziara Grzegorz
 17   17,0                  17                                   
65. Merta František
 16   16,0        16                                             
65. Sporysz Krzysztof
 16   16,0                  16                                   
65. Žemlík Radim KVS6401
 16   16,0             16                                        
68. Denkowski Wojciech
 15   15,0                  15                                   
69. Bohumil Rozkosz
 14   14,0        14                                             
69. Klumpar Filip
 14   14,0                                                14     
69. Stolarczyk Patryk
 14   14,0                  14                                   
72. Prokop Lubomír TRI6001
 13   13,0             13                                        
73. Honkisz Michał
 12   12,0                  12                                   
74. Filusz Patryk
 11   11,0                  11                                   
75. Zdanowicz Jan 14P1400
 11    5,5              1   10                                   
76. Argaláš Jaroslav TRI6202
 10   10,0             10                                        
77. Platoš Jan
  9    9,0         9                                             
77. Pospíšil Karel VRB5001
  9    9,0              9                                        
77. Sikora Matěj TRI0501
  9    9,0                                            9          
80. Gawel Jiří BBM5700
  8    8,0              8                                        
81. Čajánek Mikuláš
  7    7,0         7                                             
81. Dlouhý Aleš PGP0502
  7    7,0              7                                        
81. Gela Jakub
  7    7,0                                            7          
84. Cieslar Michael TRI0505
  5    5,0                                            5          
84. Czerkawski Wacław 83P6050
  5    5,0              5                                        
86. Chromčák František JZL5201
  2    2,0              2                                        
87. Hrubý Martin AOV0201
  1    1,0              1                                        
87. Kuběna Vlastimil
  1    1,0              1                                        
87. Labudík Milan VRB6202
  1    1,0              1                                        
HC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.  11.
1. Jarolím Jáchym
166   23,7   23   21   14             25   21   27        21   28
2. Chudík Martin BFM0604
162   23,1   12   19   20             30   20        24   25   24
3. Jarolím Matouš
156   22,3   17   15   18             27   24   27        20   23
4. Marszałek Dawid 11P0700
117   23,4   24   22                                 22   24   25
5. Ševčík Břetislav OOP5001
 76   25,3             16                                 30   30
6. Krupa Jakub TRI0404
 73   24,3        23   23                            27          
7. Mutina Vlastimil BFM5701
 72   24,0                                 22             23   27
8. Zajíc Josef nejml. LOV1000
 62   15,5   14        12                  19             17     
9. Ryška Matěj TRI0604
 61   20,3        25   11                            25          
10. Tuharský Tobiáš TRI0701
 52   17,3        12   19                            21          
11. Vojvodík Rudolf MOV0800
 49   24,5   16                                                33
12. Mihalka Alexandr MOV0902
 44   22,0   25                                      19          
13. Sliž Rostislav TRI0302
 43   21,5        30   13                                        
14. Létal Hynek SFM1001
 37   18,5   19   18                                             
15. Kirschner Damian TRI0506
 35   17,5              5                            30          
16. Zdanowicz Jan 14P1400
 35   17,5   21   14                                             
17. Novák Igor AOV0501
 35   17,5        20   15                                        
18. Létal Jonáš SFM0901
 31   15,5   18   13                                             
19. Bjolek Jan BFM0601
 30   30,0                  30                                   
19. Czaja Mateusz 9WX8100
 30   30,0             30                                        
19. Jarolím Jonáš
 30   30,0   30                                                  
19. Marszałek Patryk 11P0502
 30   30,0                                 30                    
19. Vavřík René MOV7000
 30   30,0                                      30               
24. Gorgol Richard HAV1000
 27   27,0                                                27     
24. Jelínek Petr MOV5502
 27   27,0                                 27                    
24. Kocur Martin
 27   27,0        27                                             
24. Kovařík Tomáš TRI0400
 27   27,0             27                                        
24. Poruba Jan
 27   27,0   27                                                  
29. Dvořák Vlastimil BOV4901
 26   26,0                                                     26
30. Mrózek Pawel TRI0401
 25   25,0             25                                        
30. Vojvodík Martin 7SC7401
 25   25,0                                 25                    
32. Lecián Oldřich OOP6100
 24   24,0             24                                        
32. Vojvodík Eduard MOV0600
 24   24,0        24                                             
34. Volkov Maksym 38S0700
 24   12,0         8                                 16          
35. Krupa Jan TRI0706
 23   23,0                                           23          
35. Nair Arjun 9WX9800
 23   23,0                                 23                    
37. Beneš Karel HAV4201
 22   22,0                                                     22
37. Maslowski Marek
 22   22,0             22                                        
37. Smyček David BFM0504
 22   22,0   22                                                  
37. Vávra Jiří MOV4102
 22   22,0                                                22     
41. Popieluch Martin BFM0801
 22   11,0        16    6                                        
42. Baco Tomas
 21   21,0             21                                        
43. Corkill Antony 9WX0000
 20   20,0                                           20          
43. Kandalík Kryštof 7SC0900
 20   20,0   20                                                  
45. Panna Matyáš MOV1300
 19   19,0                                                19     
46. Bičánek Vít TRI0700
 18   18,0                                           18          
46. Horuta Matyáš
 18   18,0                                                18     
48. Cieslar Michael TRI0505
 17   17,0             17                                        
48. Mlčoch Zdeněk
 17   17,0        17                                             
48. Tenglen Patrik
 17   17,0                                           17          
51. Klose Albert SFM1000
 15   15,0                                           15          
51. Pavelek Vojtech
 15   15,0   15                                                  
53. Kosub Lukáš BFM8302
 13   13,0   13                                                  
54. Poruba Martin
 12   12,0   12                                                  
55. Oprštěný David
 11   11,0        11                                             
56. Kostka Artur MOV0901
 10   10,0             10                                        
56. Šokala Vojta
 10   10,0        10                                             
58. Dvorský Vojta
  9    9,0         9                                             
58. Fuják Adam HAV1200
  9    9,0              9                                        
60. Vlach Antonín SJC0903
  8    8,0              8                                        
61. Slavík Ondřej VRB0505
  7    7,0              7                                        
62. Sikora Jan 85C0700
  5    5,0              5                                        
63. Mitrenga Jan TRI0702
  3    3,0              3