Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)

Datum:
19.03.2017
Místo konání:
Újezd u Přelouče
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Klamošsko, Jelínek
Ředitel závodu:
Štěrbová Daniela
Hlavní rozhodčí:
Zelenka Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šabatka Zdeněk - R3
Protokol:
Závod proběhl po technické stránce bez závad a žádný ze závodníků nepodal protest.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D21E     D21A     D21B     D21C     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H21E     H21A     H21B     H21C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.03 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:59
2. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:34 + 2:35
3. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:30 + 4:31
4. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 24:31 + 7:32
5. Kunartová Dominika PHK0888 C OK 99 Hradec Králové 24:53 + 7:54
6. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 27:43 + 10:44
7. Trlidová Adriana LPU0856 C OK Lokomotiva Pardubice 28:01 + 11:02
8. Trlidová Anika LPU0855 C OK Lokomotiva Pardubice 32:30 + 15:31
9. Dominová Julie LPU0857 C OK Lokomotiva Pardubice 33:14 + 16:15
10. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 33:48 + 16:49
11. Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 34:00 + 17:01
12. Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 35:29 + 18:30
D10C
2.23 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 20:51
2. Podlešáková Monika PHK0752 C OK 99 Hradec Králové 20:55 + 0:04
3. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 23:11 + 2:20
4. Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 23:50 + 2:59
5. Mianowska Tosia 28P0750 UNTS Warszawa 23:53 + 3:02
6. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 24:20 + 3:29
7. Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 25:00 + 4:09
8. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 25:04 + 4:13
9. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 25:34 + 4:43
10. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 26:25 + 5:34
11. Pešanová Emma LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:37 + 5:46
12. Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 29:40 + 8:49
13. Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 31:46 + 10:55
14. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 32:58 + 12:07
15. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 34:08 + 13:17
16. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:10 + 14:19
17. Růžková Markéta LPU0758 C OK Lokomotiva Pardubice 35:35 + 14:44
18. Votočková Amélie JIL0750 C OK Jilemnice 36:01 + 15:10
D12C
3.71 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 23:38
2. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 31:44 + 8:06
3. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 32:17 + 8:39
4. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 32:55 + 9:17
5. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 33:33 + 9:55
6. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 33:44 + 10:06
7. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 35:53 + 12:15
8. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 37:04 + 13:26
9. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:38 + 14:00
10. Kuczerová Tereza PHK0551 B OK 99 Hradec Králové 38:30 + 14:52
11. Bártová Alžběta LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 14:59
12. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:15 + 15:37
13. Dvořáková Kateřina LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice 39:26 + 15:48
14. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 40:24 + 16:46
15. Malínská Nela SJC0650 C Sportcentrum Jičín 41:26 + 17:48
16. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 41:45 + 18:07
17. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 41:56 + 18:18
18. Hammová Linda KOR0650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:48 + 20:10
19. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 46:04 + 22:26
20. Kopecká Martina PHK0555 C OK 99 Hradec Králové 46:14 + 22:36
21. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 46:46 + 23:08
22. Vošahlíková Ema LPU0663 C OK Lokomotiva Pardubice 48:28 + 24:50
23. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 49:00 + 25:22
24. Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 49:12 + 25:34
25. Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 49:53 + 26:15
26. Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 51:12 + 27:34
27. Kovaříková Daniela SJC0651 C Sportcentrum Jičín 51:32 + 27:54
28. Hovadová Iveta ZAM0552 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:37 + 27:59
29. Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 52:00 + 28:22
30. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 53:02 + 29:24
31. Trlidová Agáta LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice 60:26 + 36:48
32. Petrásová Michaela LPU0680 C OK Lokomotiva Pardubice 64:21 + 40:43
33. Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 66:11 + 42:33
34. Vanková Anna OKP0550 C SK OK 24 Praha 70:23 + 46:45
35. Pešanová Valerie LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:20 + 58:42
Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín DISK
Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D12D
3.01 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 28:43
2. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:45 + 4:02
3. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 33:08 + 4:25
4. Smisitelová Elena KOR0551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:30 + 5:47
5. Kopecká Anna JIL0552 C OK Jilemnice 35:47 + 7:04
6. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 35:58 + 7:15
7. Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:11 + 7:28
8. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:39 + 9:56
9. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 38:58 + 10:15
10. Dvořáková Anežka LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 12:53
11. Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice 41:50 + 13:07
12. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk 43:38 + 14:55
13. Losmanová Natálie LPU0565 C OK Lokomotiva Pardubice 46:53 + 18:10
14. Morávková Alžběta SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové 47:17 + 18:34
15. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:39 + 22:56
16. Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 52:26 + 23:43
17. Barcalová Iva CHC0655 C K.O.B. Choceň 54:21 + 25:38
18. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 68:05 + 39:22
19. Kubíková Magdaléna LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice 74:43 + 46:00
20. Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB T.J. Sokol Žamberk 99:34 + 70:51
D14C
4.24 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 27:37
2. Chabiera Lena STE0350 C SK SKI-OB Šternberk 27:57 + 0:20
3. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 29:09 + 1:32
4. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 29:11 + 1:34
5. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 30:00 + 2:23
6. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:52 + 4:15
7. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 32:18 + 4:41
8. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 32:54 + 5:17
9. Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:34 + 5:57
10. Nitsch Aleksandra STE0351 C SK SKI-OB Šternberk 33:58 + 6:21
11. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 34:09 + 6:32
11. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 34:09 + 6:32
13. Vávrová Vanda HOR0350 B TJ Jiskra Hořice 35:09 + 7:32
14. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:39 + 8:02
15. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 8:04
16. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 35:53 + 8:16
17. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 35:58 + 8:21
18. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 8:53
19. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 36:49 + 9:12
20. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 38:53 + 11:16
21. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 39:00 + 11:23
22. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 39:05 + 11:28
23. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 40:58 + 13:21
24. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 41:08 + 13:31
25. Suková Tereza VRL0454 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:56 + 14:19
26. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:16 + 15:39
27. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 43:19 + 15:42
28. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 43:47 + 16:10
29. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 44:45 + 17:08
30. Morávková Barbora SHK0352 C OK Slavia Hradec Králové 45:53 + 18:16
31. Hošková Kateřina LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:32 + 19:55
32. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:50 + 21:13
33. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 49:31 + 21:54
34. Kosinová Kristýna SJC0453 B Sportcentrum Jičín 55:44 + 28:07
35. Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 59:42 + 32:05
Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D14D
3.44 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:08
2. Chrbolková Klára LPU0454 C OK Lokomotiva Pardubice 39:36 + 3:28
3. Zamouřilová Anežka PHK0354 C OK 99 Hradec Králové 41:11 + 5:03
4. Suchomelová Josefína ZAM0451 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:25 + 9:17
5. Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice 46:40 + 10:32
6. Bergerová Veronika STH0355 C SK Studenec 47:10 + 11:02
7. Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 54:53 + 18:45
8. Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 76:59 + 40:51
9. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:34 + 43:26
Tichá Petra VSPxxxx USK Praha DISK
D21E
12.09 km, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 9410
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 69:12 9447
2. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 69:28 + 0:16 9317
3. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 69:45 + 0:33 9185
4. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 71:08 + 1:56 8910
5. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 71:17 + 2:05 8798
6. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 72:00 + 2:48 8615
7. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 74:40 + 5:28 8184
8. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 75:06 + 5:54 8043
9. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 75:21 + 6:09 7925
10. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 78:03 + 8:51 7506
11. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 78:08 + 8:56 7413
12. Seeger Isabel JPV9877 C Oddíl OS SK Prostějov 81:32 + 12:20 6921
13. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 81:50 + 12:38 6808
14. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 83:56 + 14:44 6483
15. Seeger Mareike JPV9888 C Oddíl OS SK Prostějov 86:28 + 17:16 6113
16. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 109:53 + 40:41 3346
Novotná Markéta PHK9451 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Procházková Marie KAM9554 E OK Kamenice DISK 0
D21A
9.59 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8786
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 60:17 8963
2. Cych Weronika PHK9696 R OK 99 Hradec Králové 62:02 + 1:45 8713
3. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 62:15 + 1:58 8682
4. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 63:01 + 2:44 8573
5. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 63:04 + 2:47 8566
6. Čechová Tereza KAM9852 A OK Kamenice 63:05 + 2:48 8563
7. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 63:55 + 3:38 8444
8. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 64:01 + 3:44 8430
9. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 65:19 + 5:02 8244
10. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:54 + 5:37 8161
11. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:11 + 6:54 7978
12. Korpasová Tereza TBM9898 A KOS TJ Tesla Brno 67:28 + 7:11 7937
13. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 67:51 + 7:34 7883
14. Kostrzewska Justyna 17P9853 WKS Śląsk Wrocław 68:34 + 8:17
15. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 68:57 + 8:40 7725
16. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:17 + 9:00 7678
17. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 72:15 + 11:58 7254
18. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 73:00 + 12:43 7147
19. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 73:50 + 13:33 7028
20. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 74:39 + 14:22 6911
21. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:42 + 15:25 6761
22. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 75:53 + 15:36 6735
23. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:13 + 15:56 6688
24. Zięba Emilia 17P9850 WKS Śląsk Wrocław 77:34 + 17:17
25. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 79:35 + 19:18 6207
26. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 80:46 + 20:29 6038
27. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 80:57 + 20:40 6012
28. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 81:09 + 20:52 5983
29. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 82:20 + 22:03 5814
30. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 83:43 + 23:26 5617
31. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 85:28 + 25:11 5367
32. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 97:24 + 37:07 3662
Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín DISK 0
Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Mądra Paulina CHC9854 C K.O.B. Choceň DISK 0
D21B
7.89 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7242
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Głowacz Julia STE0050 C SK SKI-OB Šternberk 52:11 7438
2. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 54:13 + 2:02 7164
3. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 54:31 + 2:20 7123
4. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:39 + 2:28 7105
5. Lehárová Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 55:49 + 3:38 6948
6. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 56:32 + 4:21 6851
7. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 57:45 + 5:34 6687
8. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:01 + 5:50 6651
9. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 58:14 + 6:03 6622
10. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 58:32 + 6:21 6581
11. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 59:08 + 6:57 6500
12. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 60:08 + 7:57 6365
13. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 61:16 + 9:05 6212
14. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 61:38 + 9:27 6162
15. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 61:56 + 9:45 6122
16. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 62:12 + 10:01 6086
17. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 62:43 + 10:32 6016
18. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 63:55 + 11:44 5854
19. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 64:24 + 12:13 5789
20. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 65:31 + 13:20 5638
21. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 67:25 + 15:14 5382
22. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 67:39 + 15:28 5350
23. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:42 + 15:31 5343
24. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 68:22 + 16:11 5253
25. Procházková Monika BSO9150 C KOB Baník Sokolov 70:11 + 18:00 5008
26. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk, z.s. 71:38 + 19:27 4812
27. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 71:43 + 19:32 4801
28. Končáková Klára LCE9555 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:28 + 21:17 4565
29. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:13 + 22:02 4464
29. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 74:13 + 22:02 4464
31. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 80:22 + 28:11 3633
32. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 81:21 + 29:10 3501
Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
D21C
6.43 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5794
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SOB Olomouc 36:34 5937
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 37:27 + 0:53 5800
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 38:27 + 1:53 5645
4. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 38:51 + 2:17 5584
5. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 39:03 + 2:29 5553
6. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 39:57 + 3:23 5414
7. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 40:57 + 4:23 5259
8. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 41:40 + 5:06 5148
9. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 41:46 + 5:12 5133
10. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 42:27 + 5:53 5027
11. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 42:34 + 6:00 5009
12. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 43:08 + 6:34 4922
13. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 43:30 + 6:56 4865
14. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 43:39 + 7:05 4842
15. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 43:59 + 7:25 4790
16. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 44:25 + 7:51 4723
17. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 44:26 + 7:52 4721
18. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:35 + 8:01 4698
19. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 44:40 + 8:06 4685
19. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 44:40 + 8:06 4685
19. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 44:40 + 8:06 4685
22. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:55 + 8:21 4646
23. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž, z.s. 44:59 + 8:25 4636
24. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 45:16 + 8:42 4592
25. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:22 + 8:48 4576
26. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 45:47 + 9:13 4512
27. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 45:50 + 9:16 4504
28. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 46:09 + 9:35 4455
29. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 46:14 + 9:40 4443
30. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:19 + 9:45 4430
31. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 46:27 + 9:53 4409
32. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 46:34 + 10:00 4391
33. Mianowska Julia STE0151 C SK SKI-OB Šternberk 46:42 + 10:08 4370
34. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 46:53 + 10:19 4342
35. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 46:55 + 10:21 4337
36. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 47:00 + 10:26 4324
37. Thořová Markéta TUR9952 B OOB TJ Turnov 47:05 + 10:31 4311
38. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 47:16 + 10:42 4283
39. Raudkepp Emily 24E9851 Värska OK Peko 47:24 + 10:50
40. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:32 + 10:58 4242
41. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia VŠ Plzeň 47:36 + 11:02 4231
42. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 47:41 + 11:07 4218
43. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia VŠ Plzeň 47:42 + 11:08 4216
43. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 47:42 + 11:08 4216
45. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 47:58 + 11:24 4175
46. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 48:01 + 11:27 4167
47. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 48:07 + 11:33 4151
48. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 48:19 + 11:45 4121
49. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 48:30 + 11:56 4092
50. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 48:33 + 11:59 4084
51. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 48:34 + 12:00 4082
52. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 48:58 + 12:24 4020
53. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 50:30 + 13:56 3783
54. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 14:19 3724
55. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 50:54 + 14:20 3721
56. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 51:21 + 14:47 3652
57. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 51:26 + 14:52 3639
58. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 51:37 + 15:03 3611
59. Deptulska Maria 1CP0050 UKS Siódemka Rumia 51:48 + 15:14
60. Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 52:21 + 15:47 3497
61. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 52:31 + 15:57 3471
62. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 52:57 + 16:23 3404
63. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 53:04 + 16:30 3386
64. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:22 + 16:48 3340
65. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 54:16 + 17:42 3201
66. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 54:30 + 17:56 3165
67. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:52 + 18:18 3108
68. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 55:22 + 18:48 3031
69. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 55:35 + 19:01 2997
70. Škodová Šárka LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:47 + 19:13 2967
71. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 56:00 + 19:26 2933
71. Němečková Hana VSP9051 C USK Praha 56:00 + 19:26 2933
73. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 56:24 + 19:50 2871
74. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 56:38 + 20:04 2835
75. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:50 + 20:16 2804
76. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 57:13 + 20:39 2745
77. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 57:21 + 20:47 2724
78. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 57:41 + 21:07 2673
79. Linnus Mari 24E0150 Värska OK Peko 58:16 + 21:42
80. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 58:38 + 22:04 2526
81. Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 58:52 + 22:18 2490
82. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 59:25 + 22:51 2405
83. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 59:30 + 22:56 2392
84. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 59:32 + 22:58 2387
85. Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 59:41 + 23:07 2364
86. Procházková Michaela LPU8960 C OK Lokomotiva Pardubice 60:12 + 23:38 2284
87. Pachelová Anna ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk 60:58 + 24:24 2165
88. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 61:07 + 24:33 2142
89. Kameníková Andrea BOR9751 B OK Jiskra Nový Bor 61:14 + 24:40 2124
90. Matušincová Lucie PHK8152 C OK 99 Hradec Králové 61:29 + 24:55 2086
91. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 61:34 + 25:00 2073
92. Procházková Tereza ZAM0054 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:54 + 26:20 1867
93. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:06 + 26:32 1836
94. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:16 + 26:42 1810
95. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha 63:40 + 27:06 1748
96. Mądra Magdalena 17P9950 WKS Śląsk Wrocław 63:41 + 27:07
97. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 63:42 + 27:08 1743
98. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 64:40 + 28:06 1594
99. Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:02 + 31:28 1073
100. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 68:49 + 32:15 952
101. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 68:52 + 32:18 944
102. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 69:27 + 32:53 854
103. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:42 + 33:08 816
104. Šiffelová Lenka ZAM8452 C OB T.J. Sokol Žamberk 71:02 + 34:28 610
105. Koutná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 74:30 + 37:56 74
106. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:26 + 40:52 0
107. Rochlová Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:50 + 42:16 0
108. Trdá Lucie 69X8651 HO Humanita 79:25 + 42:51
109. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C SK Praga 80:04 + 43:30 0
110. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 83:23 + 46:49 0
111. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk 87:54 + 51:20 0
112. Juračková Zuzana LPU8551 OK Lokomotiva Pardubice 89:04 + 52:30
113. Cych Agnieszka PHK9966 A OK 99 Hradec Králové 89:17 + 52:43 0
114. Horká Anežka SHK0152 C OK Slavia Hradec Králové 89:57 + 53:23 0
Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D35C
7.52 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 52:32
2. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 53:34 + 1:02
3. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 54:01 + 1:29
4. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 54:37 + 2:05
5. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 55:26 + 2:54
6. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:39 + 3:07
7. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 55:59 + 3:27
8. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 56:17 + 3:45
9. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 56:29 + 3:57
10. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 58:36 + 6:04
11. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:31 + 8:59
12. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 61:33 + 9:01
13. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:56 + 9:24
14. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 62:08 + 9:36
15. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 62:09 + 9:37
16. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 63:15 + 10:43
17. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 64:34 + 12:02
18. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 64:35 + 12:03
19. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 64:56 + 12:24
20. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 65:03 + 12:31
21. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 66:18 + 13:46
22. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 66:36 + 14:04
23. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:42 + 14:10
24. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 66:49 + 14:17
25. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:50 + 14:18
26. Sršňová Kateřina VAM8150 C OOB Vamberk 67:43 + 15:11
27. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 68:09 + 15:37
28. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 68:16 + 15:44
29. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 69:08 + 16:36
30. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:21 + 17:49
31. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:17 + 18:45
32. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 71:52 + 19:20
33. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:26 + 20:54
34. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 76:47 + 24:15
35. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 77:12 + 24:40
36. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 78:08 + 25:36
37. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:45 + 27:13
38. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 92:01 + 39:29
39. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:24 + 46:52
Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 UNTS Warszawa DISK
D35D
5.17 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Zuzana LPU7853 C OK Lokomotiva Pardubice 41:15
2. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 43:37 + 2:22
3. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:24 + 3:09
4. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 47:08 + 5:53
5. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 49:50 + 8:35
6. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 49:53 + 8:38
7. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 49:57 + 8:42
8. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 50:10 + 8:55
9. Cipryánová Alena BZP7850 C Báječné ženy v orientačním běhu 50:24 + 9:09
10. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 50:26 + 9:11
11. Janelová Len 33Z7451 Neregistrovaní - Janelová 50:32 + 9:17
12. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 50:42 + 9:27
13. Mianowska Dorota 28P7450 UNTS Warszawa 52:13 + 10:58
14. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:57 + 11:42
15. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 53:12 + 11:57
16. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 53:30 + 12:15
17. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 53:47 + 12:32
18. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 54:07 + 12:52
19. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 54:29 + 13:14
20. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 54:40 + 13:25
21. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 55:10 + 13:55
22. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 56:18 + 15:03
23. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 56:24 + 15:09
24. Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:52 + 15:37
25. Krunčíková Iva SHK7751 C OK Slavia Hradec Králové 57:07 + 15:52
26. Binarová Jitka UOL7751 C SOB Olomouc 57:14 + 15:59
27. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:46 + 16:31
28. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 58:02 + 16:47
29. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:22 + 17:07
30. Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 59:14 + 17:59
31. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 59:30 + 18:15
32. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:24 + 19:09
33. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:49 + 20:34
34. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 20:42
35. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:59 + 22:44
36. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:22 + 24:07
37. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 65:24 + 24:09
38. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 66:18 + 25:03
39. Nitsch Joanna 28P7301 UNTS Warszawa 68:22 + 27:07
40. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 75:51 + 34:36
41. Tichá Elena LPU8258 C OK Lokomotiva Pardubice 76:43 + 35:28
42. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:01 + 37:46
43. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 108:04 + 66:49
D45C
5.47 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolek Ewa 28P6802 UNTS Warszawa 41:23
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:30 + 1:07
3. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 44:24 + 3:01
4. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 3:57
5. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 45:39 + 4:16
6. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 46:02 + 4:39
7. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 46:38 + 5:15
8. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 48:37 + 7:14
9. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 48:56 + 7:33
10. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 49:30 + 8:07
11. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 50:28 + 9:05
12. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 50:39 + 9:16
13. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 51:47 + 10:24
14. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 56:14 + 14:51
15. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 56:25 + 15:02
16. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:39 + 16:16
17. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 58:40 + 17:17
18. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:49 + 17:26
19. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:59 + 17:36
20. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:25 + 19:02
21. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:56 + 20:33
22. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 64:23 + 23:00
23. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 65:19 + 23:56
24. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 70:47 + 29:24
25. Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 80:06 + 38:43
D45D
4.05 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 41:51
2. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:18 + 0:27
3. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 43:31 + 1:40
4. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 44:44 + 2:53
5. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 45:14 + 3:23
6. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:12 + 4:21
7. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 47:42 + 5:51
8. Čermáková Šárka 5XC6950 SK Nepoměřice 48:24 + 6:33
9. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 48:56 + 7:05
10. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:32 + 7:41
11. Zákravská Hana SNA6451 C TJ START Náchod 52:32 + 10:41
12. Kalousová Dana ZAM5951 C OB T.J. Sokol Žamberk 53:19 + 11:28
13. Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 55:36 + 13:45
14. Prázová Kamila SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:54 + 14:03
15. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 56:27 + 14:36
16. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 59:06 + 17:15
17. Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška 60:15 + 18:24
18. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 63:02 + 21:11
19. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 63:37 + 21:46
20. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 69:35 + 27:44
21. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:39 + 37:48
Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering DISK
D55C
4.51 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:51
2. Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové 39:34 + 2:43
3. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 4:40
4. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 43:49 + 6:58
5. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 44:04 + 7:13
6. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 44:05 + 7:14
7. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 9:43
8. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:53 + 10:02
9. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 47:04 + 10:13
10. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 47:52 + 11:01
11. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 48:55 + 12:04
12. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 49:52 + 13:01
13. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 50:19 + 13:28
14. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 52:28 + 15:37
15. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 54:14 + 17:23
16. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 55:50 + 18:59
17. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 56:10 + 19:19
18. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 57:07 + 20:16
19. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 58:23 + 21:32
20. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 58:58 + 22:07
21. Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové 59:37 + 22:46
22. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 62:50 + 25:59
23. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:30 + 27:39
24. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 66:14 + 29:23
D65C
3.65 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 36:42
2. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:55 + 4:13
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 6:50
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:09 + 7:27
5. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:29 + 10:47
6. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 52:33 + 15:51
7. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 56:42 + 20:00
8. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:57 + 27:15
H10N
2.21 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 18:08
2. Kujal Josef PHK0703 C OK 99 Hradec Králové 22:23 + 4:15
3. Zídek Filip PHK0706 C OK 99 Hradec Králové 23:01 + 4:53
4. Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 23:39 + 5:31
5. Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 23:49 + 5:41
6. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:41 + 6:33
7. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 26:02 + 7:54
8. Matušinec Jakub PHK0802 C OK 99 Hradec Králové 26:09 + 8:01
9. Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 28:26 + 10:18
10. Schejbal Filip LPU0711 C OK Lokomotiva Pardubice 29:16 + 11:08
11. Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 29:54 + 11:46
12. Vanický Viktor KOR0803 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:50 + 13:42
13. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 36:17 + 18:09
14. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 37:00 + 18:52
15. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 37:49 + 19:41
16. Stehlík Vojtěch LPU0840 OK Lokomotiva Pardubice 38:16 + 20:08
17. Vondra Matěj LTU0702 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:40 + 20:32
18. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 39:20 + 21:12
19. Držka Filip LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 21:35
20. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 43:54 + 25:46
21. Schejbal Matyáš LPU0710 C OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 28:20
22. Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 48:18 + 30:10
H10C
2.51 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 17:47
2. Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 19:46 + 1:59
3. Kopecký Matyáš SJC0702 C Sportcentrum Jičín 22:09 + 4:22
4. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 24:18 + 6:31
5. Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:34 + 6:47
6. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 26:55 + 9:08
7. Švorc Petr SJC0700 C Sportcentrum Jičín 27:26 + 9:39
8. Vaníček Jan SJC0705 C Sportcentrum Jičín 27:57 + 10:10
9. Kurka Antonín SHK0700 C OK Slavia Hradec Králové 28:19 + 10:32
10. Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 28:31 + 10:44
11. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:32 + 10:45
12. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 29:57 + 12:10
13. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:20 + 12:33
14. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 34:03 + 16:16
15. Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 35:02 + 17:15
16. Vrábel Štěpán PHK0705 C OK 99 Hradec Králové 36:12 + 18:25
17. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 37:24 + 19:37
18. Pachel Jiří ZAM0801 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:52 + 20:05
19. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:08 + 23:21
20. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 44:24 + 26:37
21. Marek Bořivoj KOR0701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:47 + 27:00
22. Haken Miroslav SJC0703 C Sportcentrum Jičín 46:34 + 28:47
23. Beneda Vojtěch SHK0703 C OK Slavia Hradec Králové 46:54 + 29:07
24. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 49:58 + 32:11
25. Vanka Matouš OKP0701 C SK OK 24 Praha 54:09 + 36:22
26. Kunt Martin ZAM0701 C OB T.J. Sokol Žamberk 58:15 + 40:28
H12C
4.56 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 B KOS Slavia VŠ Plzeň 29:36
2. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 31:20 + 1:44
3. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:12 + 5:36
4. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 36:11 + 6:35
5. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:09 + 11:33
6. Novotný Lukáš PHK0505 B OK 99 Hradec Králové 41:42 + 12:06
7. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:54 + 12:18
8. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 43:08 + 13:32
9. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 43:12 + 13:36
10. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 44:46 + 15:10
11. Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 46:00 + 16:24
12. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 47:23 + 17:47
13. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 48:51 + 19:15
14. Stohanzl Patrik LPU0510 C OK Lokomotiva Pardubice 51:21 + 21:45
15. Vališ Vojtěch LPU0512 C OK Lokomotiva Pardubice 52:12 + 22:36
16. Čermák Martin PHK0502 C OK 99 Hradec Králové 52:18 + 22:42
17. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:02 + 23:26
18. Dlabola Jakub SJC0602 C Sportcentrum Jičín 54:01 + 24:25
19. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 54:33 + 24:57
20. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 54:46 + 25:10
21. Kurka Jaroslav SHK0501 C OK Slavia Hradec Králové 55:47 + 26:11
22. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 63:01 + 33:25
23. Severa Lukáš PHK0603 C OK 99 Hradec Králové 74:24 + 44:48
24. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 76:08 + 46:32
25. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:12 + 56:36
26. Novotný Kamil SJC0600 C Sportcentrum Jičín 99:51 + 70:15
27. Vlach František SJC0603 C Sportcentrum Jičín 103:36 + 74:00
Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga DISK
Kokrda Adam PHK0503 C OK 99 Hradec Králové DISK
H12D
3.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 28:57
2. Hiller Vojtěch ZAM0501 C OB T.J. Sokol Žamberk 29:39 + 0:42
3. Dvořák Vojtěch LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice 34:56 + 5:59
4. Čihák Jan HOR0601 C TJ Jiskra Hořice 39:17 + 10:20
5. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:52 + 10:55
6. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 40:08 + 11:11
7. Jiřička Martin STH0503 C SK Studenec 44:49 + 15:52
8. Bečka Bartoloměj ZAM0503 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:37 + 17:40
9. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:43 + 18:46
10. Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 49:32 + 20:35
11. Hostinský Matěj LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice 65:28 + 36:31
H14C
6.03 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň 36:44
2. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia VŠ Plzeň 37:00 + 0:16
3. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 38:03 + 1:19
4. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 38:14 + 1:30
5. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:48 + 3:04
6. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 40:16 + 3:32
7. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 40:42 + 3:58
8. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 4:52
9. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 41:40 + 4:56
10. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 41:41 + 4:57
11. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:59 + 6:15
12. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 6:20
13. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 43:48 + 7:04
14. Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 43:56 + 7:12
15. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 44:48 + 8:04
16. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:49 + 8:05
17. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 46:09 + 9:25
18. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 46:11 + 9:27
19. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 46:59 + 10:15
20. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 47:20 + 10:36
21. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 47:38 + 10:54
22. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 47:58 + 11:14
23. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 48:05 + 11:21
24. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 48:20 + 11:36
25. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 49:06 + 12:22
26. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 49:29 + 12:45
27. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:49 + 13:05
28. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 50:00 + 13:16
29. Kolátor Vojtěch HOR0402 C TJ Jiskra Hořice 50:50 + 14:06
30. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:01 + 16:17
31. Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 53:19 + 16:35
32. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 53:27 + 16:43
33. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 54:20 + 17:36
34. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 54:38 + 17:54
35. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 55:01 + 18:17
36. Fencl Jáchym LPU0301 C OK Lokomotiva Pardubice 59:29 + 22:45
37. Tměj Adam SJC0407 C Sportcentrum Jičín 59:54 + 23:10
38. Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 61:22 + 24:38
39. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:43 + 27:59
40. Růžička Jan SJC0406 B Sportcentrum Jičín 65:54 + 29:10
41. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB T.J. Sokol Žamberk 66:01 + 29:17
42. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:54 + 30:10
43. Tesař Zdeněk SJC0401 B Sportcentrum Jičín 67:15 + 30:31
44. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 79:59 + 43:15
45. Jaromír Jelínek 8RC0600 BZP 90:36 + 53:52
46. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 101:34 + 64:50
Kokrda Vojtěch PHK0402 C OK 99 Hradec Králové DISK
H14D
4.11 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:57
2. Kaška Jan ZAM0301 C OB T.J. Sokol Žamberk 48:28 + 12:31
3. Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 13:31
4. Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 50:14 + 14:17
5. Tuček Jakub SJC0405 C Sportcentrum Jičín 52:04 + 16:07
6. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 54:35 + 18:38
7. Holman Antonín HOR0405 C TJ Jiskra Hořice 55:18 + 19:21
8. Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:12 + 24:15
9. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:47 + 32:50
10. Beneš Robin KOR0301 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 85:49 + 49:52
11. Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 95:12 + 59:15
Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice DISK
Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H21E
17.86 km, 45 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 9176
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk, z.s. 83:19 9308
2. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 83:28 + 0:09 9249
3. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 86:49 + 3:30 8845
4. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 87:43 + 4:24 8707
5. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 87:46 + 4:27 8660
6. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 88:14 + 4:55 8569
7. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 89:23 + 6:04 8407
8. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 89:35 + 6:16 8345
9. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 91:54 + 8:35 8063
10. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 92:25 + 9:06 7970
11. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 93:30 + 10:11 7819
12. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 93:53 + 10:34 7741
13. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 93:59 + 10:40 7692
14. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 94:04 + 10:45 7645
15. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 94:14 + 10:55 7590
16. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 94:18 + 10:59 7546
17. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 96:22 + 13:03 7300
18. Rutka Jan STE9800 C SK SKI-OB Šternberk 96:47 + 13:28 7221
19. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 96:54 + 13:35 7173
20. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:03 + 13:44 7121
21. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 97:30 + 14:11 7040
22. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 98:16 + 14:57 6929
23. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 100:42 + 17:23 6656
24. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 100:59 + 17:40 6594
25. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 103:13 + 19:54 6344
26. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 103:57 + 20:38 6240
27. Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové 105:42 + 22:23 6040
28. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 106:55 + 23:36 5893
29. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 106:57 + 23:38 5858
30. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 107:29 + 24:10 5776
31. Mossakowski Wojciech STE9801 C SK SKI-OB Šternberk 108:00 + 24:41 5697
32. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 122:45 + 39:26 4297
33. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 205:20 + 122:01 0
H21A
15.21 km, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8602
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:09 8793
2. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 78:42 + 2:33 8511
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 78:48 + 2:39 8500
4. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 79:59 + 3:50 8370
5. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:05 + 3:56 8359
6. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 80:22 + 4:13 8327
7. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 81:47 + 5:38 8171
8. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 81:50 + 5:41 8165
9. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 82:30 + 6:21 8092
10. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 85:08 + 8:59 7801
11. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 85:09 + 9:00 7799
12. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 86:04 + 9:55 7698
13. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 87:29 + 11:20 7541
14. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk, z.s. 89:22 + 13:13 7333
15. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 89:56 + 13:47 7271
16. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 90:55 + 14:46 7162
17. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 91:15 + 15:06 7125
18. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 92:59 + 16:50 6934
19. Sosenko Szymon CHC9804 C K.O.B. Choceň 94:47 + 18:38 6735
20. Hlaváč Jaroslav SPC9205 C SPORTICUS team 96:32 + 20:23 6542
21. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 96:35 + 20:26 6536
22. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 96:40 + 20:31 6527
23. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 96:41 + 20:32 6525
24. Goder Josef DKP8203 C Oddíl OB Kotlářka 97:12 + 21:03 6468
25. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 98:51 + 22:42 6286
26. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 99:20 + 23:11 6233
27. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim, z.s. 101:03 + 24:54 6043
28. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:20 + 25:11 6012
29. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 107:24 + 31:15 5342
30. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 110:04 + 33:55 5047
31. Škoda Jáchym LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 125:57 + 49:48 3293
32. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 126:39 + 50:30 3216
Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov DISK 0
Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21B
11.59 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7709
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 64:33 8051
2. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 67:55 + 3:22 7667
3. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 70:11 + 5:38 7408
4. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:22 + 5:49 7387
5. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 70:23 + 5:50 7385
6. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 70:32 + 5:59 7368
7. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 70:41 + 6:08 7351
8. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 70:46 + 6:13 7342
9. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 70:54 + 6:21 7326
10. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:04 + 6:31 7307
11. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 71:50 + 7:17 7220
12. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:46 + 8:13 7113
13. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 73:18 + 8:45 7052
14. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 73:24 + 8:51 7041
15. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:39 + 9:06 7012
16. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 74:14 + 9:41 6946
17. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:57 + 10:24 6864
18. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 75:07 + 10:34 6845
19. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:38 + 11:05 6786
20. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 75:47 + 11:14 6769
21. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 76:23 + 11:50 6701
22. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 76:49 + 12:16 6651
23. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 77:23 + 12:50 6586
24. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 78:33 + 14:00 6453
25. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:53 + 14:20 6415
26. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 79:21 + 14:48 6362
27. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:24 + 14:51 6356
28. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 79:45 + 15:12 6316
29. Wołowczyk Michał STE9702 C SK SKI-OB Šternberk 79:57 + 15:24 6294
30. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 80:37 + 16:04 6217
31. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 80:54 + 16:21 6185
32. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 81:12 + 16:39 6151
33. Čechura Tomáš LPM8900 C OK Lokomotiva Plzeň 82:07 + 17:34 6046
34. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:28 + 17:55 6006
35. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 82:30 + 17:57 6003
36. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 83:13 + 18:40 5921
37. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 83:40 + 19:07 5869
38. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 83:56 + 19:23 5839
39. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 86:29 + 21:56 5548
40. Slíva Jan LCE9602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:36 + 23:03 5421
41. Hejtmánek Martin TAP8605 C KOB TRETRA Praha 87:39 + 23:06 5415
42. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 89:03 + 24:30 5255
43. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 91:52 + 27:19 4934
44. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 92:17 + 27:44 4886
45. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 92:22 + 27:49 4877
46. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 92:57 + 28:24 4810
47. Pryjma Fryderyk JPV9803 B Oddíl OS SK Prostějov 93:33 + 29:00 4742
48. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 95:39 + 31:06 4502
49. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 103:22 + 38:49 3621
50. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 106:47 + 42:14 3231
51. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 116:58 + 52:25 2069
52. Roll Martin ALB8401 C OOB Albrechtice nad Orlicí 131:55 + 67:22 363
Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast DISK 0
Okarma Jacek 17P9800 WKS Śląsk Wrocław DISK
H21C
8.02 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7997
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 38:45 8152
2. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 39:08 + 0:23 8074
3. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 1:55 7764
4. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 40:44 + 1:59 7751
5. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 41:18 + 2:33 7636
6. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 41:21 + 2:36 7626
7. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 41:33 + 2:48 7585
8. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 41:40 + 2:55 7562
9. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 41:42 + 2:57 7555
10. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 41:44 + 2:59 7548
11. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 3:18 7484
12. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 42:08 + 3:23 7467
13. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 42:12 + 3:27 7454
14. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 42:15 + 3:30 7444
15. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 42:22 + 3:37 7420
16. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 42:32 + 3:47 7386
17. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 42:34 + 3:49 7380
17. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 42:34 + 3:49 7380
19. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 42:43 + 3:58 7349
20. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 42:59 + 4:14 7295
21. Krawczyński Mikołaj CHC0001 C K.O.B. Choceň 43:09 + 4:24 7262
22. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:17 + 4:32 7235
23. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 43:26 + 4:41 7204
24. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 43:32 + 4:47 7184
25. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:49 + 5:04 7127
26. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:01 + 6:16 6884
27. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:04 + 6:19 6874
28. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:14 + 6:29 6840
28. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 45:14 + 6:29 6840
30. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:24 + 6:39 6806
31. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 45:27 + 6:42 6796
32. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 45:28 + 6:43 6793
33. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:48 + 7:03 6725
34. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 46:05 + 7:20 6668
35. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 46:07 + 7:22 6661
36. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 46:08 + 7:23 6658
37. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 46:11 + 7:26 6648
38. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:16 + 7:31 6631
39. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 46:17 + 7:32 6627
40. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 46:22 + 7:37 6611
41. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 7:43 6590
42. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 46:45 + 8:00 6533
43. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 47:02 + 8:17 6476
44. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 47:15 + 8:30 6432
45. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:21 + 8:36 6412
45. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 47:21 + 8:36 6412
47. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 47:27 + 8:42 6391
48. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 47:46 + 9:01 6327
49. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 47:51 + 9:06 6310
50. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 47:52 + 9:07 6307
51. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 48:30 + 9:45 6179
52. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 48:38 + 9:53 6152
52. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 48:38 + 9:53 6152
54. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 48:42 + 9:57 6138
55. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 48:52 + 10:07 6105
56. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 48:53 + 10:08 6101
57. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 49:11 + 10:26 6041
58. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 49:26 + 10:41 5990
59. Link Lukáš STH0205 B SK Studenec 49:44 + 10:59 5929
59. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 49:44 + 10:59 5929
61. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 50:01 + 11:16 5872
62. Rosłaniec Mateusz CHC0002 C K.O.B. Choceň 50:12 + 11:27 5835
63. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 50:16 + 11:31 5821
64. Kurzyp Stanisław CHC0202 C K.O.B. Choceň 50:21 + 11:36 5805
65. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 50:25 + 11:40 5791
66. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 50:27 + 11:42 5784
67. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 50:29 + 11:44 5778
68. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 50:33 + 11:48 5764
69. Olszewski Bartłomiej STE0209 C SK SKI-OB Šternberk 50:34 + 11:49 5761
70. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 50:39 + 11:54 5744
71. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:55 + 12:10 5690
72. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 51:03 + 12:18 5663
73. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 51:29 + 12:44 5575
74. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 12:53 5545
75. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 51:39 + 12:54 5541
76. Adámek Filip ABM0101 A KOB Moira Brno 51:48 + 13:03 5511
77. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 52:13 + 13:28 5427
78. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 53:01 + 14:16 5265
78. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 53:01 + 14:16 5265
80. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:02 + 14:17 5261
81. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň 53:22 + 14:37 5194
82. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 53:37 + 14:52 5143
83. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 53:42 + 14:57 5127
83. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 53:42 + 14:57 5127
85. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:43 + 14:58 5123
86. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 53:46 + 15:01 5113
87. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 54:32 + 15:47 4958
88. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 55:12 + 16:27 4823
89. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:36 + 16:51 4742
90. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 55:49 + 17:04 4698
91. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 56:02 + 17:17 4654
92. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 56:03 + 17:18 4651
93. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 56:50 + 18:05 4493
94. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 57:13 + 18:28 4415
95. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 57:29 + 18:44 4361
96. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 57:48 + 19:03 4297
97. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 58:09 + 19:24 4226
98. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia VŠ Plzeň 58:17 + 19:32 4199
99. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 58:30 + 19:45 4155
100. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:40 + 19:55 4122
101. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 58:41 + 19:56 4118
102. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 59:07 + 20:22 4030
103. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 59:17 + 20:32 3997
104. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 59:45 + 21:00 3902
105. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:46 + 22:01 3697
106. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 61:14 + 22:29 3602
107. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 62:03 + 23:18 3437
108. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 62:14 + 23:29 3400
109. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 63:08 + 24:23 3218
110. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem, 63:31 + 24:46 3140
111. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:33 + 24:48 3133
112. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:46 + 25:01 3089
113. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 63:47 + 25:02 3086
114. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 64:26 + 25:41 2955
115. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 64:40 + 25:55 2907
116. Karásek Matěj SJC0001 C Sportcentrum Jičín 64:45 + 26:00 2890
117. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 65:23 + 26:38 2762
118. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:32 + 26:47 2732
118. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 65:32 + 26:47 2732
120. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 65:51 + 27:06 2668
121. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 66:06 + 27:21 2617
122. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 66:16 + 27:31 2584
123. Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec 66:35 + 27:50 2519
124. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 67:15 + 28:30 2385
125. Moravec Filip KUN8801 C TJ Sokol Kunvald 67:54 + 29:09 2253
126. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 68:40 + 29:55 2098
127. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:47 + 30:02 2074
128. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:06 + 30:21 2010
129. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:42 + 30:57 1889
130. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 69:47 + 31:02 1872
131. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 70:16 + 31:31 1774
132. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:25 + 31:40 1744
133. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 71:44 + 32:59 1477
134. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 71:45 + 33:00 1474
135. Nejman Marek PHK0002 C OK 99 Hradec Králové 74:26 + 35:41 931
136. Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 74:50 + 36:05 850
137. Kárníková Kamila Neregistrovaní (NNN) 75:14 + 36:29
138. Růžička Daniel KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:20 + 36:35 749
139. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 77:21 + 38:36 341
140. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 77:24 + 38:39 331
141. Jirout Matěj CHC0201 C K.O.B. Choceň 80:56 + 42:11 0
142. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 81:55 + 43:10 0
143. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 82:09 + 43:24 0
144. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 83:39 + 44:54 0
145. Juhász Matěj LTU9900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:26 + 46:41 0
146. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 92:27 + 53:42
147. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:05 + 63:20 0
148. Novotný Radek SRK9101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 105:58 + 67:13 0
149. Lacina Jindřich LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice 125:27 + 86:42 0
Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga DISK 0
Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Hanák Dominik LTU0200 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
H35C
11.04 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 69:24
2. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:23 + 0:59
3. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 73:15 + 3:51
4. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 73:19 + 3:55
5. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 73:49 + 4:25
6. Gmur Karol 17P7600 WKS Śląsk Wrocław 75:02 + 5:38
7. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 75:28 + 6:04
8. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 75:37 + 6:13
9. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 75:45 + 6:21
10. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 76:00 + 6:36
11. Bláha Jan SHK8215 C OK Slavia Hradec Králové 78:33 + 9:09
12. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 80:00 + 10:36
13. Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 80:39 + 11:15
14. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 81:37 + 12:13
15. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 83:19 + 13:55
16. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 83:37 + 14:13
17. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:24 + 16:00
18. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:53 + 16:29
19. Kejval Jaromír SJC7300 C Sportcentrum Jičín 87:14 + 17:50
20. Mianowski Rafał 28P7300 UNTS Warszawa 87:31 + 18:07
21. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 87:34 + 18:10
22. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 89:28 + 20:04
23. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 91:42 + 22:18
24. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 96:58 + 27:34
25. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 98:16 + 28:52
26. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 98:19 + 28:55
27. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 101:57 + 32:33
28. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 110:11 + 40:47
29. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 112:04 + 42:40
Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice DISK
H35D
8.78 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 59:21
2. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 61:18 + 1:57
3. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 65:12 + 5:51
4. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:53 + 11:32
5. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 73:44 + 14:23
6. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 76:07 + 16:46
7. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 76:10 + 16:49
8. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:03 + 17:42
9. Procházka Filip LTU7800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:26 + 18:05
10. Trlida Vratislav LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice 77:41 + 18:20
11. Hostinský Petr LPU7909 OK Lokomotiva Pardubice 79:14 + 19:53
12. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 80:26 + 21:05
13. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 80:44 + 21:23
14. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 81:23 + 22:02
15. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:56 + 24:35
16. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 84:19 + 24:58
17. Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 84:44 + 25:23
18. Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 85:29 + 26:08
19. Sršeň Tomáš VAM8001 C OOB Vamberk 86:38 + 27:17
20. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 90:20 + 30:59
21. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 91:24 + 32:03
22. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 93:59 + 34:38
23. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 96:32 + 37:11
24. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 96:46 + 37:25
25. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 103:26 + 44:05
26. Marek Robert KOR7700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 106:03 + 46:42
27. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 116:34 + 57:13
Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H45C
9.93 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 57:35
2. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 60:30 + 2:55
3. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 63:55 + 6:20
4. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 64:13 + 6:38
5. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 67:30 + 9:55
6. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 69:02 + 11:27
7. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 69:14 + 11:39
8. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 70:36 + 13:01
9. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 73:24 + 15:49
10. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 74:20 + 16:45
11. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 75:28 + 17:53
11. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 75:28 + 17:53
13. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 75:33 + 17:58
14. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 75:51 + 18:16
15. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 76:29 + 18:54
16. Becmer Dariusz 17P7101 WKS Śląsk Wrocław 77:06 + 19:31
17. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:49 + 20:14
18. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 78:18 + 20:43
19. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 78:23 + 20:48
20. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 78:39 + 21:04
21. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 79:21 + 21:46
22. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 80:15 + 22:40
23. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:33 + 22:58
24. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 81:47 + 24:12
25. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 81:51 + 24:16
26. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:44 + 26:09
27. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 84:00 + 26:25
28. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 84:25 + 26:50
29. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:06 + 27:31
30. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 85:16 + 27:41
31. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 85:28 + 27:53
32. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 85:50 + 28:15
33. Lukašák Štefan STE SK SKI-OB Šternberk 86:18 + 28:43
34. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 86:40 + 29:05
35. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 87:11 + 29:36
36. Hanuš Karel HOS6701 C TJ Tatran Hostinné 90:25 + 32:50
37. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 96:31 + 38:56
38. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 99:01 + 41:26
39. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:45 + 42:10
40. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 100:22 + 42:47
41. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 103:27 + 45:52
42. Dvořák Luboš LPU6801 C OK Lokomotiva Pardubice 110:59 + 53:24
43. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 120:22 + 62:47
Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H45D
6.52 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jerzy 28P6800 UNTS Warszawa 45:48
2. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 47:41 + 1:53
3. Raudkepp Einar 24E6500 Värska OK Peko 48:51 + 3:03
4. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 50:25 + 4:37
5. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:42 + 5:54
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 52:33 + 6:45
7. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 56:16 + 10:28
8. Cichý David PHK7001 C OK 99 Hradec Králové 56:34 + 10:46
9. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 57:32 + 11:44
10. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 57:38 + 11:50
11. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 58:48 + 13:00
12. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 59:26 + 13:38
13. Novotný Petr 6PC9999 Neregistrovaný - Novotný 59:41 + 13:53
13. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 59:41 + 13:53
15. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 59:52 + 14:04
16. Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast 60:25 + 14:37
17. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 60:32 + 14:44
18. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 60:44 + 14:56
19. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 60:53 + 15:05
20. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 62:29 + 16:41
21. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 63:07 + 17:19
22. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 63:22 + 17:34
23. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 64:33 + 18:45
24. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 64:45 + 18:57
25. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:02 + 19:14
26. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 65:17 + 19:29
27. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 65:21 + 19:33
28. Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 67:58 + 22:10
29. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 68:00 + 22:12
30. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:33 + 23:45
31. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:07 + 26:19
32. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 72:25 + 26:37
33. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 73:22 + 27:34
34. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:46 + 28:58
35. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 75:15 + 29:27
36. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 75:55 + 30:07
37. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:22 + 34:34
38. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 87:12 + 41:24
39. Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 88:50 + 43:02
H55C
8.18 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 59:37
2. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 61:34 + 1:57
3. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:07 + 2:30
4. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:42 + 3:05
5. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 62:58 + 3:21
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 64:25 + 4:48
7. Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 64:41 + 5:04
8. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 65:34 + 5:57
9. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 66:14 + 6:37
10. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 66:48 + 7:11
11. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 67:25 + 7:48
12. Guga Romuald 17P5500 WKS Śląsk Wrocław 68:22 + 8:45
13. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 68:25 + 8:48
14. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 68:58 + 9:21
15. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 69:01 + 9:24
16. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 69:10 + 9:33
17. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 69:31 + 9:54
18. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 70:58 + 11:21
19. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 73:09 + 13:32
20. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:16 + 13:39
21. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 75:50 + 16:13
22. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 78:07 + 18:30
23. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 78:48 + 19:11
24. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 79:01 + 19:24
25. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 81:06 + 21:29
26. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 82:10 + 22:33
27. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 82:23 + 22:46
28. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 89:06 + 29:29
29. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 93:11 + 33:34
Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk DISK
Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H55D
5.93 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 51:04
2. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 51:58 + 0:54
3. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 52:10 + 1:06
4. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 56:48 + 5:44
5. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 57:35 + 6:31
6. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 58:54 + 7:50
7. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 60:57 + 9:53
8. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 61:27 + 10:23
9. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 62:09 + 11:05
10. Pross Josef KOR6100 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:48 + 12:44
11. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 63:54 + 12:50
12. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 64:15 + 13:11
13. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 65:56 + 14:52
14. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 66:43 + 15:39
15. Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 69:05 + 18:01
16. Kroupa Jan LPU5503 C OK Lokomotiva Pardubice 72:32 + 21:28
17. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 86:39 + 35:35
H65C
5.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:00
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 47:07 + 6:07
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 48:49 + 7:49
4. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:18 + 8:18
5. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 50:36 + 9:36
6. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:13 + 10:13
7. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 51:15 + 10:15
8. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:21 + 11:21
9. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:22 + 11:22
10. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:46 + 12:46
11. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:21 + 16:21
12. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:37 + 19:37
13. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 61:43 + 20:43
14. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:34 + 24:34
15. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 68:32 + 27:32
16. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 73:55 + 32:55
17. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 80:14 + 39:14
H70C
4.05 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 34:55
2. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:18 + 2:23
3. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 40:40 + 5:45
4. Seidl Karel SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:46 + 5:51
5. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 44:26 + 9:31
6. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 45:33 + 10:38
7. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 47:31 + 12:36
8. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 47:54 + 12:59
9. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 53:15 + 18:20
10. Springer Michal PHK4601 C OK 99 Hradec Králové 64:04 + 29:09
11. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 66:29 + 31:34
12. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 71:18 + 36:23
HDR
2.07 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 18:27
2. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 19:47 + 1:20
3. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 19:53 + 1:26
4. Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 20:26 + 1:59
5. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 21:19 + 2:52
6. Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 21:38 + 3:11
7. Málková Michaela PHK0853 C OK 99 Hradec Králové 21:43 + 3:16
8. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 23:14 + 4:47
9. Panáčková Alžběta 8MC0850 Papiyon 25:10 + 6:43
10. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 25:14 + 6:47
11. Chabinová Veronika SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové 26:23 + 7:56
12. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 26:28 + 8:01
13. Podlešák Martin Neregistrovaní (NNN) 26:52 + 8:25
14. Kejval Vojtěch SJC0902 C Sportcentrum Jičín 27:05 + 8:38
15. Tenušák Štěpán Neregistrovaní (NNN) 27:18 + 8:51
16. Cach Jan LPU0805 C OK Lokomotiva Pardubice 27:26 + 8:59
17. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 27:41 + 9:14
18. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 27:59 + 9:32
19. Jirout Vilém SNA1001 C TJ START Náchod 28:28 + 10:01
20. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 28:55 + 10:28
21. Jelínek Tomáš Pavel VSPxxx7 USK Praha 28:58 + 10:31
22. Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice 29:16 + 10:49
23. Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 29:17 + 10:50
24. Cichra Patrik TAP0903 C KOB TRETRA Praha 29:20 + 10:53
25. Šnokhousová Johanka SJC0851 C Sportcentrum Jičín 29:21 + 10:54
26. Zídek Jakub Neregistrovaní (NNN) 29:28 + 11:01
27. Severa Matyáš Neregistrovaní (NNN) 29:30 + 11:03
28. Hovorková Elen LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice 30:10 + 11:43
29. Lapáčková Šárka Neregistrovaní (NNN) 30:24 + 11:57
30. Voborská Valerie SJC0852 C Sportcentrum Jičín 30:34 + 12:07
31. Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod 30:52 + 12:25
32. Horáková Eliška 2UX1150 Horáková 30:56 + 12:29
33. Bezvoda Jakub SHK0807 C OK Slavia Hradec Králové 31:06 + 12:39
34. Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové 31:27 + 13:00
35. Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 32:22 + 13:55
36. Šrámek Petr SNA1101 C TJ START Náchod 32:26 + 13:59
37. Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 32:30 + 14:03
38. Nepustilová Hana OSN0999 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:35 + 15:08
39. Cipryán Tobiáš BZP0701 C Báječné ženy v orientačním běhu 34:03 + 15:36
40. Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 35:15 + 16:48
41. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 36:01 + 17:34
42. Tichá Jitka USK Praha 36:52 + 18:25
43. Šreibr Matěj Neregistrovaní (NNN) 37:53 + 19:26
44. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 38:00 + 19:33
44. Valentová Kateřina LPU0852 C OK Lokomotiva Pardubice 38:00 + 19:33
46. Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 39:17 + 20:50
47. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 39:19 + 20:52
48. Cipryánová Viktorie BZP1350 C Báječné ženy v orientačním běhu 39:39 + 21:12
49. Valentová Veronika LPU1152 C OK Lokomotiva Pardubice 40:09 + 21:42
50. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 40:55 + 22:28
51. Pompach Tobiáš phk OK 99 Hradec Králové 42:31 + 24:04
52. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 42:42 + 24:15
53. Kulichová Andrea Neregistrovaní (NNN) 42:53 + 24:26
54. Bláhová Klára OK Slavia Hradec Králové 43:45 + 25:18
55. Stehlíková Kateřina LPU1090 OK Lokomotiva Pardubice 45:13 + 26:46
56. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 45:23 + 26:56
57. Nymsová Marie Ema TYN1350 C OOB SK Týniště nad Orlicí 45:40 + 27:13
58. Nymsa Matyáš TYN1300 C OOB SK Týniště nad Orlicí 45:41 + 27:14
59. Sochor Jakub SHK0903 C OK Slavia Hradec Králové 46:45 + 28:18
60. Sochorova Krystina SHK0953 C OK Slavia Hradec Králové 46:47 + 28:20
61. Vencl Dorián SNA1002 C TJ START Náchod 50:38 + 32:11
62. Kuhnová Šárka LPU1290 OK Lokomotiva Pardubice 52:03 + 33:36
63. Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 58:00 + 39:33
64. Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín 62:40 + 44:13
65. Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 71:13 + 52:46
66. Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:58 + 63:31
67. Stohanzlová Vilma LPU1590 OK Lokomotiva Pardubice 86:47 + 68:20
Šimek Vojtěch CHC1002 C K.O.B. Choceň DISK
Vondrová Adélka LTUxxxx OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Neyrinck Nina VSPxxx5 USK Praha DISK
test NER DISK
P
2.94 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 23:41
2. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 24:06 + 0:25
3. Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové 24:07 + 0:26
4. Filip Filip SHK9000 C OK Slavia Hradec Králové 24:14 + 0:33
5. Koutský Lukáš SNA0003 TJ START Náchod 25:07 + 1:26
6. Doležalová Lenka SHK8256 C OK Slavia Hradec Králové 25:32 + 1:51
7. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:34 + 1:53
8. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 25:39 + 1:58
9. Nemec Miroslav ner Neregistrovaní (NNN) 26:26 + 2:45
10. Melichárková Kristýna TZL SKOB Zlín 27:28 + 3:47
11. Venclová Kateřina SNA0002 TJ START Náchod 27:47 + 4:06
12. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 27:48 + 4:07
13. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 28:11 + 4:30
14. Filipová Dagmar SHK7800 C OK Slavia Hradec Králové 28:37 + 4:56
15. Gebhartová Klára Neregistrovaní (NNN) 28:41 + 5:00
15. Švoma Vojtěch TJ Jiskra Hořice 28:41 + 5:00
17. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 28:44 + 5:03
18. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 29:00 + 5:19
19. Mornštejn Roman Neregistrovaní (NNN) 29:05 + 5:24
20. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:19 + 5:38
21. Waněk Hubert LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice 29:23 + 5:42
22. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 29:37 + 5:56
23. Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 29:41 + 6:00
24. Jiran Miloš VRL9904 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:46 + 7:05
25. Satranský Martin NPA0201 C SK LOB Nová Paka 31:07 + 7:26
26. Podlešáková Markéta Neregistrovaní (NNN) 31:13 + 7:32
27. Schvachová Denisa LPU9652 OK Lokomotiva Pardubice 31:15 + 7:34
28. Koblic Jan VAM0400 C OOB Vamberk 31:20 + 7:39
29. Šimek Jiří K.O.B. Choceň 31:24 + 7:43
30. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:36 + 7:55
31. Jirsák Petr KOR8800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:39 + 7:58
32. Lehárová Iva LPU2052 OK Lokomotiva Pardubice 32:26 + 8:45
33. Lacina Martin LPU7105 C OK Lokomotiva Pardubice 32:51 + 9:10
34. Koblicová Milena VAM7651 C OOB Vamberk 32:56 + 9:15
35. Schvachová Lucie LPU0153 OK Lokomotiva Pardubice 33:03 + 9:22
36. Ropková Eva CHC7855 C K.O.B. Choceň 33:52 + 10:11
37. Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 34:27 + 10:46
38. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 34:33 + 10:52
38. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 34:33 + 10:52
40. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 34:41 + 11:00
41. Pešková Renata Sportcentrum Jičín 35:37 + 11:56
42. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:38 + 12:57
43. Kašpar Michal TYN9502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 36:55 + 13:14
44. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 36:57 + 13:16
45. Šípek Jaroslav LPU7422 C OK Lokomotiva Pardubice 36:58 + 13:17
45. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 36:58 + 13:17
47. Sklenář Petr VSPxxx2 USK Praha 37:51 + 14:10
48. Obermajerová Gabriela KUN0150 C TJ Sokol Kunvald 37:53 + 14:12
49. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:43 + 15:02
50. Sklenářová Adéla VSPxxx1 USK Praha 39:06 + 15:25
51. Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 39:33 + 15:52
52. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 39:55 + 16:14
53. Klusáková Jitka NER 40:37 + 16:56
54. Morávek Petr Neregistrovaní (NNN) 41:56 + 18:15
55. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:58 + 18:17
56. Ježková Lenka LPU2053 OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 19:39
57. Severová Radka Neregistrovaní (NNN) 43:37 + 19:56
58. Wenke Josef SRK4703 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:56 + 20:15
59. Jelínková MarkétaMíša VSPxxx6 USK Praha 44:10 + 20:29
60. Hammová Dita KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:33 + 20:52
61. Hronová Katarína VSP7570 C USK Praha 44:36 + 20:55
62. Šimková Klára CHC0054 C K.O.B. Choceň 44:37 + 20:56
63. Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:54 + 22:13
64. Bílková Pavlína ZAM0252 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:33 + 22:52
65. Liška Martin LTUyyyy OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:45 + 23:04
66. Andělová Ivana LTUzzzz OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:46 + 23:05
67. Hálová Lucie VSPxxx4 USK Praha 49:06 + 25:25
68. Růžková Kamila LPU2051 OK Lokomotiva Pardubice 49:32 + 25:51
69. Sviták Petr SJH Jindřichův Hradec 49:33 + 25:52
70. Vondra Václav LTU6800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:44 + 28:03
71. Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 53:47 + 30:06
72. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 55:31 + 31:50
73. Dušková Renata ZAM7351 OB T.J. Sokol Žamberk 56:50 + 33:09
74. Schvachová Stanislava LPU7154 OK Lokomotiva Pardubice 58:40 + 34:59
75. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 62:13 + 38:32
76. Víchová Magdalena CHC0153 C K.O.B. Choceň 68:33 + 44:52
77. Víchová Sára CHC0455 C K.O.B. Choceň 69:39 + 45:58
Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Holata Radek TAP8100 C KOB TRETRA Praha DISK
Blažková Barbora SK Nepoměřice DISK
T
8.02 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusák Martin NER 51:57
2. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 53:46 + 1:49
3. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 56:31 + 4:34
4. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 58:34 + 6:37
5. Vencl Vojtěch SNA0001 TJ START Náchod 63:13 + 11:16
6. Vanka Petr OKP6801 C SK OK 24 Praha 63:33 + 11:36
7. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 64:02 + 12:05
8. Vojtěch Martin ZAM8101 C OB T.J. Sokol Žamberk 71:17 + 19:20
9. Moravec Jan ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk 72:34 + 20:37
10. Pachel Jakub ZAM0202 C OB T.J. Sokol Žamberk 75:11 + 23:14
11. Zídek Jan Neregistrovaní (NNN) 80:14 + 28:17
12. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 85:21 + 33:24
13. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 87:37 + 35:40
14. Beier Petr PDY7800 C Běhej Poděbrady 95:11 + 43:14
15. Krsek Šimon ZAM0204 C OB T.J. Sokol Žamberk 96:41 + 44:44
16. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 111:32 + 59:35
17. Pokorný Jan SRK6401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 126:55 + 74:58
18. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 151:05 + 99:08
Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi DISK
Janeček Jiří SOB0001 C SOBSA DISK
Svitáková Ivana OLP6851 C PSK Olymp Praha DISK