Výsledky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
29.03.2017
Místo konání:
Šternberk, hospoda U lišáka (Lišákova nora)
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
Ecce Homo, 1:10 000, e = 5 m, stav březen 2017, vodovzdorně upravená
Ředitel závodu:
Skyvová Kristýna - R3
Hlavní rozhodčí:
Skyva Petr - R3
Stavitel tratí:
Skoupý Jan - R2, Doležel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl podle časového harmonogramu.
Kategorie:
D16     D21     D35     H16     H18     H21     H35     H50     P    
D16
3.20 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 35:49
2. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 39:00 + 3:11
3. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 40:09 + 4:20
4. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 44:37 + 8:48
D21
5.60 km, 285 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 54:12 0
2. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 71:17 + 17:05 0
3. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 85:20 + 31:08 0
D35
3.60 km, 165 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 55:52
2. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 57:18 + 1:26
H16
3.40 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 28:02
2. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 32:09 + 4:07
3. Kostka Jiří AOP0201 A Přátelé orientačního běhu Opava 34:51 + 6:49
4. Valík Adam AOP0301 A Přátelé orientačního běhu Opava 40:00 + 11:58
5. Čech Vít AOP0302 B Přátelé orientačního běhu Opava 42:59 + 14:57
6. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 48:02 + 20:00
H18
5.60 km, 285 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš AOP0001 A Přátelé orientačního běhu Opava 60:40
2. Vostál Dominik UOL9901 B SK UP Olomouc 76:51 + 16:11
H21
7.40 km, 360 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4522
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:15 4849
2. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 66:33 + 6:18 4410
3. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 68:03 + 7:48 4306
4. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:26 + 9:11 4209
5. Chaloupka Josef UOL9801 A SK UP Olomouc 77:40 + 17:25 3636
6. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 78:21 + 18:06 3589
7. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 79:05 + 18:50 3538
8. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 80:48 + 20:33 3418
9. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 113:40 + 53:25 1130
Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering DISK 0
H35
5.60 km, 285 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 71:51
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 72:52 + 1:01
3. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 85:55 + 14:04
H50
3.20 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 53:26
2. Bednář Jan UOL5402 C SK UP Olomouc 61:36 + 8:10
3. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 65:31 + 12:05
P
2.40 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 27:30
2. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 37:10 + 9:40
3. Grycová Zuzana SSU8950 C SK Severka Šumperk 47:00 + 19:30
4. Bartoňková Sára 3SX0650 C 62:22 + 34:52
5. Sojková Monika 3SX0651 C 63:06 + 35:36
6. Roubalík Radovan 3SX6400 C 63:20 + 35:50
7. Lavrenčík Filip 3SX1500 C 75:26 + 47:56
8. Lavrenčík Petr 3SX7800 C 75:31 + 48:01
Košůtková Tereza 3SX0150 C DISK
Velev Nikolaj 3SX0000 C DISK