Výsledky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
31.03.2017
Místo konání:
Restaurace KLUB ŠKOLKA, Hrabákova 2001/21, Praha 4
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Hrádek
Ředitel závodu:
Landovský Jakub
Hlavní rozhodčí:
Veselý Jakub - R3
Stavitel tratí:
Janovský Tomáš
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     P     T    
D12
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 17:35
D14
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 23:00
2. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 25:15 + 2:15
3. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 26:23 + 3:23
4. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 44:10 + 21:10
D16
4.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 42:15
2. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 54:31 + 12:16
3. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 61:05 + 18:50
D18
5.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 47:39
2. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 60:24 + 12:45
3. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 75:04 + 27:25
4. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 118:43 + 71:04
Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka DISK
D21
7.50 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7316
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 58:50 7759
2. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 60:27 + 1:37 7570
3. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 68:35 + 9:45 6620
4. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 70:55 + 12:05 6347
5. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 73:26 + 14:36 6053
6. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 73:39 + 14:49 6028
7. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 77:09 + 18:19 5619
8. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 77:40 + 18:50 5558
9. Kociánová Barbora 100:43 + 41:53
10. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 106:44 + 47:54 2163
11. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 109:52 + 51:02 1797
D35
5.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 54:15
2. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 60:17 + 6:02
3. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 62:06 + 7:51
4. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 86:54 + 32:39
5. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 107:45 + 53:30
Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
D45
4.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 38:58
2. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 43:37 + 4:39
3. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 47:00 + 8:02
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 54:07 + 15:09
5. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 86:19 + 47:21
D55
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 37:03
2. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 42:57 + 5:54
3. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 68:16 + 31:13
H12
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 18:34
2. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 23:42 + 5:08
3. Meier David VSP0606 USK Praha 33:00 + 14:26
H14
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 23:10
2. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 26:44 + 3:34
3. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 27:39 + 4:29
4. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 30:48 + 7:38
5. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 32:33 + 9:23
6. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 33:19 + 10:09
7. Janas Adam PGP0404 SK Praga 38:19 + 15:09
8. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 41:30 + 18:20
H16
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janas Petr PGP0200 SK Praga 41:52
2. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 43:52 + 2:00
3. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 44:07 + 2:15
4. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 44:09 + 2:17
5. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 46:15 + 4:23
6. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 49:21 + 7:29
7. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 51:44 + 9:52
8. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 54:20 + 12:28
9. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:48 + 17:56
10. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 59:49 + 17:57
11. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 63:13 + 21:21
Satorie Jáchym DISK
H18
7.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Karel PGP9904 SK Praga 58:49
2. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 124:40 + 65:51
H21
10.80 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8161
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 71:54 8582
2. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 77:26 + 5:32 7986
3. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 78:05 + 6:11 7916
4. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 79:36 + 7:42 7753
5. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 81:32 + 9:38 7545
6. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 83:11 + 11:17 7367
7. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 84:45 + 12:51 7198
8. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 86:37 + 14:43 6997
9. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 87:09 + 15:15 6940
10. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 88:36 + 16:42 6784
11. Průša Michal VSP7310 USK Praha 89:00 + 17:06 6741
12. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 89:01 + 17:07 6739
13. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 92:18 + 20:24 6386
14. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 93:41 + 21:47 6237
15. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 95:12 + 23:18 6073
16. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 96:12 + 24:18 5966
17. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 99:29 + 27:35 5612
18. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 101:24 + 29:30 5406
19. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 102:37 + 30:43
20. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 105:58 + 34:04 4914
21. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 115:57 + 44:03
22. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 118:59 + 47:05 3513
23. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 126:22 + 54:28 2718
24. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 128:45 + 56:51 2461
25. Slávik Alexander NNN9001 Neregistrovaní (NNN) 142:29 + 70:35
26. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 146:00 + 74:06 604
Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Šváb Jan VSP5801 USK Praha DISK 0
H35
7.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB TRETRA Praha 61:31
2. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 63:26 + 1:55
3. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 63:55 + 2:24
4. Junek Petr STH7801 SK Studenec 66:02 + 4:31
5. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 73:19 + 11:48
6. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 74:09 + 12:38
7. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 81:30 + 19:59
8. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 82:05 + 20:34
9. Vláčil Daniel JPV7307 Oddíl OS SK Prostějov 84:41 + 23:10
10. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 92:36 + 31:05
11. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 105:13 + 43:42
12. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 112:01 + 50:30
H45
4.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 41:33
2. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 42:44 + 1:11
3. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 42:45 + 1:12
4. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 42:49 + 1:16
5. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 44:06 + 2:33
6. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 45:22 + 3:49
7. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 46:41 + 5:08
8. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 47:43 + 6:10
9. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 47:57 + 6:24
10. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 49:46 + 8:13
11. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 50:27 + 8:54
12. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 51:19 + 9:46
13. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 51:38 + 10:05
14. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 59:16 + 17:43
15. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 62:17 + 20:44
16. Vít David SPC7200 SPORTICUS team 66:58 + 25:25
H55
3.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 38:57
2. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 43:19 + 4:22
3. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 50:52 + 11:55
4. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 58:48 + 19:51
P
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 26:43
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 29:00 + 2:17
3. Paulů Robert 8RC7300 BZP 31:23 + 4:40
4. Müller Vladimír HCE7700 TJ Hostivice 34:23 + 7:40
5. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 36:42 + 9:59
6. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 44:43 + 18:00
7. Havránek Marek 50:13 + 23:30
8. Šíma Ondřej 62:08 + 35:25
9. Housková Tereza 66:07 + 39:24
Baldrian Josef VSP1100 USK Praha DISK
T
5.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 40:57
2. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 45:03 + 4:06
3. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 56:20 + 15:23
4. Hauptfleisch Filip SRK9401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:19 + 35:22
5. Beran Jakub 8TC8700 Tempo 93:42 + 52:45
6. Skrbek Tomáš 101:48 + 60:51