Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : LPM (34)

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Krásný Dvůr - koupaliště
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Mapa:
Krásný Dvůr
Ředitel závodu:
Janda Josef
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R1
Kategorie:
D12     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P3    
D12
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. KozĂ­sková Katerina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 15:18 + 0:39
D21
3.70 km, 110 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6972
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Siková KarolĂ­na LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 26:34 7519
2. Siková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 29:57 + 3:23 6701
4. Chvalová Vera LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 30:20 + 3:46 6608
D35
3.30 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 35:20 + 5:29
13. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 41:09 + 11:18
19. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 44:07 + 14:16
22. Sitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 48:04 + 18:13
25. StehlĂ­ková Katerina LPM7750 OK Lokomotiva Plzeň 59:25 + 29:34
D45
3.10 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 30:54
10. Soupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 38:21 + 7:27
D55
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Janecková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 30:26 + 1:28
H10
1.60 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. StehlĂ­k Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 13:12 + 0:32
7. TrĂ­ska Lukás LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 33:03 + 20:23
H12
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. StehlĂ­k Simon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 15:11 + 0:46
11. Soupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 34:51 + 20:26
H14
2.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 84:57 + 64:21
H21
4.70 km, 145 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7963
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Vales JirĂ­ LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 27:13 + 0:14 8406
8. StehlĂ­k Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 34:50 + 7:51 6302
21. Pesek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 46:29 + 19:30 3083
25. Hegner Lukás LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 48:46 + 21:47 2453
H35
4.00 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. KozĂ­sek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 39:43 + 6:22
16. Cerny Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 44:02 + 10:41
17. Ryjácek Jan LPM8004 OK Lokomotiva Plzeň 48:30 + 15:09
H45
3.30 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 36:20 + 10:22
18. Soupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 36:22 + 10:24
H55
3.10 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Pech JirĂ­ LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 51:21 + 20:52
H65
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Janecek Eduard LPM OK Lokomotiva Plzeň 35:42 + 9:24
HDR
2.50 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
22. Sitra Simon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 33:43 + 19:30
LINIE
2.50 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Sitrová Stepánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 17:10 + 1:15
5. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 25:49 + 9:54
6. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 46:26 + 30:31
7. Hofmanová Ann LPM OK Lokomotiva Plzeň 51:37 + 35:42
P3
2.10 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 67:26 + 47:22