Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Krásný Dvůr - koupaliště
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Mapa:
Krásný Dvůr - Sprint
Ředitel závodu:
Janda Josef
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Ottová Terezka
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P3    
D10
1.40 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bodurková Denisa KRL0752 C Kometa Kralovice 12:35
2. Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 14:40 + 2:05
3. Sobotová Katerina VPM0851 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:38 + 5:03
4. Meyerová Daniela 18:41 + 6:06
5. Sitrová Stepánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 21:55 + 9:20
D12
1.40 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 10:01
2. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 11:16 + 1:15
3. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 11:42 + 1:41
4. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 11:50 + 1:49
5. Postránská AdĂ©la MLA0551 C MLOK Mariánské Lázně 12:13 + 2:12
6. Gelnerová Anna KRL0653 C Kometa Kralovice 13:25 + 3:24
7. KozĂ­sková Katerina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 13:26 + 3:25
8. Cadková Marcela KRL0654 C Kometa Kralovice 13:44 + 3:43
9. Lostáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:47 + 3:46
10. Kohoutková Klára BSO0650 C KOB Baník Sokolov 15:52 + 5:51
11. Sevcíková Anezka ONO0550 C SKOB Ostrov 16:50 + 6:49
12. Urbánková Eva ONO0650 C SKOB Ostrov 19:24 + 9:23
13. Reháková Mirka SKV TJ Slovan Karlovy Vary 10:20 + 0:19
Holíková Petra NEJ0651 C TJ Jiskra Nejdek DISK
D14
1.60 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia VŠ Plzeň 10:56
2. Fisarová Eliska KRL0351 B Kometa Kralovice 11:06 + 0:10
3. Nádenícková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 11:51 + 0:55
4. Reháková Gabriela SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:09 + 1:13
5. Stanková Radka VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň 12:32 + 1:36
6. Sauli Katerina VPM0456 B KOS Slavia VŠ Plzeň 12:46 + 1:50
7. Kovárová Lucie VPM0350 B KOS Slavia VŠ Plzeň 13:43 + 2:47
8. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 13:55 + 2:59
9. Bartosová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 14:48 + 3:52
10. PetrĂ­ková AdĂ©la MAS0352 C KČT Aš 16:44 + 5:48
11. Dvoráková Stepánka ONO0451 C SKOB Ostrov 16:58 + 6:02
12. Zejdlíková Eliska LTP0350 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:32 + 6:36
13. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 22:58 + 12:02
14. Karpísková Katerina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:21 + 14:25
15. Pecko Sára ONO0452 C SKOB Ostrov 30:33 + 19:37
16. KrĂ­zková Marie MAS0450 C KČT Aš 34:17 + 23:21
D16
2.10 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia VŠ Plzeň 15:20
2. Cerná Katerina VPM0250 A KOS Slavia VŠ Plzeň 15:28 + 0:08
3. Slechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 16:09 + 0:49
4. Nádenícková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 16:24 + 1:04
5. VĂ­tová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 18:20 + 3:00
6. Maresová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 18:34 + 3:14
7. Stanková MarkĂ©ta VPM0153 B KOS Slavia VŠ Plzeň 19:21 + 4:01
8. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:25 + 5:05
9. KrĂ­zová Daniela MAS0250 C KČT Aš 20:33 + 5:13
10. Raková Eliska BSO0152 C KOB Baník Sokolov 43:17 + 27:57
11. Dlesková Dana BSO0151 C KOB Baník Sokolov 47:29 + 32:09
D18
2.20 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Katerina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 16:34
2. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 16:38 + 0:04
3. Dolezalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia VŠ Plzeň 18:18 + 1:44
4. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 18:56 + 2:22
5. Zejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:11 + 3:37
6. Lucanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 21:53 + 5:19
7. Maresová Alexandra NEK9950 C Nejdek Orienteering 22:06 + 5:32
D21
2.50 km, 30 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4842
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Vera LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 17:17 5085
2. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 17:52 + 0:35 4923
3. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 18:17 + 1:00 4808
4. Gregorová Katerina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 20:51 + 3:34 4096
5. Eretová Katerina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 22:57 + 5:40 3514
6. Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 24:14 + 6:57 3158
7. Kucerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 25:08 + 7:51 2908
Zandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
D35
2.30 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mestková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 17:45
2. Fisáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 18:19 + 0:34
3. Kovárová Jitka VPM7350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 18:20 + 0:35
4. Postránská Radka MLA7450 C MLOK Mariánské Lázně 19:03 + 1:18
5. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 19:21 + 1:36
6. Stanková Marcela VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň 19:22 + 1:37
7. DĂ­tkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 19:23 + 1:38
8. Hofmanová Michaela LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň 19:24 + 1:39
9. Lostáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:29 + 1:44
10. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 20:18 + 2:33
11. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 20:28 + 2:43
12. Bartosová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 20:49 + 3:04
13. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 21:17 + 3:32
14. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 21:33 + 3:48
15. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 23:01 + 5:16
16. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 23:10 + 5:25
17. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 25:04 + 7:19
18. Kaválková Jana ONO7551 C SKOB Ostrov 25:49 + 8:04
19. Maresová Marcela NEK7450 C Nejdek Orienteering 27:04 + 9:19
20. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 27:31 + 9:46
21. StehlĂ­ková Katerina LPM7750 C OK Lokomotiva Plzeň 31:32 + 13:47
Sevcíková Olga ONO7650 C SKOB Ostrov DISK
D45
2.20 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 19:43
2. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 20:43 + 1:00
3. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 20:52 + 1:09
4. Soupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 21:20 + 1:37
5. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 21:23 + 1:40
6. Procházková Miluse DCE5450 C KOB Dobřichovice 21:38 + 1:55
7. Danihelová Janka NEJ6550 C TJ Jiskra Nejdek 26:52 + 7:09
8. Splinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 29:41 + 9:58
9. JelĂ­nková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 38:37 + 18:54
Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D55
2.00 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 22:07
2. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 25:26 + 3:19
3. Gabrielová Sárka ONO5950 C SKOB Ostrov 26:04 + 3:57
4. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 26:39 + 4:32
D65
1.60 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 25:23
H10
1.40 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikulás MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 9:42
2. StehlĂ­k Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 10:34 + 0:52
3. Donda Jakub ONO0700 C SKOB Ostrov 10:44 + 1:02
4. Pávek Stepán NEK0700 C Nejdek Orienteering 14:38 + 4:56
5. Brabec Matej MAS0701 C KČT Aš 16:46 + 7:04
6. TrĂ­ska Lukás LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 17:43 + 8:01
7. Steidl VendelĂ­n JES0700 OK Rakovník 60:57 + 51:15
H12
1.40 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Jonás MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 9:16
2. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 9:23 + 0:07
3. Svoboda AntonĂ­n VPM0601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 9:48 + 0:32
4. StehlĂ­k Simon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 10:49 + 1:33
5. Pivec Jan MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně 11:31 + 2:15
6. Soupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 14:15 + 4:59
7. Sobota Ondrej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 15:37 + 6:21
8. Veselenák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 19:56 + 10:40
9. SpirĂ­k Frantisek BSO0603 C KOB Baník Sokolov 20:58 + 11:42
10. Smrt Vojtech ONO0601 C SKOB Ostrov 29:17 + 20:01
H14
2.10 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia VŠ Plzeň 12:22
2. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 13:30 + 1:08
3. Kohoutek Oldrich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 14:11 + 1:49
4. Sterba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 14:23 + 2:01
5. Donda JirĂ­ ONO0403 B SKOB Ostrov 14:28 + 2:06
6. KrĂ­zek Filip MAS0301 C KČT Aš 18:16 + 5:54
7. Milota Bretislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 20:05 + 7:43
8. Vendelberger Tomás MAS0302 C KČT Aš 24:00 + 11:38
9. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 36:19 + 23:57
10. Barda Tomás ONO0302 C SKOB Ostrov 30:15 + 17:53
H16
2.50 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick NEK0101 A Nejdek Orienteering 15:16
2. Sauli Filip VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň 15:27 + 0:11
3. Cerny Jan MAS0100 B KČT Aš 15:58 + 0:42
3. Kurz Simon VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň 15:58 + 0:42
5. Bartos Václav MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně 17:35 + 2:19
6. Kovár Ondrej VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:40 + 2:24
7. KrĂ­zek Josef MAS0201 C KČT Aš 18:25 + 3:09
8. Hejduk Zdenek BSO0201 B KOB Baník Sokolov 18:32 + 3:16
9. Svoboda Vojtech VPM0207 C KOS Slavia VŠ Plzeň 19:32 + 4:16
10. Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 26:28 + 11:12
H18
2.60 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 21:04
2. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 23:03 + 1:59
H20
2.60 km, 35 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 20:14 0
2. Juren Lukás LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:56 + 5:42 0
H21
3.00 km, 50 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7268
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vales JirĂ­ LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 15:56 7991
2. Pova Ondrej KRL9304 C Kometa Kralovice 17:40 + 1:44 7247
3. Kamaryt Tomás VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 18:14 + 2:18 7004
4. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 18:24 + 2:28 6932
5. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 18:42 + 2:46 6804
6. BĂ­ly Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:59 + 3:03 6682
7. StehlĂ­k Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 19:17 + 3:21 6553
8. Karvánek Matous BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 19:48 + 3:52 6332
9. Knepr Lukás BSO9401 C KOB Baník Sokolov 20:06 + 4:10 6203
10. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 21:36 + 5:40 5559
11. Simon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 21:41 + 5:45 5523
12. Macek JirĂ­ LIT8401 C KOB Litvínov 22:06 + 6:10 5345
13. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 22:07 + 6:11 5337
14. Hegner Lukás LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 23:17 + 7:21 4837
15. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 23:30 + 7:34 4744
16. Kohl Ondrej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:22 + 8:26 4372
17. Skop Michal 9BC7601 NNN 24:25 + 8:29
18. Stepán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 25:00 + 9:04 4100
19. Stros Jan SKV9501 TJ Slovan Karlovy Vary 25:04 + 9:08
20. KomĂ­n David PGP7405 C SK Praga 25:11 + 9:15 4022
21. Pesek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 25:18 + 9:22 3971
22. Frank JirĂ­ MAS9600 C KČT Aš 26:06 + 10:10 3628
23. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 26:39 + 10:43 3392
24. Kucerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 28:14 + 12:18 2713
25. Frey Martin NEJ9200 C TJ Jiskra Nejdek 28:20 + 12:24 2670
26. Macura VĂ­t MLA9800 C MLOK Mariánské Lázně 30:16 + 14:20 1840
27. PavlĂ­k Bronislav LIT8201 C KOB Litvínov 36:41 + 20:45 0
28. Moutvicka Ondrej LIT8301 C KOB Litvínov 40:19 + 24:23 0
Smejkal Ondrej MLA8700 C MLOK Mariánské Lázně DISK 0
H35
2.60 km, 40 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rauch Stanislav VPM8201 C KOS Slavia VŠ Plzeň 18:05
2. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 18:24 + 0:19
3. Kovár Jindrich MAS6800 C KČT Aš 18:37 + 0:32
4. Richtr Ales VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 19:34 + 1:29
5. Procházka AntonĂ­n DCE5500 C KOB Dobřichovice 19:38 + 1:33
6. KrĂ­zek Filip MAS7800 C KČT Aš 20:14 + 2:09
7. DĂ­tko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 20:38 + 2:33
8. Mares Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 20:45 + 2:40
9. Pivec Lukás MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 21:32 + 3:27
10. KozĂ­sek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 21:35 + 3:30
11. Pilar Karel MAS5501 C KČT Aš 21:49 + 3:44
12. Jecmen VladimĂ­r ONO7900 C SKOB Ostrov 21:56 + 3:51
13. Ryjácek Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 22:05 + 4:00
14. Sedlácek Tomás KRL6401 C Kometa Kralovice 22:41 + 4:36
15. Pávek Jirí NEK7700 C Nejdek Orienteering 23:44 + 5:39
16. Cerny Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 24:46 + 6:41
17. Sitra VladimĂ­r LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 25:13 + 7:08
18. HolĂ­k JaromĂ­r NEJ7500 C TJ Jiskra Nejdek 28:00 + 9:55
H45
2.60 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. ZejdlĂ­k Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:41
2. Kovár VladimĂ­r VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:43 + 0:02
3. Hájek Jirí ONO6400 C SKOB Ostrov 18:12 + 1:31
4. Cerny Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 18:14 + 1:33
5. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 19:06 + 2:25
6. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 19:25 + 2:44
7. Bruner Lubos LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:31 + 2:50
8. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:46 + 3:05
9. Kamaryt Milos MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 19:58 + 3:17
10. Bartos Ludek MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 20:59 + 4:18
11. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 21:13 + 4:32
12. Käss Pavel BSO7000 C KOB Baník Sokolov 21:40 + 4:59
13. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:53 + 5:12
14. Stanek Rostislav VPM6801 C KOS Slavia VŠ Plzeň 22:20 + 5:39
15. Kavka JirĂ­ SCP5900 C OK Sparta Praha 23:06 + 6:25
16. Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia VŠ Plzeň 23:33 + 6:52
17. Soupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 24:17 + 7:36
18. Frey JaromĂ­r NEJ6300 C TJ Jiskra Nejdek 26:16 + 9:35
19. Mayer Tomás KSH6900 C OB Kašperské Hory 27:06 + 10:25
20. Karpísek Tomás LTP6807 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:18 + 10:37
21. Sterba JirĂ­ SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 28:43 + 12:02
22. Solomko VladimĂ­r BSO7003 C KOB Baník Sokolov 31:17 + 14:36
H55
2.30 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pech JirĂ­ LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 27:20
H65
2.00 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 18:37
2. Frey JaromĂ­r NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 23:16 + 4:39
3. Fisák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 25:09 + 6:32
4. Mágr Zdenek LCV5000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 27:51 + 9:14
5. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 28:18 + 9:41
HDR
1.40 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jecmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 6:44
2. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 7:39 + 0:55
3. Kucerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 7:50 + 1:06
4. Kaválková Doubravka ONO0850 C SKOB Ostrov 10:07 + 3:23
5. Sterba Lukás SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:22 + 3:38
6. Kaválek Jan ONO1101 C SKOB Ostrov 10:27 + 3:43
7. Skopová Michelle Elis NNN Neregistrovaní (NNN) 11:20 + 4:36
8. Mála Matyás MAS0800 C KČT Aš 11:26 + 4:42
9. KrĂ­zek Ivo MAS0801 C KČT Aš 12:19 + 5:35
10. Brabec Zdenek MAS1001 C KČT Aš 14:08 + 7:24
11. Gregor Ondrej BSO1200 C KOB Baník Sokolov 15:02 + 8:18
11. Pávková Anna NEK Nejdek Orienteering 15:02 + 8:18
13. PavlĂ­k Tobiás LIT1111 C KOB Litvínov 18:24 + 11:40
14. Pjencák Adam MAS0802 C KČT Aš 18:44 + 12:00
15. Pilarová Katerina JES1150 C OK Rakovník 19:08 + 12:24
16. KrĂ­zek VilĂ©m MAS1000 C KČT Aš 21:23 + 14:39
17. Fecko Richard NEK1100 C Nejdek Orienteering 22:43 + 15:59
18. Freyová Sára NEJ TJ Jiskra Nejdek 24:56 + 18:12
19. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 32:35 + 25:51
20. Simonová Zuzana LBE TJ Lokomotiva Beroun 39:26 + 32:42
LINIE
1.40 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Richard BSO0900 C KOB Baník Sokolov 10:40
2. Fisáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 10:46 + 0:06
3. Hofmanová Anna LPM OK Lokomotiva Plzeň 11:52 + 1:12
4. Pilar JirĂ­ JES0800 C OK Rakovník 12:27 + 1:47
5. Postránsky Adam MLA0900 C MLOK Mariánské Lázně 18:18 + 7:38
6. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 20:21 + 9:41
7. Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 26:54 + 16:14
P3
1.60 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 17:16
2. Cerná Eliska SCP OK Sparta Praha 17:51 + 0:35
3. Vrabcová Jindra SCP6151 C OK Sparta Praha 19:02 + 1:46
4. Zejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:56 + 2:40
5. Stepánová Michaela NNN Neregistrovaní (NNN) 25:16 + 8:00
6. Fremrová Jaroslava LPM7954 C OK Lokomotiva Plzeň 29:18 + 12:02
7. Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:27 + 13:11
8. Zenkerová Miluse LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 32:53 + 15:37
Pivcová Zaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně DISK