Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Klubové výsledky : LPM (28)

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Krásný Dvůr - koupaliště
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Mapa:
Krásný Dvůr - Sprint
Ředitel závodu:
Janda Josef
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Ottová Terezka
Kategorie:
D10     D12     D21     D35     D45     H10     H12     H14     H21     H35     H45     H55     LINIE     P3    
D10
1.40 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Sitrová Stepánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 21:55 + 9:20
D12
1.40 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. KozĂ­sková Katerina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 13:26 + 3:25
D21
2.50 km, 30 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4842
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Vera LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 17:17 5085
D35
2.30 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Hofmanová Michaela LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň 19:24 + 1:39
13. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 21:17 + 3:32
16. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 23:10 + 5:25
21. StehlĂ­ková Katerina LPM7750 C OK Lokomotiva Plzeň 31:32 + 13:47
D45
2.20 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Soupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 21:20 + 1:37
H10
1.40 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. StehlĂ­k Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 10:34 + 0:52
6. TrĂ­ska Lukás LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 17:43 + 8:01
H12
1.40 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. StehlĂ­k Simon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 10:49 + 1:33
6. Soupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 14:15 + 4:59
H14
2.10 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 36:19 + 23:57
H21
3.00 km, 50 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7268
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vales JirĂ­ LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 15:56 7991
7. StehlĂ­k Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 19:17 + 3:21 6553
14. Hegner Lukás LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 23:17 + 7:21 4837
21. Pesek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 25:18 + 9:22 3971
H35
2.60 km, 40 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. KozĂ­sek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 21:35 + 3:30
13. Ryjácek Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 22:05 + 4:00
16. Cerny Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 24:46 + 6:41
17. Sitra VladimĂ­r LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 25:13 + 7:08
H45
2.60 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 19:25 + 2:44
17. Soupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 24:17 + 7:36
H55
2.30 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pech JirĂ­ LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 27:20
LINIE
1.40 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Hofmanová Anna LPM OK Lokomotiva Plzeň 11:52 + 1:12
6. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 20:21 + 9:41
7. Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 26:54 + 16:14
P3
1.60 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Fremrová Jaroslava LPM7954 C OK Lokomotiva Plzeň 29:18 + 12:02