Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
01.04.2017
Místo konání:
Městské koupaliště Český Těšín
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
Mapa:
Český Těšín- Hrabinská, stav březen 2017
Ředitel závodu:
Gavendová Anna - R3
Hlavní rozhodčí:
Kovaříková Mária - R3
Stavitel tratí:
Kovařík Martin - R2
JURY:
Sochorová Hana, Juřeník Josef, Zajíc Josef
Protokol:
Zavod probehl dle pravidel MSKOB a CSOS
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10C
1.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 14:56
2. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 20:45 + 5:49
3. Mílová Tereza BFM0751 C SKOB Frýdek - Místek 26:16 + 11:20
4. Fraňová Lenka MOV0755 C SKOB Ostrava 31:14 + 16:18
5. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 49:16 + 34:20
D12
1.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolarczyková Eliška TRI0551 C TJ TŽ Třinec 14:18
2. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 15:10 + 0:52
3. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 17:15 + 2:57
4. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 19:36 + 5:18
5. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 26:53 + 12:35
6. Kočarová Marie 4PC0550 C Pažouti 28:34 + 14:16
7. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 35:32 + 21:14
D14
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 14:06
2. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 14:19 + 0:13
3. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 15:23 + 1:17
4. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:17 + 2:11
5. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 16:28 + 2:22
6. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 16:34 + 2:28
7. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 20:56 + 6:50
8. Mílová Klára BFM0452 C SKOB Frýdek - Místek 31:01 + 16:55
9. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 35:41 + 21:35
D16
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 14:28
2. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 15:37 + 1:09
3. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 16:06 + 1:38
4. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 16:16 + 1:48
5. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 20:50 + 6:22
D18
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 16:53
2. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 18:25 + 1:32
3. Jurczyk Marta 51P0050 C UKS Sparta Czyżowice 19:58 + 3:05
4. Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 32:24 + 15:31
D21
2.70 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 18:34 0
2. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 19:18 + 0:44 0
3. Marszałek Hanna 2PP7850 C Marklowice Górne 20:55 + 2:21
4. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 22:36 + 4:02 0
5. Rancakova Barbora NER1981 C 23:57 + 5:23
6. Hrabovská Klára HAV C OB Havířov 32:43 + 14:09
D35
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 16:40
2. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 17:09 + 0:29
3. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 18:25 + 1:45
4. Marszalek Maria PL4 C 18:40 + 2:00
5. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:47 + 2:07
6. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 19:04 + 2:24
7. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 19:59 + 3:19
8. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 20:43 + 4:03
9. Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 21:38 + 4:58
10. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 22:10 + 5:30
11. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 22:52 + 6:12
12. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 23:33 + 6:53
13. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 25:09 + 8:29
14. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 25:51 + 9:11
15. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 26:28 + 9:48
16. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 28:39 + 11:59
D45
2.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 15:21
2. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 16:00 + 0:39
3. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 16:07 + 0:46
4. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 16:24 + 1:03
5. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 17:21 + 2:00
6. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 18:37 + 3:16
7. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 20:14 + 4:53
8. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 20:28 + 5:07
9. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 20:38 + 5:17
10. Vébrová Šárka HAV7050 C OB Havířov 21:52 + 6:31
11. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 22:03 + 6:42
12. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 24:24 + 9:03
D55
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 16:46
2. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 18:12 + 1:26
H10C
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec 13:00
2. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 14:32 + 1:32
3. Menzel Antonín MOV0700 C SKOB Ostrava 17:46 + 4:46
4. Vojkovský Václav TRI0800 C TJ TŽ Třinec 20:01 + 7:01
5. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 21:04 + 8:04
6. Holesz Samuel TRI0801 C TJ TŽ Třinec 21:41 + 8:41
7. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 26:38 + 13:38
8. Kočara František 4PC0700 C Pažouti 27:45 + 14:45
9. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 32:35 + 19:35
10. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 34:36 + 21:36
11. Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek 35:46 + 22:46
12. Václavík Šimon BFM0803 C SKOB Frýdek - Místek 46:07 + 33:07
H12
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 11:51
2. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 12:55 + 1:04
3. Marszalek Patryk PL5 C 13:44 + 1:53
4. Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 14:38 + 2:47
5. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 17:41 + 5:50
6. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 18:01 + 6:10
7. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 18:48 + 6:57
8. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 19:14 + 7:23
9. Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 20:25 + 8:34
10. Vítkovič Patrik TRI0507 C TJ TŽ Třinec 20:26 + 8:35
11. Byrtus Jakub TRI0508 C TJ TŽ Třinec 21:41 + 9:50
12. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 21:58 + 10:07
13. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 21:59 + 10:08
14. Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 28:31 + 16:40
15. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 33:04 + 21:13
H14
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 13:19
2. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 13:45 + 0:26
3. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 14:08 + 0:49
4. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 14:23 + 1:04
5. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 16:12 + 2:53
6. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 16:15 + 2:56
7. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 16:46 + 3:27
8. Krupa Jakub TRI0404 C TJ TŽ Třinec 17:11 + 3:52
9. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 18:20 + 5:01
10. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 19:40 + 6:21
11. Sliž Rostislav TRI0302 C TJ TŽ Třinec 29:29 + 16:10
H16
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 15:59
2. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 16:19 + 0:20
3. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 17:28 + 1:29
4. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 23:07 + 7:08
Hrubý Martin AOV0201 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H18
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 18:56
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 18:56 + 0:00
3. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 19:24 + 0:28
4. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 22:09 + 3:13
5. Hrubý Jaroslav AOV9901 C OOB TJ Baník Ostrava 33:04 + 14:08
H20
3.50 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Borgiel Jarek 51P9701 C UKS Sparta Czyżowice 21:50
2. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 31:26 + 9:36 0
H21
3.50 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4736
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 18:28
2. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 20:15 + 1:47 4981
3. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 20:42 + 2:14 4877
4. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 21:45 + 3:17 4634
5. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 22:30 + 4:02 4461
6. Pasek Marcin 51P9500 C UKS Sparta Czyżowice 23:09 + 4:41
7. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 23:27 + 4:59 4241
8. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 23:40 + 5:12 4191
9. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 24:01 + 5:33 4110
10. Peterek Vít AOP8600 C Orientační Běh Opava 24:12 + 5:44 4068
11. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:49 + 6:21 3925
12. Rajdus Vojtech HAV C OB Havířov 27:33 + 9:05
13. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 28:38 + 10:10 3043
Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK 0
H35
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 20:04
2. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 20:56 + 0:52
3. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 21:05 + 1:01
4. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 22:09 + 2:05
5. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 22:10 + 2:06
6. Tomanek Artur PL3 C 23:01 + 2:57
6. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 23:01 + 2:57
8. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 24:15 + 4:11
9. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 24:57 + 4:53
10. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 25:01 + 4:57
11. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:48 + 7:44
12. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 30:53 + 10:49
13. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 30:55 + 10:51
14. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 34:48 + 14:44
Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov DISK
Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov DISK
Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov DISK
H45
2.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míl Petr BFM7101 C SKOB Frýdek - Místek 15:52
2. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 17:26 + 1:34
3. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 17:42 + 1:50
4. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 18:03 + 2:11
5. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 18:51 + 2:59
6. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 19:00 + 3:08
7. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 19:20 + 3:28
8. Kočara Jiří 4PC7001 C Pažouti 19:25 + 3:33
9. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 20:05 + 4:13
10. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 21:27 + 5:35
11. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 23:19 + 7:27
12. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 24:06 + 8:14
H55
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 17:15
2. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 17:43 + 0:28
3. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 18:12 + 0:57
4. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 18:23 + 1:08
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 18:59 + 1:44
6. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 20:37 + 3:22
7. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 21:16 + 4:01
8. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 22:00 + 4:45
9. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 24:19 + 7:04
10. Šrajer Jan OOP5601 C TJ Opava 27:38 + 10:23
11. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 32:47 + 15:32
Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek DISK
H65
2.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 19:24
2. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 19:50 + 0:26
3. Wysocki Andrzej 14P5100 C UKS Kometa Gliwice 21:00 + 1:36
4. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 21:24 + 2:00
5. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 25:35 + 6:11
6. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 25:40 + 6:16
7. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 30:02 + 10:38
8. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 32:39 + 13:15
9. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 35:16 + 15:52
HDR
1.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 10:02
2. Halabrin Roman TRI1000 C TJ TŽ Třinec 10:35 + 0:33
3. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 11:24 + 1:22
4. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 12:22 + 2:20
5. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 12:30 + 2:28
6. Mihalka Alexandr MOV0902 C SKOB Ostrava 12:37 + 2:35
7. Marszalek Dawid PL4 C 13:19 + 3:17
8. Matulova Magdalena BFM C SKOB Frýdek - Místek 13:43 + 3:41
9. Rýznar Vojtěch BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek 15:27 + 5:25
10. Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 15:47 + 5:45
11. Mokrosz Tomas TRI1700 C TJ TŽ Třinec 16:08 + 6:06
12. Ryska Vojtech NER C 16:31 + 6:29
13. Ryskova Marie NER C 16:58 + 6:56
14. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 17:38 + 7:36
14. Horáčková Karolína MOV1051 C SKOB Ostrava 17:38 + 7:36
16. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:03 + 8:01
17. Jasik Matej NER C 18:09 + 8:07
18. Hudečková Adina OOP1450 C TJ Opava 18:55 + 8:53
19. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 20:07 + 10:05
20. Prachařová Barbora BFM0851 C SKOB Frýdek - Místek 20:40 + 10:38
21. Zajíc Josef LOV1000 C lepus.cz 21:14 + 11:12
22. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 21:57 + 11:55
23. Hrubá Eliška AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava 22:27 + 12:25
24. Raszka Filip TRI0703 C TJ TŽ Třinec 24:14 + 14:12
25. Procner Viktor BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek 25:41 + 15:39
26. Václavíková Anna BFM0753 C SKOB Frýdek - Místek 26:13 + 16:11
27. Skoda Matej BFM C SKOB Frýdek - Místek 28:32 + 18:30
28. Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 30:41 + 20:39
29. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 31:09 + 21:07
30. Gresek Oskar NER C 32:22 + 22:20
31. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:48 + 26:46
32. Slováčková Adéla BFM0752 C SKOB Frýdek - Místek 37:02 + 27:00
Trejtnarova Anna NER C DISK
Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava DISK
P
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosut Lukas NER C 12:52
2. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 15:31 + 2:39
3. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 15:45 + 2:53
4. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 17:41 + 4:49
5. Kirman Štěpán 34Z8900 C SK Černé plíce 17:46 + 4:54
6. Urbacyka Matej NER C 17:54 + 5:02
7. Kočarová Klára 4PC7250 C Pažouti 18:25 + 5:33
8. Tomanek Krzysztof PL3 C 18:30 + 5:38
9. Canibol Michal PL3 C 19:27 + 6:35
10. Vojvodíková Barbara 7SC7550 C Neregistrovaní - MOV 19:49 + 6:57
11. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 21:40 + 8:48
12. Bajerová Barbora 34Z9050 C SK Černé plíce 21:48 + 8:56
13. Vaclavik Jakub NER C 22:14 + 9:22
14. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 22:35 + 9:43
15. Leciánová Veronika OOP0050 C TJ Opava 23:01 + 10:09
16. Bužek Lubomír BFM5602 C SKOB Frýdek - Místek 25:49 + 12:57
17. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 27:53 + 15:01
18. Koťátková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 29:13 + 16:21
19. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 30:59 + 18:07
20. Ryznar Petr BFM C SKOB Frýdek - Místek 37:11 + 24:19
21. Davidová Tereza SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:48 + 41:56
22. David Vladimir SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 55:46 + 42:54