Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
RS Máj, Plasy
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Peklo
Ředitel závodu:
Václavík Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Kamaryt Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Staňková Marcela - R2
JURY:
Kolovský František, Milota Josef, Lisá Monika
Protokol:
Závad proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     P    
D10
1.80 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 21:01
2. Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 22:22 + 1:21
3. Bodurková Denisa KRL0752 C Kometa Kralovice 23:05 + 2:04
4. Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia VŠ Plzeň 27:08 + 6:07
5. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 31:07 + 10:06
D12
2.23 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 23:34
2. Postránská Adéla MLA0551 C MLOK Mariánské Lázně 23:54 + 0:20
3. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 23:55 + 0:21
4. Kožíšková Kateřina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 25:25 + 1:51
5. Urbánková Eva ONO0650 C SKOB Ostrov 27:22 + 3:48
6. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 28:33 + 4:59
7. Řeháková Mirka SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary 29:19 + 5:45
8. Beránková Šárka VPM0551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 29:23 + 5:49
9. Gelnerová Anna KRL0653 C Kometa Kralovice 29:32 + 5:58
10. Kohoutková Klára BSO0650 C KOB Baník Sokolov 31:47 + 8:13
11. Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 31:58 + 8:24
12. Šobíšková Lucie BSO0651 C KOB Baník Sokolov 35:50 + 12:16
13. Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:57 + 17:23
14. Hajšmanová Anna LPM0651 C OK Lokomotiva Plzeň 51:38 + 28:04
D14
2.75 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia VŠ Plzeň 25:38
2. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 26:13 + 0:35
3. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 26:56 + 1:18
4. Kovářová Lucie VPM0350 B KOS Slavia VŠ Plzeň 28:08 + 2:30
5. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia VŠ Plzeň 28:12 + 2:34
6. Řeháková Gabriela SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary 30:35 + 4:57
7. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 30:54 + 5:16
8. Staňková Radka VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň 33:02 + 7:24
9. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 34:25 + 8:47
10. Mikešová Julie VPM0455 C KOS Slavia VŠ Plzeň 35:14 + 9:36
11. Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 35:46 + 10:08
12. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 40:07 + 14:29
13. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:15 + 14:37
14. Petříková Adéla MAS0352 C KČT Aš 41:55 + 16:17
15. Dvořáková Štěpánka ONO0451 C SKOB Ostrov 54:38 + 29:00
D16
3.53 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia VŠ Plzeň 38:11
2. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 41:31 + 3:20
3. Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia VŠ Plzeň 49:00 + 10:49
4. Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš 51:10 + 12:59
5. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 54:01 + 15:50
D18
3.84 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 46:04
2. Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 46:47 + 0:43
3. Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia VŠ Plzeň 47:58 + 1:54
4. Marešová Alexandra NEK9950 C Nejdek Orienteering 53:26 + 7:22
5. Mudrová Lenka KRL0052 C Kometa Kralovice 55:00 + 8:56
6. Škrlová Kristýna KRL9954 C Kometa Kralovice 82:39 + 36:35
Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice DISK
D21
4.43 km, 245 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 51:04 0
2. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:20 + 1:16 0
3. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:01 + 10:57 0
4. Žandová Monika SKV8751 TJ Slovan Karlovy Vary 62:26 + 11:22
5. Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 70:01 + 18:57 0
D35
3.84 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 44:29
2. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 44:55 + 0:26
3. Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 46:00 + 1:31
4. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 46:52 + 2:23
5. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 50:45 + 6:16
6. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 52:02 + 7:33
7. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 55:22 + 10:53
8. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:29 + 11:00
9. Jandová Lenka KAD7250 C Originální Vivalín Team Kadaň 58:07 + 13:38
10. Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 59:13 + 14:44
11. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 61:00 + 16:31
12. Černá Monika MLA7451 C MLOK Mariánské Lázně 62:04 + 17:35
13. Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 65:18 + 20:49
14. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 66:04 + 21:35
15. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 72:07 + 27:38
16. Hajšmanová Gábina LPM7351 C OK Lokomotiva Plzeň 87:07 + 42:38
17. Křížková Jitka MAS8050 C KČT Aš 100:47 + 56:18
18. Bredlerová Gabriela SKV7451 C TJ Slovan Karlovy Vary 110:46 + 66:17
Stehlíková Kateřina LPM7750 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
D45
3.53 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 45:52
2. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:10 + 1:18
3. Danihelová Janka NEJ6550 C TJ Jiskra Nejdek 48:04 + 2:12
4. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 50:02 + 4:10
5. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 51:05 + 5:13
6. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 58:00 + 12:08
7. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:24 + 12:32
8. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 59:27 + 13:35
9. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:22 + 15:30
10. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 64:30 + 18:38
11. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 93:41 + 47:49
12. Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 94:22 + 48:30
D55
3.06 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 41:14
2. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 43:14 + 2:00
3. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 47:45 + 6:31
4. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 50:34 + 9:20
5. Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 61:43 + 20:29
H10
1.80 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 15:16
2. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 15:52 + 0:36
3. Donda Jakub ONO0700 C SKOB Ostrov 16:16 + 1:00
4. Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 21:36 + 6:20
5. Eduard Šimon PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:41 + 12:25
6. Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 31:28 + 16:12
7. Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 33:41 + 18:25
H12
2.39 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 19:47
2. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 20:00 + 0:13
3. Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 21:13 + 1:26
4. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 22:47 + 3:00
5. Košina Tobiáš SKV0502 C TJ Slovan Karlovy Vary 25:50 + 6:03
6. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 30:34 + 10:47
7. Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory 32:18 + 12:31
8. Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník 33:16 + 13:29
9. Pivec Jan MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně 41:40 + 21:53
H14
3.44 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 28:06
2. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 28:35 + 0:29
3. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia VŠ Plzeň 28:41 + 0:35
4. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 32:08 + 4:02
5. Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 39:19 + 11:13
6. Křížek Filip MAS0301 C KČT Aš 41:05 + 12:59
7. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 43:32 + 15:26
8. Vendelberger Tomáš MAS0302 C KČT Aš 46:38 + 18:32
9. Weissar Samuel LPM0300 C OK Lokomotiva Plzeň 51:50 + 23:44
H16
4.18 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 36:32
2. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň 41:22 + 4:50
3. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia VŠ Plzeň 45:54 + 9:22
4. Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň 47:51 + 11:19
5. Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 49:44 + 13:12
6. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 49:56 + 13:24
7. Hlinovský Ondřej VPM0102 C KOS Slavia VŠ Plzeň 63:51 + 27:19
8. Šustr Antonín KSH0201 C OB Kašperské Hory 65:33 + 29:01
9. Křížek Josef MAS0201 C KČT Aš 91:58 + 55:26
Bartoš Václav MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně DISK
H18
4.68 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 56:04
2. Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 59:51 + 3:47
H21
5.18 km, 285 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7762
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 34:58 8592
2. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 39:15 + 4:17 7705
3. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:28 + 5:30 7453
4. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 40:50 + 5:52 7377
5. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 42:35 + 7:37 7015
6. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 44:59 + 10:01 6518
7. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 45:34 + 10:36 6397
8. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:14 + 19:16 4602
9. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 58:39 + 23:41 3688
10. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 58:50 + 23:52 3650
11. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 59:52 + 24:54 3436
12. Hering Jan LPM8504 C OK Lokomotiva Plzeň 66:36 + 31:38 2041
13. Frank Jiří MAS9600 C KČT Aš 69:55 + 34:57 1354
Vištejn Jiří SNA9301 C TJ START Náchod 40:48 + 5:50 0
H35
4.68 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 42:05
2. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 44:04 + 1:59
3. Rauch Stanislav VPM8201 C KOS Slavia VŠ Plzeň 45:24 + 3:19
4. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 47:19 + 5:14
5. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:55 + 5:50
6. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:44 + 6:39
7. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 48:56 + 6:51
8. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 50:34 + 8:29
9. Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 51:10 + 9:05
10. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 52:16 + 10:11
11. Sedláček Tomáš KRL6401 C Kometa Kralovice 54:45 + 12:40
12. Křenek Jaroslav VPM7502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 58:27 + 16:22
13. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 59:05 + 17:00
14. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 59:40 + 17:35
15. Pešta Jiří MIL7201 C Tesil Milevsko 61:48 + 19:43
16. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 63:39 + 21:34
17. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:18 + 22:13
18. Žižka Přemysl MIL7301 C Tesil Milevsko 67:28 + 25:23
19. Bodurka Jaroslav KRL7301 C Kometa Kralovice 85:33 + 43:28
Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Kožíšek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 43:46 + 1:41
H45
4.18 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 44:11
2. Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb 50:06 + 5:55
3. Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 53:44 + 9:33
4. Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 53:46 + 9:35
5. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 54:28 + 10:17
6. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 55:18 + 11:07
7. Jiroušek Petr LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň 55:21 + 11:10
8. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 55:42 + 11:31
9. Kohoutek Oldřich BSO7100 C KOB Baník Sokolov 62:14 + 18:03
10. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 65:44 + 21:33
11. Nádeníček Josef NEK7000 C Nejdek Orienteering 67:53 + 23:42
12. Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 74:33 + 30:22
13. Solomko Vladimír BSO7003 C KOB Baník Sokolov 76:36 + 32:25
14. Štěrba Jiří SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 81:53 + 37:42
H55
3.53 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia VŠ Plzeň 46:34
2. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 60:21 + 13:47
3. Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 70:16 + 23:42
H65
3.06 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 36:35
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 36:55 + 0:20
3. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 37:25 + 0:50
4. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 37:34 + 0:59
5. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 38:35 + 2:00
6. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 41:34 + 4:59
7. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:19 + 8:44
8. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 46:52 + 10:17
9. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 49:01 + 12:26
10. Janeček Eduard LPM5100 C OK Lokomotiva Plzeň 51:29 + 14:54
11. Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia VŠ Plzeň 51:59 + 15:24
HDR
1.57 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němec David NER 8XC NER - Neregistrovaní 17:23
2. Němec Jiří NER 8XC NER - Neregistrovaní 17:27 + 0:04
3. Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 17:29 + 0:06
4. Němec František NER 8XC NER - Neregistrovaní 17:40 + 0:17
5. Materna Josef NER 8XC NER - Neregistrovaní 19:35 + 2:12
6. Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 19:47 + 2:24
7. Škopová Michelle NER 8XC NER - Neregistrovaní 20:39 + 3:16
8. Slachová Veronika MLA MLOK Mariánské Lázně 21:45 + 4:22
9. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 21:58 + 4:35
10. Andělová Viktorka VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 23:19 + 5:56
11. Bursa Áron LPM OK Lokomotiva Plzeň 23:46 + 6:23
12. Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 24:55 + 7:32
13. Chramosta Petr VPM1001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 25:46 + 8:23
14. Naxera Jan NER 8XC NER - Neregistrovaní 27:42 + 10:19
15. Hasman Jindřich VPM1201 C KOS Slavia VŠ Plzeň 27:51 + 10:28
16. Krs Jakub VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 28:31 + 11:08
17. Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 29:01 + 11:38
18. Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia VŠ Plzeň 29:11 + 11:48
18. Beránková Julie VPM1051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 29:11 + 11:48
20. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 32:33 + 15:10
21. Pilařová Kateřina JES1150 C OK Rakovník 36:25 + 19:02
22. Beránek Šimon VPM1000 C KOS Slavia VŠ Plzeň 43:44 + 26:21
23. Křenek Jan VPM1101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 45:04 + 27:41
24. Křenek Martin VPM1301 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:25 + 29:02
25. Šimonová Zuzana LBE1650 TJ Lokomotiva Beroun 49:21 + 31:58
Linie
2.19 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jakub SKV0801 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:46
2. Dvořáková Kateřina LPM0750 C OK Lokomotiva Plzeň 17:33 + 1:47
3. Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:36 + 1:50
4. Beránková Hedvika VPM0850 C KOS Slavia VŠ Plzeň 18:21 + 2:35
5. Šebian Samuel KRL0903 C Kometa Kralovice 19:02 + 3:16
6. Lepší Tadeáš NER 8XC NER - Neregistrovaní 19:52 + 4:06
7. Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 20:41 + 4:55
8. Pilař Jiří JES0800 C OK Rakovník 21:35 + 5:49
9. Lepší Jindřich NER 8XC NER - Neregistrovaní 21:48 + 6:02
10. Peterková Adéla KRL0954 Kometa Kralovice 22:11 + 6:25
11. Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 23:41 + 7:55
Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Postránský Adam MLA0900 C MLOK Mariánské Lázně DISK
P
2.87 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postránský Ondřej MLA7501 C MLOK Mariánské Lázně 41:46
2. Jiráňová Irena JES6750 C OK Rakovník 46:21 + 4:35
3. Ševčík Adam ONO0300 C SKOB Ostrov 60:00 + 18:14
4. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 65:02 + 23:16
5. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 77:08 + 35:22
Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně DISK