Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
RS Máj, Plasy
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Plasy
Ředitel závodu:
Rauch Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Hašek Jan, Hasman Ondřej
JURY:
Kolovský František, Milota Josef, Lisá Monika
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     P    
D10
1.12 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 10:13
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 16:06 + 5:53
3. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 17:45 + 7:32
4. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:21 + 9:08
5. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 20:40 + 10:27
6. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:10 + 10:57
7. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 26:24 + 16:11
Hejnová Julie VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 17:41 + 7:28
D12
1.24 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 8:56
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 9:04 + 0:08
3. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 9:12 + 0:16
4. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 10:07 + 1:11
5. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 10:11 + 1:15
6. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 10:16 + 1:20
7. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia VŠ Plzeň 10:17 + 1:21
8. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 10:56 + 2:00
9. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 11:11 + 2:15
10. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 12:26 + 3:30
11. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 15:02 + 6:06
12. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 15:43 + 6:47
D14
1.75 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 11:45
2. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 12:11 + 0:26
3. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 12:36 + 0:51
4. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 12:37 + 0:52
5. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 13:06 + 1:21
6. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 13:51 + 2:06
7. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 14:52 + 3:07
8. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 14:58 + 3:13
9. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 15:34 + 3:49
10. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 17:45 + 6:00
11. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 17:51 + 6:06
12. Dvořáková Štěpánka ONO0451 SKOB Ostrov 18:09 + 6:24
13. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 21:27 + 9:42
Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D16
2.23 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Kateřina VPM0250 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:00
2. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 17:44 + 1:44
3. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:48 + 4:48
4. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 22:01 + 6:01
D18
2.54 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 16:41
2. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:50 + 0:09
3. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 18:06 + 1:25
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 18:14 + 1:33
5. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 18:46 + 2:05
6. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 27:03 + 10:22
7. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 52:17 + 35:36
D21
2.69 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5845
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 16:10 6080
2. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 16:24 + 0:14 5999
3. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 17:58 + 1:48 5455
4. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 19:11 + 3:01 5033
5. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 19:44 + 3:34 4842
6. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 20:51 + 4:41 4455
7. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 21:49 + 5:39 4119
8. Pilařová Kateřina JES8450 OK Rakovník 22:54 + 6:44 3743
D35
2.54 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 17:09
2. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 17:16 + 0:07
3. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 17:57 + 0:48
4. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 19:07 + 1:58
5. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 19:16 + 2:07
6. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 19:39 + 2:30
7. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 20:46 + 3:37
8. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:06 + 3:57
9. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 21:49 + 4:40
10. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 23:57 + 6:48
11. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 24:34 + 7:25
12. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 24:35 + 7:26
13. Stehlíková Kateřina LPM7750 OK Lokomotiva Plzeň 25:33 + 8:24
14. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 25:36 + 8:27
D45
2.23 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 19:23
2. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 21:28 + 2:05
3. Danihelová Janka NEJ6550 TJ Jiskra Nejdek 21:30 + 2:07
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 25:22 + 5:59
5. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 29:43 + 10:20
6. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 35:58 + 16:35
Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov DISK
D55
1.75 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 17:26
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 22:20 + 4:54
H10
1.12 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 7:46
2. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 8:25 + 0:39
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 8:39 + 0:53
4. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 9:10 + 1:24
5. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 9:20 + 1:34
6. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 11:18 + 3:32
7. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 12:04 + 4:18
H12
1.24 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 7:34
2. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 7:43 + 0:09
3. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 7:49 + 0:15
4. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 8:06 + 0:32
5. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 8:20 + 0:46
6. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 9:02 + 1:28
7. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 9:19 + 1:45
8. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 10:09 + 2:35
9. Vaníček Viktor JES0602 OK Rakovník 12:02 + 4:28
H14
2.23 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 13:31
2. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia VŠ Plzeň 14:15 + 0:44
3. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 15:13 + 1:42
4. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 15:32 + 2:01
5. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 16:06 + 2:35
6. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 19:19 + 5:48
7. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 20:10 + 6:39
8. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 22:29 + 8:58
Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H16
2.65 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 15:19
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:27 + 0:08
3. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 17:53 + 2:34
4. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:37 + 3:18
4. Hlinovský Ondřej VPM0102 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:37 + 3:18
6. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 18:47 + 3:28
7. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 20:06 + 4:47
8. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:56 + 5:37
Křížek Josef MAS0201 KČT Aš DISK
Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H18
2.83 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 20:23
H21
3.05 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7509
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 15:20 7904
2. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 15:53 + 0:33 7648
3. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 17:20 + 2:00 6976
4. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 17:21 + 2:01 6968
5. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 17:55 + 2:35 6705
6. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 19:36 + 4:16 5924
7. Hering Jan LPM8504 OK Lokomotiva Plzeň 21:45 + 6:25 4926
8. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 22:39 + 7:19 4509
9. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 23:02 + 7:42 4331
Vištejn Jiří SNA9301 TJ START Náchod 17:48 + 2:28 0
H35
2.83 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 17:37
2. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 17:41 + 0:04
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 18:28 + 0:51
4. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 19:14 + 1:37
5. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 19:36 + 1:59
6. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 19:45 + 2:08
7. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 19:47 + 2:10
8. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 20:18 + 2:41
9. Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:23 + 2:46
10. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 20:32 + 2:55
11. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 20:48 + 3:11
12. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 20:53 + 3:16
13. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 22:06 + 4:29
14. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 22:17 + 4:40
15. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 23:49 + 6:12
16. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 25:33 + 7:56
17. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 31:09 + 13:32
H45
2.65 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 18:25
2. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 19:31 + 1:06
3. Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 20:31 + 2:06
4. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 20:50 + 2:25
5. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 21:28 + 3:03
6. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 22:22 + 3:57
7. Nádeníček Josef NEK7000 Nejdek Orienteering 22:42 + 4:17
8. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 24:20 + 5:55
H55
2.54 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 17:26
2. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 30:01 + 12:35
H65
2.23 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 22:15
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 23:38 + 1:23
3. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 24:35 + 2:20
4. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 31:03 + 8:48
5. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 31:40 + 9:25
HDR
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Naxera Jan VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 15:12
2. Hasman Jindřich VPM1201 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:19 + 2:07
3. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 17:53 + 2:41
4. Škopová Michelle Neregistrovaní 19:23 + 4:11
5. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 19:52 + 4:40
6. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 21:20 + 6:08
7. Bursa Áron LPM OK Lokomotiva Plzeň 22:29 + 7:17
8. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 25:04 + 9:52
9. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:44 + 10:32
10. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:51 + 10:39
11. Andělová Viki VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 25:56 + 10:44
12. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 29:57 + 14:45
13. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 33:19 + 18:07
14. Pilařová Kateřina JES1150 OK Rakovník 33:45 + 18:33
15. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 35:49 + 20:37
16. Beránek Šimon VPM1000 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:48 + 28:36
Linie
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Jiří JES0800 OK Rakovník 23:09
2. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 24:20 + 1:11
3. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 31:13 + 8:04
4. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 32:16 + 9:07
Šebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice DISK
Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
P
2.08 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlk Martin LPM OK Lokomotiva Plzeň 20:21
2. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 22:24 + 2:03
3. Jiráňová Irena JES6750 OK Rakovník 22:37 + 2:16
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:45 + 25:24
Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně DISK