Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.04.2017
Místo konání:
Dobříč
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Obříč
Ředitel závodu:
Rauch Stanislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Bouchal Jiří
Stavitel tratí:
Beránek Petr
JURY:
Kolovský František, Milota Josef, Lisá Monika
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     P    
D10
2.66 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 29:32
2. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 36:53 + 7:21
3. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 40:01 + 10:29
4. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:25 + 13:53
5. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 55:22 + 25:50
D12
2.78 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 23:21
2. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 25:29 + 2:08
3. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 27:43 + 4:22
4. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 27:54 + 4:33
5. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 29:35 + 6:14
6. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:56 + 8:35
7. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 32:40 + 9:19
8. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 32:44 + 9:23
9. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 34:10 + 10:49
10. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 35:50 + 12:29
11. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 38:49 + 15:28
12. Hajšmanová Anna LPM0651 OK Lokomotiva Plzeň 39:29 + 16:08
13. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 40:04 + 16:43
14. Polívková Magda VPM0550 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:04 + 33:43
15. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 66:24 + 43:03
D14
3.39 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:21
2. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 29:45 + 0:24
3. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 30:27 + 1:06
4. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:20 + 2:59
5. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 32:48 + 3:27
6. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:06 + 4:45
7. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 35:53 + 6:32
8. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 41:09 + 11:48
9. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 41:11 + 11:50
10. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 44:37 + 15:16
11. Mikešová Julie VPM0455 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:41 + 15:20
12. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 47:11 + 17:50
13. Dvořáková Štěpánka ONO0451 SKOB Ostrov 58:59 + 29:38
14. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 61:53 + 32:32
D16
4.37 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Kateřina VPM0250 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:00
2. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 43:14 + 4:14
3. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:35 + 4:35
4. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 46:40 + 7:40
5. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 51:52 + 12:52
D18
4.75 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 46:20
2. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 48:49 + 2:29
3. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:50 + 6:30
4. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 59:30 + 13:10
5. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 60:48 + 14:28
6. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 66:12 + 19:52
7. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 81:53 + 35:33
D21
6.11 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6537
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 45:33 7240
2. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 52:30 + 6:57 6350
3. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 55:04 + 9:31 6021
4. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 58:33 + 13:00 5575
5. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 61:01 + 15:28 5259
6. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 61:46 + 16:13 5163
7. Horová Magda VSP5450 USK Praha 72:49 + 27:16 3748
8. Žandová Monika SKV8751 TJ Slovan Karlovy Vary 74:07 + 28:34
9. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 76:11 + 30:38 3317
10. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 79:35 + 34:02 2881
11. Pangrácová Marie 8RC9051 BZP 81:20 + 35:47
12. Krejčová Vlasta SKV9453 TJ Slovan Karlovy Vary 87:06 + 41:33 1918
D35
4.75 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 40:22
2. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 43:30 + 3:08
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:32 + 5:10
4. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 46:41 + 6:19
5. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 47:40 + 7:18
6. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 47:41 + 7:19
7. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 55:23 + 15:01
8. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 55:53 + 15:31
9. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 58:56 + 18:34
10. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 60:01 + 19:39
11. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 62:59 + 22:37
12. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 63:22 + 23:00
13. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 66:59 + 26:37
14. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 70:07 + 29:45
15. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 72:33 + 32:11
16. Hajšmanová Gábina LPM7351 OK Lokomotiva Plzeň 90:29 + 50:07
Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D45
4.35 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 44:11
2. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 48:06 + 3:55
3. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 49:36 + 5:25
4. Danihelová Janka NEJ6550 TJ Jiskra Nejdek 52:22 + 8:11
5. Jirsová Pavla KSH7251 OB Kašperské Hory 53:59 + 9:48
6. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 54:32 + 10:21
7. Martínková Věra VPM5351 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:39 + 10:28
8. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 55:02 + 10:51
9. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 56:51 + 12:40
10. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 58:26 + 14:15
11. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:30 + 15:19
12. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 59:49 + 15:38
13. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 60:22 + 16:11
14. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 74:37 + 30:26
15. Bouchalová Zdena VPM5757 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:28 + 35:17
16. Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně 86:22 + 42:11
17. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 104:39 + 60:28
18. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 109:48 + 65:37
D55
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 40:04
2. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 42:58 + 2:54
3. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 46:55 + 6:51
4. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:34 + 9:30
5. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 53:01 + 12:57
6. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 53:30 + 13:26
7. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 55:40 + 15:36
8. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 55:52 + 15:48
9. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 56:11 + 16:07
10. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 74:12 + 34:08
D65
3.39 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 45:03
2. Jedličková Jindra VPM4550 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:41 + 8:38
H10
2.66 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 20:47
2. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 23:53 + 3:06
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 25:35 + 4:48
4. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 32:38 + 11:51
5. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 43:40 + 22:53
6. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 50:53 + 30:06
7. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 55:30 + 34:43
H12
2.78 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 22:02
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:11 + 1:09
3. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 23:50 + 1:48
4. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 23:57 + 1:55
5. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 24:43 + 2:41
6. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 25:04 + 3:02
7. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 27:29 + 5:27
8. Sobota Ondřej VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 32:34 + 10:32
9. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 51:01 + 28:59
H14
4.37 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:13
2. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:26 + 0:13
3. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 30:48 + 1:35
4. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 32:53 + 3:40
5. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 35:48 + 6:35
6. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 37:00 + 7:47
7. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 42:23 + 13:10
8. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 44:29 + 15:16
9. Trpák Jan DCH0309 Radioelektronika Cheb 47:44 + 18:31
10. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 52:44 + 23:31
H16
5.22 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:42
2. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 34:04 + 1:22
3. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:18 + 4:36
4. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:02 + 14:20
5. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 54:06 + 21:24
6. Svatek Daniel DCH0113 Radioelektronika Cheb 60:43 + 28:01
7. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 64:19 + 31:37
8. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia VŠ Plzeň 69:11 + 36:29
9. Svatek Samuel DCH0205 Radioelektronika Cheb 70:11 + 37:29
H21
10.39 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7934
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 59:18 8349
2. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 61:10 + 1:52 8113
3. Vištejn Jiří SNA9301 TJ START Náchod 67:15 + 7:57 7341
4. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:46 + 18:28 6008
5. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 79:38 + 20:20 5771
6. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 80:17 + 20:59 5689
7. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 80:18 + 21:00 5686
8. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 80:33 + 21:15 5655
9. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 83:36 + 24:18 5268
10. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 85:25 + 26:07 5038
11. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 85:42 + 26:24 5002
12. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 90:47 + 31:29 4357
13. Gabriel Vojtěch ONO8702 SKOB Ostrov 93:35 + 34:17 4002
14. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 95:22 + 36:04 3776
15. Rauch Tomáš VPM8501 KOS Slavia VŠ Plzeň 96:36 + 37:18 3620
16. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 99:18 + 40:00 3277
17. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 100:35 + 41:17 3114
18. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 105:29 + 46:11 2493
Hering Jan LPM8504 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
H35
7.94 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 71:23
2. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 71:48 + 0:25
3. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 72:38 + 1:15
4. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 77:32 + 6:09
5. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 78:32 + 7:09
6. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 79:30 + 8:07
7. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 79:40 + 8:17
8. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 83:01 + 11:38
9. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 86:15 + 14:52
10. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 86:47 + 15:24
11. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 97:44 + 26:21
12. Žižka Přemysl MIL7301 Tesil Milevsko 100:08 + 28:45
13. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 103:05 + 31:42
14. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 145:55 + 74:32
Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:13 +
Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:25 +
H45
7.13 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:10
2. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 69:36 + 1:26
3. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 69:54 + 1:44
4. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 71:44 + 3:34
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 76:57 + 8:47
6. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 79:39 + 11:29
7. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 80:40 + 12:30
8. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 82:53 + 14:43
9. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 87:39 + 19:29
10. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 87:58 + 19:48
11. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 89:17 + 21:07
12. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 93:23 + 25:13
13. Mikeš Roman VPM7002 KOS Slavia VŠ Plzeň 94:57 + 26:47
14. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 95:51 + 27:41
15. Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 97:06 + 28:56
16. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 97:28 + 29:18
17. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 100:45 + 32:35
18. Nádeníček Josef NEK7000 Nejdek Orienteering 100:52 + 32:42
19. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 101:25 + 33:15
20. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 117:21 + 49:11
21. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 120:47 + 52:37
H55
5.22 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 45:29
2. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:03 + 16:34
3. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 63:52 + 18:23
4. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 71:08 + 25:39
5. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 74:25 + 28:56
6. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 75:48 + 30:19
7. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:35 + 34:06
8. Martínek Bohumil 62Z5200 Výsluní 80:02 + 34:33
9. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 83:52 + 38:23
10. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 120:49 + 75:20
Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H65
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 36:18
2. Křenek Jaroslav VPM4401 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:39 + 4:21
3. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 41:08 + 4:50
4. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 42:01 + 5:43
5. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 42:47 + 6:29
6. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 44:40 + 8:22
7. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 45:43 + 9:25
8. Otta Pavel JES4601 OK Rakovník 46:47 + 10:29
9. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 47:10 + 10:52
10. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 47:26 + 11:08
11. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 55:25 + 19:07
12. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 56:58 + 20:40
13. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:12 + 34:54
HDR
2.09 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 26:56
2. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 28:03 + 1:07
3. Hasman Jindřich VPM1201 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:33 + 3:37
4. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 32:40 + 5:44
5. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 34:42 + 7:46
6. Chramosta Petr VPM1001 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:32 + 8:36
7. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 36:18 + 9:22
8. Andělová Viki VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 38:27 + 11:31
9. Šitra Šimon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 39:58 + 13:02
10. Vaculovičová Alžběta DCE0951 KOB Dobřichovice 41:49 + 14:53
11. Vaculovič Matěj DCE1001 KOB Dobřichovice 41:50 + 14:54
12. Fryšová Zuzana DCH Radioelektronika Cheb 43:24 + 16:28
13. Černá Miriam NER Neregistrovaní 47:34 + 20:38
14. Křenek Jan VPM1101 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:47 + 20:51
15. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 48:24 + 21:28
16. Křenek Martin VPM1301 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:37 + 22:41
17. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:49 + 22:53
18. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:52 + 22:56
19. Beránek Šimon VPM1000 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:31 + 26:35
20. Pavková Anna NEK Nejdek Orienteering 64:03 + 37:07
21. Pilařová Mája LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 75:51 + 48:55
21. Pilař Kája LPM1200 OK Lokomotiva Plzeň 75:51 + 48:55
23. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 76:23 + 49:27
Linie
2.09 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 28:40
2. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 35:32 + 6:52
3. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 35:53 + 7:13
4. Fryšová Žaneta DCH Radioelektronika Cheb 38:03 + 9:23
5. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:43 + 12:03
6. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 42:44 + 14:04
7. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 46:50 + 18:10
8. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:34 + 19:54
9. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 54:54 + 26:14
10. Lepší Jindřich NER Neregistrovaní 63:09 + 34:29
11. Lepší Tadeáš NER Neregistrovaní 65:08 + 36:28
Šebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice DISK
P
2.93 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 23:20
2. Kuberský Petr NER Neregistrovaní 27:14 + 3:54
3. Jirsová Anna KSH OB Kašperské Hory 27:35 + 4:15
4. Drahokoupil Pavel NER Neregistrovaní 32:47 + 9:27
5. Pangrác Martin NER Neregistrovaní 33:01 + 9:41
6. Postránský Ondřej MLA7501 MLOK Mariánské Lázně 34:53 + 11:33
7. Mevcová Barbora NER Neregistrovaní 35:01 + 11:41
8. Pangácová Anna NER Neregistrovaní 40:27 + 17:07
9. Mayer Tomáš KSH6901 OB Kašperské Hory 42:02 + 18:42
10. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 44:35 + 21:15
11. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 45:43 + 22:23
12. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 47:00 + 23:40
13. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 49:20 + 26:00
14. Valeš Milan NER Neregistrovaní 50:51 + 27:31
15. Valešová Irena NER Neregistrovaní 50:53 + 27:33
16. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 51:50 + 28:30
17. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 66:05 + 42:45
18. Šebian Pavel NER Neregistrovaní 76:43 + 53:23
19. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 80:23 + 57:03
20. Pangrácová Hana NER Neregistrovaní 81:11 + 57:51
21. Machačová Veronika NER Neregistrovaní 91:36 + 68:16