Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
15.04.2017
Místo konání:
Lipno nad Vltavou
Pořadatel:
PCB - SKP České Budějovice
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Lipno, 1:10 000, e-2 m, stav jaro 2017
Ředitel závodu:
Blabla Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Hulec Filip - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D10
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 27:31
D12
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 35:44
2. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 37:41 + 1:57
3. Pekařová Nela VTA0552 C SC vebr-sport 40:42 + 4:58
4. Přílepková Radka VTA0651 C SC vebr-sport 96:26 + 60:42
D14
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 32:34
2. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 33:48 + 1:14
3. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 35:51 + 3:17
4. Votíková Tereza VCB0454 C OB České Budějovice 45:31 + 12:57
5. Simonová Eliška OPI0351 C Orientační sporty Písek 49:59 + 17:25
6. Ševčíková Eliška PCB0451 C SKP České Budějovice 60:57 + 28:23
7. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 63:01 + 30:27
8. Balková Markéta OPI0450 B Orientační sporty Písek 66:42 + 34:08
9. Přílepková Jana VTA0353 C SC vebr-sport 107:02 + 74:28
10. Parderníková Jana OPIXXXX Orientační sporty Písek 120:26 + 87:52
D16
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 20:33
2. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 23:59 + 3:26
3. Svobodová Anna VTA0151 B SC vebr-sport 25:44 + 5:11
4. Kosobudová Kateřina VTA0253 B SC vebr-sport 27:35 + 7:02
5. Rudová Magdaléna VTA0254 B SC vebr-sport 36:36 + 16:03
6. Ševčíková Kateřina PCB0151 C SKP České Budějovice 38:57 + 18:24
7. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 42:36 + 22:03
8. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 44:11 + 23:38
9. Štráchalová Diana KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže 47:34 + 27:01
10. Bečvářová Markéta OPI0250 C Orientační sporty Písek 51:32 + 30:59
11. Votíková Veronika VCB0154 C OB České Budějovice 53:09 + 32:36
12. Houserová Tereza OPI0156 C Orientační sporty Písek 74:02 + 53:29
13. Honzová Lenka NNN Neregistrovaní (NNN) 113:54 + 93:21
D18
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana VTA9951 B SC vebr-sport 39:59
2. Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:01 + 4:02
3. Rudová Anna VTA0051 B SC vebr-sport 51:36 + 11:37
4. Nováková Kateřina KRE0052 B OOB TJ Sokol Křemže 56:46 + 16:47
5. Karbusová Kateřina OPI0052 C Orientační sporty Písek 64:57 + 24:58
6. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 77:26 + 37:27
D21
3.60 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4041
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 39:06 4530
2. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 45:14 + 6:08 3948
3. Staňková Tereza VCB8859 C OB České Budějovice 45:51 + 6:45 3889
4. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 46:33 + 7:27 3822
5. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:56 + 8:50 3691
6. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:12 + 10:06 3571
7. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:07 + 16:01 3009
8. Kálalová Tereza 79x8600 73:18 + 34:12
9. Kalinová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 79:41 + 40:35 675
10. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 97:15 + 58:09 0
D35
3.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 45:39
2. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 52:41 + 7:02
3. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 55:42 + 10:03
4. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 61:03 + 15:24
5. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 61:55 + 16:16
6. Votíková Monika VCB7254 C OB České Budějovice 62:55 + 17:16
D45
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 39:47
2. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 45:22 + 5:35
3. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 50:37 + 10:50
4. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 52:54 + 13:07
5. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 60:29 + 20:42
6. Postolková Monika DKL7053 C KOB Kladno 76:24 + 36:37
7. Zemanová Alena KTA6351 C SK Kotnov Tábor 103:30 + 63:43
D55
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulerová Eva OPI5550 C Orientační sporty Písek 30:04
D65
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:15
2. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 47:28 + 15:13
DF
1.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Marešová Karolína MIL0750 C Tesil Milevsko DISK
H10
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 17:10
2. Svoboda Jan VTA0701 C SC vebr-sport 29:32 + 12:22
H12
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory 42:15
2. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 43:25 + 1:10
3. Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 53:33 + 11:18
Novák Vítek KRE0600 C OOB TJ Sokol Křemže DISK
H14
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 27:53
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 32:09 + 4:16
3. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 32:23 + 4:30
4. Pšenička Kryštof KRE0301 C OOB TJ Sokol Křemže 48:03 + 20:10
5. Velát Vojtěch OPI0400 C Orientační sporty Písek 53:20 + 25:27
6. Žalud Jan VTA0401 C SC vebr-sport 59:47 + 31:54
7. Deim Michal VTA0402 C SC vebr-sport 72:09 + 44:16
Mikuláš Jiří VCB0303 C OB České Budějovice DISK
H16
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 26:55
2. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 28:48 + 1:53
3. Šustr Antonín KSH0201 C OB Kašperské Hory 31:54 + 4:59
4. Valenta Adam OPI0102 C Orientační sporty Písek 33:50 + 6:55
5. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 35:42 + 8:47
6. Postolka Jonáš DKL0100 C KOB Kladno 36:54 + 9:59
7. Neužil Vít OPI0103 C Orientační sporty Písek 37:44 + 10:49
8. Lukeš Prokop VTA0201 C SC vebr-sport 47:10 + 20:15
9. Kouba Marek VTA0202 C SC vebr-sport 56:00 + 29:05
10. Bican Martin OPI0101 C Orientační sporty Písek 65:04 + 38:09
11. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 70:46 + 43:51
H18
3.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermák Jiří CTB9903 C SK OB Chotěboř 42:54
2. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 47:28 + 4:34
3. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 52:40 + 9:46
4. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 63:44 + 20:50
H20
4.40 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 63:15 0
2. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 83:07 + 19:52 0
H21
4.40 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5833
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 37:11 6174
2. Nouza Petr ml. SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 39:04 + 1:53 5884
3. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 39:40 + 2:29 5791
4. Klimeš Petr DOB7733 C KOB Dobruška 39:49 + 2:38 5768
5. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:53 + 4:42 5450
6. Hošek Lubomír VCB6101 C OB České Budějovice 42:24 + 5:13 5370
7. Blažek Vojtěch OPI8700 C Orientační sporty Písek 43:56 + 6:45 5134
8. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 47:12 + 10:01 4631
9. Kálal Tomáš 79x8500 47:34 + 10:23
10. Krška Vojtěch KTA8901 C SK Kotnov Tábor 56:30 + 19:19 3199
11. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 82:16 + 45:05
Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
H35
3.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 39:15
2. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 42:52 + 3:37
3. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 43:54 + 4:39
4. Mareš Ladislav MIL7202 C Tesil Milevsko 45:15 + 6:00
5. Heřman Daniel KRE7100 C OOB TJ Sokol Křemže 53:58 + 14:43
6. Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 55:50 + 16:35
7. Pešta Jiří MIL7201 C Tesil Milevsko 58:27 + 19:12
H45
3.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 39:17
2. Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 41:10 + 1:53
3. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 57:53 + 18:36
H55
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Musil Jan PCB5700 C SKP České Budějovice 40:21
2. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 41:53 + 1:32
3. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 42:17 + 1:56
4. Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA 65:48 + 25:27
Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H65
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:07
2. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 32:14 + 5:07
3. Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 34:37 + 7:30
HDR
1.20 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
0. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 0:00 +
0. Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 0:00 +
0. Marešová Tereza MIL1050 C Tesil Milevsko 0:00 +
0. Tlustý Matyáš 58Z0900 TJ Sokol Žilina 0:00 +
0. Novák Michal KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 0:00 +
0. Roučka Tomáš KSH1102 OB Kašperské Hory 0:00 +
0. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 0:00 +
0. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 0:00 +
0. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 0:00 +
0. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 0:00 +
0. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 0:00 +
0. Dymáková Dita NNN0851 Neregistrovaní (NNN) 0:00 +
0. Šedivý Martin VCB OB České Budějovice 0:00 +
HF
1.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 27:49
P
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jeništa Jiří NNN Neregistrovaní (NNN) 30:29
2. Kaválková Jana ONO7551 C SKOB Ostrov 35:15 + 4:46
3. Blažek Zdeněk OPI Orientační sporty Písek 38:21 + 7:52
4. Dulovcová Michaela KRE8850 C OOB TJ Sokol Křemže 41:03 + 10:34
5. Pazderník Petr OPI Orientační sporty Písek 58:27 + 27:58
6. Miksa Miroslav JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:33 + 29:04
7. Musílková Jana NNN Neregistrovaní (NNN) 62:14 + 31:45
8. Pešková Jana NNN Neregistrovaní (NNN) 63:36 + 33:07
9. Kouba Martin VTA SC vebr-sport 71:54 + 41:25
Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Kálal Jiří TYG DISK