Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Osečná (směrem k Podvrší)
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Na valech
Ředitel závodu:
Hradcová Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Barták Jiří - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Bednařík Libor, Novotný Dušan, Hradec Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez problémů za sudeného, velmi větrného počasí. Nebyl podán žádný protest. Nebylo hlášeno žádné zranění.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 24:40
2. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:36 + 1:56
3. Holfeld Anna DE029790 USV TU Dresden 28:28 + 3:48
4. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 28:31 + 3:51
5. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 28:39 + 3:59
6. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 34:09 + 9:29
7. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 35:32 + 10:52
8. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 35:50 + 11:10
9. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 35:51 + 11:11
10. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 36:51 + 12:11
11. Mašková Lucie STB0751 C TJ Stadion Nový Bor 37:48 + 13:08
12. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 37:55 + 13:15
13. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 49:29 + 24:49
14. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 54:44 + 30:04
15. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 62:37 + 37:57
16. Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:37 + 39:57
17. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 75:38 + 50:58
Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 81:28 + 56:48
D10L
2.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 18:04
2. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 21:40 + 3:36
3. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:25 + 6:21
4. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 25:30 + 7:26
5. Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 26:17 + 8:13
6. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 28:37 + 10:33
7. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 29:33 + 11:29
8. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 30:26 + 12:22
9. Štolfová Anna BOR0754 C OK Jiskra Nový Bor 30:32 + 12:28
10. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 32:48 + 14:44
11. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:15 + 16:11
12. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 35:48 + 17:44
13. Honsová Andrea TJN0858 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:26 + 19:22
14. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 39:51 + 21:47
15. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 46:12 + 28:08
D12
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 25:26
2. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 27:03 + 1:37
3. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 29:15 + 3:49
4. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 30:03 + 4:37
5. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 32:15 + 6:49
6. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 34:35 + 9:09
7. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:04 + 9:38
8. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 35:22 + 9:56
9. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 37:16 + 11:50
10. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:34 + 13:08
11. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 41:49 + 16:23
12. Koudelková Eliška BOR0652 C OK Jiskra Nový Bor 42:40 + 17:14
13. Savruková Adéla TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:49 + 18:23
14. Rupsch Finnja DE036878 USG Chemnitz 45:32 + 20:06
15. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 46:54 + 21:28
16. Hänsel Flora DE030169 SV Lengefeld 47:08 + 21:42
17. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:25 + 21:59
18. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:31 + 22:05
19. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 48:33 + 23:07
20. Neumann Johanna DE030143 SV Lengefeld 48:40 + 23:14
21. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:02 + 25:36
22. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 54:42 + 29:16
23. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 59:28 + 34:02
24. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 62:07 + 36:41
25. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 65:08 + 39:42
26. Mühlstädt Anna DE026853 SV Robotron Dresden 66:42 + 41:16
27. Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:15 + 41:49
28. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:29 + 44:03
29. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 70:42 + 45:16
30. Havlová Katka VRL0552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:08 + 55:42
31. Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 81:45 + 56:19
32. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 105:45 + 80:19
Wellenberg Anna-Emilia DE047297 SV Robotron Dresden 54:30 + 29:04
D14
3.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 32:10
2. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 33:22 + 1:12
3. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 40:42 + 8:32
4. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:33 + 10:23
5. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 43:27 + 11:17
6. Žejdlíková Eliška LTP0350 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:10 + 12:00
7. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 46:28 + 14:18
8. Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 46:42 + 14:32
9. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:06 + 15:56
10. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 48:43 + 16:33
11. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 49:29 + 17:19
12. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:36 + 17:26
13. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:13 + 19:03
14. Seidlová Adéla TUR0452 C OOB TJ Turnov 51:54 + 19:44
15. Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 53:40 + 21:30
16. Nosková Barbora VSP0457 C USK Praha 55:07 + 22:57
17. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:16 + 23:06
18. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 55:19 + 23:09
19. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 55:35 + 23:25
20. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:32 + 37:22
21. Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava 72:49 + 40:39
22. Říhová Eliška CHA0351 C OK Chrastava 78:02 + 45:52
Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov DISK
D16
4.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 36:13
2. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 40:25 + 4:12
3. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 44:22 + 8:09
4. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 45:58 + 9:45
5. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:14 + 10:01
6. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 46:16 + 10:03
7. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 47:48 + 11:35
8. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 49:10 + 12:57
9. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:24 + 17:11
10. Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 54:37 + 18:24
11. Nosková Klára VSP0255 C USK Praha 58:34 + 22:21
12. Matějková Zuzana LTP0153 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:19 + 27:06
13. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 63:33 + 27:20
14. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:48 + 28:35
15. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 69:09 + 32:56
16. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:17 + 33:04
17. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 69:21 + 33:08
18. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 79:21 + 43:08
19. Havlová Klára RUM0152 ZOOB Rumburk 105:12 + 68:59
Berounská Anna VSP0256 C USK Praha DISK
D18
4.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 43:44
2. Lehner Marei DE017042 OLG Regensburg 43:50 + 0:06
3. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 45:07 + 1:23
4. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:00 + 6:16
5. Thořová Markéta TUR9952 B OOB TJ Turnov 50:52 + 7:08
6. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:24 + 9:40
7. Hájková Anna TUR0051 C OOB TJ Turnov 74:20 + 30:36
8. Macháčková Barbora FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant 89:21 + 45:37
D20
5.20 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4371
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 50:01 4437
2. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:38 + 0:37 4384
3. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 51:43 + 1:42 4291
4. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 56:14 + 6:13 3902
5. Žuchová Daniela TJN9750 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:34 + 11:33 3443
6. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 78:05 + 28:04 2022
D21K
4.50 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5046
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 41:44 5161
2. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:28 + 0:44 5074
3. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 43:54 + 2:10 4905
4. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 45:33 + 3:49 4710
5. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 48:31 + 6:47 4359
6. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 54:34 + 12:50 3644
7. Wolfram Ninett DE028768 USV TU Dresden 54:47 + 13:03
8. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 56:35 + 14:51 3406
9. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 60:17 + 18:33 2968
10. Derksen Antje DE033387 SV Bad Düben 61:56 + 20:12
11. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 61:57 + 20:13 2771
12. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 66:59 + 25:15 2177
13. Kalinová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 68:19 + 26:35 2019
14. Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 71:16 + 29:32 1670
15. Höferová Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 78:59 + 37:15 758
16. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 81:09 + 39:25 502
17. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 83:38 + 41:54 209
18. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 94:54 + 53:10 0
19. Neradová Zuzana BOR7950 C OK Jiskra Nový Bor 98:07 + 56:23 0
Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
D21L
7.00 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8702
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 52:37 8837
2. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 53:49 + 1:12 8641
3. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 53:54 + 1:17 8628
4. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 53:56 + 1:19 8622
5. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 55:26 + 2:49 8378
6. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 55:57 + 3:20 8294
7. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 57:30 + 4:53
8. Procházková Marie KAM9554 E OK Kamenice 57:46 + 5:09 7998
9. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 58:10 + 5:33 7933
10. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 59:42 + 7:05 7683
11. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 61:53 + 9:16 7328
12. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 64:55 + 12:18 6834
13. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 66:20 + 13:43 6603
14. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 70:18 + 17:41 5957
15. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 70:54 + 18:17 5860
16. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 71:17 + 18:40 5797
17. Nieke Corinna DE029493 USV TU Dresden 72:49 + 20:12
18. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 74:39 + 22:02 5249
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 75:53 + 23:16 5048
20. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:43 + 24:06 4913
21. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 78:36 + 25:59 4606
22. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 79:18 + 26:41 4492
23. Rickmeyer Tina DE032876 USV TU Dresden 79:28 + 26:51
24. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 82:26 + 29:49 3982
25. Wagner Sophie SG Zittau Süd 88:34 + 35:57
Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín DISK 0
D35
5.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 45:12
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 47:42 + 2:30
3. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:03 + 6:51
4. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 54:51 + 9:39
5. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 55:27 + 10:15
6. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 102:14 + 57:02
D40
4.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 45:51
2. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 47:13 + 1:22
3. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 47:28 + 1:37
4. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 50:28 + 4:37
5. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 53:02 + 7:11
6. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 53:34 + 7:43
7. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 56:19 + 10:28
8. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 57:24 + 11:33
9. Holfeld Christina DE020334 USV TU Dresden 57:37 + 11:46
10. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:10 + 15:19
11. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 63:05 + 17:14
12. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 63:56 + 18:05
13. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:00 + 19:09
14. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 70:03 + 24:12
15. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 72:32 + 26:41
16. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 74:58 + 29:07
17. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 75:29 + 29:38
18. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 75:41 + 29:50
19. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 76:11 + 30:20
20. Wagner Martina SG Zittau Süd 79:58 + 34:07
21. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 81:15 + 35:24
22. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:37 + 36:46
23. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 87:36 + 41:45
24. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 88:37 + 42:46
25. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 93:00 + 47:09
26. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 95:28 + 49:37
27. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 97:12 + 51:21
28. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 101:00 + 55:09
29. Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 121:49 + 75:58
Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D45
4.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Wiebke DE022702 Post SV Dresden 42:53
2. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 45:09 + 2:16
3. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 48:55 + 6:02
4. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 51:56 + 9:03
5. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 53:44 + 10:51
6. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 56:24 + 13:31
7. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 57:19 + 14:26
8. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:19 + 15:26
9. Rupsch Eileen DE025037 USG Chemnitz 58:37 + 15:44
10. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 58:39 + 15:46
11. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 59:49 + 16:56
12. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 60:54 + 18:01
13. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:11 + 18:18
14. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 62:22 + 19:29
15. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:38 + 20:45
16. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 64:56 + 22:03
17. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 66:18 + 23:25
18. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 67:02 + 24:09
19. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 67:25 + 24:32
20. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 72:28 + 29:35
21. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:48 + 29:55
22. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 74:13 + 31:20
23. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:54 + 32:01
24. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:34 + 33:41
25. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 96:43 + 53:50
Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D50
3.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 50:08
2. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 55:31 + 5:23
3. Juckelandt Sabine DE030002 SV Robotron Dresden 57:11 + 7:03
4. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 57:43 + 7:35
5. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 58:29 + 8:21
6. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 59:37 + 9:29
7. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 60:03 + 9:55
8. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:02 + 13:54
9. Roßberg Cornelia DE024906 USG Chemnitz 65:46 + 15:38
10. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:32 + 16:24
11. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 67:37 + 17:29
12. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 74:29 + 24:21
13. Boeck Ute DE011242 Kaulsdorfer OLV Berlin 93:25 + 43:17
D55
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina DE016606 SSV Planeta Radebeul 32:18
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 41:00 + 8:42
3. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:34 + 14:16
4. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 47:20 + 15:02
5. Buhler Birgit DE013800 USV TU Dresden 48:15 + 15:57
6. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:43 + 18:25
7. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 52:00 + 19:42
8. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 60:04 + 27:46
9. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 64:52 + 32:34
10. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 81:18 + 49:00
D60
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 36:57
2. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 41:59 + 5:02
3. Tonn Gisela DE027059 SSV Planeta Radebeul 45:26 + 8:29
4. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 46:56 + 9:59
5. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 47:17 + 10:20
6. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 48:49 + 11:52
7. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 49:39 + 12:42
8. Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 50:59 + 14:02
9. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 60:10 + 23:13
10. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 63:29 + 26:32
11. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:39 + 39:42
D65
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 48:56
2. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 64:42 + 15:46
3. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 80:13 + 31:17
4. Renger Rita DE024302 SV Robotron Dresden 88:58 + 40:02
D70
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 51:58
2. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 54:26 + 2:28
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 54:34 + 2:36
4. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 54:46 + 2:48
5. Lemnitzer Erika DE017216 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:42 + 3:44
6. Thiel Susi DE026960 SV IHW Alex 78 Berlin 59:29 + 7:31
7. Fillinger Rosemarie DE013173 SV IHW Alex 78 Berlin 60:15 + 8:17
8. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 64:36 + 12:38
9. Eulitz Ilse OLV Weimar 85:30 + 33:32
H10
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 22:14
2. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 22:29 + 0:15
3. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 22:33 + 0:19
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 23:40 + 1:26
5. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:08 + 3:54
6. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 26:22 + 4:08
7. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 31:48 + 9:34
8. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 32:46 + 10:32
9. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 33:48 + 11:34
10. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:00 + 11:46
11. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 34:44 + 12:30
12. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:34 + 16:20
13. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 39:44 + 17:30
14. Höbig Felix SV Bad Düben 41:54 + 19:40
15. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 42:36 + 20:22
16. Škorpil Marek HOR0901 TJ Jiskra Hořice 42:55 + 20:41
17. Mühlstädt Lennart DE037024 SV Robotron Dresden 43:50 + 21:36
18. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:52 + 25:38
19. Just Matouš CHA0701 C OK Chrastava 50:03 + 27:49
20. Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 51:50 + 29:36
21. Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:53 + 65:39
Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Bukvic Kryštof TUV0802 C SOK TJ Turnov DISK
Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 43:04 + 20:50
Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava DISK
H10L
2.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 16:30
2. Novotný Dalibor VLI0808 C Slavia Liberec orienteering 17:10 + 0:40
3. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 18:43 + 2:13
4. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 19:00 + 2:30
5. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 19:37 + 3:07
6. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 19:47 + 3:17
7. Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:09 + 3:39
8. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 20:16 + 3:46
9. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:31 + 4:01
10. Šťastný Radek CHA0704 C OK Chrastava 20:40 + 4:10
11. Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:41 + 4:11
12. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 21:57 + 5:27
13. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 22:13 + 5:43
14. Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 22:14 + 5:44
15. Trávníček Lukáš VLI0704 C Slavia Liberec orienteering 22:15 + 5:45
16. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 22:53 + 6:23
17. Petzold Oliver DE047312 SV Robotron Dresden 23:55 + 7:25
18. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 24:01 + 7:31
19. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 25:04 + 8:34
20. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 26:09 + 9:39
21. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 26:14 + 9:44
22. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 28:42 + 12:12
23. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 30:42 + 14:12
24. Dočekal Štěpán TJN1003 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:55 + 16:25
25. Beier Martin PDY0800 C Běhej Poděbrady 46:17 + 29:47
26. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 49:34 + 33:04
H12
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:48
2. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 28:07 + 1:19
3. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:21 + 2:33
4. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:56 + 3:08
5. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 32:29 + 5:41
6. Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 32:47 + 5:59
7. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:47 + 6:59
8. Lehner Severin DE017068 OLG Regensburg 33:52 + 7:04
9. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 34:53 + 8:05
10. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 39:16 + 12:28
11. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 39:46 + 12:58
12. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 41:47 + 14:59
13. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 42:32 + 15:44
14. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 42:48 + 16:00
15. Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 44:12 + 17:24
16. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 46:07 + 19:19
17. Wittur Filip STB0500 C TJ Stadion Nový Bor 49:47 + 22:59
18. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 53:09 + 26:21
19. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 58:57 + 32:09
20. Lajtkep Jakub STB0600 C TJ Stadion Nový Bor 62:46 + 35:58
21. Just Samuel CHA0502 C OK Chrastava 63:56 + 37:08
Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava DISK
H14
4.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:23
2. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 38:25 + 2:02
3. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 38:30 + 2:07
4. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:30 + 5:07
5. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:23 + 8:00
6. Mellan Jonáš TUR0308 C OOB TJ Turnov 44:37 + 8:14
7. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 48:36 + 12:13
8. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 49:13 + 12:50
9. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 49:52 + 13:29
10. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 50:54 + 14:31
11. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:01 + 16:38
12. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 53:37 + 17:14
13. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 53:41 + 17:18
14. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:44 + 19:21
15. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:37 + 21:14
16. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 58:08 + 21:45
17. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 59:48 + 23:25
18. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 60:16 + 23:53
19. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 62:34 + 26:11
20. Nosek Daniel VSP0409 C USK Praha 65:52 + 29:29
21. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 67:39 + 31:16
22. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 76:16 + 39:53
23. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 78:11 + 41:48
24. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 111:51 + 75:28
Seifert Karl DE047289 SV Robotron Dresden DISK
Jeschke Till DE042495 OL Görlitz 65:20 + 28:57
Potměšil Matyáš TJN0204 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:58 + 63:35
H16
5.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 40:11
2. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 42:59 + 2:48
3. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 47:37 + 7:26
4. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 48:17 + 8:06
5. Lehner Benedikt DE017026 OLG Regensburg 50:00 + 9:49
6. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 54:42 + 14:31
7. Růta Matyáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 56:31 + 16:20
8. Vávra Pavel BOR0101 C OK Jiskra Nový Bor 59:30 + 19:19
9. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 64:05 + 23:54
10. Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 64:43 + 24:32
11. Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 65:33 + 25:22
12. Wagenknecht Victor DE027885 SV Robotron Dresden 73:36 + 33:25
13. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:42 + 45:31
14. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 111:50 + 71:39
15. Sýkora Adam TJN0203 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 115:53 + 75:42
16. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 123:29 + 83:18
H18
7.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Höck Kilian DE020095 SV Robotron Dresden 46:49
2. Gawlitza Franz DE031026 SV Robotron Dresden 48:42 + 1:53
3. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 72:22 + 25:33
4. Haymann Max DE019345 SV Robotron Dresden 72:46 + 25:57
5. Hänsel Ole DE019105 SV Lengefeld 75:20 + 28:31
6. Sihver Ragnar DE022695 Post SV Dresden 76:11 + 29:22
7. Novák Jakub RUM0001 C ZOOB Rumburk 81:31 + 34:42
8. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:29 + 43:40
H20
7.70 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košek Jan LLI9801 B TJ Loko Liberec 83:47 0
2. Juren Lukáš LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 157:16 + 73:29 0
Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
H21K
6.80 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5899
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalata Michal 88P MKS Paulinum Jelenia Góra 47:30
2. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 51:19 + 3:49 6005
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 52:20 + 4:50 5890
4. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:07 + 5:37 5802
5. Dittmann Robert SSV Planeta Radebeul 54:06 + 6:36
6. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 54:46 + 7:16 5616
7. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:31 + 8:01 5531
8. Burghardt Freddy DE013892 Post SV Dresden 56:10 + 8:40
9. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 56:59 + 9:29 5365
10. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 57:47 + 10:17 5275
11. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 58:26 + 10:56 5202
12. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:13 + 11:43 5113
13. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 59:48 + 12:18 5047
14. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 61:03 + 13:33 4906
15. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:30 + 16:00 4630
16. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:24 + 16:54 4528
17. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 65:54 + 18:24 4359
18. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 66:46 + 19:16 4261
19. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:36 + 20:06 4167
20. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 67:50 + 20:20 4141
21. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 70:12 + 22:42 3873
22. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 70:33 + 23:03 3834
23. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:38 + 24:08 3712
24. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 72:16 + 24:46 3640
25. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 73:00 + 25:30 3557
26. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:35 + 26:05 3491
27. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 75:26 + 27:56 3283
28. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:07 + 29:37 3093
29. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 78:46 + 31:16 2906
30. Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 80:35 + 33:05 2701
31. Hájek Jan JEN9703 C OB Jenišovice 81:41 + 34:11 2577
32. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:22 + 35:52 2387
33. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:09 + 41:39 1734
34. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 102:55 + 55:25 180
35. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 103:30 + 56:00 114
36. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 105:27 + 57:57 0
37. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 107:11 + 59:41 0
38. Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 111:02 + 63:32 0
39. Kočvara Oldřich JEN9705 C OB Jenišovice 120:04 + 72:34 0
Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
H21L
9.90 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8847
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 65:52 9346
2. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 71:06 + 5:14 8683
3. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 72:28 + 6:36 8510
4. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 72:51 + 6:59 8462
4. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 72:51 + 6:59 8462
6. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 73:01 + 7:09 8440
7. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 74:09 + 8:17 8297
8. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 74:10 + 8:18 8295
9. Lehner Korbinian DE017034 OLG Regensburg 75:21 + 9:29
10. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 77:01 + 11:09 7933
11. Grätsch Markus TUR9603 C OOB TJ Turnov 77:08 + 11:16 7919
12. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 77:22 + 11:30 7889
13. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 77:30 + 11:38 7872
14. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 78:16 + 12:24 7775
15. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 78:35 + 12:43 7735
16. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 78:36 + 12:44 7733
17. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 79:02 + 13:10 7678
18. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 79:47 + 13:55 7583
19. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 80:40 + 14:48 7471
20. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 81:24 + 15:32 7378
21. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 81:41 + 15:49 7342
22. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 83:40 + 17:48 7091
23. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 84:14 + 18:22 7019
24. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:22 + 19:30 6875
25. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 87:20 + 21:28 6626
26. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:22 + 21:30 6622
27. Lehner Quirin DE017050 OLG Regensburg 88:55 + 23:03
28. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:42 + 23:50 6326
29. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 91:01 + 25:09
30. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 91:14 + 25:22 6132
31. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 92:58 + 27:06 5912
32. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 97:37 + 31:45 5323
33. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 99:11 + 33:19 5124
34. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 106:48 + 40:56 4159
35. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 111:00 + 45:08 3627
36. Patommel Jens DE029237 Post SV Dresden 112:48 + 46:56
37. Berka Michal SPC7401 C SPORTICUS team 118:51 + 52:59 2632
38. Rogalski Paul DE038692 USG Chemnitz 124:07 + 58:15
39. Buhler Stefan DE013834 USV TU Dresden 126:32 + 60:40
40. Pflug Norbert DE023651 OK Mark Brandenburg 130:03 + 64:11
41. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 131:12 + 65:20 1067
Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H35
7.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:16
2. Golinowski Pawel 1VP HKS Azymut Mochy 65:32 + 7:16
3. Härtelt Daniel DE019163 OLV Potsdam 66:29 + 8:13
4. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 67:13 + 8:57
5. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 67:30 + 9:14
6. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 69:42 + 11:26
7. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 70:59 + 12:43
8. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 71:53 + 13:37
9. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 76:23 + 18:07
10. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 78:39 + 20:23
11. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 83:00 + 24:44
12. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 83:14 + 24:58
13. Kučera Martin LTP6500 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:50 + 25:34
14. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 84:14 + 25:58
15. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 87:26 + 29:10
16. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 90:04 + 31:48
H40
6.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 52:46
2. Plesinski Mariusz 1DP indywidualnie 54:40 + 1:54
3. Derksen André DE011903 SV Bad Düben 55:23 + 2:37
4. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 56:30 + 3:44
5. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:45 + 3:59
6. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 57:22 + 4:36
7. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 59:34 + 6:48
8. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 60:15 + 7:29
9. Adorján Péter DE010038 Berliner TSC 60:56 + 8:10
10. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:49 + 9:03
11. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 62:05 + 9:19
12. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 63:09 + 10:23
13. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 63:30 + 10:44
14. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 63:36 + 10:50
15. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 63:41 + 10:55
16. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 64:01 + 11:15
17. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 64:21 + 11:35
18. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 65:16 + 12:30
19. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 67:26 + 14:40
20. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 69:20 + 16:34
21. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 71:17 + 18:31
22. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:21 + 18:35
23. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 72:56 + 20:10
24. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:08 + 20:22
25. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:30 + 20:44
26. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:56 + 22:10
27. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 76:58 + 24:12
28. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 77:50 + 25:04
29. Oravec Tomáš TJN7505 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:04 + 26:18
30. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:34 + 26:48
31. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 84:35 + 31:49
32. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 85:45 + 32:59
33. Müller Marko DE030383 Post SV Dresden 85:49 + 33:03
34. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 91:42 + 38:56
35. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 104:12 + 51:26
36. Ulman Aleš TJN71x1 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 105:01 + 52:15
37. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 105:50 + 53:04
38. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 107:49 + 55:03
39. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 123:46 + 71:00
40. Kosek Jiří VLI7502 C Slavia Liberec orienteering 128:35 + 75:49
Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga DISK
H45
6.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mager Holger DE032016 Post SV Dresden 49:30
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 53:42 + 4:12
3. Klose Sven DE015377 USV TU Dresden 54:23 + 4:53
4. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:26 + 5:56
5. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 63:47 + 14:17
6. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 64:20 + 14:50
7. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 64:33 + 15:03
8. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:23 + 15:53
9. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 66:00 + 16:30
10. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:36 + 18:06
11. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 68:31 + 19:01
12. Hänsel Jörg DE019098 SV Lengefeld 71:40 + 22:10
13. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 71:43 + 22:13
14. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 73:18 + 23:48
15. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 76:49 + 27:19
16. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 77:21 + 27:51
17. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 77:22 + 27:52
18. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:38 + 29:08
19. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 78:44 + 29:14
20. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 79:08 + 29:38
21. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 87:36 + 38:06
22. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:56 + 39:26
23. Höhne Uwe SG LVB Leipzig 90:58 + 41:28
24. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 108:14 + 58:44
25. Nosek Jan VSP6910 C USK Praha 112:05 + 62:35
26. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 119:19 + 69:49
27. Bukvic Martin TUV7000 C SOK TJ Turnov 131:32 + 82:02
H50
5.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wichmann Rainer OLV Weimar 47:49
2. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 54:21 + 6:32
3. Eppendorfer Jörg DE012935 OL Görlitz 54:59 + 7:10
4. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 55:22 + 7:33
5. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 56:26 + 8:37
6. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 57:34 + 9:45
7. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 59:16 + 11:27
8. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 59:35 + 11:46
9. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:51 + 12:02
10. Böhme Gerd DE011317 USG Chemnitz 60:47 + 12:58
11. Ehms Holger DE031985 SG LVB Leipzig 67:43 + 19:54
12. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 69:19 + 21:30
13. Käding Bernd DE014600 Kaulsdorfer OLV Berlin 69:49 + 22:00
14. Große Veit DE030680 USG Chemnitz 71:10 + 23:21
15. Hunger Axel DE020631 SG Dittersdorf 74:58 + 27:09
16. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:04 + 27:15
17. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:01 + 28:12
18. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 76:58 + 29:09
19. Müller Rico DE032868 USV TU Dresden 78:56 + 31:07
20. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:24 + 41:35
21. Mašek Petr BOR6502 C OK Jiskra Nový Bor 102:00 + 54:11
22. Roßberg Veit DE024922 USG Chemnitz 103:10 + 55:21
23. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 104:05 + 56:16
24. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 107:20 + 59:31
Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor DISK
H55
5.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 55:31
2. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:45 + 1:14
3. Buhler Gerhard-Michael DE013826 USV TU Dresden 59:38 + 4:07
4. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 63:27 + 7:56
5. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 64:44 + 9:13
6. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 65:26 + 9:55
7. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 66:14 + 10:43
8. Kraemer Werner DE016044 Post SV Dresden 69:03 + 13:32
9. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:11 + 14:40
10. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 70:27 + 14:56
11. Berndt Peter Post SV Chemnitz 70:31 + 15:00
12. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 78:52 + 23:21
13. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:00 + 26:29
14. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 104:41 + 49:10
15. Vitebský Mirek TJN6001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 120:17 + 64:46
16. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 142:34 + 87:03
Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 72:49 + 17:18
H60
4.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonn Konrad DE027067 SSV Planeta Radebeul 52:36
2. Juckelandt Wolf-Gerold DE030060 SV Robotron Dresden 65:39 + 13:03
3. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:24 + 17:48
4. Janata Petr TJN5603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:17 + 18:41
5. Pavlík Miroslav LIT5301 C KOB Litvínov 71:36 + 19:00
6. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:05 + 24:29
7. Machálek Miloslav VLI5701 C Slavia Liberec orienteering 80:51 + 28:15
8. Paschka Frank DE021879 SSV Planeta Radebeul 86:14 + 33:38
Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice DISK
H65
4.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 56:12
2. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 56:53 + 0:41
3. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 57:55 + 1:43
4. Švihovský Jaromír SJC5003 Sportcentrum Jičín 61:42 + 5:30
5. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 69:02 + 12:50
6. Kremer Christian DE035755 ESV Lok Berlin-Schöneweide 71:20 + 15:08
7. Michalek Janusz 1YP KOS Modrzew Skwierzyna 73:51 + 17:39
8. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 74:51 + 18:39
9. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 75:27 + 19:15
10. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 76:44 + 20:32
11. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 80:11 + 23:59
12. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 85:19 + 29:07
13. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 86:36 + 30:24
14. Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 88:50 + 32:38
15. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 111:51 + 55:39
15. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 111:51 + 55:39
Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering DISK
Gregor Miroslav TUV4801 C SOK TJ Turnov DISK
H70
3.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 50:56
2. Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben 52:13 + 1:17
3. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 52:54 + 1:58
4. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 56:57 + 6:01
5. Klawun Kendray Werner George DE037545 Sachsen-Marathon 58:02 + 7:06
6. Fillinger Helmut DE013165 SV IHW Alex 78 Berlin 59:56 + 9:00
7. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 65:21 + 14:25
8. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 67:59 + 17:03
9. Schindler Udo DE025392 SSV Planeta Radebeul 68:38 + 17:42
10. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:03 + 18:07
11. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 69:26 + 18:30
12. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 81:14 + 30:18
13. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 81:36 + 30:40
14. Folprecht Eda TUR4301 C OOB TJ Turnov 82:56 + 32:00
15. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 87:04 + 36:08
16. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 92:15 + 41:19
17. Schoppe MERSEBURG 107:19 + 56:23
Müller Rainer DE021217 USV TU Dresden DISK
HDR
2.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 16:49
2. Hrůzek Jan BOR OK Jiskra Nový Bor 18:10 + 1:21
3. Maděra Jakub 37C bez registrace 20:37 + 3:48
4. Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 20:49 + 4:00
5. Blažková Karolína TUR0851 C OOB TJ Turnov 21:24 + 4:35
6. Berková Leontýna VLI1151 C Slavia Liberec orienteering 21:39 + 4:50
7. Vařeková Anna TUV0651 C SOK TJ Turnov 22:09 + 5:20
8. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 22:14 + 5:25
9. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 22:41 + 5:52
10. Savický Martin 37C bez registrace 22:52 + 6:03
11. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 22:59 + 6:10
12. Pesničák Daniel SMR1100 C SNS Smržovka 23:06 + 6:17
13. Mager Maximilian Post SV Dresden 23:30 + 6:41
14. Mager Tadeus Post SV Dresden 23:38 + 6:49
15. Ryšavá Anežka TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 23:43 + 6:54
16. Tkáč Jakub TJN1001 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:47 + 6:58
17. Gänsel Sebík CHA OK Chrastava 24:10 + 7:21
18. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 25:10 + 8:21
19. Šťastná Barbora CHA0950 C OK Chrastava 25:51 + 9:02
20. Giuda France 44C Neregistrovani 26:42 + 9:53
21. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 27:01 + 10:12
22. Savruk Lukáš TJNxx25 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:36 + 10:47
23. Blahutová Lucie MFP0950 C VŠSK MFF UK Praha 28:17 + 11:28
24. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 28:51 + 12:02
25. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:05 + 12:16
26. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 29:28 + 12:39
27. Trávníčková Eliška VLI1051 C Slavia Liberec orienteering 29:44 + 12:55
28. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 29:45 + 12:56
29. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 31:51 + 15:02
30. Švecová Marie 37C bez registrace 32:01 + 15:12
31. Prokopová Dorotka BOR0951 C OK Jiskra Nový Bor 32:23 + 15:34
32. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 33:00 + 16:11
33. Golecká Magdaléna BOR0955 C OK Jiskra Nový Bor 33:04 + 16:15
34. Slámová Barbora TUR0859 C OOB TJ Turnov 33:07 + 16:18
35. Hlaváč Šimon 62C Stromolezci 34:19 + 17:30
36. Hlaváčová Tereza 62C Stromolezci 34:53 + 18:04
37. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 35:25 + 18:36
38. Keltnerová Tereza 37C bez registrace 35:52 + 19:03
39. Uher Matěj 34X Neregi 36:39 + 19:50
40. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 36:41 + 19:52
41. Matěj Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 36:44 + 19:55
42. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 37:41 + 20:52
43. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 37:55 + 21:06
44. Slámová Simona TUR1257 C OOB TJ Turnov 38:54 + 22:05
45. Justová Anika CHA1050 C OK Chrastava 39:52 + 23:03
46. Činčera Josef 44C Neregistrovani 42:24 + 25:35
47. Uhrová Kristýna 34X Neregi 43:29 + 26:40
48. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 44:26 + 27:37
49. Beier Petr PDY7800 C Běhej Poděbrady 44:29 + 27:40
50. Oravcová Amálka TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 47:09 + 30:20
50. Ouhrabka Vít SPC1010 C SPORTICUS team 47:09 + 30:20
52. Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 47:24 + 30:35
53. Sýkora Šimon 44C Neregistrovani 50:09 + 33:20
54. Nehasil František BOR OK Jiskra Nový Bor 50:24 + 33:35
55. Funková Markéta 37C bez registrace 52:11 + 35:22
56. Raik Wolfram 44C Neregistrovani 53:12 + 36:23
57. Zachar-Kameník Daniel 44C Neregistrovani 56:15 + 39:26
58. Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 56:18 + 39:29
59. Drbohlav Marek 37C bez registrace 66:55 + 50:06
60. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 91:15 + 74:26
Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov DISK
Zemanová Kristýna VLI1055 C Slavia Liberec orienteering DISK
Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering DISK
P
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petzold Kuno DE047304 SV Robotron Dresden 31:59
2. Hrdá Martina 37C bez registrace 35:37 + 3:38
3. Hořejší Zbyněk 37C bez registrace 37:20 + 5:21
4. Navrátilová Markéta BOR7858 C OK Jiskra Nový Bor 38:26 + 6:27
5. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:15 + 7:16
6. Rejman Josef BOR OK Jiskra Nový Bor 40:33 + 8:34
7. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 40:42 + 8:43
8. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 41:23 + 9:24
9. Hoffmann Frank-Dieter DE045845 DAV Potsdam 42:23 + 10:24
10. Zurynek Jan EKP0602 C VŠTJ Ekonom Praha 43:10 + 11:11
11. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 44:14 + 12:15
12. Zihlova Lucie LLI TJ Loko Liberec 44:47 + 12:48
13. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 45:41 + 13:42
14. Uhrová Eva 34X Neregi 45:57 + 13:58
15. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 46:20 + 14:21
16. Lamač Vratislav BOR7500 OK Jiskra Nový Bor 46:27 + 14:28
17. Pesničáková Adéla SMR8550 C SNS Smržovka 47:13 + 15:14
18. Dočekalová Pavlína TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:30 + 16:31
19. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 48:57 + 16:58
20. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:22 + 17:23
21. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:52 + 17:53
22. Tumová Jana 37C bez registrace 50:41 + 18:42
23. Zaňka Tomáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 51:06 + 19:07
24. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 53:55 + 21:56
25. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:01 + 22:02
26. Käding Kirsten 37C bez registrace 55:05 + 23:06
27. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 55:08 + 23:09
28. Höbig Antje DE034632 SV Bad Düben 55:15 + 23:16
29. Halamová Anna TEP Tempo Praha 55:23 + 23:24
30. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 55:37 + 23:38
31. Boeck Thomas 37C bez registrace 57:19 + 25:20
32. Polgar Erika 37C bez registrace 57:50 + 25:51
33. Novotný Jaromír VLI0300 C Slavia Liberec orienteering 57:55 + 25:56
34. Blažková Petra TUR0650 C OOB TJ Turnov 58:35 + 26:36
35. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 58:54 + 26:55
36. Potměšil Šimon TJN0842 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:07 + 28:08
37. Šírlová Jarmila CHA OK Chrastava 60:29 + 28:30
38. Nosková Pavla VSP7261 C USK Praha 62:25 + 30:26
39. Lemnitzer Eberhard DE017208 Kaulsdorfer OLV Berlin 63:56 + 31:57
40. Geißler Erdmute DE018115 SV Lengefeld 65:20 + 33:21
41. Voigt Wolfgang DE033395 SV Lengefeld 67:03 + 35:04
42. Válková Marcela 34X Neregi 67:39 + 35:40
43. Rückerová Petra DE029807 Post SV Dresden 69:00 + 37:01
44. Vilémová D 37C bez registrace 69:11 + 37:12
45. Burešová Eliška 44C Neregistrovani 70:46 + 38:47
46. Berounská Helena VSP7257 C USK Praha 72:06 + 40:07
47. Hřivna Ondra 37C bez registrace 73:43 + 41:44
48. Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 74:44 + 42:45
49. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 80:46 + 48:47
50. Lehner Ulrike DE039864 OLG Regensburg 81:29 + 49:30
51. Mimoni 37C bez registrace 82:30 + 50:31
52. Steinbauerová Helena 37C bez registrace 82:42 + 50:43
53. Drašarová Jana 37C bez registrace 82:51 + 50:52
54. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 88:54 + 56:55
55. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 100:25 + 68:26
56. Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 101:29 + 69:30
57. Tymeš Jan BOR0106 C OK Jiskra Nový Bor 101:30 + 69:31
58. Posselt Hynek TJN6200 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 103:00 + 71:01
59. Posseltová Ivana TJN6450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 111:20 + 79:21
T
6.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 50:36
2. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 56:19 + 5:43
3. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 59:16 + 8:40
4. Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 60:44 + 10:08
5. Paroulek Lukáš LLI0201 C TJ Loko Liberec 61:30 + 10:54
6. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 66:30 + 15:54
7. Kruliš Petr 37C bez registrace 67:27 + 16:51
8. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 67:33 + 16:57
9. Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 67:41 + 17:05
10. Mueller Kai 44C Neregistrovani 68:45 + 18:09
11. Bureš Michal 37C bez registrace 69:58 + 19:22
12. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 70:49 + 20:13
13. Petr Pavel VLI9400 C Slavia Liberec orienteering 73:26 + 22:50
14. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 73:39 + 23:03
15. Honsová Lenka SMR SNS Smržovka 75:32 + 24:56
16. Votava David 4HX7100 DSVJ 76:31 + 25:55
17. Maděra Josef 37C bez registrace 77:36 + 27:00
18. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 82:08 + 31:32
19. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 83:57 + 33:21
20. Schejbalova Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 84:05 + 33:29
21. Savický David 37C bez registrace 85:49 + 35:13
22. Eichler Jan KAS9800 C KOB Kamenický Šenov 87:15 + 36:39
23. Maděrová Michaela 37C bez registrace 87:49 + 37:13
24. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 89:38 + 39:02
25. Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 89:46 + 39:10
26. Janáková Eva 44C83XX Neregistrovaní 90:13 + 39:37
27. Hrobar Petr 62X Neregistrovaní - VLI 91:13 + 40:37
28. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 91:48 + 41:12
29. Paroulková Iva LLI7151 C TJ Loko Liberec 92:30 + 41:54
30. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 93:06 + 42:30
31. Adolph Zdeňka 37C bez registrace 97:05 + 46:29
32. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 98:12 + 47:36
33. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 101:17 + 50:41
34. Janák Jiří 44C77XX Neregistrovaní 101:36 + 51:00
35. Pavelková Zuzana 37C Bez registrace 105:07 + 54:31
36. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 105:21 + 54:45
37. Slawomir Was 37C bez registrace 109:26 + 58:50
38. Berková Renata SPC8156 C SPORTICUS team 110:37 + 60:01
39. Šklíba David 37C bez registrace 115:05 + 64:29
40. Svoboda Lukas 37C bez registrace 115:53 + 65:17
41. Juklíček Jakub 37C Bez registrace 118:02 + 67:26
42. Adolph Jeff 37C bez registrace 124:59 + 74:23
43. Šírl Kamil CHA OK Chrastava 142:15 + 91:39
Šklíba Jaromír 37C bez registrace 89:58 + 39:22