Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Aprílový závod)

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Libá
Pořadatel:
MAS - KČT Aš
Mapa:
Tři díry, 1:15000, stav II.2017
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kovář Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Protokol:
Závod proběhl za horšího počasí, v dešti a zimě, ale nesněžilo. Průběh závodu byl bez závad, na průběh závodu nebyl podán žádný protest. Závodník LCV Zdeněk Mágr si poranil nohu (podezření na poškozenou Achilovku), k ošetření ho odvezla jeho manželka. Vyhlášení bylo kvůli nepříznivému počasí odloženo na druhý den, kdy se konal Ašský štít.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie    
D10
1.37 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 16:07
2. Nejedlá Barbora ONO0750 SKOB Ostrov 20:36 + 4:29
3. Bauerová Aneta SKV0751 TJ Slovan Karlovy Vary 28:29 + 12:22
Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb DISK
D12
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 19:21
2. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 20:08 + 0:47
3. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 23:44 + 4:23
4. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 24:49 + 5:28
5. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 26:16 + 6:55
6. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 27:45 + 8:24
7. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 28:58 + 9:37
8. Linhová Linda ONO0551 SKOB Ostrov 32:58 + 13:37
9. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 41:55 + 22:34
10. Gillarová Laura DCH0559 Radioelektronika Cheb 43:59 + 24:38
11. Šimáčková Daniela DCH0654 Radioelektronika Cheb 51:38 + 32:17
Hajšmanová Anna LPM0651 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Daňkovi NNN Neregistrovaní (NNN) 35:24 + 16:03
D14
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 23:07
2. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 25:06 + 1:59
3. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 25:32 + 2:25
4. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 26:14 + 3:07
5. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 29:00 + 5:53
6. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 34:47 + 11:40
Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov DISK
Křížková Marie MAS0450 KČT Aš DISK
Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 38:20 + 15:13
Daněk Michael NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
D16
3.43 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 62:57
2. Liďáková Petra DCH0252 Radioelektronika Cheb 95:59 + 33:02
3. Daňková Dominika DCH0258 Radioelektronika Cheb 106:25 + 43:28
4. Raková Eliška BSO0152 KOB Baník Sokolov 110:05 + 47:08
Dlesková Dana BSO0151 KOB Baník Sokolov DISK
Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš DISK
Koldinská Veronika BSO KOB Baník Sokolov 91:00 + 28:03
D18
5.26 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 65:47
2. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 72:16 + 6:29
D21
6.42 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 55:56 0
2. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 87:57 + 32:01 0
3. Žáková Jana KČT Aš 118:58 + 63:02
Svatková Charlota DCH9858 Radioelektronika Cheb DISK 0
D35
5.26 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 54:58
2. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 56:45 + 1:47
3. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 64:49 + 9:51
4. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 66:20 + 11:22
5. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 66:33 + 11:35
6. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 70:10 + 15:12
7. Soukupová Petra LKV7850 Klub vodáků Karlovy Vary 72:34 + 17:36
8. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 76:06 + 21:08
9. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 78:09 + 23:11
10. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 83:20 + 28:22
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 103:20 + 48:22
12. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 111:47 + 56:49
Hajšmanová Gábina LPM7351 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně DISK
D45
4.95 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 66:03
2. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 70:37 + 4:34
3. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 77:18 + 11:15
4. Danihelová Janka NEJ6550 TJ Jiskra Nejdek 84:37 + 18:34
5. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 86:07 + 20:04
6. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 89:51 + 23:48
Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně DISK
D55
3.55 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 60:36
2. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 63:01 + 2:25
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 63:29 + 2:53
4. Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně 93:21 + 32:45
D65
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 44:23
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 96:28 + 52:05
H10
1.37 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 14:32
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 14:42 + 0:10
3. Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš 21:28 + 6:56
4. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 25:39 + 11:07
Halík Libor MAS0700 KČT Aš DISK
H12
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 22:19
2. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 23:50 + 1:31
3. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 27:39 + 5:20
4. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 32:41 + 10:22
5. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 35:53 + 13:34
6. Frühauf Matyáš LK Slovan K.Vary 46:20 + 24:01
7. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 74:51 + 52:32
Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov DISK
H14
3.43 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 30:53
2. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 32:13 + 1:20
3. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 38:00 + 7:07
4. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 44:27 + 13:34
5. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 50:27 + 19:34
6. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 76:45 + 45:52
7. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 80:44 + 49:51
8. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 82:35 + 51:42
9. Šour Denis BSO0305 KOB Baník Sokolov 113:57 + 83:04
Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H16
5.26 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svatek Daniel DCH0113 Radioelektronika Cheb 47:48
2. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 53:59 + 6:11
3. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 56:33 + 8:45
4. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 57:26 + 9:38
5. Svatek Samuel DCH0205 Radioelektronika Cheb 57:38 + 9:50
6. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 58:48 + 11:00
7. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 62:05 + 14:17
8. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 68:59 + 21:11
9. Krych Jan BSO0104 KOB Baník Sokolov 78:02 + 30:14
H18
7.97 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 80:56
2. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 86:51 + 5:55
3. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 89:51 + 8:55
Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník DISK
Vlach Jiří DCH8902 Radioelektronika Cheb 109:45 + 28:49
H21
9.98 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 73:07 5433
2. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 84:58 + 11:51 4742
3. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 91:20 + 18:13 4370
4. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 93:34 + 20:27 4240
5. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 98:14 + 25:07 3968
6. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 106:00 + 32:53 3515
Karchňák Jan Nejdek Orienteering DISK
Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Jurčík Pavel NER8801 OK Slavia Hradec Králové DISK
H35
7.97 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 78:55
2. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 79:27 + 0:32
3. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 80:49 + 1:54
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 84:25 + 5:30
5. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 85:34 + 6:39
6. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 86:18 + 7:23
7. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 86:32 + 7:37
8. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 86:41 + 7:46
9. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 88:04 + 9:09
10. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 92:08 + 13:13
11. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 92:56 + 14:01
12. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 100:43 + 21:48
13. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 101:42 + 22:47
14. Holík Jaromír NEJ7500 TJ Jiskra Nejdek 107:51 + 28:56
15. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 116:35 + 37:40
16. Burša Pavel MAS7500 KČT Aš 125:08 + 46:13
Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H45
6.42 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia Plzeň 60:43
2. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 74:58 + 14:15
3. Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory 75:25 + 14:42
4. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 78:58 + 18:15
5. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 81:54 + 21:11
6. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 89:58 + 29:15
7. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 95:12 + 34:29
8. Hannsmann Martin KČT Aš 102:54 + 42:11
9. Černý Marcel MAS7201 KČT Aš 108:02 + 47:19
10. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 108:28 + 47:45
11. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 108:41 + 47:58
12. Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolov 135:56 + 75:13
13. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 136:24 + 75:41
Zieba Jaroslav NEK6500 Nejdek Orienteering DISK
H55
4.95 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses 67:33
2. Krämer Stephan 52D5900 TV Coburg-Neuses 82:27 + 14:54
3. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 87:11 + 19:38
4. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 107:11 + 39:38
5. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 112:46 + 45:13
6. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 124:46 + 57:13
Hájek Jan MAS5401 KČT Aš DISK
H65
3.55 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 49:15
2. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 53:07 + 3:52
3. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 54:50 + 5:35
4. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 55:59 + 6:44
5. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 58:13 + 8:58
6. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 62:07 + 12:52
7. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 64:21 + 15:06
Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 59:13 + 9:58
HDR
1.33 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 12:47
2. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 14:35 + 1:48
3. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 15:49 + 3:02
4. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 17:28 + 4:41
5. Šamatová Viola DCH0955 Radioelektronika Cheb 18:22 + 5:35
6. Pergler Jan DCH1004 Radioelektronika Cheb 26:03 + 13:16
7. Brabec Zdeněk MAS1001 KČT Aš 26:31 + 13:44
8. Smutný Miroslav MAS KČT Aš 26:47 + 14:00
9. Gregor Josef NNN Příchozí 27:20 + 14:33
10. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 48:30 + 35:43
Linie
1.33 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frühaufová Julie LK Slovan K.Vary 14:00
2. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 15:53 + 1:53
3. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 17:41 + 3:41
4. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 18:57 + 4:57
5. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 21:12 + 7:12
6. Šimáček Jaroslav DCH0904 Radioelektronika Cheb 22:15 + 8:15
7. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 29:13 + 15:13
8. Perglerová Jana DCH0755 Radioelektronika Cheb 29:16 + 15:16
9. Smolárik Jakub Nejdek Orienteering 32:05 + 18:05
Soukupová Silvie LK Slovan K.Vary DISK