Race results: Český pohár LOB 2017 - stav po 9 závodech

Date:
2017/02/27
Organiser:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2017-01-212017/01/21 Český pohár LOB - sprint 33D Yes Yes
2017-01-222017/01/22 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať 33D Yes Yes
2017-01-282017/01/28 Mistrovství ČR na krátké trati ZLH Yes Yes
2017-01-292017/01/29 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať ZLH Yes Yes
2017-02-182017/02/18 Mistrovství ČR ve sprintu TJN Yes Yes
2017-02-182017/02/18 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať TJN Yes Yes
2017-02-192017/02/19 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať TJN Yes Yes
2017-02-252017/02/25 Mistrovství ČR na klasické trati VRB Yes Yes
2017-02-262017/02/26 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať VRB Yes Yes
Classes:
D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75    
D14
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Randáková Adéla VRL0452 A 533.74 1. 98.01( 2) 105.23( 2)100.62( 2) 98.08( 2) 101.74( 2)110.16( 1)102.23( 2)114.38( 1)
2 Karlová Anna JIL0352 A 533.36 1. 105.57( 1)107.14( 1)102.88( 1)111.16( 1)106.61( 1) 96.52( 2)
3 Čechmánková Anna PGP0452 B 478.83 2. 96.41( 3) 83.18( 5) 73.40( 6) 89.45( 4) 91.65( 3) 91.80( 4) 94.70( 3)104.27( 2)
4 Stoklasová Zuzana OSN0454 B 476.38 1. 92.75( 4) 87.53( 4) 96.49( 3) 90.75( 3) 81.31( 4) 93.32( 3)103.07( 1) 81.35( 3)
5 Nagyová Kateřina TJN0452 B 413.22 3. 85.52( 6) 87.62( 3) 88.04( 4) 45.62( 8) 65.81( 6) 75.21( 6) 52.62( 4) 76.83( 4)
6 Bartošová Marie MLA0451 B 349.58 5. 81.72( 6) 77.79( 5) 84.38( 6) 65.38( 7) 40.31( 8)
7 Richtrová Kamila VPM0451 336.49 5. 89.88( 5) 85.82( 5) 80.77( 5) 80.02( 5)
8 Nádeníčková Iva NEK0350 220.25 7. 71.96( 8) 79.52( 7) 68.77( 7)
9 Haltofová Romana TRI0451 139.65 5. 38.79( 7) 39.65( 8) 36.18( 5) 25.03( 5)
10 Pesničáková Soňa TJN0451 125.43 8. 35.75( 9) 64.59( 8) 25.09( P)
11 Marečková Ema OSN0450 115.01 6. 0.00(12) 49.37( 7) 26.39( 9) 22.41( 6) 16.84( 6)
12 Andrlová Lea VLI0453 109.70 10. 40.36(11) 22.40(10) 38.45(10) 8.49(10)
13 Matěásková Šárka JIL0551 76.44 7. 76.44( 7)
14 Pecková Tereza VLI0551 70.98 9. 70.98( 9)
15 Podrábská Alžběta VLI0451 61.11 10. 61.11(10)
16 Čermáková Klára PGP0352 52.25 9. 52.25( 9)
17 Bednaříková Emma VLI0359 9.67 7. 9.67( 7)
D17
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Chrástová Tereza STH0251 A 509.98 1. 96.39( 4) 89.69( 5) 95.19( 5) 101.08( 2)105.60( 1) 99.08( 3)100.73( 2)103.49( 1)
2 Tokárová Regina NEJ0151 A 508.88 1. 101.06( 2)101.85( 2) 99.95( 2)104.55( 1) 101.47( 1)
3 Kuchařová Rozálie SJC0251 A 507.64 1. 101.66( 1)102.08( 1)100.27( 1) 88.22( 4) 94.74( 4) 99.45( 2) 102.97( 1)100.66( 2)
4 Rydlová Magdaléna TJN0251 A 442.76 3. 75.76( 9) 80.75( 7) 72.41( 9) 79.59( 5) 90.27( 6) 96.30( 3) 95.85( 3)
5 Rydlová Adéla TJN0151 B 403.09 4. 68.75(12) 61.53(11) 67.06(11) 75.21( 7) 82.55( 9) 64.85( 6) 82.31( 5) 94.27( 4)
6 Randáková Alžběta VRL0252 B 378.31 6. 57.02(14) 67.83( 9) 84.83( 7) 78.46( 6) 90.17( 7) 44.06( 9)
7 Stoklasová Daniela OSN0055 B 364.57 4. 69.96(11) 63.54(10) 82.70( 8) 44.87( 8) 82.53( 4) 65.84( 6)
8 Černá Kateřina MLA0251 B 358.81 2. 88.08( 6) 94.37( 3) 98.85( 2) 77.51( 5)
9 Mrózek Teresa TRI0251 B 337.58 5. 57.50(13) 71.96( 8) 73.54( 8) 56.61(12) 67.01(11) 52.15( 7) 67.57( 5)
10 Hlaváčová Anežka TBM0199 B 293.13 3. 97.28( 3) 96.07( 3) 99.78( 3)
11 Blahová Pavla PGP0155 B 259.16 10. 55.99(15) 57.70(12) 66.04(12) 55.94(14) 23.49(10)
12 Štreglová Zuzana VRL0251 B 245.47 6. 72.85(10) 86.23( 6) 86.39( 6)
13 Rückerová Šárka STH0054 B 242.92 5. 77.96( 8) 74.29( 8) 90.67( 5)
14 Novotná Tereza ZLH0051 241.80 10. 67.53(10) 68.84(10) 47.56(14) 57.87(13)
15 Bejvlová Karolína LME0250 239.84 3. 52.51(13) 95.55( 3) 91.78( 4)
16 Poláková Lenka SOP0151 187.43 4. 91.64( 4) 95.79( 4)
17 Baloghová Lída TJN0150 164.85 10. 61.77(11) 70.11(10) 32.97( P)
18 Bruková Magda TRI0054 153.62 6. 44.33(13) 42.76(13) 66.53( 6)
19 Nádeníčková Pavla NEK0150 125.91 11. 43.19(17) 7.19(16) 62.14(12) 13.39(11)
20 Lacigová Marie SZP0050 112.16 9. 68.56( 9) 43.60(16)
21 Šklíbová Míša TJN0153 95.07 12. 37.66(15) 48.17(15) 9.24(12)
22 Gallová Veronika STH0053 92.68 5. 92.68( 5)
23 Doubková Emma PGP0154 80.08 7. 80.08( 7)
24 Fantová Kateřina EKP0256 50.07 13. 25.51(19) 0.00(17) 24.56(17) 0.00(13)
25 Navrátilová Adéla TRI0250 45.31 7. 45.31( 7) 0.00( 7)
26 Staňková Markéta VPM0153 43.94 16. 43.94(16)
27 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 31.63 18. 31.63(18)
D20
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Horvátová Hana SSU9794 E 530.91 1. 85.95( 3) 105.21( 1)115.72( 1) 107.12( 2)102.16( 2)100.70( 2)
2 Szarzecová Lucie TRI9850 B 457.44 2. 85.06( 5) 92.41( 5) 75.95( 3) 94.70( 2) 85.13( 3) 91.41( 3) 93.79( 3)
3 Argalášová Kateřina TRI9750 B 402.05 1. 93.82( 3) 96.30( 3) 106.42( 1)105.51( 1)
4 Janovská Kateřina PGP9850 B 390.29 1. 74.21( 4) 108.33( 2)100.00( 1)107.75( 1)
5 Firešová Markéta ZBM9951 B 309.19 1. 105.72( 2)104.98( 1) 98.49( 2)
6 Janošíkova Tereza JPV9950 187.42 2. 101.20( 2) 86.22( 6)
7 Poláková Tereza SOP9951 184.01 4. 89.73( 4) 94.28( 4)
8 Kubínová Veronika SKV9752 108.33 1. 108.33( 1)
9 Kalenská Dominika STH9958 68.11 5. 68.11( 5)
D21E
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Randáková Helena VRL7452 E 621.25 1. 99.14( 3) 99.64( 3) 101.86( 1)105.86( 1)100.70( 2)107.27( 1) 80.57( 7) 105.70( 1) 99.86( 2)
2 Hančová Petra VRL9652 E 601.61 1. 99.39( 2)100.03( 2) 102.45( 1) 97.24( 2) 93.36( 6) 100.25( 2)102.25( 1)
3 Kolínová Kristýna DKP8450 E 578.36 1. 101.47( 1)100.32( 1) 99.47( 2) 91.33( 6) 88.13( 7) 97.64( 3)
4 Mechlová Lenka SHK9051 E 570.57 2. 84.71( 6) 81.55( 6) 98.67( 3) 97.36( 2) 95.27( 4) 95.17( 4) 99.39( 2)
5 Neumannová Kateřina PVP9250 E 563.22 3. 91.51( 5) 90.00( 5) 94.76( 5) 92.67( 4) 91.94( 5) 94.37( 5) 95.43( 5) 94.05( 3) 90.40( 4)
6 Šimková Johanka SHK9355 E 487.13 1. 96.85( 3) 95.49( 3)102.96( 1) 93.94( 4) 97.89( 3)
7 Kopáčková Iva CHT8851 E 446.46 5. 69.89( 7) 76.01( 5) 58.84(10) 76.15( 8) 72.69( 8) 76.63( 5) 75.09( 5)
8 Chudíková Barbora SJI7850 E 379.24 3. 91.76( 4) 93.59( 4) 97.12( 4) 96.77( 3)
9 Karochová Simona DKP8853 E 278.13 4. 89.58( 7) 92.05( 6) 96.50( 4)
10 Bartošová Jana MLA7051 E 255.16 6. 45.69( 8) 64.83( 6) 55.95(11) 52.18(12) 36.51( 9)
11 Plochová Dominika DKP8651 E 252.41 8. 65.55( 9) 57.80( 8) 66.46( 9) 62.60(11)
12 Tomešová Daniela SJC8451 E 149.64 6. 76.70( 6) 72.94( 8)
13 Horvátová Hana SSU9794 E 143.09 8. 69.62( 8) 73.47( 9)
14 Kubínová Veronika SKV9752 E 106.77 10. 34.50(12) 72.27(10)
15 Pospíšilová Marie DKP8756 E 77.66 7. 77.66( 7)
16 Procházková Marie DCE9550 E 72.56 7. 72.56( 7)
D21A
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Gebauerová Jana ZBM7951 E 500.51 1. 94.50( 3) 97.72( 2) 96.64( 3) 85.48( 7) 95.26( 7) 77.72( 8) 110.89( 1)100.00( 1)
2 Haltof Ewa VRB9499 E 498.86 1. 111.41( 1)103.26( 1) 98.41( 3) 86.01( 7) 99.77( P)
3 Pospíšilová Marie DKP8756 E 398.19 1. 106.48( 1) 94.96( 3)100.15( 2) 96.60( 2)
4 Teplá Karolína SHK9251 E 369.62 2. 99.02( 2) 86.36( 6) 88.30(10) 95.94( 3)
5 Horová Magda SZP5450 E 341.61 5. 93.18( 5) 77.28( 8) 84.79(11) 86.36( 6)
6 Baldrianová Barbora DKP7855 B 309.30 1. 103.43( 1) 98.41( 3)107.46( 1)
7 Marečková Kateřina OSN7550 B 306.02 2. 80.10( 4) 84.29( 4) 83.61( 3) 58.02( 2)
8 Ďoubalová Věra DOB8751 B 294.04 1. 101.60( 2)101.44( 1) 91.00( 5)
9 Rambová Kamila DKP8655 B 247.58 6. 85.28( 6) 71.45(10) 90.85( 8)
10 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 B 235.48 8. 74.97( 8) 55.46(13) 64.09(14) 40.96(13)
11 Janovská Petra PGP7355 B 220.22 9. 73.82( 9) 74.44(13) 71.96( 9)
12 Peterová Alena DOB8953 B 203.68 10. 60.67(12) 74.80(12) 68.21(10)
13 Kašparová Ivana UOL6951 B 199.63 2. 94.13( 4)105.50( 2)
14 Tomešová Daniela SJC8451 196.17 2. 100.10( 2) 96.07( 6)
15 Hendrychová Zuzana ZBM8954 190.10 11. 62.77(11) 62.88(15) 64.45(11)
16 Jiřištová Zuzana DKP8254 188.57 4. 91.98( 4) 96.59( 5)
17 Mrázková Romana SZP8351 176.41 5. 87.78( 5) 88.63( 9)
18 Ježková Dominika PGP9053 170.67 12. 54.03(14) 60.01(16) 56.63(12)
19 Ryantová Jana DKP8660 116.53 14. 33.02(16) 45.53(18) 37.98(14)
20 Hrabánková Klára PGP9654 99.43 15. 50.10(15) 49.33(17)
21 Jebavá Lucie VRL9254 94.04 4. 94.04( 4)
22 Pilcová Barbora JPV8977 90.87 3. 90.87( 3)
23 Kubínová Romana SKV9452 84.78 7. 84.78( 7)
24 Mědílková Iva SKL7150 60.09 9. 60.09( 9)
25 Klašková Josefina DKP9651 59.79 5. 11.27(10) 26.03( 5) 22.49( 5) 0.00(18) 0.00(19) 0.00(15)
26 Chmelíková Tereza SZP8750 25.84 17. 25.84(17)
D35
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Vlastníková Lucie JIL7554 534.49 1. 118.15( 1)121.25( 1) 97.89( 2) 95.86( 2)101.34( 2)
2 Hasmanová Lenka VPM7551 450.55 1. 117.68( 1) 109.78( 1)108.28( 1)114.81( 1)
3 Štreglová Andrea VRL7552 417.43 2. 70.32( 6) 97.13( 2) 97.40( 2) 74.18( 9) 76.71(10) 72.01( 6)
4 Borovičková Lenka LIV7350 364.16 3. 84.72( 3) 81.35( 3) 66.25(10) 66.92(11) 64.92( 9)
5 Škorpilová Jana SZP7450 258.48 5. 85.85( 5) 92.17( 5) 80.46( 5)
6 Zakouřilová Helena VSP7453 251.30 3. 89.57( 3) 76.56( 8) 85.17( 8)
7 Smolková Alena SSP6450 223.80 3. 75.35( 5) 64.60(14) 83.85( 3)
8 Mědílková Iva SKL7150 200.09 8. 64.95(11) 66.56(12) 68.58( 8)
9 Ježková Romana JIL7552 194.70 4. 47.87(13) 64.65(13) 82.18( 4)
10 Průšová Markéta VSP7256 183.20 3. 92.34( 3) 90.86( 6)
11 Bejvlová Martina LME7350 179.71 7. 31.01(14) 77.07( 9) 71.63( 7)
12 Pachnerová Dominika CHA7750 176.37 4. 86.93( 4) 89.44( 7)
13 Kalinová Markéta SPC8259 172.10 4. 77.20( 7) 94.90( 4)
14 Šaldová Jana JIL7555 146.69 2. 50.83(12) 95.86( 2)
15 Kolářová Michaela PGP7351 133.21 10. 26.90(15) 48.86(15) 57.45(10)
16 Jašková Šárka ABR7751 100.00 1. 100.00( 1)
17 Bartošová Jana MLA7051 92.75 2. 92.75( 2)
18 Podrábská Marie VLI7451 89.27 4. 89.27( 4)
19 Zápotocká Anna VLI7250 82.68 6. 82.68( 6)
D45
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Neumannová Renata PVP6650 596.80 1. 106.60( 1) 109.52( 1)115.59( 1)108.61( 1)106.35( 1) 86.37( 3) 131.49( 1)131.59( 1)
2 Argalášová Gabriela TRI6850 435.80 2. 100.51( 2) 92.93( 2) 45.94( 6) 53.02( 5) 86.62( 2)102.72( 2)
3 Řezníčková Hana CHT6051 377.61 3. 48.43( 5) 91.48( 3) 62.89( 4) 35.15( 6) 75.66( 4) 81.89( 3) 65.69( 3)
4 Klašková Kateřina DKP6750 375.15 3. 89.97( 3) 90.46( 4) 60.59( 5) 59.38( 4) 74.75( 5)
5 Pařízková Věrka SMR7151 318.49 1. 99.93( 2)104.33( 2)114.23( 1)
6 Šedivá Miroslava EKP5750 287.81 2. 99.08( 2) 89.32( 3) 99.41( 2)
7 Čiháková Lenka KNC6750 126.20 4. 64.28( 4) 61.92( 5)
8 Rydlová Magda TJN6850 117.90 3. 94.32( 3) 23.58( P)
9 Smolková Alena SSP6450 91.46 3. 91.46( 3)
10 Staňková Marcela VPM6951 88.47 4. 88.47( 4)
11 Ježková Regina PGP6352 74.08 6. 28.28( 7) 22.14( 7) 23.66( 6)
D55
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Kuncová Jiřina TJN5752 537.45 1. 95.46( 2) 111.51( 1)118.45( 1) 107.49( P)100.00( 1)100.00( 1)
2 Zlesáková Vlasta JIL5362 535.96 1. 95.03( 3)111.32( 2)108.96( 2) 101.52( 2)119.13( 1)
3 Hrabánková Ilona PGP6250 379.13 3. 59.97( 7) 77.17( 3) 72.59( 3) 79.77( 3) 86.39( 3) 63.21( 3)
4 Bochenková Jana EKP6150 341.78 1. 112.02( 1)112.09( 1)117.67( 2)
5 Zuzánková Růžena TJN6051 136.90 1. 109.52( 1) 27.38( P)
6 Šedivá Miroslava EKP5750 108.21 2. 108.21( 2)
7 Sládková Eva TEH5751 96.90 4. 55.25( 4) 41.65( 4)
8 Mrázová Pavla DCE5550 85.50 4. 85.50( 4)
9 Procházková Miluše DCE5450 83.69 5. 83.69( 5)
10 Lacigová Ivana SZP5950 75.12 6. 75.12( 6)
11 Nováková Pavla DOK5950 36.84 8. 36.84( 8)
D65
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Haňkovská Jana SSP4050 500.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Grygarová Alena BOV5251 158.62 2. 84.56( 2) 74.06( 2)
H14
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Štregl Matyáš VRL0301 A 529.54 1. 102.69( 1) 103.04( 1)102.07( 1) 103.98( 1) 98.58( 2) 109.72( 1)107.49( 1)105.31( 1)
2 Tokár Radim NEJ0300 A 481.80 2. 92.15( 4) 97.49( 4) 90.25( 5) 97.75( 3) 98.41( 3) 96.00( 2)
3 Procinger Jakub VRL0305 A 452.49 3. 87.04( 5) 89.62( 5) 90.59( 4) 86.85( 4) 90.97( 6) 94.27( 3) 84.86( 4) 58.50( 9)
4 Tkáč Matěj TJN0401 B 441.33 4. 73.70( 5) 95.30( 4) 92.04( 4) 83.95( 5) 96.34( 4)
5 Peňáz Vojtěch VRB0303 B 391.79 2. 98.48( 2)100.67( 2) 94.44( 3) 98.20( 2)
6 Peňáz Radek VRB0313 B 390.30 2. 98.48( 2) 97.26( 3) 98.07( 2) 96.49( 3)
7 Lesák Ondřej TJN0306 B 363.17 5. 73.53( 6) 67.32(10) 87.35( 5) 61.74( 6) 73.23( 8)
8 Malý Tomáš VRB0414 B 338.55 5. 71.62( 6) 75.94( 7) 58.65(10) 14.03(15) 48.08(13) 18.67( 9) 84.26( 5)
9 Řehoř Vojta TJN0303 B 327.99 6. 58.04(11) 63.77(11) 67.81(11) 55.81( 7) 82.56( 6)
10 Průša Dominik VSP0406 B 303.41 1. 102.12( 2) 98.27( 2)103.02( 1)
11 Zakouřil Matyáš VSP0400 B 298.21 7. 73.24( 7) 62.89( 8) 86.25( 7) 75.83( 8)
12 Bialožyt Marek TRI0301 270.98 6. 56.31( 7) 85.88( 6) 54.25( 8) 74.54( 7)
13 Kolář Matyáš PGP0304 262.73 5. 38.13( 9) 48.01(12) 92.64( 5) 83.95( 6)
14 Kožina Štěpán PGP0300 249.04 8. 49.47( 8) 59.52( 9) 67.49( 9) 72.56(10)
15 Dejnožka Vojtěch TJN0300 223.34 7. 71.37( 7) 77.65( 8) 74.32( 9)
16 Bejvl Marek LME0400 115.53 7. 0.00(16) 36.90(12) 78.63( 7)
17 Gruss Zdeněk VRB0305 97.23 8. 16.20( 9) 61.58( 8) 19.45( P)
18 Černý Jonáš MLA0501 95.19 3. 95.19( 3)
19 Bolehovský Daniel VSP0508 86.35 6. 86.35( 6)
20 Baldrian Tomáš VSP0405 85.61 12. 36.68(13) 48.93(12)
21 Mrózek Pawel TRI0401 83.10 14. 33.74(14) 15.53(14) 33.83(14)
22 Novotný Erik ZLH0301 50.27 9. 0.00(10) 0.00( 9) 4.15(15) 18.47(13) 13.47(15) 14.18(10)
23 Kovařík Tomáš TRI0400 45.84 8. 45.84( 8)
24 Šubrt Vojtěch DKP0502 14.06 10. 14.06(10)
H17
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Nagy Josef TJN0006 A 528.70 1. 106.78( 1) 101.87( 2)104.53( 1)100.79( 2) 104.56( 1)110.96( 1)100.27( 1)
2 Hasman Ondřej VPM0002 A 507.65 1. 92.90( 5) 108.18( 1)102.58( 1) 97.83( 2) 95.76( 3)103.30( 2)
3 Štefan Vít STH0202 A 474.52 2. 89.38( 6) 96.92( 2) 95.55( 3) 83.18( 5) 84.86( 7) 92.13( 3) 95.94( 2) 93.98( 4)
4 Mareček Šimon OSN0201 A 462.73 3. 77.51( 7) 94.90( 3) 83.00( 7) 19.60(25) 91.92( 4) 82.63( 6) 93.10( 3) 99.81( 3)
5 Filipek Sebastian TRI0002 A 423.02 2. 91.26( 5) 78.39( 6) 61.32(13) 92.13( 4) 99.92( 2)
6 Klaška Martin DKP0100 A 403.39 5. 70.42( 9) 86.04( 5) 85.14( 6) 56.75(12) 80.49( 8) 81.30( 7)
7 Link Lukáš STH0205 B 372.03 6. 65.95(11) 82.99( 6) 82.39( 9) 60.58(10) 65.78(10) 74.92( 6) 65.44( 9)
8 Milán Tomáš TBM0111 B 369.77 3. 96.12( 3) 93.83( 4) 94.17( 4) 85.65( 5)
9 Tuma Matěj SJC0202 B 369.34 8. 75.11( 9) 73.05(11) 69.49( 8) 73.25( 9) 78.44( 8)
10 Tuharský Erik TRI0100 B 367.83 7. 65.18(12) 77.60( 8) 77.29(10) 36.45(23) 21.46(28) 47.73(14) 72.74( 7) 75.02( 7)
11 Richtr Lukáš VPM0204 B 363.18 4. 94.66( 4) 86.43( 4) 90.86( 5) 91.23( 4)
12 Ježek Jakub JIL0104 B 349.02 7. 80.32( 7) 82.90( 8) 53.02(13) 62.12(12) 70.66( 9)
13 Haltof Marek TRI0200 B 317.57 6. 57.40(14) 65.08(15) 70.20(13) 37.79(22) 44.24(18) 29.84(17) 80.65( 6)
14 Hašek Jan VPM0001 B 298.17 1. 97.09( 2) 97.64( 3)103.44( 1)
15 Bartoš Václav MLA0101 B 280.77 12. 37.42(18) 67.00(12) 68.51(15) 50.53(14) 57.31(14) 16.89(19)
16 Růta Matyáš TJN0102 B 270.21 5. 46.89(17) 33.64(23) 59.63(12) 45.65( 9) 84.40( 5)
17 Adamec Martin TJN0106 B 264.65 13. 59.28(13) 65.83(14) 62.90(16) 46.79(18) 29.85(25) 0.00(22)
18 Matuš Vít VRB0202 B 255.13 8. 50.45(16) 54.90(17) 45.93(19) 38.01(21) 31.25(16) 32.93(10) 65.84( 8)
19 Hasman Marek VPM0201 253.61 5. 78.39( 6) 89.32( 6) 85.90( 5)
20 Gottstein Jonáš JIL0107 245.28 8. 76.27( 8) 58.95(11) 46.98(17) 63.08(10)
21 Vlastník Matouš JIL0201 216.93 9. 70.42( 9) 74.88(10) 71.63(12)
22 Šubrt Matěj DKP0205 196.77 13. 54.20(17) 44.30(20) 48.92(16) 49.35(13)
23 Spěváček Vojtěch VPM0205 189.96 9. 65.08( 9) 62.96(11) 61.92(11)
24 Mejsnar Jaroslav VRL0202 163.83 8. 55.24(16) 43.62(19) 60.83( 8) 4.14(11)
25 Budský Ondřej TJN0105 147.71 10. 29.73(19) 47.08(16) 19.96(29) 0.00(21) 50.94(10)
26 Nechanický Jan OSN0200 137.01 11. 67.42(11) 69.59(14)
27 Bolehovský Michal VSP0202 126.99 15. 55.27(15) 31.85(24) 39.87(20)
28 Hašek Adam VPM0101 93.56 18. 38.65(21) 31.30(24) 23.61(18)
29 Rücker Jan STH0206 92.91 15. 22.07(20) 47.75(15) 23.09(27)
30 Tachezy Jan DCE0100 82.47 15. 36.82(22) 45.65(15)
31 Procinger Jan VRL0102 78.92 11. 0.00(17) 47.30(18) 0.00(28) 0.00(30) 31.62(11) 0.00(12)
32 Kovařík Martin TRI0101 66.67 13. 66.67(13)
33 Průša Kryštof VSP0102 57.26 15. 57.26(15)
34 Dostál Jakub VRL0104 25.96 20. 0.00(26) 25.96(26) 0.00(20)
H20
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Starý Ondra VRL9802 E 531.86 1. 105.39( 1)101.40( 1) 104.56( 1)110.32( 1)104.23( 1)107.36( 1)
2 Cienciala Jan TRI9801 A 506.60 1. 93.97( 3) 99.94( 2) 97.28( 3) 98.54( 2) 99.55( 2)101.16( 2)101.05( 1)104.90( 2)
3 Kašpar Petr JPV9915 B 452.42 3. 91.14( 3) 96.22( 3) 91.47( 3) 86.27( 4) 87.32( 3)
4 Hlaváč Ondřej TBM9901 B 397.61 2. 100.64( 2) 98.65( 3) 98.16( 2) 100.16( 2)
5 Hrouda Matěj JIL9804 B 368.32 4. 58.59( 6) 75.74( 6) 71.34( 6) 78.01( 4) 67.83( 4) 75.40( 5)
6 Vlastník Šimon JIL9904 B 353.86 4. 43.34( 7) 82.45( 4) 82.17( 4) 68.84( 6) 77.06( 4)
7 Ježek Vít JIL9903 B 341.37 5. 78.58( 5) 72.80( 5) 74.99( 5) 64.30( 6) 50.70( 6)
8 Vystavěl Ondřej JPV9807 292.12 1. 85.56( 4) 98.79( 3)107.77( 1)
9 Neumann Jindřich PVP9900 228.75 5. 14.69( 9) 35.38( 7) 33.06( 8) 52.86( 7) 66.84( 5) 40.61( 7) 27.70( 6) 24.15( 5)
10 Gilík Marek SOP9904 161.60 4. 27.21( 8) 41.46( 7) 40.72( 5) 52.21( 4)
11 Moravec Jakub DCE9700 116.58 5. 67.14( 5) 49.44( 7)
12 Werner Michal PGP9705 36.07 8. 36.07( 8)
13 Borovička Tomáš LIV9800 34.41 8. 0.00( 9) 0.00(10) 1.29( 8) 33.12( 8)
H21E
(započteno závodů:6)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Laciga Radek SZP8200 E 620.07 1. 102.34( 1)103.45( 1)101.20( 2)100.53( 1) 96.28( 6) 106.10( 1) 99.53( 3) 103.37( 1)103.61( 1)
2 Horvát Petr SSU9442 E 602.56 1. 101.26( 2) 98.24( 3) 103.31( 1)100.38( 2) 99.33( 2) 96.25( 3) 99.99( 2) 98.29( 3) 95.63( 3)
3 Argaláš Michal TRI9301 E 575.26 2. 94.16( 4) 95.22( 5) 97.08( 4) 95.53( 7) 97.65( 2) 90.22( 8) 95.62( 4) 91.40( 6)
4 Horyna Roman SZP7600 E 556.56 2. 89.40( 7) 98.30( 2) 86.48( 7) 92.70( 8) 93.52( 8) 83.30( 9) 90.26( 7) 92.38( 6)
5 Matuš Vojtěch VRB9606 E 553.32 4. 93.53( 5) 82.70(10) 94.28( 7) 89.28(10) 86.85( 7) 97.16( 4) 92.22( P)
6 Kantor Ondřej TRI9103 E 551.44 5. 83.38(10) 91.98( 9) 89.24( 5) 90.87(10) 82.95(16) 93.35( 5) 91.79( 7) 94.21( 5)
7 Rygl Miroslav TBM7205 E 532.15 6. 94.66( 6) 79.83(11) 88.69(11) 86.78( 8) 92.37( 6) 85.49( 9) 84.16( 8)
8 Mareček Petr OSN6900 E 506.24 9. 75.02(14) 88.48(10) 84.37( P) 90.39( 9) 83.58( 9) 77.25(10) 82.17( 9)
9 Neumann Vojtěch PVP9400 E 497.42 5. 75.90(13) 87.87(12) 85.55(13) 80.96(11) 93.59( 5) 67.12(13) 73.55(10)
10 Pospíšil Vítek SZP6800 E 494.13 9. 82.39(11) 79.14(12) 82.77( 9) 78.27(14) 88.91(11) 82.65(10)
11 Škoda Jakub VLI8800 E 488.49 2. 95.49( 3) 94.64( 5) 99.26( 3) 98.34( 2)100.76( 2)
12 Drobník Michal SJC8709 E 485.67 1. 101.41( 1) 95.01( 4)100.47( 1) 93.24( 5) 95.54( 4)
13 Šťastný Jiří TBM7137 E 451.52 12. 72.15(15) 63.11(20) 70.74(14) 75.98(15) 83.62(14) 79.66(12) 69.37(12) 41.46(14)
14 Klaška Pavel DKP9301 E 419.27 14. 69.57(18) 62.85(18) 71.17(17) 74.31(19) 78.56(14) 62.81(15)
15 Kratochvíl Martin SJI8304 E 388.44 7. 64.74( P) 83.54(15) 79.03(11) 73.00(11) 88.13( 7)
16 Čech Jan LIV7900 E 380.19 13. 61.37(17) 72.65(15) 67.61(15) 70.87(18) 58.25(14) 49.44(13)
17 Lauerman Jan SJI7419 E 375.08 3. 90.84( 6) 92.83( 7) 92.33( 4) 99.08( 3)
18 Kopáček Jan CHT8510 E 372.80 11. 45.98(20) 65.68(20) 69.25(20) 68.64(16) 58.59(16) 64.66(11)
19 Malý Aleš JIL8702 E 362.21 12. 41.78(19) 76.74(12) 79.84(13) 86.45(12) 77.40(12)
20 Venhoda Milan SJI7104 E 361.85 4. 84.19( 9) 95.51( 4) 87.79( 6) 94.36( 6)
21 Kolín Jan JIL7701 E 357.61 4. 89.22( 8) 92.08( 8) 97.69( 4) 78.62(13)
22 Neumann Tomáš PVP8900 E 350.25 14. 63.62(19) 63.76(17) 75.83(16) 80.79(17) 66.25(14)
23 Tomanek Daniel KSU7410 E 326.26 8. 85.68( 8) 91.00( 9) 88.24( 8) 61.34(12)
24 Kopáček Miroslav CHT6049 E 324.69 16. 54.02(19) 60.24(21) 53.83(23) 57.48(19) 49.75(18) 49.37(16)
25 Johanovský Tomáš DKP8500 E 285.46 16. 56.42(18) 72.35(16) 55.77(22) 49.41(21) 51.51(17)
26 Kolaja Jan VLI8100 A 250.21 13. 76.37(13) 69.63(17) 43.41(26) 60.80(18)
27 Janovský Tomáš PGP6401 A 249.03 16. 62.89(16) 59.08(22) 59.79(21) 67.27(17)
28 Kettner Lukáš DCE9400 A 243.30 6. 76.79(14) 87.30( 6) 79.21(10)
29 Čáp Ondřej DOB7405 A 237.33 19. 39.44(20) 61.93(21) 45.64(25) 55.27(20) 35.05(19)
30 Kunc Radovan TJN5549 A 230.50 15. 66.38(16) 68.28(19) 38.42( P) 57.42(15)
31 Svoboda Honza SMR7901 A 224.31 13. 79.30(18) 70.29(15) 74.72(13)
32 Bořánek Petr SZP7000 A 128.48 13. 76.95(13) 51.53(24)
33 Bouchal Jiří VPM8449 A 97.17 5. 97.17( 5)
34 Vodrážka Ondřej VPM7702 A 96.41 3. 96.41( 3)
35 Šňupárek Václav DKP9500 A 84.87 11. 84.87(11)
36 Vystavěl Ondřej JPV9807 A 81.40 12. 81.40(12)
H21A
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Klech Richard VRB7201 E 516.09 1. 105.10( 1)104.76( 1)100.70( 2)100.26( 1) 102.31( 1) 103.22( P)
2 Jirka Michal PTE8403 E 506.41 1. 91.22( 3) 100.49( 2)101.58( 2) 87.13( 8) 92.80( 6) 90.70( 4) 100.00( 1)111.54( 1)
3 Gregoriades Tomáš SSP8312 E 430.29 3. 84.26( 5) 94.41( 3) 93.66( 3) 67.59(14) 85.69(11) 72.27( 8)
4 Martínek Robert VPM7700 E 396.92 4. 80.35( 7) 79.76( 4) 89.34( 4) 81.62( 9) 65.85(14)
5 Rusý Tomáš DCE9300 E 294.96 3. 97.28( 3) 99.76( 3) 97.92( 3)
6 Tojnar Jan LIV6701 E 283.62 3. 37.14( 9) 60.26( 5) 61.01( 5) 30.43(15) 47.25(16) 27.34(11) 77.96( 3)
7 Goder Josef DKP8203 E 273.10 5. 90.49( 7) 94.24( 5) 88.37( 5)
8 Boudný Jan SZP7401 B 270.55 5. 95.13( 5) 89.68( 7) 85.74( 6)
9 Kurz Pavel SPC7408 B 257.33 2. 68.06(13) 89.50( 9) 99.77( 2)
10 Novák Daniel DOK8700 B 243.38 4. 88.46( 4) 77.22(10) 77.70(12)
11 Košárek Pavel PGP7107 B 208.63 2. 98.13( 2)110.50( 2)
12 Průša Michal VSP7310 B 204.06 2. 104.08( 2) 99.98( 2)
13 Pospíšil Ondřej DKP8717 199.38 9. 68.75(12) 69.97(13) 60.66( 9)
14 Mrázek Jan SZP8102 192.86 4. 95.88( 4) 96.98( 4)
15 Ramba Jiří DKP8606 188.63 10. 69.28(11) 61.48(15) 57.87(10)
16 Kovář Miroslav SZP8101 176.64 6. 90.67( 6) 85.97(10)
17 Domín Nikolas EKP8806 171.25 7. 89.62( 8) 81.63( 7)
18 Zuzánek Zdeněk TJN5901 130.88 1. 104.70( 1) 26.18( P)
19 Kamaryt Tomáš VPM8807 102.03 1. 102.03( 1)
20 Geisler Michal SKL7500 81.05 6. 81.05( 6)
21 Regal Jan LME7301 66.49 8. 66.49( 8)
H21B
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Jirka Jakub VPM7905 B 562.13 1. 102.91( 2)125.67( 1)119.33( 1) 93.68( 3) 104.61( 1)109.61( 1)
2 Stachoň Zdeněk ZBM8014 B 379.63 1. 89.53( 2) 93.38( 2) 100.00( 1) 96.72( 2)
3 Pátek Richard ZBM7609 305.87 2. 47.36( 5) 76.34( 4) 92.50( 2) 89.67( 3)
4 Leštínský Tomáš DOB7801 298.62 3. 83.31( 4) 87.29( 3) 54.59( 8) 73.43( 5)
5 Král Luboš PVP8400 260.20 2. 77.61( 5) 84.99( 4) 97.60( 2)
6 Fišer Jiří SLP8503 196.73 2. 95.16( 2)101.57( 2)
7 Nývlt Martin DKP8200 175.90 3. 82.07( 4) 93.83( 3)
8 König Lukáš ZBM8001 139.46 3. 84.79( 3) 54.67( 5)
9 Meier Milan VLI7301 122.37 6. 58.91( 7) 63.46( 6)
10 Navrátil Rostislav TRI6601 113.60 1. 113.60( 1)
11 Domín Nikolas EKP8806 111.16 1. 111.16( 1)
12 Ramba Jiří DKP8606 104.34 1. 104.34( 1)
13 Wagner Libor DKP8511 92.79 3. 92.79( 3)
14 Zieba Jakub NEK9800 92.75 3. 92.75( 3)
15 Hanovec Petr VLI7101 69.85 6. 69.85( 6)
16 Štáfek Pavel SKL7401 65.81 4. 65.81( 4)
H35
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Chrást Tomáš STH7401 438.32 4. 91.62( 4) 86.95( 6) 86.66( 4) 84.87( 8) 81.18( 8) 88.22( 5)
2 Tuma Jaroslav SJC7305 375.07 1. 107.60( 1) 81.65(11) 82.23( 6)103.59( 1)
3 Bolehovský Pavel VSP7103 366.81 1. 107.20( 1) 89.39( 6) 69.67(11)100.55( 2)
4 Pecka Jan EKP6800 358.20 3. 96.26( 3) 82.42(10) 88.37( 5) 91.15( 4)
5 Geisler Michal SKL7500 354.78 3. 90.64( 3) 50.05( 6) 84.56( 9) 45.26(14) 84.27( 6)
6 Škorpil Martin SZP5700 344.14 1. 100.56( 1) 59.95(13) 83.63( 3)100.00( 1)
7 Klaška Pavel DKP6500 311.98 4. 88.74( 4) 80.04( 5) 67.03(13) 76.17( 9)
8 Štregl Petr VRL7303 303.80 2. 103.34( 2) 96.96( 2) 103.50( 2)
9 Kolář Tomáš PGP7104 299.86 5. 88.79( 5) 67.49(12) 73.17(10) 70.41( 7)
10 Polák Jaroslav CHA7500 277.39 3. 87.55( 7) 93.97( 3) 95.87( 3)
11 Erlebach Josef JIL5201 226.68 2. 96.54( 2) 61.00(12) 69.14( 8)
12 Kalina Miroslav SPC8211 202.14 2. 99.34( 3)102.80( 2)
13 Tomeš Petr SJC7531 201.47 1. 106.02( 1) 95.45( 3)
14 Junek Petr STH7801 194.68 1. 91.45( 4)103.23( 1)
15 Hašek Ondřej VPM6902 191.51 2. 100.10( 2) 91.41( 4)
16 Zakouřil Václav VSP7401 172.22 5. 90.53( 5) 81.69( 7)
17 Kovalčík Tomáš AOP7301 112.87 1. 112.87( 1)
18 Zvarik Tomáš ZBM7702 88.68 5. 88.68( 5)
19 Koč Zdeněk SSP4700 64.04 6. 64.04( 6)
20 Petříček Martin SSP8000 32.06 14. 23.78(14) 8.28(15)
21 Prokeš Tomáš SHK7503 31.23 4. 31.23( 4)
22 Janas Petr PGP7106 19.27 15. 19.27(15)
H45
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Rydl Jiří TJN7000 501.20 1. 105.15( 2) 75.25( 5) 93.11( 3) 100.24( P)102.70( 1)100.00( 1)
2 Šimek Roman UOL6503 432.07 4. 78.52( 7) 87.64( 4) 84.18( 5) 88.39( 6) 82.84( 7) 89.02( 4)
3 Vlastník Zdeněk JIL6901 424.36 1. 107.35( 1)104.84( 1)106.95( 1)105.22( 1)
4 Bartoš Luděk MLA6701 405.57 3. 71.96( 8) 88.55( 3) 70.54( 6) 77.35( 9) 97.17( 3) 0.00( 9)
5 Novotný Tomáš ZLH7001 369.88 3. 93.29( 4) 97.10( 4) 84.79( 5) 94.70( 3)
6 Hájek Jiří NEJ6400 331.18 3. 88.48( 3) 81.73( 8) 69.88(12) 91.09( 3)
7 Šubrt Antonín DKP7100 323.97 4. 86.81( 4) 83.10( 7) 80.72( 9) 73.34( 6)
8 Bejvl Jakub LME7100 304.30 1. 94.92( 3) 97.62( 2)111.76( 1)
9 Kašpar Jaroslav TSU7000 296.19 2. 104.10( 2) 89.49( 4) 102.60( 2)
10 Baldrian Petr PGP7203 285.83 2. 98.13( 2) 90.54( 5) 97.16( 2)
11 Kalousek Jiří DKP6901 282.79 5. 85.89( 5) 75.39(10) 76.01(10) 45.50( 8)
12 Podivínský Tomáš SCP7201 258.29 4. 69.96( 6) 61.64( 7) 59.36(13) 67.33( 4)
13 Pařízek Petr SMR7001 171.14 5. 88.85( 5) 82.29( 8)
14 Maleček Vít PGP6801 165.18 7. 55.46(12) 58.62(14) 51.10( 7)
15 Schindler Jiří TJN6301 132.96 1. 106.37( 1) 26.59( P)
16 Škorpil Martin SZP5700 102.05 2. 102.05( 2)
17 Šimek Miroslav LME6300 92.84 11. 59.90(11) 32.94(15)
18 Kubec Martin DOB7002 84.66 6. 84.66( 6)
19 Reichl Michal SSP6400 79.38 6. 79.38( 6)
20 Janík Vlastimil SSP6600 75.73 11. 75.73(11)
21 Barták Miroslav SSP6402 31.30 9. 31.30( 9)
H55
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Kuchař Pavel SJC6000 460.29 2. 94.99( 3) 90.00( 3) 47.37( 7) 53.85( 7) 70.61( 4)109.70( 2) 94.99( 2)
2 Drobník Ivan VLI5601 445.58 1. 89.52( 3) 85.54( 4) 70.22( 6) 78.87( 3)121.43( 1)
3 Wald František LIV5300 431.11 2. 82.11( 3) 97.61( 2) 93.06( 2) 78.60( 5) 79.73( 6) 70.33( 5)
4 Šedivý Jiří EKP5500 418.61 1. 111.74( 1) 111.16( 1) 99.93( 2) 95.78( 2)
5 Kožina Petr PGP6000 412.93 1. 106.14( 2) 99.32( 2)111.88( 1) 95.59( 3)
6 Fanta Miroslav EKP5800 303.66 4. 80.25( 4) 72.58( 6) 82.13( 5) 68.70( 7)
7 Kolář Leopold VRB5404 280.43 1. 107.40( 1)116.94( 1) 56.09( P)
8 Bialožyt Miroslav TRI5701 273.80 1. 78.79( 4) 111.43( 1) 83.58( 3)
9 Bochenek Milan EKP5601 237.77 3. 84.27( 4) 88.19( 3) 65.31( 8)
10 Škorpil Martin SZP5700 108.63 1. 108.63( 1)
11 Borovička Milan LIV6104 87.68 8. 43.38( 8) 44.30( 8) 0.00( 9)
12 Bednář Jan UOL5402 66.50 5. 66.50( 5)
H65
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Vlach Oldřich BOV4403 532.85 1. 112.35( 1)105.46( 1) 77.98( 6) 96.91( 2) 99.39( 2) 96.92( 2)118.73( 1)
2 Přinda Oldřich VLI5101 440.82 1. 117.04( 1) 87.12( 4) 114.02( 1)122.64( 1)
3 Pilc Oldřich OOL5100 419.05 3. 85.51( 3) 90.30( 3) 63.85( 7) 73.93( 6) 80.44( 3) 88.87( 3)
4 Koč Zdeněk SSP4700 403.79 2. 102.14( 2) 78.93( 5) 81.75( 4) 77.50( 5) 63.47( 4)
5 Ježek Ladislav VLI4900 390.06 2. 80.74( 3) 58.12( 8) 79.57( 5) 79.24( 4) 92.39( 2)
6 Procházka Zdenko DKP4300 321.51 4. 68.18( 4) 75.53( 5) 56.02( 9) 62.53( 8) 59.25( 4)
7 Zlesák Zdeněk JIL4701 314.98 2. 56.23( 5) 104.24( 2) 50.80(10) 64.02( 7) 39.69( 5)
8 Laciga Zdeněk SZP5200 218.07 1. 99.81( 2)118.26( 1)
9 Karmazín Petr VLI4901 202.82 1. 102.22( 2) 100.60( 1)
10 Nosál Stanislav SSP4600 199.90 5. 28.73( 6) 67.15( 5) 64.21( 6) 6.36(11) 33.45( 9) 0.00( 5)
11 Borák Stanislav EKP5212 172.18 3. 0.77(13) 84.82( 3) 86.59( 3)
12 Doležal Libor BOV4801 120.82 4. 77.58( 4) 43.24( 7)
13 Erlebach Josef JIL5201 99.59 3. 99.59( 3)
14 Ptáček Jiří BOV4401 84.78 4. 84.78( 4)
15 Toušek Miloslav SSP5000 41.57 6. 3.82(12) 17.31(10) 20.44( 6)
16 Hora Vladimír SZP5100 18.26 7. 18.26( 7)
H75
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
33D 1
33D 2
ZLH 3
ZLH 4
TJN 5
TJN 6
TJN 7
VRB 8
VRB 9
1 Němec Vladimír SSP4201 478.26 1. 61.60( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 63.86( 2) 78.26( 2) 36.15( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Frey Jaromír NEJ4100 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Rychlý Rudolf SSP4100 74.58 2. 32.54( 2) 42.04( 2)