Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Ústí nad Orlicí - hřiště ZŠ Bratří Čapků
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Mapa:
Čapkárna (1:4 000, E = 2 m, formát A3, stav březen 2017, mapový klíč ISSOM 2007, autor Tomáš Leštínský)
Ředitel závodu:
Koblížek Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Mutinský Viktor - R2
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí, bez deště. Nebyl podán žádný protest. Nebyl hlášen žádný úraz. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.90 km, 36 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 14:04
2. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:02 + 0:58
3. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 15:47 + 1:43
4. Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 16:02 + 1:58
5. Dominová Julie LPU0857 C OK Lokomotiva Pardubice 17:29 + 3:25
6. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:49 + 3:45
D10C
1.60 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 14:26
2. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 14:45 + 0:19
3. Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:03 + 0:37
4. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 15:12 + 0:46
5. Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB T.J. Sokol Žamberk 15:37 + 1:11
6. Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 15:41 + 1:15
7. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 16:38 + 2:12
8. Podlešáková Monika PHK0752 C OK 99 Hradec Králové 16:38 + 2:12
9. Pešanová Emma LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:42 + 2:16
10. Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 16:58 + 2:32
11. Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 18:48 + 4:22
12. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 19:37 + 5:11
13. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 19:47 + 5:21
14. Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 27:28 + 13:02
Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová DISK
D12C
1.70 km, 38 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 13:18
2. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 13:56 + 0:38
3. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 14:38 + 1:20
4. Hammová Linda KOR0650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:00 + 1:42
5. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 15:49 + 2:31
6. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:01 + 2:43
7. Malínská Nela SJC0650 C Sportcentrum Jičín 16:02 + 2:44
8. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:18 + 3:00
9. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 16:25 + 3:07
10. Kuczerová Tereza PHK0551 B OK 99 Hradec Králové 16:37 + 3:19
11. Hovadová Iveta ZAM0552 C OB T.J. Sokol Žamberk 16:57 + 3:39
12. Dvořáková Kateřina LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice 17:04 + 3:46
13. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 17:11 + 3:53
14. Tomášová Anna SRK0554 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:44 + 4:26
15. Doudová Alžběta PHK0554 C OK 99 Hradec Králové 18:16 + 4:58
16. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:31 + 5:13
17. Kopecká Martina PHK0555 C OK 99 Hradec Králové 18:33 + 5:15
18. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 19:02 + 5:44
19. Vošahlíková Ema LPU0663 C OK Lokomotiva Pardubice 20:21 + 7:03
20. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 21:04 + 7:46
21. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 21:25 + 8:07
22. Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 21:42 + 8:24
23. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 22:03 + 8:45
24. Petrásová Michaela LPU0680 C OK Lokomotiva Pardubice 22:23 + 9:05
25. Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 25:57 + 12:39
26. Trlidová Agáta LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice 28:39 + 15:21
27. Pešanová Valerie LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:55 + 29:37
D12D
1.70 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna JIL0552 C OK Jilemnice 18:26
2. Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 18:46 + 0:20
3. Šumberová Johana PHK0565 C OK 99 Hradec Králové 20:27 + 2:01
4. Šafrová Lenka CHC0654 C K.O.B. Choceň 25:12 + 6:46
5. Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 27:53 + 9:27
6. Barcalová Iva CHC0655 C K.O.B. Choceň 29:28 + 11:02
7. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:53 + 11:27
8. Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 32:12 + 13:46
9. Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:41 + 19:15
10. Balcarová Marie CHC0657 C K.O.B. Choceň 38:47 + 20:21
11. Morávková Alžběta 45:16 + 26:50
12. Stefanska Aga 74:23 + 55:57
Smisitelová Elena KOR0551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D14C
1.90 km, 46 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 12:41
2. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 13:21 + 0:40
3. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 15:19 + 2:38
4. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:39 + 2:58
5. Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:45 + 3:04
6. Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:20 + 3:39
7. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:22 + 3:41
8. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 16:40 + 3:59
9. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 16:48 + 4:07
10. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 16:55 + 4:14
11. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 17:01 + 4:20
12. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 17:19 + 4:38
13. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 17:47 + 5:06
14. Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:41 + 6:00
15. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:27 + 6:46
16. Morávková Barbora 19:33 + 6:52
17. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 20:28 + 7:47
18. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 20:37 + 7:56
19. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 21:22 + 8:41
20. Hošková Kateřina LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:01 + 9:20
21. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 22:13 + 9:32
22. Kadavá Pavlína JIL0355 C OK Jilemnice 22:15 + 9:34
23. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 24:12 + 11:31
24. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:59 + 12:18
25. Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 28:35 + 15:54
26. Pinke Veronika LPU0361 C OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 20:07
27. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:09 + 27:28
D14D
1.90 km, 48 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DOBROS ALEKSANDRA 31P0402 UKS ARKADY Raszkow 18:07
2. Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice 18:40 + 0:33
3. SOJKA WIKTORIA 31P0303 UKS ARKADY Raszkow 23:02 + 4:55
4. Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 25:25 + 7:18
5. Tomášová Adéla CHC0351 C K.O.B. Choceň 28:59 + 10:52
D16C
2.10 km, 54 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 16:04
2. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 16:38 + 0:34
3. Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 16:41 + 0:37
4. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 16:44 + 0:40
5. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 17:15 + 1:11
6. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 17:23 + 1:19
7. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 17:35 + 1:31
8. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 17:56 + 1:52
9. Kubíčková Iva LPU0157 B OK Lokomotiva Pardubice 18:05 + 2:01
10. Ciura Aleksandra 17P0151 WKS Śląsk Wrocław 18:33 + 2:29
11. Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 18:40 + 2:36
12. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 20:28 + 4:24
13. Machová Viktorie PHK0252 B OK 99 Hradec Králové 22:12 + 6:08
14. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:17 + 6:13
15. Becmer Aleksandra 17P0250 WKS Śląsk Wrocław 22:28 + 6:24
16. NIEZGODKA DOMINIKA 31P0106 UKS ARKADY Raszkow 23:08 + 7:04
17. Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 23:34 + 7:30
18. PRZYGODA KLAUDIA 31P0304 UKS ARKADY Raszkow 23:54 + 7:50
19. PLUTA ALEKSANDRA 31P0305 UKS ARKADY Raszkow 24:06 + 8:02
20. Mikysková Doubravka ZAM0251 C OB T.J. Sokol Žamberk 25:19 + 9:15
21. Hnátnická Zuzana ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk 31:17 + 15:13
D18C
2.10 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Agnieszka PHK9966 A OK 99 Hradec Králové 13:38
2. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:13 + 0:35
3. Ciesiółka Katarzyna KUO0051 C KOB Ústí nad Orlicí 14:20 + 0:42
4. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 16:05 + 2:27
5. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 16:35 + 2:57
6. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 17:15 + 3:37
7. Procházková Tereza ZAM0054 C OB T.J. Sokol Žamberk 17:29 + 3:51
8. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 18:03 + 4:25
9. Mądra Magdalena 17P9950 WKS Śląsk Wrocław 19:02 + 5:24
10. Boková Ivana ZAM9952 C OB T.J. Sokol Žamberk 19:06 + 5:28
11. Šimková Klára CHC0054 C K.O.B. Choceň 19:49 + 6:11
D20C
2.20 km, 50 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kostrzewska Justyna CHC9853 C K.O.B. Choceň 15:19 0
2. Mądra Paulina CHC9854 C K.O.B. Choceň 16:07 + 0:48 0
3. Jansová Doubravka LPU9750 B OK Lokomotiva Pardubice 17:37 + 2:18 0
D21C
2.20 km, 50 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8835
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 14:21 9236
2. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 14:46 + 0:25 8981
3. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 15:02 + 0:41 8818
4. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 15:29 + 1:08 8542
5. Kulhavá Eliška LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice 15:42 + 1:21 8409
6. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 15:51 + 1:30 8318
7. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 2:13 7879
8. Reslová Hana SRK9352 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:43 + 2:22 7787
9. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:01 + 2:40 7603
10. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 17:08 + 2:47 7532
11. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 17:47 + 3:26 7134
12. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 17:49 + 3:28 7113
13. Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 18:16 + 3:55 6838
14. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 18:29 + 4:08 6705
15. Jergušová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering 18:39 + 4:18 6603
16. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 18:50 + 4:29 6491
17. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 19:01 + 4:40 6378
18. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:33 + 5:12 6052
19. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 19:43 + 5:22 5950
20. Plačková Iva DOB8151 C KOB Dobruška 20:28 + 6:07 5491
21. Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 21:19 + 6:58 4970
D21D
1.90 km, 36 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2550
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drahorádová Lenka LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice 19:57 2684
2. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 20:16 + 0:19 2644
3. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 21:36 + 1:39 2476
4. Bašová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 22:16 + 2:19 2392
5. Šiffelová Lenka ZAM8452 C OB T.J. Sokol Žamberk 22:37 + 2:40 2348
6. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk 24:56 + 4:59 2055
7. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 25:12 + 5:15 2021
8. Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 28:09 + 8:12 1649
9. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 28:11 + 8:14 1645
10. Koutná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 31:18 + 11:21 1251
11. Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 31:52 + 11:55 1180
D35C
1.90 km, 36 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ticháčková Magdalena SJC7962 C Sportcentrum Jičín 17:17
2. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 17:30 + 0:13
3. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 18:00 + 0:43
4. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 18:21 + 1:04
5. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:28 + 1:11
6. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:31 + 3:14
7. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 20:31 + 3:14
8. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 20:55 + 3:38
9. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 21:07 + 3:50
10. Mrázková Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 21:51 + 4:34
11. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 22:09 + 4:52
12. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 22:31 + 5:14
13. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 23:06 + 5:49
14. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:24 + 7:07
15. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:08 + 12:51
D35D
1.80 km, 32 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 17:20
2. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 17:57 + 0:37
3. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 18:13 + 0:53
4. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 18:22 + 1:02
5. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 18:22 + 1:02
6. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 18:39 + 1:19
7. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 18:40 + 1:20
8. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 19:03 + 1:43
9. Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 19:07 + 1:47
10. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 19:14 + 1:54
11. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 19:16 + 1:56
12. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:40 + 2:20
13. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 19:53 + 2:33
14. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 20:07 + 2:47
15. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 20:25 + 3:05
16. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 20:37 + 3:17
17. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 21:22 + 4:02
18. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 21:40 + 4:20
19. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:52 + 4:32
20. Mádlová Denisa BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:38 + 5:18
21. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 22:52 + 5:32
22. Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:33 + 6:13
23. Tomášová Petra CHC7351 C K.O.B. Choceň 24:24 + 7:04
24. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 24:56 + 7:36
25. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:26 + 8:06
26. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 26:43 + 9:23
27. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 29:24 + 12:04
28. Krummerová Martina CHC7854 C K.O.B. Choceň 34:04 + 16:44
D40C
1.90 km, 36 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 16:15
2. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 18:25 + 2:10
3. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 19:18 + 3:03
4. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 19:45 + 3:30
5. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 20:15 + 4:00
6. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 20:40 + 4:25
7. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 23:30 + 7:15
8. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:53 + 8:38
D45C
1.80 km, 32 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:31
2. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 15:54 + 0:23
3. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 18:27 + 2:56
4. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 19:38 + 4:07
5. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:51 + 4:20
6. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 20:45 + 5:14
7. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 21:03 + 5:32
8. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 21:23 + 5:52
9. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:08 + 8:37
D45D
1.80 km, 28 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:39
2. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 20:22 + 0:43
3. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 20:46 + 1:07
4. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:48 + 1:09
5. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 22:03 + 2:24
6. Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 22:32 + 2:53
7. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:44 + 3:05
8. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 22:57 + 3:18
9. Frömmelová Dana BRU7251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 23:07 + 3:28
10. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 23:23 + 3:44
11. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 23:57 + 4:18
12. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 24:20 + 4:41
13. Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 25:06 + 5:27
14. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:19 + 5:40
15. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 25:38 + 5:59
16. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 26:38 + 6:59
17. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 28:04 + 8:25
18. Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 28:12 + 8:33
19. Prázová Kamila SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:39 + 9:00
20. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 29:50 + 10:11
21. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 30:46 + 11:07
22. Remešová Alena DOB6150 C KOB Dobruška 32:37 + 12:58
23. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:02 + 21:23
D50C
1.80 km, 32 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 14:51
2. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 16:09 + 1:18
3. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 17:44 + 2:53
4. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:00 + 3:09
5. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 18:23 + 3:32
6. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 20:16 + 5:25
7. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 30:57 + 16:06
8. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 33:26 + 18:35
Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové DISK
D55C
1.80 km, 28 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 18:43
2. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 21:37 + 2:54
3. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 21:39 + 2:56
4. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 21:44 + 3:01
5. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 22:54 + 4:11
6. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 23:51 + 5:08
7. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 28:28 + 9:45
8. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 30:43 + 12:00
D60C
1.80 km, 28 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 20:09
2. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 21:12 + 1:03
3. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 23:13 + 3:04
4. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 23:19 + 3:10
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 23:52 + 3:43
6. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 24:25 + 4:16
7. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:31 + 4:22
8. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 26:33 + 6:24
9. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 26:46 + 6:37
Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka DISK
D65C
1.80 km, 28 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:16
2. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 30:47 + 4:31
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 31:14 + 4:58
4. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 32:08 + 5:52
H10N
2.90 km, 36 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafr Vít CHC0901 C K.O.B. Choceň 14:39
2. Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 15:34 + 0:55
2. Pachel Jiří ZAM0801 C OB T.J. Sokol Žamberk 15:34 + 0:55
4. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 16:21 + 1:42
5. Mádle Ondřej BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 16:50 + 2:11
6. Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:24 + 2:45
7. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:52 + 4:13
8. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 18:58 + 4:19
9. Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 19:18 + 4:39
10. Vanický Viktor KOR0803 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:43 + 9:04
11. Bezvoda Jakub SHK0807 C OK Slavia Hradec Králové 25:13 + 10:34
12. Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 26:32 + 11:53
13. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 27:33 + 12:54
14. Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 30:28 + 15:49
15. Matušinec Jakub PHK0802 C OK 99 Hradec Králové 41:25 + 26:46
16. Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 43:20 + 28:41
H10C
1.60 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 11:37
2. Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 13:12 + 1:35
3. Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 14:38 + 3:01
4. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 15:00 + 3:23
5. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 15:18 + 3:41
6. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 16:48 + 5:11
7. Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 17:26 + 5:49
8. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:47 + 7:10
9. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 19:51 + 8:14
10. Vondra Matěj LTU0702 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:51 + 12:14
11. Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 27:01 + 15:24
12. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 29:15 + 17:38
13. Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:32 + 18:55
14. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 35:33 + 23:56
Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kunt Martin ZAM0701 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H12C
1.70 km, 32 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:27
2. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 13:14 + 0:47
3. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 14:00 + 1:33
4. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:33 + 2:06
5. Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 14:48 + 2:21
6. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 14:51 + 2:24
7. Jiroušek Dominik SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:33 + 3:06
8. Vališ Vojtěch LPU0512 C OK Lokomotiva Pardubice 16:20 + 3:53
9. Stavrinou David SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:21 + 3:54
10. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 16:35 + 4:08
11. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 16:50 + 4:23
12. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:04 + 4:37
13. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 17:05 + 4:38
14. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:14 + 4:47
15. Stohanzl Patrik LPU0510 C OK Lokomotiva Pardubice 18:14 + 5:47
16. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:44 + 6:17
17. Malý Antonín JIL0501 C OK Jilemnice 18:54 + 6:27
18. Čihák Jan HOR0601 C TJ Jiskra Hořice 19:12 + 6:45
19. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 20:10 + 7:43
20. Hiller Vojtěch ZAM0501 C OB T.J. Sokol Žamberk 20:17 + 7:50
21. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 20:53 + 8:26
22. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 21:16 + 8:49
23. Šimerda Václav SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:58 + 9:31
24. Lounek Vít KOR0601 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:01 + 9:34
25. Kadrman Jakub 22:20 + 9:53
H12D
1.70 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 14:59
2. Lesák Lukáš ZAM0502 C OB T.J. Sokol Žamberk 20:22 + 5:23
3. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:26 + 6:27
4. Fajfr Marek ZAM0602 C OB T.J. Sokol Žamberk 22:19 + 7:20
5. Vicenec Martin ZAM0601 C OB T.J. Sokol Žamberk 22:53 + 7:54
6. Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 24:22 + 9:23
7. Černý Jáchym SHK0604 C OK Slavia Hradec Králové 24:43 + 9:44
8. Jiřička Martin STH0503 C SK Studenec 26:09 + 11:10
9. SZCZESNY MICHAL 31P0508 UKS ARKADY Raszkow 26:34 + 11:35
10. Bečka Bartoloměj ZAM0503 C OB T.J. Sokol Žamberk 27:00 + 12:01
11. KACZOCHA MIKOLAJ 31P0507 UKS ARKADY Raszkow 30:16 + 15:17
H14C
2.10 km, 52 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 13:46
2. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 15:06 + 1:20
2. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:06 + 1:20
4. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 15:26 + 1:40
5. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 1:57
6. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 15:44 + 1:58
7. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 15:48 + 2:02
8. Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 16:10 + 2:24
9. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:12 + 2:26
10. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 16:19 + 2:33
11. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:22 + 2:36
12. Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové 16:54 + 3:08
13. Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:34 + 3:48
14. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 17:41 + 3:55
15. Kolátor Vojtěch HOR0402 C TJ Jiskra Hořice 17:45 + 3:59
16. Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 17:47 + 4:01
17. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:56 + 4:10
18. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 18:08 + 4:22
19. Malý Evžen ml. JIL0301 C OK Jilemnice 18:36 + 4:50
20. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 18:41 + 4:55
21. Šimek Jakub CHC0303 C K.O.B. Choceň 18:58 + 5:12
22. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:01 + 5:15
23. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 19:02 + 5:16
24. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 20:01 + 6:15
25. Holman Antonín HOR0405 C TJ Jiskra Hořice 20:09 + 6:23
26. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 20:11 + 6:25
27. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 20:14 + 6:28
28. Tměj Adam SJC0407 C Sportcentrum Jičín 20:22 + 6:36
29. Vitvar Radim SJC0404 B Sportcentrum Jičín 20:35 + 6:49
30. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 21:58 + 8:12
31. Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice 22:06 + 8:20
32. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:22 + 8:36
33. Tobolka Jiří HOR0403 C TJ Jiskra Hořice 23:52 + 10:06
34. Tesař Zdeněk SJC0401 B Sportcentrum Jičín 24:22 + 10:36
Kunt Stanislav ZAM0401 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Růžička Jan SJC0406 B Sportcentrum Jičín DISK
H14D
1.90 km, 48 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinke Tomáš LPU0311 C OK Lokomotiva Pardubice 16:37
2. Mádle Kryštof BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 17:34 + 0:57
3. Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 19:13 + 2:36
4. Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 20:21 + 3:44
5. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:20 + 5:43
6. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:39 + 6:02
7. Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:40 + 6:03
8. Beneš Robin KOR0301 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:31 + 6:54
9. Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 32:15 + 15:38
H16C
2.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 13:52
2. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:29 + 0:37
3. Gottstein Jonáš JIL0107 B OK Jilemnice 14:42 + 0:50
4. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 14:53 + 1:01
5. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 15:01 + 1:09
6. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 15:25 + 1:33
7. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:35 + 1:43
8. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 15:36 + 1:44
9. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:00 + 2:08
10. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 16:23 + 2:31
11. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 16:26 + 2:34
12. Moravec Jan ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk 17:00 + 3:08
13. Bárta Šimon PHK0202 B OK 99 Hradec Králové 17:18 + 3:26
14. Pachel Jakub ZAM0202 C OB T.J. Sokol Žamberk 17:44 + 3:52
15. Mejsnar Jaroslav VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:52 + 4:00
16. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 17:53 + 4:01
17. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 18:30 + 4:38
18. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 19:10 + 5:18
19. Jirout Matěj CHC0201 C K.O.B. Choceň 19:16 + 5:24
20. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 20:09 + 6:17
21. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:12 + 6:20
22. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:15 + 6:23
23. ZURKIEWICZ KRZYSZTOF 31P0110 UKS ARKADY Raszkow 20:45 + 6:53
24. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:13 + 7:21
25. MICHALAK HUBERT 31P0209 UKS ARKADY Raszkow 22:01 + 8:09
26. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:34 + 8:42
27. Krsek Šimon ZAM0204 C OB T.J. Sokol Žamberk 30:57 + 17:05
H18C
2.40 km, 56 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:52
2. Krawczyński Mikołaj CHC0001 C K.O.B. Choceň 14:08 + 0:16
3. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 14:35 + 0:43
4. Rosłaniec Mateusz CHC0002 C K.O.B. Choceň 14:35 + 0:43
5. Czapliński Jakub CHC0003 C K.O.B. Choceň 15:07 + 1:15
6. Karásek Matěj SJC0001 C Sportcentrum Jičín 15:44 + 1:52
7. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 17:08 + 3:16
8. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:40 + 4:48
9. Nejman Marek PHK0002 C OK 99 Hradec Králové 20:23 + 6:31
10. Friml Dominik ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk 20:51 + 6:59
11. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 26:14 + 12:22
H20C
2.60 km, 54 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1923
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové 16:42 2137
2. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:03 + 2:21 1885
3. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 19:16 + 2:34 1862
4. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 19:17 + 2:35 1860
5. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 21:29 + 4:47 1625
Vávra Martin HOR9700 C TJ Jiskra Hořice DISK 0
Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice DISK 0
H21C
2.60 km, 54 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9059
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 14:47 9421
2. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 15:04 + 0:17 9247
3. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 15:23 + 0:36 9053
4. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 16:15 + 1:28 8522
5. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 16:17 + 1:30 8502
6. Uvizl Marek STH9202 C SK Studenec 16:23 + 1:36 8440
7. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 16:27 + 1:40 8400
8. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 16:42 + 1:55 8246
9. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 16:43 + 1:56 8236
10. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 16:55 + 2:08 8114
11. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 17:13 + 2:26 7930
12. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 17:25 + 2:38 7807
13. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 17:28 + 2:41 7777
14. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 17:41 + 2:54 7644
15. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:42 + 2:55 7634
16. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 17:45 + 2:58 7603
17. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 17:47 + 3:00 7582
18. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 17:47 + 3:00 7582
19. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:57 + 3:10 7480
20. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 17:59 + 3:12 7460
21. Majasow Kostiantyn 17P8300 WKS Śląsk Wrocław 18:04 + 3:17
22. Lesák Jakub ZAM9603 C OB T.J. Sokol Žamberk 18:24 + 3:37 7205
23. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 18:28 + 3:41 7164
24. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 18:57 + 4:10 6867
25. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 19:00 + 4:13 6837
26. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 19:02 + 4:15 6816
27. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 19:14 + 4:27 6694
28. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 19:16 + 4:29 6673
29. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 19:21 + 4:34 6622
30. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 19:41 + 4:54 6418
31. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 19:58 + 5:11 6244
32. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 20:08 + 5:21 6142
33. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 20:23 + 5:36 5989
34. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 20:27 + 5:40 5948
35. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 20:37 + 5:50 5846
36. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 20:40 + 5:53 5815
37. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:44 + 5:57 5775
38. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 20:44 + 5:57 5775
39. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 21:05 + 6:18 5560
40. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:03 + 7:16 4968
41. Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka 22:40 + 7:53 4590
42. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 22:56 + 8:09 4426
43. Vojtěch Martin ZAM8101 C OB T.J. Sokol Žamberk 23:23 + 8:36 4150
44. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 23:29 + 8:42 4089
45. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:46 + 8:59 3916
46. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 24:28 + 9:41 3487
47. Fleischmann Aleš 1JC8900 Klub přátel kofoly 25:26 + 10:39
48. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 26:14 + 11:27 2404
49. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:00 + 12:13 1934
Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice DISK 0
Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška DISK 0
Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Novotný Vojtěch LPU9702 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21D
2.40 km, 54 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1832
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 21:08 1917
2. Moravec Filip KUN8801 C TJ Sokol Kunvald 21:46 + 0:38 1862
3. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 22:10 + 1:02 1827
4. Růžička Daniel KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:48 + 2:40 1687
5. Žemlička Jan LPU8303 C OK Lokomotiva Pardubice 24:12 + 3:04 1652
6. Novotný Radek SRK9101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:53 + 12:45 818
H35C
2.40 km, 54 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:53
2. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 17:56 + 0:03
3. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 18:02 + 0:09
4. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 18:04 + 0:11
5. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 18:19 + 0:26
6. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 18:47 + 0:54
7. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 18:55 + 1:02
8. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 20:03 + 2:10
9. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 20:17 + 2:24
10. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 20:50 + 2:57
11. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 20:54 + 3:01
12. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:40 + 3:47
13. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 25:48 + 7:55
Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové DISK
MS Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 18:35 + 0:42
H35D
2.20 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 21:01
2. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 21:04 + 0:03
3. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:19 + 0:18
4. Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 21:42 + 0:41
5. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 21:52 + 0:51
6. Škorpil Jaromír NNN0201 Neregistrovaní (NNN) 22:05 + 1:04
7. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 22:50 + 1:49
8. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:40 + 2:39
9. Mádle Miroslav BRU7600 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:18 + 3:17
10. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:19 + 3:18
11. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk 24:33 + 3:32
12. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 24:40 + 3:39
13. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 25:03 + 4:02
14. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 25:07 + 4:06
15. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 26:09 + 5:08
16. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:54 + 5:53
17. Krummer Jiří CHC7301 C K.O.B. Choceň 28:38 + 7:37
18. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:20 + 11:19
19. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 49:32 + 28:31
Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice DISK
H40C
2.40 km, 54 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 17:04
2. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 18:06 + 1:02
3. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 18:57 + 1:53
4. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 19:38 + 2:34
5. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 19:46 + 2:42
6. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 20:21 + 3:17
7. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 21:29 + 4:25
8. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 21:55 + 4:51
9. Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 21:57 + 4:53
10. Kadaník Libor PHK7204 C OK 99 Hradec Králové 23:27 + 6:23
11. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 23:35 + 6:31
12. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 25:39 + 8:35
13. Lesák František ZAM7501 C OB T.J. Sokol Žamberk 28:18 + 11:14
Gmur Karol 17P7600 WKS Śląsk Wrocław DISK
Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice DISK
H45C
2.20 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 16:07
2. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 16:20 + 0:13
3. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 16:39 + 0:32
4. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 16:41 + 0:34
5. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:25 + 1:18
6. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:33 + 2:26
7. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 19:21 + 3:14
8. Becmer Dariusz 17P7101 WKS Śląsk Wrocław 19:49 + 3:42
9. Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 23:27 + 7:20
10. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:14 + 8:07
11. Ježek Jiří PHK6201 C OK 99 Hradec Králové 25:19 + 9:12
12. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 27:47 + 11:40
Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H45D
1.90 km, 46 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 14:11
2. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 16:48 + 2:37
3. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 17:00 + 2:49
4. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 17:14 + 3:03
5. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 17:19 + 3:08
6. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 17:25 + 3:14
7. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 17:33 + 3:22
8. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 17:38 + 3:27
9. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 17:43 + 3:32
10. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 17:50 + 3:39
11. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 17:59 + 3:48
12. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 18:13 + 4:02
13. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 18:43 + 4:32
14. Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 18:49 + 4:38
15. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 19:16 + 5:05
16. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:47 + 5:36
17. Lounek Jaroslav KOR6901 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:58 + 5:47
18. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 19:59 + 5:48
19. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 20:43 + 6:32
20. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 21:07 + 6:56
21. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 21:26 + 7:15
22. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 21:58 + 7:47
23. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:00 + 8:49
24. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:18 + 10:07
25. Frömmel Miroslav BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 32:00 + 17:49
Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod DISK
H50C
2.20 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 17:28
2. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 17:40 + 0:12
3. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 17:44 + 0:16
4. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 18:39 + 1:11
5. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 20:07 + 2:39
6. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 20:43 + 3:15
7. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 25:56 + 8:28
8. Waněk Hubert LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice 26:45 + 9:17
Smutný Michal NNN0401 Neregistrovaní (NNN) DISK
H55C
1.90 km, 46 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 14:00
2. Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 16:01 + 2:01
3. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 16:28 + 2:28
4. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 16:37 + 2:37
5. Uvizl Ivan STH5801 C SK Studenec 16:44 + 2:44
6. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 17:18 + 3:18
7. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 17:53 + 3:53
8. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 18:57 + 4:57
9. Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové 19:33 + 5:33
10. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 21:25 + 7:25
11. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 23:19 + 9:19
H55D
1.70 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 14:53
2. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 15:43 + 0:50
3. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 15:58 + 1:05
4. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 16:01 + 1:08
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 16:59 + 2:06
6. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 17:05 + 2:12
7. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 17:27 + 2:34
8. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 17:38 + 2:45
9. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 18:12 + 3:19
10. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 20:47 + 5:54
11. Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:53 + 6:00
12. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 24:01 + 9:08
H60C
1.90 km, 46 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Guga Romuald 17P5500 WKS Śląsk Wrocław 13:45
2. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 14:32 + 0:47
3. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 14:55 + 1:10
4. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 15:15 + 1:30
5. Kotlář Vladimír VAM5401 C OOB Vamberk 15:16 + 1:31
6. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 15:30 + 1:45
7. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 16:13 + 2:28
8. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 16:35 + 2:50
9. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 16:58 + 3:13
10. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 17:38 + 3:53
11. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:42 + 3:57
12. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:10 + 4:25
13. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 18:22 + 4:37
14. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 18:54 + 5:09
H65C
1.70 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 14:58
2. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:27 + 1:29
3. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 16:39 + 1:41
4. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 16:57 + 1:59
5. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 19:04 + 4:06
6. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:16 + 4:18
H70C
1.70 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 15:19
2. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 18:17 + 2:58
3. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 20:57 + 5:38
4. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 23:37 + 8:18
5. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 24:24 + 9:05
6. Wenke Josef SRK4703 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:12 + 14:53
Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
2.80 km, 36 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janková Nataly 13:57
2. Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 14:27 + 0:30
3. Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 14:51 + 0:54
4. Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 15:14 + 1:17
5. Posolda Lukáš SJC1049 Sportcentrum Jičín 16:08 + 2:11
6. Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 16:53 + 2:56
7. Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 17:58 + 4:01
8. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 18:14 + 4:17
9. Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 18:25 + 4:28
10. Stolinová Andrea 19:14 + 5:17
11. Stolina David 19:19 + 5:22
12. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 20:46 + 6:49
13. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 20:47 + 6:50
14. Koditek Adam 21:59 + 8:02
15. Kay Leila LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice 25:33 + 11:36
16. Novák Eduard 27:22 + 13:25
17. Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 27:33 + 13:36
18. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 27:37 + 13:40
19. Pohanka Roman 29:52 + 15:55
20. Stryková Zuzana LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice 30:31 + 16:34
21. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 30:33 + 16:36
22. Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 31:02 + 17:05
23. Volf Kryštof 32:00 + 18:03
24. Smirnov Denis 32:05 + 18:08
25. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 32:39 + 18:42
Macháček Vít CHC1201 C K.O.B. Choceň DISK
P
1.70 km, 34 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovad Jaroslav 13:29
2. Cejpková Lenka SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:07 + 1:38
3. Andělová Ivana LTUzzzz OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:41 + 3:12
4. Meierová Lenka BRU0000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 19:40 + 6:11
5. Denisa Moravcová NNN0101 Neregistrovaní (NNN) 21:23 + 7:54
6. Podlešáková Markéta 21:24 + 7:55
7. Secký Ondřej 21:36 + 8:07
8. Vondrová Denisa LTU7950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:30 + 9:01
9. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 22:36 + 9:07
10. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:33 + 10:04
11. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:24 + 10:55
12. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:04 + 11:35
13. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 25:57 + 12:28
14. Víchová Magdalena CHC0153 C K.O.B. Choceň 26:01 + 12:32
15. Hlavničková Vendula LTUaaaa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:09 + 14:40
16. Vondra Václav LTU6800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:48 + 17:19
17. DOBROS WIKTORIA 31P0112 UKS ARKADY Raszkow 48:14 + 34:45
18. Hammová Dita KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:17 + 34:48
T
2.50 km, 52 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 18:58
2. Kolek Petr 20:00 + 1:02
3. Karel Růžička NNN0102 Neregistrovaní (NNN) 20:03 + 1:05
4. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:48 + 1:50
5. Michal Janoušek NNN0301 Neregistrovaní (NNN) 21:09 + 2:11
6. Prokeš Tomáš SHK7503 C OK Slavia Hradec Králové 22:21 + 3:23
7. Hulec Jan 1JC8100 Klub přátel kofoly 24:26 + 5:28
8. Chalupný Václav 32:07 + 13:09
9. Skalická Veronika 40:32 + 21:34
Šafr Martin CHC5101 C K.O.B. Choceň DISK