Race results: Oblastní žebříček

Date:
2017/04/23
Place:
Lückendorf – Dorfgemeinschaftshaus
Organiser:
CHA - OK Chrastava
Used map:
Zigeunerberg
Director:
Referee:
Wagner Thomas
Course setter:
Kudrass Peter
JURY:
Vokál Vojtěch, Dittmann Robert
Protocol:
Závod proběhl za velmi studeného aprílového počasí. Nebyl podán žádný protest. Třetím členem jury byl Peter Berndt z Post-SV Chemnitz. Při závodě došlo ke zranění Milana Pavlíka z OK Chrastava. Tímto chceme poděkovat závodníkům z oddílu OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou Karlu Böhmovi a Petru Janatovi, kteří vzdali vlastní závod, aby pomohli zraněnému, jakož i všem ostatním, jež nabídli pomoc.
Classes:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21AL     D21AK     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21AL     H21AK     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.15 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 19:35
2. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 22:40 + 3:05
3. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 22:51 + 3:16
4. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 23:57 + 4:22
5. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:30 + 5:55
6. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 26:05 + 6:30
7. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 26:34 + 6:59
8. Halewicz Julia STB0753 C TJ Stadion Nový Bor 28:26 + 8:51
9. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 29:55 + 10:20
10. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 30:40 + 11:05
11. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 32:37 + 13:02
12. Szeliga Sonia STB0754 C TJ Stadion Nový Bor 34:25 + 14:50
13. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 36:27 + 16:52
14. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 36:48 + 17:13
15. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 42:29 + 22:54
16. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 43:39 + 24:04
17. Herrmann Charlotte OL-Team Wehrsdorf 45:47 + 26:12
18. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 47:55 + 28:20
Synková Elena DOK0850 C OK Doksy DISK
Zawada Marcelina STB0752 C TJ Stadion Nový Bor DISK
D10L
3.10 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:27
2. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 24:35 + 3:08
3. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 25:42 + 4:15
4. Pompe Greta DE030028 SV Robotron Dresden 27:16 + 5:49
5. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 30:33 + 9:06
6. Vávrová Terezie BOR OK Jiskra Nový Bor 30:37 + 9:10
7. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 31:52 + 10:25
8. Wetzel Emilia DE040069 SV Robotron Dresden 32:40 + 11:13
9. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:52 + 15:25
10. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 36:58 + 15:31
11. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 37:32 + 16:05
12. Wetzel Jannika DE040077 SV Robotron Dresden 37:37 + 16:10
13. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 40:06 + 18:39
14. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:35 + 19:08
15. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 43:34 + 22:07
16. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 49:12 + 27:45
Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D12
2.65 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 21:17
2. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 22:37 + 1:20
3. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 26:01 + 4:44
4. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 26:05 + 4:48
5. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 26:11 + 4:54
6. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 27:22 + 6:05
7. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 28:30 + 7:13
8. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 29:26 + 8:09
9. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 31:10 + 9:53
10. Neumann Johanna DE030143 SV Lengefeld 31:16 + 9:59
11. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 31:25 + 10:08
12. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:00 + 10:43
13. Zawada Karolina STB0552 C TJ Stadion Nový Bor 32:22 + 11:05
14. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 35:29 + 14:12
15. Koudelková Eliška BOR0652 C OK Jiskra Nový Bor 37:27 + 16:10
16. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:51 + 16:34
17. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 38:49 + 17:32
18. Holfeld Anna DE029790 USV TU Dresden 39:01 + 17:44
19. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 40:47 + 19:30
20. Rupsch Finnja DE036878 USG Chemnitz 42:33 + 21:16
21. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:15 + 21:58
22. Mühlstädt Anna DE026853 SV Robotron Dresden 43:41 + 22:24
23. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:15 + 22:58
24. Hänsel Flora DE030169 SV Lengefeld 44:26 + 23:09
25. Kowalczyk Honorata STB0651 C TJ Stadion Nový Bor 44:56 + 23:39
26. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 45:15 + 23:58
27. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 46:19 + 25:02
28. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 52:24 + 31:07
29. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:27 + 32:10
30. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 56:00 + 34:43
31. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 65:03 + 43:46
Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D14
2.78 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 23:50
2. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 30:24 + 6:34
3. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 31:26 + 7:36
4. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:04 + 9:14
5. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 33:41 + 9:51
6. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 33:58 + 10:08
7. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:50 + 11:00
8. Schacherlová Anna DOK0350 C OK Doksy 34:55 + 11:05
9. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:56 + 11:06
10. Žejdlíková Eliška LTP0350 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:54 + 13:04
11. Piecek Emília STB0351 C TJ Stadion Nový Bor 37:52 + 14:02
12. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 39:29 + 15:39
13. Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 40:31 + 16:41
14. Nosková Barbora VSP0457 C USK Praha 41:17 + 17:27
15. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 41:34 + 17:44
16. Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 42:03 + 18:13
17. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 42:43 + 18:53
18. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:34 + 21:44
19. Rönnmark Astrid DE036141 OL Görlitz 49:56 + 26:06
20. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 52:24 + 28:34
21. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 53:11 + 29:21
22. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:34 + 29:44
23. Schöne Nathalie OL-Team Wehrsdorf 64:00 + 40:10
24. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 70:57 + 47:07
25. Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava 74:16 + 50:26
26. Wellenberg Anna-Emilia DE047297 SV Robotron Dresden 78:50 + 55:00
Riedelová Adéla BOR0451 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D16
3.40 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rydlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:42
2. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 35:48 + 0:06
3. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:20 + 5:38
4. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:15 + 7:33
5. Matějková Zuzana LTP0153 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:18 + 7:36
6. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 44:29 + 8:47
7. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 47:03 + 11:21
8. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 47:29 + 11:47
9. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 47:35 + 11:53
10. Nosková Klára VSP0255 C USK Praha 49:33 + 13:51
11. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 51:42 + 16:00
12. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 51:46 + 16:04
13. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 54:27 + 18:45
14. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:00 + 22:18
15. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 58:23 + 22:41
16. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 58:35 + 22:53
17. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 66:15 + 30:33
18. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:16 + 34:34
D18
3.83 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:43
2. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 46:10 + 1:27
3. Lehner Marei DE017042 OLG Regensburg 49:38 + 4:55
4. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 50:41 + 5:58
5. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:38 + 9:55
6. Macháčková Barbora FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant 60:50 + 16:07
7. Thořová Markéta TUR9952 B OOB TJ Turnov 63:35 + 18:52
8. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 66:41 + 21:58
9. Poloprutská Lucie VLI9950 C Slavia Liberec orienteering 77:19 + 32:36
10. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 128:07 + 83:24
D20
3.83 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Staňová Karolina BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 36:52
2. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:26 + 6:34
3. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 45:47 + 8:55
4. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 52:03 + 15:11
5. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:46 + 17:54
6. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 67:44 + 30:52
D21E
6.25 km, 23 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7964
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 75:35 8720
2. Szeliga Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 86:54 + 11:19 7641
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 88:03 + 12:28 7531
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 89:26 + 13:51 7399
5. Richter Myrea DE024469 Post SV Dresden 89:57 + 14:22
6. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 91:01 + 15:26 7248
7. Straube Hanka SV Lengefeld 92:17 + 16:42
8. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 93:39 + 18:04 6997
9. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 94:16 + 18:41 6938
10. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 96:11 + 20:36 6756
11. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 106:15 + 30:40 5796
12. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 112:24 + 36:49 5209
13. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 125:05 + 49:30 4000
14. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 131:22 + 55:47 3400
15. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 132:59 + 57:24 3246
16. Svobodná Šárka DKP8850 C Oddíl OB Kotlářka 160:54 + 85:19 584
Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov DISK 0
Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov DISK 0
D21AL
4.85 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 67:24
2. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 70:41 + 3:17
3. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 75:19 + 7:55
4. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:48 + 8:24
5. Nieke Corinna DE029493 USV TU Dresden 76:48 + 9:24
6. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 76:58 + 9:34
7. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 77:24 + 10:00
8. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 79:27 + 12:03
9. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 79:53 + 12:29
10. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 84:00 + 16:36
11. Rickmeyer Tina DE032876 USV TU Dresden 93:13 + 25:49
12. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 95:16 + 27:52
13. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 96:10 + 28:46
14. Kálalová Tereza 79X8600 Žižkovský tygři 120:43 + 53:19
Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov DISK
D21AK
3.80 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 43:36
2. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:23 + 8:47
3. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:51 + 9:15
4. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 53:25 + 9:49
5. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:50 + 11:14
6. Wolfram Ninett DE028768 USV TU Dresden 59:13 + 15:37
7. Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 61:21 + 17:45
8. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 62:34 + 18:58
9. Fromke Annegret DE040861 USV TU Dresden 63:07 + 19:31
10. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 65:38 + 22:02
11. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:56 + 24:20
12. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 69:45 + 26:09
13. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 81:41 + 38:05
14. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 84:29 + 40:53
15. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 96:13 + 52:37
16. Neradová Zuzana BOR7950 C OK Jiskra Nový Bor 107:55 + 64:19
17. Vokálová Jarka CHA OK Chrastava 117:06 + 73:30
D35
4.30 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 51:45
2. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 52:54 + 1:09
3. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 54:50 + 3:05
4. Pompe Katja DE023768 SV Robotron Dresden 58:26 + 6:41
5. Sihver Wiebke DE022702 Post SV Dresden 59:43 + 7:58
6. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 65:22 + 13:37
7. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 69:49 + 18:04
8. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 69:50 + 18:05
9. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 74:45 + 23:00
10. Winter Kathrin DE028560 SV Robotron Dresden 77:52 + 26:07
11. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:03 + 27:18
12. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 85:16 + 33:31
13. Herrmann Cathleen OL-Team Wehrsdorf 88:34 + 36:49
14. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 91:00 + 39:15
15. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 91:08 + 39:23
16. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 111:44 + 59:59
D40
3.70 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 43:49
2. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 46:35 + 2:46
3. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 48:03 + 4:14
4. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 50:27 + 6:38
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 50:48 + 6:59
6. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 51:25 + 7:36
7. Holfeld Christina DE020334 USV TU Dresden 51:50 + 8:01
8. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 57:45 + 13:56
9. Wetzel Annegret DE028362 SV Robotron Dresden 58:31 + 14:42
10. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 60:05 + 16:16
11. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 60:11 + 16:22
12. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 60:34 + 16:45
13. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 60:54 + 17:05
14. Weinert Ruta DE028114 Post SV Dresden 61:59 + 18:10
15. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 68:06 + 24:17
16. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:13 + 24:24
17. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 69:13 + 25:24
18. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 69:34 + 25:45
19. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 71:47 + 27:58
20. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:54 + 31:05
21. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:34 + 31:45
22. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 75:47 + 31:58
23. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:21 + 32:32
24. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 80:01 + 36:12
25. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 80:27 + 36:38
26. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:39 + 36:50
27. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 85:16 + 41:27
28. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 88:51 + 45:02
29. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 89:01 + 45:12
30. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 105:36 + 61:47
31. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 107:47 + 63:58
32. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 111:33 + 67:44
33. Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 111:43 + 67:54
Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy DISK
Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava DISK
D45
3.70 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 47:24
2. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 48:58 + 1:34
3. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 53:54 + 6:30
4. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 56:00 + 8:36
5. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 56:06 + 8:42
6. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:18 + 9:54
7. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 57:33 + 10:09
8. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 58:04 + 10:40
9. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 58:08 + 10:44
10. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 58:27 + 11:03
11. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 58:59 + 11:35
12. Rupsch Eileen DE025037 USG Chemnitz 61:04 + 13:40
13. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 61:41 + 14:17
14. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:17 + 16:53
15. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 64:40 + 17:16
16. Thomas Sylvia DE033915 OL-Team Wehrsdorf 67:05 + 19:41
17. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:18 + 20:54
18. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:22 + 20:58
19. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 78:11 + 30:47
20. Fürstová Kateřina LLI6950 C TJ Loko Liberec 80:13 + 32:49
21. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 83:01 + 35:37
22. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 83:50 + 36:26
23. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 100:32 + 53:08
24. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 121:21 + 73:57
D50
3.40 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Juckelandt Sabine DE030002 SV Robotron Dresden 48:09
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 51:27 + 3:18
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 55:47 + 7:38
4. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:07 + 8:58
5. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:45 + 10:36
6. Roßberg Cornelia DE024906 USG Chemnitz 59:06 + 10:57
7. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 59:34 + 11:25
8. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 61:44 + 13:35
9. Ansorge Silke DE010244 SV Robotron Dresden 71:58 + 23:49
10. Schröter Petra DE022091 OL Görlitz 73:37 + 25:28
11. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 76:18 + 28:09
12. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:09 + 30:00
13. Boeck Ute DE011242 Kaulsdorfer OLV Berlin 93:25 + 45:16
14. Schmikale Elke DE029386 SSV Planeta Radebeul 102:05 + 53:56
15. Svobodová Hana v SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 104:27 + 56:18
16. Krüger Katrin DE035002 SSV Planeta Radebeul 106:43 + 58:34
17. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 156:41 + 108:32
D55
3.40 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kuleva Angelina DE016606 SSV Planeta Radebeul 46:22
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 53:33 + 7:11
3. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 59:55 + 13:33
4. Buhler Birgit DE013800 USV TU Dresden 63:47 + 17:25
5. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:46 + 21:24
6. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:57 + 29:35
7. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 99:43 + 53:21
8. Schmutterer Birgit DE025839 USV TU Dresden 103:53 + 57:31
D60
3.05 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 46:34
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 46:36 + 0:02
3. Tonn Gisela DE027059 SSV Planeta Radebeul 50:52 + 4:18
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 58:36 + 12:02
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 65:29 + 18:55
6. Wenzel Sigrid DE029998 SSV Planeta Radebeul 67:37 + 21:03
7. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 72:40 + 26:06
8. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 79:35 + 33:01
9. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 81:35 + 35:01
10. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 87:56 + 41:22
11. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 104:02 + 57:28
12. Krüger Angelika DE016359 USV TU Dresden 119:15 + 72:41
D65
3.05 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Geißler Erdmute DE018115 SV Lengefeld 69:37
2. Busch Bärbel DE013917 Post SV Dresden 75:33 + 5:56
3. Lucke Helga DE026085 Post SV Dresden 75:40 + 6:03
4. Renger Rita DE024302 SV Robotron Dresden 77:39 + 8:02
D70
3.05 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lemnitzer Erika DE017216 Kaulsdorfer OLV Berlin 59:11
2. Thiel Susi DE026960 SV IHW Alex 78 Berlin 64:08 + 4:57
3. Fillinger Rosemarie DE013173 SV IHW Alex 78 Berlin 71:50 + 12:39
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 78:18 + 19:07
5. Eulitz Ilse OLV Weimar 78:30 + 19:19
H10
2.15 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 19:19
2. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 20:23 + 1:04
3. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 21:07 + 1:48
4. Weinert Tim DE029625 Post SV Dresden 22:44 + 3:25
5. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 23:09 + 3:50
6. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:14 + 3:55
7. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 24:05 + 4:46
8. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 24:27 + 5:08
9. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 24:41 + 5:22
10. Wetzel Niklas DE031076 SV Robotron Dresden 24:53 + 5:34
11. Vokurka Tonda TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:12 + 8:53
12. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 28:17 + 8:58
13. Höbig Felix SV Bad Düben 31:55 + 12:36
14. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 32:48 + 13:29
15. Mühlstädt Lennart DE037024 SV Robotron Dresden 33:55 + 14:36
16. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 36:08 + 16:49
17. Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 41:10 + 21:51
18. Bukvic Kryštof TUV0802 C SOK TJ Turnov 48:39 + 29:20
19. Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:17 + 37:58
Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Škorpil Marek HOR0901 TJ Jiskra Hořice DISK
H10L
3.10 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 20:15
2. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 23:24 + 3:09
3. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 23:58 + 3:43
4. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 25:55 + 5:40
5. Trávníček Lukáš VLI0704 C Slavia Liberec orienteering 28:09 + 7:54
6. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 28:36 + 8:21
7. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 28:51 + 8:36
8. Šťastný Radek CHA0704 C OK Chrastava 29:28 + 9:13
9. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 29:31 + 9:16
10. Novotný Dalibor VLI0808 C Slavia Liberec orienteering 29:53 + 9:38
11. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 31:59 + 11:44
12. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 32:35 + 12:20
13. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:15 + 13:00
14. Vokurka Vašek TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:49 + 13:34
15. Saupe Emil DE038311 Post SV Dresden 34:01 + 13:46
16. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 38:02 + 17:47
Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha DISK
H12
2.65 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štefan Jan STH0500 C SK Studenec 21:40
2. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 24:38 + 2:58
3. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 25:55 + 4:15
4. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 26:25 + 4:45
5. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:02 + 5:22
6. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 27:13 + 5:33
7. Saupe David DE036406 Post SV Dresden 27:45 + 6:05
8. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:46 + 6:06
9. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 29:08 + 7:28
10. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 30:09 + 8:29
11. Paul Frederik DE047742 OL-Team Wehrsdorf 30:55 + 9:15
12. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:00 + 9:20
13. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 31:08 + 9:28
14. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 31:20 + 9:40
15. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 31:31 + 9:51
16. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:51 + 11:11
17. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 33:19 + 11:39
18. Pachnik Jedrzej STB0602 C TJ Stadion Nový Bor 34:42 + 13:02
19. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 36:01 + 14:21
20. Herrmann Josef OL-Team Wehrsdorf 40:05 + 18:25
21. Wittur Filip STB0500 C TJ Stadion Nový Bor 40:13 + 18:33
22. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 43:22 + 21:42
23. Lehner Severin DE017068 OLG Regensburg 45:40 + 24:00
24. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 45:43 + 24:03
25. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:41 + 25:01
26. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 61:40 + 40:00
H14
3.40 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:56
2. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:39 + 6:43
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:24 + 8:28
4. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:40 + 8:44
5. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 39:09 + 9:13
6. Mellan Jonáš TUR0308 C OOB TJ Turnov 39:45 + 9:49
7. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 40:51 + 10:55
8. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 41:17 + 11:21
9. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 42:18 + 12:22
10. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 43:23 + 13:27
11. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 43:59 + 14:03
12. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 44:17 + 14:21
13. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 44:49 + 14:53
14. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 46:15 + 16:19
15. Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 46:39 + 16:43
16. Paul Leopold DE047726 OL-Team Wehrsdorf 48:33 + 18:37
17. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 48:46 + 18:50
18. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 49:22 + 19:26
19. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 52:49 + 22:53
20. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:45 + 24:49
21. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 54:57 + 25:01
22. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:19 + 25:23
23. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 55:46 + 25:50
24. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 56:42 + 26:46
25. Matussek Valentin OL-Team Wehrsdorf 57:00 + 27:04
26. Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor 60:35 + 30:39
27. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 61:33 + 31:37
28. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 63:51 + 33:55
29. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 75:12 + 45:16
30. Seifert Karl DE047289 SV Robotron Dresden 85:53 + 55:57
31. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 96:48 + 66:52
32. Husák Aleš STB0402 C TJ Stadion Nový Bor 120:28 + 90:32
Weihnacht Julius DE047338 SV Robotron Dresden DISK
Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov DISK
Potměšil Matyáš TJN0204 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:53 + 52:57
H16
3.83 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 37:37
2. Sloma Grzegorz STB0103 C TJ Stadion Nový Bor 47:34 + 9:57
3. Lehner Benedikt DE017026 OLG Regensburg 48:33 + 10:56
4. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:09 + 14:32
5. Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 53:32 + 15:55
6. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 53:44 + 16:07
7. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 55:03 + 17:26
8. Vávra Pavel BOR0101 C OK Jiskra Nový Bor 56:47 + 19:10
9. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 66:39 + 29:02
10. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 71:16 + 33:39
11. Schmidt Phillipp DE025730 OL-Team Wehrsdorf 118:53 + 81:16
12. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 121:32 + 83:55
Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava DISK
Sýkora Adam TJN0203 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Kohl Christian DE036505 OL Team Pulsnitz DISK
H18
4.85 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Höck Kilian DE020095 SV Robotron Dresden 50:06
2. Gawlitza Franz DE031026 SV Robotron Dresden 52:32 + 2:26
3. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 73:54 + 23:48
4. Hänsel Ole DE019105 SV Lengefeld 90:49 + 40:43
5. Focker Leon DE013420 SSV Planeta Radebeul 101:24 + 51:18
6. Novák Jakub RUM0001 C ZOOB Rumburk 116:37 + 66:31
7. Waldhauser Vojtěch BOR0006 C OK Jiskra Nový Bor 143:48 + 93:42
8. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 155:07 + 105:01
H20
4.85 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 58:23
2. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 137:08 + 78:45
H21E
8.35 km, 29 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8885
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 83:36 9200
2. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 84:22 + 0:46 9121
3. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 92:02 + 8:26 8335
4. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 92:04 + 8:28 8332
5. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 92:13 + 8:37 8316
6. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 93:57 + 10:21 8139
7. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 97:26 + 13:50 7781
8. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 97:45 + 14:09 7749
9. Lehner Korbinian DE017034 OLG Regensburg 100:20 + 16:44
10. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 105:03 + 21:27 7001
11. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 106:28 + 22:52 6855
12. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 107:30 + 23:54 6749
13. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 109:20 + 25:44 6561
14. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 113:26 + 29:50 6141
15. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 114:22 + 30:46 6045
16. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 119:12 + 35:36 5550
17. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 119:29 + 35:53 5521
18. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 120:10 + 36:34 5451
19. Lehner Quirin DE017050 OLG Regensburg 129:28 + 45:52
20. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 141:41 + 58:05 3245
21. Richter Friedmar DE024401 USV TU Dresden 148:43 + 65:07
22. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 149:27 + 65:51 2449
23. Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 179:04 + 95:28 0
Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín DISK 0
Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava DISK 0
Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín DISK 0
H21AL
7.35 km, 26 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Grätsch Markus DE018545 USV TU Dresden 78:41
2. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 80:52 + 2:11
3. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 85:18 + 6:37
4. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:45 + 7:04
5. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 96:26 + 17:45
6. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 99:04 + 20:23
7. Richter Alexander DE024386 Post SV Dresden 99:38 + 20:57
8. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 107:21 + 28:40
9. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 110:14 + 31:33
10. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 110:24 + 31:43
11. Köberle Stephan DJK Adler Bottrop 116:16 + 37:35
12. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 116:40 + 37:59
13. Šimek Petr 79x8401 79X Žižkovský tygři 116:56 + 38:15
14. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 121:26 + 42:45
15. Třebický Vladimír DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka 129:03 + 50:22
16. Buhler Stefan DE013834 USV TU Dresden 137:51 + 59:10
17. Kálal Tomáš 79X8500 Žižkovský tygři 138:33 + 59:52
18. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 145:31 + 66:50
Rogalski Paul DE038692 USG Chemnitz DISK
Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec DISK
Patommel Jens DE029237 Post SV Dresden DISK
H21AK
4.73 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kalata Michal 88P MKS Paulinum Jelenia Góra 49:04
2. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:01 + 8:57
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 58:18 + 9:14
4. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 59:41 + 10:37
5. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 61:43 + 12:39
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 62:10 + 13:06
7. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:20 + 13:16
8. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:51 + 15:47
9. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 64:53 + 15:49
10. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 64:57 + 15:53
11. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:10 + 16:06
12. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 67:35 + 18:31
13. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 68:18 + 19:14
14. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 70:37 + 21:33
15. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:01 + 23:57
16. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 73:09 + 24:05
17. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:38 + 27:34
18. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 80:43 + 31:39
19. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 82:52 + 33:48
20. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:20 + 34:16
21. Petersohn Erik DE023627 Post SV Dresden 85:39 + 36:35
22. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:42 + 36:38
23. Kunc Štěpán TJN8449 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 95:19 + 46:15
24. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 98:57 + 49:53
25. Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 112:34 + 63:30
26. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 116:49 + 67:45
27. Juren Lukáš LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 128:04 + 79:00
28. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 131:35 + 82:31
Dittmann Robert SSV Planeta Radebeul 61:14 + 12:10
H35
6.28 km, 25 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 71:53
2. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 74:10 + 2:17
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:09 + 6:16
4. Schöne André OL-Team Wehrsdorf 80:28 + 8:35
5. Härtelt Daniel DE019163 OLV Potsdam 84:31 + 12:38
6. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 85:50 + 13:57
7. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 86:26 + 14:33
8. Wetzel Hendryk DE028370 SV Robotron Dresden 90:41 + 18:48
9. Golinowski Pawel 1VP HKS Azymut Mochy 95:05 + 23:12
10. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 95:24 + 23:31
11. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 99:14 + 27:21
12. Sickert Frank DE022611 SSV Planeta Radebeul 106:40 + 34:47
13. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 108:06 + 36:13
14. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 109:14 + 37:21
15. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 118:24 + 46:31
16. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 119:29 + 47:36
17. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 119:41 + 47:48
18. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 124:13 + 52:20
19. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 144:17 + 72:24
20. Kučera Martin LTP6500 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 146:35 + 74:42
21. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 154:40 + 82:47
22. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 190:41 + 118:48
Kautský Jiří 9BC8200 NNN DISK
H40
5.53 km, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 63:17
2. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 64:18 + 1:01
3. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:28 + 9:11
4. Löhning Michael DE017456 USV TU Dresden 74:15 + 10:58
5. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 78:01 + 14:44
6. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 78:10 + 14:53
7. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 79:23 + 16:06
8. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 79:49 + 16:32
9. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:00 + 17:43
10. Sickert Rene DE022637 OL-Team Wehrsdorf 82:03 + 18:46
11. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 83:13 + 19:56
12. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 85:03 + 21:46
13. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 86:30 + 23:13
14. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:01 + 23:44
15. Adorján Péter DE010038 Berliner TSC 87:05 + 23:48
16. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:09 + 25:52
17. Kaufmann Torsten DE029443 USV TU Dresden 90:54 + 27:37
18. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:44 + 29:27
19. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 92:50 + 29:33
20. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 93:52 + 30:35
21. Plesinski Mariusz 1DP indywidualnie 94:58 + 31:41
22. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 95:33 + 32:16
23. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 96:13 + 32:56
24. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 96:22 + 33:05
25. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 96:53 + 33:36
26. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:59 + 34:42
27. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 98:08 + 34:51
28. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 98:13 + 34:56
29. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 98:21 + 35:04
30. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 99:11 + 35:54
31. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 99:20 + 36:03
32. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 100:23 + 37:06
33. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 100:47 + 37:30
34. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 102:15 + 38:58
35. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 104:23 + 41:06
36. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 126:56 + 63:39
37. Paul Sebastian DE047718 OL-Team Wehrsdorf 131:42 + 68:25
38. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 137:10 + 73:53
39. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 139:17 + 76:00
40. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 140:23 + 77:06
41. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 159:57 + 96:40
H45
5.30 km, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mager Holger DE032016 Post SV Dresden 71:33
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 81:41 + 10:08
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:59 + 11:26
4. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 92:57 + 21:24
5. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 97:13 + 25:40
5. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 97:13 + 25:40
7. Wedlich Stefan TSV 1890 Ruppersdorf 99:47 + 28:14
8. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 102:48 + 31:15
9. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 104:43 + 33:10
10. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 106:34 + 35:01
11. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 107:19 + 35:46
12. Ehms Holger DE031985 SG LVB Leipzig 108:31 + 36:58
13. Würz Martin LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 111:01 + 39:28
14. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 111:16 + 39:43
15. Klose Sven DE015377 USV TU Dresden 112:08 + 40:35
16. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 114:08 + 42:35
17. Weinert Rolf DE028106 Post SV Dresden 114:55 + 43:22
18. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 115:32 + 43:59
19. Hockeborn Sven DE020110 SSV Planeta Radebeul 115:49 + 44:16
20. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 124:10 + 52:37
21. Hänsel Jörg DE019098 SV Lengefeld 124:24 + 52:51
22. Höhne Uwe DE020293 SG LVB Leipzig 126:07 + 54:34
23. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 126:18 + 54:45
24. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 131:57 + 60:24
25. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 132:16 + 60:43
26. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 138:13 + 66:40
27. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 142:02 + 70:29
28. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 146:22 + 74:49
29. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 151:48 + 80:15
30. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 182:42 + 111:09
Schmidt Henning DE025607 OL-Team Wehrsdorf DISK
Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov DISK
Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec DISK
Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava DISK
H50
4.30 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 49:19
2. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 54:13 + 4:54
3. Wichmann Rainer OLV Weimar 56:20 + 7:01
4. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 58:39 + 9:20
5. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 62:12 + 12:53
6. Große Veit DE030680 USG Chemnitz 64:30 + 15:11
7. Käding Bernd DE014600 Kaulsdorfer OLV Berlin 68:33 + 19:14
8. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 69:45 + 20:26
9. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:30 + 21:11
10. Böhme Gerd DE011317 USG Chemnitz 70:55 + 21:36
11. Winter Holm DE028552 SV Robotron Dresden 71:57 + 22:38
11. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 71:57 + 22:38
13. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 72:44 + 23:25
14. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 74:56 + 25:37
15. Rothkegel Thomas DE024980 Post SV Dresden 76:03 + 26:44
16. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 78:34 + 29:15
17. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:20 + 32:01
18. Paulsen Dirk DE033014 OL Team Pulsnitz 86:21 + 37:02
19. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:49 + 40:30
20. Müller Rico DE032868 USV TU Dresden 90:46 + 41:27
21. Juras Harald DE014535 OL Görlitz 92:27 + 43:08
22. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 119:09 + 69:50
23. Hoffmann Frank-Dieter DE045845 DAV Potsdam 148:02 + 98:43
Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Roßberg Veit DE024922 USG Chemnitz DISK
H55
4.30 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 58:34
2. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 62:59 + 4:25
3. Buhler Gerhard-Michael DE013826 USV TU Dresden 66:25 + 7:51
4. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 67:04 + 8:30
5. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:44 + 11:10
6. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 70:20 + 11:46
7. Fuchs Dietmar DE017927 Post SV Dresden 75:07 + 16:33
8. Kraemer Werner DE016044 Post SV Dresden 85:15 + 26:41
9. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 86:38 + 28:04
10. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:03 + 34:29
11. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 100:40 + 42:06
12. Schmutterer Peter DE025855 USV TU Dresden 113:09 + 54:35
13. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 177:35 + 119:01
Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport DISK
Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Berndt Peter Post-SV Chemnitz DISK
H60
3.85 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Männel Harald DE026275 OL-Team Wehrsdorf 58:26
2. Schote Gerd DE022017 OL-Team Wehrsdorf 66:26 + 8:00
3. Tonn Konrad DE027067 SSV Planeta Radebeul 69:39 + 11:13
4. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:30 + 12:04
5. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 78:55 + 20:29
6. Strobel Joachim DE029526 USV TU Dresden 110:44 + 52:18
7. Paschka Frank DE021879 SSV Planeta Radebeul 113:49 + 55:23
Janata Petr TJN5603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava DISK
H65
3.85 km, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 51:06
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 54:21 + 3:15
3. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 67:22 + 16:16
4. Michalek Janusz 1YP KOS Modrzew Skwierzyna 68:45 + 17:39
5. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 69:34 + 18:28
6. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 71:51 + 20:45
7. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 77:35 + 26:29
8. Busch Hans-Jürgen DE013925 Post SV Dresden 85:23 + 34:17
9. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 86:52 + 35:46
10. Bartkowiak Edward 55P4800 Grunwald Poznań 94:10 + 43:04
11. Krüger Holm DE016367 USV TU Dresden 101:56 + 50:50
12. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 110:46 + 59:40
13. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 143:32 + 92:26
14. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 145:44 + 94:38
Schoppe Peter HSG Merseburg DISK
H70
3.05 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Folprecht Eda TUR4301 C OOB TJ Turnov 52:30
2. Fillinger Helmut DE013165 SV IHW Alex 78 Berlin 52:45 + 0:15
3. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 53:37 + 1:07
4. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 54:50 + 2:20
5. Schindler Udo DE025392 SSV Planeta Radebeul 55:32 + 3:02
6. Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben 57:58 + 5:28
7. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 70:02 + 17:32
8. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:40 + 18:10
9. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 70:46 + 18:16
10. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 73:11 + 20:41
11. Klawun Kendray Werner George DE037545 Sachsen-Marathon 79:46 + 27:16
12. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 137:40 + 85:10
HDR
3.10 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 18:24
2. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 19:17 + 0:53
3. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 20:46 + 2:22
4. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 22:11 + 3:47
5. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 22:44 + 4:20
6. Hrůzek Jan BOR OK Jiskra Nový Bor 23:46 + 5:22
7. Trávníčková Eliška VLI1051 C Slavia Liberec orienteering 25:06 + 6:42
8. Nagyová Zuzana TJNxx21 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:12 + 8:48
9. Murswiek Jan 74C NER 27:49 + 9:25
10. Dethloff Victoria OL-Team Wehrsdorf 28:13 + 9:49
11. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 29:09 + 10:45
12. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 29:51 + 11:27
13. Bouda Jan TAP KOB TRETRA Praha 30:07 + 11:43
14. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 30:53 + 12:29
15. Štryncl Vilém 92X0800 Jizerky 30:54 + 12:30
16. Šťastná Barbora CHA0950 C OK Chrastava 33:27 + 15:03
17. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 33:35 + 15:11
18. Mager Maximilian Post SV Dresden 35:18 + 16:54
19. Golecká Magdalena BOR OK Jiskra Nový Bor 35:29 + 17:05
20. Mager Tadeus Post SV Dresden 35:56 + 17:32
21. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 38:18 + 19:54
22. Šašek Adam SOB0200 SOBSA 38:19 + 19:55
23. Prokopová Dorotka BOR0951 C OK Jiskra Nový Bor 38:23 + 19:59
24. Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 39:50 + 21:26
25. Löhning Lisa USV TU Dresden 41:10 + 22:46
26. Šňupárek Jan 74C NER 44:57 + 26:33
27. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 47:12 + 28:48
28. Groll Johann SSV Planeta Radebeul 52:04 + 33:40
29. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:10 + 33:46
30. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 53:25 + 35:01
31. Schöne Amalia OL-Team Wehrsdorf 58:29 + 40:05
32. Raisrová Štěpánka VLI1054 C Slavia Liberec orienteering 80:35 + 62:11
Raisrová Soňa VLI1250 C Slavia Liberec orienteering DISK
Bouda Jakub BOR0804 C OK Jiskra Nový Bor DISK
P
2.65 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Votava David 4HX7100 DSVJ 26:59
2. Rejman Josef BOR OK Jiskra Nový Bor 30:12 + 3:13
3. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 31:07 + 4:08
4. Krejčová Lucie ROU04 SKOB Roudnice nad Labem, 31:11 + 4:12
5. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 31:26 + 4:27
6. Vaňourková Jitka 31Z7250 Aktivit Nový Bor 31:49 + 4:50
7. Zaňka Tomáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 35:27 + 8:28
8. Nagy Josef TJNxx22 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:03 + 11:04
9. Nosek Daniel VSP0409 C USK Praha 38:34 + 11:35
10. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 39:19 + 12:20
11. Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 39:30 + 12:31
12. Nosek Jan VSP6710 USK Praha 39:31 + 12:32
13. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 39:34 + 12:35
14. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 39:41 + 12:42
15. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:51 + 13:52
16. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 41:44 + 14:45
17. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 44:03 + 17:04
18. Nosková Pavla VSP7261 C USK Praha 46:39 + 19:40
19. Boeck Thomas Kaulsdorfer OLV Berlin 47:01 + 20:02
20. Voigt Wolfgang DE033395 SV Lengefeld 47:42 + 20:43
21. Vilémová Denisa 74C NER 48:31 + 21:32
22. Höbig Antje DE034632 SV Bad Düben 48:47 + 21:48
23. Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 49:53 + 22:54
24. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 50:27 + 23:28
25. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:31 + 23:32
26. Hřivna Ondra 74C NER 51:54 + 24:55
27. Käding Kirsten Kaulsdorfer OLV Berlin 52:25 + 25:26
28. Matussek Jakob OL-Team Wehrsdorf 53:12 + 26:13
29. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 53:29 + 26:30
30. Lemnitzer Eberhard DE017208 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:42 + 28:43
31. Husáková Ilona STB TJ Stadion Nový Bor 57:52 + 30:53
32. Kohl Ina DE049037 OL Team Pulsnitz 57:59 + 31:00
33. Tymeš Jan BOR0106 C OK Jiskra Nový Bor 58:34 + 31:35
34. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 58:52 + 31:53
35. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 59:08 + 32:09
36. Hänsel Grit SV Lengefeld 60:20 + 33:21
37. Krejčí Ladislav ROU73 SKOB Roudnice nad Labem, 64:44 + 37:45
38. Novotný Jaromír VLI0300 C Slavia Liberec orienteering 65:20 + 38:21
39. Potměšil Šimon TJN0842 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:28 + 38:29
40. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 69:19 + 42:20
41. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 71:25 + 44:26
42. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 78:49 + 51:50
43. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 81:27 + 54:28
44. Nédvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 87:34 + 60:35
45. Lehner Ulrike DE039864 OLG Regensburg 88:04 + 61:05
46. Smejkalová Martina DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 108:31 + 81:32
Matussek Manja OL-Team Wehrsdorf DISK
T
4.58 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 50:33
2. Müller Philipp Post SV Dresden 50:37 + 0:04
3. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 63:01 + 12:28
4. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 64:37 + 14:04
5. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 67:43 + 17:10
6. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 73:53 + 23:20
7. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 74:59 + 24:26
8. Kaiser Martin VLI Slavia Liberec orienteering 76:53 + 26:20
9. Vokál Vojta CHA7900 C OK Chrastava 77:19 + 26:46
10. Mueller Kai Volkssport 79:19 + 28:46
11. Šňupárek Ondřej 74C NER 79:51 + 29:18
12. Saupe Kerstin Post SV Dresden 81:56 + 31:23
13. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 84:35 + 34:02
14. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 85:25 + 34:52
15. Tišer Robert VLI Slavia Liberec orienteering 88:48 + 38:15
16. Tišerová Iva VLI Slavia Liberec orienteering 93:15 + 42:42
17. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 108:18 + 57:45
18. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 108:50 + 58:17
19. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 110:14 + 59:41
20. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 110:26 + 59:53
21. Svoboda Lukáš 74C NER 113:05 + 62:32
22. Janák Jiří 74C NER 113:35 + 63:02
23. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 114:39 + 64:06
24. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 119:17 + 68:44
25. Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 120:02 + 69:29
26. Thoř Miloš TUV SOK TJ Turnov 123:42 + 73:09
27. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 127:57 + 77:24
28. Marková Hana LLI0450 B TJ Loko Liberec 130:45 + 80:12
29. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 147:15 + 96:42
Pavla Francke 74C NER DISK
Lenz Robin SV Weigsdorf DISK
Was Slawomir 74C NER DISK
Polgar Erika Volkssport Berlin DISK
Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec DISK
Schöne Katharina OL-Team Wehrsdorf DISK