Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.04.2017
Místo konání:
Frymburk - Ranč U Tří Anč
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Marta; 1:10000; ekv. 5 m; stav 2016
Ředitel závodu:
Stachová Alena - R3
Hlavní rozhodčí:
Rychtecký Josef - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R3
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D12
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 40:39
D14
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 22:20
2. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 24:39 + 2:19
3. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 26:25 + 4:05
4. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 26:46 + 4:26
5. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 28:36 + 6:16
6. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 29:19 + 6:59
7. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 30:23 + 8:03
8. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 40:38 + 18:18
9. Balková Markéta OPI Orientační sporty Písek 43:26 + 21:06
10. Přílepková Jana VTA0353 SC vebr-sport 63:58 + 41:38
11. Simonová Eliška OPI0351 Orientační sporty Písek 69:59 + 47:39
12. Fitrstová Ludmila OPI0451 Orientační sporty Písek 77:58 + 55:38
D16
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 26:47
2. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 28:53 + 2:06
3. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 32:53 + 6:06
4. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 40:20 + 13:33
5. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 45:12 + 18:25
6. Votíková Veronika VCB0154 OB České Budějovice 74:07 + 47:20
D18
3.00 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana VTA9951 SC vebr-sport 51:10
2. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 62:05 + 10:55
D21
3.50 km, 120 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 39:47 0
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 40:20 + 0:33 0
3. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 63:17 + 23:30 0
4. Pacovská Romana VTA8951 SC vebr-sport 68:10 + 28:23 0
D35
3.00 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 29:29
2. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 34:57 + 5:28
3. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 39:52 + 10:23
4. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 43:14 + 13:45
5. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 43:58 + 14:29
6. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 45:16 + 15:47
7. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 46:29 + 17:00
8. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 47:58 + 18:29
9. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 54:59 + 25:30
10. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 62:52 + 33:23
Maxerová Jana 67Z0002 neexistujcí DISK
D45
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 34:04
2. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 46:29 + 12:25
3. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 49:34 + 15:30
4. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 51:38 + 17:34
5. Zimmermannová Milena KRE6851 OOB TJ Sokol Křemže 53:49 + 19:45
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 55:05 + 21:01
7. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 60:23 + 26:19
D65
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 59:51
2. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 75:43 + 15:52
H10
1.70 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 14:47
2. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 16:54 + 2:07
3. Maxera Kryštof 67Z0001 neexistujcí 38:16 + 23:29
H12
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 30:14
2. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 40:26 + 10:12
H14
2.40 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 35:35
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 39:16 + 3:41
3. Žalud Jan VTA0401 SC vebr-sport 48:41 + 13:06
4. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 62:15 + 26:40
5. Mikuláš Jiří VCB0303 OB České Budějovice 85:13 + 49:38
H16
3.30 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 31:39
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 32:59 + 1:20
3. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 37:37 + 5:58
4. Neužil Vít OPI0103 Orientační sporty Písek 49:34 + 17:55
5. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 52:07 + 20:28
6. Valenta Adam OPI0102 Orientační sporty Písek 52:55 + 21:16
7. Lukeš Prokop VTA0201 SC vebr-sport 54:14 + 22:35
8. Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek 75:12 + 43:33
H18
3.70 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 62:30
H21
4.40 km, 195 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4454
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 37:00 4560
2. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 37:07 + 0:07 4546
3. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 39:34 + 2:34 4258
4. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 41:58 + 4:58 3976
5. Heřman Ondřej KRE9500 OOB TJ Sokol Křemže 43:37 + 6:37 3782
6. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 49:01 + 12:01 3147
7. Zámečník ml. Pavel 3VX9600 Zámečníci 55:44 + 18:44
8. Heřman Daniel KRE7100 OOB TJ Sokol Křemže 57:40 + 20:40 2130
9. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 69:37 + 32:37
H35
3.70 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 33:58
2. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 34:51 + 0:53
3. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 35:27 + 1:29
4. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 40:16 + 6:18
5. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 41:03 + 7:05
6. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 54:17 + 20:19
H45
3.30 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 35:45
2. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 37:25 + 1:40
3. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 38:55 + 3:10
4. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 41:49 + 6:04
5. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 50:49 + 15:04
6. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 81:56 + 46:11
H55
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 40:25
H65
2.60 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 61:16
HDR
2.50 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 31:34
2. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 31:55 + 0:21
3. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 44:31 + 12:57
HF
2.50 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 21:07
2. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 31:44 + 10:37
3. Minařík František VCB OB České Budějovice 50:48 + 29:41
4. MInařík Josef VCB OB České Budějovice 50:52 + 29:45
P
2.60 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Dominka SJH SJH Jindřichův Hradec 29:03
2. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 36:34 + 7:31
3. Vačlena Petr XXX7100 52:56 + 23:53
4. Blažková Markéta SJH SJH Jindřichův Hradec 66:15 + 37:12