Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Ivančice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Réna 2017
Ředitel závodu:
Ptáček Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10N
2.80 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Eva ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno 18:06
2. Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 18:14 + 0:08
3. Kubíková Kristýna RBK0851 C SK Radioklub Blansko 22:27 + 4:21
4. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 22:58 + 4:52
5. Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 24:57 + 6:51
6. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 28:47 + 10:41
7. Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 30:40 + 12:34
8. Sobotková Gabriela PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:07 + 13:01
9. Ondrová Amálie UBM0754 C MENISKOS Brno 34:31 + 16:25
10. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 42:17 + 24:11
Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast DISK
D10
1.80 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 19:31
2. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 21:06 + 1:35
3. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 22:37 + 3:06
3. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 22:37 + 3:06
5. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 25:02 + 5:31
6. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 52:12 + 32:41
D12
2.10 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 17:38
2. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 18:02 + 0:24
3. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 18:23 + 0:45
4. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 20:28 + 2:50
5. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 20:37 + 2:59
6. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 21:38 + 4:00
7. Weignerová Tereza 1XX0750 C MonteMe 29:05 + 11:27
8. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 29:09 + 11:31
9. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:48 + 12:10
10. Barnatová Magda ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno 30:40 + 13:02
11. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 31:02 + 13:24
12. Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 31:24 + 13:46
13. Desová Julie UBM0555 C MENISKOS Brno 38:01 + 20:23
14. Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 38:28 + 20:50
15. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 42:09 + 24:31
16. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 47:31 + 29:53
17. Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 96:08 + 78:30
D14
2.40 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 20:59
2. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 21:26 + 0:27
3. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 21:34 + 0:35
4. Pánková Klára ZBM0456 B SK Žabovřesky Brno 28:28 + 7:29
5. Čelechovská Radka UBM0451 C MENISKOS Brno 28:58 + 7:59
6. Bambuchová Rozálie C 29:50 + 8:51
7. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 30:14 + 9:15
8. Bambuch Lukáš C 32:01 + 11:02
9. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 32:24 + 11:25
D16
2.70 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 22:34
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 24:07 + 1:33
3. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 28:54 + 6:20
4. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 39:33 + 16:59
5. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 40:47 + 18:13
6. Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč 48:43 + 26:09
D18
3.20 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 35:37
2. Němcová Hana ZBM9957 C SK Žabovřesky Brno 62:56 + 27:19
3. Boučková Anna TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno 83:05 + 47:28
D21
4.10 km, 195 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8248
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 30:43 8750
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 30:57 + 0:14 8689
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 34:20 + 3:37 7799
4. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 36:28 + 5:45 7238
5. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 37:45 + 7:02 6901
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 38:59 + 8:16 6577
7. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 39:18 + 8:35 6494
8. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 39:36 + 8:53 6415
9. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 39:40 + 8:57 6397
10. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 41:26 + 10:43 5933
11. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 44:56 + 14:13 5013
12. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 45:47 + 15:04 4789
13. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 46:21 + 15:38 4640
14. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 46:32 + 15:49 4592
15. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 48:17 + 17:34 4132
16. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 48:23 + 17:40 4106
17. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:34 + 17:51 4057
18. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 48:58 + 18:15 3952
19. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 49:20 + 18:37 3856
20. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 50:42 + 19:59 3497
21. Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 53:03 + 22:20 2879
22. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 53:14 + 22:31 2831
23. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:50 + 23:07 2673
24. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 54:40 + 23:57 2454
25. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 58:57 + 28:14 1328
26. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 85:13 + 54:30 0
27. Smoradová Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové 86:33 + 55:50 0
28. Fučíková Katka 72Z9150 C 118:32 + 87:49
D21D
2.80 km, 125 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1648
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 34:13 1805
2. Kučerová Marie CHT8852 C OOB SK Chrast 37:15 + 3:02 1666
3. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 39:18 + 5:05 1573
4. Zedníková Michaela C 44:20 + 10:07
5. Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 44:34 + 10:21 1333
6. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:58 + 10:45 1315
7. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:43 + 11:30 1281
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 47:41 + 13:28 1191
9. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:31 + 14:18 1153
10. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 50:24 + 16:11 1068
11. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:46 + 25:33 641
12. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 60:30 + 26:17 608
13. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:28 + 27:15 564
14. Otrusinová Olga VBM8652 C VSK Mendelu Brno 63:19 + 29:06 479
D35
3.20 km, 165 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 30:46
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 33:48 + 3:02
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 35:57 + 5:11
4. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 36:29 + 5:43
5. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 37:49 + 7:03
6. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 38:18 + 7:32
7. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 39:02 + 8:16
8. Marvánová Klára NNN8050 C Neregistrovaní (NNN) 39:19 + 8:33
9. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 39:20 + 8:34
10. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:46 + 10:00
11. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 40:54 + 10:08
12. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 40:56 + 10:10
13. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 44:48 + 14:02
14. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 45:55 + 15:09
15. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 46:53 + 16:07
16. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 47:00 + 16:14
17. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 49:58 + 19:12
18. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 50:57 + 20:11
18. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 50:57 + 20:11
20. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 53:17 + 22:31
21. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 53:49 + 23:03
22. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 55:16 + 24:30
23. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 55:29 + 24:43
24. Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 90:29 + 59:43
25. Machová Jana VSP7754 C USK Praha 116:27 + 85:41
Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno DISK
Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno DISK
D45
2.60 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 27:35
2. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 28:26 + 0:51
3. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 31:26 + 3:51
4. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 32:37 + 5:02
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 33:17 + 5:42
6. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 33:28 + 5:53
7. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 33:53 + 6:18
8. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 34:09 + 6:34
9. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 34:50 + 7:15
10. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 34:56 + 7:21
11. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 39:33 + 11:58
12. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 41:07 + 13:32
13. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:12 + 13:37
14. Drábková Jitka TTR6951 C OOB Třebíč 43:20 + 15:45
15. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 57:04 + 29:29
16. Suchá Helena ABM6664 C KOB Moira Brno 63:52 + 36:17
D55
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 33:23
2. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:01 + 2:38
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 36:45 + 3:22
4. Fancová Jana C 38:29 + 5:06
5. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 41:36 + 8:13
6. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:56 + 11:33
7. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 45:04 + 11:41
8. Podhorská Věra CJI5252 C Fajn Club Jihlava 48:05 + 14:42
9. Oulická Hana TRT5350 C 65:14 + 31:51
Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno DISK
MS Bednář Tomáš C 28:10 +
H10
1.80 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 15:26
2. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 16:09 + 0:43
3. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 16:18 + 0:52
4. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 17:15 + 1:49
5. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 19:10 + 3:44
6. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 31:39 + 16:13
7. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 33:29 + 18:03
8. Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 37:39 + 22:13
9. Chmelík Robert ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno 38:21 + 22:55
Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno DISK
Mach David VSP0801 C USK Praha DISK
H10N
2.80 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 14:57
2. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:16 + 3:19
3. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 19:02 + 4:05
4. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:19 + 10:22
5. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 28:20 + 13:23
6. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:20 + 14:23
7. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 30:45 + 15:48
H12
2.10 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 15:01
2. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 16:00 + 0:59
3. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 16:51 + 1:50
4. Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 17:06 + 2:05
5. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 17:08 + 2:07
6. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 19:08 + 4:07
7. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 19:17 + 4:16
8. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 19:31 + 4:30
9. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 19:38 + 4:37
10. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 20:06 + 5:05
11. Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 24:02 + 9:01
12. Potužník Viktor SJH0504 B SJH Jindřichův Hradec 24:17 + 9:16
13. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 24:18 + 9:17
14. Šíma Daniel BBM0600 C BETA URSUS Orienteering 24:56 + 9:55
15. Lička Jakub VBM0503 C VSK Mendelu Brno 25:17 + 10:16
16. Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 25:32 + 10:31
17. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 26:02 + 11:01
18. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 26:46 + 11:45
19. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 32:00 + 16:59
20. Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 34:59 + 19:58
21. Novotný Jakub SJI0504 C OK Jihlava 41:57 + 26:56
22. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 42:14 + 27:13
23. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 47:16 + 32:15
24. Klieštík Petr NNN0602 C Neregistrovaní (NNN) 48:39 + 33:38
25. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 49:08 + 34:07
26. Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava 81:00 + 65:59
27. Martinkovič Šimon BBM0503 C BETA URSUS Orienteering 92:01 + 77:00
Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno DISK
Šmíd Jiří NNN0601 C Neregistrovaní (NNN) DISK
H14
2.70 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 21:28
2. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 22:15 + 0:47
3. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 24:54 + 3:26
4. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 25:59 + 4:31
5. Rada Štěpán ABM0404 B KOB Moira Brno 26:47 + 5:19
6. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 27:22 + 5:54
7. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 27:34 + 6:06
8. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 27:49 + 6:21
9. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 28:43 + 7:15
10. Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 36:11 + 14:43
11. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 36:43 + 15:15
12. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 36:57 + 15:29
13. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 40:54 + 19:26
14. Račanský Matěj TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno 43:12 + 21:44
15. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 44:58 + 23:30
16. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 48:24 + 26:56
17. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:21 + 35:53
H16
3.30 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 31:09
2. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 34:16 + 3:07
3. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 37:31 + 6:22
4. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 38:26 + 7:17
5. Musil Štěpán TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno 38:52 + 7:43
6. Novotný Vojtěch TTR0203 C OOB Třebíč 49:43 + 18:34
7. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 50:44 + 19:35
8. Drábek Vojtěch TTR0103 C OOB Třebíč 56:40 + 25:31
9. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 66:18 + 35:09
H18
3.50 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 43:30
2. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 47:44 + 4:14
3. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 50:12 + 6:42
4. Pastyřík Martin PZR9902 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:14 + 7:44
5. Brychta Jiří JHB0002 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:38 + 51:08
Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast DISK
H21
5.30 km, 250 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8212
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 34:26 8642
2. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 35:35 + 1:09 8371
3. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:40 + 2:14 8116
4. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 37:49 + 3:23 7845
5. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 37:55 + 3:29 7822
6. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 38:03 + 3:37 7790
7. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:38 + 4:12 7653
8. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 39:28 + 5:02 7456
9. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 39:56 + 5:30 7347
9. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 39:56 + 5:30 7347
11. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 40:19 + 5:53 7256
12. Adámek Filip ABM0101 A KOB Moira Brno 41:06 + 6:40 7072
13. Rajnošek Matěj BZR8801 C Bratrstvo Ždárských vrchů 41:26 + 7:00
14. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 41:50 + 7:24 6899
15. Drahokoupil Aleš CHT8501 C OOB SK Chrast 42:13 + 7:47 6809
16. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 42:30 + 8:04 6742
17. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 42:59 + 8:33 6628
18. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 43:16 + 8:50 6561
19. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 43:37 + 9:11 6479
20. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 44:04 + 9:38 6373
21. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 44:14 + 9:48 6334
22. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 44:23 + 9:57 6298
23. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 44:54 + 10:28 6177
24. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 45:46 + 11:20 5973
25. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 47:01 + 12:35 5678
26. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 47:48 + 13:22 5494
27. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:05 + 13:39 5427
28. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 49:58 + 15:32 4983
29. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 50:23 + 15:57 4885
30. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 50:25 + 15:59 4877
31. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 52:29 + 18:03 4390
32. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 53:10 + 18:44 4229
33. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 54:19 + 19:53 3959
34. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 54:37 + 20:11 3888
35. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 55:07 + 20:41 3770
36. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 55:47 + 21:21 3613
37. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 56:25 + 21:59 3464
38. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 57:32 + 23:06 3201
39. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 58:39 + 24:13 2938
40. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 61:25 + 26:59 2286
41. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:26 + 28:00 2047
42. Farinha Filipe 2YP8201 C 62:53 + 28:27
43. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 63:33 + 29:07 1784
44. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 64:23 + 29:57 1587
45. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:19 + 40:53 0
Moravec Štěpán SJI8101 C OK Jihlava DISK 0
Bouška Tomáš ABM9205 C KOB Moira Brno DISK 0
Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast DISK 0
Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H21D
3.50 km, 190 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1197
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 35:59 1386
2. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 37:47 + 1:48 1333
3. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 51:04 + 15:05 943
4. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 52:12 + 16:13 910
5. Bulvová Tereza CHT8854 C OOB SK Chrast 53:32 + 17:33 871
6. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 56:15 + 20:16 791
7. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:47 + 29:48 512
H35
4.00 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 29:07
2. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 29:38 + 0:31
3. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 31:35 + 2:28
4. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:46 + 2:39
5. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 32:15 + 3:08
6. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 34:47 + 5:40
7. Hendrych Martin SJI7828 C OK Jihlava 35:17 + 6:10
8. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 35:31 + 6:24
9. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 36:28 + 7:21
10. Klieštík Jiří NNN8001 C Neregistrovaní (NNN) 36:59 + 7:52
11. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 37:19 + 8:12
12. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 37:21 + 8:14
13. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 37:35 + 8:28
14. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 37:52 + 8:45
15. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 38:09 + 9:02
16. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 39:07 + 10:00
17. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 39:12 + 10:05
18. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 39:56 + 10:49
19. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 40:06 + 10:59
20. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 41:27 + 12:20
21. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 41:59 + 12:52
22. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 42:49 + 13:42
23. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 43:08 + 14:01
24. Novotný Jakub SJI7700 C OK Jihlava 44:19 + 15:12
25. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 44:33 + 15:26
26. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 45:17 + 16:10
27. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 45:37 + 16:30
28. Šarlej Marek TBM8104 C KOS TJ Tesla Brno 45:55 + 16:48
29. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 46:02 + 16:55
30. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 46:21 + 17:14
31. Weigner Radek 1XX7700 C MonteMe 46:36 + 17:29
32. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 48:14 + 19:07
33. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 48:31 + 19:24
34. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 49:13 + 20:06
35. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 50:21 + 21:14
36. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 52:35 + 23:28
37. Fiala Tomáš 72Z7700 C 53:22 + 24:15
38. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 53:41 + 24:34
39. Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 58:11 + 29:04
40. Adam Aleš TRT8100 C 58:52 + 29:45
41. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 60:40 + 31:33
42. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 63:02 + 33:55
43. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:25 + 50:18
H45
3.20 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 26:02
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 27:58 + 1:56
3. Klaška Jan C 29:45 + 3:43
4. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 29:49 + 3:47
5. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 31:32 + 5:30
6. Svoboda Petr ABM7124 C KOB Moira Brno 32:04 + 6:02
7. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:50 + 6:48
8. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 33:51 + 7:49
9. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 35:21 + 9:19
10. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 36:14 + 10:12
11. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 36:37 + 10:35
12. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:38 + 10:36
13. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 37:25 + 11:23
14. Beneš Martin SJI6900 C OK Jihlava 37:55 + 11:53
15. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:43 + 12:41
16. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 39:24 + 13:22
17. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:43 + 13:41
18. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 41:24 + 15:22
19. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 42:12 + 16:10
20. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 45:42 + 19:40
21. Fuchs Vladimír NNN6100 C Neregistrovaní (NNN) 47:15 + 21:13
22. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:41 + 26:39
23. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 55:30 + 29:28
24. Pánek Tomáš 3RX7000 C Žádný klub 61:38 + 35:36
25. Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 101:17 + 75:15
Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H55
2.60 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:06
2. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 24:32 + 0:26
3. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 24:47 + 0:41
4. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 26:14 + 2:08
5. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 27:31 + 3:25
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 28:12 + 4:06
7. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:51 + 4:45
8. Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 28:55 + 4:49
9. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 29:01 + 4:55
10. Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 30:28 + 6:22
11. Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 30:33 + 6:27
12. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 31:19 + 7:13
13. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 31:20 + 7:14
14. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 31:55 + 7:49
15. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 32:25 + 8:19
16. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 34:19 + 10:13
17. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 36:48 + 12:42
18. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 38:34 + 14:28
19. Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 40:18 + 16:12
20. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 41:34 + 17:28
21. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 42:24 + 18:18
H65
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 23:34
2. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 24:15 + 0:41
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 29:36 + 6:02
4. Blecha Ladislav TRT5100 C 30:45 + 7:11
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 34:08 + 10:34
6. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 39:08 + 15:34
7. Izdný Pavel SJI4600 C OK Jihlava 58:38 + 35:04
8. Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 71:04 + 47:30
9. Novotný Jan UBM4401 C MENISKOS Brno 99:47 + 76:13
Opálka Petr BBM C BETA URSUS Orienteering DISK
HDR
2.80 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlák Simon NNN C Neregistrovaní (NNN) 16:07
2. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 17:35 + 1:28
3. Škapa Jan C 18:13 + 2:06
4. Černý Ondřej SJI C OK Jihlava 19:11 + 3:04
5. Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 20:39 + 4:32
5. Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 20:39 + 4:32
7. Turzo Nela OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:49 + 4:42
8. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 21:50 + 5:43
9. Kvítková Kristýna UBM0854 C MENISKOS Brno 23:08 + 7:01
10. Holík Ondřej BBM0700 C BETA URSUS Orienteering 23:46 + 7:39
11. Podhorská Kateřina C 24:23 + 8:16
12. Boučková Elena CHT1151 C OOB SK Chrast 24:31 + 8:24
13. Stašková Sára ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno 24:32 + 8:25
14. Pařízek Jakub ZBM0903 C SK Žabovřesky Brno 24:37 + 8:30
14. Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 24:37 + 8:30
16. Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 25:38 + 9:31
17. Holíková Kristýna BBM1151 C BETA URSUS Orienteering 25:49 + 9:42
18. Podhorský Jáchym C 26:19 + 10:12
19. Stašková Sofie ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno 26:59 + 10:52
20. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 27:44 + 11:37
21. Kvítková Karolína UBM1052 C MENISKOS Brno 27:55 + 11:48
22. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 29:01 + 12:54
23. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 29:07 + 13:00
24. Musilová Anna C 29:14 + 13:07
25. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 29:45 + 13:38
26. Musilová Iva C 29:49 + 13:42
27. Veselý Matyáš SJH1103 C SJH Jindřichův Hradec 30:54 + 14:47
28. Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 31:39 + 15:32
29. Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 32:03 + 15:56
29. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 32:03 + 15:56
31. Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 32:41 + 16:34
32. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:55 + 16:48
33. Novotná Julie SJI0951 C OK Jihlava 33:17 + 17:10
34. Weigner Richard 1XX0900 C MonteMe 33:46 + 17:39
35. Pánek Matouš C 33:52 + 17:45
36. Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 33:57 + 17:50
37. Klieštiková Aneta C 35:13 + 19:06
38. Čechová Adéla VBM C VSK Mendelu Brno 37:00 + 20:53
39. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 37:05 + 20:58
40. Tomíčková Ivana 19X1350 C ESOX ODEI 37:10 + 21:03
41. Evstafeva Simona 84C1050 C Dolni Kounice 37:50 + 21:43
42. Sýkora Jan C 39:16 + 23:09
43. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:07 + 25:00
44. Brabec Lukáš ZBM1405 C SK Žabovřesky Brno 41:49 + 25:42
45. Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 C KOS TJ Tesla Brno 42:26 + 26:19
46. Bednář Antonín ZBM0909 C SK Žabovřesky Brno 44:14 + 28:07
47. Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 44:16 + 28:09
48. Cicvárek Lukáš C 44:34 + 28:27
49. Kroutilová Eliška ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno 44:48 + 28:41
50. Peřina Vojtěch NNN C Neregistrovaní (NNN) 48:10 + 32:03
51. Mudráková Natálie TBM C KOS TJ Tesla Brno 50:52 + 34:45
52. König Teodor ZBM1616 C SK Žabovřesky Brno 75:59 + 59:52
53. Bedore Emily C 81:47 + 65:40
54. Olah Hugo C 81:49 + 65:42
P
2.40 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 19:02
2. Toman Filip ABM9309 C KOB Moira Brno 19:06 + 0:04
3. Kyncl Tomáš C 19:30 + 0:28
4. Kvítek Franjo UBM8003 C MENISKOS Brno 19:42 + 0:40
5. Novotný Tomáš 8RC7702 C BZP 21:22 + 2:20
6. Sedlák Leo NNN C Neregistrovaní (NNN) 21:25 + 2:23
7. Račanský Martin TBM1700 C KOS TJ Tesla Brno 22:05 + 3:03
8. Turzo Iva OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:36 + 3:34
9. Kresta Aleš NNN C Neregistrovaní (NNN) 23:47 + 4:45
10. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 24:57 + 5:55
11. Jirásková Dora 4YX8000 C Marhule 25:13 + 6:11
12. Kraus Martin 61Z7100 C 25:32 + 6:30
13. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 26:13 + 7:11
14. Sýkorová Iva C 26:52 + 7:50
15. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 28:00 + 8:58
16. Mudráková Michaela TBM C KOS TJ Tesla Brno 28:37 + 9:35
17. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 28:53 + 9:51
18. Bednářová Anna ZBM0353 C SK Žabovřesky Brno 29:02 + 10:00
19. Evstafeva Jana 84C8050 C Dolni Kounice 30:18 + 11:16
20. Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 30:38 + 11:36
20. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 30:38 + 11:36
22. Dušková Radana C 31:23 + 12:21
23. Petříček Michal 4YX7900 C Marhule 31:24 + 12:22
24. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 31:34 + 12:32
25. Vojna Petr 63C7000 C Sobík team Brno 31:56 + 12:54
26. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 32:04 + 13:02
27. Fousková Leona RBK7452 C SK Radioklub Blansko 32:08 + 13:06
28. Vojna Tobiáš 63C0800 C Sobík team Brno 32:59 + 13:57
29. Vojnová Sofie 63C0550 C Sobík team Brno 33:23 + 14:21
30. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB Moira Brno 33:24 + 14:22
31. Králová Dana TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno 33:35 + 14:33
32. Goncalves Joao NNN C Neregistrovaní (NNN) 34:32 + 15:30
33. Kubíková Soňa RBK0050 C SK Radioklub Blansko 34:59 + 15:57
34. Buráň Zdeněk 9MX5800 C 36:44 + 17:42
35. Buráňová Hana 9MX7050 C 36:52 + 17:50
36. Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 37:39 + 18:37
37. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:30 + 25:28
38. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB Moira Brno 46:07 + 27:05
39. Carvalho Rodolfo NNN C Neregistrovaní (NNN) 48:41 + 29:39
40. Záděra David UBM7351 C MENISKOS Brno 53:55 + 34:53
41. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 53:56 + 34:54
42. Kvítková Kateřina UBM8152 C MENISKOS Brno 58:40 + 39:38