Výsledky závodu: Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Mariánské Lázně, plochá dráha
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Plochá dráha
Ředitel závodu:
Černý Libor
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R3
Stavitel tratí:
Bartoš Luděk - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Žádné protesty.
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10L
2.38 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritterová Lída 1BC0870 Ski klub Karlovy Vary 23:59
2. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 24:24 + 0:25
3. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem, 27:27 + 3:28
4. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 30:03 + 6:04
5. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 30:32 + 6:33
6. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 35:06 + 11:07
7. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 35:23 + 11:24
8. Hofmanová Anna LPM0851 OK Lokomotiva Plzeň 35:32 + 11:33
Brousilová Lucka PGP0650 SK Praga 23:09 +
D10C
1.35 km, 26 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 12:37
2. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 14:20 + 1:43
3. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 15:53 + 3:16
4. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 16:07 + 3:30
5. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 16:21 + 3:44
6. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 26:11 + 13:34
7. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 27:27 + 14:50
8. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 28:52 + 16:15
Peřinová Eliška SKV0770 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D12B
1.69 km, 22 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 13:32
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 14:07 + 0:35
3. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 14:24 + 0:52
4. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 14:32 + 1:00
5. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 14:45 + 1:13
6. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 15:21 + 1:49
7. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 15:23 + 1:51
8. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 16:32 + 3:00
9. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 17:01 + 3:29
10. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 17:25 + 3:53
11. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 19:00 + 5:28
12. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 19:17 + 5:45
13. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 20:25 + 6:53
14. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 22:09 + 8:37
15. Peřinová Zuzana SKV0570 TJ Slovan Karlovy Vary 24:18 + 10:46
16. Študlarová Zuzana SKV0572 TJ Slovan Karlovy Vary 27:43 + 14:11
Čáslavská Klára NEK0550 Nejdek Orienteering DISK
Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov DISK
D14B
1.88 km, 28 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 15:44
2. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 16:08 + 0:24
3. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 17:29 + 1:45
4. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 17:50 + 2:06
5. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 18:02 + 2:18
6. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 18:35 + 2:51
7. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 23:11 + 7:27
8. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 23:30 + 7:46
9. Kolovratová Adéla SKV0471 TJ Slovan Karlovy Vary 24:13 + 8:29
10. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 24:30 + 8:46
11. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 28:32 + 12:48
12. Šmejkalová Viktorie SKV0470 TJ Slovan Karlovy Vary 30:11 + 14:27
13. Nováčková Johanka SKV0472 TJ Slovan Karlovy Vary 32:10 + 16:26
D16B
1.95 km, 28 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 17:08
2. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 18:13 + 1:05
3. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 19:01 + 1:53
4. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 21:13 + 4:05
5. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 21:38 + 4:30
6. Turčinová Anna 1BC0270 Ski klub Karlovy Vary 42:12 + 25:04
Svobodová Barbora BFM0151 SKOB Frýdek - Místek DISK
D18B
2.18 km, 32 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 19:14
2. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 20:15 + 1:01
3. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 21:36 + 2:22
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 21:55 + 2:41
5. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 22:26 + 3:12
6. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 27:04 + 7:50
7. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 30:41 + 11:27
D21C
2.85 km, 42 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7654
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 19:49 8140
2. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 21:47 + 1:58 7429
3. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 21:53 + 2:04 7393
4. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 22:58 + 3:09 7001
5. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 23:13 + 3:24 6910
6. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 24:32 + 4:43 6434
7. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 24:35 + 4:46 6416
8. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 24:58 + 5:09 6277
9. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 25:24 + 5:35 6121
10. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:42 + 5:53 6012
11. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia Plzeň 25:43 + 5:54 6006
12. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 26:32 + 6:43 5711
13. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 26:53 + 7:04 5584
13. Horová Klára PGP8455 SK Praga 26:53 + 7:04 5584
15. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 29:18 + 9:29 4710
16. Kotrlová Janka 86S8950 Outsiterz Bratislava 29:20 + 9:31
17. Škvorová Barbora KAM9150 OK Kamenice 29:49 + 10:00 4523
18. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 30:03 + 10:14 4439
19. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 30:39 + 10:50 4222
20. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 31:38 + 11:49 3866
Štěpánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering DISK 0
Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
D35C
2.48 km, 46 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 20:36
2. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 20:37 + 0:01
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 22:27 + 1:51
4. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 22:33 + 1:57
5. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 23:14 + 2:38
6. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 23:43 + 3:07
7. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 24:56 + 4:20
8. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 25:40 + 5:04
9. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 26:27 + 5:51
10. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 26:38 + 6:02
11. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 26:42 + 6:06
12. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:33 + 7:57
13. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 29:24 + 8:48
14. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 29:31 + 8:55
15. Haková Magda PGP7651 SK Praga 29:36 + 9:00
16. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem, 29:49 + 9:13
17. Turčinová Kamila 1BC7570 Ski klub Karlovy Vary 31:08 + 10:32
18. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 31:27 + 10:51
19. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 33:09 + 12:33
20. Hajšmanová Gábina LPM7351 OK Lokomotiva Plzeň 33:24 + 12:48
21. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 33:27 + 12:51
D45C
1.95 km, 28 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 18:42
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 19:44 + 1:02
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 20:08 + 1:26
4. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 21:31 + 2:49
5. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 22:18 + 3:36
6. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 22:51 + 4:09
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 23:00 + 4:18
8. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 23:12 + 4:30
9. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 23:24 + 4:42
10. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 25:03 + 6:21
11. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 25:49 + 7:07
12. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 26:35 + 7:53
13. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 27:17 + 8:35
14. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 29:43 + 11:01
15. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 33:38 + 14:56
D55C
1.77 km, 26 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 17:27
2. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 20:02 + 2:35
3. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 21:15 + 3:48
4. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 21:47 + 4:20
5. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 21:55 + 4:28
6. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 24:01 + 6:34
7. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 24:07 + 6:40
8. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia Plzeň 25:05 + 7:38
Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja DISK
D65C
1.77 km, 26 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:24
H10L
2.38 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer David SKV0720 TJ Slovan Karlovy Vary 18:46
2. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 19:43 + 0:57
3. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 20:44 + 1:58
4. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 24:54 + 6:08
5. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 25:51 + 7:05
6. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 28:16 + 9:30
7. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 28:44 + 9:58
8. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 29:28 + 10:42
9. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 42:43 + 23:57
Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering DISK
Smolárik Jakub NEK1000 Nejdek Orienteering DISK
H10C
1.35 km, 26 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 10:40
2. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 11:19 + 0:39
3. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 11:39 + 0:59
4. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 12:46 + 2:06
5. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem, 13:07 + 2:27
6. Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš 15:22 + 4:42
7. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 15:27 + 4:47
8. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 16:56 + 6:16
9. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 18:39 + 7:59
10. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem, 18:52 + 8:12
11. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:48 + 10:08
12. Bejvančický Josef KRL0700 Kometa Kralovice 21:44 + 11:04
13. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 22:20 + 11:40
14. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 24:37 + 13:57
15. Blecha Adam KRL0801 Kometa Kralovice 31:27 + 20:47
16. Halík Libor MAS0700 KČT Aš 31:34 + 20:54
H12B
1.71 km, 22 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 12:01
2. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 12:35 + 0:34
3. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 12:53 + 0:52
4. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 13:00 + 0:59
5. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem, 13:20 + 1:19
6. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 15:08 + 3:07
7. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 15:13 + 3:12
8. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 15:59 + 3:58
9. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 16:24 + 4:23
10. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 17:16 + 5:15
11. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 17:48 + 5:47
12. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 18:11 + 6:10
13. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 21:48 + 9:47
14. Kulhánek Jáchym SKV0621 TJ Slovan Karlovy Vary 23:56 + 11:55
15. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 26:33 + 14:32
16. Rádl Mikeš SKV0520 TJ Slovan Karlovy Vary 29:03 + 17:02
17. Šmejkal Robert SKV0620 TJ Slovan Karlovy Vary 39:54 + 27:53
18. Vyskočil Jan SKV0622 TJ Slovan Karlovy Vary 42:01 + 30:00
Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H14B
2.18 km, 32 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 16:12
2. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 16:38 + 0:26
3. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 17:49 + 1:37
4. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 18:15 + 2:03
5. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 18:45 + 2:33
6. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 19:26 + 3:14
7. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 19:50 + 3:38
8. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 20:04 + 3:52
9. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 21:24 + 5:12
10. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 21:35 + 5:23
11. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 22:37 + 6:25
12. Kollár Nikolaj SKV0422 TJ Slovan Karlovy Vary 25:12 + 9:00
13. Novák Ondřej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 30:56 + 14:44
14. Pavlas Ondra SKV0420 TJ Slovan Karlovy Vary 34:14 + 18:02
H16B
2.48 km, 46 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 19:25
2. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 20:20 + 0:55
3. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 20:31 + 1:06
4. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 21:00 + 1:35
5. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 21:22 + 1:57
6. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 22:09 + 2:44
7. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 23:13 + 3:48
H18B
2.48 km, 46 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 24:08
H21C
3.33 km, 52 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7524
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 19:57 7595
2. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 20:13 + 0:16 7495
3. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 20:15 + 0:18 7482
3. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 20:15 + 0:18 7482
5. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 20:30 + 0:33 7389
6. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 20:56 + 0:59 7227
7. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 21:08 + 1:11 7152
8. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 21:17 + 1:20 7096
9. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 21:37 + 1:40 6972
10. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:55 + 1:58 6860
11. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 22:36 + 2:39 6605
12. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 22:47 + 2:50 6536
13. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 22:52 + 2:55 6505
14. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 23:09 + 3:12 6399
15. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 23:31 + 3:34 6262
16. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 24:12 + 4:15 6007
17. Vríčan Peter 36S8901 nereg. 25:18 + 5:21
18. Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 25:56 + 5:59 5359
19. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 26:12 + 6:15 5260
20. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 26:55 + 6:58 4992
21. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 27:16 + 7:19 4861
22. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 28:05 + 8:08 4556
23. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 32:24 + 12:27 2943
24. Vehovský Radek 69Z8900 Neregistrování - Vehovský 37:22 + 17:25
Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Vrabec Tomáš SCP OK Sparta Praha DISK
Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov DISK 0
H35C
2.85 km, 42 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 21:41
2. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 22:08 + 0:27
3. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 22:09 + 0:28
4. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 22:18 + 0:37
5. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 22:30 + 0:49
6. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 23:21 + 1:40
7. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 23:28 + 1:47
7. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 23:28 + 1:47
9. Ševčík Petr ONO SKOB Ostrov 23:37 + 1:56
10. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 23:39 + 1:58
11. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 23:41 + 2:00
12. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 24:06 + 2:25
13. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem, 24:10 + 2:29
14. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 24:14 + 2:33
15. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 24:15 + 2:34
16. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 24:29 + 2:48
17. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 24:35 + 2:54
18. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 24:40 + 2:59
19. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 24:48 + 3:07
20. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 24:50 + 3:09
21. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 24:58 + 3:17
22. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 25:07 + 3:26
23. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 26:28 + 4:47
24. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 26:55 + 5:14
25. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:57 + 5:16
26. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 27:22 + 5:41
27. Holík Jaromír NEJ7500 TJ Jiskra Nejdek 30:47 + 9:06
28. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem, 32:20 + 10:39
29. Skalský Roman 11C7500 Letci v akci 33:23 + 11:42
Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H45C
2.18 km, 32 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 17:06
2. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia Plzeň 17:13 + 0:07
3. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 17:57 + 0:51
4. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 18:09 + 1:03
5. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 18:11 + 1:05
6. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 18:39 + 1:33
7. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 18:46 + 1:40
8. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 18:56 + 1:50
9. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 19:19 + 2:13
10. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 19:58 + 2:52
11. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 21:19 + 4:13
12. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 21:21 + 4:15
13. Minchev Ivan MFP5700 VŠSK MFF UK Praha 23:21 + 6:15
14. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 23:28 + 6:22
15. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 23:37 + 6:31
16. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 25:30 + 8:24
17. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:31 + 9:25
Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H55C
1.95 km, 28 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 18:11
2. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 18:46 + 0:35
3. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 18:54 + 0:43
4. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 18:58 + 0:47
5. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 20:30 + 2:19
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 21:06 + 2:55
7. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:11 + 3:00
8. Janošík Lubomír KSH5901 OB Kašperské Hory 21:36 + 3:25
9. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:16 + 6:05
10. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:46 + 6:35
11. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 25:15 + 7:04
12. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 26:23 + 8:12
13. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia Plzeň 31:30 + 13:19
Hones Sepp 26A5400 HSV Ried DISK
Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha DISK
H65C
1.93 km, 30 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 18:55
2. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 19:24 + 0:29
3. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 22:03 + 3:08
4. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 25:36 + 6:41
5. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 27:14 + 8:19
6. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 29:53 + 10:58
Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
H70C
1.77 km, 26 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:45
2. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 23:13 + 6:28
3. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 25:37 + 8:52
4. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 27:45 + 11:00
HDR
2.38 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilmajer Michael NNN Neregistrovaní (NNN) 12:37
2. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 14:25 + 1:48
3. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 17:02 + 4:25
4. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 18:49 + 6:12
5. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 19:13 + 6:36
6. Blahutová Lucie MFP0950 VŠSK MFF UK Praha 19:27 + 6:50
7. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 19:58 + 7:21
8. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 22:34 + 9:57
9. Hofman Jakub LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 23:46 + 11:09
10. Ritter Jakub 1BC1020 Ski klub Karlovy Vary 24:49 + 12:12
11. Brabec Zdeněk MAS1001 KČT Aš 25:37 + 13:00
12. Černý Josef NNN Neregistrovaní (NNN) 26:28 + 13:51
13. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 27:38 + 15:01
14. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 29:12 + 16:35
15. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 31:13 + 18:36
16. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem, 69:55 + 57:18
P
1.79 km, 22 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havránek Štěpán NNN Neregistrovaní (NNN) 14:27
2. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 18:26 + 3:59
3. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 19:03 + 4:36
4. Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 20:44 + 6:17
5. Poláčková Šárka MFP0052 VŠSK MFF UK Praha 21:08 + 6:41
6. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 21:51 + 7:24
7. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 22:00 + 7:33
8. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:58 + 8:31
9. Štěpánová Michaela NNN9920 Neregistrovaní (NNN) 23:15 + 8:48
10. Stehlíková Kateřina LPM7750 OK Lokomotiva Plzeň 23:16 + 8:49
11. Dlabač Marek 1BC0322 Ski klub Karlovy Vary 23:31 + 9:04
12. Balejová Veronika KAM7270 OK Kamenice 23:41 + 9:14
13. Donda Jiří ONO SKOB Ostrov 24:15 + 9:48
14. McMahon Anežka 7LX0201 Mahoni 24:39 + 10:12
15. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 29:21 + 14:54
16. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem, 31:55 + 17:28
17. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem, 33:28 + 19:01
18. Prinzová Laděnka MLA MLOK Mariánské Lázně 35:35 + 21:08
Jarolímek Tomáš NNN8620 Neregistrovaní (NNN) DISK
T
2.35 km, 38 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rákos Adam MLA0121 MLOK Mariánské Lázně 25:02
2. Picka Jenda PVP7007 VSS Přírodověda Praha 27:28 + 2:26
3. Nováček Jan SKV6820 TJ Slovan Karlovy Vary 32:14 + 7:12
4. Váchová Ilona 1BC7770 Ski klub Karlovy Vary 37:46 + 12:44
5. Kavková Ráďa SCP8950 OK Sparta Praha 59:25 + 34:23
Kováč František MLA0120 MLOK Mariánské Lázně DISK