Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Swieradów – Zdrój -PL
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Mapa:
Swieradów-Zdrój
Ředitel závodu:
Pachnik Dariusz
Hlavní rozhodčí:
Szeliga Małgorzata
Stavitel tratí:
Pachnik Wojciech
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
0.98 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Lamačová BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 8:46
2. Barbora Chrástová STH0851 SK Studenec 9:32 + 0:46
3. Adéla Kocmanová BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 10:00 + 1:14
4. Karolína Novotná TUR0853 OOB TJ Turnov 11:13 + 2:27
5. Tereza Rejholcová BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 14:14 + 5:28
6. Sonia Szeliga STB0754 TJ Stadion Nový Bor 14:55 + 6:09
7. Viktorie Nováková RUM0751 ZOOB Rumburk 15:03 + 6:17
8. Julia Halewicz STB0753 TJ Stadion Nový Bor 16:00 + 7:14
9. Daniela Houžvičková TUR0751 OOB TJ Turnov 17:18 + 8:32
10. Marcelina Zawada STB0752 TJ Stadion Nový Bor 19:39 + 10:53
11. Matylda Ferbasová TUR0762 OOB TJ Turnov 51:58 + 43:12
D10L
0.97 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bára Heřmánková TUR0850 OOB TJ Turnov 17:57
1. Hanna Szczygieł 0 MKS MOS 17:57
3. Kateřina Houžvičková TUR0952 OOB TJ Turnov 19:37 + 1:40
4. Katrin Koudelková BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 22:05 + 4:08
5. Zofia Nowak 0 KS Hades 31:03 + 13:06
6. Justýna Baštová DOR0952 OK Dobříš 31:12 + 13:15
7. Ella Kalinová SPC0961 SPORTICUS team 31:51 + 13:54
Lisa Kalinová SPC1158 SPORTICUS team DISK
D12
1.31 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magdalena Kubecová STB0550 TJ Stadion Nový Bor 11:13
2. Barbora Novotná TUR0552 OOB TJ Turnov 11:42 + 0:29
3. Kristýna Matyášová CHA0555 OK Chrastava 11:49 + 0:36
4. Šárka Matěásková JIL0551 OK Jilemnice 11:54 + 0:41
5. Anna Banasiak 0 MKS MOS 12:07 + 0:54
6. Tereza Hájková TUV0558 SOK TJ Turnov 12:27 + 1:14
7. Michaela Novotná TUR0551 OOB TJ Turnov 12:52 + 1:39
8. Judita Mellanová TUV0559 SOK TJ Turnov 13:16 + 2:03
9. Kateřina Skácelová VLI0550 Slavia Liberec orienteering 13:55 + 2:42
10. Honorata Kowalczyk STB0651 TJ Stadion Nový Bor 14:08 + 2:55
11. Bára Štemberová TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:10 + 2:57
12. Viktorie Dušková TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:20 + 3:07
13. Karolina Zawada STB0552 TJ Stadion Nový Bor 14:25 + 3:12
14. Natalia Janczara 0 MKS MOS 15:29 + 4:16
15. Eliška Koudelková BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 15:40 + 4:27
16. Sára Lošťáková LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:54 + 4:41
17. Markéta Vamberová TUR0657 OOB TJ Turnov 16:31 + 5:18
18. Agata Maciejewska 0 MKS MOS 17:36 + 6:23
19. Katarzyna Rosłaniec 0 MKS MOS 21:04 + 9:51
20. Šárka Zoubková TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:52 + 12:39
21. Julia Milczarek 0 UKS Reflex 25:57 + 14:44
22. Wiktoria Kulka 0 UKS Orientpark.pl 27:21 + 16:08
23. Iga Mikołajczak 0 LKO 27:43 + 16:30
24. Natalia Markowska 0 LKO 31:02 + 19:49
25. Julia Prais 0 LKO 33:45 + 22:32
26. Aleksandra Golinowska 0 HKS Azymut Mochy 35:50 + 24:37
Oliwia Masłowska 0 MKS MOS DISK
D14
1.46 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Joanna Banasiak 0 MKS MOS 10:38
2. Lea Martanová VLI0555 Slavia Liberec orienteering 10:48 + 0:10
3. Alžběta Podrábská VLI0451 Slavia Liberec orienteering 11:06 + 0:28
4. Magdaléna Chrástová STH0551 SK Studenec 11:31 + 0:53
5. Soňa Pesničáková TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:40 + 1:02
6. Matylda Leśniak 0 UKS Kometa 11:43 + 1:05
7. Wiktoria Kowalczyk STB0450 TJ Stadion Nový Bor 11:45 + 1:07
8. Markéta Štefanová STH0550 SK Studenec 11:50 + 1:12
9. Emilia Piecek STB0351 TJ Stadion Nový Bor 12:07 + 1:29
10. Kateřina Nagyová TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:09 + 1:31
11. Adéla Skácelová VLI0454 Slavia Liberec orienteering 12:21 + 1:43
12. Hana Marková LLI0450 TJ Loko Liberec 12:24 + 1:46
13. Sofie Tomanicová CHA0450 OK Chrastava 12:32 + 1:54
14. Eliška Žejdlíková LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:33 + 1:55
15. Lea Andrlová VLI0453 Slavia Liberec orienteering 12:48 + 2:10
16. Joanna Mazurek 0 MKS MOS 13:02 + 2:24
17. Veronika Arnoštová DOR0455 OK Dobříš 13:05 + 2:27
18. Maria Nowak 0 KS Hades 13:20 + 2:42
19. Adéla Riedelová BOR0451 OK Jiskra Nový Bor 13:23 + 2:45
20. Ema Gottsteinová JIL0451 OK Jilemnice 13:46 + 3:08
21. Klaudia Sienicz 0 MKS MOS 13:54 + 3:16
21. Natálie Zaňková TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:54 + 3:16
23. Julie Baštová DOR0353 OK Dobříš 14:03 + 3:25
24. Weronika Szkudlarska 0 LKO 14:34 + 3:56
25. Weronika Graba 0 MKS MOS 14:40 + 4:02
26. Marie Šestáková VLI0452 Slavia Liberec orienteering 15:35 + 4:57
27. Veronika Mrkvičková TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:58 + 5:20
28. Kinga Jurdeczka 0 BUKOS 16:23 + 5:45
29. Wiktoria Kranc 0 UKS Reflex 16:43 + 6:05
30. Eliska Sveradova 0 ZOOB Rumburk 16:55 + 6:17
31. Tereza Čabanowa FYD0450 Jizerský klub OB Frýdlant 17:54 + 7:16
32. Amelia Banialis 0 UKS Reflex 18:41 + 8:03
33. Kaja Winiarska 0 MKS MOS 18:59 + 8:21
34. Nadia Spandel 0 UKS Reflex 19:25 + 8:47
35. Maja Zendran 0 LKO 28:04 + 17:26
D16
1.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anna Karlová JIL0352 OK Jilemnice 10:54
2. Jana Pekařová TUR0252 OOB TJ Turnov 11:22 + 0:28
3. Tereza Chrástová STH0251 SK Studenec 12:07 + 1:13
4. Magdaléna Rydlová TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:19 + 1:25
5. Adéla Rydlová TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:29 + 1:35
6. Míša Šklíbová TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:52 + 1:58
7. Zuzanna Gielec 0 UKS Orientuś 12:54 + 2:00
8. Agnieszka Mazurek 0 KOB Ústí nad Orlicí 12:55 + 2:01
9. Julia Nyga 0 UKS Kometa 13:16 + 2:22
10. Lucie Linková TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:25 + 2:31
11. Nina Jeřábková BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 13:54 + 3:00
12. Marie Podrábská VLI0251 Slavia Liberec orienteering 13:59 + 3:05
13. Lucie Brožková KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 14:12 + 3:18
14. Vendula Růžičková CHA0252 OK Chrastava 14:18 + 3:24
15. Anna Budská TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:38 + 3:44
16. Nicka Klaudia 0 ner 15:17 + 4:23
17. Adélka Lišková CHA0254 OK Chrastava 15:43 + 4:49
18. Aleksandra Becmer 0 WKS Śląsk 16:06 + 5:12
19. Martina Pavlová LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:21 + 5:27
20. Klaudia Smektała 0 BUKOS 17:36 + 6:42
21. Lidia Mejza 0 BUKOS 17:38 + 6:44
22. Weronika Marciniak 0 BUKOS 18:36 + 7:42
23. Małgorzata Płocharska 0 UKS Reflex 28:23 + 17:29
24. Aleksandra Płocharska 0 UKS Reflex 54:01 + 43:07
Aleksandra Ciura 0 WKS Śląsk DISK
Natalia Sobel 0 UKS Kometa DISK
D18
1.95 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Agnieszka Cych PHK9966 OK 99 Hradec Králové 13:26
2. Katarzyna Ciesiółka KUO0051 KOB Ústí nad Orlicí 13:53 + 0:27
3. Lucie Janoušková BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 13:57 + 0:31
4. Kateřina Kubecová BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 14:32 + 1:06
5. Rose Riby LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:35 + 1:09
6. Marta Jurczyk 0 UKS Sparta Czyżowice 15:20 + 1:54
7. Markéta Thořová TUR9952 OOB TJ Turnov 15:22 + 1:56
8. Lucie Poloprutská VLI9950 Slavia Liberec orienteering 16:43 + 3:17
9. Katarzyna Świca STB0099 TJ Stadion Nový Bor 18:45 + 5:19
10. Magdalena Mądra 0 WKS Śląsk 19:00 + 5:34
D20
2.05 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lucie Nováková BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 17:23 0
2. Natasza Nikitczenko 0 UKS Orientuś 18:08 + 0:45
Karolína Würzová FYD9852 Jizerský klub OB Frýdlant DISK 0
D21K
2.07 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Natálie Štemberová TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:46 0
2. Jana Kazdová SJC7752 Sportcentrum Jičín 22:39 + 2:53 0
D21L
2.36 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8276
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Marie Procházková KAM9554 OK Kamenice 15:56 8308
2. Kristýna Hlubučková KAM9551 OK Kamenice 15:58 + 0:02 8291
3. Klára Procházková LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 16:05 + 0:09 8230
4. Romana Mrázková SJC8351 Sportcentrum Jičín 16:36 + 0:40 7963
5. Kateřina Kašková CHA7850 OK Chrastava 16:42 + 0:46 7911
6. Karolína Staňová BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 16:43 + 0:47 7902
7. Natalia Ewiak 0 UKS Orientuś 16:46 + 0:50
8. Weronika Fortuniak 0 UKS Orientuś 17:55 + 1:59
9. Šárka Folbrechtová BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 17:57 + 2:01 7264
10. Štěpánka Kosová LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 18:00 + 2:04 7238
11. Zora Jelínková PGP8851 SK Praga 18:06 + 2:10 7187
12. Martina Valešová CHA9651 OK Chrastava 18:13 + 2:17 7126
13. Marta Vokurková TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:10 + 3:14 6635
14. Michaela Šákrová BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 19:13 + 3:17 6609
15. Ehlerová Jana Kolaja VLI8055 Slavia Liberec orienteering 20:06 + 4:10 6152
16. Klára Hrabánková PGP9654 SK Praga 20:10 + 4:14 6117
17. Dagmar Janečková EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 21:08 + 5:12 5617
18. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 21:18 + 5:22 5531
19. Markéta Kalinová SPC8259 SPORTICUS team 21:39 + 5:43 5350
20. Anna Würzová FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 23:15 + 7:19 4522
D35
1.94 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Justyna Zbroja-Nowak 0 KS Hades 16:56
2. Anna Rosłaniec 0 indywidualnie 19:46 + 2:50
3. Justyna Smektała 0 BUKOS 25:50 + 8:54
D40
1.84 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavla Heřmánková TUR7777 OOB TJ Turnov 13:19
2. Agnieszka Bultrowicz 0 KS Hades 13:27 + 0:08
3. Kateřina Městková VSP7650 USK Praha 13:33 + 0:14
4. Marie Podrábská VLI7451 Slavia Liberec orienteering 14:38 + 1:19
5. Marie Skácelová VLI7552 Slavia Liberec orienteering 14:49 + 1:30
6. Martina Bejvlová LME7350 SK Los Mělník 15:05 + 1:46
7. Kateřina Kameníková BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 15:33 + 2:14
8. Veronika Mellanová TUV7251 SOK TJ Turnov 15:41 + 2:22
9. Zuzana Krpatová LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 2:24
10. Klára Štefanová STH7752 SK Studenec 16:09 + 2:50
11. Karolína Houžvičková TUR7254 OOB TJ Turnov 16:27 + 3:08
12. Magdalena Hájková TUV7351 SOK TJ Turnov 16:32 + 3:13
13. Jana Kubecova STB7399 TJ Stadion Nový Bor 16:47 + 3:28
14. Hedvika Novotná TUR7454 OOB TJ Turnov 17:34 + 4:15
15. Monika Tučková BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 18:15 + 4:56
16. Marcela Žuková VLI7351 Slavia Liberec orienteering 18:35 + 5:16
17. Kristýna Pesničáková TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:52 + 5:33
18. Blanka Dejnožková TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:39 + 6:20
19. Petra Junková STH7451 SK Studenec 19:58 + 6:39
20. Iveta Janoušková BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 21:12 + 7:53
21. Markéta Nováková RUM7451 ZOOB Rumburk 26:07 + 12:48
Radka Mairichová TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D45
1.81 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrea Rejholcová BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 15:35
2. Marketa Neyrinck 0 USK Praha 15:39 + 0:04
3. Jana Marková LLI7152 TJ Loko Liberec 15:44 + 0:09
4. Iva Linková TUR6850 OOB TJ Turnov 16:12 + 0:37
5. Joanna Wysocka 0 MKS MOS 16:25 + 0:50
6. Anna Kurzyp 0 indywidualnie 16:43 + 1:08
7. Monika Úlehlová TAP6950 KOB TRETRA Praha 16:59 + 1:24
8. Kateřina Riby LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:16 + 1:41
9. Beata Polewka 0 UKS Kometa 17:41 + 2:06
10. Marie Nováková OKP6953 SK OK 24 Praha 18:15 + 2:40
11. Silvie Menclová VSP7050 USK Praha 18:33 + 2:58
12. Helena Picková TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:38 + 3:03
13. Hana Pokorná TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:35 + 8:00
D50
1.78 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jana Pávková BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 17:45
2. Ilona Hrabánková PGP6250 SK Praga 25:32 + 7:47
D55
1.64 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soňa Šípová BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 15:02
2. Hana Jiřištová JIL6052 OK Jilemnice 16:01 + 0:59
3. Deredos Nina 0 UKS Orientuś 18:32 + 3:30
4. Radana Jelínková PGP5851 SK Praga 21:32 + 6:30
5. Ivana Večeřová 0 OOB TJ Tatran Jablonec nad 22:21 + 7:19
D60
1.49 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivana Mrázková DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 14:40
2. Marie Bartoňová BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 18:13 + 3:33
D65
1.37 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marie Bednaříková Olga VLI5151 Slavia Liberec orienteering 23:12
D70
1.42 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Věra Nejezchlebová KAS4551 KOB Kamenický Šenov 29:50
H10
0.99 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ctibor Podrábský VLI0700 Slavia Liberec orienteering 9:03
2. Philip Riby LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:07 + 1:04
3. Kryštof Patka BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 14:12 + 5:09
4. Martin Mairich TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:07 + 6:04
5. Wiktor Kociuba 0 MKS MOS 16:01 + 6:58
6. Vítek Štembera TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:37 + 10:34
7. Tomasz Zieliński 0 KS Hades 22:17 + 13:14
8. Václav Vokurka TJN1000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:13 + 16:10
9. Antonín Vokurka TJN0800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:35 + 20:32
10. Jan Hyxa VLI0702 Slavia Liberec orienteering 32:24 + 23:21
H10L
0.97 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matouš Junek STH0801 SK Studenec 17:12
2. Eduard Žemlík TUV0901 SOK TJ Turnov 19:29 + 2:17
3. Jan Skácel VLI0901 Slavia Liberec orienteering 23:58 + 6:46
4. Marek Patka BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 34:15 + 17:03
5. Šimon Junek 0 SK Studenec 35:58 + 18:46
Antonín Havel TJN0813 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H12
1.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Mairich TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:44
2. Jędrzej Pachnik STB0602 TJ Stadion Nový Bor 10:50 + 0:06
3. Martin Dejnožka TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:18 + 0:34
4. Marek Maškarinec VLI0501 Slavia Liberec orienteering 11:50 + 1:06
5. Petr Heřmánek TUR0500 OOB TJ Turnov 11:52 + 1:08
6. Marek Rokos TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:27 + 1:43
7. Hugo Hoetzel JEN0503 OB Jenišovice 12:48 + 2:04
8. Michał Kurzyp 0 MKS MOS 14:05 + 3:21
9. Vojtěch Nejezchleb TUR0503 OOB TJ Turnov 14:27 + 3:43
10. Tymoteusz Bultrowicz 0 KS Hades 15:14 + 4:30
11. Artur Ważny 0 MKS MOS 16:57 + 6:13
12. Jan Dolejší STB0601 TJ Stadion Nový Bor 18:51 + 8:07
13. Gracjan Dwojak STB0604 TJ Stadion Nový Bor 19:14 + 8:30
14. Oskar Klefas 0 LKO 25:59 + 15:15
15. Patryk Dembiński 0 LKO 38:05 + 27:21
H14
1.81 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěj Tkáč TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:14
2. Stanisław Pachnik STB0303 TJ Stadion Nový Bor 12:00 + 0:46
3. Vojtěch Dejnožka TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:34 + 1:20
4. Łukasz Kołodziejczyk 0 UKS Kometa 12:37 + 1:23
5. Franciszek Łagoda 0 MKS MOS 12:40 + 1:26
6. Jonáš Mellan TUR0308 OOB TJ Turnov 12:45 + 1:31
7. Jakub Toborek 0 MKS MOS 13:22 + 2:08
8. Jakub Jończy 0 MKS Paulinum 13:32 + 2:18
9. Michał Towarek 0 UKS Kometa 13:43 + 2:29
10. Martin Husák CHA0300 OK Chrastava 14:18 + 3:04
11. Slávek Janoušek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 14:37 + 3:23
12. Jakub Zaleski 0 MKS Paulinum 14:53 + 3:39
13. Patryk Smektała 0 BUKOS 15:00 + 3:46
14. Jan Pokorný TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:01 + 3:47
15. Marek Bejvl LME0400 SK Los Mělník 15:19 + 4:05
16. Szymon Jurczak 0 MKS Paulinum 15:42 + 4:28
17. Tomáš Ekert VLI0302 Slavia Liberec orienteering 16:10 + 4:56
18. Bartłomiej Kołodziejczyk 0 UKS Kometa 16:51 + 5:37
19. Leopold Haslinger LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:02 + 5:48
20. Jakub Kochańczyk 0 UKS Kometa 17:15 + 6:01
21. Jan Šašek LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:39 + 6:25
22. Jakub Veselý BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 18:10 + 6:56
23. Mikołaj Plezia 0 MKS MOS 18:33 + 7:19
24. Jakub Hruška TJN0403 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:44 + 7:30
25. Nataniel Kędzierski 0 MKS MOS 19:02 + 7:48
26. Mateusz Reck 0 UKS Reflex 19:13 + 7:59
27. Adrian Sobiński 0 MKS Paulinum 19:41 + 8:27
28. Stepan Maskarinec VLI0304 Slavia Liberec orienteering 19:47 + 8:33
29. Jakub Žukov TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:41 + 10:27
30. Bartłomiej Dziedzina 0 UKS Reflex 24:51 + 13:37
31. Marcin Mejza 0 BUKOS 26:31 + 15:17
32. Dawid Kostka 0 UKS Reflex 33:21 + 22:07
H16
1.85 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Budský TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:38
2. Vít Štefan STH0202 SK Studenec 10:42 + 0:04
3. Stanisław Kurzyp 0 WKS Śląsk 10:52 + 0:14
4. Kryštof Hájek TUR0212 OOB TJ Turnov 11:00 + 0:22
5. Lukáš Link STH0205 SK Studenec 11:27 + 0:49
6. Grzegorz Słoma STB0103 TJ Stadion Nový Bor 11:33 + 0:55
7. Matyáš Růta TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:53 + 1:15
8. Grzegorz Bartos 0 UKS Orientuś 12:07 + 1:29
9. Dawid Muras 0 UKS Reflex 14:32 + 3:54
10. Bartosz Kukla 0 UKS Kometa 16:42 + 6:04
11. Filip Buława 0 UKS Kometa 16:44 + 6:06
12. Martin Adamec TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:55 + 6:17
13. Thomas Riby LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:28 + 7:50
14. Dawid Siniecki 0 BUKOS 21:44 + 11:06
H18
2.07 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piotr Rzeńca 0 UKS Orientuś 11:38
2. Mikołaj Krawczyński CHC0001 K.O.B. Choceň 11:55 + 0:17
3. Mateusz Rosłaniec CHC0002C K.O.B. Choceň 12:04 + 0:26
4. Johan Skalický KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 12:55 + 1:17
5. Bruno Deredos 0 UKS Orientuś 12:56 + 1:18
6. Jakub Czapliński CHC0003 K.O.B. Choceň 13:19 + 1:41
7. Mateusz Szwaja 0 UKS Kometa 13:41 + 2:03
H20
2.21 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Szymon Sosenko 0 WKS Śląsk 13:42
2. Maciej Lucerski 0 MKS Paulinum 13:58 + 0:16
3. Lukáš Paukert KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 15:31 + 1:49 0
4. Mateusz Lubak 0 WKS Śląsk 15:58 + 2:16
5. Michal Žukov TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:29 + 5:47 0
H21K
2.10 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2619
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jiří Bek CHA0103 OK Chrastava 14:04 2724
2. Ondřej Bek CHA9904 OK Chrastava 14:12 + 0:08 2700
3. Tomáš Křenek LLI8300 TJ Loko Liberec 15:42 + 1:38 2432
4. Tomasz Bernaś 0 WKS Śląsk 16:05 + 2:01
5. Lubomir Jirista JIL8802 OK Jilemnice 16:29 + 2:25 2292
6. Martin Posselt TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:37 + 4:33 1911
7. Petr Beránek BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 22:07 + 8:03 1285
H21L
2.59 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8919
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. David Procházka LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 14:03 9189
2. Jan Schulhof TUR8900 OOB TJ Turnov 14:39 + 0:36 8820
3. Jan Čermák LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 14:46 + 0:43 8748
4. Krzysztof Rzeńca 0 UKS Orientuś 14:50 + 0:47
5. Václav Komanec SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 14:52 + 0:49 8686
6. Martin Luštický TUR8700 OOB TJ Turnov 14:53 + 0:50 8676
7. Jan Mrázek SJC8102 Sportcentrum Jičín 14:58 + 0:55 8625
8. Piotr Paszyński 0 UKS Orientuś 15:03 + 1:00
9. Lukáš Kettner KAM9403 OK Kamenice 15:04 + 1:01 8563
10. Michal Argaláš TRI9301 TJ TŽ Třinec 15:05 + 1:02 8553
11. Eduard Šmehlík SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 15:26 + 1:23 8338
12. Petr Fodor TUR8103 OOB TJ Turnov 15:31 + 1:28 8286
13. Mateusz Dzioba 0 MKS Paulinum 15:33 + 1:30
14. Tomáš Kořínek BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 15:39 + 1:36 8204
15. Tomáš Rusý KAM9301 OK Kamenice 15:43 + 1:40 8163
16. Jakub Veselý BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 15:45 + 1:42
17. Martin Váňa TUR8401 OOB TJ Turnov 15:52 + 1:49 8071
18. Jan Grundmann LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 15:54 + 1:51 8050
19. Kryštof Karatsiolis TUR9901 OOB TJ Turnov 15:56 + 1:53 8030
20. Vít Šákr BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 16:13 + 2:10 7855
21. Pavel Klaška DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 16:23 + 2:20 7753
22. David Michek TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:34 + 2:31 7640
23. Tomasz Jurczyk 0 UKS Sparta Czyżowice 16:41 + 2:38
24. Milos Kafka LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 16:42 + 2:39 7558
24. Pavel Švadlena CHC7502 K.O.B. Choceň 16:42 + 2:39 7558
26. Matouš Karvánek BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 16:51 + 2:48 7466
27. Dan Pavlovec BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 16:52 + 2:49 7455
28. Jiří Kazda SJC8006 Sportcentrum Jičín 16:54 + 2:51 7435
28. Jan Pavlovec BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 16:54 + 2:51 7435
30. Adam Waněk LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 17:03 + 3:00 7342
31. Petr Kadavý CHA7800 OK Chrastava 17:05 + 3:02 7322
32. Pavel Žemlík TUV7135 SOK TJ Turnov 17:20 + 3:17 7168
33. Petr Pávek BOR9008 OK Jiskra Nový Bor 17:24 + 3:21 7127
34. Adam Hájek KAM9202 OK Kamenice 17:30 + 3:27 7065
35. Kamil Arnošt DOR7301 OK Dobříš 17:34 + 3:31 7024
36. Vojtěch Illner DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 17:41 + 3:38 6953
37. Pavel Janata TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:06 + 4:03 6696
38. Miroslav Kalina SPC8211 SPORTICUS team 18:09 + 4:06 6665
39. Jan Čechlovský CHA9300 OK Chrastava 18:20 + 4:17 6552
40. Jiří Martan VLI7300 Slavia Liberec orienteering 18:21 + 4:18 6542
41. Jakub Bílý LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:24 + 4:21 6511
42. Bartosz Szeliga 0 MKS Paulinum 18:30 + 4:27
43. Matěj Galbavý CHA0000 OK Chrastava 19:00 + 4:57 6142
44. Jaroslav Polák CHA7500 OK Chrastava 19:29 + 5:26 5845
45. Pavel Prucha BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 21:16 + 7:13 4747
46. Jan Kučerka LIT8002 KOB Litvínov 21:33 + 7:30 4572
47. Jura Janeček EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 21:37 + 7:34 4531
48. David Pustai TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:43 + 7:40 4470
49. Radim Klusáček BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 23:59 + 9:56 3074
50. Jan Vokurka TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:32 + 15:29 0
Lukáš Přinda VLI7701 Slavia Liberec orienteering DISK 0
H35
2.19 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mariusz Plesiński 0 HKS Azymut Mochy 12:23
2. Kamil Koblížek KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 13:08 + 0:45
3. Petr Junek STH7801 SK Studenec 14:12 + 1:49
4. Paweł Golinowski 0 HKS Azymut Mochy 14:20 + 1:57
5. Jan Balogh TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:32 + 2:09
Vojtěch Tomanica CHA7601 OK Chrastava +
H40
1.93 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Šesták VLI7403 Slavia Liberec orienteering 12:42
2. Karol Gmur 0 WKS Śląsk 12:53 + 0:11
3. Jiří Rydl TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:06 + 0:24
4. Marcin Ciszek 0 WKS Śląsk 13:59 + 1:17
5. Tomáš Chrást STH7401 SK Studenec 14:33 + 1:51
6. Petr Novák RUM7401 ZOOB Rumburk 14:35 + 1:53
7. Dušan Novotný TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:59 + 3:17
8. Jiří Dejnožka TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:04 + 3:22
8. Michal Rejholec BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 16:04 + 3:22
10. Jindřich Kocman BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 3:25
11. Miroslav Patka BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 16:10 + 3:28
12. Ondřej Nekvapil LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 17:06 + 4:24
13. Martin Posselt TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:07 + 4:25
14. Jan Hájek TUV7301 SOK TJ Turnov 18:37 + 5:55
15. Petr Maškarinec VLI7303 Slavia Liberec orienteering 19:19 + 6:37
16. Jan Štembera TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:47 + 7:05
17. Jan Šašek LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:41 + 8:59
18. Filip Vambera TUR7305 OOB TJ Turnov 29:10 + 16:28
H45
2.18 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Remigiusz Nowak 0 KS Hades 13:43
2. Ivan Vydra CHA6600 OK Chrastava 14:23 + 0:40
3. Michal Žejdlík LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:43 + 1:00
4. Marcin Szczygieł 0 MKS MOS 16:34 + 2:51
5. Ondřej Lisý VLI7100 Slavia Liberec orienteering 16:42 + 2:59
6. Dariusz Becmer 0 WKS Śląsk 16:57 + 3:14
7. Aleš Fürst LLI6801 TJ Loko Liberec 17:02 + 3:19
8. Piotr Jurczyk 0 UKS Sparta Czyżowice 17:05 + 3:22
9. Paweł Zieliński 0 KS Hades 17:44 + 4:01
10. Petr Bílý LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:46 + 4:03
11. Petr Pavel LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:51 + 4:08
12. Romuald Wysocki 0 MKS MOS 18:28 + 4:45
13. Libor Žukov VLI6803 Slavia Liberec orienteering 19:35 + 5:52
14. Boris Kovář LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:16 + 8:33
15. Noel Neyrinck 0 USK Praha 24:57 + 11:14
Krzysztof Wrzesiński 0 WKS Śląsk DISK
H50
1.84 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Remigiusz Widziewicz 0 WKS Śląsk 11:49
2. Jiří Žucha TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:23 + 4:34
3. Jan Picek TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:50 + 5:01
4. Petr Himmel OKP6500 SK OK 24 Praha 18:53 + 7:04
5. Boris Doškář BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 18:59 + 7:10
6. Martin Mellan TUV6304 SOK TJ Turnov 22:27 + 10:38
Mayk Wendisch 0 USV TU Dreden DISK
H55
1.82 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiri Švarc TUR6204 OOB TJ Turnov 13:45
2. Miloslav Průcha BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 14:18 + 0:33
3. David Hrabánek PGP6003 SK Praga 15:05 + 1:20
4. Pavel Hoidekr LLI5901 TJ Loko Liberec 16:12 + 2:27
5. Miloš Pávek BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 16:15 + 2:30
6. Dariusz Polewski 0 Jedynka Zdzieszowice 18:22 + 4:37
7. Miloš Eiselt LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:24 + 4:39
H60
1.69 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Horák TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:02
1. Marek Pietrusiński 0 KS Artemis 16:02
H65
1.76 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroslav Farář VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:45
2. Oldřich Přinda VLI5101 Slavia Liberec orienteering 16:18 + 0:33
3. Martin Jelínek PGP5103 SK Praga 16:44 + 0:59
4. Edward Bartkowiak 0 WKS Grunwald 17:10 + 1:25
5. Adam Bogulak 0 MKS Paulinum 17:57 + 2:12
6. Henryk Gliński 0 KS Artemis 18:07 + 2:22
7. Tomáš Babický RUM5001 ZOOB Rumburk 18:45 + 3:00
Jindřich Jakubec TUR4801 OOB TJ Turnov DISK
H70
1.47 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiří Pospíšil TUV4701 SOK TJ Turnov 14:32
2. Stanislav Nosál LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 16:51 + 2:19
3. Jiří Nejezchleba KAS4600 KOB Kamenický Šenov 17:15 + 2:43
4. Waldemar Pietkiewicz 0 indywidualnie 18:36 + 4:04
5. Jaroslav Křtěnský BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 20:49 + 6:17
HDR
0.97 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Katarzyna Ciszek 0 Wrocław 8:59
2. Vojtěch Votava VLI1201 Slavia Liberec orienteering 10:20 + 1:21
3. Vítek Lamač BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 10:34 + 1:35
4. Jakub Šašek LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:56 + 1:57
5. Sara Dżumaga 0 LKO 11:01 + 2:02
6. Kateřina Heřmánková TUR1152 OOB TJ Turnov 11:12 + 2:13
7. Franciszek Bultrowicz 0 KS Hades 11:31 + 2:32
8. Radek Kučerka 0 TJ Stadion Nový Bor 12:04 + 3:05
9. Deniska Duskova 0 OOB TJ Tatran Jablonec nad 12:24 + 3:25
10. Dutkiewicz Wiktoria 0 MKS Paulinum 13:52 + 4:53
11. Michalina Wysocka 0 MKS MOS 14:51 + 5:52
12. Adéla Kučerková STB1450 TJ Stadion Nový Bor 14:57 + 5:58
13. Antoni Pachnik 0 UKS Orientpark.pl 15:20 + 6:21
14. Nina Neyrinck 0 USK Praha 17:44 + 8:45
15. Piotr Golinowski 0 HKS Azymut Mochy 17:54 + 8:55
16. Tomsz Strączek 0 UKS Reflex 18:00 + 9:01
17. Lukáš Kocman BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 18:19 + 9:20
18. Bartosz Filipczak-Dudziak 0 LKO 18:48 + 9:49
19. František Kazda SJC1201 Sportcentrum Jičín 19:59 + 11:00
20. Emil Mrazek 0 Sportcentrum Jičín 20:09 + 11:10
21. Zuzanna Pietrowska 0 LKO 21:17 + 12:18
22. Zuzanna Andrzejak 0 LKO 21:22 + 12:23
23. Olga Balcerek 0 LKO 21:29 + 12:30
24. Maksymilian Łukaszyk 0 LKO 21:30 + 12:31
25. Alicja Waligóra 0 LKO 22:13 + 13:14
26. Andrzej Filipczak-Dudziak 0 LKO 22:30 + 13:31
27. Johana Šestáková VLI0853 Slavia Liberec orienteering 22:40 + 13:41
28. Krystof Junek 0 SK Studenec 24:20 + 15:21
29. Lenka Hanušová STB1350 TJ Stadion Nový Bor 28:38 + 19:39
30. Antonina Leśniak 0 UKS Orientpark.pl 35:57 + 26:58
31. Barbara Leśniak 0 UKS Orientpark.pl 36:04 + 27:05
P
1.78 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Katerina Patkova BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 17:15
2. Lenka Smutna 0 ner 19:27 + 2:12
3. Tomáš Zaňka TJNxxx1 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:37 + 2:22
4. Hana Maškarincová VLI7553 Slavia Liberec orienteering 19:38 + 2:23
5. Jan Wachnicki 0 indywidualnie 25:39 + 8:24
6. Anna Preis 0 LKO 26:10 + 8:55
7. Jana Baštová DOR7452 OK Dobříš 26:34 + 9:19
8. Jaroslav Bašta DOR7401 OK Dobříš 28:43 + 11:28
9. Bogumiła Świątkowska 0 MKS Paulinum 32:21 + 15:06
T
2.19 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukas Marek LLI9800 TJ Loko Liberec 15:47
2. Roman Ježowicz 0 Žižkovský tygři 19:05 + 3:18
3. Tomáš Koudelka BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 19:22 + 3:35
4. Michał Wachnicki 0 indywidualnie 19:24 + 3:37
5. David Votava 4HX7100 DSVJ 20:50 + 5:03
6. Lenka Dolejší STB7499 TJ Stadion Nový Bor 21:33 + 5:46
7. Romana Posseltová TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:21 + 8:34
8. Michaela Kalátová 0 ner 31:03 + 15:16
9. Damian Ćwięka 0 indywidualny 39:01 + 23:14
10. Miloslav Mencl VSP6505 USK Praha 52:58 + 37:11
Michael Pulc 0 ner DISK