Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.05.2017
Místo konání:
Chacholice (hřiště)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Martin - R3
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 15:56
2. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 18:19 + 2:23
3. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 18:56 + 3:00
4. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 19:19 + 3:23
5. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 19:39 + 3:43
6. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 21:35 + 5:39
7. Růžková Markéta LPU0758 OK Lokomotiva Pardubice 22:47 + 6:51
8. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 23:44 + 7:48
9. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 24:30 + 8:34
10. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 25:09 + 9:13
11. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 38:36 + 22:40
D10N
4.00 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 18:14
2. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:08 + 1:54
3. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:47 + 2:33
4. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 21:47 + 3:33
5. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:06 + 3:52
6. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 23:08 + 4:54
7. Valentová Kateřina LPU0852 OK Lokomotiva Pardubice 23:20 + 5:06
8. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:29 + 6:15
9. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 27:14 + 9:00
10. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 27:34 + 9:20
11. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 39:59 + 21:45
12. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 59:25 + 41:11
13. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 62:11 + 43:57
D12
3.10 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 22:51
2. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 26:18 + 3:27
3. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 29:18 + 6:27
4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 29:29 + 6:38
5. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:01 + 9:10
6. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:38 + 9:47
7. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 35:33 + 12:42
8. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 42:09 + 19:18
9. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 45:02 + 22:11
D14
3.70 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:15
2. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 30:28 + 0:13
3. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 33:10 + 2:55
4. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:36 + 6:21
5. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:33 + 9:18
6. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:36 + 9:21
7. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 41:16 + 11:01
8. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 44:28 + 14:13
9. Teclová Linda CTB0354 SK OB Chotěboř 53:17 + 23:02
10. Cibulková Veronika LPU0355 OK Lokomotiva Pardubice 60:50 + 30:35
11. Zbínová Aneta CTB0451 SK OB Chotěboř 65:06 + 34:51
D16
5.20 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 49:24
2. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:32 + 4:08
3. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 58:48 + 9:24
4. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 61:25 + 12:01
5. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 105:25 + 56:01
D18
6.10 km, 95 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 49:09
2. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 75:53 + 26:44
D21C
8.50 km, 120 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6533
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 54:48 7806
2. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 70:11 + 15:23 6330
3. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 79:13 + 24:25 5463
4. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 83:40 + 28:52 5036
5. Bolechová Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 86:46 + 31:58 4738
6. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 95:07 + 40:19
7. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 96:09 + 41:21 3838
8. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 97:34 + 42:46 3702
9. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 97:43 + 42:55 3687
10. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 102:13 + 47:25 3255
11. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 103:56 + 49:08 3091
12. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 117:20 + 62:32 1804
Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová DISK 0
D21D
5.50 km, 75 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2920
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 57:01 3013
2. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 59:35 + 2:34 2885
3. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 60:03 + 3:02 2862
4. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:39 + 4:38 2783
5. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 63:43 + 6:42 2680
6. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 66:48 + 9:47 2527
7. Kučerová Marie CHT8852 OOB SK Chrast 68:01 + 11:00 2467
8. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 68:04 + 11:03 2465
9. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 85:08 + 28:07 1618
10. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:01 + 30:00 1525
11. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 88:03 + 31:02 1474
12. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 94:09 + 37:08 1171
D35
6.10 km, 95 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:43
2. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:08 + 2:25
3. Valentová Zuzana LPU7853 OK Lokomotiva Pardubice 56:49 + 3:06
4. Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec 60:26 + 6:43
5. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 62:21 + 8:38
6. Marečková Kateřina OSN7550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:08 + 9:25
7. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 66:09 + 12:26
8. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 66:13 + 12:30
9. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 68:58 + 15:15
10. Ševčíková Pavla TBM7355 KOS TJ Tesla Brno 73:55 + 20:12
11. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 81:11 + 27:28
12. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 82:45 + 29:02
13. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 89:50 + 36:07
14. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:13 + 37:30
15. Izdná Petra DKP8051 Oddíl OB Kotlářka 92:50 + 39:07
16. Jindřichová Lenka SJI7550 OK Jihlava 97:47 + 44:04
17. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 98:33 + 44:50
D45
4.40 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 37:11
2. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 40:06 + 2:55
3. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 42:54 + 5:43
4. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 44:30 + 7:19
5. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 47:51 + 10:40
6. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 51:04 + 13:53
7. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 52:35 + 15:24
8. Benešová Marika 8AC7150 Klub dobré zprávy 55:25 + 18:14
9. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 56:08 + 18:57
10. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 58:37 + 21:26
11. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 60:09 + 22:58
12. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 60:46 + 23:35
13. Šaterová Monika SJI6551 OK Jihlava 65:15 + 28:04
14. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 66:05 + 28:54
15. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:33 + 30:22
16. Čermáková Šárka 5XC6950 SK Nepoměřice 68:44 + 31:33
17. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 69:28 + 32:17
18. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 72:44 + 35:33
19. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 73:56 + 36:45
20. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 76:23 + 39:12
21. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 77:46 + 40:35
Kosová Leona LPU7153 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D55
3.70 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 44:54
2. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 56:39 + 11:45
3. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 57:17 + 12:23
4. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 62:50 + 17:56
5. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 68:04 + 23:10
6. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 70:08 + 25:14
7. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 75:48 + 30:54
D65
2.80 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 49:29
2. Podhorská Věra CJI5252 Fajn Club Jihlava 51:20 + 1:51
H10
2.10 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 18:25
2. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 18:40 + 0:15
3. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 18:46 + 0:21
4. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:06 + 1:41
5. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 21:54 + 3:29
6. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:20 + 3:55
7. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 23:03 + 4:38
8. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 27:31 + 9:06
9. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 32:16 + 13:51
10. Nekvapil Lukáš LPU0705 OK Lokomotiva Pardubice 41:54 + 23:29
11. Frýba Matyáš SJI0700 OK Jihlava 45:51 + 27:26
H10N
4.00 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 17:36
2. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 17:53 + 0:17
3. Ševčík Filip TBM0802 KOS TJ Tesla Brno 18:05 + 0:29
4. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 19:02 + 1:26
5. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 20:10 + 2:34
6. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 21:44 + 4:08
7. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 25:43 + 8:07
8. Gregor Marek CTB0901 SK OB Chotěboř 25:46 + 8:10
9. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:21 + 8:45
10. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 28:04 + 10:28
11. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 31:27 + 13:51
12. Beran Antonín SJH1101 SJH Jindřichův Hradec 32:51 + 15:15
13. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 40:45 + 23:09
14. Emmer Matouš SJI1000 OK Jihlava 46:15 + 28:39
15. Škapa Jan CHT0901 OOB SK Chrast 55:47 + 38:11
H12
3.40 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 25:18
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 27:20 + 2:02
3. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 27:50 + 2:32
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 28:09 + 2:51
5. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 30:07 + 4:49
6. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 30:09 + 4:51
7. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 38:10 + 12:52
8. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 40:28 + 15:10
9. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 42:35 + 17:17
10. Černý Vojtěch SJI0603 OK Jihlava 43:24 + 18:06
11. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 56:01 + 30:43
12. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 70:38 + 45:20
13. Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč 75:53 + 50:35
Novotný Jakub SJI0504 OK Jihlava DISK
Ševčík Daniel TBM0508 KOS TJ Tesla Brno DISK
H14
4.40 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 31:59
2. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 32:14 + 0:15
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 35:05 + 3:06
4. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 36:06 + 4:07
5. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 36:43 + 4:44
6. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 38:17 + 6:18
7. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 41:24 + 9:25
8. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 43:38 + 11:39
9. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 45:49 + 13:50
10. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 53:10 + 21:11
11. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 58:37 + 26:38
12. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 71:31 + 39:32
Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast DISK
H16
6.30 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 46:17
2. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 49:12 + 2:55
3. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 58:06 + 11:49
4. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 58:54 + 12:37
5. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:39 + 13:22
6. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:20 + 18:03
7. Sitař Miroslav PZR0205 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:20 + 30:03
H18
7.20 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 48:31
2. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 67:05 + 18:34
3. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:11 + 20:40
4. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 86:31 + 38:00
5. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 92:54 + 44:23
H21C
12.70 km, 220 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7808
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 77:08 8027
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 77:11 + 0:03 8022
3. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 83:45 + 6:37 7376
4. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 84:47 + 7:39 7274
5. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 84:50 + 7:42 7269
6. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 86:56 + 9:48 7062
7. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 89:51 + 12:43 6775
8. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 91:38 + 14:30 6600
9. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 93:58 + 16:50 6370
10. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 93:59 + 16:51 6369
11. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 95:11 + 18:03 6251
12. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 97:04 + 19:56 6065
13. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 102:51 + 25:43 5496
14. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 109:28 + 32:20 4845
15. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 116:26 + 39:18 4160
16. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 120:54 + 43:46 3720
17. Randík Jan SOB8703 SOBSA 123:53 + 46:45 3427
18. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 125:56 + 48:48 3225
19. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 128:56 + 51:48 2930
20. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 135:53 + 58:45 2246
Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
MS Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 84:32 + 7:24 0
MS Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 86:36 + 9:28 0
H21D
7.20 km, 90 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1193
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalous Antonín KON7708 KOB Konice 54:57 1369
2. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 66:37 + 11:40
3. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 67:36 + 12:39 1134
4. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 70:45 + 15:48 1076
5. Bolech Filip LPU8602 OK Lokomotiva Pardubice 73:22 + 18:25 1028
6. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 82:27 + 27:30 859
7. Gonzalez de castilla Jose Pablo 11M8500 Go!Mez 82:47 + 27:50
8. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:59 + 28:02 850
9. Novotný Petr NNN Neregistrovaní (NNN) 86:48 + 31:51
10. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 90:15 + 35:18 715
11. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 98:21 + 43:24 565
H35
8.30 km, 140 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 57:06
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 57:59 + 0:53
3. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 63:51 + 6:45
4. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 67:51 + 10:45
5. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 67:55 + 10:49
6. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 69:10 + 12:04
7. Strejček Petr TBM7228 KOS TJ Tesla Brno 69:21 + 12:15
8. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 70:08 + 13:02
9. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 72:42 + 15:36
10. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 73:16 + 16:10
11. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 74:52 + 17:46
12. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 75:37 + 18:31
13. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 76:16 + 19:10
14. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 77:31 + 20:25
15. Novotný Jakub SJI7700 OK Jihlava 81:55 + 24:49
16. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 82:01 + 24:55
17. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 83:03 + 25:57
18. Šíma Pavel PZR7838 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:00 + 26:54
19. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 84:51 + 27:45
20. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:55 + 27:49
21. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 88:47 + 31:41
22. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 93:25 + 36:19
23. Vaněček Roman SJH7701 SJH Jindřichův Hradec 93:42 + 36:36
24. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 95:52 + 38:46
25. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 102:24 + 45:18
26. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 103:44 + 46:38
27. Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 105:12 + 48:06
28. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 117:01 + 59:55
29. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 123:55 + 66:49
30. Beneš Petr 8AC6700 Klub dobré zprávy 129:42 + 72:36
31. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 132:41 + 75:35
Kinšt David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec DISK
MS Leksa Robert CHT8002 OOB SK Chrast 97:47 + 40:41
H45
6.70 km, 145 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:18
2. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:21 + 3:03
3. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 53:51 + 3:33
4. Klaška Jan 54:59 + 4:41
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 55:57 + 5:39
6. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 56:30 + 6:12
7. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 57:16 + 6:58
8. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 61:56 + 11:38
9. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 62:34 + 12:16
10. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 62:36 + 12:18
11. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 63:22 + 13:04
12. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:02 + 14:44
13. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 66:40 + 16:22
14. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 66:58 + 16:40
15. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 67:03 + 16:45
16. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 68:55 + 18:37
17. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 69:33 + 19:15
18. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:22 + 20:04
19. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 70:45 + 20:27
20. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 71:59 + 21:41
21. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 72:26 + 22:08
22. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 72:40 + 22:22
23. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 73:15 + 22:57
24. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 77:45 + 27:27
25. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 85:24 + 35:06
26. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 89:51 + 39:33
27. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 106:53 + 56:35
28. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 113:21 + 63:03
29. Kos Radovan LPU7110 OK Lokomotiva Pardubice 119:38 + 69:20
Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
MS Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 67:53 + 17:35
H55
5.60 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 45:12
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 49:44 + 4:32
3. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 52:44 + 7:32
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:50 + 7:38
5. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:24 + 8:12
6. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 54:52 + 9:40
7. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 57:04 + 11:52
8. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 58:06 + 12:54
9. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 58:47 + 13:35
10. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 58:58 + 13:46
11. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 61:25 + 16:13
12. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 63:05 + 17:53
13. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 64:30 + 19:18
14. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 64:48 + 19:36
15. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 64:57 + 19:45
16. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 72:50 + 27:38
17. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 79:26 + 34:14
18. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 81:43 + 36:31
19. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 87:42 + 42:30
20. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 88:36 + 43:24
Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená DISK
H65
4.40 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 51:34
2. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 54:45 + 3:11
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 67:10 + 15:36
HDR
4.00 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžek Tomáš 19:02
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 19:18 + 0:16
3. Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 OK Jihlava 20:51 + 1:49
4. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 21:08 + 2:06
5. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 22:11 + 3:09
6. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 22:53 + 3:51
7. Šidlák Dominik JHB0801 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:54 + 3:52
8. Charouzová Hana 25:34 + 6:32
9. Strejček František TBM1120 KOS TJ Tesla Brno 25:57 + 6:55
10. Vaněčková Barbora 26:41 + 7:39
11. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 26:53 + 7:51
12. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 27:46 + 8:44
13. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 28:22 + 9:20
14. Valentová Veronika LPU1152 OK Lokomotiva Pardubice 28:28 + 9:26
15. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 29:13 + 10:11
16. Strejčková Klára TBM0880 KOS TJ Tesla Brno 29:32 + 10:30
17. Novotná Julie SJI0951 OK Jihlava 29:33 + 10:31
18. Slingr Václav 29:54 + 10:52
19. Horká M a T 31:47 + 12:45
20. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 32:17 + 13:15
21. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 32:19 + 13:17
22. Szablaturová Nela SJI0952 OK Jihlava 32:30 + 13:28
23. Drbalová Tereza 33:04 + 14:02
24. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 34:18 + 15:16
25. Kuhnová Šárka LPU OK Lokomotiva Pardubice 34:40 + 15:38
26. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 35:03 + 16:01
27. Jelínek Michal 35:10 + 16:08
28. Jelínek Simon 35:59 + 16:57
29. Emmer Tadeáš 36:06 + 17:04
30. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 36:07 + 17:05
31. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 36:15 + 17:13
32. Svitáková Ludmila SJH1152 SJH Jindřichův Hradec 37:34 + 18:32
33. Nouza Vítek SJH1104 SJH Jindřichův Hradec 38:38 + 19:36
34. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 25:09
35. Šímová Markéta PZR1350 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:25 + 25:23
36. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 46:16 + 27:14
37. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 46:23 + 27:21
38. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 46:36 + 27:34
39. Roubínková Zuzana 48:56 + 29:54
40. Podolská Martina 50:03 + 31:01
41. Matrasovi Maruška a Stěpánek 66:21 + 47:19
42. Nekvapilová Zuzana LPU1159 OK Lokomotiva Pardubice 67:20 + 48:18
43. Podolská Rozálie 67:32 + 48:30
44. Eichler Jonáš 87:03 + 68:01
45. Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast 87:05 + 68:03
46. Martinec Otakar 91:26 + 72:24
47. Eichler Hynek a Filip 95:45 + 76:43
P
3.60 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Vladimír 27:32
2. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:35 + 3:03
3. Pelc Michal EKP VŠTJ Ekonom Praha 31:31 + 3:59
4. Míchal Jiří SJH7802 SJH Jindřichův Hradec 32:03 + 4:31
5. Lehárová Iva 32:58 + 5:26
6. Ševčík Robert TBM7010 KOS TJ Tesla Brno 33:26 + 5:54
7. Návratil Ondřej 35:03 + 7:31
8. Kopenec Milan SJH7102 SJH Jindřichův Hradec 37:26 + 9:54
9. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 39:13 + 11:41
10. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 39:33 + 12:01
11. Kovačičová Kateřina 42:18 + 14:46
12. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 43:46 + 16:14
13. Brancuská Monika LPU1190 OK Lokomotiva Pardubice 44:13 + 16:41
14. Kalátová Michaela EKP8888 VŠTJ Ekonom Praha 44:34 + 17:02
15. Putina Jan 44:41 + 17:09
16. Sodomka Pavel CHT5102 OOB SK Chrast 44:45 + 17:13
17. Běloušek Pavel NNN8834 Neregistrovaní (NNN) 46:06 + 18:34
18. Frajová Kamila RUZ7950 TJ Růžená 46:11 + 18:39
19. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 47:52 + 20:20
20. Růžková Kamila LPU7560 OK Lokomotiva Pardubice 51:00 + 23:28
21. Polanský Pavel PZR6201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:13 + 24:41
22. Škapa Jiří CHT8003 OOB SK Chrast 53:14 + 25:42
23. Zoulíková Iveta 53:34 + 26:02
24. Szablatarová Kateřina 53:51 + 26:19
25. Nouzová Alena SJH7151 SJH Jindřichův Hradec 54:25 + 26:53
26. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 55:23 + 27:51
27. Ježková Ivana 57:13 + 29:41
28. Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 60:43 + 33:11
29. Stoklasová Markéta OSN7555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:44 + 35:12
30. Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 68:16 + 40:44
31. Buráňová Hana 9MX7050 BzB 68:20 + 40:48
32. Podolský Petr 74:31 + 46:59
33. Vamberová Pavla 11M8600 Go!Mez 75:42 + 48:10
34. Sobotková Helena PZR7550 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:51 + 57:19
35. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 87:42 + 60:10
36. Blažková Barbora 97:43 + 70:11
37. Málková Věra 99:30 + 71:58
Kovačičová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK