Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Dobříš - Vlaška
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Kazatelna
Ředitel závodu:
Arnošt Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R2
Stavitel tratí:
Bochenková Jana - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     MA     MB     N1     N2     P2     P5     T3     T6     ZA     ZB    
D10
2.68 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 21:16
2. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 22:17 + 1:01
3. Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:33 + 2:17
4. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 23:40 + 2:24
5. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 24:16 + 3:00
6. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 25:38 + 4:22
7. Kašparová Alžběta DOR0753 C OK Dobříš 26:20 + 5:04
8. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 26:47 + 5:31
9. Nováková Pavlína DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka 30:13 + 8:57
10. Mirčeva Tereza DOR0750 C OK Dobříš 30:14 + 8:58
11. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem, 32:00 + 10:44
12. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 32:23 + 11:07
13. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 32:38 + 11:22
14. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 32:51 + 11:35
15. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 34:01 + 12:45
16. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 35:50 + 14:34
17. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 37:27 + 16:11
18. Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 38:34 + 17:18
19. Jandová Eva DOR0752 C OK Dobříš 39:18 + 18:02
20. Bartáková Alžběta FSP0754 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:27 + 25:11
21. Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:27 + 27:11
22. Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 50:21 + 29:05
23. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 64:06 + 42:50
24. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 78:07 + 56:51
25. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 145:51 + 124:35
D10L
1.62 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švejdová Karolína ZVO0752 C OB SK Zvole 14:27
2. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 15:06 + 0:39
3. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 17:59 + 3:32
4. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 19:26 + 4:59
5. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 21:59 + 7:32
6. Vavřinová Johana HCE0751 C TJ Hostivice 23:10 + 8:43
7. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 24:22 + 9:55
8. Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice 24:39 + 10:12
9. Lampová Julie DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 24:57 + 10:30
10. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 26:18 + 11:51
11. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 26:42 + 12:15
12. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 26:54 + 12:27
13. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 28:16 + 13:49
14. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 29:09 + 14:42
15. Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 29:12 + 14:45
16. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 29:28 + 15:01
17. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 32:28 + 18:01
18. Dvořáková Alena DOR0854 C OK Dobříš 32:32 + 18:05
19. Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 37:19 + 22:52
20. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 45:40 + 31:13
21. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 57:42 + 43:15
D12
2.88 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 26:18
2. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 27:17 + 0:59
3. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 28:46 + 2:28
3. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 28:46 + 2:28
5. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 28:50 + 2:32
6. Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 29:12 + 2:54
7. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 30:38 + 4:20
8. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 30:53 + 4:35
9. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 30:59 + 4:41
10. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 35:52 + 9:34
11. Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 36:36 + 10:18
12. Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš 37:12 + 10:54
13. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 37:55 + 11:37
14. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 39:09 + 12:51
15. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 39:12 + 12:54
16. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 41:05 + 14:47
17. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 41:18 + 15:00
18. Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 41:38 + 15:20
19. Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 42:42 + 16:24
20. Priehodová Nela PGP0655 C SK Praga 43:57 + 17:39
21. Rendová Kateřina KAM0550 C OK Kamenice 53:04 + 26:46
22. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 53:28 + 27:10
23. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 54:26 + 28:08
24. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 56:37 + 30:19
25. Rážová Dorota PGP0653 C SK Praga 59:15 + 32:57
26. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 60:26 + 34:08
27. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 63:06 + 36:48
28. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 63:22 + 37:04
29. Dvořáková Veronika DOR0554 C OK Dobříš 63:48 + 37:30
30. Sotonová Šárka TAP0655 C KOB TRETRA Praha 65:34 + 39:16
31. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 73:44 + 47:26
32. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:18 + 51:00
33. Pangracová Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha 81:23 + 55:05
Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov DISK
D14
3.74 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 27:23
2. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 29:34 + 2:11
3. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 34:12 + 6:49
4. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 35:06 + 7:43
5. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 35:53 + 8:30
6. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 37:06 + 9:43
7. Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 37:14 + 9:51
8. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 37:17 + 9:54
9. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 37:51 + 10:28
10. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 37:58 + 10:35
11. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem, 40:22 + 12:59
12. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 41:02 + 13:39
13. Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 44:25 + 17:02
14. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 44:36 + 17:13
15. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 47:31 + 20:08
16. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 47:35 + 20:12
17. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 48:22 + 20:59
18. Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 49:17 + 21:54
19. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:13 + 22:50
20. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 50:16 + 22:53
21. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 51:06 + 23:43
22. Nekvasilová Tereza DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka 52:50 + 25:27
23. Neubauerová Anna DOR0456 C OK Dobříš 61:52 + 34:29
24. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 67:53 + 40:30
25. Berounská Adéla VSP0352 C USK Praha 68:11 + 40:48
26. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 104:40 + 77:17
D16
4.51 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 36:43
2. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 38:02 + 1:19
3. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 43:36 + 6:53
4. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 46:52 + 10:09
5. Petriláková Anežka DOR0251 C OK Dobříš 48:23 + 11:40
6. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 49:20 + 12:37
7. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 50:02 + 13:19
8. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 51:45 + 15:02
9. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 51:59 + 15:16
10. Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 52:45 + 16:02
11. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 53:14 + 16:31
12. Konopásková Martina DOR0252 C OK Dobříš 57:16 + 20:33
13. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 59:15 + 22:32
14. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 59:44 + 23:01
15. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 59:56 + 23:13
16. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C SK Praga 61:32 + 24:49
17. Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 64:00 + 27:17
18. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 69:19 + 32:36
19. Hončíková Markéta DOR0253 C OK Dobříš 70:42 + 33:59
20. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 83:39 + 46:56
21. Černá Aneta PGP0254 C SK Praga 100:22 + 63:39
Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice DISK
D18
6.07 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 60:51
2. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 61:20 + 0:29
3. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 61:22 + 0:31
4. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 66:32 + 5:41
5. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 67:41 + 6:50
6. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 71:41 + 10:50
7. Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 81:32 + 20:41
8. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 101:25 + 40:34
9. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 106:31 + 45:40
10. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem, 106:35 + 45:44
Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D21K
6.08 km, 150 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4687
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 51:59 5357
2. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 61:30 + 9:31 4587
3. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 63:50 + 11:51 4399
4. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 64:46 + 12:47 4323
5. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 66:26 + 14:27 4188
6. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 67:36 + 15:37 4094
7. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 73:00 + 21:01 3657
8. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 74:44 + 22:45 3517
9. Gottliebová Petra KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:44 + 36:45 2385
10. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:41 + 39:42 2146
11. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 99:07 + 47:08 1545
12. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 108:31 + 56:32 784
13. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:10 + 66:11 4
Hlaváčová Anna NNN9051 Neregistrovaní (NNN) DISK
D21L
8.41 km, 215 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7594
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 62:31 7997
2. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 64:23 + 1:52 7774
3. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 66:56 + 4:25 7468
4. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 68:26 + 5:55 7288
5. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 68:30 + 5:59 7280
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 70:39 + 8:08 7022
7. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 76:07 + 13:36 6367
8. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 78:08 + 15:37 6125
9. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 81:42 + 19:11 5697
10. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 82:03 + 19:32 5656
11. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 82:16 + 19:45 5630
12. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 82:44 + 20:13 5574
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 83:03 + 20:32 5536
14. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:41 + 21:10 5460
15. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 85:45 + 23:14 5212
16. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 86:21 + 23:50 5140
17. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 88:17 + 25:46 4908
18. Sheshikova Anastasia KAM9853 A OK Kamenice 89:29 + 26:58 4764
19. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 92:25 + 29:54 4413
20. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 92:56 + 30:25 4351
21. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 97:04 + 34:33 3855
22. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 98:20 + 35:49 3703
23. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:37 + 39:06 3310
24. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 106:04 + 43:33 2776
25. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 109:00 + 46:29 2424
26. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 117:11 + 54:40 1443
27. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 119:59 + 57:28 1108
28. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 148:01 + 85:30 0
D35K
4.55 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 50:04
2. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:49 + 2:45
3. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem, 53:00 + 2:56
4. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 54:36 + 4:32
5. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 55:28 + 5:24
6. Sotonová Jitka TAP7950 KOB TRETRA Praha 55:34 + 5:30
7. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 57:12 + 7:08
8. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 57:14 + 7:10
9. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 61:43 + 11:39
10. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 62:14 + 12:10
11. Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 63:18 + 13:14
12. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 64:22 + 14:18
13. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 66:20 + 16:16
14. Bradáčová Petra ROU7851 C SKOB Roudnice nad Labem, 67:03 + 16:59
15. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem, 67:53 + 17:49
16. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 70:46 + 20:42
17. Rážová Milena 99Z7650 Lísteček 72:27 + 22:23
18. Eiglerová Petra ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem, 80:07 + 30:03
19. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 88:47 + 38:43
20. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 93:09 + 43:05
21. Bažata Miroslava KAM7650 C OK Kamenice 145:35 + 95:31
D35L
6.93 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 53:57
2. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 58:23 + 4:26
3. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 65:54 + 11:57
4. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 66:32 + 12:35
5. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 67:53 + 13:56
6. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 70:38 + 16:41
7. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 70:57 + 17:00
8. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 73:46 + 19:49
9. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:18 + 21:21
10. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 77:12 + 23:15
11. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 81:19 + 27:22
12. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 81:26 + 27:29
13. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 81:49 + 27:52
14. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 84:16 + 30:19
15. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 84:42 + 30:45
16. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 85:25 + 31:28
17. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 86:10 + 32:13
18. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 88:02 + 34:05
19. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 89:07 + 35:10
20. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 90:14 + 36:17
21. Pánková Vendula 2SD7650 aassddfa faasddfasg 94:14 + 40:17
22. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 94:53 + 40:56
23. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 97:33 + 43:36
24. Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 97:52 + 43:55
25. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 99:32 + 45:35
26. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 106:01 + 52:04
27. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 109:07 + 55:10
28. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 110:14 + 56:17
29. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 117:52 + 63:55
Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno DISK
D45K
3.73 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 49:37
2. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 57:42 + 8:05
3. Rusá Lenka DCE6452 C KOB Dobřichovice 80:51 + 31:14
D45L
5.33 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:27
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 52:19 + 2:52
3. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 55:51 + 6:24
4. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 58:15 + 8:48
5. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:16 + 8:49
6. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:50 + 9:23
7. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 60:48 + 11:21
8. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 61:09 + 11:42
9. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 61:53 + 12:26
10. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 62:49 + 13:22
11. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 63:51 + 14:24
12. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:57 + 14:30
13. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 64:51 + 15:24
14. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 64:59 + 15:32
15. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 66:58 + 17:31
16. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 67:09 + 17:42
17. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 73:02 + 23:35
18. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 73:40 + 24:13
19. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 74:01 + 24:34
20. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 74:41 + 25:14
21. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 75:00 + 25:33
22. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 78:48 + 29:21
23. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem, 79:24 + 29:57
24. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 81:26 + 31:59
25. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 84:57 + 35:30
26. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 87:06 + 37:39
27. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 87:25 + 37:58
28. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 99:28 + 50:01
29. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 113:43 + 64:16
D55
4.66 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 51:22
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 53:42 + 2:20
3. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 54:40 + 3:18
4. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 57:14 + 5:52
5. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 57:20 + 5:58
6. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 58:32 + 7:10
7. Mašková Jana TUR5950 OOB TJ Turnov 61:01 + 9:39
8. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 64:46 + 13:24
9. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 68:09 + 16:47
10. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:01 + 17:39
11. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 69:34 + 18:12
12. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 71:17 + 19:55
13. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 73:23 + 22:01
14. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 76:51 + 25:29
15. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 77:23 + 26:01
16. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 81:39 + 30:17
17. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 88:06 + 36:44
18. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 90:43 + 39:21
19. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 99:27 + 48:05
D65
3.55 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 51:23
2. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 57:55 + 6:32
3. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 58:49 + 7:26
4. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 63:15 + 11:52
5. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 69:01 + 17:38
6. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 69:07 + 17:44
H10
2.68 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 20:06
2. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 20:24 + 0:18
3. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 21:09 + 1:03
4. Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 21:32 + 1:26
5. Kouřil Vojta KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:23 + 3:17
6. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 23:40 + 3:34
7. Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 24:09 + 4:03
8. Bažata Alberto KAM0702 C OK Kamenice 25:40 + 5:34
9. Vojkůvka Matěj DOR0804 C OK Dobříš 26:31 + 6:25
10. Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 26:36 + 6:30
11. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 26:49 + 6:43
12. Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 27:41 + 7:35
13. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 27:46 + 7:40
14. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem, 28:07 + 8:01
15. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 28:53 + 8:47
16. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 29:32 + 9:26
17. Španěl Filip DOR0704 C OK Dobříš 29:41 + 9:35
18. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 30:09 + 10:03
19. Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 32:27 + 12:21
20. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 34:30 + 14:24
21. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 34:36 + 14:30
22. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 43:34 + 23:28
23. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 45:33 + 25:27
24. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 49:20 + 29:14
25. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 50:02 + 29:56
26. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 50:24 + 30:18
27. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 51:29 + 31:23
28. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 53:51 + 33:45
29. Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 56:42 + 36:36
H10L
1.62 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 14:40
2. Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 14:44 + 0:04
3. Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:59 + 0:19
4. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 15:36 + 0:56
5. Král Samuel MFP0801 C VŠSK MFF UK Praha 16:07 + 1:27
6. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 18:49 + 4:09
7. Vozábal David PGP0904 C SK Praga 18:51 + 4:11
8. Bradáč Adam ROU0703 C SKOB Roudnice nad Labem, 19:12 + 4:32
9. Darmovzal Šimon PGP1001 C SK Praga 21:17 + 6:37
10. Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 22:43 + 8:03
11. Doležal Jakub DOR0807 C OK Dobříš 23:02 + 8:22
12. Kraus Hynek ZVO0801 C OB SK Zvole 23:40 + 9:00
13. Protiva Mikuláš TAP1100 C KOB TRETRA Praha 25:44 + 11:04
14. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 26:56 + 12:16
15. Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 28:15 + 13:35
16. Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 28:51 + 14:11
17. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 29:04 + 14:24
18. Vojkůvka Filip DOR0902 C OK Dobříš 29:29 + 14:49
19. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 31:52 + 17:12
20. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 32:15 + 17:35
21. Pilař František CEP0900 C Čepíci 37:22 + 22:42
22. Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 38:22 + 23:42
23. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 71:37 + 56:57
Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha DISK
Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice DISK
H12
2.98 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem, 24:08
2. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 26:02 + 1:54
3. Král Adam MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha 26:15 + 2:07
4. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 27:57 + 3:49
5. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 28:13 + 4:05
6. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 29:32 + 5:24
7. Jiras Jenda DOR0505 B OK Dobříš 31:16 + 7:08
8. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 32:34 + 8:26
9. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 33:17 + 9:09
10. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 34:03 + 9:55
11. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 34:11 + 10:03
12. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 34:58 + 10:50
13. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 37:17 + 13:09
14. Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 37:20 + 13:12
15. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 40:21 + 16:13
16. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 41:36 + 17:28
17. Tofel Šimon TAP0605 C KOB TRETRA Praha 42:16 + 18:08
18. Meier David VSP0606 C USK Praha 43:07 + 18:59
19. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 44:59 + 20:51
20. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 49:19 + 25:11
21. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 49:47 + 25:39
22. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 52:57 + 28:49
23. Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole 55:57 + 31:49
24. Hronza Štěpán DOR0501 C OK Dobříš 64:17 + 40:09
25. Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:18 + 42:10
26. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 69:10 + 45:02
27. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 69:15 + 45:07
28. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 70:15 + 46:07
29. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 70:58 + 46:50
30. Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 74:26 + 50:18
31. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 99:16 + 75:08
32. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 100:49 + 76:41
Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H14
4.69 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 34:48
2. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 36:00 + 1:12
3. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 40:01 + 5:13
4. Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 6:39
5. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 42:11 + 7:23
6. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 42:33 + 7:45
7. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 42:37 + 7:49
8. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 43:48 + 9:00
9. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 43:52 + 9:04
10. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 44:47 + 9:59
11. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 45:18 + 10:30
12. Černý Antonín TAP0402 B KOB TRETRA Praha 45:58 + 11:10
13. Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 47:51 + 13:03
14. Šácha Václav DOR0410 C OK Dobříš 48:43 + 13:55
15. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 49:05 + 14:17
16. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 49:07 + 14:19
17. Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha 88:59 + 54:11
18. Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 92:24 + 57:36
19. Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš 95:34 + 60:46
20. Hronza Jakub DOR0300 C OK Dobříš 96:28 + 61:40
21. Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 102:28 + 67:40
22. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 105:42 + 70:54
23. Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 143:18 + 108:30
Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice DISK
H16
6.27 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 40:36
2. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 40:53 + 0:17
3. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 42:03 + 1:27
4. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 1:44
5. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 48:13 + 7:37
6. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 48:21 + 7:45
7. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 50:42 + 10:06
8. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 51:19 + 10:43
9. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 52:14 + 11:38
10. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 52:23 + 11:47
11. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 52:59 + 12:23
12. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 55:32 + 14:56
13. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 55:56 + 15:20
14. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 58:24 + 17:48
15. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 58:26 + 17:50
16. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 61:08 + 20:32
17. Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 63:18 + 22:42
18. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 63:34 + 22:58
19. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 65:01 + 24:25
20. Víteček Jáchym DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka 67:52 + 27:16
21. Forst Antonín PGP0106 C SK Praga 71:43 + 31:07
22. Tesařík Jáchym DKP0106 C Oddíl OB Kotlářka 73:12 + 32:36
23. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 75:25 + 34:49
24. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 77:26 + 36:50
25. Brachtl Adam ZVO0102 C OB SK Zvole 84:34 + 43:58
26. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 88:07 + 47:31
27. Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 90:30 + 49:54
28. Borl Jaroslav KNC0102 C Sokol Kostelec n. Č. l. 95:19 + 54:43
29. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 101:21 + 60:45
30. Kraus Matěj ZVO0203 C OB SK Zvole 124:00 + 83:24
H18
7.76 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 49:59
2. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem, 60:19 + 10:20
3. Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 63:03 + 13:04
4. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 82:59 + 33:00
5. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 86:36 + 36:37
H20
8.96 km, 225 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 97:03 0
2. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:45 + 9:42 0
3. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 119:32 + 22:29 0
4. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 124:07 + 27:04 0
H21K
7.18 km, 150 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5668
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 51:11 5914
2. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 52:01 + 0:50 5822
3. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 53:57 + 2:46 5608
4. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 55:11 + 4:00 5472
5. Pangrác Ondřej MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha 57:30 + 6:19 5216
6. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 59:18 + 8:07 5018
7. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:47 + 9:36 4854
8. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:57 + 9:46 4836
9. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 61:19 + 10:08 4795
10. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 68:12 + 17:01 4036
11. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 70:04 + 18:53 3830
12. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:50 + 19:39 3745
13. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 72:22 + 21:11 3576
14. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 73:21 + 22:10 3467
15. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 73:32 + 22:21 3447
16. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 74:46 + 23:35 3311
17. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 76:18 + 25:07 3142
18. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 79:28 + 28:17
19. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 81:49 + 30:38 2533
20. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:08 + 33:57 2167
21. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 85:38 + 34:27 2112
22. Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga 95:44 + 44:33 997
23. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 100:44 + 49:33 445
24. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:45 + 54:34 0
H21L
11.33 km, 360 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8490
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 68:23 8791
2. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 69:12 + 0:49 8689
3. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 70:44 + 2:21 8498
4. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 71:13 + 2:50 8438
5. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 71:28 + 3:05 8407
6. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 74:24 + 6:01 8041
7. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 74:58 + 6:35 7970
8. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:01 + 6:38 7964
9. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 75:05 + 6:42 7956
10. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 75:18 + 6:55 7928
11. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 76:09 + 7:46 7822
12. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 76:11 + 7:48 7818
13. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 77:08 + 8:45 7700
14. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 77:21 + 8:58 7673
15. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 77:42 + 9:19 7629
16. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 79:28 + 11:05 7409
17. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 82:08 + 13:45 7076
18. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 82:32 + 14:09 7026
18. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 82:32 + 14:09 7026
20. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 82:59 + 14:36 6970
21. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 83:13 + 14:50 6941
22. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 84:51 + 16:28 6738
23. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 85:29 + 17:06 6659
24. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 86:08 + 17:45 6578
25. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 86:41 + 18:18 6509
26. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 87:32 + 19:09 6403
27. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 87:40 + 19:17 6386
28. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 88:10 + 19:47 6324
29. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 90:56 + 22:33 5979
30. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:04 + 22:41 5962
31. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:48 + 24:25 5746
32. Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia Plzeň 92:50 + 24:27 5742
33. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 93:44 + 25:21 5630
34. Aster Tomáš SLA9602 C SKOB Slaný 94:14 + 25:51 5567
35. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:35 + 26:12 5524
36. Neumann Petr PGP8705 C SK Praga 94:58 + 26:35 5476
37. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:29 + 27:06 5412
38. Hlaváč Jaroslav SPC9205 C SPORTICUS team 95:45 + 27:22 5378
39. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem, 96:30 + 28:07 5285
39. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 96:30 + 28:07 5285
41. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 97:30 + 29:07 5160
42. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:50 + 34:27 4495
43. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 103:04 + 34:41 4466
44. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 103:32 + 35:09 4408
45. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 118:17 + 49:54
46. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 122:31 + 54:08 2040
Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice DISK 0
Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha DISK 0
H35K
6.85 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 54:05
2. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:21 + 2:16
3. Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 56:51 + 2:46
4. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 66:59 + 12:54
5. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 73:28 + 19:23
6. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 78:13 + 24:08
7. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 79:14 + 25:09
8. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 87:52 + 33:47
9. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 99:09 + 45:04
10. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 101:33 + 47:28
11. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 104:45 + 50:40
12. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 112:36 + 58:31
13. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 133:38 + 79:33
H35L
9.27 km, 230 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 67:39
2. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 69:13 + 1:34
3. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 69:18 + 1:39
4. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 69:41 + 2:02
5. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 70:47 + 3:08
6. Melichar Jan DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka 77:04 + 9:25
7. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 77:54 + 10:15
8. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 78:06 + 10:27
9. Pompach Petr TAP7801 C KOB TRETRA Praha 78:31 + 10:52
10. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 78:57 + 11:18
11. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 82:08 + 14:29
12. Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 82:44 + 15:05
13. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:42 + 16:03
14. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 85:03 + 17:24
15. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 86:26 + 18:47
16. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 92:11 + 24:32
17. Bergl Tomáš TJP7801 C TJ Sokol Troja 93:49 + 26:10
18. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 101:59 + 34:20
19. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem, 102:00 + 34:21
20. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 102:56 + 35:17
21. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 103:17 + 35:38
22. Svoboda Jakub FSP7601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:17 + 38:38
23. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 109:50 + 42:11
24. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 111:34 + 43:55
25. Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 118:15 + 50:36
26. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 174:51 + 107:12
Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga DISK
H45K
5.90 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 58:08
2. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 68:45 + 10:37
3. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 76:31 + 18:23
4. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 77:16 + 19:08
5. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 80:54 + 22:46
6. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 84:56 + 26:48
7. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 88:36 + 30:28
8. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 89:16 + 31:08
9. Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 104:52 + 46:44
10. Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 109:52 + 51:44
H45L
8.32 km, 225 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 58:17
2. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 58:40 + 0:23
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 62:13 + 3:56
4. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 64:01 + 5:44
5. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 64:56 + 6:39
6. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 66:41 + 8:24
7. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 69:28 + 11:11
8. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 71:19 + 13:02
9. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 72:23 + 14:06
10. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 73:18 + 15:01
11. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 73:36 + 15:19
12. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 74:40 + 16:23
13. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:59 + 18:42
14. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 78:43 + 20:26
15. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 80:27 + 22:10
16. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 80:32 + 22:15
17. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 81:23 + 23:06
18. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 83:17 + 25:00
19. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 87:04 + 28:47
20. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 87:57 + 29:40
21. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 88:50 + 30:33
22. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 89:43 + 31:26
23. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 90:22 + 32:05
24. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 92:37 + 34:20
25. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 92:54 + 34:37
26. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 93:39 + 35:22
27. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 93:52 + 35:35
28. Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 98:36 + 40:19
29. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 99:27 + 41:10
30. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 103:53 + 45:36
31. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 104:32 + 46:15
32. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 105:07 + 46:50
33. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 107:58 + 49:41
34. Kubů Jaroslav OLP6701 C PSK Olymp Praha 111:05 + 52:48
35. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 130:10 + 71:53
36. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 135:15 + 76:58
H55
6.49 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 55:17
2. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 58:50 + 3:33
3. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 64:00 + 8:43
4. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 65:25 + 10:08
4. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 65:25 + 10:08
6. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 65:28 + 10:11
7. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 66:35 + 11:18
8. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 67:23 + 12:06
9. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:20 + 16:03
10. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:41 + 16:24
11. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 73:10 + 17:53
12. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 73:29 + 18:12
13. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 73:54 + 18:37
14. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 75:10 + 19:53
15. Marek Jan LBE6100 C TJ Lokomotiva Beroun 75:51 + 20:34
16. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 76:14 + 20:57
17. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 77:47 + 22:30
18. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov 81:39 + 26:22
19. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 88:06 + 32:49
20. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 93:32 + 38:15
21. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:14 + 46:57
22. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 110:09 + 54:52
23. Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 137:59 + 82:42
H65
4.66 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 50:35
2. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 51:14 + 0:39
3. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:40 + 3:05
4. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 55:11 + 4:36
5. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 55:55 + 5:20
6. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 56:25 + 5:50
7. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 58:44 + 8:09
8. Zelený Vladimír 4800 64:42 + 14:07
9. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 70:44 + 20:09
10. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 73:56 + 23:21
11. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 74:26 + 23:51
12. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 74:57 + 24:22
13. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 76:28 + 25:53
14. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 78:07 + 27:32
15. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 83:07 + 32:32
16. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:20 + 32:45
17. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 94:00 + 43:25
18. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 97:53 + 47:18
Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H75
3.70 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 52:08
2. Javůrek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě 63:56 + 11:48
3. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 82:00 + 29:52
4. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 86:29 + 34:21
5. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:16 + 38:08
Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Šerák Zdeněk MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov DISK
HDR
1.62 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 17:40
2. Rakovcová Zuzana 20:01 + 2:21
3. Švejda Jáchym ZVO0902 C OB SK Zvole 20:23 + 2:43
4. Kuchař Jan 21:33 + 3:53
5. Pangrácová Eva MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha 21:43 + 4:03
6. Lazar David RIC1001 C OB Říčany 22:35 + 4:55
7. Brodský Matěj NNN1001 Neregistrovaní (NNN) 23:37 + 5:57
8. Svoboda Filip NNN0700 Neregistrovaní (NNN) 23:39 + 5:59
9. Bartáková Eliška 23:41 + 6:01
10. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB TRETRA Praha 24:07 + 6:27
11. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 24:12 + 6:32
12. Preisler Kryštof 24:21 + 6:41
13. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 25:14 + 7:34
14. Král Eduard MFP1201 VŠSK MFF UK Praha 26:08 + 8:28
15. Nitsch Lukáš FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:32 + 8:52
16. Kamarádová Zdeňka NNN1050 Neregistrovaní (NNN) 26:38 + 8:58
17. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 27:35 + 9:55
18. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem, 28:46 + 11:06
19. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem, 28:57 + 11:17
20. Zákoucký Václav DKP1004 Oddíl OB Kotlářka 30:07 + 12:27
21. Zákoucký Hynek DKP1103 Oddíl OB Kotlářka 30:27 + 12:47
22. Rambousková Eliška 30:28 + 12:48
23. Uhlířová Maruška 30:33 + 12:53
24. Uhlířová Eliška 30:51 + 13:11
25. Toflová Elizabeth 31:16 + 13:36
26. Bradáčová Hana ROU1250 C SKOB Roudnice nad Labem, 32:43 + 15:03
27. Španěl Vít DOR1111 OK Dobříš 33:55 + 16:15
28. Beran Matouš 34:37 + 16:57
29. Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 34:52 + 17:12
30. Dufková Sandra 36:06 + 18:26
31. Nekvasilová Julie 36:19 + 18:39
32. Kukačková Johana 37:02 + 19:22
33. Aschermanová Amálie 37:47 + 20:07
34. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 40:07 + 22:27
35. Rambousková Julie 41:20 + 23:40
36. Chmelíková Anežka DOR1050 C OK Dobříš 41:52 + 24:12
37. Vaněčková Anna 42:35 + 24:55
38. Vaněček Jan 42:36 + 24:56
39. Kuchař Vojta 42:59 + 25:19
40. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB TRETRA Praha 46:43 + 29:03
41. Frohde Matouš 48:26 + 30:46
42. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB TRETRA Praha 48:55 + 31:15
43. Darmovzal Marek 59Z1300 Uhříněves 52:00 + 34:20
44. Spáčil Zdeněk NNN1000 Neregistrovaní (NNN) 55:36 + 37:56
45. Procházková Elena 59:03 + 41:23
46. Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 59:27 + 41:47
47. Joslová Magda 60:01 + 42:21
48. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 60:07 + 42:27
49. Collis Emma DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka 65:59 + 48:19
MA
7.76 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randík Jan NNN0010 Neregistrovaní (NNN) 69:00
2. Jandera Tomáš NNN0004 Neregistrovaní (NNN) 71:28 + 2:28
3. Randíková Magdaléna NNN0007 Neregistrovaní (NNN) 71:52 + 2:52
4. Benda Jan NNN0009 Neregistrovaní (NNN) 77:25 + 8:25
5. Choutka Jaroslav NNN0008 Neregistrovaní (NNN) 79:50 + 10:50
6. Veselý Vojta NNN0074 Neregistrovaní (NNN) 79:55 + 10:55
7. Janeček Ondřej NNN0006 Neregistrovaní (NNN) 82:17 + 13:17
8. Janík Pavel NNN0005 Neregistrovaní (NNN) 85:16 + 16:16
9. Plánička Viktor NNN0002 Neregistrovaní (NNN) 87:31 + 18:31
10. Veselý Vašek NNN0003 Neregistrovaní (NNN) 97:02 + 28:02
11. Němec Jan NNN0011 Neregistrovaní (NNN) 102:41 + 33:41
MB
6.27 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolenčík Vojta NNN0014 Neregistrovaní (NNN) 78:22
2. Janeček Jiří NNN0023 Neregistrovaní (NNN) 79:51 + 1:29
3. Zákostelecký František NNN0027 Neregistrovaní (NNN) 80:02 + 1:40
4. Křivánek Martin NNN0021 Neregistrovaní (NNN) 87:45 + 9:23
5. Plánička Jiří NNN0024 Neregistrovaní (NNN) 91:13 + 12:51
6. Beneš Radovan NNN0016 Neregistrovaní (NNN) 91:30 + 13:08
7. Havlíček Vojtěch NNN0013 Neregistrovaní (NNN) 107:44 + 29:22
8. Sedláček Luděk NNN0022 Neregistrovaní (NNN) 122:11 + 43:49
9. Janík Ondřej NNN0018 Neregistrovaní (NNN) 122:12 + 43:50
10. Henzl Jarda NNN0026 Neregistrovaní (NNN) 125:25 + 47:03
11. Veselý Mirek NNN0019 Neregistrovaní (NNN) 126:54 + 48:32
12. Štěpánek Bedřich NNN0028 Neregistrovaní (NNN) 144:22 + 66:00
13. Setnička Jaroslav NNN0025 Neregistrovaní (NNN) 145:39 + 67:17
14. Beneš Radovan NNN0017 Neregistrovaní (NNN) 158:41 + 80:19
N1
2.70 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jandera Kryštof NNN0034 Neregistrovaní (NNN) 23:33
2. Sedláček Pepa NNN0030 Neregistrovaní (NNN) 40:12 + 16:39
3. Pláničková Líba NNN0033 Neregistrovaní (NNN) 41:20 + 17:47
4. Kajinková Renata NNN0029 Neregistrovaní (NNN) 41:27 + 17:54
5. Sedláčková Eliška NNN0037 Neregistrovaní (NNN) 42:41 + 19:08
6. Brabencová Andulka NNN0038 Neregistrovaní (NNN) 48:12 + 24:39
7. Němcová Magdalena NNN0032 Neregistrovaní (NNN) 48:44 + 25:11
8. Němec Jaromír NNN0036 Neregistrovaní (NNN) 61:34 + 38:01
9. Štěpánek Jiří NNN0035 Neregistrovaní (NNN) 71:37 + 48:04
N2
4.22 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Ondřej NNN0041 Neregistrovaní (NNN) 39:31
2. Němec Marek NNN0043 Neregistrovaní (NNN) 47:55 + 8:24
3. Janderová Barbora NNN0053 Neregistrovaní (NNN) 51:34 + 12:03
4. Choutková Lenka NNN0044 Neregistrovaní (NNN) 53:19 + 13:48
5. Svobodová Hana NNN0051 Neregistrovaní (NNN) 64:09 + 24:38
6. Štěpánek Bedřich NNN0052 Neregistrovaní (NNN) 70:01 + 30:30
7. Hadač Jakub NNN0049 Neregistrovaní (NNN) 70:55 + 31:24
8. Beneš Karel NNN0045 Neregistrovaní (NNN) 76:03 + 36:32
9. Králová Jitka NNN0046 Neregistrovaní (NNN) 81:37 + 42:06
10. Škvor Ondřej NNN0042 Neregistrovaní (NNN) 82:31 + 43:00
11. Chroust Rudolf NNN0039 Neregistrovaní (NNN) 89:57 + 50:26
12. Kunertová Helena NNN0050 Neregistrovaní (NNN) 91:48 + 52:17
P2
2.70 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 34:45
2. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 C TJ Hostivice 43:05 + 8:20
3. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 53:09 + 18:24
P5
4.22 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 49:16
2. Hejsková Bohumila KAM6852 C OK Kamenice 51:04 + 1:48
3. Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 58:08 + 8:52
T3
3.45 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lazar Jindřich 33:03
2. Juckeland Sabina 24D7150 SV Robotron Dresden 34:02 + 0:59
3. Procházka Zdeněk 38:25 + 5:22
4. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 40:01 + 6:58
5. Juckeland Wolf-Gerold 24D7100 SV Robotron Dresden 40:50 + 7:47
6. Kukačková Renata 42:08 + 9:05
7. Hroch Tomáš 95C7500 Hroši 42:40 + 9:37
8. Pokorný Stanislav RIC7602 OB Říčany 43:23 + 10:20
9. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 43:36 + 10:33
10. Rendová Iva KAM7152 C OK Kamenice 45:08 + 12:05
11. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 46:27 + 13:24
12. Švejda Karel ZVO7046 OB SK Zvole 47:37 + 14:34
13. Švejdová Eliška ZVO0454 C OB SK Zvole 47:48 + 14:45
14. Nekvasil Jakub 51:14 + 18:11
15. Nováková Lenka NNN7155 Neregistrovaní (NNN) 52:17 + 19:14
16. Grabmüller Radek 74Z8300 Radek Grabmüller 52:41 + 19:38
17. Netušilová Natálie NNN9055 Neregistrovaní (NNN) 53:52 + 20:49
18. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 54:25 + 21:22
19. Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 55:31 + 22:28
20. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 57:09 + 24:06
21. Javůrková Gábina VSP7260 C USK Praha 57:52 + 24:49
22. Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 58:39 + 25:36
23. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 60:04 + 27:01
24. Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 62:21 + 29:18
25. Kamarád Tomáš NNN2000 Neregistrovaní (NNN) 62:28 + 29:25
26. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 63:19 + 30:16
27. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 63:53 + 30:50
28. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 64:01 + 30:58
29. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem, 64:45 + 31:42
30. Josl Jan 9JC8500 neregistrovaní - Všenory 71:34 + 38:31
31. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 74:40 + 41:37
32. Kotulán Matěj 81C0303 Cirkus Čakovice 75:57 + 42:54
33. Černá Jana TAP7250 KOB TRETRA Praha 80:39 + 47:36
34. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 81:45 + 48:42
35. Paulů Robert 8RC7300 BZP 82:08 + 49:05
36. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 84:51 + 51:48
37. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 84:57 + 51:54
38. Snížková Radka NNN7050 Neregistrovaní (NNN) 88:41 + 55:38
Ševčík Marek DISK
Snížek Filip NNN0300 Neregistrovaní (NNN) DISK
Trdá Lucie DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga DISK
T6
6.74 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Protiva Tomáš 48:58
2. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 59:42 + 10:44
3. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 62:00 + 13:02
4. Šíma Petr 62:15 + 13:17
5. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 67:02 + 18:04
6. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 73:26 + 24:28
7. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 74:41 + 25:43
8. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 89:39 + 40:41
9. Mojžíšek Tomáš KAM7801 C OK Kamenice 89:42 + 40:44
10. Bulíř Jiří 90:11 + 41:13
11. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 90:38 + 41:40
12. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 91:05 + 42:07
13. Černý Daniel TAP7200 KOB TRETRA Praha 93:04 + 44:06
14. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem, 94:20 + 45:22
15. Víšková Alena 109:47 + 60:49
16. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem, 118:06 + 69:08
17. Lorenc Jan 123:13 + 74:15
18. Jenčík Martin ZBP8000 OOB SK Zbraslav 124:31 + 75:33
Šlégrová Stanislava DISK
ZA
4.51 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stýblová Bára NNN0061 Neregistrovaní (NNN) 43:04
2. Janečková Veronika NNN0054 Neregistrovaní (NNN) 52:22 + 9:18
3. Němcová Barbora NNN0060 Neregistrovaní (NNN) 55:24 + 12:20
4. Janíková Kateřina NNN0058 Neregistrovaní (NNN) 58:21 + 15:17
5. Brabencová Alena NNN0062 Neregistrovaní (NNN) 61:54 + 18:50
6. Janíková Martina NNN0055 Neregistrovaní (NNN) 66:59 + 23:55
7. Sedláčková Jana NNN0059 Neregistrovaní (NNN) 70:22 + 27:18
8. Stýblová Klára NNN0057 Neregistrovaní (NNN) 71:23 + 28:19
ZB
3.74 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janderová Markéta NNN0067 Neregistrovaní (NNN) 47:50
2. Vaiglová Zuzana NNN0063 Neregistrovaní (NNN) 55:34 + 7:44
3. Safrankova Jana NNN0072 Neregistrovaní (NNN) 57:42 + 9:52
4. Benešová Kristýna NNN0070 Neregistrovaní (NNN) 67:28 + 19:38
5. Roznětinská Markéta NNN0068 Neregistrovaní (NNN) 68:06 + 20:16
6. Štěpánková Kateřina NNN0071 Neregistrovaní (NNN) 75:33 + 27:43
7. Hadačová Pavla NNN0066 Neregistrovaní (NNN) 77:20 + 29:30
8. Ransdorfová Šárka NNN0065 Neregistrovaní (NNN) 77:32 + 29:42
9. Vaiglová Marie NNN0069 Neregistrovaní (NNN) 85:36 + 37:46
10. Benešová Zdeňka NNN0064 Neregistrovaní (NNN) 101:27 + 53:37
11. Benešová Jana NNN0073 Neregistrovaní (NNN) 118:24 + 70:34