Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Libice nad Doubravou
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Za hájenkou, 1 : 10 000, stav duben 2017
Ředitel závodu:
Voborníková Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Šťastný Karel - R3
Stavitel tratí:
Gregor Martin - R3
Protokol:
Závod proběhl za příjemného letního počasí. Nahlášená zranění závodníků v lese i dětí na shromaždišti byla odborně ošetřena. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Pořadatelé se omlouvají závodníkům kategorií HDR a P za problémy se zápisem startovních časů.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 15:21
2. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 15:42 + 0:21
3. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 17:42 + 2:21
4. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 18:20 + 2:59
5. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 18:29 + 3:08
6. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:49 + 6:28
7. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 23:47 + 8:26
8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:50 + 10:29
9. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 29:09 + 13:48
10. Macková Barbora OSN0555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:47 + 19:26
11. Bubeníková Denisa SJH0852 SJH Jindřichův Hradec 50:55 + 35:34
D10N
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:45
2. Bubeníková Nicol SJH0853 SJH Jindřichův Hradec 22:02 + 0:17
3. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 22:42 + 0:57
4. Mácová Rozálie SJI0855 OK Jihlava 26:05 + 4:20
5. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 27:33 + 5:48
6. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 28:20 + 6:35
7. Boučková Eva CHT0751 OOB SK Chrast 30:04 + 8:19
8. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:56 + 9:11
9. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 34:39 + 12:54
10. Coufalová Júlia SJI0950 OK Jihlava 41:22 + 19:37
11. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:07 + 21:22
Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená DISK
D12
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 22:08
2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 23:20 + 1:12
3. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 28:41 + 6:33
4. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 28:57 + 6:49
5. Brychtová Valerie JHBxxxx TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29:36 + 7:28
6. Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava 31:16 + 9:08
7. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:40 + 10:32
8. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 44:00 + 21:52
9. Fialová Šárka SJI0556 OK Jihlava 44:22 + 22:14
D14
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:02
2. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:10 + 0:08
3. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 20:03 + 1:01
4. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 20:15 + 1:13
5. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 21:54 + 2:52
6. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:06 + 4:04
7. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:40 + 5:38
8. Zbínová Aneta CTB SK OB Chotěboř 34:11 + 15:09
9. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 34:27 + 15:25
10. Píšová Zuzana PDY Běhej Poděbrady 64:10 + 45:08
D16
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:47
2. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 28:15 + 1:28
3. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:08 + 2:21
4. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 44:00 + 17:13
5. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 54:28 + 27:41
6. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 62:23 + 35:36
D18
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 31:02
2. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 31:03 + 0:01
3. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 56:27 + 25:25
D21C
4.00 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7841
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 31:59 8319
2. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:06 + 2:07 7832
3. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 36:06 + 4:07 7371
4. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 39:15 + 7:16 6646
5. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:12 + 9:13 6197
6. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 44:26 + 12:27 5453
7. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 47:09 + 15:10 4828
8. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:16 + 16:17 4571
9. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:17 + 16:18 4567
9. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 48:17 + 16:18 4567
11. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 50:49 + 18:50 3984
12. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:37 + 21:38 3339
13. Mrštíková Květa CHT8754 OOB SK Chrast 54:25 + 22:26 3155
14. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 55:49 + 23:50 2833
15. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 55:53 + 23:54 2817
16. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 57:36 + 25:37 2422
17. Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast 60:07 + 28:08 1843
18. Kubanová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast 60:11 + 28:12 1827
19. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:20 + 28:21 1793
20. Martincová Kristýna CHT8551 OOB SK Chrast 62:19 + 30:20 1336
21. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 62:38 + 30:39 1263
22. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 74:20 + 42:21 0
Vakant DISK
D21D
3.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1012
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 42:01 1126
2. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 48:51 + 6:50 979
3. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:04 + 9:03 932
4. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 51:22 + 9:21 926
5. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:06 + 12:05 867
6. Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená 56:28 + 14:27 816
7. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 65:31 + 23:30 623
8. Kašpárková Petra NNN7451 Neregistrovaní (NNN) 71:31 + 29:30
9. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 81:50 + 39:49 274
D35
3.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:20
2. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:42 + 0:22
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 38:23 + 2:03
4. Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec 40:12 + 3:52
5. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:55 + 4:35
6. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 42:16 + 5:56
7. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 45:16 + 8:56
8. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 47:13 + 10:53
9. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 57:05 + 20:45
10. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 58:04 + 21:44
11. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:17 + 24:57
12. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 64:35 + 28:15
13. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 66:27 + 30:07
14. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 75:16 + 38:56
15. Jindřichová Lenka SJI7550 OK Jihlava 76:08 + 39:48
16. Turzo Iva OSN7750 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 107:16 + 70:56
D45
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 31:14
2. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 32:18 + 1:04
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 36:27 + 5:13
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 37:14 + 6:00
5. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 38:49 + 7:35
6. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 40:02 + 8:48
7. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 42:15 + 11:01
8. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:27 + 16:13
9. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:28 + 16:14
10. Šaterová Monika SJI6551 OK Jihlava 52:44 + 21:30
11. Satoriová Katka 7VX1750 StillAliveCZ 54:26 + 23:12
12. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 54:51 + 23:37
13. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 55:20 + 24:06
14. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 60:04 + 28:50
15. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 64:07 + 32:53
16. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 67:27 + 36:13
Kosová Leona LPU7153 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D55
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 38:01
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:14 + 0:13
3. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 43:20 + 5:19
4. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 44:02 + 6:01
5. Rajnošková Marie BZR6051 Bratrstvo Ždárských vrchů 50:10 + 12:09
6. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 57:00 + 18:59
7. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 70:27 + 32:26
D65
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podhorská Věra CJI5252 Fajn Club Jihlava 43:15
H10
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 16:43
2. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 17:37 + 0:54
3. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:01 + 1:18
4. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 18:13 + 1:30
5. Smetana Petr OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:28 + 3:45
6. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 22:19 + 5:36
7. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 37:49 + 21:06
8. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 45:29 + 28:46
H10N
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 20:51
2. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 24:06 + 3:15
3. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 24:08 + 3:17
4. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 26:59 + 6:08
5. Rozsypal Jakub SJI0805 OK Jihlava 29:34 + 8:43
6. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 32:03 + 11:12
7. Emmer Matouš SJI1000 OK Jihlava 35:21 + 14:30
8. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 35:28 + 14:37
9. Venhauer Štepán SJI0803 OK Jihlava 35:39 + 14:48
H12
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 19:28
2. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 19:46 + 0:18
3. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 21:52 + 2:24
4. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 23:40 + 4:12
5. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 24:37 + 5:09
6. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 29:55 + 10:27
7. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 30:30 + 11:02
8. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 32:11 + 12:43
9. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:54 + 19:26
10. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 43:04 + 23:36
11. Svoboda Matěj SJH0604 SJH Jindřichův Hradec 46:38 + 27:10
12. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 65:18 + 45:50
H14
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 21:04
2. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 24:09 + 3:05
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 26:10 + 5:06
4. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 27:32 + 6:28
5. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 28:33 + 7:29
6. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 29:08 + 8:04
7. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 30:22 + 9:18
8. Kinšt Jan SJH0402 SJH Jindřichův Hradec 31:07 + 10:03
9. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 33:06 + 12:02
10. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 33:59 + 12:55
11. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:54 + 14:50
12. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 44:21 + 23:17
13. Splítek Petr PZR0401 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:05 + 36:01
14. Chrást Lukáš OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:37 + 38:33
H16
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 26:23
2. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:05 + 0:42
3. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 31:27 + 5:04
4. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 33:26 + 7:03
5. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:32 + 9:09
6. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 36:16 + 9:53
7. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:37 + 27:14
8. Vašíček Michal TTR OOB Třebíč 76:27 + 50:04
Sitař Miroslav PZR0205 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H18
3.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:00
2. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 28:19 + 2:19
3. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:35 + 17:35
4. Brychta Jiří JHB0002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:20 + 22:20
5. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 49:14 + 23:14
6. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 51:11 + 25:11
H21C
4.70 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8402
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:30 8531
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 33:56 + 0:26 8424
3. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 34:38 + 1:08 8251
4. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 36:00 + 2:30 7913
5. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 37:16 + 3:46 7600
6. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:42 + 4:12 7493
7. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 38:19 + 4:49 7341
8. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 38:23 + 4:53 7325
9. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 39:08 + 5:38 7139
10. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 39:16 + 5:46 7107
11. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 39:26 + 5:56 7065
12. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 39:58 + 6:28 6934
13. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 40:26 + 6:56 6818
14. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 41:16 + 7:46 6613
15. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 41:59 + 8:29 6436
16. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 42:27 + 8:57 6320
17. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:37 + 10:07 6032
18. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 45:23 + 11:53 5596
19. Kos Oldřich LPU9302 OK Lokomotiva Pardubice 47:11 + 13:41 5152
20. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 47:40 + 14:10 5032
21. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 47:43 + 14:13 5020
21. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:43 + 14:13 5020
23. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:34 + 15:04 4810
24. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 49:59 + 16:29 4460
25. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 50:31 + 17:01 4328
26. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 50:43 + 17:13 4279
27. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:44 + 17:14 4275
28. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 51:21 + 17:51 4123
29. Drozd Michal BBM9701 BETA URSUS Orienteering 52:55 + 19:25 3736
30. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 54:06 + 20:36 3444
31. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 55:33 + 22:03 3085
32. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:44 + 22:14 3040
33. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 57:47 + 24:17 2534
34. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 59:38 + 26:08 2077
35. Kuban Jiří CHT8401 OOB SK Chrast 63:53 + 30:23 1028
36. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 64:54 + 31:24 777
37. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:03 + 33:33 246
Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín DISK 0
MS Pavelec Jan BBM BETA URSUS Orienteering 65:02 + 31:32
H21D
3.70 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1476
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 35:48 1736
2. Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 42:07 + 6:19
3. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 45:07 + 9:19 1420
4. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 49:28 + 13:40 1272
5. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 49:54 + 14:06 1257
6. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:41 + 17:53 1129
7. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:32 + 21:44 998
8. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 58:54 + 23:06 952
9. Kašpárek Ladislav NNN7301 Neregistrovaní (NNN) 61:57 + 26:09
10. Splítek Václav PZR7700 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:51 + 27:03 818
H35
4.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 33:03
2. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 35:47 + 2:44
3. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 36:48 + 3:45
4. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 38:36 + 5:33
5. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 40:41 + 7:38
6. Hendrych Martin SJI7828 OK Jihlava 40:57 + 7:54
7. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 43:47 + 10:44
8. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 44:51 + 11:48
9. Šebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 45:52 + 12:49
10. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 45:53 + 12:50
11. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 46:37 + 13:34
12. Novotný Jakub SJI7700 OK Jihlava 50:44 + 17:41
13. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 52:34 + 19:31
14. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 53:46 + 20:43
15. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 55:43 + 22:40
16. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 58:29 + 25:26
17. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 58:52 + 25:49
18. Adam Roman NNN7900 Neregistrovaní (NNN) 59:02 + 25:59
19. Šíma Pavel PZR7838 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:43 + 27:40
20. Martínek Roman SJH7501 SJH Jindřichův Hradec 60:54 + 27:51
21. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:36 + 30:33
22. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 66:09 + 33:06
23. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 69:18 + 36:15
Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H45
4.00 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 37:40
2. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 40:18 + 2:38
3. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 41:08 + 3:28
4. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:25 + 3:45
5. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:46 + 5:06
6. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 44:08 + 6:28
7. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 44:09 + 6:29
8. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 44:16 + 6:36
9. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 44:55 + 7:15
10. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 45:01 + 7:21
11. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:18 + 8:38
12. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 48:16 + 10:36
13. Satorie Martin 7VX1700 StillAliveCZ 50:18 + 12:38
14. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 50:24 + 12:44
15. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 52:16 + 14:36
16. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:33 + 15:53
17. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 57:10 + 19:30
18. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 59:08 + 21:28
19. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 65:50 + 28:10
20. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:34 + 41:54
21. Hülle Jan CHT6903 OOB SK Chrast 83:27 + 45:47
Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec DISK
H55
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 30:40
2. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 32:01 + 1:21
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:16 + 1:36
4. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:26 + 1:46
5. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 33:57 + 3:17
6. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:32 + 6:52
7. Štefec Jaroslav CHT5801 OOB SK Chrast 37:51 + 7:11
8. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 37:54 + 7:14
9. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 39:14 + 8:34
10. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:19 + 8:39
11. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 40:22 + 9:42
12. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 41:00 + 10:20
13. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 45:21 + 14:41
14. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 47:56 + 17:16
15. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 48:44 + 18:04
16. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 49:13 + 18:33
17. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 49:25 + 18:45
18. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 53:45 + 23:05
H65
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:37
2. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 36:46 + 2:09
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 39:40 + 5:03
4. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 48:34 + 13:57
5. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 52:10 + 17:33
6. Izdný Pavel SJI4600 OK Jihlava 66:01 + 31:24
HDR
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:40
2. Dočkal Prokop NNN Neregistrovaní (NNN) 22:51 + 0:11
3. Turzo Nela OSN1150 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:10 + 2:30
4. Škapa Jan CHT0901 OOB SK Chrast 27:31 + 4:51
5. Mácová Apolena NNN Neregistrovaní (NNN) 29:15 + 6:35
6. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 30:19 + 7:39
7. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 30:55 + 8:15
8. Pražáková Julie NNN Neregistrovaní (NNN) 31:08 + 8:28
9. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 31:20 + 8:40
10. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 31:42 + 9:02
11. Petříčková Zita 31:49 + 9:09
12. Novotná Julie SJI0951 OK Jihlava 32:12 + 9:32
13. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 32:17 + 9:37
14. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 32:56 + 10:16
15. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 33:20 + 10:40
16. Folprecht Mia TBM KOS TJ Tesla Brno 34:31 + 11:51
17. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 35:10 + 12:30
18. Píšová Tereza PDY Běhej Poděbrady 35:48 + 13:08
19. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 35:50 + 13:10
20. Emmer Tadeáš SJI OK Jihlava 36:03 + 13:23
21. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 36:40 + 14:00
22. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 36:49 + 14:09
23. Dvořáčková Emma CTB SK OB Chotěboř 37:23 + 14:43
24. Jelínková Michaela CTB SK OB Chotěboř 37:40 + 15:00
25. Vacek Jan CHT1201 OOB SK Chrast 41:46 + 19:06
26. Králová Tereza LIB 42:10 + 19:30
27. Král Tomáš LIB 42:32 + 19:52
28. Sedláček Petr TYN8200 OOB SK Týniště nad Orlicí 45:27 + 22:47
29. Šímová Markéta PZR1350 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:31 + 23:51
30. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 47:29 + 24:49
31. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 50:52 + 28:12
32. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:06 + 28:26
32. Smetanová Karolína OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:06 + 28:26
34. Martínková Natálie SJH14 SJH Jindřichův Hradec 53:33 + 30:53
35. Dostálová Kateřina NNN Neregistrovaní (NNN) 58:22 + 35:42
36. Libra Matyáš PZR0900 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:14 + 41:34
Eichler Jonáš NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř DISK
Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast DISK
P
2.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
0. Škapa Jiří CHT8003 OOB SK Chrast 0:00 +
2. Rajnošková Lea BZR8453 Bratrstvo Ždárských vrchů 19:48 +
3. Venhauer Jaroslav NNN Neregistrovaní (NNN) 23:08 + 0:28
4. Kašpárek Ladislav NNN0101 Neregistrovaní (NNN) 25:19 + 2:39
5. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 26:41 + 4:01
6. Máca Tomáš NNN Neregistrovaní (NNN) 26:49 + 4:09
7. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 27:25 + 4:45
8. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 29:12 + 6:32
9. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 30:33 + 7:53
10. Frajová Kamila RUZ7950 TJ Růžená 32:54 + 10:14
11. Polanská Petra PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:15 + 15:35
12. Černý Petr NNN Neregistrovaní (NNN) 38:26 + 15:46
13. Tecl Václav LIB 39:43 + 17:03
14. Augustová Ela NNN Neregistrovaní (NNN) 41:38 + 18:58
15. Korberová Lenka JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:42 + 19:02
16. Polanský Pavel PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:09 + 22:29
17. Zoulíková Iveta CHT OOB SK Chrast 46:15 + 23:35
18. Sobotková Helena PZR7550 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:24 + 26:44
19. Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 51:40 + 29:00
20. Kašpárek Vít NNN0402 Neregistrovaní (NNN) 53:24 + 30:44
21. Langrová Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor 53:30 + 30:50
22. Kačírková Tereza NNN9051 Neregistrovaní (NNN) 64:16 + 41:36