Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
SUCHÁ RUDNÁ, hotel PARAMON, GPS: 50°03´48.2´´N, 17°21´39,5´´E
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Mapa:
Podlesí, 1:10 000, E=5m duben-květen 2017
Ředitel závodu:
Sklenář Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Řeháček Petr - R2
Stavitel tratí:
Toman Stanislav - R2, Kolář Ruda
JURY:
Skyvová Kristýna, Peřinka Jan, Chmelař Miroslav
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10N     HDR     P    
D10C
2.20 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 22:24
2. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:55 + 2:31
3. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 35:39 + 13:15
4. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 38:01 + 15:37
5. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 45:47 + 23:23
D12
2.40 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 26:08
2. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 28:42 + 2:34
3. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 30:07 + 3:59
4. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:47 + 4:39
5. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 31:20 + 5:12
6. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 31:30 + 5:22
7. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 31:55 + 5:47
8. Šaňáková Marie UOL0651 C SOB Olomouc 32:50 + 6:42
9. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:49 + 7:41
10. Cetlová Magdaléna AOP0552 C Orientační Běh Opava 35:47 + 9:39
11. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 37:23 + 11:15
12. Tomášková Eliška VRB0660 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:48 + 12:40
13. Burdová Helena STE0653 C SK SKI-OB Šternberk 43:24 + 17:16
14. Ondruchová Anna ASU0699 C Magnus Orienteering 49:38 + 23:30
15. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 51:36 + 25:28
16. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 65:38 + 39:30
17. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 66:07 + 39:59
18. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 69:40 + 43:32
19. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:57 + 43:49
20. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 73:36 + 47:28
21. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:00 + 47:52
D14
3.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 29:37
2. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 32:57 + 3:20
3. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 35:25 + 5:48
4. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 37:04 + 7:27
5. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 37:20 + 7:43
6. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 39:06 + 9:29
7. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:55 + 10:18
8. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 40:15 + 10:38
9. Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava 41:03 + 11:26
10. Skoumalová Petra KSU0484 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:17 + 12:40
11. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 43:06 + 13:29
12. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 44:09 + 14:32
13. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 47:13 + 17:36
14. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:28 + 18:51
15. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 53:46 + 24:09
16. Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 85:44 + 56:07
D16
3.30 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 44:55
2. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 48:43 + 3:48
3. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 53:02 + 8:07
4. Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 53:58 + 9:03
5. Zatloukalová Hana ZLH0150 C OOB TJ Zlaté Hory 56:06 + 11:11
6. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 85:26 + 40:31
D18
3.50 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 39:29
2. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 48:28 + 8:59
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 55:05 + 15:36
4. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:28 + 26:59
D20
4.80 km, 125 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 82:57 0
2. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 84:56 + 1:59 0
D21
4.80 km, 125 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5754
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 46:44 6114
2. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 48:33 + 1:49 5896
3. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 51:02 + 4:18 5597
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 55:56 + 9:12 5007
5. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 61:32 + 14:48 4333
6. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 65:59 + 19:15 3798
7. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 66:46 + 20:02 3704
8. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 75:34 + 28:50 2645
Bohunská Monika KRN9151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
D35
4.10 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 38:22
2. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 38:50 + 0:28
3. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 49:48 + 11:26
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 51:31 + 13:09
5. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 53:43 + 15:21
6. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 54:12 + 15:50
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 54:20 + 15:58
8. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 54:59 + 16:37
9. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 56:17 + 17:55
10. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 58:06 + 19:44
11. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:57 + 21:35
12. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 61:34 + 23:12
13. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 61:49 + 23:27
14. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 61:54 + 23:32
15. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:42 + 25:20
16. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 65:36 + 27:14
17. Krčková Lenka AOP7751 C Orientační Běh Opava 65:58 + 27:36
18. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 67:43 + 29:21
19. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:54 + 31:32
20. Salichová Gabriela AOP7651 C Orientační Běh Opava 71:30 + 33:08
21. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 71:53 + 33:31
22. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 87:21 + 48:59
23. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 88:47 + 50:25
24. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:05 + 52:43
25. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:06 + 58:44
26. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 103:47 + 65:25
27. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 104:39 + 66:17
28. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 113:28 + 75:06
D45
3.50 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 42:18
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 44:14 + 1:56
3. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 45:30 + 3:12
4. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 46:20 + 4:02
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 48:32 + 6:14
6. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 53:41 + 11:23
7. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 55:29 + 13:11
8. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 55:51 + 13:33
9. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:38 + 14:20
10. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 57:50 + 15:32
11. Žaloudíková Marie KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:29 + 20:11
12. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 63:29 + 21:11
13. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 63:43 + 21:25
14. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:26 + 22:08
15. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 64:36 + 22:18
16. Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 70:42 + 28:24
17. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 71:39 + 29:21
18. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 73:39 + 31:21
19. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 78:42 + 36:24
20. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 85:33 + 43:15
Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
D55
3.10 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 50:55
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 52:33 + 1:38
3. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 54:51 + 3:56
4. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 60:18 + 9:23
5. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 64:56 + 14:01
6. Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:07 + 18:12
7. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 70:45 + 19:50
8. Zháňalová Jana TTR6051 C OOB Třebíč 78:47 + 27:52
9. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 90:01 + 39:06
H10C
2.20 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 21:21
2. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 30:21 + 9:00
3. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 31:36 + 10:15
4. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 34:04 + 12:43
5. Smetana Adam VRB0800 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:05 + 21:44
6. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 48:57 + 27:36
7. Janda Oskar STE0801 C SK SKI-OB Šternberk 58:34 + 37:13
8. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:34 + 41:13
H12
2.40 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:59
2. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 19:59 + 2:00
3. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 21:14 + 3:15
4. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 28:04 + 10:05
5. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 30:37 + 12:38
6. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 31:19 + 13:20
7. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 32:27 + 14:28
8. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:51 + 14:52
9. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:26 + 15:27
10. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 33:47 + 15:48
11. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 35:32 + 17:33
12. Jordán Alexandr KSU0626 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:38 + 24:39
13. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 42:47 + 24:48
14. Salich Jonáš AOP0501 C Orientační Běh Opava 50:52 + 32:53
15. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 111:52 + 93:53
Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering DISK
Bláha Adam KSU0525 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H14
3.10 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:36
2. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 28:57 + 0:21
3. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:21 + 1:45
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 35:03 + 6:27
5. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:28 + 8:52
6. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 41:09 + 12:33
7. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:53 + 14:17
8. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:03 + 14:27
9. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:46 + 18:10
10. Rajman Filip UOL0301 C SOB Olomouc 49:33 + 20:57
11. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 50:55 + 22:19
12. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 52:21 + 23:45
13. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 56:21 + 27:45
14. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 59:45 + 31:09
15. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:44 + 38:08
16. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 72:18 + 43:42
17. Špaček Vojtěch UOL0403 C SOB Olomouc 77:15 + 48:39
18. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 107:48 + 79:12
Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering DISK
Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
MS Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 54:44 + 26:08
H16
3.60 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:38
2. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 29:40 + 5:02
3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 31:43 + 7:05
4. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 35:40 + 11:02
5. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:36 + 11:58
6. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 38:56 + 14:18
7. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 42:28 + 17:50
8. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 44:56 + 20:18
9. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 45:49 + 21:11
10. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 46:28 + 21:50
11. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 48:52 + 24:14
12. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 50:57 + 26:19
13. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 54:51 + 30:13
14. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 55:50 + 31:12
15. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 59:00 + 34:22
16. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 60:51 + 36:13
Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H18
4.50 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:32
2. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:00 + 0:28
3. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:38 + 1:06
4. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 40:11 + 2:39
5. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:23 + 5:51
6. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 44:01 + 6:29
7. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 46:22 + 8:50
8. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 54:45 + 17:13
9. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 56:22 + 18:50
H21
5.60 km, 160 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7904
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 33:36 8383
2. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:50 + 1:14 8099
3. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 36:33 + 2:57 7704
4. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 37:05 + 3:29 7581
5. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 38:50 + 5:14 7178
6. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 38:57 + 5:21 7151
7. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:03 + 5:27 7128
8. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 39:04 + 5:28 7124
9. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 39:38 + 6:02 6993
10. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 40:05 + 6:29 6890
11. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:34 + 6:58 6778
12. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 42:07 + 8:31 6421
13. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 42:58 + 9:22 6225
14. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 43:28 + 9:52 6110
15. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 43:55 + 10:19 6007
16. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 44:39 + 11:03 5838
17. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 44:53 + 11:17 5784
18. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 45:04 + 11:28 5742
19. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 49:02 + 15:26 4828
20. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 50:26 + 16:50 4505
21. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:47 + 18:11 4194
22. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 51:55 + 18:19 4164
23. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 53:14 + 19:38 3860
24. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 65:03 + 31:27 1138
Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H35
5.10 km, 150 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 39:03
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 41:25 + 2:22
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 47:33 + 8:30
4. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 47:44 + 8:41
5. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 47:52 + 8:49
6. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 48:49 + 9:46
7. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:49 + 10:46
8. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 51:35 + 12:32
9. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 53:40 + 14:37
10. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:51 + 15:48
11. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 55:02 + 15:59
12. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 55:31 + 16:28
13. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 56:04 + 17:01
14. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:00 + 23:57
15. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 70:33 + 31:30
16. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:25 + 32:22
17. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 71:41 + 32:38
18. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:42 + 35:39
19. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 75:08 + 36:05
20. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 79:32 + 40:29
21. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 80:16 + 41:13
22. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:39 + 42:36
23. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 81:42 + 42:39
24. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 90:12 + 51:09
25. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 132:07 + 93:04
Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering DISK
Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava DISK
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H45
4.40 km, 125 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 37:18
2. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 43:00 + 5:42
3. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 44:05 + 6:47
4. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 45:20 + 8:02
5. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 47:39 + 10:21
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 47:57 + 10:39
7. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 49:07 + 11:49
8. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 49:50 + 12:32
9. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 49:52 + 12:34
10. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 52:38 + 15:20
11. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 53:30 + 16:12
12. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 54:47 + 17:29
13. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 55:35 + 18:17
14. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 61:10 + 23:52
15. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 61:27 + 24:09
16. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 61:45 + 24:27
17. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 64:08 + 26:50
18. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 64:20 + 27:02
19. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 74:34 + 37:16
20. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 78:32 + 41:14
21. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 82:50 + 45:32
22. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 87:41 + 50:23
23. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 125:50 + 88:32
Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H55
3.80 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 31:47
2. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:05 + 8:18
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 43:36 + 11:49
4. Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:38 + 11:51
5. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 45:57 + 14:10
6. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:32 + 18:45
7. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 53:08 + 21:21
8. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 53:38 + 21:51
9. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 58:52 + 27:05
10. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 70:32 + 38:45
11. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 80:20 + 48:33
12. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 92:03 + 60:16
Žaloudík Jiří KRN5809 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H65
2.90 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 32:27
2. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 32:51 + 0:24
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 35:59 + 3:32
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 39:12 + 6:45
5. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 39:34 + 7:07
6. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 40:01 + 7:34
7. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 42:14 + 9:47
8. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:07 + 10:40
9. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 48:19 + 15:52
10. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 67:25 + 34:58
11. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 78:24 + 45:57
Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc DISK
Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava DISK
HD10N
2.20 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 32:52
2. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 35:36 + 2:44
3. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 38:32 + 5:40
4. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 42:30 + 9:38
5. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 47:28 + 14:36
6. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 48:26 + 15:34
7. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:34 + 20:42
8. Salichová Ivana AOP0753 C Orientační Běh Opava 55:02 + 22:10
9. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:53 + 49:01
10. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:41 + 52:49
Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov
HDR
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 25:18
2. Hájková Michaela KON0787 C KOB Konice 25:21 + 0:03
3. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 25:22 + 0:04
4. Mikoška Jan STE0703 C SK SKI-OB Šternberk 28:51 + 3:33
5. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 28:56 + 3:38
6. Strohalm Petr NNN C Neregistrovaní (NNN) 29:01 + 3:43
7. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 30:03 + 4:45
8. Holá Veronika SBR1050 C SKOB Bruntál 30:08 + 4:50
9. Masařová Natálie NNN C Neregistrovaní (NNN) 30:12 + 4:54
10. Kučerová Klaudie NNN C Neregistrovaní (NNN) 31:29 + 6:11
11. Strohal Petr NNN C Neregistrovaní (NNN) 33:56 + 8:38
12. Strohalmová Nela NNN C Neregistrovaní (NNN) 34:17 + 8:59
13. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 35:19 + 10:01
14. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:03 + 11:45
15. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 37:23 + 12:05
16. Gangurová Vanda VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:45 + 12:27
17. Fendrychová Laura STE1050 C SK SKI-OB Šternberk 38:52 + 13:34
18. Gangurová Linda VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:07 + 13:49
19. Trčková Mariana NNN C Neregistrovaní (NNN) 39:37 + 14:19
20. Trčková Magdaléna NNN C Neregistrovaní (NNN) 40:52 + 15:34
21. Kurečka Šimon HOB0902 C SKOB Horní Benešov 41:32 + 16:14
22. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 42:53 + 17:35
23. Zatloukal Vojtěch STE C SK SKI-OB Šternberk 42:57 + 17:39
24. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:34 + 18:16
25. Pietraszková Zuzana OOP0750 C TJ Opava 43:52 + 18:34
26. Holubová Pavlína SBR C SKOB Bruntál 49:42 + 24:24
27. Jandová Tereza SBR1071 C SKOB Bruntál 49:47 + 24:29
28. Pietraszková Hana OOP1050 C TJ Opava 51:02 + 25:44
29. Pietraszková Magdalena OOP1151 C TJ Opava 51:07 + 25:49
30. Karglová Nela NNN C Neregistrovaní (NNN) 52:07 + 26:49
31. Kargl Denis NNN C Neregistrovaní (NNN) 52:46 + 27:28
32. Holušová Veronika AOP1250 C Orientační Běh Opava 54:19 + 29:01
33. Mátl Jáchym KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:32 + 31:14
34. Mátl Adam KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:36 + 31:18
35. Liber Václav NNN C Neregistrovaní (NNN) 56:49 + 31:31
36. Liber Tomáš NNN C Neregistrovaní (NNN) 58:15 + 32:57
37. Staroštík Jakub NNN10 C Neregistrovaní (NNN) 68:42 + 43:24
38. Možná Veronika NNN05 C Neregistrovaní (NNN) 71:03 + 45:45
39. Staroštíková Eliška NNN13 C Neregistrovaní (NNN) 71:07 + 45:49
40. Najmanová Alice UOL C SOB Olomouc 110:50 + 85:32
41. Bednář Richard UOL C SOB Olomouc 111:15 + 85:57
Trojaková Dominika NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
P
2.50 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 21:47
2. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 22:47 + 1:00
3. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 32:13 + 10:26
4. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:09 + 11:22
5. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 34:28 + 12:41
6. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 35:44 + 13:57
7. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:03 + 14:16
8. Pinkrtonová Štěpánka NNN0101 C Neregistrovaní (NNN) 36:29 + 14:42
9. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 37:37 + 15:50
10. Tomčíková Hana VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:57 + 16:10
11. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 38:01 + 16:14
12. Juránek Richard STE0100 C SK SKI-OB Šternberk 42:36 + 20:49
13. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 42:39 + 20:52
14. Letochová Karolína STE C SK SKI-OB Šternberk 42:41 + 20:54
15. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 42:42 + 20:55
16. Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 42:47 + 21:00
17. Hájková Stanislava STE C SK SKI-OB Šternberk 42:52 + 21:05
18. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 42:58 + 21:11
19. Staroštíková Zuzana NNN C Neregistrovaní (NNN) 43:02 + 21:15
20. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 45:59 + 24:12
21. Zapletal Frantisek 88Z8600 C Neregistrováni - Zapletal 46:18 + 24:31
22. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 46:21 + 24:34
23. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:29 + 24:42
24. Kresta Čestmír NNN C Neregistrovaní (NNN) 47:16 + 25:29
25. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 49:40 + 27:53
26. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 50:38 + 28:51
27. Salich Radomír AOP7603 C Orientační Běh Opava 50:45 + 28:58
28. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 51:06 + 29:19
29. Musilová Jana ASUZZCC C Magnus Orienteering 51:40 + 29:53
30. OLekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:50 + 30:03
31. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 52:32 + 30:45
32. Zifčák Robin 4HC7900 C PSÍ TÝM 53:06 + 31:19
33. Zifčáková Miroslava 4HC8751 C PSÍ TÝM 53:08 + 31:21
34. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 55:47 + 34:00
35. Karásková Lucie 6YC8550 C Neregistrovaní 60:49 + 39:02
36. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 72:02 + 50:15
37. Beneš Miroslav KON1701 C KOB Konice 75:22 + 53:35
38. Bajerová Barbora 34Z9050 C SK Černé plíce 76:12 + 54:25
39. Kubíčková Diana ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 88:23 + 66:36
40. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 94:35 + 72:48
Černoch Petr PLU7201 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava DISK