Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Chvojkovský mlýn
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
Stará Ves 2017
Ředitel závodu:
Hanáková Magda
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Mareš Alexander, Fiala Miloš, Pilař Karel
Protokol:
Závod proběhl za jasného počasí s teplotou kolem 30°C. Závod proběhl bez protestů a závad.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P    
D10
2.36 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 28:48
2. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 29:47 + 0:59
3. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 31:44 + 2:56
4. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 40:21 + 11:33
5. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 43:21 + 14:33
6. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 47:26 + 18:38
7. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 74:38 + 45:50
D12
2.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 27:20
2. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 30:39 + 3:19
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 31:08 + 3:48
4. Roučková Karolína KRL0656 Kometa Kralovice 35:30 + 8:10
5. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 36:47 + 9:27
6. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 40:16 + 12:56
7. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 40:18 + 12:58
8. Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 40:49 + 13:29
D14
3.03 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 32:30
2. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 33:46 + 1:16
3. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 37:45 + 5:15
4. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 40:41 + 8:11
5. Mikešová Julie VPM0455 KOS Slavia Plzeň 41:33 + 9:03
D16
4.02 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 39:30
2. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 46:10 + 6:40
3. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 48:24 + 8:54
4. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 63:42 + 24:12
5. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 70:37 + 31:07
D18
4.39 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 45:34
2. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 50:41 + 5:07
3. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 53:13 + 7:39
4. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 93:57 + 48:23
D21
5.22 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5454
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 40:59 6132
2. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 45:29 + 4:30 5608
3. Uhlíková Tereza PGP9462 SK Praga 48:58 + 7:59
4. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 53:56 + 12:57 4623
5. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:54 + 14:55 4394
6. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 73:26 + 32:27 2350
D35
4.83 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 44:57
2. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 46:40 + 1:43
3. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 46:48 + 1:51
4. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 52:03 + 7:06
5. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 58:09 + 13:12
6. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 58:10 + 13:13
7. Kučerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 64:06 + 19:09
8. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 64:53 + 19:56
9. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 66:05 + 21:08
10. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 66:18 + 21:21
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 68:15 + 23:18
12. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 68:25 + 23:28
13. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 68:38 + 23:41
14. Kaválková Jana ONO7551 SKOB Ostrov 73:52 + 28:55
15. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 86:07 + 41:10
16. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 88:50 + 43:53
D45
3.03 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 27:58
2. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 33:07 + 5:09
3. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 35:58 + 8:00
4. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 36:15 + 8:17
5. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 38:17 + 10:19
6. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 41:50 + 13:52
7. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:55 + 17:57
8. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 51:16 + 23:18
9. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 81:49 + 53:51
D55
3.27 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 36:30
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 38:18 + 1:48
3. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 38:45 + 2:15
4. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 44:29 + 7:59
5. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:36 + 9:06
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 47:17 + 10:47
7. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia Plzeň 50:44 + 14:14
8. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 73:13 + 36:43
9. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 96:59 + 60:29
D65
2.75 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia Plzeň 40:19
2. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 49:42 + 9:23
H10
2.36 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 23:32
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 25:31 + 1:59
3. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 27:27 + 3:55
4. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 31:28 + 7:56
5. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 42:04 + 18:32
6. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 42:21 + 18:49
7. Blecha Adam KRL0803 Kometa Kralovice 43:39 + 20:07
8. Halík Libor MAS0700 KČT Aš 53:10 + 29:38
H12
2.75 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 24:32
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 26:49 + 2:17
3. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 37:15 + 12:43
4. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 38:47 + 14:15
5. Smrt Vojtěch ONO0601 SKOB Ostrov 42:36 + 18:04
6. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 53:50 + 29:18
7. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 67:26 + 42:54
8. Szabó Vojtěch LPM0503 OK Lokomotiva Plzeň 70:39 + 46:07
H14
4.02 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 32:21
2. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 36:02 + 3:41
3. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 36:30 + 4:09
4. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 39:44 + 7:23
5. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 43:38 + 11:17
6. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 45:35 + 13:14
7. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 55:29 + 23:08
8. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 71:06 + 38:45
H16
4.39 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 41:50
2. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 52:20 + 10:30
3. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 59:38 + 17:48
4. Rákos Adam MLA0202 MLOK Mariánské Lázně 72:27 + 30:37
H21
7.02 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6485
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Pavel PGP9002 SK Praga 45:30 7071
2. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 52:15 + 6:45 6196
3. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 52:19 + 6:49 6188
4. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 55:21 + 9:51 5794
5. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 56:17 + 10:47 5673
6. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 58:02 + 12:32 5447
7. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 60:08 + 14:38 5174
8. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 60:09 + 14:39 5172
9. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:15 + 15:45 5030
10. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:26 + 30:56 3061
11. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 77:02 + 31:32 2983
12. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 84:22 + 38:52 2033
H35
5.56 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 44:15
2. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 45:13 + 0:58
3. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 46:20 + 2:05
4. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 47:15 + 3:00
5. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 48:57 + 4:42
6. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 53:39 + 9:24
7. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 55:21 + 11:06
8. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 55:39 + 11:24
9. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 63:04 + 18:49
10. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 64:55 + 20:40
11. Procházka Pavel Neregistrovaní (NNN) 74:32 + 30:17
Michálek Josef 4WX7800 DREAM TEAM JENEČ DISK
H45
5.22 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 43:23
2. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 46:52 + 3:29
3. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 47:13 + 3:50
4. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 47:27 + 4:04
5. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 50:46 + 7:23
6. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 50:57 + 7:34
7. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 54:36 + 11:13
8. Kubů Jaroslav OLP6701 PSK Olymp Praha 59:20 + 15:57
9. Mikeš Roman VPM7002 KOS Slavia Plzeň 60:19 + 16:56
10. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 60:20 + 16:57
11. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia Plzeň 60:31 + 17:08
12. Vaníček Tomáš 5WC6600 SK Líšná 63:32 + 20:09
13. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 63:56 + 20:33
14. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 67:06 + 23:43
15. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 68:27 + 25:04
16. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 69:15 + 25:52
17. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 69:55 + 26:32
H55
4.02 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 45:40
2. Šebesta Vlastislav TBM5807 KOS TJ Tesla Brno 47:41 + 2:01
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 49:44 + 4:04
4. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 49:46 + 4:06
5. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 56:35 + 10:55
6. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia Plzeň 65:42 + 20:02
7. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 84:44 + 39:04
H65
3.27 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 34:24
2. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 34:57 + 0:33
3. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 36:59 + 2:35
4. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 38:28 + 4:04
5. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 39:49 + 5:25
6. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 41:15 + 6:51
7. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 42:30 + 8:06
8. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 43:41 + 9:17
9. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 44:32 + 10:08
10. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 48:09 + 13:45
11. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 49:31 + 15:07
12. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 53:33 + 19:09
13. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 55:12 + 20:48
14. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 61:42 + 27:18
HD10L
1.99 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oliveriusová Anna BZP0850 Báječné ženy v orientačním běhu 30:16
2. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 32:03 + 1:47
3. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 36:05 + 5:49
4. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 37:07 + 6:51
5. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 37:57 + 7:41
6. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 39:23 + 9:07
7. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 39:35 + 9:19
8. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 43:59 + 13:43
9. Šebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice 45:36 + 15:20
10. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 48:06 + 17:50
11. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 66:10 + 35:54
Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering DISK
HDR
2.05 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chramosta Petr VPM1001 KOS Slavia Plzeň 27:15
2. Plachá Stela NNN Neregistrovaní (NNN) 27:56 + 0:41
3. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 31:16 + 4:01
4. Plachá Zora NNN Neregistrovaní (NNN) 32:32 + 5:17
5. Vlach Viktor KRL1001 Kometa Kralovice 34:45 + 7:30
6. Houbová Eliška KRL Kometa Kralovice 35:23 + 8:08
7. Čížek Jakub NNN Neregistrovaní (NNN) 39:41 + 12:26
8. Kaválek Jan ONO1101 SKOB Ostrov 40:34 + 13:19
9. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 43:21 + 16:06
10. Oliverius Filip BZP1002 Báječné ženy v orientačním běhu 44:54 + 17:39
11. Gelnerová Karolína KRL Kometa Kralovice 65:52 + 38:37
12. Lapišová Elenka SLP OOB Slavia Praha 78:40 + 51:25
13. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 78:41 + 51:26
14. Vaníčková Eliška 5WC1150 SK Líšná 78:42 + 51:27
15. Průšová Natálie SKV TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 85:21 + 58:06
16. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 93:03 + 65:48
17. Lapišová Karolína SLP OOB Slavia Praha 101:57 + 74:42
Nitsch Lukáš FSP1200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
P
2.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuberský Petr NNN Neregistrovaní (NNN) 26:44
2. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 30:00 + 3:16
3. Szabó Radek LPM6601 OK Lokomotiva Plzeň 33:53 + 7:09
4. Postránský Ondřej MLA7501 MLOK Mariánské Lázně 34:37 + 7:53
5. Stehlíková Kateřina LPM7750 OK Lokomotiva Plzeň 34:47 + 8:03
6. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 35:20 + 8:36
7. Haller Jiří KRL0202 Kometa Kralovice 36:21 + 9:37
8. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 38:57 + 12:13
9. Pjenčák Roman KČT Aš 40:52 + 14:08
10. Oliveriusová Tereza BZP Báječné ženy v orientačním běhu 40:57 + 14:13
11. Dubská Radka LPM8153 OK Lokomotiva Plzeň 42:43 + 15:59
12. Smrtková Erika ONO SKOB Ostrov 44:19 + 17:35
13. Smrt Matěj ONO SKOB Ostrov 45:15 + 18:31
14. Macháčková Veronika NNN Neregistrovaní (NNN) 45:46 + 19:02
15. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 49:49 + 23:05
16. Halíková Renata KČT Aš 50:34 + 23:50
17. Lejblová Jaroslava 1KZ7300 Broumy Orienteering 53:16 + 26:32
18. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 53:51 + 27:07
19. Pluháčková Bela NNN Neregistrovaní (NNN) 56:39 + 29:55
20. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:13 + 30:29
21. Naďa Koutová Nejdek Orienteering 77:50 + 51:06