Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.06.2017
Místo konání:
Sport-kemp Kralovice
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
Kralovice 2017
Ředitel závodu:
Hanáková Magda
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Mareš Alexander, Pilař Karel, Fiala Miloš
Protokol:
Závod proběhl za jasného počasí s teplotou kolem 30°C. Závod proběhl bez protestů a závad.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P    
D10
1.44 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 12:40
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 14:03 + 1:23
3. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 14:44 + 2:04
4. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 16:17 + 3:37
5. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 25:20 + 12:40
6. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 28:18 + 15:38
7. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 35:00 + 22:20
D12
1.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 13:30
2. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 14:08 + 0:38
3. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 14:19 + 0:49
4. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 14:29 + 0:59
5. Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 14:57 + 1:27
6. Roučková Karolína KRL0656 Kometa Kralovice 32:21 + 18:51
D14
1.74 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 14:41
2. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 15:58 + 1:17
3. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 21:14 + 6:33
D16
1.83 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 10:55
2. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 11:07 + 0:12
3. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 11:14 + 0:19
4. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 13:34 + 2:39
5. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 13:50 + 2:55
6. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 13:59 + 3:04
D18
2.22 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 15:49
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 16:28 + 0:39
3. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 18:06 + 2:17
4. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 18:56 + 3:07
5. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 23:02 + 7:13
D21
2.32 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 14:54 0
2. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 15:39 + 0:45 0
3. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 17:46 + 2:52 0
4. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:54 + 3:00 0
D35
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 14:57
2. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 15:42 + 0:45
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 16:28 + 1:31
4. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 18:21 + 3:24
5. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 22:27 + 7:30
6. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 23:55 + 8:58
7. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 26:22 + 11:25
8. Dubská Radka LPM8153 OK Lokomotiva Plzeň 26:37 + 11:40
Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně DISK
D45
1.74 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 13:32
2. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 14:44 + 1:12
3. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 15:45 + 2:13
4. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 15:59 + 2:27
5. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 17:33 + 4:01
6. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 32:49 + 19:17
D55
1.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 26A5650 HSV Ried 12:52
2. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 16:11 + 3:19
3. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 17:39 + 4:47
4. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 18:34 + 5:42
5. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 20:42 + 7:50
6. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia Plzeň 21:04 + 8:12
7. Haider Anna 26A HSV Ried 21:44 + 8:52
8. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 26:45 + 13:53
H10
1.44 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 11:51
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 12:03 + 0:12
3. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 12:56 + 1:05
4. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 13:58 + 2:07
5. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 14:51 + 3:00
6. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 15:31 + 3:40
7. Blecha Adam KRL0803 Kometa Kralovice 18:02 + 6:11
8. Halík Libor MAS0700 KČT Aš 23:18 + 11:27
H12
1.54 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 10:27
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 13:03 + 2:36
3. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 13:45 + 3:18
4. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 18:34 + 8:07
5. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 22:25 + 11:58
H14
1.83 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 10:09
2. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 10:25 + 0:16
3. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 10:31 + 0:22
4. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 10:42 + 0:33
5. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 13:40 + 3:31
6. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 13:59 + 3:50
7. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 15:02 + 4:53
Křížek Filip MAS0301 KČT Aš DISK
H16
2.22 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 16:23
2. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 16:29 + 0:06
3. Haller Jiří KRL0202 Kometa Kralovice 16:56 + 0:33
4. Rákos Adam MLA0202 MLOK Mariánské Lázně 18:27 + 2:04
Křížek Josef MAS0201 KČT Aš DISK
H21
2.57 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6496
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 16:10 6655
2. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 16:43 + 0:33 6439
3. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 16:50 + 0:40 6393
4. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 17:00 + 0:50 6328
5. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 17:25 + 1:15 6165
6. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:17 + 2:07 5825
7. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 22:27 + 6:17 4192
H35
2.23 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 15:52
2. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 15:55 + 0:03
3. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 16:12 + 0:20
4. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 16:36 + 0:44
5. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 17:22 + 1:30
6. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 18:15 + 2:23
7. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 18:29 + 2:37
8. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 18:35 + 2:43
9. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 18:51 + 2:59
H45
2.32 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 15:45
2. Řehořek Jaroš SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 16:21 + 0:36
3. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 17:28 + 1:43
4. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 17:46 + 2:01
5. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 18:10 + 2:25
6. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 19:08 + 3:23
7. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 19:39 + 3:54
8. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 19:52 + 4:07
9. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 20:45 + 5:00
10. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 21:10 + 5:25
11. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 21:16 + 5:31
12. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 22:38 + 6:53
H55
1.83 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A HSV Ried 11:32
2. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 12:43 + 1:11
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 13:01 + 1:29
4. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia Plzeň 16:09 + 4:37
5. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 18:26 + 6:54
H65
1.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 14:04
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 15:24 + 1:20
3. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 15:39 + 1:35
4. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 18:37 + 4:33
5. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 20:11 + 6:07
6. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 21:23 + 7:19
7. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 23:05 + 9:01
HD10L
1.35 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 20:00
2. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 20:38 + 0:38
3. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 21:09 + 1:09
4. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 21:47 + 1:47
5. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 22:12 + 2:12
6. Šebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice 24:17 + 4:17
7. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 33:47 + 13:47
8. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 41:05 + 21:05
9. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 47:05 + 27:05
Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering DISK
HDR
1.38 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterková Adéla KRL Kometa Kralovice 15:22
2. Klier Šimon MLA MLOK Mariánské Lázně 21:39 + 6:17
3. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 21:49 + 6:27
4. Vaníčková Eliška 5WC1150 SK Líšná 29:35 + 14:13
P
1.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebian Pavel KRL Kometa Kralovice 13:50
2. Stehlíková Kateřina LPM7750 OK Lokomotiva Plzeň 16:38 + 2:48
3. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 18:26 + 4:36
4. Lejblová Jaroslava 1KZ7300 Broumy Orienteering 21:11 + 7:21
5. Pjenčák Roman KČT Aš 22:21 + 8:31
6. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 28:20 + 14:30
7. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 30:43 + 16:53
8. Halíková Renata KČT Aš 31:01 + 17:11
Naďa Koutová Nejdek Orienteering DISK