Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.06.2017
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Ředitel závodu:
Balogh Jan
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R2
Stavitel tratí:
Novotný Dušan - R1
JURY:
Peterka Vojtěch, Kašková Kateřina, Polák Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
1.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 11:19
2. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 12:02 + 0:43
3. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:59 + 1:40
4. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 15:09 + 3:50
5. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 15:55 + 4:36
6. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 16:11 + 4:52
7. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 16:35 + 5:16
8. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:12 + 5:53
9. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 17:15 + 5:56
10. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 18:58 + 7:39
11. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 19:17 + 7:58
12. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 20:09 + 8:50
13. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 20:38 + 9:19
14. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 23:07 + 11:48
15. Murswieková Kateřina BOR0753 C OK Jiskra Nový Bor 24:35 + 13:16
16. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 25:13 + 13:54
17. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 26:27 + 15:08
18. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 26:29 + 15:10
18. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 26:29 + 15:10
20. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:38 + 15:19
21. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 26:57 + 15:38
22. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 27:15 + 15:56
23. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:28 + 19:09
24. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 32:34 + 21:15
25. Koňáková Eliška TJN0752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:15 + 25:56
26. Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:29 + 33:10
Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava DISK
D10L
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 14:04
2. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 14:07 + 0:03
3. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 14:48 + 0:44
4. Kůtková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 15:33 + 1:29
5. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 16:22 + 2:18
6. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 18:29 + 4:25
7. Lederová Aneta TJN1052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:46 + 7:42
8. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:34 + 13:30
9. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:45 + 17:41
10. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:44 + 19:40
11. Pavlů Marie MFP1054 C VŠSK MFF UK Praha 34:02 + 19:58
Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha DISK
Hubnerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:01 +
D12
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 10:59
2. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 12:24 + 1:25
3. Skácelová Kateřina VLI0550 C Slavia Liberec orienteering 12:31 + 1:32
4. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:31 + 2:32
5. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:58 + 3:59
6. Pecková Tereza VLI0551 C Slavia Liberec orienteering 16:34 + 5:35
7. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:17 + 6:18
8. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:59 + 7:00
9. Koudelková Eliška BOR0652 C OK Jiskra Nový Bor 18:04 + 7:05
10. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 18:49 + 7:50
11. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 20:06 + 9:07
12. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 20:53 + 9:54
13. Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:24 + 10:25
14. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:57 + 10:58
15. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 22:51 + 11:52
16. Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 25:39 + 14:40
17. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:28 + 16:29
18. Vinšová Petra TJN0453 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:01 + 18:02
19. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 34:07 + 23:08
D14
1.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:44
2. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:46 + 0:02
3. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:36 + 0:52
4. Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava 15:38 + 2:54
5. Hudská Štěpánka TUR0450 C OOB TJ Turnov 16:05 + 3:21
6. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 17:05 + 4:21
7. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 19:46 + 7:02
8. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 19:54 + 7:10
9. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 20:03 + 7:19
10. Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava 21:52 + 9:08
11. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:58 + 11:14
12. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:00 + 12:16
13. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 36:56 + 24:12
14. Nosková Barbora VSP0457 C USK Praha 37:54 + 25:10
D16
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 14:09
2. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 15:16 + 1:07
3. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 15:42 + 1:33
4. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 17:07 + 2:58
5. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:31 + 5:22
6. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:58 + 5:49
7. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 21:35 + 7:26
8. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 22:07 + 7:58
9. Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 22:43 + 8:34
10. Nosková Klára VSP0255 C USK Praha 22:46 + 8:37
11. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 23:10 + 9:01
12. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 23:53 + 9:44
13. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 29:03 + 14:54
Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš DISK
D18
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 15:16
2. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 16:10 + 0:54
3. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:04 + 1:48
4. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 18:58 + 3:42
5. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 23:51 + 8:35
6. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 27:15 + 11:59
7. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:26 + 15:10
D20
1.90 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 20:05 0
2. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 25:49 + 5:44 0
D21K
1.50 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3134
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 16:36 3417
2. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 18:24 + 1:48 3108
3. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 18:45 + 2:09
4. Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 19:44 + 3:08 2879
5. Höferová Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 20:29 + 3:53 2750
6. Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 21:12 + 4:36 2627
7. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 21:48 + 5:12 2524
8. Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 22:22 + 5:46 2426
9. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 26:14 + 9:38 1762
10. Heinlová Iva RUM8551 C ZOOB Rumburk 29:48 + 13:12 1149
11. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 29:52 + 13:16 1138
Slotová Jarmila TAP8650 C KOB TRETRA Praha DISK 0
D21L
2.20 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8827
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 15:00 9450
2. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 16:31 + 1:31 8621
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 16:54 + 1:54 8411
4. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 17:29 + 2:29 8092
5. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 17:52 + 2:52 7882
6. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 18:22 + 3:22 7609
7. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 18:27 + 3:27 7563
7. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 18:27 + 3:27 7563
9. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 18:42 + 3:42 7426
10. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:56 + 3:56 7299
11. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 19:21 + 4:21 7071
12. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 19:35 + 4:35 6943
13. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 19:36 + 4:36 6934
14. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 19:46 + 4:46 6843
15. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 20:04 + 5:04 6679
16. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 20:11 + 5:11 6615
17. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 20:19 + 5:19 6542
18. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 20:40 + 5:40 6351
19. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 20:42 + 5:42 6332
20. Procházková Zuzana SJC8551 C Sportcentrum Jičín 21:25 + 6:25 5941
21. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 21:28 + 6:28 5913
22. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 21:29 + 6:29 5904
23. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 21:37 + 6:37 5831
24. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 22:02 + 7:02 5603
25. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:08 + 7:08 5549
25. Szeliga Malgorzata DOB9399 C KOB Dobruška 22:08 + 7:08 5549
27. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 22:35 + 7:35 5302
28. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:09 + 8:09 4992
29. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 23:31 + 8:31 4792
30. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 23:46 + 8:46 4655
31. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 24:34 + 9:34 4218
32. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 25:28 + 10:28 3725
33. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 27:28 + 12:28 2631
34. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 31:08 + 16:08 626
35. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 33:46 + 18:46 0
36. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 36:30 + 21:30 0
D35
1.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 15:04
2. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 17:41 + 2:37
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 20:31 + 5:27
4. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 21:13 + 6:09
5. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 27:07 + 12:03
6. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 31:10 + 16:06
7. Navrátilová Markéta BOR7858 C OK Jiskra Nový Bor 33:33 + 18:29
8. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 39:37 + 24:33
D40
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 15:26
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 16:26 + 1:00
3. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 16:38 + 1:12
4. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 19:36 + 4:10
5. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 19:54 + 4:28
6. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 20:09 + 4:43
7. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 21:36 + 6:10
8. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 22:26 + 7:00
9. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:26 + 8:00
10. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 23:48 + 8:22
11. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 24:02 + 8:36
12. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 25:00 + 9:34
13. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:05 + 11:39
14. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 27:27 + 12:01
15. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 28:13 + 12:47
16. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:11 + 14:45
17. Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 31:38 + 16:12
18. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 33:46 + 18:20
19. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 35:04 + 19:38
20. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 35:10 + 19:44
21. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 38:56 + 23:30
22. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 40:13 + 24:47
23. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 51:42 + 36:16
D45
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 15:26
2. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 16:42 + 1:16
3. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 17:09 + 1:43
4. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 17:15 + 1:49
5. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 17:56 + 2:30
6. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 18:03 + 2:37
7. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 18:11 + 2:45
8. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 19:00 + 3:34
9. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:15 + 3:49
10. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 19:18 + 3:52
11. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 20:18 + 4:52
12. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 21:15 + 5:49
13. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 21:55 + 6:29
14. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 22:19 + 6:53
15. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 24:04 + 8:38
16. Nosková Pavla VSP7261 C USK Praha 29:45 + 14:19
17. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:56 + 18:30
18. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 34:29 + 19:03
19. Furuczová Jela 27S7150 Farmaceut Bratislava 35:18 + 19:52
Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering DISK
D50
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 19:21
2. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 23:49 + 4:28
D55
1.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 13:48
2. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 28:14 + 14:26
Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
D60
1.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 14:53
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 15:00 + 0:07
3. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 16:00 + 1:07
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 16:23 + 1:30
5. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 17:22 + 2:29
D65
0.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 16:01
2. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 27:25 + 11:24
Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering DISK
D70
0.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 19:55
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 20:04 + 0:09
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 21:18 + 1:23
H10
1.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 9:29
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 12:02 + 2:33
3. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 14:39 + 5:10
4. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:48 + 5:19
5. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 15:41 + 6:12
6. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:00 + 6:31
7. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 16:41 + 7:12
8. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:31 + 8:02
9. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:01 + 8:32
10. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:34 + 10:05
11. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 19:54 + 10:25
12. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 20:47 + 11:18
13. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 22:26 + 12:57
14. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 22:34 + 13:05
15. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 23:14 + 13:45
16. Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:46 + 14:17
17. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 25:32 + 16:03
18. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 26:14 + 16:45
19. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 26:31 + 17:02
20. Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:59 + 17:30
21. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:42 + 18:13
22. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:45 + 20:16
23. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 30:03 + 20:34
24. Havel Antonín TJN0813 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:36 + 24:07
25. Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 35:25 + 25:56
26. Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:47 + 28:18
27. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 87:05 + 77:36
H10L
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 12:07
2. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 12:54 + 0:47
3. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 15:01 + 2:54
4. Pavlů Jakub MFP0700 C VŠSK MFF UK Praha 15:13 + 3:06
5. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 15:22 + 3:15
6. Hrůzek Jan OK Jiskra Nový Bor 15:24 + 3:17
7. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 16:04 + 3:57
8. Kůtek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 16:05 + 3:58
9. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 16:17 + 4:10
10. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 16:42 + 4:35
11. Dočekal Štěpán TJN1003 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:12 + 6:05
12. Pavlů Matěj MFP0701 C VŠSK MFF UK Praha 22:07 + 10:00
13. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 25:00 + 12:53
14. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 27:19 + 15:12
15. Tkáč Jakub TJN1001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:46 + 15:39
H12
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 11:32
2. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:37 + 0:05
3. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:16 + 1:44
4. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 13:56 + 2:24
5. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:39 + 3:07
6. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 14:50 + 3:18
7. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 C OOB TJ Turnov 14:51 + 3:19
8. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 15:14 + 3:42
9. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 16:59 + 5:27
10. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:01 + 5:29
11. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 18:05 + 6:33
12. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:21 + 6:49
13. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 19:01 + 7:29
14. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 20:42 + 9:10
15. Zurynek Jan EKP0602 C VŠTJ Ekonom Praha 21:32 + 10:00
16. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:44 + 11:12
17. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 33:08 + 21:36
18. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 39:28 + 27:56
19. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 39:35 + 28:03
20. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:17 + 39:45
Pitra Jan TJN0505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Lengauer Patrik 2KZ0500 Česká Kamenice DISK
H14
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:22
2. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 12:24 + 1:02
3. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:37 + 1:15
4. Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor 13:40 + 2:18
5. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 14:07 + 2:45
6. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:41 + 3:19
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:50 + 3:28
8. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 15:02 + 3:40
9. Mellan Jonáš TUR0308 C OOB TJ Turnov 15:19 + 3:57
10. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:48 + 4:26
11. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 17:45 + 6:23
12. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 18:30 + 7:08
13. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 19:36 + 8:14
14. Hruška Jakub TJN0403 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:56 + 10:34
15. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 22:09 + 10:47
16. Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 22:32 + 11:10
17. Nosek Daniel VSP0409 C USK Praha 22:45 + 11:23
18. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 26:17 + 14:55
19. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 33:44 + 22:22
20. Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:31 + 23:09
21. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:40 + 28:18
22. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 39:44 + 28:22
23. Janoušek Albert CHA0400 C OK Chrastava 44:50 + 33:28
Tourek Matěj 2KZ0300 Česká Kamenice DISK
H16
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:28
2. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:32 + 0:04
3. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:02 + 0:34
4. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 19:00 + 2:32
5. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 19:04 + 2:36
6. Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 20:24 + 3:56
7. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 21:07 + 4:39
8. Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 26:25 + 9:57
9. Sýkora Adam TJN0203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:31 + 27:03
10. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:37 + 40:09
H21K
1.80 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2590
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 14:26 3014
2. Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 15:29 + 1:03 2856
3. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:52 + 7:26 1899
4. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:00 + 8:34 1729
5. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 25:35 + 11:09 1341
6. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 27:42 + 13:16 1024
H21L
2.60 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9335
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 13:32 10092
2. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 15:05 + 1:33 9109
3. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 15:34 + 2:02 8803
4. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 15:36 + 2:04 8782
5. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 15:59 + 2:27 8539
6. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 16:00 + 2:28 8528
7. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 16:16 + 2:44 8359
8. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 16:30 + 2:58 8211
9. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 16:32 + 3:00 8190
9. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 16:32 + 3:00 8190
11. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 16:49 + 3:17 8011
12. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 17:00 + 3:28 7894
13. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 17:02 + 3:30 7873
14. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 17:10 + 3:38 7789
15. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 17:19 + 3:47 7694
16. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 17:23 + 3:51 7651
17. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 17:31 + 3:59 7567
18. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 17:40 + 4:08 7472
19. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 18:01 + 4:29 7250
20. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 18:24 + 4:52 7007
21. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 18:35 + 5:03 6891
22. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 18:36 + 5:04 6880
23. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 18:38 + 5:06 6859
24. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 18:39 + 5:07 6849
25. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 18:55 + 5:23 6680
26. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 19:10 + 5:38 6521
26. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 19:10 + 5:38 6521
28. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 19:11 + 5:39 6511
28. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 19:11 + 5:39 6511
30. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 19:19 + 5:47 6426
31. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 19:31 + 5:59 6299
32. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 19:38 + 6:06 6225
33. Gawlitza Franz 24D-001 SV Robotron Dresden 19:48 + 6:16
34. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 19:54 + 6:22 6056
35. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 20:04 + 6:32 5951
36. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 20:05 + 6:33 5940
37. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 20:16 + 6:44
37. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:16 + 6:44 5824
39. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 20:29 + 6:57 5687
40. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 20:36 + 7:04 5613
41. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 20:51 + 7:19 5454
42. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 21:02 + 7:30 5338
43. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 21:08 + 7:36 5275
44. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 21:14 + 7:42 5211
45. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 21:27 + 7:55 5074
46. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 21:30 + 7:58 5042
47. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:35 + 8:03 4989
48. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 21:54 + 8:22 4789
49. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 21:59 + 8:27 4736
50. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 22:24 + 8:52 4472
51. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 23:09 + 9:37 3997
52. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 23:10 + 9:38 3986
53. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 23:17 + 9:45 3912
53. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 23:17 + 9:45 3912
55. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 23:33 + 10:01 3743
56. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 24:14 + 10:42 3310
57. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 24:30 + 10:58 3141
58. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 25:16 + 11:44 2655
59. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 25:32 + 12:00 2486
60. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 25:36 + 12:04 2444
61. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 25:46 + 12:14 2338
62. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 25:58 + 12:26 2211
63. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 26:02 + 12:30 2169
64. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 26:03 + 12:31 2158
65. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 26:08 + 12:36 2106
66. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 26:22 + 12:50 1958
67. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 26:38 + 13:06 1789
68. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 29:22 + 15:50 56
69. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 29:45 + 16:13
70. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 31:28 + 17:56 0
71. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 33:35 + 20:03 0
72. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 33:42 + 20:10
73. Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 34:33 + 21:01 0
Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha DISK 0
Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava DISK 0
H35
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 14:24
2. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 15:13 + 0:49
3. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 17:15 + 2:51
4. Kočárek Michal CHA7400 C OK Chrastava 17:21 + 2:57
5. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 17:32 + 3:08
6. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 18:05 + 3:41
7. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 19:00 + 4:36
8. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 20:26 + 6:02
9. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 22:39 + 8:15
10. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 23:22 + 8:58
11. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 23:56 + 9:32
12. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:58 + 14:34
13. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem, 38:39 + 24:15
H40
2.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 16:42
2. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 18:50 + 2:08
3. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 19:11 + 2:29
4. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:58 + 5:16
5. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 22:10 + 5:28
6. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 22:22 + 5:40
7. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 24:07 + 7:25
8. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 24:38 + 7:56
9. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 24:59 + 8:17
10. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 25:40 + 8:58
11. Tourek Jan 2KZ7300 Česká Kamenice 26:20 + 9:38
12. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 27:10 + 10:28
13. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 30:13 + 13:31
14. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 31:19 + 14:37
15. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 36:12 + 19:30
16. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:28 + 28:46
Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov DISK
Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering DISK
H45
1.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 14:30
2. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 14:52 + 0:22
3. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 14:56 + 0:26
4. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 15:12 + 0:42
5. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 15:30 + 1:00
6. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 17:03 + 2:33
7. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 17:15 + 2:45
8. Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 17:17 + 2:47
9. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 17:50 + 3:20
10. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:21 + 3:51
11. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 18:46 + 4:16
12. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 18:53 + 4:23
13. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 19:39 + 5:09
14. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:57 + 5:27
15. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 20:47 + 6:17
16. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 23:29 + 8:59
17. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:44 + 9:14
18. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 24:48 + 10:18
19. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 24:54 + 10:24
20. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 25:45 + 11:15
21. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:54 + 13:24
22. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 28:57 + 14:27
23. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 29:03 + 14:33
24. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 30:01 + 15:31
25. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:25 + 15:55
26. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 32:20 + 17:50
Nosek Jan VSP6910 C USK Praha DISK
Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov DISK
H50
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Rico USV TU Dresden 22:24
2. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 22:42 + 0:18
3. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 26:12 + 3:48
4. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:53 + 8:29
H55
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 14:22
2. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 14:49 + 0:27
3. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 15:07 + 0:45
4. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 15:56 + 1:34
4. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 15:56 + 1:34
6. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:58 + 1:36
7. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 16:04 + 1:42
8. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:34 + 3:12
9. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 17:54 + 3:32
10. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 17:59 + 3:37
11. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 20:20 + 5:58
12. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 21:35 + 7:13
13. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:24 + 32:02
H60
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 22:14
2. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 22:47 + 0:33
Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov DISK
H65
1.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 12:53
2. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 13:41 + 0:48
3. Conrad Helmut USV TU Dresden 13:48 + 0:55
4. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 13:53 + 1:00
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 14:51 + 1:58
6. Bogulak Adam Paulinum Jelenia Góra 17:31 + 4:38
7. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 17:36 + 4:43
8. Edward Bartkowiak 55P4800 Grunwald Poznań 17:56 + 5:03
9. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 20:40 + 7:47
Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering DISK
H70
1.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:33
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 13:47 + 0:14
3. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 14:47 + 1:14
4. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 15:23 + 1:50
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 17:30 + 3:57
6. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 20:10 + 6:37
7. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 21:21 + 7:48
8. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 21:59 + 8:26
9. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:55 + 23:22
Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov DISK
Klawun Kendrau Werner Neregistrovaní DISK
HDR
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:07
2. Straková Kačka Neregistrovaní 12:17 + 0:10
3. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 12:44 + 0:37
4. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 14:41 + 2:34
5. Suchardová Bernadette Neregistrovaní 14:44 + 2:37
6. Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:52 + 4:45
7. Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 17:14 + 5:07
8. Berková Leontýna VLI1151 C Slavia Liberec orienteering 17:33 + 5:26
9. Krejzová Jana TUR0950 C OOB TJ Turnov 17:56 + 5:49
10. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 18:46 + 6:39
11. Mokrý Lukáš Neregistrovaní 20:19 + 8:12
12. Král Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:54 + 8:47
13. Bartoš Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:57 + 8:50
14. Kubátová Karolína Neregistrovaní 22:43 + 10:36
15. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 24:54 + 12:47
16. Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:14 + 13:07
17. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 25:37 + 13:30
18. Kůtková Sára OB Jenišovice 26:20 + 14:13
19. Bradna Neregistrovaní 26:25 + 14:18
20. Bradnová M. Neregistrovaní 27:28 + 15:21
21. Leder Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:10 + 18:03
22. Jakubský Filip Neregistrovaní 30:54 + 18:47
23. Jakubský Pavel Neregistrovaní 30:55 + 18:48
24. Juřina Michal FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 32:17 + 20:10
25. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 32:37 + 20:30
26. Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:02 + 22:55
27. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 36:43 + 24:36
28. Scholze Prokop Neregistrovaní 37:15 + 25:08
29. Neyrinck Nina Neregistrovaní 38:34 + 26:27
30. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 42:58 + 30:51
Třmánková Kačka Neregistrovaní DISK
Svoboda Vojtěch Neregistrovaní DISK
Cvikl Vojtěch Neregistrovaní DISK
P
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 19:50
2. Vaňourková Jitka 31Z7250 Aktivit Nový Bor 19:51 + 0:01
3. Štěrba Jan Neregistrovaní 20:00 + 0:10
4. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 21:42 + 1:52
5. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 21:57 + 2:07
6. Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:22 + 2:32
7. Nagy Josef TJN6701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:33 + 2:43
8. Netriny Noel Neregistrovaní 22:44 + 2:54
9. Fojt Pavel BOR0707 C OK Jiskra Nový Bor 23:34 + 3:44
10. Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:36 + 4:46
11. Rejman Josef Neregistrovaní 28:33 + 8:43
12. Hewitt Klára Neregistrovaní 29:27 + 9:37
13. Břízová Hana Neregistrovaní 30:04 + 10:14
14. Dočekalová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:12 + 10:22
15. Nišponská Magda Neregistrovaní 31:21 + 11:31
16. Kodejšová Alena VSP7152 C USK Praha 32:36 + 12:46
17. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 34:31 + 14:41
18. Linhartová Martina Neregistrovaní 38:13 + 18:23
19. Kovářová Zdeňka DKP5153 Oddíl OB Kotlářka 38:15 + 18:25
20. Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant 39:51 + 20:01
21. Čabanová Petra NNN Neregistrovaní (NNN) 40:46 + 20:56
22. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 41:49 + 21:59
23. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 42:21 + 22:31
24. Bříza Jan Neregistrovaní 43:59 + 24:09
25. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 44:27 + 24:37
26. Nolová Markéta NNN Neregistrovaní (NNN) 46:12 + 26:22
27. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:27 + 32:37
28. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 53:27 + 33:37
29. Petr Pavel VLI9400 C Slavia Liberec orienteering 54:10 + 34:20
Świątkowska Bogumiła Paulinum Jelenia Góra DISK
Jakubík Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
T
1.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 15:28
2. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 18:02 + 2:34
3. Krajíček Vojtěch Neregistrovaní 19:14 + 3:46
4. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 22:38 + 7:10
5. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 24:07 + 8:39
6. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 24:14 + 8:46
7. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 26:26 + 10:58
8. Machová Věra Neregistrovaní 26:53 + 11:25
9. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 27:28 + 12:00
10. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 27:43 + 12:15
11. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 27:53 + 12:25
12. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 28:49 + 13:21
13. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 33:07 + 17:39
14. Janatová Markéta BOR7456 C OK Jiskra Nový Bor 33:46 + 18:18
15. Uhlíková Šárka 64C8150 Ekonom Praha Outdoor 36:01 + 20:33
16. Bartoš Jiří Neregistrovaní 36:49 + 21:21
17. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 37:59 + 22:31
18. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 38:19 + 22:51
19. Skácel Dalibor Neregistrovaní 42:45 + 27:17
20. Fürst David Neregistrovaní 45:06 + 29:38
21. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:19 + 30:51
22. Hnídek Stanislav 4DX5500 OOB Tanvald 47:39 + 32:11
23. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 55:04 + 39:36
24. Hewitt Christopher Neregistrovaní 72:11 + 56:43
25. Drahoňovská Veronika RUM8451 ZOOB Rumburk 88:56 + 73:28
Sedláček Pavel Neregistrovaní DISK