Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E1

Datum:
13.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Holas Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     HDR     TK     TL    
D10
1.30 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 13:28
2. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 15:04 + 1:36
3. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 17:06 + 3:38
4. Golinowska Ola 1VP C HKS Azymut Mochy 27:56 + 14:28
5. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 42:43 + 29:15
D10N
1.10 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 20:19
2. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 27:19 + 7:00
3. Bielecka Marta 1CP0851 C UKS Siódemka Rumia 30:38 + 10:19
D12
1.40 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 19:02
2. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 20:50 + 1:48
3. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 22:14 + 3:12
4. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 31:38 + 12:36
5. Cetlová Magdaléna AOP0552 C Orientační Běh Opava 38:41 + 19:39
6. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 59:04 + 40:02
7. Kočarová Marie BFM0557 C SKOB Frýdek - Místek 64:36 + 45:34
8. Dobiášová Vendula LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:05 + 51:03
D14
1.60 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 24:17
2. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:19 + 3:02
3. Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava 29:13 + 4:56
4. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 39:02 + 14:45
5. Dolinska Zuzanna 27P0371 C BKS Wataha Warszawa 39:04 + 14:47
6. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 46:41 + 22:24
7. Dolinska Julia 27P C BKS Wataha Warszawa 52:14 + 27:57
8. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:54 + 33:37
9. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 69:53 + 45:36
D16
1.70 km, 35 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissová Ĺuboslava 25S0250 C KOB ATU Košice 22:24
2. Melzer Zofia 1CP0151 C UKS Siódemka Rumia 26:43 + 4:19
3. Susek Julia 1CP0152 C UKS Siódemka Rumia 28:25 + 6:01
4. Zurek Marta 1CP0251 C UKS Siódemka Rumia 39:22 + 16:58
5. Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 39:35 + 17:11
6. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 40:56 + 18:32
D18
2.00 km, 55 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dawidowska Natalia 1CP9951 C UKS Siódemka Rumia 31:07
2. Bielecka Aleksandra 1CP0051 C UKS Siódemka Rumia 38:30 + 7:23
3. Jurczyk Marta 51P0050 C UKS Sparta Czyżowice 57:40 + 26:33
4. Roháčová Viktória 25S0050 C KOB ATU Košice 61:53 + 30:46
D20
2.10 km, 50 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bielecka Alicja 1CP9851 C UKS Siódemka Rumia 57:57
D21A
2.40 km, 60 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 25:39
2. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 27:39 + 2:00
3. ELAINE DALMARES LENZ 6DC7551 C SILVA OCamp 29:50 + 4:11
4. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 30:49 + 5:10
5. FRANCIELY SIQUEIRA CHILES 6DC9251 C SILVA OCamp 31:31 + 5:52
6. Březinová Marie SSU9191 C SK Severka Šumperk 33:25 + 7:46
7. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 33:48 + 8:09
8. LETÍCIA DA SILVA SALTORI 6DC8751 C SILVA OCamp 47:38 + 21:59
D21B
1.60 km, 35 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 24:00
2. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 24:49 + 0:49
3. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 27:54 + 3:54
4. Nemcova Erika 17S1452 C Ekonom Banska Bystrica 28:32 + 4:32
5. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 29:49 + 5:49
6. Ciarkowska Magdalena 1VP C HKS Azymut Mochy 29:57 + 5:57
D35A
2.20 km, 50 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:06
2. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 46:09 + 3:03
3. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 47:09 + 4:03
4. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 47:32 + 4:26
5. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:19 + 27:13
D35B
1.40 km, 35 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 24:49
2. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 26:58 + 2:09
3. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 34:48 + 9:59
4. Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7451 C UKS Siódemka Rumia 36:51 + 12:02
5. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 37:37 + 12:48
6. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 40:18 + 15:29
7. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 40:42 + 15:53
8. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 42:21 + 17:32
9. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 45:20 + 20:31
D45A
1.80 km, 50 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 40:07
2. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 46:32 + 6:25
3. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 46:39 + 6:32
4. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360 47:11 + 7:04
5. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:46 + 10:39
6. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 52:22 + 12:15
7. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:49 + 14:42
D45B
1.40 km, 40 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 33S6850 C Karlskrona SOK 19:20
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 22:18 + 2:58
3. Kralova Miriam VZA6951 C Slávia ŽU Žilina 22:36 + 3:16
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 22:45 + 3:25
5. Trepáčová Eva VZA73 C Slávia ŽU Žilina 31:40 + 12:20
6. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 33:54 + 14:34
7. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 37:53 + 18:33
8. Roháčová Ingrid 25S7050 C KOB ATU Košice 45:53 + 26:33
D55
1.50 km, 40 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 30:15
2. Nikitsina Tatsiana 21B5700 C Peleng-Vimpel 34:14 + 3:59
3. Májová Paulína 39S6060 C KOBRA Bratislava 34:17 + 4:02
4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:35 + 4:20
5. Hlavacikova Katarina 17S1450 C Ekonom Banska Bystrica 42:20 + 12:05
6. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:00 + 13:45
7. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:29 + 22:14
8. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 59:54 + 29:39
D65
1.40 km, 40 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:54
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 42:29 + 11:35
3. Khrapina Nadzeya 21B4850 C Peleng-Vimpel 49:21 + 18:27
H10
1.20 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 18:26
2. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 20:56 + 2:30
3. Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:05 + 2:39
4. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 21:13 + 2:47
5. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:56 + 3:30
6. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 22:01 + 3:35
6. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 22:01 + 3:35
8. Kočara František BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek 24:26 + 6:00
9. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 30:03 + 11:37
10. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 32:35 + 14:09
11. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 33:10 + 14:44
12. Cveček Jan SSU0701 C SK Severka Šumperk 33:35 + 15:09
13. Kubíček Vavřinec 1JZ02 C Olomouc 77:35 + 59:09
H10N
1.10 km, 10 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 22:14
H12
1.30 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 22:44
2. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 23:13 + 0:29
3. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 26:46 + 4:02
4. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:15 + 4:31
5. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 28:19 + 5:35
6. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 29:10 + 6:26
7. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 31:16 + 8:32
8. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 52:37 + 29:53
9. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 58:43 + 35:59
H14
1.70 km, 50 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 21:03
2. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 21:51 + 0:48
3. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:46 + 3:43
4. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 27:00 + 5:57
5. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 32:15 + 11:12
6. Toborek Jakub 37P0300 C MKS "MOS" Wroclaw 33:51 + 12:48
7. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:56 + 12:53
8. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:07 + 25:04
9. Bielecki Michal 1CP0401 C UKS Siódemka Rumia 54:55 + 33:52
10. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:44 + 35:41
H16
1.90 km, 50 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 17:26
2. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 22:10 + 4:44
3. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:06 + 12:40
4. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 32:07 + 14:41
5. Nowakowski Maciej 27P0202 C BKS Wataha Warszawa 43:53 + 26:27
6. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:34 + 43:08
H18
2.40 km, 50 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:35
2. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 C UKS Siódemka Rumia 36:19 + 3:44
H21A
2.80 km, 75 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 20:18
2. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 22:04 + 1:46
3. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 23:16 + 2:58
4. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 23:59 + 3:41
5. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:26 + 4:08
6. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 27:09 + 6:51
7. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 27:35 + 7:17
8. SIDNALDO FARIA SOUSA 6DC8801 C SILVA OCamp 27:57 + 7:39
9. Kalata Michał 88P8901 C MKS Paulinum Jelenia Góra 29:04 + 8:46
10. Galicz Karol 27P8601 C BKS Wataha Warszawa 29:20 + 9:02
11. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 29:25 + 9:07
12. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 31:17 + 10:59
13. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:08 + 12:50
14. CARLOS HENRIQUE SOUZA DE 6DC9401 C SILVA OCamp 37:05 + 16:47
15. Kral Adam VZA9601 C Slávia ŽU Žilina 40:59 + 20:41
16. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 46:12 + 25:54
H21B
1.70 km, 50 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 20:17
2. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 25:36 + 5:19
3. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 27:50 + 7:33
4. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 28:27 + 8:10
5. Jaros Mariusz 1LP9009 C Jw 2399 34:52 + 14:35
6. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 35:37 + 15:20
MS Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 18:08 +
H35A
2.60 km, 75 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golinowski Pawel 1VP7901 C HKS Azymut Mochy 29:28
2. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 30:59 + 1:31
3. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 35:46 + 6:18
4. Plesinski Mariusz 3EP C 10BKPanc 37:12 + 7:44
5. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 37:56 + 8:28
6. Porubský Július 66S7300 C ŠK Triturus Nitra 39:22 + 9:54
7. Roháč Zdenko 25S7300 C KOB ATU Košice 40:21 + 10:53
8. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 50:28 + 21:00
9. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 54:21 + 24:53
H35B
1.50 km, 35 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:39
2. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:45 + 0:06
3. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 31:42 + 7:03
4. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 37:04 + 12:25
5. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 39:19 + 14:40
H45A
1.90 km, 50 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. GROTE Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 23:54
2. Bartczak Jarosław 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 24:40 + 0:46
3. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 25:37 + 1:43
4. Cych Piotr 17P6800 C WKS Slask Wroclaw 27:06 + 3:12
5. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:29 + 5:35
6. LUIZ SERGIO MENDES 6DC6301 C SILVA OCamp 31:47 + 7:53
7. Král Jozef VZA6801 C Slávia ŽU Žilina 32:12 + 8:18
8. Marcin Szczygieł 37P7100 C MKS "MOS" Wroclaw 34:28 + 10:34
9. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 36:12 + 12:18
10. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:07 + 17:13
11. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 41:46 + 17:52
12. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:52 + 19:58
13. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:24 + 26:30
MS Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 51:57 + 28:03
H45B
1.50 km, 45 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočara Jiří BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek 23:26
2. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 23:59 + 0:33
3. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 26:16 + 2:50
4. BAECHLER Olivier 34C6800 C OLC SKOG Fribourg 27:58 + 4:32
5. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 31:25 + 7:59
6. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 42:43 + 19:17
H55A
1.50 km, 45 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 27:39
2. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 27:44 + 0:05
3. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 35:00 + 7:21
4. Sypula Slawomir 28P C UNTS Warszawa 35:22 + 7:43
5. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 58:13 + 30:34
MS Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 33:04 + 5:25
H55B
1.20 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Törnqvist Kent 33S5300 C Karlskrona SOK 12:13
2. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 19:42 + 7:29
3. Trydzensi Henadzi 21B5500 C Peleng-Vimpel 20:04 + 7:51
4. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 28:18 + 16:05
5. Maroz Ivan 33B5500 C KAMERTON 29:45 + 17:32
H65
1.30 km, 40 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 20:13
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 21:59 + 1:46
3. Máj Štefan 39S5005 C KOBRA Bratislava 23:28 + 3:15
4. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:46 + 3:33
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 24:27 + 4:14
6. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 37:45 + 17:32
7. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 37:48 + 17:35
H70
1.20 km, 30 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 16:57
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 20:10 + 3:13
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 22:22 + 5:25
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 24:00 + 7:03
5. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:27 + 21:30
HDR
1.10 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 18:15
2. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:50 + 5:35
3. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 24:02 + 5:47
4. Paulíčková Bára 1JZ01 C Olomouc 25:44 + 7:29
5. Holubová Pavlína SBR0350 C SKOB Bruntál 26:41 + 8:26
6. Stipkova Jana TZL C SKOB Zlín 27:46 + 9:31
7. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 29:52 + 11:37
8. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 34:01 + 15:46
9. Kubíčková Magdaléna 1JZ03 C Olomouc 53:34 + 35:19
10. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 64:20 + 46:05
TK
1.30 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 14:08
2. Nedvídková Jitka RUM5151 C ZOOB Rumburk 19:59 + 5:51
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 21:08 + 7:00
4. Hadačová Tereza AOP9051 C Orientační Běh Opava 22:18 + 8:10
5. Dundáčková Julie SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec 23:05 + 8:57
6. Fukalová Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava 23:09 + 9:01
7. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 26:16 + 12:08
8. Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 31:32 + 17:24
9. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 32:18 + 18:10
10. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 35:55 + 21:47
11. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 36:09 + 22:01
12. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 39:42 + 25:34
13. Rychtarova Dominika NNN C Neregistrovaní (NNN) 40:59 + 26:51
14. Kubíček Jiří 1JZ04 C Olomouc 41:15 + 27:07
15. Juřík Marek 3TC0401 C FENIX SKI TEAM 42:18 + 28:10
16. Grzegocka Aleksandra 51P9350 C UKS Sparta Czyżowice 43:02 + 28:54
17. Cenková Ema 3TC0550 C FENIX SKI TEAM 43:43 + 29:35
18. Cenek Tomáš 3TC0700 C FENIX SKI TEAM 44:06 + 29:58
19. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 44:15 + 30:07
20. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 44:54 + 30:46
21. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 51:24 + 37:16
22. Fiala Jan AOP8800 C Orientační Běh Opava 55:27 + 41:19
23. Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 57:35 + 43:27
24. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 61:05 + 46:57
25. Velc Roman 3TC0400 C FENIX SKI TEAM 65:45 + 51:37
26. Bakeš Daniel 3TC0500 C FENIX SKI TEAM 65:53 + 51:45
27. Sukhadolava Aelita 21B6250 C Peleng-Vimpel 78:52 + 64:44
TL
2.70 km, 80 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 43:56
2. Král Dávid VZA9202 C Slávia ŽU Žilina 44:36 + 0:40
3. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 54:37 + 10:41
4. Hlaváčová Eva 28Z5050 C Neregistrovaná 66:48 + 22:52
5. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 73:37 + 29:41
6. Fellner Marek 3TC6500 C FENIX SKI TEAM 74:03 + 30:07
7. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 74:40 + 30:44
8. Bielecki Tadeusz 1CP7401 C UKS Siódemka Rumia 82:09 + 38:13
9. Grzegorz Jozef 1VP C HKS Azymut Mochy 88:28 + 44:32