Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E3

Datum:
15.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Borunský Tomáš - R3
Protokol:
V závodě došlo ke zranění kotníku závodníka Michal Franšič, oddíl BFM, reg.číslo BFM8303. Závodník byl ošetřen místním zdravotním dohledem
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     HDR     TK     TL    
D10
2.50 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipková Karolína LPU0756 E OK Lokomotiva Pardubice 25:23
2. Kovalčíková Alena AOP0751 E Orientační Běh Opava 30:30 + 5:07
3. Paulíčková Tereza UOL0750 E SOB Olomouc 34:57 + 9:34
4. Cetlová Karolína AOP0752 E Orientační Běh Opava 36:17 + 10:54
5. Salichová Ivana AOP0753 E Orientační Běh Opava 47:05 + 21:42
6. Golinowska Ola 1VP1050 C HKS Azymut Mochy 88:01 + 62:38
D10N
2.20 km, 15 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brdlíková Eliška VRL0753 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:26
2. Pachmannová Iva AOP0852 E Orientační Běh Opava 34:28 + 5:02
3. Borunská Alžběta AOP0950 E Orientační Běh Opava 40:34 + 11:08
Bielecka Marta 1CP0851 E UKS Siódemka Rumia DISK
D12
2.90 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Katka AOP0551 E Orientační Běh Opava 29:31
2. Gallo Natálie AOP0652 E Orientační Běh Opava 30:32 + 1:01
3. Holasová Barbora AOP0651 E Orientační Běh Opava 31:37 + 2:06
4. Cetlová Magdaléna AOP0552 E Orientační Běh Opava 32:24 + 2:53
5. Zahradníková Kateřina BFM0551 E SKOB Frýdek - Místek 38:38 + 9:07
6. Ježková Ivana RBK0555 E SK Radioklub Blansko 40:30 + 10:59
7. Kočarová Marie BFM0557 E SKOB Frýdek - Místek 47:24 + 17:53
8. Dobiášová Vendula LTU0550 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:20 + 27:49
Řeháková Klára BFM0556 E SKOB Frýdek - Místek DISK
D14
3.80 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Anna AOP0453 E Orientační Běh Opava 41:01
2. Pachmannová Bára AOP0351 E Orientační Běh Opava 43:32 + 2:31
3. Licková Štěpánka LTU0452 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:44 + 3:43
4. Dolinska Zuzanna 27P0371 E BKS Wataha Warszawa 48:29 + 7:28
5. Hošková Kateřina LTU0451 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:09 + 11:08
6. Klechová Karolína AOP0452 E Orientační Běh Opava 55:37 + 14:36
7. Richterová Julie ADA0351 E OOB Spartak Adamov 62:19 + 21:18
8. Popieluchová Michaela BFM0457 E SKOB Frýdek - Místek 97:07 + 56:06
Dolinska Julia 27P0355 E BKS Wataha Warszawa DISK
D16
4.80 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Susek Julia 1CP0152 E UKS Siódemka Rumia 45:06
2. Weissová Ĺuboslava 25S0250 E KOB ATU Košice 47:13 + 2:07
3. Zurek Marta 1CP0251 E UKS Siódemka Rumia 51:22 + 6:16
4. Melzer Zofia 1CP0151 E UKS Siódemka Rumia 53:32 + 8:26
5. Krčková Helena AOP0251 E Orientační Běh Opava 74:52 + 29:46
D18
5.80 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dawidowska Natalia 1CP9951 E UKS Siódemka Rumia 56:48
2. Bielecka Aleksandra 1CP0051 E UKS Siódemka Rumia 69:44 + 12:56
3. Roháčová Viktória 25S0050 E KOB ATU Košice 72:48 + 16:00
4. Jurczyk Marta 51P0050 E UKS Sparta Czyżowice 82:28 + 25:40
D20
6.80 km, 80 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bielecka Alicja 1CP9851 E UKS Siódemka Rumia 89:20
2. Zurynková Michaela EKP9850 E VŠTJ Ekonom Praha 101:43 + 12:23 0
D21A
7.40 km, 85 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 54:12 0
2. Balcarová Jana PHK8753 E OK 99 Hradec Králové 61:20 + 7:08 0
3. FRANCIELY SIQUEIRA CHILES 6DC9251 E SILVA OCamp 63:22 + 9:10
4. LETÍCIA DA SILVA SALTORI 6DC8751 E SILVA OCamp 64:33 + 10:21
5. Chupeková Silvia VZA7251 E Slávia ŽU Žilina 65:50 + 11:38
6. Chromá Adéla TBM8870 E KOS TJ Tesla Brno 66:51 + 12:39 0
7. Březinová Marie SSU9191 E SK Severka Šumperk 68:46 + 14:34 0
8. ELAINE DALMARES LENZ 6DC7551 E SILVA OCamp 77:51 + 23:39
D21B
7.00 km, 80 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3956
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zurynková Jana EKP7053 E VŠTJ Ekonom Praha 71:10 4124
2. Nemcova Erika 17S1452 E Ekonom Banska Bystrica 75:03 + 3:53
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 E Slavia Liberec orienteering 75:27 + 4:17 3896
4. Zbraňková Magda STE7352 E SK SKI-OB Šternberk 76:21 + 5:11 3848
5. Ciarkowska Magdalena 1VP8551 C HKS Azymut Mochy 76:35 + 5:25
6. Žitná Jana SMB9251 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 80:57 + 9:47 3603
7. Fujáková Katka HAV8550 E OB Havířov 85:57 + 14:47 3337
8. Kmentová Lenka ZAM8552 E OB TJ Sokol Žamberk 108:57 + 37:47 2113
D35A
6.30 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Lenka VRB7373 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 72:12
2. Vričanová Sylva HAV6751 E OB Havířov 72:55 + 0:43
3. Pipková Táňa LPU7156 E OK Lokomotiva Pardubice 77:40 + 5:28
4. Svačinková Jitka VRB7777 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 77:54 + 5:42
5. Fukalová Radmila AOV7051 E OOB TJ Baník Ostrava 88:17 + 16:05
6. Kaděrová Barbora HAV7051 E OB Havířov 88:23 + 16:11
7. Termerová Jana LTU7850 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 101:55 + 29:43
8. Sochorová Hana HAV6250 E OB Havířov 105:19 + 33:07
9. Licková Dana LTU7350 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 113:01 + 40:49
D35B
4.90 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubová Eva SBR8051 E SKOB Bruntál 69:50
2. Richterová Nataša ADA7451 E OOB Spartak Adamov 71:42 + 1:52
3. Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7451 E UKS Siódemka Rumia 75:01 + 5:11
4. Ježková Dana SNA7850 E TJ START Náchod 75:32 + 5:42
5. Hrabalová Eva BFM8051 E SKOB Frýdek - Místek 75:56 + 6:06
6. Popieluchová Ivona BFM7453 E SKOB Frýdek - Místek 78:32 + 8:42
7. Siatková Silvie ZLH7451 E OOB TJ Zlaté Hory 101:17 + 31:27
8. Kopecká Jitka UOL7750 E SOB Olomouc 101:51 + 32:01
9. Vránová Helena UOL7652 E SOB Olomouc 111:56 + 42:06
10. Smékalová Jana UOL7850 E SOB Olomouc 120:06 + 50:16
D45A
5.30 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 E Sportcentrum Jičín 61:10
2. Úlehlová Monika TAP6950 E KOB TRETRA Praha 71:00 + 9:50
3. Petrželová Alena LTU6351 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:11 + 14:01
4. Melišíková Radka TAP7152 E KOB TRETRA Praha 76:07 + 14:57
5. Lazáková Šárka LTU6952 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:40 + 22:30
6. Trykozko Urszula 53P6951 E Team 360 92:37 + 31:27
7. Hendrychová Marcela HOB7051 E SKOB Horní Benešov 100:00 + 38:50
D45B
4.90 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 33S6850 E Karlskrona SOK 48:31
2. Ostřanská Iveta SSU6591 E SK Severka Šumperk 55:43 + 7:12
3. Jirková Renata ZPV6553 E KOB ZPV Prostějov 58:42 + 10:11
4. Kralova Miriam VZA6951 E Slávia ŽU Žilina 65:08 + 16:37
5. Štorková Simona JPV6556 E Oddíl OS SK Prostějov 88:55 + 40:24
6. Trepáčová Eva VZA7355 C Slávia ŽU Žilina 89:31 + 41:00
7. Roháčová Ingrid 25S7050 E KOB ATU Košice 100:08 + 51:37
8. Kočarová Klára BFM7251 E SKOB Frýdek - Místek 107:00 + 58:29
Řeháková Jana BFM7152 E SKOB Frýdek - Místek DISK
D55
3.70 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 E Sportcentrum Jičín 43:35
2. Nikitsina Tatsiana 21B5700 E Peleng-Vimpel 46:38 + 3:03
3. Janská Iva LBM5795 E TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:47 + 3:12
4. Freyová Michaela KPY6050 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:02 + 5:27
5. Svobodová Hana SMB5951 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 55:27 + 11:52
6. Májová Paulína 39S6060 E KOBRA Bratislava 56:46 + 13:11
7. Hlavacikova Katarina 17S1450 E Ekonom Banska Bystrica 80:00 + 36:25
8. Chromčáková Ivana JZL5450 E TJ Jižní svahy Zlín 85:03 + 41:28
D65
2.80 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:25
2. Khrapina Nadzeya 21B4850 E Peleng-Vimpel 59:42 + 12:17
3. Suchánková Libuše SOP4851 E OOB TJ Slezan Opava 61:15 + 13:50
H10N
2.20 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 E Orientační Běh Opava 29:34
H10
2.40 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Matěj LTU0701 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:49
2. Pernička Martin TZL0800 E SKOB Zlín 28:36 + 1:47
3. Kutáček Ondřej LTU0700 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:01 + 6:12
4. Ježek David RBK0801 E SK Radioklub Blansko 33:12 + 6:23
5. Kovalčík Petr AOP0901 E Orientační Běh Opava 33:15 + 6:26
6. Kočara František BFM0701 E SKOB Frýdek - Místek 33:41 + 6:52
7. Termer Štěpán LTU0800 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:40 + 16:51
8. Holas Štěpán AOP0900 E Orientační Běh Opava 43:44 + 16:55
9. Cetl Jan AOP0902 E Orientační Běh Opava 53:26 + 26:37
10. Popieluch Martin BFM0801 E SKOB Frýdek - Místek 54:17 + 27:28
11. Kubíček Vavřinec 1JZ0201 C Olomouc 106:31 + 79:42
MS Gallo Ondřej AOP0802 E Orientační Běh Opava 37:59 + 11:10
H12
2.90 km, 15 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jan AOP0500 E Orientační Běh Opava 35:01
2. Borunský Matěj AOP0600 E Orientační Běh Opava 39:32 + 4:31
3. Vaněk Bořek TZL0505 E SKOB Zlín 44:58 + 9:57
4. Jelínek Jakub AOP0601 E Orientační Běh Opava 47:18 + 12:17
5. Salich Jonáš AOP0501 E Orientační Běh Opava 49:15 + 14:14
6. Lazák Jan LTU0500 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:18 + 18:17
7. Pernička Václav TZL0602 E SKOB Zlín 58:14 + 23:13
8. Richter Rudolf ADA0601 E OOB Spartak Adamov 59:26 + 24:25
9. Slavík Ondřej VRB0505 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 63:41 + 28:40
H14
3.90 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 E Orientační Běh Opava 30:53
2. Štregl Matyáš VRL0301 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:29 + 3:36
3. Čech Vít AOP0302 E Orientační Běh Opava 36:22 + 5:29
4. Toborek Jakub 37P0300 E MKS "MOS" Wroclaw 40:07 + 9:14
5. Šitina Tomáš LTU0300 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:45 + 9:52
6. Dundáček Karel SJH0401 E SJH Jindřichův Hradec 42:18 + 11:25
7. Ježek Filip RBK0405 E SK Radioklub Blansko 52:54 + 22:01
8. Pirožek Vojtěch LTU0400 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:04 + 22:11
9. Bielecki Michal 1CP0401 E UKS Siódemka Rumia 57:54 + 27:01
10. Šedivka Pavel LTU0401 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:50 + 34:57
H16
5.00 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipek Ondřej LPU0203 E OK Lokomotiva Pardubice 37:11
2. Zalaba Tomáš SJC0101 E Sportcentrum Jičín 41:22 + 4:11
3. Matuš Vít VRB0202 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:52 + 7:41
4. Jirka Matyáš ZPV0201 E KOB ZPV Prostějov 51:52 + 14:41
5. Nowakowski Maciej 27P0202 E BKS Wataha Warszawa 78:22 + 41:11
Zamastil Michal LTU0203 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H18
6.50 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 E UKS Siódemka Rumia 54:10
2. Šitina Jakub LTU0001 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:33 + 5:23
H21A
8.10 km, 90 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8288
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. SIDNALDO FARIA SOUSA 6DC8801 E SILVA OCamp 50:31
2. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 50:37 + 0:06 8633
3. Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:43 + 3:12 8147
4. Hadač Filip AOP9301 E Orientační Běh Opava 54:07 + 3:36 8084
5. Kalata Michał 88P8901 E MKS Paulinum Jelenia Góra 55:03 + 4:32
6. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 55:20 + 4:49 7893
7. Jurczyk Tomasz 51P9400 E UKS Sparta Czyżowice 57:28 + 6:57
8. CARLOS HENRIQUE SOUZA DE 6DC9401 E SILVA OCamp 58:40 + 8:09
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 59:25 + 8:54 7253
10. Lazák Tomáš LTU9102 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:06 + 9:35 7145
11. Galicz Karol 27P8601 E BKS Wataha Warszawa 60:43 + 10:12
12. Jirka Mikuláš STE0000 E SK SKI-OB Šternberk 65:50 + 15:19 6246
13. Václavek Tomáš STE5809 E SK SKI-OB Šternberk 66:23 + 15:52 6159
14. Frainšic Michal BFM8303 E SKOB Frýdek - Místek 69:15 + 18:44 5709
15. Junek Vladimír TJP8400 E TJ Sokol Troja 74:14 + 23:43 4927
16. Jakobi Zdeněk HAV5701 E OB Havířov 82:57 + 32:26 3560
17. Sochor Tomáš HAV6301 E OB Havířov 90:08 + 39:37 2432
18. Kral Adam VZA9601 E Slávia ŽU Žilina 93:58 + 43:27
19. Tomášek Tomáš STE8000 E SK SKI-OB Šternberk 99:21 + 48:50 986
Holec Honza MOV6701 E SKOB Ostrava DISK 0
MS Hadač Miroslav AOP6501 E Orientační Běh Opava DISK 0
H21B
7.00 km, 80 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4111
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecký David UOL7800 E SOB Olomouc 54:52 4805
2. Jaros Mariusz 1LP9009 E Jw 2399 60:48 + 5:56
3. Andrš Petr ZAM8401 E OB TJ Sokol Žamberk 71:01 + 16:09 3799
4. Střelba Ondřej KTA7501 E SK Kotnov Tábor 72:09 + 17:17 3729
5. Kolaja Jan VLI8100 E Slavia Liberec orienteering 78:22 + 23:30 3341
6. Cveček Martin PVP7400 E VSS Přírodověda Praha 86:17 + 31:25 2848
MS Kovalčík Tomáš AOP7301 E Orientační Běh Opava 49:37 + 0
H35A
6.80 km, 75 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golinowski Pawel 1VP7901 E HKS Azymut Mochy 50:22
2. Chupek Jozef VZA7102 E Slávia ŽU Žilina 50:55 + 0:33
3. Plesinski Mariusz 3EP7501 C 10BKPanc 60:03 + 9:41
4. Vyoral Jan VIC7615 E OB Vizovice 60:22 + 10:00
5. Porubský Július 66S7300 E ŠK Triturus Nitra 61:02 + 10:40
6. Pernička Petr TZL7336 E SKOB Zlín 61:53 + 11:31
7. Roháč Zdenko 25S7300 E KOB ATU Košice 66:15 + 15:53
8. Žitný Tomáš SMB6401 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 67:54 + 17:32
9. Smékal David UOL7503 E SOB Olomouc 69:48 + 19:26
H35B
5.90 km, 65 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Tomáš VRL7406 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:32
2. Stibor Zbyněk VRB7601 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 63:18 + 7:46
3. Popieluch Michal BFM7301 E SKOB Frýdek - Místek 70:36 + 15:04
4. Paulíček Michal UOL7701 E SOB Olomouc 71:41 + 16:09
5. Pipek Kamil LPU7310 E OK Lokomotiva Pardubice 76:51 + 21:19
H45A
5.60 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 E SOB Olomouc 38:24
2. Cych Piotr 17P6800 E WKS Slask Wroclaw 43:21 + 4:57
3. GROTE Andreas 34C6400 E OLC SKOG Fribourg 47:43 + 9:19
4. Bendák Petr LTU6500 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:59 + 11:35
5. Bartczak Jarosław 39P6800 E UMKS Orkan Ostróda 51:29 + 13:05
6. Pernica Jiří UOL6501 E SOB Olomouc 53:21 + 14:57
7. Slavík Tomáš VRB6808 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:01 + 16:37
8. Král Jozef VZA6801 E Slávia ŽU Žilina 57:43 + 19:19
9. Petržela Pavel LTU6301 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:18 + 19:54
10. Sklenář Josef SBR6601 E SKOB Bruntál 58:35 + 20:11
11. LUIZ SERGIO MENDES 6DC6301 E SILVA OCamp 59:57 + 21:33
12. Marcin Szczygieł 37P7100 E MKS "MOS" Wroclaw 61:24 + 23:00
13. Lazák Jan LTU6900 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:32 + 27:08
14. Kohl Jiří KPY6201 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:44 + 33:20
15. Štípek Rostislav TZL5702 E SKOB Zlín 76:21 + 37:57
Nadera Darek CX86411 C cx80 DISK
H45B
4.70 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Petr RBK7201 E SK Radioklub Blansko 40:45
2. Perinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 45:27 + 4:42
3. Kočara Jiří BFM7001 E SKOB Frýdek - Místek 47:37 + 6:52
4. Cetl Vladimír AOP6602 E Orientační Běh Opava 49:18 + 8:33
5. BAECHLER Olivier 34C6800 E OLC SKOG Fribourg 54:19 + 13:34
6. Štorek Petr JPV6505 E Oddíl OS SK Prostějov 60:14 + 19:29
7. Světnický Alexandr OOL6300 E SK Haná orienteering 64:39 + 23:54
H55A
5.20 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 E SKOB Ostrava 51:01
2. Krmášek Bohdan AOP5301 E Orientační Běh Opava 58:12 + 7:11
3. Beneš Josef SJC5801 E Sportcentrum Jičín 60:34 + 9:33
4. Olbrycht Janusz 73P5500 E OLBnO 62:01 + 11:00
5. Sypula Slawomir 28P5541 C UNTS Warszawa 81:13 + 30:12
6. Nechyba Jiri 61C5300 E Stara Hut 95:20 + 44:19
H55B
4.80 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzensi Henadzi 21B5500 E Peleng-Vimpel 40:30
2. Törnqvist Kent 33S5300 E Karlskrona SOK 42:12 + 1:42
3. Maroz Ivan 33B5500 E KAMERTON 57:42 + 17:12
4. Mutina Vlastimil BFM5701 E SKOB Frýdek - Místek 59:40 + 19:10
5. Polewski Dariusz 2AP6100 E Jedynka Zdzieszowicw 68:23 + 27:53
6. Labudík Milan VRB6202 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 96:41 + 56:11
H65
3.10 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 E Slavia Liberec orienteering 26:21
2. Sikora Miroslav BOV4802 E TJ Baník Ostrava OKD 35:18 + 8:57
3. Máj Štefan 39S5005 E KOBRA Bratislava 36:53 + 10:32
4. Pospíšil Karel VRB5001 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:50 + 11:29
5. Babický Tomáš RUM5001 E ZOOB Rumburk 39:12 + 12:51
6. Chromčák František JZL5201 E TJ Jižní svahy Zlín 58:04 + 31:43
7. Soviš Ivan SBR4601 E SKOB Bruntál 62:29 + 36:08
H70
3.10 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 E SK Severka Šumperk 35:44
2. Vlach Oldřich BOV4403 E TJ Baník Ostrava OKD 35:48 + 0:04
3. Horký Jan UOL4600 E SOB Olomouc 36:40 + 0:56
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 E OOB TJ Zlaté Hory 46:26 + 10:42
5. Sokolář Zdeněk SNA4501 E TJ START Náchod 46:38 + 10:54
6. Zaoral Jan VRB4703 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 57:33 + 21:49
HDR
2.20 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvica Jan ZLH1100 E OOB TJ Zlaté Hory 31:56
2. Stipkova Jana TZL0588 C SKOB Zlín 32:10 + 0:14
3. Kurečka Šimon HOB0902 E SKOB Horní Benešov 33:36 + 1:40
4. Kurečka Jakub HOB0701 E SKOB Horní Benešov 34:13 + 2:17
5. Kubíčková Magdaléna 1JZ0301 C Olomouc 37:33 + 5:37
6. Paulíčková Bára 1JZ0111 C Olomouc 38:49 + 6:53
7. Kvapilová Simona NNN9901 C Neregistrovaní (NNN) 40:54 + 8:58
8. Kvapilová Markéta PHK0950 E OK 99 Hradec Králové 42:56 + 11:00
9. Holubová Pavlína SBR0350 E SKOB Bruntál 43:57 + 12:01
10. Stiborová Blanka VRB7651 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 45:35 + 13:39
11. Kopecká Tereza UOL1050 E SOB Olomouc 46:00 + 14:04
12. Holinkova Mariana 44C0051 E Neregistrovaní 46:37 + 14:41
13. Skopal Richard NNN1212 C Neregistrovaní (NNN) 46:40 + 14:44
14. Kollárovitsová Julie AOP0951 E Orientační Běh Opava 49:29 + 17:33
14. Kollárovits Matěj AOP1101 E Orientační Běh Opava 49:29 + 17:33
16. Holusova Veronika AOP1250 C Orientační Běh Opava 49:48 + 17:52
17. Hrabal František BFM1001 E SKOB Frýdek - Místek 53:20 + 21:24
18. Tesařová Lucie AOP1451 E Orientační Běh Opava 67:55 + 35:59
TK
4.70 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 E Magnus Orienteering 51:33
2. Fukalová Martina AOV9550 E OOB TJ Baník Ostrava 52:23 + 0:50
3. Slovenčíková Eliška VIC9959 E OB Vizovice 55:47 + 4:14
4. Dundáčková Julie SJH9853 E SJH Jindřichův Hradec 59:39 + 8:06
5. Kubíček Jiří 1JZ0401 C Olomouc 59:56 + 8:23
6. Holinkova Milada 44C5550 C Neregistrovaní 63:10 + 11:37
7. Hrabal Zdeněk BFM7801 E SKOB Frýdek - Místek 63:33 + 12:00
8. Vlachová Dita SBR7750 E SKOB Bruntál 63:34 + 12:01
9. Grzegorz Jozef 1VP5511 C HKS Azymut Mochy 65:21 + 13:48
10. Cenková Ema 3TC0550 E FENIX SKI TEAM 66:49 + 15:16
11. Zahradníková Kateřina BFM7751 E SKOB Frýdek - Místek 67:02 + 15:29
12. Novotná Tereza ZLH0051 E OOB TJ Zlaté Hory 67:26 + 15:53
13. Fiala Jan AOP8800 E Orientační Běh Opava 67:34 + 16:01
14. Slezáčková Věra KAS6550 E KOB Kamenický Šenov 67:44 + 16:11
15. Hadačová Tereza AOP9051 E Orientační Běh Opava 68:40 + 17:07
16. Hendrych Jaromír HOB6001 E SKOB Horní Benešov 73:31 + 21:58
17. Widuch Mikael 33S7200 E Karlskrona SOK 80:20 + 28:47
18. Dundáčková Hana SJH7052 E SJH Jindřichův Hradec 80:40 + 29:07
19. Hendrychová Pavla HOB6251 E SKOB Horní Benešov 83:19 + 31:46
20. Melišík Michael TAP7100 E KOB TRETRA Praha 87:19 + 35:46
21. Velc Roman 3TC0400 E FENIX SKI TEAM 88:01 + 36:28
22. Pohořalý Dobroslav ROU6401 E SKOB Roudnice nad Labem 88:06 + 36:33
23. Hendrych Jiří HOB6701 E SKOB Horní Benešov 90:16 + 38:43
24. Frainšicová Kateřina BFM8651 E SKOB Frýdek - Místek 91:41 + 40:08
25. Sovišová Eva SBR5251 E SKOB Bruntál 93:43 + 42:10
26. Sukhadolava Aelita 21B6250 E Peleng-Vimpel 95:35 + 44:02
27. Bakeš Daniel 3TC0500 E FENIX SKI TEAM 95:58 + 44:25
28. Sikorová Marie BOV4852 E TJ Baník Ostrava OKD 100:11 + 48:38
29. Kašpar Josef HOB4601 E SKOB Horní Benešov 103:10 + 51:37
30. Šauman Petr ODR6100 E SKOB Odry 104:26 + 52:53
31. Juřík Marek 3TC0401 E FENIX SKI TEAM 115:09 + 63:36
32. Petřivalská Jana OOL8050 E SK Haná orienteering 115:16 + 63:43
33. Cenek Tomáš 3TC0700 E FENIX SKI TEAM 118:07 + 66:34
34. Olbrycht Anna 73P5650 E OLBnO 120:27 + 68:54
35. Nedvídková Jitka RUM5151 E ZOOB Rumburk 156:16 + 104:43
Rychtarova Dominika NNN9955 C Neregistrovaní (NNN) DISK
Richter Rudolf ADA5113 E OOB Spartak Adamov DISK
TL
6.60 km, 60 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 E SK SKI-OB Šternberk 47:21
2. Hnízdil Jan KAS7100 E KOB Kamenický Šenov 60:55 + 13:34
3. Dundáček Milan SJH6902 E SJH Jindřichův Hradec 61:41 + 14:20
4. Fellner Marek 3TC6500 E FENIX SKI TEAM 74:53 + 27:32
5. Svoboda Slavomír SMB5801 E SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 81:54 + 34:33
6. Bendáková Jitka LTU6951 E OOB TJ Lokomotiva Trutnov 91:39 + 44:18
7. Bielecki Tadeusz 1CP7401 E UKS Siódemka Rumia 101:40 + 54:19
8. Pohořalá Karolína ROU6850 E SKOB Roudnice nad Labem 110:06 + 62:45
9. Freith Martin BFM6801 E SKOB Frýdek - Místek 118:39 + 71:18
10. Král Dávid VZA9202 E Slávia ŽU Žilina 135:21 + 88:00
11. Salich Radomír AOP7603 E Orientační Běh Opava 149:55 + 102:34