Výsledky závodu: Advanta cup 2017 - E1

Datum:
04.08.2017
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hošek Radim - R2, Lžíčař Martin - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
D10
1.63 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 16:20
2. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 17:35 + 1:15
3. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 19:16 + 2:56
4. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 20:22 + 4:02
4. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 20:22 + 4:02
6. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 20:49 + 4:29
7. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 21:06 + 4:46
8. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 21:59 + 5:39
9. Łącka Julia 2DP0750 UKS OSiR Góra Kalwaria 22:26 + 6:06
10. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 23:00 + 6:40
11. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:32 + 7:12
12. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 24:00 + 7:40
13. Kotuliaková Lea 27S0750 Farmaceut Bratislava 24:10 + 7:50
14. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:52 + 10:32
15. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 27:14 + 10:54
16. Nowak Zofia 97P0850 KS Hades Poznań 29:23 + 13:03
17. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 30:21 + 14:01
18. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 31:14 + 14:54
19. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 37:57 + 21:37
20. Reichlová Lucie KSU0850 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:41 + 22:21
21. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 41:41 + 25:21
22. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:09 + 27:49
23. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 52:10 + 35:50
24. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:28 + 41:08
Gollinowska Ola DISK
D12
2.21 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 17:42
2. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 19:55 + 2:13
3. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 25:08 + 7:26
4. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 25:52 + 8:10
5. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 26:18 + 8:36
6. Ježková Ivana RBK0555 SK Radioklub Blansko 26:24 + 8:42
7. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:32 + 8:50
8. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 29:26 + 11:44
9. Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno 33:41 + 15:59
10. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 35:46 + 18:04
11. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 38:03 + 20:21
12. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 44:48 + 27:06
D14
1.71 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 27:48
2. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 29:59 + 2:11
3. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 31:02 + 3:14
4. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 31:50 + 4:02
5. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 33:54 + 6:06
6. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 35:47 + 7:59
7. Örnhagen Jørgensen Eva 3DD0350 OK Snab 36:21 + 8:33
8. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 42:32 + 14:44
9. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 42:46 + 14:58
10. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 53:45 + 25:57
11. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 54:31 + 26:43
12. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 54:55 + 27:07
13. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 55:11 + 27:23
14. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 59:10 + 31:22
15. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 62:06 + 34:18
16. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 62:24 + 34:36
17. Van Bruggen Mit 27B0350 TROL Belgium 66:33 + 38:45
18. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 69:01 + 41:13
19. Nowak Maria 97P0350 KS Hades Poznań 83:49 + 56:01
20. Víchová Sára CHC0455 K.O.B. Choceň 130:29 + 102:41
Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering DISK
Popieluchová Michaela BFM0457 SKOB Frýdek - Místek DISK
D16
1.81 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 24:18
2. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:54 + 1:36
3. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 27:00 + 2:42
4. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 30:55 + 6:37
5. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 31:23 + 7:05
6. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 32:18 + 8:00
7. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 34:30 + 10:12
8. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 36:18 + 12:00
9. Dzierwa Hanna 1TP0151 KS Koscielec Chrzanow 37:38 + 13:20
10. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 37:57 + 13:39
11. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 38:28 + 14:10
11. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 38:28 + 14:10
13. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:42 + 14:24
14. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 39:34 + 15:16
15. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 40:43 + 16:25
16. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 40:50 + 16:32
17. Ohlaszeny Zuzanna 1TP0150 KS Koscielec Chrzanow 41:03 + 16:45
18. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 42:36 + 18:18
19. Renner Linda 58S0150 OK Södertörn 43:48 + 19:30
20. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 46:20 + 22:02
21. Olszanka Gabriela TUR0152 OOB TJ Turnov 49:00 + 24:42
22. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 49:04 + 24:46
23. Radová Kateřina ABM0199 KOB ALFA Brno 52:09 + 27:51
24. Krekels Julia 27B0250 TROL Belgium 52:30 + 28:12
25. Plášková Anna LCE0152 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:28 + 33:10
26. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 61:16 + 36:58
27. Svobodová Barbora BFM0151 SKOB Frýdek - Místek 69:04 + 44:46
28. Mašatová Eliška PHK0259 OK 99 Hradec Králové 79:33 + 55:15
29. Víchová Magdalena CHC0153 K.O.B. Choceň 99:37 + 75:19
Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast DISK
Pajtášová Katarína 43S0152 ŠK Sandberg Bratislava DISK
D18
1.88 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 26:44
2. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 28:25 + 1:41
3. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 29:36 + 2:52
4. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 35:10 + 8:26
5. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 35:16 + 8:32
6. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 36:52 + 10:08
7. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 38:35 + 11:51
8. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 38:37 + 11:53
9. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 39:51 + 13:07
10. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 40:51 + 14:07
11. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 44:54 + 18:10
12. Boková Ivana ZAM9952 OB TJ Sokol Žamberk 50:14 + 23:30
13. Pružincová Tereza 27S0053 Farmaceut Bratislava 57:18 + 30:34
14. Šimková Klára CHC0054 K.O.B. Choceň 60:21 + 33:37
D21A
2.25 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9125
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 30:59 9235
2. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 31:27 + 0:28 9099
3. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 31:39 + 0:40 9041
4. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 31:58 + 0:59 8948
5. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 32:12 + 1:13 8881
6. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 32:33 + 1:34 8779
7. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 32:34 + 1:35 8774
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 33:02 + 2:03 8638
9. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 33:03 + 2:04 8633
10. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 34:00 + 3:01 8357
11. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 34:16 + 3:17 8279
12. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 35:09 + 4:10 8022
13. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 35:14 + 4:15 7998
14. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 35:20 + 4:21 7969
15. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 35:49 + 4:50 7828
16. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:32 + 5:33 7620
17. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 37:16 + 6:17 7406
18. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 37:38 + 6:39 7300
19. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 38:59 + 8:00 6907
20. Mrštíková Květa CHT8754 OOB SK Chrast 39:22 + 8:23 6795
21. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 39:31 + 8:32 6752
22. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 40:42 + 9:43 6407
23. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 41:16 + 10:17 6243
24. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 41:47 + 10:48 6092
25. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 42:39 + 11:40 5840
26. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 45:14 + 14:15 5088
27. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 45:20 + 14:21 5059
28. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 45:53 + 14:54 4899
29. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 46:29 + 15:30 4725
30. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 46:35 + 15:36
31. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 46:47 + 15:48 4637
32. Masevičiūtė Kristina 42L8350 OK Dainava 47:40 + 16:41
33. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 49:26 + 18:27 3866
34. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 49:50 + 18:51 3750
35. Poštulková Andrea VZA9351 Slávia ŽU Žilina 50:55 + 19:56
36. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 60:38 + 29:39 608
37. Kotrlová Katarína 43S9051 ŠK Sandberg Bratislava 62:08 + 31:09
38. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 62:58 + 31:59
39. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:29 + 36:30 0
40. Kotrlová Janka 86S8950 Outsiterz Bratislava 81:51 + 50:52
D21B
1.87 km, 175 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 32:47 5707
2. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 33:35 + 0:48 5574
3. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 34:02 + 1:15 5498
4. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 36:25 + 3:38 5100
5. Myslivcová Markéta XHK9650 MTBO Racing team Hradec Králové 38:09 + 5:22
6. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 39:25 + 6:38 4599
7. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:27 + 6:40 4593
7. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 39:27 + 6:40 4593
9. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 39:37 + 6:50 4565
10. Terekhova Valentina 38R8350 Rostov-on-Don, "KoVal' & Vagon" 40:34 + 7:47
11. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 40:41 + 7:54 4387
12. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 40:55 + 8:08 4348
13. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:29 + 11:42 3752
14. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:12 + 15:25 3131
15. Smoradová Barbora SHK9050 OK Slavia Hradec Králové 49:02 + 16:15 2992
16. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 51:06 + 18:19
17. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 53:50 + 21:03 2189
18. Klapalová Hana VAM8850 OOB Vamberk 56:56 + 24:09 1671
19. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:00 + 28:13 992
Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné DISK 0
D21C
1.57 km, 140 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4046
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 35:20 4126
2. Horká Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 36:07 + 0:47 4038
3. Kršáková Marie VIC9191 OB Vizovice 36:40 + 1:20 3976
4. Jedličková Adéla SHK8253 OK Slavia Hradec Králové 36:47 + 1:27 3963
5. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 36:53 + 1:33 3952
6. Mizerová Monika TRI9250 TJ TŽ Třinec 37:06 + 1:46 3927
7. Otrusinová Jana ABM9560 KOB ALFA Brno 42:43 + 7:23 3297
8. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 43:55 + 8:35
9. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 43:58 + 8:38 3156
10. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:18 + 8:58 3119
11. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 49:54 + 14:34 2490
12. Machowska-Łącka Magdalena 2DP8350 UKS OSiR Góra Kalwaria 53:32 + 18:12
13. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 53:33 + 18:13 2080
14. Sládková Helena TAP9151 KOB TRETRA Praha 54:15 + 18:55 2002
15. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:12 + 19:52 1895
16. Jakubczyk Paulina 3EP9351 10BKPanc 56:00 + 20:40
17. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 66:44 + 31:24 600
18. Kutilová Jana PGP8057 SK Praga 73:46 + 38:26 0
D35A
1.88 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 29:53
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 30:11 + 0:18
3. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 30:34 + 0:41
4. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 30:59 + 1:06
5. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 32:21 + 2:28
6. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 32:30 + 2:37
7. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 33:48 + 3:55
8. Minakova Ekaterina 11R8050 Orienta-MosCompass 33:56 + 4:03
9. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 34:21 + 4:28
10. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 34:23 + 4:30
11. Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 35:09 + 5:16
12. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 35:44 + 5:51
13. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 36:02 + 6:09
14. Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno 36:12 + 6:19
15. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 37:10 + 7:17
16. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 37:22 + 7:29
17. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 39:01 + 9:08
18. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 39:04 + 9:11
19. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 39:16 + 9:23
20. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:10 + 11:17
21. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 42:29 + 12:36
22. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 42:40 + 12:47
23. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 42:45 + 12:52
24. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:18 + 13:25
25. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 44:31 + 14:38
26. Renner Daniela 58S7750 OK Södertörn 45:00 + 15:07
27. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 45:21 + 15:28
28. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 47:12 + 17:19
29. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 47:15 + 17:22
30. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 48:32 + 18:39
31. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 51:10 + 21:17
32. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 51:39 + 21:46
33. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 52:04 + 22:11
34. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 54:54 + 25:01
35. Calvo Nuria 12E7250 FRONTELA OK 69:11 + 39:18
36. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 70:22 + 40:29
37. Urbanová Monika 43S7751 ŠK Sandberg Bratislava 76:37 + 46:44
38. Kotuliaková Petra 27S7551 Farmaceut Bratislava 79:03 + 49:10
Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Pračková Zita RIC7850 OB Říčany DISK
D35B
1.62 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 30:47
2. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 31:16 + 0:29
3. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 31:58 + 1:11
4. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 4:10
5. Włodarczyk-Szymańska Anna 88P6699 MKS Paulinum Jelenia Góra 35:04 + 4:17
6. Popieluchová Ivona BFM7453 SKOB Frýdek - Místek 39:19 + 8:32
7. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 39:20 + 8:33
8. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:40 + 8:53
9. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:50 + 9:03
10. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:08 + 10:21
11. Čermáková Monika 7VX7350 StillAliveCZ 43:07 + 12:20
12. Šichová Radka NNN8051 Neregistrovaní (NNN) 43:17 + 12:30
13. Paloncý Jana KSU7878 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:06 + 13:19
14. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 44:26 + 13:39
15. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 44:27 + 13:40
16. Golinowska Elżbieta 1VP7852 HKS Azymut Mochy 48:58 + 18:11
17. Marszałek Maria 11P7452 ZSZ Jastrzębie-Zdrój 54:39 + 23:52
18. Zýková Martina 3KX7750 Špekouni 54:43 + 23:56
19. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 55:15 + 24:28
20. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 55:17 + 24:30
21. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 55:58 + 25:11
22. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:22 + 25:35
23. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 59:03 + 28:16
24. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:03 + 30:16
25. Klangová Bohumila ZBM7676 SK Žabovřesky Brno 61:11 + 30:24
26. Preclíková Jana TUR8160 OOB TJ Turnov 63:37 + 32:50
27. Rycerska Marzena 68P7550 KS Artemis Wrocław 65:45 + 34:58
28. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:49 + 37:02
29. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 68:05 + 37:18
30. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 70:55 + 40:08
31. Spiliszewska Róża 68P7350 KS Artemis Wrocław 72:07 + 41:20
32. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 72:20 + 41:33
33. Hönigová Iva 3KX7850 Špekouni 83:34 + 52:47
D45A
1.75 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 29:05
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:09 + 4:04
3. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 33:11 + 4:06
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 34:21 + 5:16
5. Örnhagen Jørgensen Ulrika 3DD6850 OK Snab 34:52 + 5:47
6. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 35:53 + 6:48
7. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 36:12 + 7:07
8. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 36:29 + 7:24
9. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 36:48 + 7:43
10. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 38:54 + 9:49
11. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 38:56 + 9:51
12. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 39:09 + 10:04
13. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 40:10 + 11:05
14. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 40:54 + 11:49
15. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:56 + 11:51
16. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 41:57 + 12:52
17. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 42:10 + 13:05
18. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 44:55 + 15:50
19. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 45:04 + 15:59
20. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 45:45 + 16:40
21. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 49:19 + 20:14
22. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 50:02 + 20:57
23. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 50:08 + 21:03
23. Bugaj Teresa 41P6800 WKS Wawel Kraków 50:08 + 21:03
25. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:37 + 21:32
26. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 50:58 + 21:53
27. Gorczyca Magdalena 97P0001 KS Hades Poznań 51:28 + 22:23
28. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 55:06 + 26:01
29. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 55:41 + 26:36
30. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 66:01 + 36:56
31. Bergenfur Eva-Lill 2IS7150 IK Vikings OK 66:12 + 37:07
32. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360 66:47 + 37:42
33. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 69:06 + 40:01
34. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:15 + 48:10
Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín DISK
D45B
1.55 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Jarmila SRK6651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:56
2. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:06 + 5:10
3. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 40:48 + 5:52
4. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 41:18 + 6:22
5. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 42:45 + 7:49
6. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 43:00 + 8:04
7. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 47:17 + 12:21
8. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 47:45 + 12:49
9. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 48:13 + 13:17
10. Neumannová Kamila STE6751 SK SKI-OB Šternberk 49:26 + 14:30
11. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 50:47 + 15:51
12. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 51:43 + 16:47
13. Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 52:30 + 17:34
14. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 53:50 + 18:54
15. Mizerová Jarmila TRI6851 TJ TŽ Třinec 57:09 + 22:13
16. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 57:29 + 22:33
17. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 57:30 + 22:34
18. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 58:23 + 23:27
19. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:38 + 23:42
20. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:33 + 24:37
21. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 60:27 + 25:31
22. Henriksen Nina 53D6551 Tisvilde Hegn OK 62:43 + 27:47
23. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 63:05 + 28:09
24. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 63:13 + 28:17
25. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:09 + 29:13
26. Svěchotová Hana MOV7150 SKOB Ostrava 65:53 + 30:57
27. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:02 + 31:06
28. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 67:02 + 32:06
29. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 67:08 + 32:12
30. Čermáková Gabriela KAM6752 OK Kamenice 85:16 + 50:20
31. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 94:41 + 59:45
32. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 140:03 + 105:07
Alm Guri DISK
Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Maget Brigitte 52A6450 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn DISK
D55
1.56 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 31:03
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 31:45 + 0:42
3. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:19 + 1:16
4. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 32:50 + 1:47
5. Bártová Eva SRK5551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:51 + 3:48
6. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 36:57 + 5:54
7. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 37:04 + 6:01
8. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 37:23 + 6:20
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 37:51 + 6:48
10. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 39:05 + 8:02
11. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 40:48 + 9:45
11. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:48 + 9:45
13. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:37 + 10:34
14. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 41:43 + 10:40
15. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 42:05 + 11:02
16. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 44:49 + 13:46
17. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:42 + 15:39
18. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 46:58 + 15:55
19. Davi Jana ASU6199 Magnus Orienteering 47:11 + 16:08
20. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 47:33 + 16:30
21. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 47:51 + 16:48
22. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 48:39 + 17:36
23. Buchberger Berta 17A5550 ASKÖ Salzburg/Henndorf 52:47 + 21:44
24. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 52:58 + 21:55
25. Špičáková Lenka DKP5850 Oddíl OB Kotlářka 64:53 + 33:50
26. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 70:47 + 39:44
27. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 77:58 + 46:55
28. Galle Annemette 53D5550 Tisvilde Hegn OK 86:41 + 55:38
29. Kühnel Radka 49S6351 Trollhättans SOK 123:14 + 92:11
D65
1.46 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 35:27
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 35:41 + 0:14
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 43:57 + 8:30
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:35 + 11:08
5. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 47:33 + 12:06
6. Bobach Kirsten 3HD5250 Aalborg OK 50:41 + 15:14
7. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 55:42 + 20:15
8. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 56:00 + 20:33
9. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 72:45 + 37:18
10. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 74:28 + 39:01
11. Müller Brigitte 17A4801 ASKÖ Salzburg/Henndorf 80:49 + 45:22
12. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 88:03 + 52:36
13. Khrapina Nadzeya 21B4850 Peleng-Vimpel 90:25 + 54:58
14. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 102:39 + 67:12
Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Schmiedeberg Brigitte 45D3550 SV Turbine Neubrandenburg DISK
H10
1.65 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 14:17
2. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 15:06 + 0:49
3. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 15:38 + 1:21
4. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 15:44 + 1:27
5. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 15:51 + 1:34
6. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:58 + 1:41
7. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 16:27 + 2:10
8. Havlín Prokop DKP0705 Oddíl OB Kotlářka 21:05 + 6:48
9. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 21:28 + 7:11
10. Bičánek Vít TRI0700 TJ TŽ Třinec 22:35 + 8:18
11. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:51 + 8:34
12. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 23:48 + 9:31
13. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:14 + 9:57
14. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 24:32 + 10:15
15. Novák Richard AOV0800 OOB TJ Baník Ostrava 26:02 + 11:45
16. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 26:37 + 12:20
17. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:16 + 14:59
18. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 29:43 + 15:26
19. Masny Tadeusz MOV0801 SKOB Ostrava 31:29 + 17:12
20. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 32:15 + 17:58
21. Pohl Lukáš TAP0703 KOB TRETRA Praha 32:46 + 18:29
22. Kurečka Jonáš TRI0704 TJ TŽ Třinec 33:46 + 19:29
23. Popieluch Martin BFM0801 SKOB Frýdek - Místek 34:19 + 20:02
24. Novák Viktor AOV0801 OOB TJ Baník Ostrava 35:37 + 21:20
25. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 37:42 + 23:25
26. Lánský Alexandr SRK0802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:44 + 24:27
27. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 39:18 + 25:01
28. Van Bruggen Cas 27B0900 TROL Belgium 58:02 + 43:45
Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín DISK
H12
2.24 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Örnhagen Jørgensen Axel 3DD0700 OK Snab 19:47
2. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 20:03 + 0:16
3. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 20:13 + 0:26
4. Marszałek Patryk 14P0500 UKS Kometa Gliwice 21:54 + 2:07
5. Čermák Jakub 7VX0500 StillAliveCZ 22:23 + 2:36
6. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 23:48 + 4:01
7. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 24:53 + 5:06
8. Łącki Jakub 2DP0600 UKS OSiR Góra Kalwaria 25:04 + 5:17
9. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 25:13 + 5:26
10. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 25:55 + 6:08
10. Bergenfur Hugo 2IS0500 IK Vikings OK 25:55 + 6:08
12. Bíčánek Jan TRI0502 TJ TŽ Třinec 25:57 + 6:10
13. Novák Igor AOV0501 OOB TJ Baník Ostrava 26:20 + 6:33
14. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 27:25 + 7:38
15. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 29:06 + 9:19
16. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 29:10 + 9:23
17. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 29:14 + 9:27
18. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 29:30 + 9:43
19. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 29:33 + 9:46
20. Městka Václav VSP0600 USK Praha 30:43 + 10:56
21. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 33:18 + 13:31
22. Van Bruggen Toon 27B0500 TROL Belgium 33:50 + 14:03
23. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:10 + 14:23
24. Maňour Vojtěch VSP0502 USK Praha 34:53 + 15:06
25. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 35:08 + 15:21
26. Tomalak Jakub 88P8900 MKS Paulinum Jelenia Góra 35:48 + 16:01
27. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:17 + 17:30
28. Cieslar Michael TRI0505 TJ TŽ Třinec 41:26 + 21:39
29. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 43:19 + 23:32
30. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 44:31 + 24:44
31. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 52:57 + 33:10
32. Martinkovič Šimon BBM0503 BETA URSUS Orienteering 55:53 + 36:06
Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov DISK
H14
1.77 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 24:39
2. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 28:08 + 3:29
3. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:50 + 4:11
4. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:58 + 5:19
5. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 32:10 + 7:31
6. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 32:35 + 7:56
7. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 33:22 + 8:43
7. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 33:22 + 8:43
9. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 33:32 + 8:53
10. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 34:00 + 9:21
11. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 34:12 + 9:33
12. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 35:47 + 11:08
13. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 37:09 + 12:30
14. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 37:18 + 12:39
15. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 38:24 + 13:45
16. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:01 + 18:22
17. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:10 + 18:31
18. Renner Björn 58S0400 OK Södertörn 44:51 + 20:12
19. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 47:52 + 23:13
20. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 48:38 + 23:59
21. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 49:53 + 25:14
22. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 51:22 + 26:43
23. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:15 + 27:36
24. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 52:27 + 27:48
25. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 54:20 + 29:41
26. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 56:41 + 32:02
27. Urban Michal 43S0401 ŠK Sandberg Bratislava 58:59 + 34:20
28. Krekels Louis 27B0400 TROL Belgium 60:35 + 35:56
29. Kotuliak Viktor 27S0400 Farmaceut Bratislava 66:51 + 42:12
30. Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 68:40 + 44:01
31. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 74:02 + 49:23
32. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 75:26 + 50:47
Pěček Dominik SKM0401 KOB Směr Kroměříž DISK
H16
2.04 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 21:11
2. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 25:18 + 4:07
3. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 26:18 + 5:07
4. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 26:39 + 5:28
5. Kashin Vladislav 11R0100 Orienta-MosCompass 26:41 + 5:30
6. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 28:42 + 7:31
7. Adámek Filip ABM0101 KOB ALFA Brno 28:53 + 7:42
8. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 30:16 + 9:05
9. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 30:17 + 9:06
10. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 30:35 + 9:24
11. Jonáš Adam 39S0101 KOBRA Bratislava 32:04 + 10:53
12. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 33:15 + 12:04
13. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:51 + 13:40
14. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 36:27 + 15:16
15. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 38:55 + 17:44
16. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 39:11 + 18:00
17. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:01 + 18:50
18. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 41:00 + 19:49
19. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 41:18 + 20:07
20. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 41:36 + 20:25
21. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:50 + 20:39
22. Zabořil Vojtěch JEN0101 OB Jenišovice 46:59 + 25:48
23. Urban Matej 43S0102 ŠK Sandberg Bratislava 47:40 + 26:29
24. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 48:30 + 27:19
25. Neumann David STE0101 SK SKI-OB Šternberk 50:29 + 29:18
26. Starzykiewicz Kacper 1TP0100 KS Koscielec Chrzanow 52:04 + 30:53
27. Örnhagen Jørgensen Morten 3DD0100 OK Snab 59:19 + 38:08
28. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 60:55 + 39:44
29. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:23 + 40:12
30. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 65:42 + 44:31
Bergenfur Elias 2IS0100 IK Vikings OK DISK
H18
2.30 km, 175 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 24:19
2. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 29:19 + 5:00
3. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 30:57 + 6:38
4. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 34:11 + 9:52
5. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:25 + 10:06
6. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 35:54 + 11:35
7. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 36:22 + 12:03
8. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:15 + 16:56
9. Král Jan ZBM9904 SK Žabovřesky Brno 45:29 + 21:10
10. Brychta Jiří JHB0002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:20 + 43:01
11. Pavlíček Patrik MOV0002 SKOB Ostrava 70:56 + 46:37
12. Zmátlo Jan TAP9900 KOB TRETRA Praha 89:12 + 64:53
Svoboda David 8BC0000 FWOC DISK
H21A
2.80 km, 230 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8986
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 28:03 9302
2. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 29:08 + 1:05 8968
3. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 30:02 + 1:59 8689
4. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 30:06 + 2:03 8669
5. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 30:11 + 2:08 8643
6. Konovalov Dmitry 11R9700 Orienta-MosCompass 30:17 + 2:14
7. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 30:26 + 2:23 8566
8. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 30:52 + 2:49
9. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 31:09 + 3:06 8344
10. Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice 31:17 + 3:14 8303
11. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 31:28 + 3:25 8246
12. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 31:46 + 3:43 8154
13. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 31:47 + 3:44 8148
14. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 31:51 + 3:48 8128
15. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 32:09 + 4:06 8035
16. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 32:24 + 4:21 7958
17. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 32:46 + 4:43 7844
18. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 32:54 + 4:51 7803
19. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 33:21 + 5:18 7664
20. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 33:39 + 5:36 7571
21. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:05 + 6:02 7437
22. Kalata Michał 88P8901 MKS Paulinum Jelenia Góra 35:07 + 7:04
23. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 35:11 + 7:08 7097
24. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 35:33 + 7:30 6984
24. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 35:33 + 7:30 6984
26. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 35:37 + 7:34 6963
27. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 35:58 + 7:55 6855
28. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:03 + 8:00 6830
29. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 36:07 + 8:04 6809
30. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 36:14 + 8:11 6773
31. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 36:17 + 8:14 6757
32. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 36:23 + 8:20 6726
33. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 36:36 + 8:33 6660
34. Nowak Maciej 88P9601 MKS Paulinum Jelenia Góra 36:39 + 8:36
35. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 8:49 6577
36. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 36:54 + 8:51 6567
36. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 36:54 + 8:51 6567
38. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 37:05 + 9:02 6510
39. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 37:22 + 9:19 6423
40. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:24 + 9:21 6412
41. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 37:32 + 9:29 6371
42. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 37:38 + 9:35 6340
43. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 37:39 + 9:36 6335
44. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 37:56 + 9:53 6247
45. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 38:12 + 10:09 6165
46. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 38:25 + 10:22 6098
47. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 38:28 + 10:25 6083
48. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 38:32 + 10:29 6062
49. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 38:37 + 10:34 6036
50. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 38:48 + 10:45
51. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 39:04 + 11:01 5897
52. Andersson Waldemar 35S9800 Långhundra IF 39:30 + 11:27
53. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 39:53 + 11:50 5645
54. Timakov Artem 38R8700 Rostov-on-Don, "KoVal' & Vagon" 40:22 + 12:19
55. Hraboš Matěj ASU9547 Magnus Orienteering 40:36 + 12:33 5423
56. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 41:19 + 13:16 5202
57. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 41:29 + 13:26
58. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 41:53 + 13:50 5026
59. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 42:00 + 13:57 4990
60. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 42:01 + 13:58 4985
61. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 42:03 + 14:00
62. Papuga Miroslav 84S9000 Akademik TU Košice 42:14 + 14:11
63. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 42:40 + 14:37 4784
64. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 43:09 + 15:06 4635
65. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 43:13 + 15:10 4614
66. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 43:16 + 15:13 4599
67. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 43:19 + 15:16 4583
68. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 43:28 + 15:25 4537
69. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 43:43 + 15:40 4460
70. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 43:58 + 15:55 4382
71. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 44:00 + 15:57 4372
72. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 44:03 + 16:00 4357
73. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 45:01 + 16:58 4058
74. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 45:07 + 17:04 4027
75. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 45:17 + 17:14 3975
76. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:40 + 17:37 3857
77. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 46:04 + 18:01 3733
78. Borgiel Jarek 51P9701 UKS Sparta Czyżowice 46:26 + 18:23
79. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 46:34 + 18:31 3579
80. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 47:11 + 19:08 3388
81. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:24 + 19:21 3321
82. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 47:51 + 19:48 3182
83. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 48:25 + 20:22 3007
84. Lesák Jakub ZAM9603 OB TJ Sokol Žamberk 48:36 + 20:33 2950
85. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 48:49 + 20:46 2883
86. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 49:14 + 21:11 2754
87. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 49:15 + 21:12 2749
88. Andrš Jiří VAM8601 OOB Vamberk 49:32 + 21:29 2662
89. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 49:48 + 21:45 2579
90. Brendl Radek NPA9002 SK LOB Nová Paka 50:13 + 22:10
91. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 50:23 + 22:20 2399
92. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 51:44 + 23:41 1982
93. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 51:57 + 23:54 1915
94. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 52:14 + 24:11 1827
95. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 53:54 + 25:51 1312
96. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 54:22 + 26:19 1168
97. Macháček Július 43S8400 ŠK Sandberg Bratislava 55:10 + 27:07
98. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 55:20 + 27:17 869
99. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 56:47 + 28:44 421
100. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 58:51 + 30:48 0
101. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 59:40 + 31:37 0
102. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 60:50 + 32:47 0
103. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 65:29 + 37:26
104. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 68:15 + 40:12 0
105. Doleček Vojtěch ZAM9903 OB TJ Sokol Žamberk 68:55 + 40:52 0
106. Vríčan Peter 36S8901 nereg. 78:19 + 50:16
107. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 80:31 + 52:28 0
108. Prokeš Tomáš SHK7503 OK Slavia Hradec Králové 83:19 + 55:16 0
Svoboda Michael 8BC9901 FWOC DISK
Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
H21B
2.28 km, 165 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6653
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 32:21 6917
2. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 33:57 + 1:36 6601
3. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 34:45 + 2:24 6443
4. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 35:07 + 2:46 6370
5. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:37 + 4:16 6074
6. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 36:48 + 4:27 6038
7. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:40 + 5:19 5866
8. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 37:57 + 5:36 5810
9. Stoklasa Bohumil PLU8417 TJ SOKOL Plumlov 38:17 + 5:56 5745
10. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 38:30 + 6:09 5702
11. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 39:37 + 7:16 5481
12. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 40:02 + 7:41 5399
13. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB ALFA Brno 40:34 + 8:13 5294
14. Komín David PGP7405 SK Praga 41:33 + 9:12 5099
15. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 42:56 + 10:35 4826
16. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 44:04 + 11:43 4602
17. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:10 + 11:49 4583
18. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 46:50 + 14:29 4056
19. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:38 + 15:17 3898
20. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 47:57 + 15:36
21. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 49:00 + 16:39 3628
22. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 49:04 + 16:43 3615
23. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 50:08 + 17:47 3404
24. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 52:22 + 20:01
25. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:28 + 20:07 2943
26. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 56:42 + 24:21 2107
27. Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk 57:59 + 25:38 1853
28. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 61:04 + 28:43 1244
29. Kopeček Petr BFM9602 SKOB Frýdek - Místek 62:29 + 30:08 965
30. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 67:24 + 35:03
31. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 69:23 + 37:02 0
32. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 73:30 + 41:09 0
Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha DISK 0
H21C
1.86 km, 145 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4394
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 22:58 5182
2. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 30:22 + 7:24 4021
3. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 30:38 + 7:40 3979
4. Procházka Tomáš PGP8207 SK Praga 30:49 + 7:51 3950
5. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 31:06 + 8:08 3905
6. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 32:51 + 9:53 3631
7. Žídek Karel TUR8207 OOB TJ Turnov 38:27 + 15:29 2752
8. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 38:28 + 15:30 2749
9. Cvrček Antonín TAP9000 KOB TRETRA Praha 39:30 + 16:32 2587
10. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 39:36 + 16:38
11. Procházka Filip LTU7800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:55 + 16:57
12. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:17 + 17:19 2464
13. Vojta Marek SHK8804 OK Slavia Hradec Králové 57:46 + 34:48 0
14. Sláčík Tomáš 35X9100 VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 60:39 + 37:41
15. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:01 + 39:03 0
16. Žabenský Josef 6KC8701 Neregistrovaný 63:22 + 40:24
H35A
2.40 km, 200 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minakov Alexander 11R8200 Orienta-MosCompass 27:47
2. Golinowski Paweł 1VP7802 HKS Azymut Mochy 32:24 + 4:37
3. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 33:30 + 5:43
4. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 34:27 + 6:40
5. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 35:12 + 7:25
6. Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering 36:10 + 8:23
7. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 37:39 + 9:52
8. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 37:50 + 10:03
9. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 38:07 + 10:20
10. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 38:22 + 10:35
11. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 38:46 + 10:59
11. Krasuski Marcin 26P7200 orienteering.waw.pl 38:46 + 10:59
13. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 39:00 + 11:13
14. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:07 + 11:20
15. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 39:54 + 12:07
16. Jedlička Marek SHK7502 OK Slavia Hradec Králové 39:59 + 12:12
17. Sędłak Krystian 23P7300 OK!Sport Warszawa 40:33 + 12:46
18. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 40:59 + 13:12
19. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:27 + 14:40
20. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 44:43 + 16:56
21. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 45:14 + 17:27
22. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 46:52 + 19:05
23. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 47:15 + 19:28
24. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 49:17 + 21:30
25. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 51:26 + 23:39
26. HERNANDEZ ANTONIO 12E7301 FRONTELA OK 51:56 + 24:09
27. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 54:14 + 26:27
28. Urban Marek 43S7401 ŠK Sandberg Bratislava 56:52 + 29:05
29. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 57:25 + 29:38
30. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 59:13 + 31:26
31. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 59:20 + 31:33
32. Berni Fabrizio 31I7901 Polisportiva Besanese 59:46 + 31:59
33. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 62:17 + 34:30
34. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 63:49 + 36:02
35. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 74:24 + 46:37
36. Kotuliak Ivan 27S7400 Farmaceut Bratislava 75:59 + 48:12
Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse DISK
H35B
1.87 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 28:23
2. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 29:58 + 1:35
3. Verbin Oded 15I7500 Tel Aviv University 30:52 + 2:29
4. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 33:15 + 4:52
5. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 34:21 + 5:58
6. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 34:50 + 6:27
7. Popieluch Michal BFM7301 SKOB Frýdek - Místek 38:27 + 10:04
8. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 38:44 + 10:21
9. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:23 + 12:00
10. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 40:38 + 12:15
11. Spiliszewski Piotr 68P7400 KS Artemis Wrocław 43:32 + 15:09
12. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 43:37 + 15:14
13. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 43:50 + 15:27
14. Masny Krzysztof MOV7600 SKOB Ostrava 44:47 + 16:24
15. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 46:24 + 18:01
16. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 48:23 + 20:00
17. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 52:27 + 24:04
18. Van Bruggen Rik 27B7300 TROL Belgium 53:40 + 25:17
19. Stanny Kuba 3GP7900 SDG Bładnice 57:56 + 29:33
20. Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice 62:10 + 33:47
21. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:35 + 34:12
22. Marszałek Waldemar 11P7302 ZSZ Jastrzębie-Zdrój 63:56 + 35:33
23. Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov 64:49 + 36:26
24. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 65:41 + 37:18
25. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 68:22 + 39:59
26. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 78:10 + 49:47
27. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 85:03 + 56:40
H45A
2.23 km, 175 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jørgensen Flemming 3DD6700 OK Snab 27:14
2. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 30:22 + 3:08
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:45 + 4:31
4. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 31:54 + 4:40
5. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 32:01 + 4:47
6. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 32:09 + 4:55
7. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:10 + 4:56
8. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 32:30 + 5:16
9. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 32:52 + 5:38
10. Schmiedeberg Nils 45D6701 SV Turbine Neubrandenburg 33:27 + 6:13
11. Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 33:54 + 6:40
12. Sytov Nikolay 16R7100 Mosmeridian 34:03 + 6:49
13. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 34:15 + 7:01
14. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 34:19 + 7:05
15. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:26 + 7:12
16. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 35:35 + 8:21
17. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 37:57 + 10:43
18. Gorczyca Jacek 97P7100 KS Hades Poznań 39:13 + 11:59
19. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 39:16 + 12:02
20. Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 40:12 + 12:58
21. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 40:25 + 13:11
22. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 41:42 + 14:28
23. Bergenfur Mats 2IS7100 IK Vikings OK 42:41 + 15:27
24. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 43:20 + 16:06
25. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:30 + 16:16
26. Niessner Piotr 41P6300 WKS Wawel Kraków 43:48 + 16:34
27. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 44:31 + 17:17
28. Rycerski Bogdan 68P7100 KS Artemis Wrocław 44:36 + 17:22
29. Andersson Jens 1BS6600 OK Roslagen 45:32 + 18:18
30. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 45:41 + 18:27
31. Auermüller Vít 65X6700 Laněk 48:08 + 20:54
32. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 50:15 + 23:01
33. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360 51:09 + 23:55
34. Müller Robert 3XX6900 POT 52:50 + 25:36
35. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 54:03 + 26:49
36. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 57:21 + 30:07
37. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 58:27 + 31:13
38. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:38 + 31:24
39. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 59:42 + 32:28
40. Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 62:00 + 34:46
41. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:48 + 35:34
42. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 63:40 + 36:26
43. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 64:16 + 37:02
44. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 67:54 + 40:40
45. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 72:55 + 45:41
46. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 73:52 + 46:38
47. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 80:51 + 53:37
48. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 83:34 + 56:20
49. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:26 + 61:12
Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec DISK
Zmátlo Radek TAP6400 KOB TRETRA Praha DISK
H45B
1.76 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 26:15
2. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 26:37 + 0:22
3. Linhart Aleš GIG7200 GIGANT Orienteering 28:57 + 2:42
4. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 29:28 + 3:13
5. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 30:23 + 4:08
6. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 30:59 + 4:44
7. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 31:45 + 5:30
8. Zýka Vít 3KX7200 Špekouni 33:56 + 7:41
9. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 34:41 + 8:26
10. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:24 + 9:09
11. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 35:53 + 9:38
12. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 36:38 + 10:23
13. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 36:58 + 10:43
14. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:19 + 12:04
15. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 38:50 + 12:35
16. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 39:43 + 13:28
17. Wrzesiński Krzysztof 3BP6800 September Team 40:35 + 14:20
18. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 40:44 + 14:29
19. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 41:34 + 15:19
20. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 42:36 + 16:21
21. Satorie Martin 7VX1700 StillAliveCZ 43:33 + 17:18
22. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 44:30 + 18:15
23. Renner Claes 58S6300 OK Södertörn 44:31 + 18:16
24. Pavlíček Daniel MOV7100 SKOB Ostrava 45:01 + 18:46
25. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 46:23 + 20:08
26. Vývoda Zdeněk MOV6702 SKOB Ostrava 46:46 + 20:31
27. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:54 + 20:39
28. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 47:01 + 20:46
29. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 47:09 + 20:54
30. Spěváček Jan 7VX6600 StillAliveCZ 47:18 + 21:03
31. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 48:32 + 22:17
32. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 48:53 + 22:38
33. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 49:59 + 23:44
34. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 50:03 + 23:48
35. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 51:18 + 25:03
36. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:57 + 26:42
37. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 53:54 + 27:39
38. Pregartner Georg 52A6300 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 55:03 + 28:48
39. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 62:09 + 35:54
40. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 64:17 + 38:02
41. Lukašák Štefan STE6700 SK SKI-OB Šternberk 65:10 + 38:55
42. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:25 + 41:10
43. Schou Per 53D6400 Tisvilde Hegn OK 77:16 + 51:01
44. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 80:23 + 54:08
45. Mack Tomáš KAM6601 OK Kamenice 91:51 + 65:36
Kööhler Hans 49S7001 Trollhättans SOK DISK
Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava DISK
Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Roubalík Radovan 3SX6400 ZŠ Těšetice DISK
H55A
1.95 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 27:50
2. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 31:47 + 3:57
3. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:09 + 7:19
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 36:12 + 8:22
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 37:12 + 9:22
6. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 38:08 + 10:18
7. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 38:42 + 10:52
8. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 39:19 + 11:29
9. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 40:08 + 12:18
10. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 40:41 + 12:51
11. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 40:44 + 12:54
12. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 41:41 + 13:51
13. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 41:56 + 14:06
14. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 42:02 + 14:12
15. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 42:04 + 14:14
16. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 42:19 + 14:29
17. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 43:14 + 15:24
17. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 43:14 + 15:24
19. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 44:46 + 16:56
20. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 45:01 + 17:11
21. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 46:20 + 18:30
22. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 46:47 + 18:57
23. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 47:08 + 19:18
24. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 48:02 + 20:12
25. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 50:18 + 22:28
26. Dall Søren Thomas 51:04 + 23:14
27. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 55:17 + 27:27
28. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 55:44 + 27:54
29. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 56:47 + 28:57
30. Galle Ole 53D5200 Tisvilde Hegn OK 57:43 + 29:53
31. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:45 + 29:55
32. Nielsen Henrik 53D6000 Tisvilde Hegn OK 57:58 + 30:08
33. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 69:18 + 41:28
34. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 85:49 + 57:59
35. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 92:04 + 64:14
36. Korf Aliaksandr 24B6100 Orion 105:00 + 77:10
Ďoubal Jaromír 8DC5500 DOBneregistrovani DISK
H55B
1.66 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzensi Henadzi 21B5500 Peleng-Vimpel 27:37
2. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 35:52 + 8:15
3. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 37:15 + 9:38
4. LE CALVEZ Jeno 82F5700 Individuel BZH 39:50 + 12:13
5. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 43:15 + 15:38
6. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 44:00 + 16:23
7. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:24 + 19:47
8. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 50:52 + 23:15
9. Pilc Oldřich OOL5100 SK Haná orienteering 53:01 + 25:24
10. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 53:05 + 25:28
11. Javůrek Antonín 19X5900 ESOX ODEI 53:11 + 25:34
12. Skonieczny Andrzej 3AP5700 Orientpol 53:34 + 25:57
13. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 54:06 + 26:29
14. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 55:44 + 28:07
15. Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 57:44 + 30:07
16. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 67:10 + 39:33
17. Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowicw 67:23 + 39:46
18. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 67:49 + 40:12
Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno DISK
H65
1.61 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 26:21
2. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:54 + 3:33
3. SCHWANITZ Juergen 59D4901 OLA TSV Deggendorf 31:13 + 4:52
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:30 + 5:09
5. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 32:08 + 5:47
6. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 32:10 + 5:49
7. Komárek Jaromír KSU4900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:42 + 6:21
8. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 34:21 + 8:00
9. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 35:44 + 9:23
10. Kruczek Stanisław 41P4800 WKS Wawel Kraków 36:21 + 10:00
11. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 36:28 + 10:07
12. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 36:35 + 10:14
13. Bobach Poul 3HD4700 Aalborg OK 36:46 + 10:25
14. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 39:13 + 12:52
15. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 13:04
16. Conrad Helmut 33D4000 USV TU Dresden 39:42 + 13:21
17. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 39:47 + 13:26
18. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 40:24 + 14:03
19. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 40:26 + 14:05
20. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 40:30 + 14:09
21. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:10 + 14:49
22. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 41:33 + 15:12
23. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 41:42 + 15:21
24. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:54 + 15:33
25. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 42:26 + 16:05
26. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 42:48 + 16:27
27. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:30 + 17:09
28. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 44:42 + 18:21
29. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 45:21 + 19:00
30. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:53 + 19:32
31. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 49:16 + 22:55
32. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 50:03 + 23:42
33. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 54:59 + 28:38
34. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 58:24 + 32:03
35. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 60:31 + 34:10
36. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 63:18 + 36:57
37. Van Bruggen Mark 27B4600 TROL Belgium 64:12 + 37:51
38. Müller Leo 17A1600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 64:41 + 38:20
39. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 66:26 + 40:05
40. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 68:24 + 42:03
41. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 70:28 + 44:07
42. Wenke Josef SRK4703 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:42 + 46:21
43. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 78:22 + 52:01
44. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 86:33 + 60:12
H75
1.47 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 45:02
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 46:22 + 1:20
3. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 61:28 + 16:26
4. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 88:30 + 43:28
HDR
1.07 km, 45 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 13:20
2. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 14:05 + 0:45
3. Svobodová Andrea SLA0751 SKOB Slaný 14:41 + 1:21
4. Tejkalová Anetka ADA1051 OOB Spartak Adamov 14:43 + 1:23
5. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 15:44 + 2:24
6. Marszalek Dawid 16:35 + 3:15
7. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 16:50 + 3:30
8. Heczková Emma VLIxxxx Slavia Liberec orienteering 16:54 + 3:34
9. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 17:10 + 3:50
10. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 17:15 + 3:55
11. Juřeníková Ema MOV0951 SKOB Ostrava 18:25 + 5:05
12. Váchová Soňa MFP1050 VŠSK MFF UK Praha 18:35 + 5:15
13. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 18:39 + 5:19
13. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 18:39 + 5:19
15. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 19:09 + 5:49
16. Čermáková Anna 7VX1050 StillAliveCZ 19:32 + 6:12
17. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 19:36 + 6:16
18. Pohlová Sandra TAP1151 KOB TRETRA Praha 19:37 + 6:17
19. Stolinová Andrea DOB0990 KOB Dobruška 19:43 + 6:23
20. Stolina David 19:45 + 6:25
21. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 19:46 + 6:26
22. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 19:50 + 6:30
23. Stanna Ewa 3GP7950 SDG Bładnice 20:11 + 6:51
24. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 20:51 + 7:31
25. Zítková Evelínka SRK1351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:52 + 7:32
26. Macháčková Anna 43S1150 ŠK Sandberg Bratislava 21:06 + 7:46
27. Havlínová Josefína DKP0853 Oddíl OB Kotlářka 22:31 + 9:11
27. Štěpánková Emma 1UZ0900 VIPrahlé mládí 22:31 + 9:11
29. Kabátová Anna 22:52 + 9:32
30. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 22:59 + 9:39
30. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 22:59 + 9:39
32. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 23:08 + 9:48
33. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 23:11 + 9:51
34. Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 23:27 + 10:07
35. Vencl Dorián SNA1002 TJ START Náchod 23:52 + 10:32
36. Tomášek Matěj 24:02 + 10:42
37. Kotuliak Peter 27S1000 Farmaceut Bratislava 24:19 + 10:59
38. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 24:49 + 11:29
39. Svobodová Nela SLA1051 SKOB Slaný 25:48 + 12:28
40. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 26:31 + 13:11
41. Venclová Dorota SNA1351 TJ START Náchod 26:46 + 13:26
42. Aleš Mikuláš ZBM1017 SK Žabovřesky Brno 27:12 + 13:52
43. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 27:13 + 13:53
44. Alešová Anna ZBM1077 SK Žabovřesky Brno 27:20 + 14:00
45. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 27:22 + 14:02
46. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 28:05 + 14:45
47. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 28:07 + 14:47
48. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 28:08 + 14:48
49. Zýka Prokop 28:16 + 14:56
50. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 28:32 + 15:12
51. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 29:50 + 16:30
52. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 29:54 + 16:34
53. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 30:13 + 16:53
54. Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI 30:39 + 17:19
55. Pospíšil Filip BZP1001 Báječné ženy v orientačním běhu 32:03 + 18:43
56. Pospíšil Jakub BZP1300 Báječné ženy v orientačním běhu 33:29 + 20:09
57. Binar Vít STE1201 SK SKI-OB Šternberk 35:01 + 21:41
58. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:02 + 22:42
59. Martinkovičová Marika BBM0752 BETA URSUS Orienteering 36:19 + 22:59
60. Andršová Sára 37:37 + 24:17
61. Bejrová Anita 37:49 + 24:29
62. Vojvodík Rudolf MOV0800 SKOB Ostrava 41:06 + 27:46
63. Ohlaszeny Jerzy 41:11 + 27:51
64. Pečková Natálie 43:03 + 29:43
65. Smith Laura VRL1152 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:04 + 39:44
66. Snopek Jáchym 53:12 + 39:52
67. Bulířová Dora 64:57 + 51:37
Šimek Jan DISK
Mullis Robert DKP1200 Oddíl OB Kotlářka DISK
P
2.33 km, 145 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Milan TRI7701 TJ TŽ Třinec 26:58
2. Sliž Eduard TRI7601 TJ TŽ Třinec 27:33 + 0:35
3. Kubák Martin 28:32 + 1:34
4. Theiner Lukáš ABM9610 KOB ALFA Brno 29:33 + 2:35
5. Bíčánková Jana TRI7550 TJ TŽ Třinec 29:51 + 2:53
6. Rycerski Kamil 30:09 + 3:11
7. Mašatová Zora 31:10 + 4:12
8. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:10 + 5:12
9. Běloušek Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 33:20 + 6:22
10. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:21 + 6:23
11. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 33:23 + 6:25
12. Kubáková Žaneta SJH SJH Jindřichův Hradec 33:35 + 6:37
13. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 34:51 + 7:53
14. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 36:17 + 9:19
15. Masny Anna MOV8250 SKOB Ostrava 38:04 + 11:06
16. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 38:35 + 11:37
17. Venclová Kateřina SNA8952 TJ START Náchod 39:01 + 12:03
18. Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec 40:41 + 13:43
19. Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři 41:30 + 14:32
20. Presinska Magdalena 66P8650 UKS Azymut Pabianice 42:01 + 15:03
21. Verbin Asia 42:13 + 15:15
22. Sukhadolava Aelita 22B6250 Peleng-Vimpel 42:45 + 15:47
23. Pavlíčková Kristýna MOV9752 SKOB Ostrava 42:53 + 15:55
24. Pinkrtonová Štěpánka 43:09 + 16:11
24. Paděrová Jana NNN9958 Neregistrovaní (NNN) 43:09 + 16:11
26. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 44:02 + 17:04
27. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:11 + 17:13
28. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 44:44 + 17:46
29. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:29 + 19:31
30. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 47:55 + 20:57
31. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:52 + 21:54
32. Hovadová Agáta 48:56 + 21:58
33. Balcarová Anežka 6KC8750 Neregistrovaný 50:09 + 23:11
34. Brychtová Valerie JHB0451 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:15 + 23:17
35. Korberová Lenka JHB8452 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:46 + 23:48
36. Komůrková Jana 50:51 + 23:53
37. Kožinová Lucie 31I8251 Polisportiva Besanese 50:59 + 24:01
38. Kříž Martin PZR7801 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:03 + 24:05
39. Král Martin OTK0100 OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:29 + 24:31
40. Maruškinová Zuzana 51:56 + 24:58
41. Hloušková Monika 52:47 + 25:49
42. Dragowska Marzena 52:49 + 25:51
43. Roubalíková Iva 3SX6450 ZŠ Těšetice 52:50 + 25:52
44. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 53:50 + 26:52
45. Králová Věra OTK7151 OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:01 + 28:03
46. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 55:13 + 28:15
47. Nováková Jana AOV6851 OOB TJ Baník Ostrava 56:02 + 29:04
48. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno 56:35 + 29:37
49. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:51 + 30:53
50. Kolářová Jitka NNN9959 Neregistrovaní (NNN) 58:19 + 31:21
51. Johnová Eliška 58:57 + 31:59
52. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 59:55 + 32:57
53. Sešínová Hana NNN6052 Neregistrovaní (NNN) 62:10 + 35:12
54. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 71:27 + 44:29
55. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 72:27 + 45:29
56. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:40 + 46:42
57. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 84:36 + 57:38
Vlk Martin DISK
Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka DISK
T
2.20 km, 205 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurczyk Maciej 51P9800 UKS Sparta Czyżowice 31:13
2. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB TRETRA Praha 36:35 + 5:22
3. Ščerbavičius Edvardas 16L8100 Fortuna OK 36:55 + 5:42
4. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 38:48 + 7:35
5. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 39:11 + 7:58
6. Romportl Dušan TEP9998 Tempo Praha 41:46 + 10:33
7. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 43:31 + 12:18
8. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 45:14 + 14:01
9. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 48:23 + 17:10
10. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 49:43 + 18:30
11. Cienciala Martin TRI7401 TJ TŽ Třinec 51:59 + 20:46
12. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 53:19 + 22:06
13. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 53:51 + 22:38
14. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 53:57 + 22:44
15. Vácha Pavel MFP7901 VŠSK MFF UK Praha 54:42 + 23:29
16. Pospíšil Radek 5SX7800 Májovci 55:23 + 24:10
17. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 55:45 + 24:32
18. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 56:11 + 24:58
19. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 58:20 + 27:07
20. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 60:33 + 29:20
21. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 61:08 + 29:55
22. Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 62:52 + 31:39
23. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 63:16 + 32:03
24. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 65:09 + 33:56
25. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:41 + 35:28
26. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 66:45 + 35:32
27. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 67:17 + 36:04
28. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 67:44 + 36:31
29. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 69:08 + 37:55
30. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 69:14 + 38:01
31. Rückerová Petra 18D9250 Post SV Dresden 69:46 + 38:33
32. Cienciala Petr TRI7600 TJ TŽ Třinec 72:15 + 41:02
33. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 76:55 + 45:42
34. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 81:08 + 49:55
35. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 81:44 + 50:31
36. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 81:55 + 50:42
37. Stoklasa Radek 87:31 + 56:18
38. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 90:16 + 59:03
39. Ciencialová Bohumila TRI6957 TJ TŽ Třinec 90:18 + 59:05
40. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 92:05 + 60:52
41. John Václav 96:21 + 65:08
42. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 103:31 + 72:18
43. Nepivoda Aleš 6YC7500 Neregistrovaní 105:41 + 74:28
44. Otrusina David VBM8205 VSK Mendelu Brno 108:25 + 77:12
45. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 117:35 + 86:22
46. Grabmüller Radek 74Z8300 Radek Grabmüller 126:00 + 94:47
Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky DISK
Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden DISK
Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně DISK
Rychtárová Dominika AOP9999 Orientační Běh Opava DISK