Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Velké Vrbno
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Vindoška, 1:10 000
Ředitel závodu:
Král Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Poklop Martin - R1
Stavitel tratí:
Král Vojtěch - R1
JURY:
Holas Tomáš, Otruba Marek, Skyvová Kristýna
Protokol:
Závod proběhl za příjemného podzimního počasí. Nebyl podán protest.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10C
1.40 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 10:33
2. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 11:38 + 1:05
3. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 13:04 + 2:31
4. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 14:42 + 4:09
5. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 15:50 + 5:17
6. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:19 + 5:46
7. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:49 + 8:16
8. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 20:28 + 9:55
9. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:58 + 12:25
10. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:48 + 30:15
Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno DISK
D12C
1.60 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 10:29
2. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 11:13 + 0:44
3. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 11:47 + 1:18
4. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 14:02 + 3:33
5. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 14:07 + 3:38
6. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 14:10 + 3:41
7. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 14:28 + 3:59
8. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 14:41 + 4:12
9. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 14:51 + 4:22
10. Pazderníková Zdeňka ASU0698 C Magnus Orienteering 15:02 + 4:33
11. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 15:16 + 4:47
12. Šaňáková Marie UOL0651 C SOB Olomouc 15:57 + 5:28
13. Burdová Helena STE0653 C SK SKI-OB Šternberk 15:58 + 5:29
14. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 17:56 + 7:27
15. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 26:26 + 15:57
Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D14C
2.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 19:29
2. Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava 20:04 + 0:35
3. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 20:22 + 0:53
4. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 21:26 + 1:57
5. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 22:36 + 3:07
6. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 22:37 + 3:08
7. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 22:43 + 3:14
8. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 23:33 + 4:04
9. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 25:27 + 5:58
10. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:44 + 6:15
11. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 26:06 + 6:37
12. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:09 + 7:40
13. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 30:11 + 10:42
14. Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 32:09 + 12:40
Pánková Klára ZBM0456 B SK Žabovřesky Brno DISK
D16C
2.40 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 33:47
2. Raclavská Lenka UOL0252 C SOB Olomouc 46:46 + 12:59
3. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 48:58 + 15:11
Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk DISK
D21C
3.50 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7673
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 30:40 8256
2. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 34:19 + 3:39 7412
3. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 34:35 + 3:55 7351
4. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 42:54 + 12:14 5428
5. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:02 + 12:22 5397
6. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 44:03 + 13:23 5162
7. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:58 + 18:18 4025
8. Holečková Anna UOL9853 C SOB Olomouc 57:47 + 27:07 1987
9. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 57:54 + 27:14 1960
10. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 58:29 + 27:49 1825
11. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:50 + 30:10 1282
12. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 76:10 + 45:30 0
Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK 0
D35C
3.00 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 36:47
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 37:33 + 0:46
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 39:13 + 2:26
4. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:40 + 7:53
5. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 46:25 + 9:38
6. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:55 + 11:08
7. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 48:21 + 11:34
8. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 52:24 + 15:37
9. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:59 + 16:12
10. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 53:01 + 16:14
11. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 53:15 + 16:28
12. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:37 + 16:50
13. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 56:08 + 19:21
14. Růžičková Jana KSU7797 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:52 + 20:05
15. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:14 + 22:27
16. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 59:28 + 22:41
17. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 60:29 + 23:42
18. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 69:27 + 32:40
19. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 81:22 + 44:35
20. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 81:39 + 44:52
21. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:08 + 45:21
22. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:59 + 46:12
23. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 106:02 + 69:15
D45C
2.70 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 34:43
2. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 49:14 + 14:31
3. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 52:17 + 17:34
4. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:10 + 19:27
5. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 57:10 + 22:27
6. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:31 + 23:48
7. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 63:33 + 28:50
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 63:45 + 29:02
9. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 76:01 + 41:18
10. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 84:26 + 49:43
D55C
2.30 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 55:56
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 64:12 + 8:16
DH10N
1.40 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 12:20
2. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 19:54 + 7:34
3. Šaňák Hynek UOL0901 C SOB Olomouc 20:05 + 7:45
4. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:56 + 9:36
5. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:45 + 23:25
H10C
1.40 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 10:12
2. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:27 + 0:15
3. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 11:17 + 1:05
4. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34 + 1:22
5. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 12:25 + 2:13
6. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 13:06 + 2:54
7. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 13:44 + 3:32
8. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 14:24 + 4:12
9. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 14:42 + 4:30
10. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 14:57 + 4:45
11. Neveselý Štěpán NNN C Neregistrovaní (NNN) 32:33 + 22:21
H12C
1.70 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:06
2. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 10:23 + 0:17
3. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 10:39 + 0:33
4. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 10:46 + 0:40
5. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 10:49 + 0:43
6. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 12:02 + 1:56
7. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 12:20 + 2:14
8. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 12:37 + 2:31
9. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 13:20 + 3:14
10. Bláha Adam KSU0525 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:33 + 3:27
11. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:19 + 4:13
12. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:30 + 4:24
13. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 14:41 + 4:35
14. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:43 + 4:37
15. Jordán Alexandr KSU0626 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:33 + 8:27
16. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 19:37 + 9:31
17. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 20:11 + 10:05
18. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:20 + 12:14
H14C
2.10 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:04
2. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 18:42 + 1:38
3. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 19:03 + 1:59
4. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 19:59 + 2:55
5. Rajman Filip UOL0301 C SOB Olomouc 22:54 + 5:50
6. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:57 + 8:53
7. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 31:03 + 13:59
8. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 31:24 + 14:20
9. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:30 + 19:26
10. Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 40:03 + 22:59
H16C
2.80 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 26:57
2. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 29:43 + 2:46
3. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 30:31 + 3:34
4. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:32 + 3:35
5. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:48 + 3:51
6. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 32:26 + 5:29
7. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 36:36 + 9:39
8. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 43:10 + 16:13
9. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 44:17 + 17:20
10. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 50:28 + 23:31
Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H18C
3.40 km, 200 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 36:18
2. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 48:59 + 12:41
Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno DISK
H21C
4.10 km, 235 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8686
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 30:33 9366
2. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 32:27 + 1:54 8868
3. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 36:26 + 5:53 7824
4. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 36:31 + 5:58 7802
5. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 37:15 + 6:42 7610
6. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:58 + 7:25 7422
7. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:02 + 7:29 7405
8. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 38:11 + 7:38 7365
9. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 38:37 + 8:04 7252
10. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 39:12 + 8:39 7099
11. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 40:07 + 9:34 6859
12. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:41 + 10:08 6710
13. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:46 + 10:13 6688
14. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:54 + 10:21 6653
15. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 42:57 + 12:24 6116
16. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 43:37 + 13:04 5941
17. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 47:09 + 16:36 5016
18. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 49:05 + 18:32 4509
19. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 49:47 + 19:14 4325
20. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 51:02 + 20:29 3998
21. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 51:36 + 21:03 3849
22. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:38 + 21:05 3841
23. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 56:57 + 26:24 2447
24. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 58:50 + 28:17 1954
25. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 58:52 + 28:19 1945
26. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 66:48 + 36:15 0
H35C
3.40 km, 200 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 33:32
2. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 36:03 + 2:31
3. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 37:22 + 3:50
4. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 39:46 + 6:14
5. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 43:15 + 9:43
6. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:33 + 10:01
7. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 45:09 + 11:37
8. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 46:50 + 13:18
9. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:14 + 14:42
10. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:37 + 15:05
11. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 49:41 + 16:09
12. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:07 + 18:35
13. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 53:27 + 19:55
14. Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 55:28 + 21:56
15. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 61:46 + 28:14
16. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:34 + 30:02
17. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 68:14 + 34:42
18. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 75:52 + 42:20
H45C
3.10 km, 175 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 32:45
2. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 33:36 + 0:51
3. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 34:57 + 2:12
4. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 39:33 + 6:48
5. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:38 + 6:53
6. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:39 + 6:54
7. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 39:49 + 7:04
8. Antonowicz Jerzy 28P6800 C UNTS Warszawa 40:26 + 7:41
9. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 41:35 + 8:50
10. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 42:16 + 9:31
11. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 43:27 + 10:42
12. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 43:49 + 11:04
13. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 45:57 + 13:12
14. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 46:37 + 13:52
15. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 47:41 + 14:56
16. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 47:58 + 15:13
17. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 50:48 + 18:03
18. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 51:13 + 18:28
19. Holusek Milan JPV C Oddíl OS SK Prostějov 63:18 + 30:33
20. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 90:54 + 58:09
H55C
2.50 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 30:48
2. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 44:53 + 14:05
3. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 45:26 + 14:38
4. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 46:58 + 16:10
5. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 47:19 + 16:31
6. Tesař Karel KSU5500 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:19 + 50:31
H65C
2.30 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:27
2. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 40:04 + 2:37
3. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 45:32 + 8:05
4. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 48:16 + 10:49
5. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 52:21 + 14:54
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 64:28 + 27:01
7. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 69:29 + 32:02
HDR
1.60 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hikl Martin ZBM C SK Žabovřesky Brno 15:17
2. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 18:19 + 3:02
3. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 18:23 + 3:06
4. Tomášek Matěj STE C SK SKI-OB Šternberk 18:25 + 3:08
5. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 18:26 + 3:09
6. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 19:53 + 4:36
7. Vodičková Tereza UOL C SOB Olomouc 21:49 + 6:32
8. Kubíčková Magdalena NNN C Neregistrovaní (NNN) 22:05 + 6:48
9. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 22:54 + 7:37
10. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 24:14 + 8:57
11. Liška Antonín UOL1050 C SOB Olomouc 27:19 + 12:02
12. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:53 + 13:36
13. Neveselá Klára NNN C Neregistrovaní (NNN) 32:27 + 17:10
14. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 33:05 + 17:48
15. Rajnošek Samuel KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:52 + 20:35
16. Rajnošek Matouš KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:55 + 20:38
17. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 36:46 + 21:29
18. Hrubá Helena KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:23 + 56:06
P
2.00 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 23:59
2. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 26:56 + 2:57
3. Vorel Milan NNN C Neregistrovaní (NNN) 29:28 + 5:29
4. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:18 + 6:19
5. Burda Tomáš STE C SK SKI-OB Šternberk 33:41 + 9:42
6. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 40:00 + 16:01
7. Bídová Markéta UOL C SOB Olomouc 44:18 + 20:19
8. Eichler Ava UOL C SOB Olomouc 47:40 + 23:41
9. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 47:41 + 23:42
10. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 65:53 + 41:54
Adámková Klára NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK