Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Benecko - běžecké tratě, pod hotelem Žalý
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Rozhledna Žalý, M 1: 10 000, E5m
Ředitel závodu:
Štregl Petr
Hlavní rozhodčí:
Viková Vendula - R2
Stavitel tratí:
Polák Vlastimil - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:49
2. Stará Magdalena LPU0755 OK Lokomotiva Pardubice 27:27 + 4:38
3. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 28:48 + 5:59
3. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 28:48 + 5:59
5. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 29:26 + 6:37
6. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 30:09 + 7:20
7. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 30:46 + 7:57
8. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 35:14 + 12:25
9. Holohlavská Anna JIL0753 OK Jilemnice 36:27 + 13:38
10. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 39:08 + 16:19
11. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 20:34
12. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 45:30 + 22:41
13. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 49:18 + 26:29
D10C
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 17:25
2. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 17:38 + 0:13
3. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 19:38 + 2:13
4. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 20:04 + 2:39
5. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 23:35 + 6:10
6. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 23:58 + 6:33
7. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:07 + 6:42
8. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 24:39 + 7:14
9. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:37 + 8:12
10. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 26:35 + 9:10
11. Trlidová Adriana LPU0856 OK Lokomotiva Pardubice 28:10 + 10:45
12. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 28:24 + 10:59
13. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 28:37 + 11:12
14. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 29:45 + 12:20
15. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:09 + 12:44
16. Trlidová Anika LPU0855 OK Lokomotiva Pardubice 30:38 + 13:13
17. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 31:25 + 14:00
18. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 32:04 + 14:39
19. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:37 + 15:12
20. Ježková Barbora PHK0755 OK 99 Hradec Králové 32:40 + 15:15
21. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:53 + 16:28
22. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:02 + 16:37
23. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 34:16 + 16:51
24. Růžková Markéta LPU0758 OK Lokomotiva Pardubice 36:00 + 18:35
25. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:28 + 22:03
26. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 45:10 + 27:45
D12C
2.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 21:55
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 23:13 + 1:18
3. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:41 + 2:46
4. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 26:10 + 4:15
5. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 26:45 + 4:50
6. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:49 + 4:54
7. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 27:15 + 5:20
8. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 30:02 + 8:07
9. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 30:29 + 8:34
10. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:03 + 9:08
11. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 32:42 + 10:47
12. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 10:53
13. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 33:22 + 11:27
14. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 36:03 + 14:08
15. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:58 + 15:03
16. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:09 + 15:14
17. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 41:02 + 19:07
18. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 41:07 + 19:12
19. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 41:59 + 20:04
20. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 42:04 + 20:09
21. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 42:26 + 20:31
22. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 44:55 + 23:00
23. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 45:08 + 23:13
24. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 45:40 + 23:45
25. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:47 + 24:52
26. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 49:56 + 28:01
27. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 54:27 + 32:32
28. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 76:39 + 54:44
D12D
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 26:03
2. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 28:28 + 2:25
3. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 28:29 + 2:26
4. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 30:04 + 4:01
5. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 32:16 + 6:13
6. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 32:45 + 6:42
7. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 36:57 + 10:54
8. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 64:42 + 38:39
9. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:47 + 68:44
Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
D14C
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 31:07
2. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 34:04 + 2:57
3. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 35:02 + 3:55
4. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 38:38 + 7:31
5. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 39:46 + 8:39
6. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 41:57 + 10:50
7. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 44:29 + 13:22
8. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 45:05 + 13:58
9. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 47:06 + 15:59
10. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 47:08 + 16:01
11. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:43 + 16:36
12. Houdová Adéla JIL0356 OK Jilemnice 50:19 + 19:12
13. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 50:54 + 19:47
14. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 53:19 + 22:12
15. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 55:11 + 24:04
16. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 56:00 + 24:53
17. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 56:33 + 25:26
18. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 56:40 + 25:33
19. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 59:34 + 28:27
20. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 62:58 + 31:51
21. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 63:23 + 32:16
22. Bergerová Veronika STH0355 SK Studenec 65:39 + 34:32
23. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 67:47 + 36:40
24. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:51 + 39:44
25. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 71:53 + 40:46
26. Pinke Veronika LPU0361 OK Lokomotiva Pardubice 75:02 + 43:55
27. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 96:01 + 64:54
Kadavá Pavlína JIL0355 OK Jilemnice DISK
D14D
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 34:11
2. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 43:21 + 9:10
3. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 48:11 + 14:00
4. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 49:15 + 15:04
5. Tomášová Adéla CHC0351 K.O.B. Choceň 52:17 + 18:06
6. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 55:32 + 21:21
7. Cibulková Veronika LPU0355 OK Lokomotiva Pardubice 67:25 + 33:14
D16C
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 29:47
2. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 38:34 + 8:47
3. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 38:50 + 9:03
4. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 39:34 + 9:47
5. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 41:54 + 12:07
6. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 42:04 + 12:17
7. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 42:11 + 12:24
8. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 45:07 + 15:20
9. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 45:42 + 15:55
10. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 50:01 + 20:14
11. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 50:52 + 21:05
12. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 51:56 + 22:09
D18C
3.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 43:27
2. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 47:27 + 4:00
3. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 52:54 + 9:27
4. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 56:18 + 12:51
5. Galová Veronika STH SK Studenec 64:21 + 20:54
6. Dubská Veronika SJC Sportcentrum Jičín 74:56 + 31:29
D21C
3.70 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7350
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 44:30 7465
2. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 45:13 + 0:43 7349
3. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 45:55 + 1:25 7235
4. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 47:05 + 2:35 7045
5. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 48:32 + 4:02 6810
6. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 49:55 + 5:25 6585
7. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 54:04 + 9:34 5910
8. Kostrzewska Justyna CHC9853 K.O.B. Choceň 54:35 + 10:05 5826
9. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 57:37 + 13:07 5333
10. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 63:22 + 18:52 4398
11. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 66:27 + 21:57 3897
12. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 69:02 + 24:32 3477
13. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 72:49 + 28:19 2862
14. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 94:26 + 49:56 0
15. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 95:27 + 50:57 0
Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D21D
2.90 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 45:10 0
2. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 50:05 + 4:55 0
D35C
3.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 38:22
2. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 38:54 + 0:32
3. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 39:26 + 1:04
4. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 40:15 + 1:53
5. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 40:44 + 2:22
6. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 42:12 + 3:50
7. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 46:52 + 8:30
8. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 47:53 + 9:31
9. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 48:44 + 10:22
10. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 49:10 + 10:48
11. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 49:34 + 11:12
12. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 52:16 + 13:54
13. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 53:11 + 14:49
14. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 53:22 + 15:00
15. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 53:41 + 15:19
16. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 53:59 + 15:37
17. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 54:38 + 16:16
18. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 56:01 + 17:39
19. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:39 + 20:17
20. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 69:51 + 31:29
21. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:27 + 37:05
D35D
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 37:41
2. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:59 + 1:18
3. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 40:59 + 3:18
4. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 41:05 + 3:24
5. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 42:27 + 4:46
6. Linková Eva STH7753 SK Studenec 43:03 + 5:22
7. Junková Petra STH7451 SK Studenec 44:59 + 7:18
8. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:04 + 8:23
9. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 46:07 + 8:26
10. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 9:41
11. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 47:27 + 9:46
12. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 48:40 + 10:59
13. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:52 + 11:11
14. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 49:20 + 11:39
15. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 50:07 + 12:26
16. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 50:10 + 12:29
17. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 54:09 + 16:28
18. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 54:48 + 17:07
19. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:26 + 17:45
20. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:24 + 18:43
21. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 59:04 + 21:23
22. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 60:52 + 23:11
23. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 62:49 + 25:08
24. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:55 + 27:14
25. Tichá Elena LPU8258 OK Lokomotiva Pardubice 65:53 + 28:12
26. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:26 + 28:45
27. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 69:44 + 32:03
Posldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín DISK
D45C
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 42:15
2. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 51:50 + 9:35
3. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:38 + 12:23
4. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 56:31 + 14:16
5. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 57:40 + 15:25
6. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 60:11 + 17:56
7. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 62:12 + 19:57
8. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:35 + 21:20
9. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 64:24 + 22:09
10. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 70:43 + 28:28
11. Smrčková Lucie JIL7151 OK Jilemnice 80:59 + 38:44
12. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 87:50 + 45:35
Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D45D
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 45:44
2. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 48:06 + 2:22
3. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 51:01 + 5:17
4. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 51:26 + 5:42
5. Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové 51:49 + 6:05
6. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 52:55 + 7:11
7. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 56:29 + 10:45
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 57:45 + 12:01
9. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 58:54 + 13:10
10. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 62:28 + 16:44
11. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 63:30 + 17:46
12. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 63:37 + 17:53
13. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 63:44 + 18:00
14. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 76:55 + 31:11
15. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:37 + 33:53
16. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 85:02 + 39:18
17. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 98:03 + 52:19
Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové DISK
D55C
2.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřišťová Hana JIL6052 OK Jilemnice 43:24
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 48:10 + 4:46
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 48:13 + 4:49
4. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 55:40 + 12:16
5. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 56:17 + 12:53
6. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 57:12 + 13:48
7. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:45 + 18:21
8. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 66:05 + 22:41
9. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 66:14 + 22:50
10. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 66:45 + 23:21
11. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 68:37 + 25:13
12. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 69:13 + 25:49
13. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 75:26 + 32:02
14. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 84:19 + 40:55
15. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 84:50 + 41:26
16. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 104:08 + 60:44
D65C
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:14
2. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 56:04 + 11:50
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 66:05 + 21:51
H10N
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 21:14
2. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 24:51 + 3:37
3. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 26:17 + 5:03
4. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 27:18 + 6:04
5. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 27:52 + 6:38
6. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 28:07 + 6:53
7. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 29:31 + 8:17
8. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 29:47 + 8:33
9. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 30:51 + 9:37
10. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 31:38 + 10:24
11. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:49 + 10:35
12. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 34:45 + 13:31
13. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 35:05 + 13:51
14. Nekvapil Lukáš LPU0705 OK Lokomotiva Pardubice 35:13 + 13:59
15. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 37:36 + 16:22
16. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 39:42 + 18:28
17. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:19 + 21:05
Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín DISK
H10C
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 15:34
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 16:55 + 1:21
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 20:05 + 4:31
4. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 21:37 + 6:03
5. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:19 + 6:45
6. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 22:30 + 6:56
7. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 23:22 + 7:48
8. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 23:52 + 8:18
9. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 24:38 + 9:04
10. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 25:51 + 10:17
11. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:50 + 11:16
12. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 28:09 + 12:35
13. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 29:41 + 14:07
14. Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:02 + 16:28
15. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 32:30 + 16:56
16. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 34:01 + 18:27
17. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 34:45 + 19:11
18. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 36:09 + 20:35
19. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:48 + 23:14
20. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:37 + 25:03
21. Haken Miroslav SJC0703 Sportcentrum Jičín 42:12 + 26:38
22. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 45:29 + 29:55
23. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 45:40 + 30:06
24. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 47:00 + 31:26
25. Příkazský Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 49:37 + 34:03
26. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 60:32 + 44:58
27. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 101:56 + 86:22
H12C
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:49
2. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 26:27 + 2:38
3. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:07 + 3:18
4. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 27:55 + 4:06
5. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 29:45 + 5:56
6. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 30:23 + 6:34
7. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 32:20 + 8:31
8. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 32:58 + 9:09
9. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:16 + 9:27
10. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:13 + 10:24
11. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 35:05 + 11:16
12. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 35:31 + 11:42
13. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 35:36 + 11:47
14. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 36:24 + 12:35
15. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 36:27 + 12:38
16. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:34 + 12:45
17. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:34 + 14:45
18. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:20 + 15:31
19. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:07 + 16:18
20. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 42:32 + 18:43
21. Lounek Vít KOR0601 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:47 + 20:58
22. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 46:37 + 22:48
23. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 57:02 + 33:13
24. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:32 + 44:43
25. Munzar Matěj VRL0606 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:49 + 56:00
26. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 81:03 + 57:14
H12D
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 25:50
2. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 32:56 + 7:06
3. Horkel Antonín LPU0610 OK Lokomotiva Pardubice 38:06 + 12:16
4. Lacina Marek LPU0511 OK Lokomotiva Pardubice 38:54 + 13:04
Potůček Otto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H14C
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 27:51
2. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 29:40 + 1:49
3. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:05 + 4:14
4. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 37:17 + 9:26
5. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 38:41 + 10:50
6. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 39:12 + 11:21
7. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 11:34
8. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 40:35 + 12:44
9. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 41:37 + 13:46
10. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 41:56 + 14:05
11. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 42:36 + 14:45
12. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 43:20 + 15:29
13. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 43:33 + 15:42
13. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 43:33 + 15:42
15. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:26 + 16:35
16. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 45:45 + 17:54
17. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:14 + 20:23
18. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 48:23 + 20:32
19. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:59 + 21:08
20. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 49:04 + 21:13
21. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 52:21 + 24:30
22. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 52:52 + 25:01
23. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 53:47 + 25:56
24. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 56:48 + 28:57
25. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 61:02 + 33:11
26. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 64:41 + 36:50
27. Holman Antonín HOR0405 TJ Jiskra Hořice 69:43 + 41:52
28. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 70:40 + 42:49
29. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 73:16 + 45:25
Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice DISK
H14D
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:48
2. Tobolka Jiří HOR0403 TJ Jiskra Hořice 44:30 + 4:42
3. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 48:14 + 8:26
4. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:45 + 15:57
Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Pinke Tomáš LPU0311 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H16C
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 29:53
2. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 29:59 + 0:06
3. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 31:53 + 2:00
4. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 33:33 + 3:40
5. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 35:40 + 5:47
6. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 36:41 + 6:48
7. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:27 + 7:34
8. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 37:53 + 8:00
9. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 39:18 + 9:25
10. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:56 + 11:03
11. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 41:50 + 11:57
12. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:07 + 12:14
13. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 46:05 + 16:12
14. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:54 + 18:01
15. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 54:46 + 24:53
16. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 54:48 + 24:55
17. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 55:24 + 25:31
18. Růžička Radek LPU0201 OK Lokomotiva Pardubice 58:07 + 28:14
19. Jošt Jakub LPU0213 OK Lokomotiva Pardubice 58:30 + 28:37
20. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 60:05 + 30:12
H18C
3.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Martin STH9902 SK Studenec 46:01
2. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 46:11 + 0:10
3. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 46:57 + 0:56
4. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 47:53 + 1:52
5. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 51:51 + 5:50
6. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:34 + 8:33
7. Macko Lukáš SJC9901 Sportcentrum Jičín 60:20 + 14:19
8. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 61:23 + 15:22
9. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 81:23 + 35:22
H21C
4.40 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8029
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 38:37 8536
2. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 3:40 7822
3. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 42:45 + 4:08 7731
4. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 45:47 + 7:10 7140
5. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 47:51 + 9:14 6737
6. Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové 48:29 + 9:52 6614
7. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 48:55 + 10:18 6529
8. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 49:56 + 11:19 6331
9. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 51:06 + 12:29 6104
10. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 51:49 + 13:12 5964
11. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 51:57 + 13:20 5938
12. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 52:29 + 13:52 5835
13. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 53:03 + 14:26 5724
14. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 54:16 + 15:39 5487
15. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 54:17 + 15:40 5484
16. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 54:22 + 15:45 5468
17. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 54:24 + 15:47 5461
18. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 55:07 + 16:30 5322
19. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:11 + 16:34 5309
20. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 55:46 + 17:09 5195
21. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 56:09 + 17:32 5120
22. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:12 + 17:35 5111
23. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 56:37 + 18:00 5029
24. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 57:46 + 19:09 4805
25. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 57:49 + 19:12
26. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 57:52 + 19:15 4786
27. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 58:04 + 19:27 4747
28. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 59:04 + 20:27 4552
29. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 59:21 + 20:44 4497
30. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 59:35 + 20:58 4451
31. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 60:15 + 21:38 4322
32. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 61:32 + 22:55 4072
33. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 63:14 + 24:37 3740
34. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 64:13 + 25:36 3549
35. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 66:26 + 27:49 3117
35. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 66:26 + 27:49 3117
37. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 67:06 + 28:29 2987
38. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 70:19 + 31:42 2360
39. Janata Karel NER NER 71:13 + 32:36
40. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 71:14 + 32:37 2182
41. Herbs Filip NER NER 73:54 + 35:17
42. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 77:13 + 38:36 1016
43. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 77:28 + 38:51 968
44. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:55 + 40:18 685
45. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 83:30 + 44:53 0
46. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 84:29 + 45:52 0
47. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 85:09 + 46:32 0
48. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 96:31 + 57:54 0
Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň DISK 0
H21D
3.50 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 44:49 0
2. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:06 + 2:17 0
3. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:57 + 5:08 0
Růžička Daniel KOR9000 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK 0
H35C
3.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 38:26
2. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 45:39 + 7:13
3. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 46:10 + 7:44
4. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:24 + 13:58
5. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 53:27 + 15:01
6. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 55:08 + 16:42
7. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 55:48 + 17:22
8. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 55:56 + 17:30
9. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 56:06 + 17:40
10. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 57:12 + 18:46
11. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 57:36 + 19:10
12. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 61:03 + 22:37
13. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 61:08 + 22:42
14. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 63:19 + 24:53
15. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 72:47 + 34:21
16. Humpolec Jakub 81C7300 Cirkus Čakovice 81:38 + 43:12
Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín DISK
H35D
3.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 40:48
2. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 48:59 + 8:11
3. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 53:39 + 12:51
4. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:24 + 14:36
5. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 55:32 + 14:44
6. Trlida Vratislav LPU7516 OK Lokomotiva Pardubice 56:17 + 15:29
7. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 57:50 + 17:02
8. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:40 + 17:52
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 59:32 + 18:44
10. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 60:14 + 19:26
11. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 60:42 + 19:54
12. Puš Roman STH7501 SK Studenec 61:49 + 21:01
13. Šeps Jiří SRK7504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:05 + 23:17
14. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:32 + 23:44
15. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:54 + 29:06
16. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 71:58 + 31:10
17. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:14 + 31:26
18. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:37 + 31:49
19. Horkel Jan LPU7911 OK Lokomotiva Pardubice 73:33 + 32:45
20. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 78:24 + 37:36
21. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 84:42 + 43:54
22. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 99:28 + 58:40
23. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 102:00 + 61:12
24. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 103:07 + 62:19
H45C
3.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 45:05
2. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 51:12 + 6:07
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 52:22 + 7:17
4. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 53:35 + 8:30
5. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:08 + 9:03
6. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 54:10 + 9:05
7. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 55:30 + 10:25
8. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 55:56 + 10:51
9. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 56:56 + 11:51
10. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 58:23 + 13:18
11. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 58:49 + 13:44
12. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 60:03 + 14:58
13. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 60:56 + 15:51
14. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 62:21 + 17:16
15. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 62:32 + 17:27
16. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:32 + 21:27
17. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:28 + 25:23
18. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 73:24 + 28:19
19. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 76:14 + 31:09
20. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 79:06 + 34:01
Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň DISK
H45D
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 46:17
2. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 46:34 + 0:17
3. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 46:47 + 0:30
4. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 47:37 + 1:20
5. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 48:09 + 1:52
6. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 49:03 + 2:46
7. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 49:39 + 3:22
8. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:53 + 3:36
9. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 50:14 + 3:57
10. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 51:02 + 4:45
11. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:51 + 5:34
12. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 54:11 + 7:54
13. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 54:34 + 8:17
14. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 55:05 + 8:48
15. Zamouřil Petr 79Z6800 RajP 55:11 + 8:54
16. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 56:39 + 10:22
17. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 57:38 + 11:21
18. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 58:36 + 12:19
19. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 61:29 + 15:12
20. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 63:06 + 16:49
21. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 65:17 + 19:00
22. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 68:56 + 22:39
23. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 71:31 + 25:14
24. Vondra Václav LTU6800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:31 + 33:14
25. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 95:44 + 49:27
H55C
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 48:26
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 49:50 + 1:24
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 50:42 + 2:16
4. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 51:41 + 3:15
5. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 51:52 + 3:26
6. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 52:25 + 3:59
7. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 56:41 + 8:15
8. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 65:58 + 17:32
9. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 67:36 + 19:10
10. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 73:11 + 24:45
11. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:50 + 25:24
12. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 75:26 + 27:00
13. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 76:57 + 28:31
Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové DISK
Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk DISK
Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
H55D
2.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 47:28
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 47:45 + 0:17
3. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 48:53 + 1:25
4. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 55:35 + 8:07
5. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 86:15 + 38:47
6. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 91:34 + 44:06
7. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 95:44 + 48:16
8. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 102:50 + 55:22
H65C
2.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:11
2. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:46 + 2:35
3. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:02 + 9:51
4. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 58:54 + 11:43
H70C
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 53:50
2. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 74:23 + 20:33
3. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 100:40 + 46:50
Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín DISK
Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové DISK
Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice DISK
HDR
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 23:01
2. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 24:38 + 1:37
3. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 27:21 + 4:20
4. Stolina David DOB KOB Dobruška 29:34 + 6:33
5. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 29:40 + 6:39
6. Place Michaela VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:28 + 7:27
7. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 30:31 + 7:30
8. Place Izabela VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:36 + 7:35
9. Kraus Jan SJC Sportcentrum Jičín 31:24 + 8:23
10. Nováková Amálka DOB KOB Dobruška 32:31 + 9:30
11. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 33:06 + 10:05
12. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 34:30 + 11:29
13. Franová Aneta LBE TJ Lokomotiva Beroun 36:07 + 13:06
14. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 36:12 + 13:11
15. Stříbrný Vilém LBE TJ Lokomotiva Beroun 36:15 + 13:14
16. Šumberová Vl. NER NER 37:31 + 14:30
17. Jankechová Ema NER NER 38:52 + 15:51
18. Hostinská Barbora LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:42 + 16:41
19. Jiruš Zdeněk VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:04 + 17:03
20. Čihák Jakub HOR TJ Jiskra Hořice 40:21 + 17:20
21. Pompach Tobiáš PHK OK 99 Hradec Králové 40:37 + 17:36
22. Horklová Ema LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:04 + 18:03
22. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 41:04 + 18:03
24. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 41:14 + 18:13
25. Váňová Barbora LPU1111 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 18:18
26. Kulhánková Viktorka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:46 + 19:45
27. Čihák Matěj HOR TJ Jiskra Hořice 43:51 + 20:50
28. Jiruš Toník VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:10 + 21:09
29. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 44:39 + 21:38
30. Wohanková Míša VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:01 + 22:00
31. Horáček Leopold VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:12 + 22:11
32. Michl Štěpán VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:17 + 22:16
33. Horáková Eliška 2UX1150 Horáková 48:24 + 25:23
34. Wohanka Antonín VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:15 + 28:14
35. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 51:45 + 28:44
36. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 52:05 + 29:04
37. Kolářová Helena NER NER 52:19 + 29:18
38. Čtvrtečková Natálie TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 52:40 + 29:39
39. Zástěrová Karolína TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 52:41 + 29:40
40. Hamáček Jan STH SK Studenec 52:49 + 29:48
41. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 52:55 + 29:54
42. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 54:16 + 31:15
43. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:40 + 31:39
44. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:47 + 31:46
45. Kulhánková Emily VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:49 + 32:48
46. Langrová Tereza KOR1250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:15 + 34:14
47. Ženíšek Daniel VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:28 + 34:27
48. Zábrodský Šimon NER NER 57:44 + 34:43
49. Zábrodský Vít NER NER 58:33 + 35:32
50. Holata Vojtěch TAP1300 KOB TRETRA Praha 60:57 + 37:56
51. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 62:25 + 39:24
52. Nekvapilová Zuzana LPU1159 OK Lokomotiva Pardubice 63:18 + 40:17
53. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 63:28 + 40:27
54. Korbelová Eliška CHC K.O.B. Choceň 71:11 + 48:10
55. Korbelová Tereza CHC K.O.B. Choceň 71:21 + 48:20
56. Spilka Václav NER NER 71:54 + 48:53
57. Jiránek Lukáš NER NER 71:57 + 48:56
58. Spilková Eliška NER NER 72:02 + 49:01
59. Palas Tomáš ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 72:46 + 49:45
60. Wohanka Jakub VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:30 + 51:29
61. Červinková Olívie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:16 + 73:15
Posolda Lukáš SJC Sportcentrum Jičín DISK
Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk DISK
P
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 31:52
2. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 32:30 + 0:38
3. Zástěrová Petra TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 35:51 + 3:59
4. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 37:08 + 5:16
5. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 37:10 + 5:18
6. Čtvrtečková Martina TYN8352 OOB SK Týniště nad Orlicí 37:49 + 5:57
7. Zemánek Mojmír NER NER 38:14 + 6:22
8. Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:34 + 7:42
9. Krejčí Milan KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:48 + 7:56
10. Zamouřil Jáchym 79Z0300 RajP 41:00 + 9:08
11. Hampl David LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:22 + 9:30
12. Pešková Renata SJC8099 Sportcentrum Jičín 41:24 + 9:32
13. Holata Radek TAP8100 KOB TRETRA Praha 42:56 + 11:04
14. Chabinová Jana SHK8350 OK Slavia Hradec Králové 43:24 + 11:32
15. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 46:14 + 14:22
16. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 47:59 + 16:07
17. Janovská Věra JIL OK Jilemnice 48:05 + 16:13
18. Morávková Lída NER NER 50:04 + 18:12
19. Dvořáček Pavel LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 53:12 + 21:20
20. Jiranová Barbora VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:17 + 22:25
21. Růžková Kamila LPU7560 OK Lokomotiva Pardubice 55:19 + 23:27
22. Sedloň Josef SNA TJ START Náchod 57:09 + 25:17
23. Beneda Jan SHK OK Slavia Hradec Králové 57:19 + 25:27
24. Lžíčařová Iveta DOB9090 KOB Dobruška 58:19 + 26:27
25. Starý Martin LPU0503 OK Lokomotiva Pardubice 59:48 + 27:56
26. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 60:07 + 28:15
27. Lacina Martin LPU7105 OK Lokomotiva Pardubice 60:25 + 28:33
28. Maršoun Petr SHK OK Slavia Hradec Králové 62:47 + 30:55
29. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 63:46 + 31:54
30. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 65:49 + 33:57
31. Lounek Jaroslav KOR6901 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:11 + 34:19
32. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 69:30 + 37:38
33. Věříšová Lenka NER NER 71:52 + 40:00
34. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 77:38 + 45:46
35. Stříbrná Dagmar LBE TJ Lokomotiva Beroun 81:28 + 49:36
36. Kubín Jan HOR TJ Jiskra Hořice 93:01 + 61:09
37. Hammová Dita KOR7050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 100:08 + 68:16
38. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 101:01 + 69:09
Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice DISK
T
3.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 52:30
2. Vlach Tomáš SJC Sportcentrum Jičín 53:03 + 0:33
3. Jakubec Petr SJC8049 Sportcentrum Jičín 57:51 + 5:21
4. Sladkovský Jaromír TAP6901 KOB TRETRA Praha 58:28 + 5:58
5. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB TRETRA Praha 60:47 + 8:17
6. Šnokhous Jan SJC Sportcentrum Jičín 63:07 + 10:37
7. Havránek Štěpán NER NER 64:01 + 11:31
8. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 69:22 + 16:52
9. Vrábel Petr NER NER 72:46 + 20:16
10. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 74:50 + 22:20
11. Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 92:38 + 40:08
12. Sladkovská Helena TAP6751 KOB TRETRA Praha 101:08 + 48:38
13. Fejfar Libor NER NER 110:31 + 58:01
Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod DISK