Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Mapa:
1:10000, E=5 m
Ředitel závodu:
Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Sháněl Jan - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.65 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čičáková Dominika PHK0756 OK 99 Hradec Králové 21:35
2. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 21:52 + 0:17
3. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 24:18 + 2:43
4. Horáková Karolína PHK0750 OK 99 Hradec Králové 30:24 + 8:49
5. Nováková Eliška 30:27 + 8:52
6. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 31:39 + 10:04
7. Jedličková Jana PHK0754 OK 99 Hradec Králové 32:58 + 11:23
8. Luxová Julie 33:00 + 11:25
9. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 33:03 + 11:28
10. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:44 + 16:09
11. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 38:01 + 16:26
12. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 42:15 + 20:40
13. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 43:45 + 22:10
14. Landovská Anna SJC0951 Sportcentrum Jičín 45:21 + 23:46
15. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 51:29 + 29:54
16. Kudláčková Veronika LPU0860 OK Lokomotiva Pardubice 55:33 + 33:58
17. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 55:49 + 34:14
18. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 63:57 + 42:22
Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové DISK
D10C
2.62 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 16:55
2. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 20:19 + 3:24
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 20:30 + 3:35
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 21:47 + 4:52
5. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 22:10 + 5:15
6. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 22:31 + 5:36
7. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 23:07 + 6:12
8. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 23:18 + 6:23
9. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 23:23 + 6:28
10. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:43 + 6:48
11. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 24:05 + 7:10
12. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:38 + 7:43
13. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 25:13 + 8:18
14. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:12 + 9:17
15. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:27 + 11:32
16. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 28:31 + 11:36
17. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:26 + 12:31
18. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 29:56 + 13:01
19. Růžková Markéta LPU0758 OK Lokomotiva Pardubice 30:11 + 13:16
20. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 30:36 + 13:41
21. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 31:53 + 14:58
22. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 34:10 + 17:15
23. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:24 + 19:29
24. Stará Magdalena LPU0755 OK Lokomotiva Pardubice 40:09 + 23:14
25. Machková Berenika SHK0751 OK Slavia Hradec Králové 40:15 + 23:20
D12C
3.08 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:47
2. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 26:54 + 4:07
3. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 27:57 + 5:10
4. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 28:58 + 6:11
5. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 29:54 + 7:07
6. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 30:14 + 7:27
7. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:34 + 7:47
8. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 30:37 + 7:50
9. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:42 + 8:55
10. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 31:53 + 9:06
11. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 32:22 + 9:35
12. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 33:42 + 10:55
13. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 34:19 + 11:32
14. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:11 + 13:24
15. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 38:26 + 15:39
16. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 39:29 + 16:42
17. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 42:37 + 19:50
18. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 20:47
19. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 43:44 + 20:57
20. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 44:00 + 21:13
21. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 21:52
22. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 46:52 + 24:05
23. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 47:28 + 24:41
24. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 48:34 + 25:47
25. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 48:38 + 25:51
26. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:54 + 28:07
27. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 55:54 + 33:07
28. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:20 + 33:33
D12D
2.54 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 19:39
2. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 19:42 + 0:03
3. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 21:32 + 1:53
4. Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 23:07 + 3:28
5. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 23:24 + 3:45
6. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:40 + 5:01
7. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:19 + 5:40
8. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 27:14 + 7:35
9. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 27:21 + 7:42
10. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 27:31 + 7:52
11. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 36:39 + 17:00
D14C
3.38 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 21:00
2. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 24:50 + 3:50
3. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 25:17 + 4:17
4. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 26:34 + 5:34
5. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 28:09 + 7:09
6. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:41 + 7:41
7. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 28:42 + 7:42
8. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:53 + 7:53
9. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 29:01 + 8:01
10. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 29:19 + 8:19
11. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:27 + 8:27
12. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 29:48 + 8:48
13. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:02 + 9:02
14. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 30:48 + 9:48
15. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:52 + 9:52
16. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:06 + 10:06
17. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 31:08 + 10:08
18. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 33:17 + 12:17
19. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 33:26 + 12:26
20. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 35:08 + 14:08
21. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 35:34 + 14:34
22. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 36:40 + 15:40
23. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 36:46 + 15:46
24. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 16:42
25. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 38:25 + 17:25
26. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 38:36 + 17:36
27. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:29 + 18:29
28. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 41:11 + 20:11
29. Houdová Adéla JIL0356 OK Jilemnice 42:14 + 21:14
30. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:58 + 21:58
31. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 43:18 + 22:18
32. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 48:58 + 27:58
Pinke Veronika LPU0361 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kadavá Pavlína JIL0355 OK Jilemnice DISK
D14D
2.63 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 25:31
2. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 27:18 + 1:47
3. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 28:34 + 3:03
4. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 32:34 + 7:03
5. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 33:17 + 7:46
6. Cibulková Veronika LPU0355 OK Lokomotiva Pardubice 35:42 + 10:11
7. Tučková Anna LPU0455 OK Lokomotiva Pardubice 42:55 + 17:24
8. Brožíková Barbora SHK0358 OK Slavia Hradec Králové 46:32 + 21:01
9. Zajícová Radomíra LPU0453 OK Lokomotiva Pardubice 62:13 + 36:42
10. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:13 + 40:42
D16C
3.47 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice 27:41
2. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 30:53 + 3:12
3. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 31:50 + 4:09
4. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 33:48 + 6:07
4. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 33:48 + 6:07
6. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 35:23 + 7:42
7. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 38:02 + 10:21
8. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 38:37 + 10:56
9. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:40 + 11:59
10. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 40:03 + 12:22
11. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 40:30 + 12:49
12. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 46:52 + 19:11
13. Navrátilová Anna SHK0253 OK Slavia Hradec Králové 47:51 + 20:10
14. Brancuská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 57:18 + 29:37
15. Zářecká Linda KOR0250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:02 + 34:21
D18C
3.71 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:20
2. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 27:21 + 0:01
3. Ciesiółka Katarzyna CHC00 K.O.B. Choceň 31:36 + 4:16
4. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 32:12 + 4:52
5. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 34:17 + 6:57
6. Procházková Tereza ZAM0054 OB TJ Sokol Žamberk 34:22 + 7:02
7. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 35:25 + 8:05
8. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 36:04 + 8:44
9. Boková Ivana ZAM9952 OB TJ Sokol Žamberk 38:20 + 11:00
10. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 41:44 + 14:24
11. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 42:20 + 15:00
12. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 45:32 + 18:12
13. Knápková Adéla ZAM9953 OB TJ Sokol Žamberk 70:08 + 42:48
D21C
5.46 km, 35 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7352
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 39:30 7466
2. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:33 + 0:03 7457
3. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 41:19 + 1:49 7133
4. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 41:33 + 2:03 7090
5. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 3:53 6754
6. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 45:21 + 5:51 6394
7. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 45:31 + 6:01 6364
8. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 46:21 + 6:51 6211
9. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 46:42 + 7:12 6147
10. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 46:55 + 7:25 6107
11. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 49:53 + 10:23 5563
12. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 55:06 + 15:36 4607
13. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:25 + 15:55 4549
14. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 55:34 + 16:04 4522
15. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 57:33 + 18:03 4159
16. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 66:59 + 27:29 2430
Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D21D
4.18 km, 25 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3052
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kodytková Iva VAM7751 OOB Vamberk 40:53 3367
2. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 47:11 + 6:18 2945
3. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 48:42 + 7:49 2844
4. Balcarová Mirka PHK9151 OK 99 Hradec Králové 51:58 + 11:05 2625
5. Jirásková Barbora SHK9050 OK Slavia Hradec Králové 53:20 + 12:27 2534
6. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 54:38 + 13:45 2447
7. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 58:12 + 17:19 2208
8. Šiffelová Lenka ZAM8452 OB TJ Sokol Žamberk 59:26 + 18:33 2125
9. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:59 + 22:06
10. Chládková Eva ZAM7051 OB TJ Sokol Žamberk 66:00 + 25:07 1686
11. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 71:56 + 31:03 1288
D35C
4.61 km, 30 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:09
2. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 38:28 + 1:19
3. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 38:57 + 1:48
4. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 39:50 + 2:41
5. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 39:59 + 2:50
6. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 42:24 + 5:15
7. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:00 + 5:51
8. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 43:22 + 6:13
9. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 43:27 + 6:18
10. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 44:07 + 6:58
11. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 44:18 + 7:09
12. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 44:50 + 7:41
13. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 44:53 + 7:44
14. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:22 + 8:13
15. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 45:28 + 8:19
16. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 46:17 + 9:08
17. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:34 + 10:25
18. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 49:05 + 11:56
19. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:05 + 12:56
20. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 59:04 + 21:55
21. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:03 + 27:54
22. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 66:10 + 29:01
23. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 68:56 + 31:47
MS Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 30:27 +
D35D
3.94 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:05
2. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 39:34 + 1:29
3. Rychterová Kateřina PHK7752 OK 99 Hradec Králové 39:56 + 1:51
4. Linková Eva STH7753 SK Studenec 40:11 + 2:06
5. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 40:37 + 2:32
6. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 42:36 + 4:31
7. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 42:56 + 4:51
8. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:05 + 5:00
9. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 43:26 + 5:21
10. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 43:36 + 5:31
11. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 45:28 + 7:23
12. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 45:32 + 7:27
13. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:47 + 7:42
14. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 46:05 + 8:00
15. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 47:01 + 8:56
16. Binarová Jitka UOL7751 SOB Olomouc 47:15 + 9:10
17. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 49:32 + 11:27
18. Říhová Kateřina PHK8052 OK 99 Hradec Králové 49:46 + 11:41
19. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 49:54 + 11:49
20. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 50:00 + 11:55
21. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:29 + 12:24
22. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:47 + 12:42
23. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:36 + 15:31
24. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 53:55 + 15:50
25. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 55:07 + 17:02
26. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:21 + 17:16
27. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 55:41 + 17:36
28. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 55:46 + 17:41
29. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:28 + 20:23
30. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 58:39 + 20:34
31. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 59:28 + 21:23
32. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 59:48 + 21:43
33. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 59:58 + 21:53
34. Tichá Elena LPU8258 OK Lokomotiva Pardubice 61:35 + 23:30
35. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:26 + 25:21
36. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 64:20 + 26:15
37. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:40 + 27:35
38. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:27 + 28:22
39. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:45 + 28:40
40. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 100:54 + 62:49
D45C
4.00 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:25
2. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 40:09 + 3:44
3. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 42:34 + 6:09
4. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 42:43 + 6:18
5. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 43:26 + 7:01
6. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:31 + 7:06
7. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 46:15 + 9:50
8. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 46:41 + 10:16
9. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 48:00 + 11:35
10. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 48:14 + 11:49
11. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 49:34 + 13:09
12. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:15 + 13:50
13. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 50:30 + 14:05
14. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:45 + 15:20
15. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 71:31 + 35:06
16. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 72:04 + 35:39
D45D
3.25 km, 20 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 37:25
2. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 37:29 + 0:04
3. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 38:32 + 1:07
4. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 39:13 + 1:48
5. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 40:21 + 2:56
6. Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové 41:35 + 4:10
7. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 41:45 + 4:20
8. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 41:56 + 4:31
8. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 41:56 + 4:31
10. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 43:09 + 5:44
11. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:15 + 5:50
12. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:22 + 5:57
13. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 44:09 + 6:44
14. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 44:35 + 7:10
15. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 45:18 + 7:53
16. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 46:14 + 8:49
17. Frömmelová Dana BRU7251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:05 + 9:40
18. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 47:21 + 9:56
19. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 49:51 + 12:26
20. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 50:59 + 13:34
21. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 51:23 + 13:58
22. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 52:05 + 14:40
23. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 52:18 + 14:53
24. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 52:33 + 15:08
25. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 52:39 + 15:14
26. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:32 + 18:07
27. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:35 + 19:10
28. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 61:02 + 23:37
29. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:23 + 24:58
30. Kalousová Dana ZAM5951 OB TJ Sokol Žamberk 67:19 + 29:54
31. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 84:15 + 46:50
D55C
3.53 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 36:19
2. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 37:05 + 0:46
3. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 39:18 + 2:59
4. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 42:46 + 6:27
5. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 44:07 + 7:48
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:46 + 10:27
7. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 47:14 + 10:55
8. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 48:48 + 12:29
9. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 49:04 + 12:45
10. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 49:26 + 13:07
11. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 49:35 + 13:16
12. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 50:39 + 14:20
13. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 54:11 + 17:52
14. Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod 54:52 + 18:33
15. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:03 + 18:44
16. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 57:07 + 20:48
17. Vychodilová Jiřina SHK5951 OK Slavia Hradec Králové 58:38 + 22:19
18. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 61:06 + 24:47
19. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 75:30 + 39:11
20. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 84:54 + 48:35
D65C
2.75 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 37:55
2. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 38:48 + 0:53
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:45 + 3:50
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 5:25
5. Lhotská Hana ZAM4651 OB TJ Sokol Žamberk 78:47 + 40:52
H10N
2.53 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 23:04
2. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 26:43 + 3:39
3. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 28:41 + 5:37
4. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 31:55 + 8:51
5. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 32:42 + 9:38
6. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 33:34 + 10:30
7. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:57 + 12:53
8. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 37:32 + 14:28
9. Suk Marek LTU0900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:46 + 15:42
10. Pachel Jiří ZAM0801 OB TJ Sokol Žamberk 42:47 + 19:43
11. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 43:03 + 19:59
12. Cach Jan LPU0805 OK Lokomotiva Pardubice 47:57 + 24:53
13. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 49:02 + 25:58
Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H10C
2.75 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 19:45
2. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 20:30 + 0:45
3. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 21:59 + 2:14
4. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:36 + 3:51
5. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 23:38 + 3:53
6. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 24:19 + 4:34
7. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:33 + 4:48
8. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 24:46 + 5:01
9. Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:06 + 5:21
10. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 25:27 + 5:42
11. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 25:37 + 5:52
12. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 26:32 + 6:47
13. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 26:44 + 6:59
14. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 27:46 + 8:01
15. Frosch Vítek LPU0852 OK Lokomotiva Pardubice 28:11 + 8:26
16. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 28:15 + 8:30
17. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 28:21 + 8:36
18. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 28:56 + 9:11
19. Moskva Vojtěch ZLH0802 OOB TJ Zlaté Hory 29:08 + 9:23
20. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:02 + 10:17
21. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 30:47 + 11:02
22. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 30:51 + 11:06
23. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 31:23 + 11:38
24. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 31:52 + 12:07
25. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 32:22 + 12:37
26. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 34:03 + 14:18
27. Příkazský Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 35:50 + 16:05
28. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:18 + 16:33
29. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 37:59 + 18:14
30. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:11 + 19:26
31. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:20 + 19:35
32. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 43:57 + 24:12
33. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:25 + 26:40
34. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 51:18 + 31:33
H12C
3.38 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 29:35
2. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 30:44 + 1:09
3. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:17 + 1:42
4. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:34 + 1:59
5. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 31:47 + 2:12
6. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 31:58 + 2:23
7. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:59 + 3:24
8. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:05 + 5:30
9. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:47 + 6:12
10. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 36:07 + 6:32
11. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 38:19 + 8:44
12. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 38:50 + 9:15
13. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 39:59 + 10:24
14. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:21 + 11:46
15. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 11:47
16. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 41:49 + 12:14
17. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 12:42
18. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 43:33 + 13:58
19. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:13 + 16:38
20. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 48:47 + 19:12
21. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 49:25 + 19:50
22. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:48 + 24:13
23. Hiller Vojtěch ZAM0501 OB TJ Sokol Žamberk 60:19 + 30:44
24. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 62:13 + 32:38
25. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 75:18 + 45:43
26. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 79:16 + 49:41
27. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 145:46 + 116:11
Kadrman Jakub CET0502 TJ Loko Česká Třebová DISK
H12D
2.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 19:38
2. Dvořák Vojtěch LPU0506 OK Lokomotiva Pardubice 21:17 + 1:39
3. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 21:31 + 1:53
4. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 23:16 + 3:38
5. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 24:02 + 4:24
6. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 24:55 + 5:17
7. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:14 + 6:36
8. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 28:45 + 9:07
9. Bělohlávek Michal PHK0604 OK 99 Hradec Králové 28:56 + 9:18
10. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 30:24 + 10:46
11. Zemánek Adam SRK0502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:49 + 13:11
12. Kočí Miroslav SHK0601 OK Slavia Hradec Králové 44:56 + 25:18
13. Planík Martin STH0601 SK Studenec 77:50 + 58:12
Kučera Tomáš PHK0605 OK 99 Hradec Králové DISK
MS Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:16 +
H14C
3.81 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 24:18
2. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 25:00 + 0:42
3. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 25:11 + 0:53
4. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 3:22
5. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 27:44 + 3:26
6. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 28:00 + 3:42
7. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 29:08 + 4:50
8. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 29:44 + 5:26
9. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 30:42 + 6:24
10. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 30:57 + 6:39
11. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 31:40 + 7:22
12. Toborek Jakub CHC03 K.O.B. Choceň 32:23 + 8:05
13. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:44 + 8:26
14. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 33:25 + 9:07
15. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 34:52 + 10:34
16. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:31 + 11:13
17. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 37:33 + 13:15
18. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:38 + 13:20
19. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 37:49 + 13:31
20. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:39 + 14:21
21. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 39:56 + 15:38
22. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 40:35 + 16:17
23. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:55 + 16:37
24. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 41:14 + 16:56
25. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 43:15 + 18:57
26. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 45:08 + 20:50
27. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 47:36 + 23:18
28. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 47:43 + 23:25
29. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 48:44 + 24:26
30. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 49:30 + 25:12
31. Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice 51:27 + 27:09
32. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 55:21 + 31:03
33. Tobolka Jiří HOR0403 TJ Jiskra Hořice 56:33 + 32:15
34. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:21 + 33:03
35. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 64:19 + 40:01
36. Holman Antonín HOR0405 TJ Jiskra Hořice 68:59 + 44:41
37. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 74:19 + 50:01
38. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 82:15 + 57:57
H14D
2.90 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:37
2. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 37:21 + 10:44
3. Kovařík Ondřej KUO0303 KOB Ústí nad Orlicí 49:08 + 22:31
4. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 50:32 + 23:55
5. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:37 + 26:00
6. Pinke Tomáš LPU0311 OK Lokomotiva Pardubice 53:48 + 27:11
7. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:13 + 29:36
8. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 69:56 + 43:19
9. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 88:49 + 62:12
H16C
3.93 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 23:33
2. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 25:44 + 2:11
3. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 26:50 + 3:17
4. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:02 + 4:29
5. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 28:22 + 4:49
6. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:11 + 6:38
7. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 33:03 + 9:30
8. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 33:28 + 9:55
9. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:41 + 10:08
10. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 34:25 + 10:52
11. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 35:11 + 11:38
12. Mejsnar Jaroslav VRL0202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:12 + 11:39
13. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:13 + 11:40
14. Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:19 + 11:46
15. Růžička Radek LPU0201 OK Lokomotiva Pardubice 36:57 + 13:24
16. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 37:46 + 14:13
17. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 38:16 + 14:43
18. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:51 + 16:18
19. Pachel Jakub ZAM0202 OB TJ Sokol Žamberk 40:48 + 17:15
20. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 41:12 + 17:39
21. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 53:19 + 29:46
22. Krsek Šimon ZAM0204 OB TJ Sokol Žamberk 56:19 + 32:46
23. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:41 + 42:08
Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové DISK
H18C
4.23 km, 30 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 26:02
2. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 28:40 + 2:38
3. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 33:14 + 7:12
4. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 33:31 + 7:29
5. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:24 + 10:22
6. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 37:23 + 11:21
7. Czapliński Jakub CHC0003 K.O.B. Choceň 40:04 + 14:02
8. Sourada Tomáš ZAM9902 OB TJ Sokol Žamberk 41:46 + 15:44
9. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 43:46 + 17:44
10. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:08 + 19:06
11. Friml Dominik ZAM9901 OB TJ Sokol Žamberk 46:00 + 19:58
12. Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:38 + 26:36
13. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 56:17 + 30:15
14. Kolář Adam BRU0104 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 79:24 + 53:22
15. Jansa Radek BRU0002 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 97:10 + 71:08
H21C
6.31 km, 40 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8183
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 33:37 8669
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 36:38 + 3:01 7979
3. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:58 + 3:21 7902
4. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 38:01 + 4:24 7662
5. Záveský Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 38:54 + 5:17 7460
6. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 39:25 + 5:48 7341
7. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 39:38 + 6:01 7292
8. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 41:04 + 7:27 6963
9. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 41:51 + 8:14 6784
10. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 42:17 + 8:40 6685
11. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 8:46 6662
12. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 42:33 + 8:56 6624
13. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 42:45 + 9:08 6578
14. Majasow Kostiantyn CHC83 K.O.B. Choceň 43:07 + 9:30
15. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 44:08 + 10:31 6261
16. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 44:14 + 10:37 6238
17. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 44:41 + 11:04 6135
18. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 44:58 + 11:21 6070
19. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:37 + 12:00 5922
20. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 46:52 + 13:15 5635
21. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 46:59 + 13:22 5609
22. Lesák Jakub ZAM9603 OB TJ Sokol Žamberk 48:28 + 14:51 5269
23. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:40 + 15:03 5223
24. Lauterbach David ZAM9801 OB TJ Sokol Žamberk 49:51 + 16:14 4952
25. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 50:21 + 16:44
26. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 50:22 + 16:45 4834
27. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 50:35 + 16:58 4784
28. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 51:01 + 17:24 4685
29. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 51:03 + 17:26 4678
30. Záveský Marek CET9001 TJ Loko Česká Třebová 51:45 + 18:08 4517
31. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 52:24 + 18:47 4368
32. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 52:33 + 18:56 4334
33. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 53:02 + 19:25 4223
34. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 53:33 + 19:56 4105
35. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 54:06 + 20:29 3979
36. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 54:38 + 21:01 3857
37. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 55:58 + 22:21 3552
38. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 56:23 + 22:46 3456
39. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 57:22 + 23:45 3231
40. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:24 + 24:47 2995
41. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 58:49 + 25:12 2899
42. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 59:18 + 25:41 2788
43. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:35 + 26:58 2495
44. Dušek Martin ZAM9602 OB TJ Sokol Žamberk 73:40 + 40:03
Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí DISK 0
H21D
4.96 km, 30 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2482
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 39:43 2675
2. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 40:07 + 0:24 2652
3. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 49:23 + 9:40 2118
4. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 49:28 + 9:45 2113
5. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 53:04 + 13:21 1906
H35C
5.67 km, 35 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 35:36
2. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 39:40 + 4:04
3. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:22 + 5:46
4. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:27 + 5:51
5. Bláha Jan SHK8215 OK Slavia Hradec Králové 41:50 + 6:14
6. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 43:03 + 7:27
7. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 43:12 + 7:36
8. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 43:36 + 8:00
9. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 43:55 + 8:19
10. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 44:33 + 8:57
11. Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering 45:19 + 9:43
12. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:03 + 10:27
13. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 47:44 + 12:08
14. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 47:47 + 12:11
15. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 48:25 + 12:49
16. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 49:36 + 14:00
17. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 51:09 + 15:33
18. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:35 + 16:59
19. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 54:36 + 19:00
20. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:26 + 19:50
21. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 55:27 + 19:51
22. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 57:55 + 22:19
23. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 59:13 + 23:37
24. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:21 + 24:45
25. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 60:32 + 24:56
26. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 60:46 + 25:10
27. Zídek Jan PHK7303 OK 99 Hradec Králové 68:27 + 32:51
28. Sršeň Tomáš VAM8001 OOB Vamberk 80:12 + 44:36
H35D
4.43 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 28:46
2. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 35:23 + 6:37
3. Matěásko Dušan JIL7605 OK Jilemnice 38:46 + 10:00
4. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 39:00 + 10:14
5. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 39:19 + 10:33
6. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 40:02 + 11:16
7. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:13 + 12:27
8. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 41:31 + 12:45
9. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 41:50 + 13:04
10. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 41:53 + 13:07
11. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 42:05 + 13:19
12. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 43:14 + 14:28
13. Panáček Aleš 8MC7600 Papiyon 44:26 + 15:40
14. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 45:05 + 16:19
15. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:20 + 16:34
16. Puš Roman STH7501 SK Studenec 45:38 + 16:52
17. Šeps Jiří SRK7504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:53 + 17:07
18. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 46:11 + 17:25
19. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:01 + 21:15
20. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 50:07 + 21:21
21. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 50:13 + 21:27
22. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:47 + 25:01
23. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:06 + 26:20
24. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 55:18 + 26:32
25. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:25 + 26:39
26. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:34 + 28:48
27. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 59:09 + 30:23
28. Lesák František ZAM7501 OB TJ Sokol Žamberk 62:26 + 33:40
29. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 63:36 + 34:50
30. Kadrman Jiří CET7301 TJ Loko Česká Třebová 65:01 + 36:15
31. Suchý Petr SHK7800 OK Slavia Hradec Králové 67:52 + 39:06
32. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 72:14 + 43:28
33. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 79:13 + 50:27
Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H45C
4.98 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 35:33
2. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 35:54 + 0:21
3. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 36:34 + 1:01
4. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 37:57 + 2:24
5. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 39:43 + 4:10
6. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 39:58 + 4:25
7. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 41:35 + 6:02
8. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 41:39 + 6:06
9. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 42:44 + 7:11
10. Müller Robert 3XX6900 POT 44:34 + 9:01
11. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 45:40 + 10:07
12. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 45:45 + 10:12
13. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:49 + 13:16
14. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:56 + 15:23
15. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:26 + 15:53
16. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 51:35 + 16:02
17. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:10 + 16:37
18. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 53:50 + 18:17
19. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 54:52 + 19:19
20. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:48 + 24:15
21. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:28 + 25:55
22. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 67:26 + 31:53
H45D
3.90 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 34:33
2. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 35:03 + 0:30
3. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 35:43 + 1:10
4. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 37:11 + 2:38
5. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 37:48 + 3:15
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 39:33 + 5:00
7. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 40:00 + 5:27
8. Zamouřil Petr 79Z6800 RajP 40:09 + 5:36
9. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:27 + 6:54
10. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 41:49 + 7:16
11. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:57 + 7:24
12. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 43:38 + 9:05
13. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 44:02 + 9:29
14. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 45:06 + 10:33
15. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 45:16 + 10:43
16. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 45:37 + 11:04
17. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 46:29 + 11:56
18. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 47:10 + 12:37
19. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 52:44 + 18:11
20. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 55:03 + 20:30
21. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:36 + 21:03
22. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 55:42 + 21:09
23. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:12 + 23:39
24. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 59:06 + 24:33
25. Frömmel Miroslav BRU6902 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:43 + 32:10
26. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 66:59 + 32:26
27. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:09 + 33:36
Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod DISK
Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice DISK
Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H55C
4.33 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 36:34
2. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 36:45 + 0:11
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 39:19 + 2:45
4. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 39:48 + 3:14
5. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 44:57 + 8:23
6. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 45:36 + 9:02
7. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 47:08 + 10:34
8. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 48:23 + 11:49
9. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 48:47 + 12:13
10. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 52:21 + 15:47
11. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 52:27 + 15:53
12. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 52:33 + 15:59
13. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 52:40 + 16:06
14. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 62:23 + 25:49
15. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 62:44 + 26:10
16. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:47 + 27:13
17. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:29 + 27:55
18. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 68:19 + 31:45
19. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 69:18 + 32:44
20. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 70:43 + 34:09
H55D
3.43 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 35:36
2. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 39:22 + 3:46
3. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 40:29 + 4:53
4. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 42:43 + 7:07
5. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 48:40 + 13:04
6. Junek Petr STH5501 SK Studenec 49:25 + 13:49
7. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 14:50
8. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 51:37 + 16:01
9. Doležal Petr TYN5401 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:54 + 16:18
10. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 61:25 + 25:49
11. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 62:45 + 27:09
12. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 71:11 + 35:35
Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H65C
3.62 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 34:28
2. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 34:30 + 0:02
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:39 + 1:11
4. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 41:35 + 7:07
5. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:20 + 7:52
6. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:35 + 10:07
7. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:11 + 10:43
8. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:09 + 16:41
Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk DISK
H70C
3.18 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 42:17
2. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 47:43 + 5:26
3. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 50:19 + 8:02
4. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 53:05 + 10:48
5. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 72:15 + 29:58
6. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 89:09 + 46:52
HDR
2.68 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 23:56
2. Martinek Hynek 28:32 + 4:36
3. Liška Viktor 1111 29:44 + 5:48
4. Hostinská Barbora LPU OK Lokomotiva Pardubice 30:11 + 6:15
5. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:32 + 6:36
6. Munzar Petr LPU1045 OK Lokomotiva Pardubice 30:47 + 6:51
7. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 31:16 + 7:20
8. Zahradník Jan 31:31 + 7:35
9. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 31:34 + 7:38
10. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 32:02 + 8:06
11. Luxová Barbora 32:41 + 8:45
11. Besedová Magdaléna CHT1251 OOB SK Chrast 32:41 + 8:45
13. Eliáš František 32:48 + 8:52
14. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 32:50 + 8:54
15. Hrůšová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 33:30 + 9:34
16. Luxová Viktorie 33:34 + 9:38
17. Jiroušová Máša 33:49 + 9:53
18. Šimek Vojtěch 33:50 + 9:54
19. Zídek Jakub 33:59 + 10:03
20. Hrušková Nella 34:45 + 10:49
20. Hruška Vítek 34:45 + 10:49
22. Fajfr Aleš ZAM0901 OB TJ Sokol Žamberk 35:21 + 11:25
23. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 35:35 + 11:39
24. Munzarová Monika LPU1099 OK Lokomotiva Pardubice 36:08 + 12:12
25. Matoušková Ester 36:55 + 12:59
26. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 36:57 + 13:01
27. Musilová Johana KUO0899 KOB Ústí nad Orlicí 37:08 + 13:12
28. Novák Michal ZAM1101 OB TJ Sokol Žamberk 37:41 + 13:45
29. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 37:57 + 14:01
30. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 37:59 + 14:03
31. Janeba Viktor CHC1001 K.O.B. Choceň 38:02 + 14:06
32. Bláhová Klára 38:11 + 14:15
33. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 38:53 + 14:57
34. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 38:55 + 14:59
35. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 39:56 + 16:00
36. Čiháková Z. ZAM0956 OB TJ Sokol Žamberk 40:34 + 16:38
37. Čiháková V. ZAM1157 OB TJ Sokol Žamberk 40:54 + 16:58
38. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 41:03 + 17:07
39. Daněk Tomáš 41:18 + 17:22
40. Holingerová Alžběta 42:10 + 18:14
41. Kočí Antonín SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 44:39 + 20:43
42. Šlesingerová Nela 45:09 + 21:13
43. Podlešák Martin 45:15 + 21:19
44. Mojžíšová Nela 45:20 + 21:24
45. Kadrmanová Nela 45:24 + 21:28
46. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 47:13 + 23:17
47. Mojžíš Radovan 47:15 + 23:19
48. Pompach Tobiáš 47:26 + 23:30
49. Bašová Ema 47:29 + 23:33
50. Keprtová Kristýna 47:31 + 23:35
51. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 47:51 + 23:55
52. Michl Štěpán 47:57 + 24:01
53. Netopilová Simona VAM OOB Vamberk 48:15 + 24:19
54. Madlíková Leontýnka 48:50 + 24:54
55. Janoušek Ondřej 49:15 + 25:19
56. Janoušková Ester 50:39 + 26:43
57. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 51:39 + 27:43
58. Vanický Richard 55:22 + 31:26
59. Brožíková Berenika 56:20 + 32:24
60. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 59:33 + 35:37
61. Volf Kryštof 59:34 + 35:38
62. Pečenka Vratislav 5KZ Pečenkovi 60:58 + 37:02
63. Kuchyňka Matyáš 61:22 + 37:26
64. Gruner Jan 64:52 + 40:56
65. Fukátková Ludmila 1053 66:44 + 42:48
66. Kubíková Adéla LPU1090 OK Lokomotiva Pardubice 67:46 + 43:50
67. Binar Vít STE1201 SK SKI-OB Šternberk 72:53 + 48:57
68. Jiranová Veronika 78:29 + 54:33
69. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:57 + 60:01
70. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 84:59 + 61:03
71. Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast 87:06 + 63:10
72. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 142:33 + 118:37
Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové DISK
Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové DISK
P
3.16 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 23:14
2. Michlová Jana 24:06 + 0:52
3. Košek Martin 74C7300 NER 25:09 + 1:55
4. Košťálková Julie 27:06 + 3:52
5. Marková Michaela 27:13 + 3:59
6. Hrušová Dagmar 28:42 + 5:28
7. Dachovský Radovan 49C6900 Tempo Malšovice 28:58 + 5:44
8. Uhrová Helena 29:16 + 6:02
9. Mattiviová Světlana 30:40 + 7:26
10. Christophová Dagmar 31:21 + 8:07
11. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 31:44 + 8:30
12. Knap Jiří 1BZ8600 Neregistrovaní - Knapovi 32:02 + 8:48
13. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 32:08 + 8:54
14. Rozdílková Alena 34:02 + 10:48
15. Škopová Jana 34:15 + 11:01
16. Komárek David 34:37 + 11:23
17. Baše Ondřej 35:09 + 11:55
18. Landovská Radka 35:50 + 12:36
19. Udržal Patrik 35:52 + 12:38
20. Košťálková Blanka 35:57 + 12:43
21. Suková Jana LTUbbbb OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:14 + 13:00
22. Škop Jonáš 36:21 + 13:07
23. Kovaříková Anna 36:41 + 13:27
24. Příkazská Petra 74C7600 NER 37:49 + 14:35
25. Munzar Martin LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 38:05 + 14:51
26. Balcar Jiří 40:17 + 17:03
27. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 40:53 + 17:39
28. Mádle Miroslav BRU7600 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:45 + 18:31
29. Kubíková Irena 42:39 + 19:25
30. Šolarová Lenka 42:50 + 19:36
31. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 20:09
32. Horáková Eliška 2UX1150 Horáková 43:39 + 20:25
33. Rychlíková Blanka 44:25 + 21:11
34. Maršoun Petr 7300 45:27 + 22:13
35. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:51 + 22:37
36. Adámek Leoš 46:03 + 22:49
37. Dušková Renata ZAM7351 OB TJ Sokol Žamberk 48:09 + 24:55
38. Růžková Kamila LPU7560 OK Lokomotiva Pardubice 48:26 + 25:12
39. Růžek Tomáš LPU7560 OK Lokomotiva Pardubice 49:57 + 26:43
40. Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice 51:11 + 27:57
41. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:13 + 30:59
42. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:16 + 32:02
43. Hammová Dita KOR7050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:06 + 37:52
44. Věříšová Lucie 65:44 + 42:30
45. Jelínek František 69:18 + 46:04
46. Věříšová Lenka 74:00 + 50:46
47. Tomášová Majda SRK8099 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:30 + 83:16
48. Tomášová Petra SRK0099 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:35 + 83:21
49. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 117:26 + 94:12
T
5.27 km, 35 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 38:47
2. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 43:57 + 5:10
3. Funda Jan SHK9103 OK Slavia Hradec Králové 47:38 + 8:51
4. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:56 + 9:09
5. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 48:58 + 10:11
6. Fleischmann Aleš 49:42 + 10:55
7. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 50:58 + 12:11
8. Matras Tomáš CHT OOB SK Chrast 52:47 + 14:00
9. Prokeš Tomáš SHK7503 OK Slavia Hradec Králové 54:40 + 15:53
10. Jakubec Petr SJC8049 Sportcentrum Jičín 55:52 + 17:05
11. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 57:44 + 18:57
12. Hauptfleisch Roman SRK6603 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:45 + 20:58
13. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 61:24 + 22:37
14. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 65:02 + 26:15
15. Knobloch Jindřich 4901 65:26 + 26:39
16. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:36 + 26:49
17. Chládková Zuzana ZAM9153 OB TJ Sokol Žamberk 68:32 + 29:45
18. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 68:55 + 30:08
19. Vrábel Petr 74:35 + 35:48
20. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 75:33 + 36:46
21. Škorpil Jaromír 78:51 + 40:04
22. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:10 + 42:23
23. Porkert Jan 86:06 + 47:19
24. Michálek Marcel NER 86:37 + 47:50
25. Vychopen Tomáš BRU6801 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 87:49 + 49:02
26. Jahoda Jiří 88:34 + 49:47
27. Hejtmánková Ivana BRU7250 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 89:48 + 51:01
28. Komárek Martin 94:06 + 55:19
29. Udržal Marek 96:13 + 57:26
30. Kušička Josef 100:03 + 61:16
31. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 102:27 + 63:40
32. Krejcarová Anežka BRU9950 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 104:03 + 65:16
33. Choutka Zbyněk 104:51 + 66:04
34. Podlešáková Markéta 113:22 + 74:35
35. Secký Ondřej 125:04 + 86:17
Smutný Michal VAM OOB Vamberk DISK