Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2017
Místo konání:
Ostrava - koleje VŠB
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Mapa:
Koleje 2017
Ředitel závodu:
Vlach Jiří
Hlavní rozhodčí:
Vlach Oldřich - R2
Stavitel tratí:
Vlachová Renata - R3, Vlach Jiří
Protokol:
Během závodu si závodník Pavel Štětinský poranil levé koleno.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10N
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 22:26
2. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 33:51 + 11:25
3. Levrincová Klára TAP0859 C KOB TRETRA Praha 46:27 + 24:01
D10C
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 33:46
D12C
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 17:27
2. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 18:01 + 0:34
3. Kolarczyková Eliška TRI0551 C TJ TŽ Třinec 19:42 + 2:15
4. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 20:32 + 3:05
5. Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 21:36 + 4:09
6. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 22:13 + 4:46
7. Stanna Agnieszka 3GP0550 C SDG Bladnice 22:40 + 5:13
8. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 32:14 + 14:47
D14C
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 20:38
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 22:06 + 1:28
3. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 23:08 + 2:30
4. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 26:13 + 5:35
5. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 28:18 + 7:40
6. Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 57:58 + 37:20
D16C
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 31:32
2. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 47:08 + 15:36
D18C
4.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 33:29
2. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 34:05 + 0:36
3. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:07 + 7:38
4. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 43:06 + 9:37
D21C
5.80 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5749
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 41:08 6112
2. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 41:35 + 0:27 6053
3. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 49:00 + 7:52 5082
4. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 49:59 + 8:51 4953
5. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 51:19 + 10:11 4778
6. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:16 + 13:08 4392
7. Svobodová Radka AOP9452 C Orientační Běh Opava 57:54 + 16:46 3916
8. Kralova Katerina ODR C SKOB Odry 62:56 + 21:48
9. Szczerbik Hania 42P9850 C Team360 66:45 + 25:37
10. Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 67:57 + 26:49 2600
11. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 69:10 + 28:02 2441
12. Lisewska Agnieszka 42P1750 C Team360 69:11 + 28:03
13. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 72:55 + 31:47 1950
14. Oherova Petra ODR C SKOB Odry 82:09 + 41:01
15. Massalska Justyna 3KP8300 C 83:21 + 42:13
Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava DISK 0
D35C
5.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 48:26
2. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 53:07 + 4:41
3. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 53:19 + 4:53
4. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 54:20 + 5:54
5. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 57:32 + 9:06
6. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 57:53 + 9:27
7. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 58:17 + 9:51
8. Marszałek Maria 11P7452 C Jastrzębie-Zdrój 62:08 + 13:42
9. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 63:44 + 15:18
10. Gřešková Jana 25Z7650 C Nereg. Gřešková 76:21 + 27:55
11. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 78:37 + 30:11
12. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 94:20 + 45:54
13. Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 97:29 + 49:03
D45C
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 31:57
2. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:02 + 2:05
3. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 38:26 + 6:29
4. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 39:21 + 7:24
5. Binčíková Dana OOP6650 C TJ Opava 45:19 + 13:22
6. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 47:13 + 15:16
7. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 48:24 + 16:27
8. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 49:51 + 17:54
9. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 53:13 + 21:16
10. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 54:33 + 22:36
11. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 57:57 + 26:00
12. Bogucka Jaroszek anna 42P7050 C Team360 62:00 + 30:03
D55C
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 43:07
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 48:03 + 4:56
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 55:39 + 12:32
4. Chodurová Milena SFM6051 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:07 + 17:00
H10N
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 26:39
2. Janas Aleksander 4EP0900 C 28:12 + 1:33
3. Volny Matěj SOP0811 C OOB TJ Slezan Opava 37:43 + 11:04
4. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 46:23 + 19:44
H10C
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 17:05
2. Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec 21:08 + 4:03
3. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 21:57 + 4:52
4. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 26:50 + 9:45
5. Kurečka Jonáš TRI0704 C TJ TŽ Třinec 33:26 + 16:21
6. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 35:23 + 18:18
7. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 52:56 + 35:51
Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina DISK
H12C
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 16:15
2. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 16:20 + 0:05
3. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 17:16 + 1:01
4. Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 18:25 + 2:10
5. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 18:42 + 2:27
6. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 21:47 + 5:32
7. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 24:31 + 8:16
8. Smyček David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 26:20 + 10:05
9. Vítkovič Patrik TRI0507 C TJ TŽ Třinec 27:53 + 11:38
10. Byrtus Jakub TRI0508 C TJ TŽ Třinec 30:27 + 14:12
11. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 30:56 + 14:41
12. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 31:01 + 14:46
13. Uhlíř Kryštof BOV0501 C TJ Baník Ostrava OKD 40:52 + 24:37
14. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:08 + 34:53
15. Otta Jakub BFM C SKOB Frýdek - Místek 54:43 + 38:28
16. Šárek Jakub BFM0607 C SKOB Frýdek - Místek 68:41 + 52:26
H14C
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 20:29
2. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 23:29 + 3:00
3. Sliž Rostislav TRI0302 C TJ TŽ Třinec 24:49 + 4:20
4. Marszałek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 25:25 + 4:56
5. Krupa Jakub TRI0404 C TJ TŽ Třinec 27:22 + 6:53
6. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 37:09 + 16:40
H16C
5.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 69:06
H18C
7.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 50:21
2. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 50:53 + 0:32
3. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 52:43 + 2:22
4. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 52:48 + 2:27
5. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 52:57 + 2:36
6. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 54:52 + 4:31
7. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 57:09 + 6:48
8. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 58:42 + 8:21
9. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 120:36 + 70:15
Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec DISK
H21C
9.10 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5030
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:39 5162
2. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 60:48 + 1:09 5068
3. Jaroszek Jakub 42P9800 C Team360 62:28 + 2:49
4. Ireneusz Waluga 53P7401 C Team 360 62:32 + 2:53
5. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 63:21 + 3:42 4859
6. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 63:38 + 3:59
7. Jaroszek Radosław 42P9400 C Team360 63:48 + 4:09
8. Bluza Lukasz 1DP7402 C indywidualnie 66:55 + 7:16
9. Marszałek Piotr 2PP7700 C Marklowice Górne 67:47 + 8:08
10. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 69:28 + 9:49 4356
11. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 69:39 + 10:00 4341
12. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:52 + 19:13 3585
13. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 89:55 + 30:16 2678
14. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 94:59 + 35:20 2262
Brych Milosz 53P C Team 360 DISK
Kirman Štěpán 34Z8900 C SK Černé plíce DISK
Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec DISK 0
H35C
7.30 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 48:20
2. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 54:07 + 5:47
3. Stanny Kuba 3GP7900 C SDG Bladnice 58:48 + 10:28
4. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 59:11 + 10:51
5. Niezgoda Przemysław 27P7800 C ATZ Racibórz 60:38 + 12:18
6. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 60:53 + 12:33
7. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 61:11 + 12:51
8. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 62:12 + 13:52
9. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 65:55 + 17:35
10. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 66:15 + 17:55
11. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 66:46 + 18:26
12. Janas Sebastian 4EP7400 C 67:18 + 18:58
13. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 67:33 + 19:13
14. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 70:31 + 22:11
15. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 73:05 + 24:45
16. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 73:33 + 25:13
17. Żmij Jacek 3LP7500 C 79:06 + 30:46
18. Lewandowski Piotr 27P7500 C ATZ Racibórz 82:32 + 34:12
19. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 90:13 + 41:53
20. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 96:41 + 48:21
H45C
5.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 42:28
2. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 44:38 + 2:10
3. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 45:05 + 2:37
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 45:42 + 3:14
5. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 46:24 + 3:56
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 48:43 + 6:15
7. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49:06 + 6:38
8. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 50:18 + 7:50
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 50:43 + 8:15
10. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 50:53 + 8:25
11. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 52:52 + 10:24
12. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 56:15 + 13:47
13. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 56:49 + 14:21
14. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 63:04 + 20:36
15. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 65:03 + 22:35
16. Ardielli Jiri NNN C Neregistrovaní (NNN) 65:11 + 22:43
17. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 65:45 + 23:17
Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice DISK
H55C
4.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 36:45
2. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 38:09 + 1:24
3. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 40:32 + 3:47
4. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 40:42 + 3:57
5. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 43:38 + 6:53
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 43:39 + 6:54
7. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 44:41 + 7:56
8. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 45:11 + 8:26
9. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 47:16 + 10:31
10. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 50:30 + 13:45
11. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 50:40 + 13:55
12. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 51:03 + 14:18
13. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 52:13 + 15:28
14. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 70:13 + 33:28
15. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 73:35 + 36:50
16. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 75:08 + 38:23
H65C
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 30:52
2. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:06 + 0:14
3. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 31:34 + 0:42
4. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 32:07 + 1:15
5. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 33:50 + 2:58
6. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 37:54 + 7:02
7. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 38:15 + 7:23
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 39:53 + 9:01
9. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 41:09 + 10:17
10. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 44:12 + 13:20
11. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 44:18 + 13:26
12. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 46:07 + 15:15
13. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 61:37 + 30:45
HDR
2.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 22:02
2. Milfajtova Michaela MLA C MLOK Mariánské Lázně 24:06 + 2:04
3. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 27:13 + 5:11
4. Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 27:34 + 5:32
5. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 27:58 + 5:56
6. Vondrouš Jan BFM0805 C SKOB Frýdek - Místek 28:22 + 6:20
7. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 29:26 + 7:24
8. Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 32:05 + 10:03
9. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 36:59 + 14:57
10. Uhlíř Max BOV1010 C TJ Baník Ostrava OKD 41:10 + 19:08
11. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 42:36 + 20:34
12. Zajíc Josef LOV1000 C lepus.cz 47:47 + 25:45
13. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 49:30 + 27:28
14. Létalová Eva SFM1052 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:41 + 30:39
15. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 53:01 + 30:59
16. Marszałek Jagoda 2PP1551 C Marklowice Górne 57:39 + 35:37
17. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 60:08 + 38:06
18. Ardielli Jiri NNN C Neregistrovaní (NNN) 61:20 + 39:18
19. Janas Agnieszka 4EP1150 C 67:33 + 45:31
20. Janas Małgorzata 4EP1400 C 68:04 + 46:02
21. Zebrak Tonda LOV C lepus.cz 83:17 + 61:15
Svtekova Lilli MOV C SKOB Ostrava DISK
P
4.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtar Jan NNN9911 C Neregistrovaní (NNN) 45:24
2. Rubes Pavel NNN9901 C Neregistrovaní (NNN) 47:21 + 1:57
3. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 50:05 + 4:41
4. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 50:57 + 5:33
5. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 51:16 + 5:52
6. Vébr Dominik HAV9404 C OB Havířov 52:04 + 6:40
7. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 55:14 + 9:50
8. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 56:21 + 10:57
9. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 58:24 + 13:00
10. Janyskova Alzbeta SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:08 + 15:44
11. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 65:05 + 19:41
12. Vláčilová Kateřina JPV7757 C Oddíl OS SK Prostějov 65:07 + 19:43
13. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 65:10 + 19:46
14. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 65:22 + 19:58
15. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 67:40 + 22:16
16. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 69:32 + 24:08
17. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 69:58 + 24:34
18. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 71:19 + 25:55
19. Vébrová Šárka HAV7050 C OB Havířov 72:07 + 26:43
20. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 72:46 + 27:22
21. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 72:57 + 27:33
22. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 74:56 + 29:32
23. Kirschner David TRI7500 C TJ TŽ Třinec 76:40 + 31:16
24. Koťátková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 76:54 + 31:30
25. Štrosová Jana 7SC0050 C Neregistrovaní - MOV 77:56 + 32:32
26. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 79:55 + 34:31
27. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 81:06 + 35:42
28. Němčanská Jana OOP5352 C TJ Opava 82:56 + 37:32
29. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 83:14 + 37:50
30. Hrbáč Tomáš NNN0301 C Neregistrovaní (NNN) 84:49 + 39:25
31. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 85:22 + 39:58
32. Bajerová Barbora 34Z9050 C SK Černé plíce 87:31 + 42:07
33. Rychtarová Barbora NNN9951 C Neregistrovaní (NNN) 91:03 + 45:39
34. Karasek Dalibor MOV6149 C SKOB Ostrava 105:07 + 59:43
35. Zdichyncova Sarka MOV6999 C SKOB Ostrava 105:08 + 59:44
Bencur Elias LCE0301 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Nemethova Zuzana NNN9251 C Neregistrovaní (NNN) DISK