Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 1. kolo

Datum:
06.05.2017
Místo konání:
AUTOCAMPING Jesenice
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Petr
Stavitel tratí:
Bílý Milan
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OPEN LONG     OPEN SHORT     W10     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M10
3.20 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stepánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 25:40
2. Tichácek Kuba SJC0704 Sportcentrum Jičín 32:17 + 6:37
3. Stepánek Ondrej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 39:43 + 14:03
4. Honner Jára TZL0701 SKOB Zlín 40:12 + 14:32
5. Tuma Lukás SJC0800 Sportcentrum Jičín 40:57 + 15:17
6. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 45:52 + 20:12
7. Maly Matyás TBM KOS TJ Tesla Brno 46:15 + 20:35
8. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 50:38 + 24:58
9. Pastuszek Lukás VSP1000 USK Praha 52:01 + 26:21
10. Vozka Ondrej BLI MTBO Bludný kořen 52:53 + 27:13
11. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 53:28 + 27:48
12. Kazda Frantisek SJC1201 Sportcentrum Jičín 54:49 + 29:09
13. Folprecht Lukás ZUP0800 MTBO ČZU Praha 56:20 + 30:40
14. Ouhrabka VĂ­t SPC1010 SPORTICUS team 58:37 + 32:57
15. Pilar JirĂ­ JES0800 OK Rakovník 59:12 + 33:32
16. Nehasil Frantisek BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 60:35 + 34:55
17. Stary Martin XPU0503 PARDUBICE BIKERS 62:39 + 36:59
18. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 62:47 + 37:07
Musil Jakub SJC1212 Sportcentrum Jičín DISK
VanĂ­cek Viktor JES0602 OK Rakovník DISK
Ohera Petr BLI MTBO Bludný kořen DISK
M14
11.70 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stregl Matyás VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:47
2. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 66:43 + 1:56
3. Stáfek Ondrej SKL0401 SMS Team Kladno 71:21 + 6:34
4. Stana Ondrej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 77:53 + 13:06
5. Bogar Vojtech BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 91:49 + 27:02
6. Zrník Tomás GIG0601 GIGANT Orienteering 91:52 + 27:05
7. Patka Krystof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 94:39 + 29:52
8. Mestka Václav VSP0600 USK Praha 135:23 + 70:36
9. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 138:29 + 73:42
Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
M17
20.20 km, 325 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacek Jan SLA0004 SKOB Slaný 94:37
2. Tuma Matej SJC0202 Sportcentrum Jičín 102:19 + 7:42
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia Plzeň 106:48 + 12:11
4. Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 108:24 + 13:47
5. Bren Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 119:32 + 24:55
6. Hasek Adam VPM0101 KOS Slavia Plzeň 122:11 + 27:34
7. Kroc Krystof GIG0100 GIGANT Orienteering 141:48 + 47:11
M20
24.80 km, 390 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 123:10
2. Hruska Tomás ABR0001 A-team NOVO Bruntál 127:22 + 4:12
3. Hasman Ondrej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 129:07 + 5:57
4. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 136:58 + 13:48
5. Mison Matej SMR9801 SNS Smržovka 140:31 + 17:21
6. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 146:19 + 23:09
7. Kaspar Petr TSU9900 LKT 80 Šumperk 148:56 + 25:46
8. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 182:24 + 59:14
M21E
39.40 km, 595 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. SevcĂ­k Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 146:05
2. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 146:37 + 0:32
3. Hradil JirĂ­ TZL8604 SKOB Zlín 149:18 + 3:13
4. Stránsky Vojtech KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 152:40 + 6:35
5. Snupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 157:35 + 11:30
6. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 161:48 + 15:43
7. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia Plzeň 162:11 + 16:06
8. Bogar Krystof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 162:50 + 16:45
9. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 163:24 + 17:19
10. Stepánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 164:29 + 18:24
11. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 166:43 + 20:38
12. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 167:41 + 21:36
13. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 168:30 + 22:25
14. Kurz Pavel SPC7408 SPORTICUS team 169:41 + 23:36
15. Stenha Martin SPC7608 SPORTICUS team 170:40 + 24:35
16. Bouchal JirĂ­ VPM8449 KOS Slavia Plzeň 170:52 + 24:47
17. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 173:10 + 27:05
18. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 175:15 + 29:10
19. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 176:00 + 29:55
20. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 176:17 + 30:12
21. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 176:23 + 30:18
22. Tichácek Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín 178:04 + 31:59
23. Johanovsky Tomás DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 179:11 + 33:06
24. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 185:46 + 39:41
25. Bezouska Tomás SPC7611 SPORTICUS team 187:52 + 41:47
26. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 190:04 + 43:59
27. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia Plzeň 193:20 + 47:15
28. Hons Misi SMR7700 SNS Smržovka 194:31 + 48:26
29. PospĂ­sek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 194:59 + 48:54
30. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 195:16 + 49:11
31. Jalovy Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 196:05 + 50:00
32. Bogar Frantisek BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 196:44 + 50:39
33. Hruska Milos ABR7501 A-team NOVO Bruntál 198:37 + 52:32
34. Faltejsek Lukás XPU7725 PARDUBICE BIKERS 201:38 + 55:33
35. Pucherna Eduard SMR7401 SNS Smržovka 201:57 + 55:52
36. Stáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 229:48 + 83:43
Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno DISK
Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia Plzeň DISK
Hora Vojtech VSP8301 USK Praha DISK
M21A
32.60 km, 515 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda JirĂ­ SJC8006 Sportcentrum Jičín 156:12
2. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 156:13 + 0:01
3. BuchtĂ­k Ondrej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 159:19 + 3:07
4. Kovár Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 160:20 + 4:08
5. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 165:32 + 9:20
6. BuchtĂ­k Ales XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 168:38 + 12:26
7. Kopecky Pavel VSP7800 USK Praha 170:01 + 13:49
8. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 171:30 + 15:18
9. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 172:12 + 16:00
10. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 174:03 + 17:51
11. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 174:25 + 18:13
12. Manásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 174:49 + 18:37
13. DomĂ­n Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 175:24 + 19:12
14. Polásek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 175:55 + 19:43
15. Stregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 176:05 + 19:53
16. Oprsal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 176:20 + 20:08
17. PutĂ­k JirĂ­ VLI7505 Slavia Liberec orienteering 177:18 + 21:06
18. NedopĂ­lek David SVR7600 TJ Švýcárna 177:29 + 21:17
19. Cerny Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 179:32 + 23:20
20. Sebesta Petr TAP7604 KOB TRETRA Praha 185:04 + 28:52
21. Odvody Zdenek XPU8206 PARDUBICE BIKERS 187:48 + 31:36
22. Bartos Marián VSP8201 USK Praha 189:03 + 32:51
23. Hegner Lukás LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 192:00 + 35:48
24. Stochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 193:37 + 37:25
25. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 203:46 + 47:34
26. Tomecek Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 204:16 + 48:04
27. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 206:35 + 50:23
28. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 207:01 + 50:49
29. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 211:47 + 55:35
30. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 214:53 + 58:41
31. Senk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 254:56 + 98:44
Moravec Stepán SJI8101 OK Jihlava DISK
M21B
24.80 km, 390 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlicka Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 136:36
2. Hanicák Tomás DMS7700 Dynamo Malá Skála 137:56 + 1:20
3. CĂ­sar Jan EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha 139:31 + 2:55
4. Simon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 140:57 + 4:21
5. Jedlicka Lukás XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 142:22 + 5:46
6. Bitter Ales KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 153:38 + 17:02
7. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 154:30 + 17:54
8. KlĂ­ma David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava 155:11 + 18:35
9. Justa Pavel XHK8701 MTBO Racing team Hradec Králové 157:57 + 21:21
10. Vanecek Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 158:53 + 22:17
11. Dvorák Frantisek LDC7701 KOB Děčín 159:06 + 22:30
12. Safár Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 159:52 + 23:16
13. SevcĂ­k Matej XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 166:13 + 29:37
14. Kurka Vojtech SMR8400 SNS Smržovka 166:45 + 30:09
15. Bergl Tomás ZUP7800 MTBO ČZU Praha 168:59 + 32:23
16. Jirásek Radek XPU7802 PARDUBICE BIKERS 170:11 + 33:35
17. Hodon Miroslav GIG8100 GIGANT Orienteering 173:37 + 37:01
18. PaulĂ­cek JirĂ­ SJI7727 OK Jihlava 175:18 + 38:42
19. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 176:08 + 39:32
20. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 176:10 + 39:34
21. Safek JirĂ­ SBK7621 KOB Start Blansko 177:46 + 41:10
22. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 178:50 + 42:14
23. Hybl Lukás VIP7504 SK VIPrahlo 180:27 + 43:51
24. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 187:27 + 50:51
25. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 224:36 + 88:00
Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky DISK
UrbanĂ­k Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering DISK
M21C
20.20 km, 325 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiser JirĂ­ SLP8503 OOB Slavia Praha 96:15
2. Sabatka Zdenek XHK8900 MTBO Racing team Hradec Králové 97:31 + 1:16
3. Cerman Lukás DMS8100 Dynamo Malá Skála 106:50 + 10:35
4. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 110:41 + 14:26
5. Tesar Daniel VPM8203 KOS Slavia Plzeň 115:16 + 19:01
6. Kvapil Petr TUR7410 OOB TJ Turnov 120:16 + 24:01
7. Stemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 120:33 + 24:18
8. Popule Tomás LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 123:36 + 27:21
9. Zizka Michal JES8800 OK Rakovník 128:39 + 32:24
10. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 130:28 + 34:13
11. Simon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 134:26 + 38:11
12. Král Lubos PVP8400 VSS Přírodověda Praha 134:42 + 38:27
13. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 135:34 + 39:19
14. Hecko Michal TZL7749 SKOB Zlín 136:25 + 40:10
15. Chaloupka Ondrej SBK8301 KOB Start Blansko 142:43 + 46:28
16. Zavrtálek Petr SMR8401 SNS Smržovka 144:25 + 48:10
17. KomĂ­n David LME7401 SK Los Mělník 164:04 + 67:49
Falta Ondrej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka DISK
Stary Milan XPU7301 PARDUBICE BIKERS DISK
M40
30.70 km, 525 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bures Pavel XBM7549 PELL’S ABND RACING TEAM 149:25
2. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 149:44 + 0:19
3. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 152:44 + 3:19
4. Hasek Ondrej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 156:45 + 7:20
5. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 158:21 + 8:56
6. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 159:11 + 9:46
7. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 162:40 + 13:15
8. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 164:14 + 14:49
9. Kovár VladimĂ­r VPM7200 KOS Slavia Plzeň 168:13 + 18:48
10. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 168:25 + 19:00
11. Snupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 171:54 + 22:29
12. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 172:49 + 23:24
13. Zrník Tomás GIG7118 GIGANT Orienteering 173:15 + 23:50
13. ParĂ­zek Petr SMR7001 SNS Smržovka 173:15 + 23:50
15. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 174:28 + 25:03
16. Snupárek Ondrej TZL6949 SKOB Zlín 175:17 + 25:52
17. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 175:40 + 26:15
18. Skoupy Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 177:05 + 27:40
19. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 177:28 + 28:03
20. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 180:04 + 30:39
21. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 183:44 + 34:19
22. Sturm Michael 67D6800 ESV Lok Bitterfeld 185:05 + 35:40
23. Cermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 194:31 + 45:06
24. Psenicka JirĂ­ TCB6301 SK Technik České Budějovice 196:31 + 47:06
25. Vacek Petr SLA6800 SKOB Slaný 203:56 + 54:31
26. Kolár Tomás SLA7103 SKOB Slaný 205:26 + 56:01
27. Stregl Tomás VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 210:20 + 60:55
28. Klucár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 212:14 + 62:49
29. Koprnicky Kamil VPM6602 KOS Slavia Plzeň 218:50 + 69:25
30. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 221:27 + 72:02
31. Maly Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 224:59 + 75:34
32. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň 227:08 + 77:43
33. Malecek VĂ­t PGP6801 SK Praga 250:10 + 100:45
Basus Petr SCP7400 OK Sparta Praha DISK
Zák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál DISK
M50
21.50 km, 400 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 112:50
2. Král JirĂ­ TSU5941 LKT 80 Šumperk 113:24 + 0:34
3. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 113:39 + 0:49
4. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 115:21 + 2:31
5. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 119:24 + 6:34
6. Kolár Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 120:46 + 7:56
7. Hejna JirĂ­ KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 122:28 + 9:38
8. Kamenicky Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 124:46 + 11:56
9. PospĂ­sek Zbynek TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 125:12 + 12:22
10. Novotny Petr TZL6601 SKOB Zlín 125:48 + 12:58
11. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 128:12 + 15:22
12. Rehácek Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 128:39 + 15:49
13. Bogar Leos BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 128:41 + 15:51
14. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 130:48 + 17:58
15. Seifert Jan VSP6500 USK Praha 131:03 + 18:13
16. Simek Tomás FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 133:27 + 20:37
17. Jánoska Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 138:37 + 25:47
18. Vesely Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 142:16 + 29:26
19. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 142:39 + 29:49
20. Antos Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 148:57 + 36:07
21. Dolezal Josef VAM6101 OOB Vamberk 150:37 + 37:47
22. Vrábel JaromĂ­r ABR6102 A-team NOVO Bruntál 151:04 + 38:14
23. Nemec LubomĂ­r ABR6201 A-team NOVO Bruntál 167:31 + 54:41
24. Janda Lubos CHT6001 OOB SK Chrast 181:19 + 68:29
25. Psenicka Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 192:21 + 79:31
Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha DISK
M60
18.30 km, 300 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdenek VSP5200 USK Praha 96:00
2. Flasar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 111:47 + 15:47
3. Nejedly Petr TZL5101 SKOB Zlín 112:54 + 16:54
4. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 114:54 + 18:54
5. Vojtásek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál 115:25 + 19:25
6. LudvĂ­k Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 120:14 + 24:14
7. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 124:39 + 28:39
8. Kuchar VladimĂ­r BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 161:40 + 65:40
9. Lukavec MĂ­la SMR4900 SNS Smržovka 167:22 + 71:22
10. Kadlec Ludek VEY5600 YETTI & PINGUIN 170:09 + 74:09
11. Vintr Ivan TZL4501 SKOB Zlín 225:12 + 129:12
Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín DISK
OPEN LONG
21.50 km, 400 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouhrabka Jakub SPC8003 SPORTICUS team 133:13
2. Vrabec Ondrej SCP8303 OK Sparta Praha 145:39 + 12:26
3. Cerny RadomĂ­r HCE6901 TJ Hostivice 168:52 + 35:39
4. Dohnalová Jindra VIP6201 SK VIPrahlo 173:40 + 40:27
OPEN SHORT
11.70 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 59:40
2. Kubant Pavel 5RX7101 NNN 72:14 + 12:34
3. Svobodová Petra VPM7455 KOS Slavia Plzeň 74:05 + 14:25
4. Tomes Radim TZL7849 SKOB Zlín 76:38 + 16:58
5. Jedlicková AdĂ©la XHK8253 MTBO Racing team Hradec Králové 78:45 + 19:05
6. Tomesová Stela TZL8251 SKOB Zlín 84:47 + 25:07
7. Kubant Vojtech NNN Neregistrovaní (NNN) 87:34 + 27:54
8. Streglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:50 + 32:10
9. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 93:49 + 34:09
10. Malinák VladimĂ­r KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 93:59 + 34:19
11. Cerny Petr HCE0100 TJ Hostivice 109:03 + 49:23
12. Dohnal Frantisek VIP SK VIPrahlo 112:21 + 52:41
13. Králová Dana XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM 112:40 + 53:00
14. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 125:09 + 65:29
15. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 128:28 + 68:48
16. HancĂ­ková Michaela TZL6559 SKOB Zlín 128:56 + 69:16
17. Stana Petr BOR OK Jiskra Nový Bor 133:46 + 74:06
18. Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno 134:11 + 74:31
19. Lukavcová Lenka SMR5450 SNS Smržovka 135:21 + 75:41
20. Knitlová Eva VAM OOB Vamberk 143:10 + 83:30
W10
3.20 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulícková Kája SJI OK Jihlava 39:37
2. Nagyová Zuzana TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:12 + 4:35
3. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 46:40 + 7:03
4. Pastuzsková Laura VSP0654 USK Praha 50:01 + 10:24
5. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 54:24 + 14:47
6. Malecková Pavlína VSP0855 USK Praha 56:05 + 16:28
7. Jedlicková Lucie 58:00 + 18:23
8. Stará Magdalena VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:44 + 24:07
9. Ryglová Sárka NNN Neregistrovaní (NNN) 65:15 + 25:38
10. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 65:20 + 25:43
11. Ryglová Adéla TBM KOS TJ Tesla Brno 66:50 + 27:13
12. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 69:19 + 29:42
13. Pilarová Katerina JES OK Rakovník 95:02 + 55:25
Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team DISK
Faltejsková Laura XPU0750 PARDUBICE BIKERS DISK
Vozková Veronika BLI MTBO Bludný kořen DISK
W14
11.70 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 88:50
2. Horáková Katerina LDC0351 KOB Děčín 89:30 + 0:40
3. Nagyová Katerina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 95:54 + 7:04
4. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 113:29 + 24:39
5. Malecková Hana VSP0553 USK Praha 114:26 + 25:36
6. Cerná Justina HCE0652 TJ Hostivice 132:42 + 43:52
7. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 139:33 + 50:43
8. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI & PINGUIN 174:50 + 86:00
W17
15.60 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikánová Mása SKL0050 SMS Team Kladno 106:26
2. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 107:59 + 1:33
3. Tymesová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 149:01 + 42:35
W20
20.70 km, 385 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 146:01
W21E
30.60 km, 450 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanková Stepánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 162:23
2. Brezinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 162:25 + 0:02
3. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 162:30 + 0:07
4. Nováková Katerina OKP9450 SK OK 24 Praha 163:48 + 1:25
5. Paulícková Renata SJI8057 OK Jihlava 165:00 + 2:37
6. Skácelová Nadezda TSU8889 LKT 80 Šumperk 166:54 + 4:31
7. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 169:48 + 7:25
8. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 173:04 + 10:41
9. FĂłlová Martina SMR8850 SNS Smržovka 179:02 + 16:39
10. HancĂ­ková Barbora TZL8853 SKOB Zlín 182:11 + 19:48
11. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 185:41 + 23:18
12. Rysavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 192:09 + 29:46
13. KrejcĂ­ková Barbora TZL8551 SKOB Zlín 193:13 + 30:50
14. Tucková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team 202:28 + 40:05
W21A
20.70 km, 385 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 121:31
2. Jedlicková Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 122:18 + 0:47
3. Folprechtová Katerina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 126:05 + 4:34
4. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 129:37 + 8:06
5. Kvapilová Vera TUR7650 OOB TJ Turnov 130:15 + 8:44
6. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 130:34 + 9:03
7. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 130:47 + 9:16
8. ParĂ­zková Verka SMR7151 SNS Smržovka 131:01 + 9:30
9. Lesová MarkĂ©ta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 132:22 + 10:51
10. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 133:07 + 11:36
11. Krivancová Zdenka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 135:53 + 14:22
12. Honnerová Blanka VPM8051 KOS Slavia Plzeň 136:35 + 15:04
13. Tichácková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 138:19 + 16:48
14. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 140:17 + 18:46
15. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 141:08 + 19:37
16. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 141:23 + 19:52
17. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 142:38 + 21:07
18. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 143:14 + 21:43
19. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 144:43 + 23:12
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 145:03 + 23:32
21. Hanajová Káta SMR8451 SNS Smržovka 145:28 + 23:57
22. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 150:27 + 28:56
23. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 150:36 + 29:05
24. Krístková Veronika SBK8379 KOB Start Blansko 151:56 + 30:25
25. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 156:33 + 35:02
26. Kopecká Anezka VSP8150 USK Praha 157:26 + 35:55
27. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 160:40 + 39:09
28. Vanecková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 160:42 + 39:11
29. Hecková Petra TZL8153 SKOB Zlín 164:15 + 42:44
29. Hanicáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 164:15 + 42:44
31. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 179:49 + 58:18
Trcková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha DISK
ParĂ­zková Anezka SMR9350 SNS Smržovka DISK
Kosíková Jitka VSP7799 USK Praha DISK
Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín DISK
W21B
18.30 km, 300 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopácková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 112:34
2. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 114:03 + 1:29
3. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 119:24 + 6:50
4. Horová Klára VSP8455 USK Praha 124:02 + 11:28
5. Eretová Katerina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 125:18 + 12:44
6. Vecerová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 125:19 + 12:45
7. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 127:36 + 15:02
8. KlĂ­chová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 130:08 + 17:34
9. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 133:00 + 20:26
10. Patková Katerina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 133:23 + 20:49
11. Kuncová Jana UOL7854 SOB Olomouc 138:18 + 25:44
12. KamenĂ­ková Katerina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 138:30 + 25:56
13. Marecková Edita PGP8853 SK Praga 139:57 + 27:23
14. Stembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 144:38 + 32:04
15. Kvapilová Lenka TUR8151 OOB TJ Turnov 146:16 + 33:42
16. KratochvĂ­lová Lucie VPM9251 KOS Slavia Plzeň 154:05 + 41:31
17. Votypková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 159:03 + 46:29
18. Necasová Petra TZL8154 SKOB Zlín 166:53 + 54:19
19. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 170:49 + 58:15
20. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 209:00 + 96:26
Trojanova Zuzana VBA8151 ŠK VAZKA Bratislava DISK
W40
16.10 km, 305 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 88:32
2. Mestková Katerina VSP7650 USK Praha 101:08 + 12:36
3. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 104:30 + 15:58
4. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 105:27 + 16:55
5. Ryglová Katerina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 105:34 + 17:02
6. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 107:15 + 18:43
7. Kovárová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 110:23 + 21:51
8. Konecná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 119:44 + 31:12
9. Medílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 121:09 + 32:37
10. Jasková Sárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 121:18 + 32:46
11. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:03 + 35:31
12. Stepánková Katerina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 125:26 + 36:54
13. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 130:10 + 41:38
14. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 132:33 + 44:01
15. Stará Marta XPU7557 PARDUBICE BIKERS 132:53 + 44:21
16. Kolárová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 142:10 + 53:38
W50
15.60 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malináková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 99:24
2. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 99:26 + 0:02
3. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 102:17 + 2:53
4. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 107:36 + 8:12
5. Skácelová Nadezda TSU6183 LKT 80 Šumperk 109:38 + 10:14
6. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 130:53 + 31:29
7. Pospísková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 134:11 + 34:47
8. Jánosková Tatjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 138:57 + 39:33
9. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 151:39 + 52:15
Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor DISK