Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 2. kolo

Datum:
07.05.2017
Místo konání:
AUTOCAMPING Jesenice
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Petr
Stavitel tratí:
Bílý Milan
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OPEN SHORT     W10     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M10
3.20 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichácek Kuba SJC0704 Sportcentrum Jičín 20:20
2. Tuma Lukás SJC0800 Sportcentrum Jičín 20:54 + 0:34
3. Ouhrabka VĂ­t SPC1010 SPORTICUS team 21:48 + 1:28
4. Stepánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 22:36 + 2:16
5. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 26:40 + 6:20
6. Stepánek Ondrej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 28:09 + 7:49
7. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 28:51 + 8:31
8. Pilar JirĂ­ JES0800 OK Rakovník 31:00 + 10:40
9. Le Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 33:18 + 12:58
10. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 36:09 + 15:49
11. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 39:34 + 19:14
12. Honner Jára TZL0701 SKOB Zlín 47:46 + 27:26
13. Wohanka AntonĂ­n VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:59 + 34:39
14. Stary Martin XPU0503 PARDUBICE BIKERS 75:13 + 54:53
15. Folprecht Lukás ZUP0800 MTBO ČZU Praha 104:07 + 83:47
M14
6.60 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stregl Matyás VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:37
2. Stana Ondrej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 50:48 + 10:11
3. Kolár Matyás SLA0300 SKOB Slaný 56:27 + 15:50
4. Stáfek Ondrej SKL0401 SMS Team Kladno 57:25 + 16:48
5. Zrník Tomás GIG0601 GIGANT Orienteering 57:26 + 16:49
6. Bogar Vojtech BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 63:18 + 22:41
7. Mestka Václav VSP0600 USK Praha 80:07 + 39:30
8. Patka Krystof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 90:49 + 50:12
Faltejsek Tobiás XPU0500 PARDUBICE BIKERS DISK
Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
M17
10.60 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matej SJC0202 Sportcentrum Jičín 60:09
2. Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 64:59 + 4:50
3. Hasek Adam VPM0101 KOS Slavia Plzeň 71:46 + 11:37
4. Bren Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 73:34 + 13:25
5. Svoboda Vojtech VPM KOS Slavia Plzeň 79:31 + 19:22
6. Kroc Krystof GIG0100 GIGANT Orienteering 81:17 + 21:08
Vacek Jan SLA0004 SKOB Slaný DISK
Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia Plzeň DISK
M20
12.90 km, 180 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 63:17
2. Hruska Tomás ABR0001 A-team NOVO Bruntál 65:42 + 2:25
3. Hasman Ondrej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 71:04 + 7:47
4. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:17 + 8:00
5. Mison Matej SMR9801 SNS Smržovka 72:08 + 8:51
6. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 75:50 + 12:33
7. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 79:19 + 16:02
8. Kaspar Petr TSU9900 LKT 80 Šumperk 89:06 + 25:49
M21E
14.40 km, 230 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogar Krystof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 62:33
2. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 64:18 + 1:45
3. Stránsky Vojtech KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:34 + 2:01
3. Hradil JirĂ­ TZL8604 SKOB Zlín 64:34 + 2:01
5. SevcĂ­k Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 65:50 + 3:17
6. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 66:36 + 4:03
7. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia Plzeň 68:40 + 6:07
8. Snupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 68:56 + 6:23
9. Bouchal JirĂ­ VPM8449 KOS Slavia Plzeň 69:35 + 7:02
10. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 69:47 + 7:14
11. Bogar Frantisek BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 70:44 + 8:11
12. Stepánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 71:10 + 8:37
13. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 71:48 + 9:15
14. Stenha Martin SPC7608 SPORTICUS team 71:53 + 9:20
15. Kurz Pavel SPC7408 SPORTICUS team 72:08 + 9:35
16. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia Plzeň 72:29 + 9:56
17. Johanovsky Tomás DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 73:04 + 10:31
18. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 73:31 + 10:58
19. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 74:41 + 12:08
20. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 74:42 + 12:09
21. Bezouska Tomás SPC7611 SPORTICUS team 76:08 + 13:35
22. Hora Vojtech VSP8301 USK Praha 76:24 + 13:51
23. Tichácek Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín 76:54 + 14:21
24. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 77:11 + 14:38
25. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:24 + 14:51
26. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia Plzeň 77:29 + 14:56
27. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 78:05 + 15:32
28. Chmelar Lukás XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 78:12 + 15:39
29. Jalovy Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 78:26 + 15:53
30. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 78:32 + 15:59
31. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 79:28 + 16:55
32. Hruska Milos ABR7501 A-team NOVO Bruntál 81:31 + 18:58
33. PospĂ­sek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 81:42 + 19:09
34. Pucherna Eduard SMR7401 SNS Smržovka 81:56 + 19:23
35. Hons Misi SMR7700 SNS Smržovka 82:44 + 20:11
36. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 83:09 + 20:36
37. Stáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 86:30 + 23:57
38. Faltejsek Lukás XPU7725 PARDUBICE BIKERS 87:25 + 24:52
M21A
13.40 km, 210 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda JirĂ­ SJC8006 Sportcentrum Jičín 66:39
2. Tosner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 66:52 + 0:13
3. BuchtĂ­k Ales XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 67:01 + 0:22
4. BuchtĂ­k Ondrej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 67:48 + 1:09
5. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 68:05 + 1:26
6. Kopecky Pavel VSP7800 USK Praha 69:07 + 2:28
7. Moravec Stepán SJI8101 OK Jihlava 69:48 + 3:09
8. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 71:21 + 4:42
9. Tomecek Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 72:42 + 6:03
10. Manásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 72:58 + 6:19
11. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 73:45 + 7:06
12. Cerny Ondrej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 73:47 + 7:08
13. DomĂ­n Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 74:17 + 7:38
14. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 74:22 + 7:43
15. Cerny Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 74:28 + 7:49
15. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 74:28 + 7:49
17. Odvody Zdenek XPU8206 PARDUBICE BIKERS 74:56 + 8:17
18. Stochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 75:29 + 8:50
19. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 76:37 + 9:58
20. NedopĂ­lek David SVR7600 TJ Švýcárna 76:49 + 10:10
21. Oprsal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 76:50 + 10:11
22. PutĂ­k JirĂ­ VLI7505 Slavia Liberec orienteering 77:31 + 10:52
23. Stregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:36 + 10:57
24. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 79:50 + 13:11
25. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 80:48 + 14:09
26. Sebesta Petr TAP7604 KOB TRETRA Praha 81:42 + 15:03
27. Bartos Marián VSP8201 USK Praha 82:58 + 16:19
28. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 85:17 + 18:38
29. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 86:23 + 19:44
30. Hegner Lukás LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 87:48 + 21:09
31. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 88:40 + 22:01
32. Polásek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 91:26 + 24:47
33. Jirácek Josef SBK8501 KOB Start Blansko 99:42 + 33:03
34. Senk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 110:18 + 43:39
M21B
10.80 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Justa Pavel XHK8701 MTBO Racing team Hradec Králové 56:30
2. Simon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 58:01 + 1:31
3. Jedlicka Lukás XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 58:33 + 2:03
4. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 59:02 + 2:32
5. Jedlicka Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 59:33 + 3:03
6. KlĂ­ma David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava 60:10 + 3:40
7. CĂ­sar Jan EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha 61:22 + 4:52
8. Hanicák Tomás DMS7700 Dynamo Malá Skála 61:31 + 5:01
9. Bergl Tomás ZUP7800 MTBO ČZU Praha 63:43 + 7:13
10. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 65:57 + 9:27
11. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 66:20 + 9:50
12. Hybl Lukás VIP7504 SK VIPrahlo 69:08 + 12:38
13. SevcĂ­k Matej XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 69:18 + 12:48
14. Safár Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 71:45 + 15:15
15. Bitter Ales KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:17 + 15:47
16. Jirásek Radek XPU7802 PARDUBICE BIKERS 74:03 + 17:33
17. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 74:12 + 17:42
18. Kvapil Petr TUR7410 OOB TJ Turnov 75:49 + 19:19
19. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 76:05 + 19:35
20. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 76:34 + 20:04
21. PaulĂ­cek JirĂ­ SJI7727 OK Jihlava 76:50 + 20:20
21. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 76:50 + 20:20
23. Kurka Vojtech SMR8400 SNS Smržovka 79:05 + 22:35
24. Safek JirĂ­ SBK7621 KOB Start Blansko 79:35 + 23:05
25. Vanecek Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 80:12 + 23:42
26. Hodon Miroslav GIG8100 GIGANT Orienteering 81:29 + 24:59
27. UrbanĂ­k Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 83:51 + 27:21
28. Dvorák Frantisek LDC7701 KOB Děčín 85:52 + 29:22
29. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 86:31 + 30:01
M21C
9.30 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sabatka Zdenek XHK8900 MTBO Racing team Hradec Králové 51:24
2. Falta Ondrej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 51:40 + 0:16
3. VáclavĂ­k Jan VPM8701 KOS Slavia Plzeň 54:17 + 2:53
4. Zavrtálek Petr SMR8401 SNS Smržovka 55:20 + 3:56
5. Ramba JirĂ­ DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 55:34 + 4:10
6. Cerman Lukás DMS8100 Dynamo Malá Skála 58:22 + 6:58
7. Zizka Michal JES8800 OK Rakovník 58:38 + 7:14
8. VĂ­t Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 62:46 + 11:22
9. SmarzĂ­k Jan BSO6901 KOB Baník Sokolov 64:35 + 13:11
10. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 65:27 + 14:03
11. Stemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 66:02 + 14:38
12. Král Lubos PVP8400 VSS Přírodověda Praha 69:42 + 18:18
13. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 71:12 + 19:48
14. Tomes Radim TZL7849 SKOB Zlín 76:15 + 24:51
15. Hecko Michal TZL7749 SKOB Zlín 77:22 + 25:58
16. Chaloupka Ondrej SBK8301 KOB Start Blansko 81:08 + 29:44
17. KomĂ­n David LME7401 SK Los Mělník 84:14 + 32:50
18. Stary Milan XPU7301 PARDUBICE BIKERS 86:03 + 34:39
M40
12.90 km, 180 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bures Pavel XBM7549 PELL’S ABND RACING TEAM 59:46
2. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 62:59 + 3:13
3. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 64:12 + 4:26
4. Kovár VladimĂ­r VPM7200 KOS Slavia Plzeň 66:54 + 7:08
5. Hasek Ondrej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 68:08 + 8:22
6. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 68:28 + 8:42
7. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 68:39 + 8:53
8. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 69:44 + 9:58
9. ParĂ­zek Petr SMR7001 SNS Smržovka 69:51 + 10:05
10. Snupárek Ondrej TZL6949 SKOB Zlín 70:15 + 10:29
11. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 70:23 + 10:37
12. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 70:28 + 10:42
13. Zrník Tomás GIG7118 GIGANT Orienteering 70:52 + 11:06
14. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 71:42 + 11:56
15. Snupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 73:12 + 13:26
16. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 73:42 + 13:56
17. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 74:22 + 14:36
18. Zák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 74:39 + 14:53
19. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 75:16 + 15:30
20. Cermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 76:34 + 16:48
21. Skoupy Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 76:54 + 17:08
22. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 77:10 + 17:24
23. Novotny Petr TZL6601 SKOB Zlín 78:15 + 18:29
24. Basus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 79:35 + 19:49
25. Svarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 80:02 + 20:16
26. Klucár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 81:06 + 21:20
27. Stregl Tomás VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:10 + 22:24
28. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 82:38 + 22:52
29. Vacek Petr SLA6800 SKOB Slaný 85:35 + 25:49
30. Kolár Tomás SLA7103 SKOB Slaný 87:48 + 28:02
31. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 92:40 + 32:54
32. Psenicka JirĂ­ TCB6301 SK Technik České Budějovice 95:52 + 36:06
33. Maly Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 96:34 + 36:48
34. Malecek VĂ­t PGP6801 SK Praga 102:49 + 43:03
Sturm Michael 67D6800 ESV Lok Bitterfeld DISK
Boudny Jan SCP7417 OK Sparta Praha DISK
M50
10.60 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 55:46
2. Král JirĂ­ TSU5941 LKT 80 Šumperk 56:34 + 0:48
3. Hejna JirĂ­ KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 57:46 + 2:00
4. Kolár Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 58:23 + 2:37
4. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 58:23 + 2:37
6. Rehácek Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 60:59 + 5:13
7. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 63:33 + 7:47
8. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 64:22 + 8:36
9. Náhlovsky David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 65:08 + 9:22
10. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 65:23 + 9:37
11. Antos Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 66:02 + 10:16
12. Dolezal Josef VAM6101 OOB Vamberk 66:38 + 10:52
13. Kamenicky Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:21 + 12:35
14. Bogar Leos BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 70:53 + 15:07
15. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 71:17 + 15:31
16. Vrábel JaromĂ­r ABR6102 A-team NOVO Bruntál 71:50 + 16:04
17. Vesely Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 72:26 + 16:40
18. Jánoska Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 75:22 + 19:36
19. PospĂ­sek Zbynek TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 76:00 + 20:14
20. Nemec LubomĂ­r ABR6201 A-team NOVO Bruntál 78:15 + 22:29
21. Psenicka Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 94:37 + 38:51
22. Janda Lubos CHT6001 OOB SK Chrast 96:10 + 40:24
23. Malinák VladimĂ­r KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 96:31 + 40:45
Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava DISK
M60
9.30 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 59:34
2. Flasar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 67:36 + 8:02
3. Nejedly Petr TZL5101 SKOB Zlín 69:20 + 9:46
4. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 73:43 + 14:09
5. Laciga Zdenek VSP5200 USK Praha 73:59 + 14:25
6. LudvĂ­k Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 75:18 + 15:44
7. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 75:45 + 16:11
8. Kadlec Ludek VEY5600 YETTI & PINGUIN 94:58 + 35:24
9. Lukavec MĂ­la SMR4900 SNS Smržovka 98:34 + 39:00
10. Kuchar VladimĂ­r BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 110:43 + 51:09
11. Vintr Ivan TZL4501 SKOB Zlín 119:20 + 59:46
12. Vojtásek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál 125:55 + 66:21
OPEN SHORT
8.10 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM 80:25
2. Jalová Martina RBK8355 SK Radioklub Blansko 81:44 + 1:19
3. Dohnal Frantisek VIP SK VIPrahlo 81:53 + 1:28
4. Tomesová Stela TZL8251 SKOB Zlín 82:22 + 1:57
5. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 84:52 + 4:27
6. Nagy Josef TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 102:26 + 22:01
7. Knitlová Eva VAM OOB Vamberk 103:25 + 23:00
8. Stana Petr BOR OK Jiskra Nový Bor 109:37 + 29:12
9. Puncochárová Simona 4LC0050 Neregistrovaná - Punčochářová 111:50 + 31:25
10. Podolková Jana NNN Neregistrovaní (NNN) 114:05 + 33:40
10. Hudecek Ivo NNN Neregistrovaní (NNN) 114:05 + 33:40
12. Malcovská Jirina NNN Neregistrovaní (NNN) 114:26 + 34:01
13. Zyková Martina NNN Neregistrovaní (NNN) 115:36 + 35:11
14. Podolka Martin NNN Neregistrovaní (NNN) 116:21 + 35:56
15. Kána Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 117:07 + 36:42
16. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 124:36 + 44:11
W10
3.20 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 21:51
2. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 26:20 + 4:29
3. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 27:41 + 5:50
4. Malecková Pavlína VSP0855 USK Praha 29:37 + 7:46
5. Nagyová Zuzana TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:06 + 13:15
6. Kamenická Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:15 + 14:24
7. Stará Magdalena XPU0755 PARDUBICE BIKERS 38:49 + 16:58
8. Faltejsková Laura XPU0750 PARDUBICE BIKERS 38:57 + 17:06
9. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 39:02 + 17:11
10. Ryglová Adéla TBM KOS TJ Tesla Brno 44:22 + 22:31
11. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 45:03 + 23:12
12. Pilarová Katerina JES OK Rakovník 60:31 + 38:40
W14
6.60 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 43:13
2. Malecková Hana VSP0553 USK Praha 56:26 + 13:13
3. Horáková Katerina LDC0351 KOB Děčín 58:15 + 15:02
4. Nagyová Katerina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:10 + 25:57
5. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI & PINGUIN 103:24 + 60:11
W17
8.80 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Streglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:45
2. Pelikánová Mása SKL0050 SMS Team Kladno 75:40 + 5:55
3. Tymesová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 84:59 + 15:14
4. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 92:46 + 23:01
5. VĂ­tová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 100:59 + 31:14
W20
10.50 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:28
2. Ciháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 128:37 + 39:09
W21E
12.40 km, 195 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brezinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 72:52
2. Stanková Stepánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 73:20 + 0:28
3. Paulícková Renata SJI8057 OK Jihlava 74:52 + 2:00
4. Nováková Katerina OKP9450 SK OK 24 Praha 75:05 + 2:13
5. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 75:49 + 2:57
6. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 76:35 + 3:43
7. Skácelová Nadezda TSU8889 LKT 80 Šumperk 77:13 + 4:21
8. FĂłlová Martina SMR8850 SNS Smržovka 77:19 + 4:27
9. HancĂ­ková Barbora TZL8853 SKOB Zlín 79:27 + 6:35
10. Rysavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 84:59 + 12:07
11. KrejcĂ­ková Barbora TZL8551 SKOB Zlín 91:46 + 18:54
12. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 95:04 + 22:12
W21A
10.50 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 64:40
2. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 66:07 + 1:27
3. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 67:19 + 2:39
4. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 67:53 + 3:13
5. Kvapilová Vera TUR7650 OOB TJ Turnov 68:29 + 3:49
6. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 68:37 + 3:57
7. Jedlicková Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 68:59 + 4:19
8. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 70:37 + 5:57
9. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 70:50 + 6:10
10. ParĂ­zková Verka SMR7151 SNS Smržovka 70:53 + 6:13
11. Tichácková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 71:07 + 6:27
12. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 72:01 + 7:21
13. Krivancová Zdenka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 72:04 + 7:24
14. Hanajová Káta SMR8451 SNS Smržovka 72:31 + 7:51
15. Lesová MarkĂ©ta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 73:04 + 8:24
16. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 73:19 + 8:39
17. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 73:21 + 8:41
18. Kopecká Anezka VSP8150 USK Praha 73:23 + 8:43
19. Folprechtová Katerina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 73:34 + 8:54
20. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 73:37 + 8:57
21. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 73:51 + 9:11
22. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 74:17 + 9:37
23. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 75:23 + 10:43
24. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 75:31 + 10:51
25. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 76:46 + 12:06
26. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 77:41 + 13:01
27. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 77:53 + 13:13
28. Vanecková Petra ZUP7952 MTBO ČZU Praha 78:03 + 13:23
29. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 81:03 + 16:23
30. Trcková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 81:08 + 16:28
31. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 82:35 + 17:55
32. Hecková Petra TZL8153 SKOB Zlín 83:43 + 19:03
33. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 84:12 + 19:32
34. Krístková Veronika SBK8379 KOB Start Blansko 84:39 + 19:59
35. Hanicáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 85:40 + 21:00
36. Masopustová Elis VLI8656 Slavia Liberec orienteering 86:08 + 21:28
37. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 86:14 + 21:34
38. Kalosová TerKa SMR8950 SNS Smržovka 86:40 + 22:00
39. Honnerová Blanka VPM8051 KOS Slavia Plzeň 88:07 + 23:27
40. HanzlĂ­cková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 95:03 + 30:23
Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka DISK
ParĂ­zková Anezka SMR9350 SNS Smržovka DISK
W21B
9.30 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopácková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 70:47
2. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 73:53 + 3:06
3. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 74:11 + 3:24
4. Jedlicková AdĂ©la XHK8253 MTBO Racing team Hradec Králové 74:17 + 3:30
5. Patková Katerina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 75:40 + 4:53
6. Vecerová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 78:38 + 7:51
7. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 79:46 + 8:59
8. KlĂ­chová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 84:18 + 13:31
9. Eretová Katerina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 84:27 + 13:40
10. KamenĂ­ková Katerina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 85:35 + 14:48
11. Horová Klára VSP8455 USK Praha 86:49 + 16:02
12. Necasová Petra TZL8154 SKOB Zlín 87:04 + 16:17
13. Kuncová Jana UOL7854 SOB Olomouc 87:05 + 16:18
14. Hejnová Aneta KNC9350 Sokol Kostelec n. Č. l. 89:14 + 18:27
15. Kvapilová Lenka TUR8151 OOB TJ Turnov 92:21 + 21:34
16. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 94:48 + 24:01
17. Stembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 95:11 + 24:24
18. Votypková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 100:35 + 29:48
19. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 107:09 + 36:22
20. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 122:26 + 51:39
Trojanova Zuzana VBA8151 ŠK VAZKA Bratislava DISK
KratochvĂ­lová Lucie VPM9251 KOS Slavia Plzeň DISK
Marecková Edita PGP8853 SK Praga DISK
Studihradová Barbora EKP9159 VŠTJ Ekonom Praha DISK
W40
9.30 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 63:47
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 67:47 + 4:00
3. Mestková Katerina VSP7650 USK Praha 68:11 + 4:24
4. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 68:26 + 4:39
5. Ryglová Katerina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 71:03 + 7:16
6. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 72:45 + 8:58
7. Kovárová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 75:56 + 12:09
8. Jasková Sárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 76:33 + 12:46
9. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:45 + 12:58
10. Konecná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 80:03 + 16:16
11. Medílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 81:02 + 17:15
12. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 82:00 + 18:13
13. Stepánková Katerina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 88:10 + 24:23
14. Stará Marta XPU7557 PARDUBICE BIKERS 90:11 + 26:24
15. Streglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:17 + 26:30
16. Kolárová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 99:11 + 35:24
17. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 105:42 + 41:55
W50
8.80 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6201 SK VIPrahlo 65:39
2. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 66:26 + 0:47
3. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 67:01 + 1:22
4. Ciháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 73:25 + 7:46
5. Malináková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 74:14 + 8:35
6. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 75:05 + 9:26
7. Svarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 82:28 + 16:49
8. Skácelová Nadezda TSU6183 LKT 80 Šumperk 83:32 + 17:53
9. Pospísková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 84:04 + 18:25
10. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 84:17 + 18:38
11. Jánosková Tatjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 87:33 + 21:54
12. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 105:33 + 39:54
13. HancĂ­ková Michaela TZL6559 SKOB Zlín 143:36 + 77:57
Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor DISK