Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 4. kolo

Datum:
28.05.2017
Místo konání:
Šumperk
Pořadatel:
TSU - LKT 80 Šumperk
Mapa:
Ředitel závodu:
Král Jiří
Hlavní rozhodčí:
Staňková Štěpánka
Stavitel tratí:
Skácelová Naděžda
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
7.50 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 65:22
2. Jakub Kubicki 47P0400 C LUKS Azymek Zdzieszowice 66:59 + 1:37
3. Toloch Eduard GIG C GIGANT Orienteering 71:35 + 6:13
4. Tomasz Jachec 48P0300 C Lotna Zdzieszowice 76:24 + 11:02
5. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 81:53 + 16:31
6. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 88:25 + 23:03
7. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 105:56 + 40:34
8. Rettegi Urko GIG C GIGANT Orienteering 108:43 + 43:21
M17
12.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartosz Niebielski 94P0100 C KU AZS WAT Warszawa 75:05
2. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 81:50 + 6:45
3. Nitsch Tomasz 94P0101 C KU AZS WAT Warszawa 86:30 + 11:25
4. Obstoj Adam 47P0000 C LUKS Azymek Zdzieszowice 92:12 + 17:07
5. Sikorski Marcin 47P0200 C LUKS Azymek Zdzieszowice 93:41 + 18:36
6. Hyla Damian 47P0100 C LUKS Azymek Zdzieszowice 93:55 + 18:50
7. Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia Plzeň 94:57 + 19:52
8. Břeň Daniel SKL0100 C SMS Team Kladno 98:47 + 23:42
9. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 121:35 + 46:30
10. Piotr Obstoj 48P0202 C Lotna Zdzieszowice 153:15 + 78:10
Wozniak Maciej 48P0201 C Lotna Zdzieszowice DISK
Kroc Kryštof GIG0100 B GIGANT Orienteering DISK
Hasman Marek VPM0201 B KOS Slavia Plzeň DISK
M20
16.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Micko Tobias 55A0000 C Austria MTBO Youth Team 93:59
2. Ludvík Matyáš STB9801 C TJ Stadion Nový Bor 100:31 + 6:32
3. Hruška Tomáš ABR0001 C A-team NOVO Bruntál 105:58 + 11:59
4. Flachberger Jakob 55A9800 C Austria MTBO Youth Team 107:00 + 13:01
5. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 108:40 + 14:41
6. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:22 + 15:23
7. Mišoň Matěj SMR9801 C SNS Smržovka 113:08 + 19:09
8. Jakub Jaroszek 94P9800 C KU AZS WAT Warszawa 115:40 + 21:41
9. Igor Kielak 94P9901 C KU AZS WAT Warszawa 156:29 + 62:30
10. Břeň Lukáš SKL9801 C SMS Team Kladno 196:44 + 102:45
Żebrowski Artur 94P9700 C KU AZS WAT Warszawa DISK
Nowak Bartosz 94P9900 C KU AZS WAT Warszawa DISK
M21E
19.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 C TJ Stadion Nový Bor 86:21
2. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 89:47 + 3:26
3. Svoboda Honza SMR7901 C SNS Smržovka 92:55 + 6:34
4. Garde Yoann VBA8401 C ŠK VAZKA Bratislava 94:10 + 7:49
5. Turra Piero 26I8400 C National Team Italy 94:35 + 8:14
6. Laciga Radek VSP8200 C USK Praha 95:44 + 9:23
7. Dallavalle Luca 26I8700 C National Team Italy 96:21 + 10:00
8. Ševčík Martin TBM7632 C KOS TJ Tesla Brno 97:27 + 11:06
9. Hradil Jiří TZL8604 C SKOB Zlín 100:22 + 14:01
10. Wohanka Richard SLA0100 C SKOB Slaný 100:53 + 14:32
11. Muller Matej VBA9601 C ŠK VAZKA Bratislava 102:42 + 16:21
12. Kanta Martin XPU9705 C PARDUBICE BIKERS 104:02 + 17:41
13. Vala Radek ABR8401 C A-team NOVO Bruntál 104:28 + 18:07
14. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 104:57 + 18:36
15. Honner Jaroslav VPM7802 C KOS Slavia Plzeň 106:16 + 19:55
16. Sajal Martin SPC7803 C SPORTICUS team 106:51 + 20:30
17. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 107:08 + 20:47
18. Kurz Pavel SPC7408 C SPORTICUS team 109:10 + 22:49
19. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:22 + 23:01
20. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 109:30 + 23:09
21. Bogar František BOR8904 C OK Jiskra Nový Bor 110:47 + 24:26
22. Rygl Jaroslav TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno 111:34 + 25:13
23. Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 112:52 + 26:31
24. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 115:52 + 29:31
25. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 118:15 + 31:54
26. Urban Miroslav DMS7900 C Dynamo Malá Skála 119:44 + 33:23
27. Rasko Iurii 24U8400 C UKR mtb-o team 120:50 + 34:29
28. Pucherna Eduard SMR7401 C SNS Smržovka 121:06 + 34:45
29. Rygl Miroslav TBM7205 C KOS TJ Tesla Brno 122:47 + 36:26
30. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 126:25 + 40:04
31. Hruška Miloš ABR7501 C A-team NOVO Bruntál 128:38 + 42:17
Stryzhak Artem 24U8600 C UKR mtb-o team DISK
Haselsberger Kevin 54A8900 C Austria MTBO Team DISK
Šňupárek Václav TZL9548 C SKOB Zlín DISK
M21A
16.80 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Michal SBK8403 C KOB Start Blansko 107:32
2. Moravec Štěpán SJI8101 C OK Jihlava 110:46 + 3:14
3. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 111:27 + 3:55
4. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 112:44 + 5:12
5. Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 114:05 + 6:33
6. Buchtík Aleš XBM8201 C PELLŽS ABND RACING TEAM 114:27 + 6:55
7. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 114:41 + 7:09
8. Opršal Juraj VBA8301 C ŠK VAZKA Bratislava 121:19 + 13:47
9. Jiran Jan XHK7701 C MTBO Racing team Hradec Králové 123:35 + 16:03
10. Štochel Miroslav MFP9300 C VŠSK MFF UK Praha 123:52 + 16:20
11. Jiran Václav XBM7601 C PELLŽS ABND RACING TEAM 124:00 + 16:28
12. Merenus Štěpán SPC8404 C SPORTICUS team 124:29 + 16:57
13. Müller Pavel JEP7900 C Jehlanka Team 127:17 + 19:45
14. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 127:38 + 20:06
15. Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha 128:18 + 20:46
16. Brabec Jaroslav SBK8242 C KOB Start Blansko 128:40 + 21:08
17. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 131:21 + 23:49
18. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 132:29 + 24:57
19. Geisler Michal SPC7504 C SPORTICUS team 134:24 + 26:52
20. Pavlík Radek ABR6849 C A-team NOVO Bruntál 137:31 + 29:59
21. Polášek Radek TBM8008 C KOS TJ Tesla Brno 138:05 + 30:33
22. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 142:50 + 35:18
23. Šenk Petr VBA8001 C ŠK VAZKA Bratislava 147:36 + 40:04
23. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 147:36 + 40:04
25. Pucher Filip ZUP7404 C MTBO ČZU Praha 151:36 + 44:04
26. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 153:42 + 46:10
Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko DISK
Boček Milan TBM9228 C KOS TJ Tesla Brno DISK
M21B
14.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haničák Tomáš DMS7700 C Dynamo Malá Skála 88:41
2. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 91:42 + 3:01
3. Skoupý Jan GIG9400 C GIGANT Orienteering 92:02 + 3:21
4. Klíma David VBA7901 C ŠK VAZKA Bratislava 100:40 + 11:59
5. Horák Pavel VSP7200 C USK Praha 101:59 + 13:18
6. Jedlička Lukáš XHK8100 C MTBO Racing team Hradec Králové 105:05 + 16:24
7. Šafář Jan XHK7700 C MTBO Racing team Hradec Králové 109:02 + 20:21
8. Červinka Jan SBK7900 C KOB Start Blansko 113:58 + 25:17
9. Humlíček Aleš SBK7539 C KOB Start Blansko 118:08 + 29:27
10. Jiráček Josef SBK8501 C KOB Start Blansko 120:39 + 31:58
11. Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 121:07 + 32:26
12. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 126:26 + 37:45
13. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 132:47 + 44:06
14. Paulíček Jiří SJI7727 C OK Jihlava 135:02 + 46:21
15. Sochor Jan SBK6922 C KOB Start Blansko 137:29 + 48:48
Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Šafek Jiří SBK7621 C KOB Start Blansko DISK
M21C
13.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klemsa Jakub EKP9001 C VŠTJ Ekonom Praha 83:37
2. Cerman Lukáš DMS8100 C Dynamo Malá Skála 90:20 + 6:43
3. David Josef DMS8101 C Dynamo Malá Skála 101:53 + 18:16
4. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 116:38 + 33:01
5. Procházka Libor TZL8200 C SKOB Zlín 119:40 + 36:03
6. König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko 126:21 + 42:44
7. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 128:41 + 45:04
8. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 137:35 + 53:58
9. Opravil Pavel KSU7502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 138:29 + 54:52
10. Hečko Michal TZL7749 C SKOB Zlín 143:57 + 60:20
M40
15.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 87:53
2. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:53 + 3:00
3. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 92:21 + 4:28
4. Svoboda Ivan SMR6200 C SNS Smržovka 92:26 + 4:33
5. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 92:51 + 4:58
6. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 95:04 + 7:11
7. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 98:49 + 10:56
8. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 101:28 + 13:35
9. Malátek Rastislav VBA7401 C ŠK VAZKA Bratislava 101:37 + 13:44
10. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 104:11 + 16:18
11. Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering 104:42 + 16:49
12. Šňupárek Ondřej TZL6949 C SKOB Zlín 106:27 + 18:34
13. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 106:52 + 18:59
14. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 106:59 + 19:06
15. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 116:17 + 28:24
16. Klučár Daniel RCP7141 C RC&P TEAM Bratislava 121:54 + 34:01
17. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 123:25 + 35:32
18. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS ABND RACING TEAM 127:18 + 39:25
19. Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 128:41 + 40:48
20. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 129:11 + 41:18
21. Michalík Petr XBM7117 C PELLŽS ABND RACING TEAM 161:54 + 74:01
Bureš Pavel XBM7549 C PELLŽS ABND RACING TEAM DISK
Zbořil Ctirad UOL7200 C SOB Olomouc DISK
M50
12.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejna Jiří KNC6200 C Sokol Kostelec n. Č. l. 74:21
2. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 75:38 + 1:17
3. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 78:04 + 3:43
4. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 81:40 + 7:19
5. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 82:25 + 8:04
6. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 84:43 + 10:22
7. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 85:19 + 10:58
8. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 86:52 + 12:31
9. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 87:52 + 13:31
10. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 89:44 + 15:23
11. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 90:25 + 16:04
12. Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 90:31 + 16:10
13. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 90:42 + 16:21
14. Štěpánský Václav TBM6108 C KOS TJ Tesla Brno 94:27 + 20:06
15. Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 98:03 + 23:42
16. Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 98:40 + 24:19
17. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 103:04 + 28:43
18. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 107:22 + 33:01
19. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 109:46 + 35:25
20. Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 114:47 + 40:26
21. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 122:28 + 48:07
22. Peťovský Jan SBK6201 C KOB Start Blansko 122:30 + 48:09
23. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 125:36 + 51:15
24. Dvorský Ilja 6YC6100 C Neregistrovaní 135:12 + 60:51
Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno DISK
M60
11.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 60:52
2. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 65:11 + 4:19
3. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 75:57 + 15:05
4. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 82:30 + 21:38
5. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 83:42 + 22:50
6. Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál 84:05 + 23:13
7. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 101:36 + 40:44
8. Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 120:30 + 59:38
9. Novák Miroslav SBK5400 C KOB Start Blansko 143:51 + 82:59
Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava DISK
Vintr Ivan TZL4501 C SKOB Zlín DISK
Open
9.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:28
2. Ouhrabka Jakub SPC8003 C SPORTICUS team 61:44 + 6:16
3. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:41 + 19:13
4. Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 81:35 + 26:07
5. Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 81:37 + 26:09
6. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 85:15 + 29:47
7. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 96:36 + 41:08
8. Kniplová Eva VAM C OOB Vamberk 100:26 + 44:58
9. Hyjek Adam 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 123:59 + 68:31
Novotný Lukáš TSU0700 C LKT 80 Šumperk DISK
Staňa Petr BOR C OK Jiskra Nový Bor DISK
Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín DISK
W14
6.30 km, 145 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 37:43
2. Burešová Veronika XBM0550 C PELLŽS ABND RACING TEAM 69:11 + 31:28
3. Burak Justyna 48P0451 C Lotna Zdzieszowice 74:42 + 36:59
4. Nina Olesniewicz 47P0350 C LUKS Azymek Zdzieszowice 90:45 + 53:02
5. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 99:14 + 61:31
5. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 99:14 + 61:31
7. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 115:36 + 77:53
8. Vozková Veronika BLI C MTBO Bludný kořen 122:27 + 84:44
Chamraďa Natali GIG C GIGANT Orienteering DISK
Rettegi Amaiur GIG C GIGANT Orienteering DISK
Aleksandra Lukasik 48P0451 C Lotna Zdzieszowice DISK
W17
10.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 66:53
2. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 71:17 + 4:24
3. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 73:07 + 6:14
4. Skoupá Vendula GIG0151 C GIGANT Orienteering 95:10 + 28:17
5. Ogrodnik Magdalena 48P0350 C Lotna Zdzieszowice 105:36 + 38:43
Dammfeld Karolina 48P0200 C Lotna Zdzieszowice DISK
W20
12.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 96:06
2. Hnilica Jana 55A0050 C Austria MTBO Youth Team 106:53 + 10:47
W21E
14.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 C USK Praha 87:43
2. Reiner Marina 54A9150 C Austria MTBO Team 95:35 + 7:52
3. Garde Hana VBA8455 C ŠK VAZKA Bratislava 98:32 + 10:49
4. Gigon Michaela TBM7753 C KOS TJ Tesla Brno 101:41 + 13:58
5. Haltof Ewa ABR9499 C A-team NOVO Bruntál 103:24 + 15:41
6. Ryšavá Vendula ZUP8151 C MTBO ČZU Praha 104:30 + 16:47
7. Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 107:48 + 20:05
8. Krejčíková Barbora TZL8551 C SKOB Zlín 112:49 + 25:06
9. Konvisarova Krystyna 24U9600 C UKR mtb-o team 113:08 + 25:25
10. Tučková Dagmar SPC8653 C SPORTICUS team 118:53 + 31:10
11. Kurková Martina SMR8850 C SNS Smržovka 121:34 + 33:51
12. Králová Vilma TZL9952 C SKOB Zlín 122:34 + 34:51
Lacigová Michaela VSP8152 C USK Praha DISK
Hrdinová Marie VSP7852 C USK Praha DISK
W21A
12.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana XHK8150 C MTBO Racing team Hradec Králové 78:51
2. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 78:55 + 0:04
3. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 83:15 + 4:24
4. Pařízková Věrka SMR7151 C SNS Smržovka 83:33 + 4:42
5. Jakobová Adélka VSP9050 C USK Praha 83:41 + 4:50
6. Rychterová Dana SMR6950 C SNS Smržovka 86:10 + 7:19
7. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 88:32 + 9:41
8. Uhnavá Markéta SBK8485 C KOB Start Blansko 90:01 + 11:10
9. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 90:12 + 11:21
10. Veličková Monika ABR8951 C A-team NOVO Bruntál 96:10 + 17:19
11. Jansová Doubravka XPU9750 C PARDUBICE BIKERS 99:54 + 21:03
12. Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia Plzeň 101:39 + 22:48
13. Hanajová Káťa SMR8451 C SNS Smržovka 102:18 + 23:27
14. Trčková Helena EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha 103:28 + 24:37
15. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 104:22 + 25:31
16. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB Start Blansko 104:59 + 26:08
17. Křístková Veronika SBK8379 C KOB Start Blansko 106:39 + 27:48
18. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 108:18 + 29:27
19. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 112:58 + 34:07
20. Königová Jana SBK8661 C KOB Start Blansko 114:29 + 35:38
21. Hečková Petra TZL8153 C SKOB Zlín 115:13 + 36:22
22. Haničáková Denisa DMS8350 C Dynamo Malá Skála 116:09 + 37:18
23. Fremrová Jaroslava LPM7954 C OK Lokomotiva Plzeň 116:49 + 37:58
24. Kalošová TerKa SMR8950 C SNS Smržovka 122:01 + 43:10
Honnerová Blanka VPM8051 C KOS Slavia Plzeň DISK
Fajtlová Jana VPM8850 C KOS Slavia Plzeň DISK
Masopustová Elis VLI8656 C Slavia Liberec orienteering DISK
W21B
9.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratschmerová Kateřina TBM8558 C KOS TJ Tesla Brno 91:34
2. Jiranová Kateřina XHK8350 C MTBO Racing team Hradec Králové 96:29 + 4:55
3. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 99:47 + 8:13
4. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 103:32 + 11:58
5. Salingerová Anna ZUP7750 C MTBO ČZU Praha 135:03 + 43:29
6. Mišoňová Ivana SMR7451 C SNS Smržovka 140:46 + 49:12
7. Hejnová Aneta KNC9350 C Sokol Kostelec n. Č. l. 142:45 + 51:11
Trojanova Zuzana VBA8151 C ŠK VAZKA Bratislava DISK
Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Koláčková Eva 6KC8650 C Neregistrovaný DISK
Večeřová Marcela ABR8888 C A-team NOVO Bruntál DISK
W40
10.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 71:36
2. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 72:32 + 0:56
3. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:28 + 11:52
4. Humlíčková Kateřina SBK7664 C KOB Start Blansko 84:51 + 13:15
5. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 88:18 + 16:42
6. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 92:13 + 20:37
7. Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 92:34 + 20:58
8. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 94:11 + 22:35
9. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 98:30 + 26:54
10. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB Start Blansko 108:30 + 36:54
11. Klangová Bohumila SBK7676 C KOB Start Blansko 186:25 + 114:49
W50
10.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 74:35
2. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 75:52 + 1:17
3. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 81:57 + 7:22
4. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 102:34 + 27:59
Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno DISK