Race results: Český pohár MTBO – 7. kolo

Date:
2017/06/17
Place:
Lipová u Šluknova
Organiser:
LDC - KOB Děčín
Used map:
Jáchym
Director:
Zítová Pavla
Referee:
Horák Martin
Course setter:
Zít Jan
JURY:
Pařízková Věrka, Rygl Miroslav, Wohanka Pavel
Protocol:
Závodu se zúčastnilo celkem 312 závodníků. Závod proběhl bez problémů, nebyl podán žádný protest. Závodilo se oblačného počasí a poměrně silného, chladného větru. Teplota asi 18 stupňů Celsia. V malé části prostoru byla z důvodu rekonstrukce kaple vyznačena náhradní trasa pro objezd, bez výrazného vlivu na průběh závodu.
Classes:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     MW11A     OpenL     OpenS     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M11
8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jan Štěpánek TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 17:35
2. Lukáš Tuma SJC0800 Sportcentrum Jičín 25:22 + 7:47
3. Max Klopfer 54D0040 SV Sachsen 90 Werdau 25:40 + 8:05
4. Lukáš Folprecht ZUP0800 MTBO ČZU Praha 30:29 + 12:54
5. Matouš Vanka OKP0701 SK OK 24 Praha 30:37 + 13:02
6. Marek Patka BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 31:37 + 14:02
7. Hendrik Jung 54D0002 SV Sachsen 90 Werdau 41:32 + 23:57
8. Štěpán Votýpka BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 119:56 + 102:21
M14
12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ondřej Staňa BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 40:32
2. Gregor Lusky 1WD0032 ESV Dresden 42:16 + 1:44
3. Alexander Klopfer 54D0035 SV Sachsen 90 Werdau 46:27 + 5:55
4. Kryštof Patka BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 50:49 + 10:17
5. Raphael Heidner 1WD0006 ESV Dresden 52:18 + 11:46
6. Thomas Lucassen 1WD0020 ESV Dresden 54:00 + 13:28
7. Vojtěch Bogar BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 55:12 + 14:40
8. Per Hähnel 48D0054 OL-Team Wehrsdorf 55:38 + 15:06
9. Vincent Kosse 1WD0037 ESV Dresden 58:31 + 17:59
10. Tjark Thomas 54D0041 SV Sachsen 90 Werdau 62:03 + 21:31
11. Josef Herrmann 48D0028 OL-Team Wehrsdorf 64:42 + 24:10
12. Josef Bohuslav LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 66:21 + 25:49
13. Carlos Beninca 54D0050 SV Sachsen 90 Werdau 71:56 + 31:24
14. Křivohlavý Jakub 1WZ0000 LDC Neregistrovaní 86:41 + 46:09
M17
17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Matěj Tuma SJC0202 Sportcentrum Jičín 55:49
2. Jan Vacek SLA0004 SKOB Slaný 56:37 + 0:48
3. Ondřej Kovář VPM0200 KOS Slavia Plzeň 63:58 + 8:09
4. Frank Lucassen 00A0008 64:50 + 9:01
5. Daniel Břeň SKL0100 SMS Team Kladno 67:22 + 11:33
6. Wolf Jäntsch 54D0031 SV Sachsen 90 Werdau 73:23 + 17:34
7. Králik Pavel 1WZ0003 LDC Neregistrovaní 80:40 + 24:51
8. Tobias Gehser 48D0022 OL-Team Wehrsdorf 83:40 + 27:51
M20
22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jan Hašek VPM0001 KOS Slavia Plzeň 65:39
2. Matěj Mišoň SMR9801 SNS Smržovka 68:29 + 2:50
3. Matyáš Ludvík STB9801 TJ Stadion Nový Bor 72:05 + 6:26
4. Tomáš Hruška ABR0001 A-team NOVO Bruntál 73:54 + 8:15
5. Ondřej Hasman VPM0002 KOS Slavia Plzeň 77:36 + 11:57
6. Martin Vávra HOR9700 TJ Jiskra Hořice 81:31 + 15:52
Michael Német BOR9705 OK Jiskra Nový Bor DISK
Zdeněk Zemko SLA9900 SKOB Slaný DISK
M21E
23 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vojtěch Stránský KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:39
2. František Bogar BOR8004 OK Jiskra Nový Bor 65:39 + 2:00
3. Honza Svoboda SMR7901 SNS Smržovka 66:51 + 3:12
4. Radek Laciga VSP8200 USK Praha 67:06 + 3:27
5. Martin Ševčík TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 67:33 + 3:54
6. Marek Pospíšek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 69:30 + 5:51
7. Miroslav Rygl TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 69:58 + 6:19
8. Martin Štěpánek TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 71:48 + 8:09
9. Tomáš Bezouška SPC7611 SPORTICUS team 71:56 + 8:17
10. Tomáš Kamaryt VPM8807 KOS Slavia Plzeň 72:26 + 8:47
11. Martin Štěňha SPC7608 SPORTICUS team 73:47 + 10:08
12. Pavel Kurz SPC7408 SPORTICUS team 75:56 + 12:17
13. Petr Vanka OKP6801 SK OK 24 Praha 77:23 + 13:44
14. Hendrik Heß 33D0023 USV TU Dresden 77:33 + 13:54
14. Holger Mager 18D0051 Post SV Dresden 77:33 + 13:54
16. Tomáš Johanovský DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 78:03 + 14:24
17. Jan Pucherna TAP7701 KOB TRETRA Praha 78:07 + 14:28
18. Martin Les VPM7906 KOS Slavia Plzeň 78:16 + 14:37
19. Miroslav Urban DMS7900 Dynamo Malá Skála 78:20 + 14:41
20. Jan Graubner TZL8236 SKOB Zlín 78:39 + 15:00
21. Martin Sajal SPC7803 SPORTICUS team 78:57 + 15:18
22. Václav Šňupárek TZL9548 SKOB Zlín 79:24 + 15:45
23. Mark Huster 54D0015 SV Sachsen 90 Werdau 79:45 + 16:06
24. Miši Hons SMR7700 SNS Smržovka 80:28 + 16:49
25. Milan Jalový RBK8347 SK Radioklub Blansko 81:41 + 18:02
26. Miroslav Kalina SPC8211 SPORTICUS team 81:44 + 18:05
27. Josef Goder DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 82:39 + 19:00
28. Denny Albert 54D0014 SV Sachsen 90 Werdau 82:46 + 19:07
28. Peter Heinrich 3FD0016 LDC Unregistered GER 82:46 + 19:07
30. Vojtěch Hora VSP8301 USK Praha 84:03 + 20:24
31. Sebastian Anders 67D0042 ESV Lok Bitterfeld 84:34 + 20:55
32. Eduard Pucherna SMR7401 SNS Smržovka 85:56 + 22:17
33. Mirko Schütze 26D0047 OLV Potsdam 88:30 + 24:51
34. Bernd Kohlschmidt 24D0048 SV Robotron Dresden 88:32 + 24:53
35. Pavel Štáfek SKL7401 SMS Team Kladno 91:14 + 27:35
36. Robert Becherer 67D0018 ESV Lok Bitterfeld 91:31 + 27:52
37. Pavel Wohanka VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:24 + 30:45
38. Ulf Uhlemann 1WD0057 ESV Dresden 96:35 + 32:56
39. Eik Opitz 3FD0021 LDC Unregistered GER 109:00 + 45:21
40. Ralf Haberecht 67D0019 ESV Lok Bitterfeld 122:33 + 58:54
M21A
22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Miroslav Kovář SJC8104 Sportcentrum Jičín 72:17
2. Jiří Fišer SLP8503 OOB Slavia Praha 73:01 + 0:44
3. Petr Štregl VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:31 + 3:14
4. Aleš Buchtík XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 75:56 + 3:39
5. Martin Janda DOB8002 KOB Dobruška 76:54 + 4:37
6. Martin Smrt EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 78:00 + 5:43
7. Miroslav Štochel MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 78:01 + 5:44
8. Pavel Kopecký VSP7800 USK Praha 79:05 + 6:48
9. Nikolas Domín EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 80:57 + 8:40
10. Pavel Musil SJC7705 Sportcentrum Jičín 83:29 + 11:12
11. Vojta Buriánek SMR7801 SNS Smržovka 85:31 + 13:14
12. Josef Maňásek SVR7700 TJ Švýcárna 86:27 + 14:10
13. Marián Bartoš VSP8201 USK Praha 87:46 + 15:29
14. Petr Šebesta TAP7604 KOB TRETRA Praha 87:49 + 15:32
15. David Nedopílek SVR7600 TJ Švýcárna 89:29 + 17:12
16. Petr Pucherna ZUP8002 MTBO ČZU Praha 92:44 + 20:27
17. Michal Geisler SPC7504 SPORTICUS team 117:24 + 45:07
Lukáš Hegner LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň DISK
M21B
18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lukáš Cerman DMS8100 Dynamo Malá Skála 56:28
2. Václav Šimon LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 57:46 + 1:18
3. Ondřej Falta DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 59:12 + 2:44
4. Pavel Horák VSP7200 USK Praha 60:08 + 3:40
5. Tomáš Bergl ZUP7800 MTBO ČZU Praha 60:22 + 3:54
6. Martin Netuka XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 61:15 + 4:47
7. Jan Císař EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha 61:41 + 5:13
8. Radim Vozka BLI7402 MTBO Bludný kořen 65:35 + 9:07
9. Jiří Paulíček SJI7727 OK Jihlava 68:51 + 12:23
10. Lukáš Hýbl VIP7504 SK VIPrahlo 69:00 + 12:32
11. Jan Vaněček ZUP8003 MTBO ČZU Praha 71:30 + 15:02
12. Robert Urbaník VLI7002 Slavia Liberec orienteering 72:00 + 15:32
13. Milan Meier VLI7301 Slavia Liberec orienteering 76:09 + 19:41
14. Radek Sedlák LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 88:16 + 31:48
Karel Ohera BLI7803 MTBO Bludný kořen DISK
Vojtěch Kurka SMR8400 SNS Smržovka DISK
M21C
18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Petr Vlček LDC8700 KOB Děčín 63:48
2. Josef David DMS8101 Dynamo Malá Skála 67:46 + 3:58
3. Petr Zavrtálek SMR8401 SNS Smržovka 68:17 + 4:29
4. Václav Bohuslav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 71:44 + 7:56
5. Tomáš Popule LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 72:02 + 8:14
6. Gabriel Szenczi VLI8700 Slavia Liberec orienteering 75:07 + 11:19
7. Miroslav Patka BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 82:34 + 18:46
8. Richard Vojtěch BLI7605 MTBO Bludný kořen 90:06 + 26:18
9. Christian Briesemeister 1XD0026 Köpenicker SC 111:29 + 47:41
M40
24 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pavel Bureš XBM7549 PELL’S ABND RACING TEAM 69:45
2. Jan Kabát EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 74:05 + 4:20
3. Eduard Folprecht ZUP7300 MTBO ČZU Praha 75:51 + 6:06
4. Libor Novák OKP6504 SK OK 24 Praha 76:56 + 7:11
5. Petr Pařízek SMR7001 SNS Smržovka 77:19 + 7:34
6. Ivan Svoboda SMR6200 SNS Smržovka 77:28 + 7:43
7. Tomáš Gryc TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 77:32 + 7:47
8. Milan Jirásek VSP7403 USK Praha 78:13 + 8:28
9. Steffen Hauschild 1WD0036 ESV Dresden 78:32 + 8:47
10. Petr Svoboda SLA6803 SKOB Slaný 79:38 + 9:53
11. Petr Bašus SCP7400 OK Sparta Praha 80:27 + 10:42
12. Tomáš Zrník GIG7118 GIGANT Orienteering 80:55 + 11:10
13. Ondřej Šňupárek TZL6949 SKOB Zlín 80:56 + 11:11
14. Jan Král XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 81:01 + 11:16
15. Jens Junghanß 48D0030 OL-Team Wehrsdorf 83:05 + 13:20
16. Martin Šňupárek XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 85:21 + 15:36
17. Wallisch Čenda 1WZ0004 LDC Neregistrovaní 85:57 + 16:12
18. Daniel Čermák EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 86:19 + 16:34
19. David Princ TCB6901 SK Technik České Budějovice 88:18 + 18:33
20. Jan Skoupý GIG7001 GIGANT Orienteering 89:59 + 20:14
21. Uwe Röhner 1QD0045 SV IHW Alex 78 Berlin 90:32 + 20:47
22. Ralf Jäntsch 54D0027 SV Sachsen 90 Werdau 90:45 + 21:00
23. Michal Rejholec BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 91:37 + 21:52
24. Martin Chaloupka CHT7301 OOB SK Chrast 92:49 + 23:04
25. Michael Sturm 67D0004 ESV Lok Bitterfeld 100:32 + 30:47
26. Thomas Kassau 1WD ESV Dresden 108:32 + 38:47
27. Jakub Svatý PGP7610 SK Praga 110:36 + 40:51
28. Martin Machara BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 123:38 + 53:53
29. Sven Thiermann 26D0033 OLV Potsdam 146:07 + 76:22
Tomáš Štregl VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Jaroslav Tuma SJC7305 Sportcentrum Jičín DISK
Petr Hanovec VLI7101 Slavia Liberec orienteering DISK
M50
17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rudolf Kolář ABR6301 A-team NOVO Bruntál 52:47
2. Leoš Bogar BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 53:12 + 0:25
3. Jiří Hejna KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:00 + 1:13
4. Radovan Mach OKP6605 SK OK 24 Praha 55:01 + 2:14
5. Martin Kareis VLI6501 Slavia Liberec orienteering 55:22 + 2:35
6. Jan Veselý ZUP MTBO ČZU Praha 56:40 + 3:53
7. Svatopluk Antoš SJC6602 Sportcentrum Jičín 56:46 + 3:59
8. Sergej Sonnenberg 1ZD0058 Osnabrücker TB 57:10 + 4:23
9. Michael Dube-Spuhn 79D0046 TSV Karlshorst 57:21 + 4:34
10. Jiří Král TSU5941 LKT 80 Šumperk 57:32 + 4:45
11. David Náhlovský TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 58:06 + 5:19
12. Swen Vogel 54D0034 SV Sachsen 90 Werdau 58:36 + 5:49
13. Martin Vávra HOR6302 TJ Jiskra Hořice 62:01 + 9:14
14. Uwe Schröter 1WD0024 ESV Dresden 63:32 + 10:45
15. Jaroslav Fajtl VPM6001 KOS Slavia Plzeň 63:55 + 11:08
16. Roberto Porstmann 1WD0029 ESV Dresden 65:58 + 13:11
17. Uli Kretzschmar 1WD5900 ESV Dresden 66:05 + 13:18
18. Ivan Přibyl PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 67:51 + 15:04
19. Peter Schmidt 1WD0001 ESV Dresden 70:05 + 17:18
20. Holger Pfeifer 1WD0056 ESV Dresden 70:50 + 18:03
21. Jaromír Vrábel ABR6102 A-team NOVO Bruntál 71:45 + 18:58
22. Frank Richter 79D0038 TSV Karlshorst 74:40 + 21:53
23. Lubomír Němec ABR6201 A-team NOVO Bruntál 77:22 + 24:35
24. Luboš Janda CHT6001 OOB SK Chrast 80:36 + 27:49
25. Arnd Stoeckel 97D0010 USV Jena 82:50 + 30:03
26. Vladimír Maliňák KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 93:39 + 40:52
27. Pavel Kuchař SJC6000 Sportcentrum Jičín 106:43 + 53:56
Lutz Trinks 1WD0005 ESV Dresden DISK
M60
17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jan Flašar KCK5701 KOB Český Krumlov 60:51
2. Petr Adrian EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 72:32 + 11:41
3. Petr Ludvík STB5701 TJ Stadion Nový Bor 74:47 + 13:56
4. Christian Wendler 95D0052 SV Wissenschaft Quedlinburg 78:09 + 17:18
5. Gerhard Plötz 26D0013 OLV Potsdam 83:05 + 22:14
6. Milan Bochenek EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 86:08 + 25:17
Vladimír Kuchař BOR4902 OK Jiskra Nový Bor DISK
MW11A
8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Daniel Stránská Sofie + 1WZ LDC Neregistrovaní 22:41
2. Lisa Kalinová SPC1158 SPORTICUS team 24:41 + 2:00
3. Ondřej Štěpánek TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 25:25 + 2:44
4. Ella Kalinová SPC0961 SPORTICUS team 26:28 + 3:47
5. David Mach VSP0801 USK Praha 32:54 + 10:13
6. Ája Honsová SMR0800 SNS Smržovka 33:56 + 11:15
7. Jakub Vyskočil SKL SMS Team Kladno 35:22 + 12:41
7. Václav Svoboda SKL SMS Team Kladno 35:22 + 12:41
9. Karolína Machová VSP0652 USK Praha 35:30 + 12:49
10. Veronika Vozková 1WZ LDC Neregistrovaní 36:59 + 14:18
11. Lucie Svatá PGP0952 SK Praga 40:37 + 17:56
12. Berta Mrázková SJC1151 Sportcentrum Jičín 41:48 + 19:07
13. Emma Štěpánková 1UZ0900 VIPrahlé mládí 55:58 + 33:17
OpenL
22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jiří Stránský 1WZ LDC Neregistrovaní 71:24
2. Leoš Preisler 1WZ LDC Neregistrovaní 103:51 + 32:27
3. Jakub Bílý LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 116:44 + 45:20
4. Aleš Cabalka 1WZ LDC Neregistrovaní 123:02 + 51:38
5. Birgit Mager 18D0039 Post SV Dresden 128:13 + 56:49
Petr Bílý LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kaiser Pavel 1WZ0005 LDC Neregistrovaní DISK
OpenS
12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pavel Mokrý VLI7580 Slavia Liberec orienteering 42:35
2. Kristýna Brzáková VLI8650 Slavia Liberec orienteering 47:32 + 4:57
3. Dana Králová XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM 48:25 + 5:50
4. Sebastian Dethloff 48D0044 OL-Team Wehrsdorf 48:42 + 6:07
5. Petra Matoušková 1WZ LDC Neregistrovaní 51:51 + 9:16
6. Jana Machová VSP7754 USK Praha 52:48 + 10:13
7. Podroužek Michal 1WZ LDC Neregistrovaní 64:52 + 22:17
W11
8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tereza Rejholcová BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 27:12
1. Denisa Králová TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 27:12
3. Marie Soukupová BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 27:53 + 0:41
4. Julie Folprechtová ZUP0650 MTBO ČZU Praha 29:46 + 2:34
5. Charlotte Anders 67D0017 ESV Lok Bitterfeld 82:23 + 55:11
6. Charlotte Herrmann 48D0055 OL-Team Wehrsdorf 85:55 + 58:43
W14
12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jolana Králová TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 38:36
2. Kateřina Horáková LDC0351 KOB Děčín 41:07 + 2:31
3. Lucie Kovářová VPM0350 KOS Slavia Plzeň 43:35 + 4:59
4. Anna Vanková OKP0550 SK OK 24 Praha 60:34 + 21:58
5. Pavlína Zemková SLA0551 SKOB Slaný 60:36 + 22:00
6. Veronika Buršová XBM0550 PELL’S ABND RACING TEAM 75:23 + 36:47
7. Navrátilová Ella 1WZ0006 LDC Neregistrovaní 85:32 + 46:56
8. Lázničková Kateřina 1WZ0008 LDC Neregistrovaní 92:59 + 54:23
Žilinská Nela 1WZ0007 LDC Neregistrovaní DISK
Švehlová Patricie 1WZ0009 LDC Neregistrovaní DISK
W17
16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rozálie Kuchařová SJC0251 Sportcentrum Jičín 51:11
2. Zuzana Štreglová VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:43 + 7:32
3. Alexandra Svobodová VPM0051 KOS Slavia Plzeň 60:41 + 9:30
4. Máša Pelikánová SKL0050 SMS Team Kladno 70:42 + 19:31
5. Moučková Michaela 1WZ0011 LDC Neregistrovaní 92:14 + 41:03
6. Bradáčová Anna 1WZ0010 LDC Neregistrovaní 92:30 + 41:19
7. Clara Häßler 1XD0000 Köpenicker SC 101:44 + 50:33
8. Franka Häßler 1XD0049 Köpenicker SC 118:47 + 67:36
W20
18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Veronika Krausová HOR9750 TJ Jiskra Hořice DISK
W21E
20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Martina Tichovská VSP8650 USK Praha 60:34
2. Veronika Kubínová SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 66:06 + 5:32
3. Kateřina Nováková OKP9450 SK OK 24 Praha 67:39 + 7:05
4. Marie Březinová TSU9191 LKT 80 Šumperk 69:08 + 8:34
5. Michaela Lacigová VSP8152 USK Praha 69:30 + 8:56
6. Ewa Haltof ABR9499 A-team NOVO Bruntál 69:39 + 9:05
7. Martina Kurková SMR8850 SNS Smržovka 76:29 + 15:55
8. Marie Hrdinová VSP7852 USK Praha 77:37 + 17:03
9. Dagmar Tučková SPC8653 SPORTICUS team 80:19 + 19:45
10. Simona Karochová DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 81:57 + 21:23
11. Vilma Králová TZL9952 SKOB Zlín 83:53 + 23:19
Vendula Ryšavá ZUP8151 MTBO ČZU Praha DISK
Jana Vanková OKP7750 SK OK 24 Praha DISK
W21A
18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Věrka Pařízková SMR7151 SNS Smržovka 61:49
2. Markéta Kalinová SPC8259 SPORTICUS team 62:50 + 1:01
3. Markéta Jirásková VSP7653 USK Praha 63:41 + 1:52
4. Dana Rychterová SMR6950 SNS Smržovka 65:19 + 3:30
5. Magdalena Ticháčková SJC7962 Sportcentrum Jičín 65:53 + 4:04
6. Markéta Lesová VPM8494 KOS Slavia Plzeň 66:44 + 4:55
7. Kateřina Folprechtová ZUP7452 MTBO ČZU Praha 66:52 + 5:03
8. Zuzana Puchernová TAP8453 KOB TRETRA Praha 68:04 + 6:15
9. Veronika Grycová TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 68:07 + 6:18
10. Magda Seifertová TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 68:32 + 6:43
11. Lenka Honsová SMR7750 SNS Smržovka 70:21 + 8:32
12. Julie Mokrá VLI8051 Slavia Liberec orienteering 71:00 + 9:11
13. Radka Puchernová ZUP8759 MTBO ČZU Praha 71:11 + 9:22
14. Zdeňka Křivancová LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 72:21 + 10:32
15. Vendula Musilová SJC8355 Sportcentrum Jičín 72:54 + 11:05
16. Petra Vaněčková ZUP7950 MTBO ČZU Praha 76:12 + 14:23
17. Anežka Kopecká VSP8150 USK Praha 77:16 + 15:27
18. Eva Zamrzlová SJC8759 Sportcentrum Jičín 77:23 + 15:34
19. Martina Hanzlíčková EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 78:40 + 16:51
20. Denisa Haničáková DMS8350 Dynamo Malá Skála 84:00 + 22:11
21. Jaroslava Fremrová LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 88:49 + 27:00
22. Elis Masopustová VLI8656 Slavia Liberec orienteering 90:42 + 28:53
23. TerKa Kalošová SMR8950 SNS Smržovka 93:02 + 31:13
W21B
16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Romana Mrázková SJC8351 Sportcentrum Jičín 56:14
2. Matějů Kateřina 1WZ0012 LDC Neregistrovaní 68:24 + 12:10
3. Kateřina Patková BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 71:41 + 15:27
4. Klára Horová VSP8455 USK Praha 72:30 + 16:16
5. Lucie Berglová ZUP8250 MTBO ČZU Praha 75:02 + 18:48
6. Barbora Studihradová EKP9159 VŠTJ Ekonom Praha 76:58 + 20:44
7. Aneta Hejnová KNC9350 Sokol Kostelec n. Č. l. 80:40 + 24:26
8. Hana Sedláková LIP7850 SOS Mamuti z Lipovky 80:43 + 24:29
9. Mareen Briesemeister 1XD0012 Köpenicker SC 82:48 + 26:34
10. Kamila Knoblochová SJC8356 Sportcentrum Jičín 83:15 + 27:01
11. Ivka Buriánková SMR7450 SNS Smržovka 85:42 + 29:28
12. Ivana Mišoňová SMR7451 SNS Smržovka 88:08 + 31:54
13. Zuzana Votýpková BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 89:05 + 32:51
14. Petra Nehasilová BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 89:43 + 33:29
15. Anna Salingerová ZUP7750 MTBO ČZU Praha 96:12 + 39:58
16. Noemi Ohme 59D0043 OLA TSV Deggendorf 103:40 + 47:26
W40
16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Iva Veselá ZUP MTBO ČZU Praha 60:50
2. Andrea Rejholcová BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 61:39 + 0:49
3. Anna Zápotocká VLI7250 Slavia Liberec orienteering 64:27 + 3:37
4. Jitka Kovářová VPM7350 KOS Slavia Plzeň 66:32 + 5:42
5. Gabriela Wohanková VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:30 + 6:40
6. Iva Mědílková SPC7160 SPORTICUS team 69:25 + 8:35
7. Eva Přibylová PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 69:51 + 9:01
8. Marcela Konečná EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 73:10 + 12:20
9. Andrea Štreglová VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:39 + 13:49
10. Helena Zemková SLA7450 SKOB Slaný 77:09 + 16:19
11. Kateřina Štěpánková TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 79:27 + 18:37
12. Diana Junghanß 48D0025 OL-Team Wehrsdorf 88:02 + 27:12
13. Ute Lucassen 1WD0009 ESV Dresden 96:42 + 35:52
W50
14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Eva Maliňáková TSU6550 LKT 80 Šumperk 46:37
2. Dana Králová TSU5896 LKT 80 Šumperk 48:45 + 2:08
3. Ivana Lacigová VSP5950 USK Praha 51:44 + 5:07
4. Ivana Abelová STB6798 TJ Stadion Nový Bor 51:58 + 5:21
5. Olga Sonnenberg 1ZD0011 Osnabrücker TB 53:02 + 6:25
6. Jana Kubínová SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 61:02 + 14:25
7. Elena Malkova 18D Post SV Dresden 64:52 + 18:15