Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 8. kolo

Datum:
18.06.2017
Místo konání:
Lipová u Šluknova
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
Schmugglerpfad
Ředitel závodu:
Zítová Pavla
Hlavní rozhodčí:
Horák Martin
Stavitel tratí:
Maennel Harald
JURY:
Pařízková Věrka, Rygl Miroslav, Wohanka Pavel
Protokol:
Závodu se zúčastnilo celkem 294 závodníků. Závod proběhl bez problémů, nebyl podán žádný protest. Zdravotníci ošetřili jedno drobné poranění - odřené koleno. Závodilo se za slunečného počasí, cca 23 stupňů Celsia.
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     MW11A     OpenL     OpenS     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M11
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Štěpánek TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 26:37
2. Max Klopfer 54D0040 SV Sachsen 90 Werdau 33:34 + 6:57
3. Lukáš Tuma SJC0800 Sportcentrum Jičín 36:37 + 10:00
4. Marek Patka BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 38:40 + 12:03
5. Hendrik Jung 54D0002 SV Sachsen 90 Werdau 41:33 + 14:56
6. Lukáš Folprecht ZUP0800 MTBO ČZU Praha 42:39 + 16:02
M14
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Lusky 1WD0032 ESV Dresden 35:33
2. Ondřej Staňa BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 37:08 + 1:35
3. Alexander Klopfer 54D0035 SV Sachsen 90 Werdau 37:33 + 2:00
4. Valentin Matussek 48D0085 OL-Team Wehrsdorf 39:02 + 3:29
5. Carlos Beninca 54D0050 SV Sachsen 90 Werdau 39:15 + 3:42
6. Leopold Paul 48D0059 OL-Team Wehrsdorf 42:54 + 7:21
7. Kryštof Patka BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 43:27 + 7:54
8. Thomas Lucassen 1WD0020 ESV Dresden 44:14 + 8:41
9. Matěj Tourek 1WZ LDC Neregistrovaní 44:19 + 8:46
10. Per Hähnel 48D0054 OL-Team Wehrsdorf 45:16 + 9:43
11. Josef Herrmann 48D0121 OL-Team Wehrsdorf 49:51 + 14:18
12. Raphael Heidner 1WD0006 ESV Dresden 52:15 + 16:42
13. Vojtěch Kašpar BOR0402 OK Jiskra Nový Bor 52:17 + 16:44
14. Štěpán Kašpar BOR0403 OK Jiskra Nový Bor 52:43 + 17:10
15. Tjark Thomas 54D0041 SV Sachsen 90 Werdau 56:01 + 20:28
16. Křivohlavý Jakub 1WZ0000 LDC Neregistrovaní 58:58 + 23:25
17. Vojtěch Bogar BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 60:27 + 24:54
Ondřej Socha BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
M17
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Vacek SLA0004 SKOB Slaný 64:14
2. Matěj Tuma SJC0202 Sportcentrum Jičín 66:50 + 2:36
3. Ondřej Kovář VPM0200 KOS Slavia Plzeň 74:16 + 10:02
4. Frank Lucassen 00A0008 78:11 + 13:57
5. Wolf Jäntsch 54D0031 SV Sachsen 90 Werdau 87:03 + 22:49
6. Daniel Břeň SKL0100 SMS Team Kladno 87:09 + 22:55
7. Králik Pavel 1WZ0003 LDC Neregistrovaní 106:36 + 42:22
M20
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Hasman VPM0002 KOS Slavia Plzeň 95:40
2. Jan Hašek VPM0001 KOS Slavia Plzeň 96:38 + 0:58
3. Matyáš Ludvík STB9801 TJ Stadion Nový Bor 96:44 + 1:04
4. Matěj Mišoň SMR9801 SNS Smržovka 101:17 + 5:37
5. Michael Német BOR9705 OK Jiskra Nový Bor 102:12 + 6:32
6. Martin Vávra HOR9700 TJ Jiskra Hořice 102:46 + 7:06
7. Tomáš Hruška ABR0001 A-team NOVO Bruntál 108:32 + 12:52
8. Zdeněk Zemko SLA9900 SKOB Slaný 156:15 + 60:35
M21E
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojtěch Stránský KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:30
2. Honza Svoboda SMR7901 SNS Smržovka 98:46 + 2:16
3. Martin Ševčík TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 99:41 + 3:11
4. Tomáš Kamaryt VPM8807 KOS Slavia Plzeň 107:15 + 10:45
5. Václav Šňupárek TZL9548 SKOB Zlín 107:27 + 10:57
6. Martin Štěňha SPC7608 SPORTICUS team 108:40 + 12:10
7. František Bogar BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 110:05 + 13:35
8. Radek Laciga VSP8200 USK Praha 110:16 + 13:46
9. Miroslav Rygl TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 112:38 + 16:08
10. Marek Pospíšek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 114:31 + 18:01
11. Martin Štěpánek TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 115:09 + 18:39
12. Jan Pucherna TAP7701 KOB TRETRA Praha 116:28 + 19:58
13. Miroslav Kalina SPC8211 SPORTICUS team 116:57 + 20:27
14. Mark Huster 54D0015 SV Sachsen 90 Werdau 117:10 + 20:40
15. Vojtěch Hora VSP8301 USK Praha 118:13 + 21:43
16. Hendrik Hess 33D7800 USV TU Dresden 118:18 + 21:48
17. Tomáš Bezouška SPC7611 SPORTICUS team 119:19 + 22:49
18. Pavel Kurz SPC7408 SPORTICUS team 119:37 + 23:07
19. Martin Les VPM7906 KOS Slavia Plzeň 120:26 + 23:56
20. Jan Graubner TZL8236 SKOB Zlín 120:50 + 24:20
21. Martin Sajal SPC7803 SPORTICUS team 121:17 + 24:47
22. Holger Mager 18D0051 Post SV Dresden 122:24 + 25:54
23. Milan Jalový RBK8347 SK Radioklub Blansko 123:03 + 26:33
24. Tomáš Johanovský DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 123:04 + 26:34
25. Miroslav Urban DMS7900 Dynamo Malá Skála 125:12 + 28:42
26. Andrej Kraemer 18D9100 Post SV Dresden 127:50 + 31:20
27. Petr Vanka OKP6801 SK OK 24 Praha 128:37 + 32:07
28. Sebastian Anders 67D0042 ESV Lok Bitterfeld 137:13 + 40:43
29. Pavel Wohanka VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 137:28 + 40:58
30. Pavel Štáfek SKL7401 SMS Team Kladno 139:10 + 42:40
31. Josef Goder DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 141:56 + 45:26
32. Mirko Schütze 26D0047 OLV Potsdam 143:29 + 46:59
33. Jens Leibiger 18D0109 Post SV Dresden 147:44 + 51:14
34. Robert Becherer 67D0018 ESV Lok Bitterfeld 149:22 + 52:52
35. Ulf Uhlemann 1WD0057 ESV Dresden 151:35 + 55:05
36. Peter Heinrich 3FD0016 LDC Unregistered GER 153:33 + 57:03
37. Eik Opitz 3FD0021 LDC Unregistered GER 159:06 + 62:36
Eduard Pucherna SMR7401 SNS Smržovka DISK
Denny Albert 54D0014 SV Sachsen 90 Werdau DISK
M21A
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojta Buriánek SMR7801 SNS Smržovka 92:11
2. Pavel Kopecký VSP7800 USK Praha 96:17 + 4:06
3. Aleš Buchtík XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 98:36 + 6:25
4. Miroslav Kovář SJC8104 Sportcentrum Jičín 99:29 + 7:18
5. Nikolas Domín EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 99:35 + 7:24
6. Petr Pucherna ZUP8002 MTBO ČZU Praha 104:21 + 12:10
7. Petr Štregl VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 105:09 + 12:58
8. Martin Janda DOB8002 KOB Dobruška 105:37 + 13:26
9. David Nedopílek SVR7600 TJ Švýcárna 106:12 + 14:01
10. Martin Smrt EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 106:36 + 14:25
11. Lukáš Cerman DMS8100 Dynamo Malá Skála 106:42 + 14:31
12. Jiří Fišer SLP8503 OOB Slavia Praha 110:53 + 18:42
13. Marián Bartoš VSP8201 USK Praha 113:37 + 21:26
14. Josef Maňásek SVR7700 TJ Švýcárna 117:31 + 25:20
15. Miroslav Štochel MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 118:44 + 26:33
16. Petr Šebesta TAP7604 KOB TRETRA Praha 118:54 + 26:43
17. Pavel Musil SJC7705 Sportcentrum Jičín 125:06 + 32:55
18. Michal Geisler SPC7504 SPORTICUS team 137:00 + 44:49
M21B
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Falta DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 80:34
2. Václav Šimon LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 84:08 + 3:34
3. Tomáš Bergl ZUP7800 MTBO ČZU Praha 86:54 + 6:20
4. Petr Vlček LDC8700 KOB Děčín 93:01 + 12:27
5. Martin Netuka XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 93:49 + 13:15
6. Radim Vozka BLI7402 MTBO Bludný kořen 99:48 + 19:14
7. Jan Vaněček ZUP8003 MTBO ČZU Praha 104:36 + 24:02
8. Lukáš Hýbl VIP7504 SK VIPrahlo 104:43 + 24:09
9. Jan Císař EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha 105:24 + 24:50
10. Robert Urbaník VLI7002 Slavia Liberec orienteering 107:56 + 27:22
11. Vojtěch Kurka SMR8400 SNS Smržovka 114:40 + 34:06
12. Karel Ohera BLI7803 MTBO Bludný kořen 126:06 + 45:32
13. Radek Sedlák LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 133:19 + 52:45
Milan Meier VLI7301 Slavia Liberec orienteering DISK
M21C
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václav Bohuslav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 74:24
2. Petr Zavrtálek SMR8401 SNS Smržovka 77:35 + 3:11
3. Josef David DMS8101 Dynamo Malá Skála 80:45 + 6:21
4. Gabriel Szenczi VLI8700 Slavia Liberec orienteering 103:41 + 29:17
5. Miroslav Patka BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 103:55 + 29:31
6. Christian Briesemeister 1XD0026 Köpenicker SC 108:31 + 34:07
M40
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Bureš XBM7549 PELL’S ABND RACING TEAM 84:17
2. Jaroslav Tuma SJC7305 Sportcentrum Jičín 87:31 + 3:14
3. Jens Junghanß 48D0030 OL-Team Wehrsdorf 96:13 + 11:56
4. Ivan Svoboda SMR6200 SNS Smržovka 96:25 + 12:08
5. Eduard Folprecht ZUP7300 MTBO ČZU Praha 97:11 + 12:54
6. Thomas Hartung 54D0079 SV Sachsen 90 Werdau 98:48 + 14:31
7. Petr Bašus SCP7400 OK Sparta Praha 99:09 + 14:52
8. Jan Kabát EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 99:19 + 15:02
9. Libor Novák OKP6504 SK OK 24 Praha 100:25 + 16:08
10. Tomáš Gryc TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 102:22 + 18:05
11. Jan Skoupý GIG7001 GIGANT Orienteering 103:46 + 19:29
12. Tomáš Zrník GIG7118 GIGANT Orienteering 104:50 + 20:33
13. Jan Král XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 105:31 + 21:14
14. Ondřej Šňupárek TZL6949 SKOB Zlín 105:51 + 21:34
15. Petr Pařízek SMR7001 SNS Smržovka 106:19 + 22:02
16. Björn Heinemann 24D0073 SV Robotron Dresden 108:02 + 23:45
17. Steffen Hauschild 1WD0036 ESV Dresden 108:15 + 23:58
18. Petr Hanovec VLI7101 Slavia Liberec orienteering 108:39 + 24:22
19. Jan Tourek 1WZ LDC Neregistrovaní 110:23 + 26:06
20. Wallisch Čenda 1WZ0004 LDC Neregistrovaní 110:49 + 26:32
21. Michal Rejholec BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 112:13 + 27:56
22. Martin Šňupárek XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 113:13 + 28:56
23. Radovan Mach OKP6605 SK OK 24 Praha 113:30 + 29:13
24. Thomas Kassau 1WD ESV Dresden 114:38 + 30:21
25. Michael Sturm 67D0004 ESV Lok Bitterfeld 116:53 + 32:36
26. Tomáš Štregl VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 119:45 + 35:28
27. Uwe Röhner 1QD0045 SV IHW Alex 78 Berlin 119:52 + 35:35
28. Jakub Svatý PGP7610 SK Praga 121:14 + 36:57
29. Daniel Čermák EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 123:04 + 38:47
30. Sven Thiermann 26D0033 OLV Potsdam 123:16 + 38:59
31. Martin Chaloupka CHT7301 OOB SK Chrast 123:28 + 39:11
32. Ralf Jäntsch 54D0027 SV Sachsen 90 Werdau 123:54 + 39:37
33. Ludvík Kašpar ZAK7200 OK Netopýr Zákupy 160:51 + 76:34
Petr Svoboda SLA6803 SKOB Slaný DISK
David Princ TCB6901 SK Technik České Budějovice DISK
M50
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martin Kareis VLI6501 Slavia Liberec orienteering 89:08
2. Rudolf Kolář ABR6301 A-team NOVO Bruntál 89:49 + 0:41
3. Jiří Hejna KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 93:05 + 3:57
4. Michael Dube-Spuhn 79D0046 TSV Karlshorst 97:33 + 8:25
5. Jan Veselý ZUP6500 MTBO ČZU Praha 98:30 + 9:22
6. Svatopluk Antoš SJC6602 Sportcentrum Jičín 99:22 + 10:14
7. Jaroslav Fajtl VPM6001 KOS Slavia Plzeň 99:38 + 10:30
8. Roberto Porstmann 1WD0029 ESV Dresden 100:16 + 11:08
9. Leoš Bogar BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 101:46 + 12:38
10. Martin Vávra HOR6302 TJ Jiskra Hořice 101:52 + 12:44
11. David Náhlovský TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 102:34 + 13:26
12. Swen Vogel 54D0034 SV Sachsen 90 Werdau 103:43 + 14:35
13. Uwe Schröter 1WD0024 ESV Dresden 105:58 + 16:50
14. Sergej Sonnenberg 1ZD0058 Osnabrücker TB 106:15 + 17:07
15. Frank Richter 79D0038 TSV Karlshorst 112:20 + 23:12
16. Jaromír Vrábel ABR6102 A-team NOVO Bruntál 121:30 + 32:22
17. Pavel Kuchař SJC6000 Sportcentrum Jičín 124:54 + 35:46
18. Arnd Stoeckel 97D0010 USV Jena 131:22 + 42:14
19. Uli Kretzschmar 1WD5900 ESV Dresden 132:02 + 42:54
20. Lutz Trinks 1WD0005 ESV Dresden 132:23 + 43:15
21. Lubomír Němec ABR6201 A-team NOVO Bruntál 134:32 + 45:24
22. Thomas Wagner 1VD0099 SG Zittau Süd 141:00 + 51:52
23. Luboš Janda CHT6001 OOB SK Chrast 160:11 + 71:03
Jiří Král TSU5941 LKT 80 Šumperk DISK
M60
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Flašar KCK5701 KOB Český Krumlov 74:55
2. Christian Wendler 95D0052 SV Wissenschaft Quedlinburg 81:42 + 6:47
3. Gerhard Plötz 26D0013 OLV Potsdam 92:49 + 17:54
4. Vladimír Kuchař BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 103:22 + 28:27
MW11A
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Štěpánek TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 40:10
2. Lucie Svatá PGP0952 SK Praga 41:56 + 1:46
3. Karolína Machová VSP0652 USK Praha 42:25 + 2:15
4. David Mach VSP0801 USK Praha 43:08 + 2:58
5. Václav Svoboda SKL SMS Team Kladno 46:15 + 6:05
6. Jakub Vyskočil SKL SMS Team Kladno 46:16 + 6:06
7. Veronika Vozková 1WZ LDC Neregistrovaní 48:08 + 7:58
8. Berta Mrázková SJC1151 Sportcentrum Jičín 51:49 + 11:39
9. Emma Štěpánková 1WZ LDC Neregistrovaní 74:24 + 34:14
OpenL
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Lisý VLI7100 Slavia Liberec orienteering 112:32
2. Jakub Bílý LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 142:04 + 29:32
3. Petr Bílý LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 145:24 + 32:52
OpenS
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Mokrý VLI7501 Slavia Liberec orienteering 34:27
2. Sebastian Dethloff 48D0055 OL-Team Wehrsdorf 40:17 + 5:50
3. Jana Machová VSP7754 USK Praha 43:21 + 8:54
4. Pavel Kaiser 1WZ LDC Neregistrovaní 45:06 + 10:39
5. Dana Králová XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM 45:57 + 11:30
6. Kristýna Brzáková VLI8650 Slavia Liberec orienteering 47:21 + 12:54
7. Petra Matoušková 1WZ LDC Neregistrovaní 49:46 + 15:19
8. Petra Sochová BOR OK Jiskra Nový Bor 51:34 + 17:07
9. Marie Kašparová ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 55:27 + 21:00
10. Vladimír Maliňák KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 56:11 + 21:44
W11
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Julie Folprechtová ZUP0650 MTBO ČZU Praha 41:47
2. Tereza Rejholcová BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 41:55 + 0:08
3. Denisa Králová TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 42:52 + 1:05
4. Marie Soukupová BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 42:59 + 1:12
5. Charlotte Herrmann 48D0120 OL-Team Wehrsdorf 45:46 + 3:59
6. Charlotte Anders 67D0017 ESV Lok Bitterfeld 51:13 + 9:26
W14
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jolana Králová TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 37:21
2. Lucie Kovářová VPM0350 KOS Slavia Plzeň 39:42 + 2:21
3. Kateřina Horáková LDC0351 KOB Děčín 49:38 + 12:17
4. Anna Vanková OKP0550 SK OK 24 Praha 54:02 + 16:41
5. Veronika Burešová XBM0550 PELL’S ABND RACING TEAM 54:09 + 16:48
6. Anna Sochová BOR OK Jiskra Nový Bor 58:50 + 21:29
7. Navrátilová Ella 1WZ0006 LDC Neregistrovaní 64:13 + 26:52
8. Lázničková Kateřina 1WZ0008 LDC Neregistrovaní 66:02 + 28:41
9. Pavlína Zemková SLA0551 SKOB Slaný 66:09 + 28:48
10. Žilinská Nela 1WZ0007 LDC Neregistrovaní 119:56 + 82:35
11. Švehlová Patricie 1WZ0009 LDC Neregistrovaní 125:10 + 87:49
W17
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alexandra Svobodová VPM0051 KOS Slavia Plzeň 62:48
2. Rozálie Kuchařová SJC0251 Sportcentrum Jičín 67:16 + 4:28
3. Zuzana Štreglová VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:39 + 6:51
4. Máša Pelikánová SKL0050 SMS Team Kladno 76:39 + 13:51
5. Bradáčová Anna 1WZ0010 LDC Neregistrovaní 90:09 + 27:21
6. Clara Häßler 1XD0000 Köpenicker SC 103:22 + 40:34
7. Franka Häßler 1XD0049 Köpenicker SC 122:26 + 59:38
Moučková Michaela 1WZ0011 LDC Neregistrovaní DISK
W20
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Veronika Krausová HOR9750 TJ Jiskra Hořice DISK
W21E
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martina Tichovská VSP8650 USK Praha 90:05
2. Kateřina Nováková OKP9450 SK OK 24 Praha 100:55 + 10:50
3. Marie Březinová TSU9191 LKT 80 Šumperk 101:18 + 11:13
4. Michaela Lacigová VSP8152 USK Praha 101:21 + 11:16
5. Veronika Kubínová SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 103:51 + 13:46
6. Simona Karochová DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 107:04 + 16:59
7. Ewa Haltof ABR9499 A-team NOVO Bruntál 107:26 + 17:21
8. Martina Kurková SMR8850 SNS Smržovka 107:39 + 17:34
9. Vendula Ryšavá ZUP8151 MTBO ČZU Praha 108:47 + 18:42
10. Dagmar Tučková SPC8653 SPORTICUS team 120:53 + 30:48
11. Jana Vanková OKP7750 SK OK 24 Praha 144:22 + 54:17
W21A
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilma Králová TZL9952 SKOB Zlín 78:59
2. Markéta Kalinová SPC8259 SPORTICUS team 82:25 + 3:26
3. Magda Seifertová TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 84:01 + 5:02
4. Julie Mokrá VLI8051 Slavia Liberec orienteering 84:30 + 5:31
5. Markéta Lesová VPM8494 KOS Slavia Plzeň 85:00 + 6:01
6. Kateřina Folprechtová ZUP7452 MTBO ČZU Praha 86:15 + 7:16
7. Věrka Pařízková SMR7151 SNS Smržovka 86:30 + 7:31
8. Dana Rychterová SMR6950 SNS Smržovka 87:29 + 8:30
9. Vendula Musilová SJC8355 Sportcentrum Jičín 88:06 + 9:07
10. Veronika Grycová TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 90:43 + 11:44
11. Radka Puchernová ZUP8759 MTBO ČZU Praha 91:13 + 12:14
12. Eva Zamrzlová SJC8759 Sportcentrum Jičín 91:36 + 12:37
13. Zuzana Puchernová TAP8453 KOB TRETRA Praha 93:16 + 14:17
14. Anežka Kopecká VSP8150 USK Praha 94:36 + 15:37
15. Zdeňka Křivancová LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 98:18 + 19:19
16. Petra Vaněčková ZUP7950 MTBO ČZU Praha 100:38 + 21:39
17. Magdalena Ticháčková SJC7962 Sportcentrum Jičín 102:58 + 23:59
18. Denisa Haničáková DMS8350 Dynamo Malá Skála 106:22 + 27:23
19. TerKa Kalošová SMR8950 SNS Smržovka 110:25 + 31:26
20. Elis Masopustová VLI8656 Slavia Liberec orienteering 111:50 + 32:51
21. Martina Hanzlíčková EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 116:34 + 37:35
22. Jaroslava Fremrová LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 119:04 + 40:05
W21B
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Romana Mrázková SJC8351 Sportcentrum Jičín 73:12
2. Barbora Studihradová EKP9159 VŠTJ Ekonom Praha 84:40 + 11:28
3. Kateřina Patková BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 88:17 + 15:05
4. Klára Horová VSP8455 USK Praha 89:03 + 15:51
5. Lucie Berglová ZUP8250 MTBO ČZU Praha 91:02 + 17:50
6. Kamila Knoblochová SJC8356 Sportcentrum Jičín 93:55 + 20:43
7. Anna Salingerová ZUP7750 MTBO ČZU Praha 99:58 + 26:46
8. Noemi Ohme 59D0043 OLA TSV Deggendorf 101:14 + 28:02
9. Ivana Mišoňová SMR7451 SNS Smržovka 106:10 + 32:58
10. Aneta Hejnová KNC9350 Sokol Kostelec n. Č. l. 109:28 + 36:16
11. Mareen Briesemeister 1XD0012 Köpenicker SC 110:44 + 37:32
12. Hana Sedláková LIP7850 SOS Mamuti z Lipovky 118:04 + 44:52
13. Petra Nehasilová BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 127:31 + 54:19
W40
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Iva Veselá ZUP7551 MTBO ČZU Praha 63:53
2. Andrea Rejholcová BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 66:10 + 2:17
3. Anne Heinemann 24D0094 SV Robotron Dresden 66:43 + 2:50
4. Gabriela Wohanková VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:36 + 4:43
5. Jitka Kovářová VPM7350 KOS Slavia Plzeň 70:08 + 6:15
6. Iva Mědílková SPC7160 SPORTICUS team 72:40 + 8:47
7. Marcela Konečná EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 74:46 + 10:53
8. Andrea Štreglová VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:39 + 11:46
9. Eva Přibylová PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 78:52 + 14:59
10. Kateřina Štěpánková TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 81:11 + 17:18
11. Diana Junghanß 48D0025 OL-Team Wehrsdorf 96:03 + 32:10
12. Ute Lucassen 1WD0009 ESV Dresden 101:17 + 37:24
13. Helena Zemková SLA7450 SKOB Slaný 104:57 + 41:04
W50
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eva Maliňáková TSU6550 LKT 80 Šumperk 80:12
2. Ivana Lacigová VSP5950 USK Praha 80:38 + 0:26
3. Dana Králová TSU5896 LKT 80 Šumperk 80:54 + 0:42
4. Ivana Abelová STB6798 TJ Stadion Nový Bor 86:52 + 6:40
5. Martina Wagner 1VD0087 SG Zittau Süd 94:05 + 13:53
6. Olga Sonnenberg 1ZD0011 Osnabrücker TB 95:27 + 15:15
7. Jana Kubínová SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 103:40 + 23:28
8. Elena Malkova 18D Post SV Dresden 107:22 + 27:10