Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 11. kolo, 5 days MTBO

Datum:
05.07.2017
Místo konání:
Plasy, RS Máj
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Svoboda Radek
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     M70     MW12     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     W70    
M14
5.23 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:23
2. Valík Adam GIG0301 GIGANT Orienteering 23:23 + 2:00
3. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 23:44 + 2:21
4. Fraňo Jakub 53S0301 KOB Sokol Pezinok 24:12 + 2:49
5. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 24:45 + 3:22
6. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 26:38 + 5:15
7. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:23 + 6:00
8. Reibert-Hansen Patrick 1HD0400 Allerød OK 29:43 + 8:20
8. DENOUAL maxence 89F0400 Noyon CO 29:43 + 8:20
10. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 30:17 + 8:54
11. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 31:09 + 9:46
12. Pačes Marek 2EZ0300 Pačísci 33:05 + 11:42
13. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 35:46 + 14:23
14. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 39:02 + 17:39
15. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 49:40 + 28:17
M17
8.76 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. BEDRY Jason 69F0101 Youth French Team 36:38
2. WYMER Kilian 69F0102 Youth French Team 36:45 + 0:07
3. Jurgaitis Martynas 27L9800 LTU MTBO Junior 37:09 + 0:31
4. Norgaard Mikkel Brunstedt 3AD0100 OK Øst Danmark 37:32 + 0:54
5. DELAIRE Nicolas 69F0001 Youth French Team 37:51 + 1:13
6. DERIAZ Roméo 69F0000 Youth French Team 38:20 + 1:42
7. Hoffmann Noah Tristan 2ZD0200 Team Hoffmann 38:38 + 2:00
8. PISZCZOROWICH Théo 69F0100 Youth French Team 42:22 + 5:44
9. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 42:27 + 5:49
10. Sulcys Kasparas 27L0002 LTU MTBO Junior 42:30 + 5:52
11. Sikorski Marcin 47P0001 LUKS Azymek Zdzieszowice 42:33 + 5:55
12. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia Plzeň 45:57 + 9:19
13. Schiavi Cappello Niccolo 26I0001 National Team Italy 45:58 + 9:20
14. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 48:00 + 11:22
15. Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 49:09 + 12:31
16. Koffler Georg 23A0000 NF Villach 49:22 + 12:44
17. Pais Markus 17E0000 Metsaratturid MTBO 51:55 + 15:17
18. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia Plzeň 57:51 + 21:13
19. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 60:12 + 23:34
Nitsch Tomasz 28P0002 UNTS Warszawa DISK
Sinkevicius Dovydas 27L0100 LTU MTBO Junior DISK
M20
13.55 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 54:21
2. Steinthal Thomas 3BD9900 FIF Hillerød Orientering 54:47 + 0:26
3. DERIAZ Samson 69F9700 Youth French Team 55:00 + 0:39
4. Osti Dante 26I0002 National Team Italy 56:06 + 1:45
5. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 56:49 + 2:28
6. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 57:34 + 3:13
7. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 57:35 + 3:14
8. DOTT Anathael 69F9800 Youth French Team 58:12 + 3:51
9. GRANDADAM Robin 69F9801 Youth French Team 58:51 + 4:30
10. Kalvaitis Nojus 27L9600 LTU MTBO Junior 60:18 + 5:57
11. POURRE Jérémi 69F9802 Youth French Team 60:43 + 6:22
12. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 61:27 + 7:06
13. Esteban Enrique Chousa 99E0001 Tierra Trágame 61:44 + 7:23
14. Mišoň Matěj SMR9801 SNS Smržovka 62:53 + 8:32
15. DUPOUY Hugo 69F9900 Youth French Team 62:55 + 8:34
16. Ambrazas Ignas 27L9900 LTU MTBO Junior 63:49 + 9:28
17. Kašpar Petr TSU9900 LKT 80 Šumperk 65:48 + 11:27
18. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:24 + 12:03
19. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 66:33 + 12:12
20. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 66:34 + 12:13
21. Pais Märten 17E9800 Metsaratturid MTBO 79:31 + 25:10
22. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 97:54 + 43:33
23. Pelikán Lukáš SKL9800 SMS Team Kladno 101:10 + 46:49
M21E
14.80 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 61:44
2. Dallavalle Luca 26I0003 National Team Italy 63:00 + 1:16
3. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 63:41 + 1:57
4. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 63:51 + 2:07
5. FUCHS Baptiste 58F8702 Team Elite MTBO 65:12 + 3:28
6. Garde Yoann VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 65:32 + 3:48
7. Soegaard Rasmus 1AD9100 Team Denmark 65:57 + 4:13
8. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 65:59 + 4:15
9. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 66:04 + 4:20
10. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:16 + 4:32
11. PINSARD Florian 88F9600 AS SAMOIS 66:36 + 4:52
12. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 66:43 + 4:59
13. Waldmann Andreas 21A9400 OLT Transdanubien 67:38 + 5:54
14. SCHMIDT-MORGENROTH Jacques 58F9301 Team Elite MTBO 67:47 + 6:03
14. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 67:47 + 6:03
16. Maišelis Jonas 43L9200 OK Perkūnas 68:40 + 6:56
17. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 68:50 + 7:06
18. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 69:08 + 7:24
19. Schaffner Beat 7MC7300 Thömus Racing Team 69:47 + 8:03
20. Juodisius Julius 16L8500 Fortuna OK 70:00 + 8:16
21. Stryzhak Artem 24U8600 UKR mtb-o team 70:28 + 8:44
22. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 70:40 + 8:56
23. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia Plzeň 70:49 + 9:05
24. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 70:56 + 9:12
25. GUELENNOC Thibaud 58F9401 Team Elite MTBO 71:39 + 9:55
26. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 71:43 + 9:59
27. Tomashevskiy Eduard 37R8200 WEST MTBO TEAM 71:47 + 10:03
28. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 71:59 + 10:15
29. Pilybas Egidijus 51L8200 Kopa 72:04 + 10:20
30. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 72:13 + 10:29
31. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 72:56 + 11:12
32. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 73:00 + 11:16
33. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 73:32 + 11:48
34. Zigilejus Aidas 14L9600 Perkunas OK 75:30 + 13:46
35. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 75:45 + 14:01
36. Rasko Iurii 24U8400 UKR mtb-o team 76:20 + 14:36
37. PINSARD Nicolas 58F9300 Team Elite MTBO 76:31 + 14:47
38. Bezouška Tomáš SPC7611 SPORTICUS team 76:51 + 15:07
39. Mironov Dmitri 11B8000 MTBO team Kamvol/Minsk 77:12 + 15:28
40. Friis Oliver 1AD9600 Team Denmark 78:27 + 16:43
41. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 78:41 + 16:57
42. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 79:12 + 17:28
43. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:38 + 18:54
44. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 81:04 + 19:20
45. Toth Zoltan 18R7800 CS Garage Racing 81:20 + 19:36
46. Khasanshin Renat 25U8300 Myxomor 81:50 + 20:06
47. Marin Vargas Juan Francisco 26E8100 Sherpa Raid Kids 83:42 + 21:58
48. Ticháček Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín 85:22 + 23:38
49. Kamenický Matěj OSN9001 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 86:19 + 24:35
50. Platakis Audrius 46L8600 OK Telšiai 87:00 + 25:16
51. Marot Blaž 45S9500 OK Slovenj Gradec 87:17 + 25:33
52. Kříž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové 89:22 + 27:38
53. Pucherna Eduard SMR7401 SNS Smržovka 89:48 + 28:04
54. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 89:56 + 28:12
55. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 90:45 + 29:01
56. DESREUMAUX Victor 89F9400 Noyon CO 101:09 + 39:25
Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála DISK
Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha DISK
M21A
13.96 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 62:47
2. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 63:14 + 0:27
3. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 63:26 + 0:39
4. Rózsa László 14H8300 MTBO Hungary 63:29 + 0:42
5. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 63:41 + 0:54
6. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 64:01 + 1:14
7. Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 64:06 + 1:19
8. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 64:26 + 1:39
9. Škoda Jakub 3RC8800 RD LOB 64:37 + 1:50
10. Bedő Csaba 14H9200 MTBO Hungary 64:53 + 2:06
11. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 65:24 + 2:37
12. Jiran Václav XBM7601 PELL’S ABND RACING TEAM 65:49 + 3:02
13. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 65:53 + 3:06
14. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:27 + 4:40
15. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 67:55 + 5:08
16. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 68:14 + 5:27
17. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 68:30 + 5:43
18. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 69:11 + 6:24
19. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 69:48 + 7:01
20. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 70:32 + 7:45
21. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 70:36 + 7:49
22. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 71:09 + 8:22
23. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 71:41 + 8:54
24. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 72:55 + 10:08
25. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 73:07 + 10:20
26. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 73:20 + 10:33
27. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 73:42 + 10:55
28. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 73:57 + 11:10
29. Merenus Štěpán SPC8404 SPORTICUS team 74:17 + 11:30
30. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 74:24 + 11:37
31. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 74:42 + 11:55
32. Matuš Vojtěch 3RC9600 RD LOB 76:14 + 13:27
33. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 76:49 + 14:02
34. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 77:29 + 14:42
35. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 78:23 + 15:36
36. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 80:13 + 17:26
37. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 80:40 + 17:53
38. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:53 + 18:06
39. Uhlemann Ulf 74D7901 ESV Dresden MTBO 81:24 + 18:37
40. Šebesta Petr TAP7604 KOB TRETRA Praha 82:33 + 19:46
41. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 85:24 + 22:37
42. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 85:47 + 23:00
43. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 89:52 + 27:05
44. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 98:06 + 35:19
45. Pais Mart 17E7600 Metsaratturid MTBO 109:10 + 46:23
46. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 111:08 + 48:21
Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno DISK
M21B
11.12 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 46:12
2. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 47:45 + 1:33
3. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 49:22 + 3:10
4. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 50:09 + 3:57
5. Klemsa Jakub EKP9001 VŠTJ Ekonom Praha 51:08 + 4:56
6. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 51:38 + 5:26
7. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 52:27 + 6:15
8. Skoupý Jan GIG9400 GIGANT Orienteering 53:16 + 7:04
9. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 53:34 + 7:22
10. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:41 + 7:29
11. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 53:47 + 7:35
12. Michalička David ZUP8001 MTBO ČZU Praha 54:22 + 8:10
13. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 55:29 + 9:17
14. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 56:19 + 10:07
15. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 58:20 + 12:08
16. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 59:41 + 13:29
17. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 60:12 + 14:00
18. Karlík Michal GIG8000 GIGANT Orienteering 61:10 + 14:58
19. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 61:25 + 15:13
20. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 61:30 + 15:18
21. Hodoň Miroslav GIG8100 GIGANT Orienteering 62:24 + 16:12
22. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 62:33 + 16:21
23. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 62:39 + 16:27
24. Reif Jan TSU8604 LKT 80 Šumperk 62:46 + 16:34
25. Klíma David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava 63:50 + 17:38
26. Šafek Jiří SBK7621 KOB Start Blansko 65:01 + 18:49
27. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 65:10 + 18:58
28. Zdanavicius Tomas 42L8200 OK Dainava 68:35 + 22:23
29. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 69:36 + 23:24
30. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 70:10 + 23:58
31. Jüling Krisztián 14H7400 MTBO Hungary 78:14 + 32:02
32. Sochor Jan KOB Start Blansko 85:40 + 39:28
Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering DISK
M21C
6.43 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 29:32
2. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 30:29 + 0:57
3. Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 31:59 + 2:27
4. Háp Pavel XHK7101 MTBO Racing team Hradec Králové 32:06 + 2:34
5. Csordás Kornél 14H7700 MTBO Hungary 32:31 + 2:59
6. Doležal Tomáš 1BX8400 Václavkovi 32:55 + 3:23
7. Ouhrabka Jakub SPC8003 SPORTICUS team 33:21 + 3:49
8. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 33:22 + 3:50
9. Hidas Zoltán 14H7900 MTBO Hungary 34:37 + 5:05
10. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 34:54 + 5:22
11. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 35:14 + 5:42
12. Smaržík Jan LPM OK Lokomotiva Plzeň 35:28 + 5:56
13. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 35:38 + 6:06
14. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 37:04 + 7:32
15. Pačes Martin FSP7902 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:48 + 8:16
16. Vajda Peter 14H8000 MTBO Hungary 38:19 + 8:47
17. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 39:18 + 9:46
18. Pilný Jiří VRL7002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:36 + 10:04
19. Dankó István 12H6900 Tipo Orienteering Club 39:52 + 10:20
20. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 43:53 + 14:21
21. Šlajchrt Martin JES8500 OK Rakovník 48:09 + 18:37
22. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 55:42 + 26:10
M40
12.51 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurgaitis Vaidas 45L7100 OSK Sakas 49:53
2. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 50:15 + 0:22
3. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 50:47 + 0:54
4. Chaloupský David XHK7103 MTBO Racing team Hradec Králové 51:24 + 1:31
5. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 51:51 + 1:58
6. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 52:27 + 2:34
7. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 52:39 + 2:46
8. MacLarsen Johan Rold skov OK 53:00 + 3:07
9. Fraňo Michal 53S4701 KOB Sokol Pezinok 53:13 + 3:20
10. Hansen Peter Reibert 1HD7100 Allerød OK 53:14 + 3:21
11. Klech Richard 3RC7200 RD LOB 53:16 + 3:23
12. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 54:23 + 4:30
13. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 54:31 + 4:38
14. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 54:47 + 4:54
15. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 55:37 + 5:44
16. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 55:38 + 5:45
17. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 55:46 + 5:53
18. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 56:05 + 6:12
19. Simmonds Peter 11G0000 GB MTBO squad 56:21 + 6:28
20. Kalvaitis Darius 31L6802 IOSK Budakalnis 56:32 + 6:39
21. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 56:35 + 6:42
22. Norgaard Morten Bang 3AD7200 OK Øst Danmark 56:45 + 6:52
23. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 56:53 + 7:00
24. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 57:00 + 7:07
25. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 57:01 + 7:08
26. Valík Luděk GIG7101 GIGANT Orienteering 57:09 + 7:16
27. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 57:34 + 7:41
28. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 57:47 + 7:54
29. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 58:34 + 8:41
30. THIERY Sebastien 89F7200 Noyon CO 58:51 + 8:58
30. Marosffy Daniel 13H7300 HSE Szentendre 58:51 + 8:58
32. Zilinskas Tautvydas 31L1500 IOSK Budakalnis 58:52 + 8:59
33. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 59:28 + 9:35
34. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 59:49 + 9:56
35. Raj Gregor 45S7400 OK Slovenj Gradec 60:32 + 10:39
36. Naryshkin Mihail 11B7500 MTBO team Kamvol/Minsk 60:49 + 10:56
37. Sturm Michael 67D6800 ESV Lok Bitterfeld 60:58 + 11:05
38. Minchukov Alexander 11B7300 MTBO team Kamvol/Minsk 61:52 + 11:59
39. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 62:04 + 12:11
40. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:41 + 12:48
41. Komarovas Cezijus 45L7000 OSK Sakas 63:35 + 13:42
42. Zvirblis Arvydas 16L7300 Fortuna OK 64:19 + 14:26
43. Kašpar Jaroslav TSU7000 LKT 80 Šumperk 64:44 + 14:51
44. Venelaine Margus 32E7000 Tammed/LSF 64:49 + 14:56
45. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 65:15 + 15:22
46. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 67:15 + 17:22
47. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 67:22 + 17:29
48. Philippe Gignac 66F7300 Creuse oxygène 67:39 + 17:46
49. Rubaževičius Jurgis 16L6900 Fortuna OK 68:15 + 18:22
50. Homola Dušan 98C7400 Neregistrovaní - Žabouš 68:37 + 18:44
51. Fraňo Peter 53S7100 KOB Sokol Pezinok 69:46 + 19:53
52. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 70:52 + 20:59
53. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:11 + 21:18
54. Nitsch Tomasz 28P0001 UNTS Warszawa 74:56 + 25:03
55. Hoffmann Bjarne 2ZD6900 Team Hoffmann 75:30 + 25:37
56. BARRERA TELLO JULIO 18E7300 MTBO Spain 76:16 + 26:23
57. Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 87:29 + 37:36
M50
9.13 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. LALEVEE Jean-Charles 69F6000 Youth French Team 40:16
2. Kollberg Stefan 56S6000 Eksjö SOK 41:11 + 0:55
3. Hejna Jiří KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:38 + 2:22
4. Hale Steven 24S6300 OK Kare 43:13 + 2:57
5. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 43:26 + 3:10
6. Conn Andy 11G6600 GB MTBO squad 43:28 + 3:12
7. Joël Poirette 88F6300 AS SAMOIS 43:44 + 3:28
8. Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO 43:45 + 3:29
9. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 43:49 + 3:33
10. pinsard frederic 88F6400 AS SAMOIS 45:26 + 5:10
11. Denaix Michel 72F6001 COCS 45:36 + 5:20
12. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 46:15 + 5:59
13. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 46:38 + 6:22
14. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 47:34 + 7:18
15. Evans Timothy 11G6300 GB MTBO squad 47:41 + 7:25
16. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 48:29 + 8:13
17. Garcin Franck 92F0001 Bol d'Air 48:33 + 8:17
18. Stjerndahl Anders 81S6100 IFK Lidingö SOK 48:49 + 8:33
19. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 48:53 + 8:37
20. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 49:05 + 8:49
21. Jankó Tamás 22H5800 Hegyisport Szentendre Egy. 50:54 + 10:38
22. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 51:03 + 10:47
23. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 51:09 + 10:53
24. Dawson Keith 11G5800 GB MTBO squad 52:54 + 12:38
25. Molnár Tibor 14H6300 MTBO Hungary 53:00 + 12:44
26. LORANG François 69F6400 Youth French Team 53:22 + 13:06
27. Mets Miklós 14H6100 MTBO Hungary 53:55 + 13:39
28. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 54:14 + 13:58
29. Serralheiro Inácio 61P5800 Clube de Orientaçāo do Centro COC 54:40 + 14:24
30. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 54:43 + 14:27
31. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 55:37 + 15:21
31. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 55:37 + 15:21
33. Cucalon Senen 18E6701 MTBO Spain 56:26 + 16:10
34. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 57:23 + 17:07
35. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:23 + 21:07
36. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 62:43 + 22:27
37. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 65:48 + 25:32
38. Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 76:47 + 36:31
39. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 78:16 + 38:00
40. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 82:14 + 41:58
Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál DISK
M60
8.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mueller Peter 5FC5700 OLV Zug 34:09
2. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 34:16 + 0:07
3. Garden Rob 14N4900 North West Orienteering Club 34:40 + 0:31
4. Sonnenberg Sergej 1ZD0000 Osnabrücker TB 35:00 + 0:51
4. Männel Harald 48D5500 OL-Team Wehrsdorf 35:00 + 0:51
6. Johannsen Finn 77D5700 Ballerup OK 36:12 + 2:03
7. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 36:26 + 2:17
8. Nielsen Jorgen 1HD5201 Allerød OK 36:32 + 2:23
9. PROST Christian 87F5600 VOR France 36:35 + 2:26
10. Cusworth Peter 24A5300 Bayside Kangaroos 36:46 + 2:37
11. Mickevičius Karolis 28L5701 Saule OK 37:25 + 3:16
12. Dallimore Nick 11G5500 GB MTBO squad 38:39 + 4:30
13. Walter RAHM 4TC0001 OLG Pfäffikon 39:18 + 5:09
14. Rawden John 11G5700 GB MTBO squad 39:32 + 5:23
15. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 39:41 + 5:32
16. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 41:21 + 7:12
17. Wollgarten Hermann 3ED0001 Hansa Simmerath 42:14 + 8:05
18. HERMET andre 69F5600 Youth French Team 42:51 + 8:42
19. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 44:08 + 9:59
20. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 44:24 + 10:15
21. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 44:48 + 10:39
22. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 45:19 + 11:10
23. Vandendool Bill 24A5400 Bayside Kangaroos 45:32 + 11:23
24. Sutherland Jim 44N5700 Hutt Valley 46:04 + 11:55
25. Collins Nick 14N5100 North West Orienteering Club 46:45 + 12:36
26. Karl Fink 19A4901 OLC Graz 51:28 + 17:19
27. Robinson Richard 81A5500 Bruce 53:01 + 18:52
28. Kiss Zoltán 14H6500 MTBO Hungary 54:44 + 20:35
29. Lukavec Míla SMR4900 SNS Smržovka 56:58 + 22:49
30. Novák Miroslav SBK5400 KOB Start Blansko 57:15 + 23:06
31. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 62:56 + 28:47
32. Vodovnik Mirko 45S5600 OK Slovenj Gradec 64:52 + 30:43
33. Hidas Sándor 14H4800 MTBO Hungary 79:12 + 45:03
M70
6.95 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. privett leigh 78A4500 Albury Wodonga O club 38:27
2. Pedersen Per Allan Brun 2QD4500 OK FROS 39:08 + 0:41
3. Steen Jes 1HD4700 Allerød OK 39:45 + 1:18
4. Rasmussen John 1BD0002 Silkeborg OK 40:21 + 1:54
5. Hausner Jan 1FD4401 OK Øst Birkerød 41:00 + 2:33
6. Eberle Wolf 61A4501 HSV Aigen 41:38 + 3:11
7. Bjornoen Soren 1FD4400 OK Øst Birkerød 61:14 + 22:47
8. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 70:34 + 32:07
9. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 94:26 + 55:59
MW12
5.05 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. VILLAR-THIERY Aubin 89F0600 Noyon CO 21:25
2. Norgaard Miri Brunstedt 3AD0650 OK Øst Danmark 22:07 + 0:42
3. Piszczorowicz Hugo 76F0500 Toutes Orientations Meaux 24:16 + 2:51
4. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 25:08 + 3:43
5. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 25:38 + 4:13
6. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 25:48 + 4:23
7. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 30:00 + 8:35
8. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 30:47 + 9:22
9. Městka Václav VSP0600 USK Praha 32:01 + 10:36
10. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 32:46 + 11:21
11. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 33:36 + 12:11
12. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 33:37 + 12:12
13. Bergl Jonáš Žádný klub 34:59 + 13:34
14. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 35:31 + 14:06
15. Pačes Franta 2EZ0800 Pačísci 37:05 + 15:40
16. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 37:57 + 16:32
17. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 38:03 + 16:38
18. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 38:12 + 16:47
19. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia Plzeň 39:34 + 18:09
20. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 39:37 + 18:12
21. VILLAR-THIERY Faustine 89F0850 Noyon CO 40:34 + 19:09
22. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 40:35 + 19:10
23. Pačesová Markéta 2EZ0550 Pačísci 40:42 + 19:17
24. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 41:05 + 19:40
25. Daníček Robert Žádný klub 42:50 + 21:25
26. Daněk František SBK1010 KOB Start Blansko 43:06 + 21:41
27. Jašek Vít A-team NOVO Bruntál 43:07 + 21:42
28. Kazda František Sportcentrum Jičín 46:49 + 25:24
29. Štěňha David SPC0701 SPORTICUS team 56:25 + 35:00
30. Vanka Matouš OKP0701 SK OK 24 Praha 65:30 + 44:05
31. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 69:47 + 48:22
32. Raj Ema Pika 45S0850 OK Slovenj Gradec 71:24 + 49:59
Open
6.43 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 32:17
2. Ekl Jan Žádný klub 35:10 + 2:53
3. Staňa Petr OK Jiskra Nový Bor 36:29 + 4:12
4. Matoušková Petra Žádný klub 42:55 + 10:38
5. Ksandrová Marie EKP9262 VŠTJ Ekonom Praha 45:41 + 13:24
6. Králová Dana XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM 47:03 + 14:46
7. Váchová Ilona 2GC7700 SKI klub KVary 47:09 + 14:52
8. Schaffner Christine 7MC7950 Thömus Racing Team 47:58 + 15:41
9. Kilián Martin Žádný klub 49:13 + 16:56
10. Žandová Marie SKI klub KVary 52:37 + 20:20
11. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 52:48 + 20:31
12. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 54:25 + 22:08
13. Poulsen Claus 1BD0001 Silkeborg OK 56:55 + 24:38
14. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 64:00 + 31:43
15. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 78:26 + 46:09
16. Mokrá Mája Žádný klub 109:10 + 76:53
W14
5.23 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 25:36
2. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 28:11 + 2:35
3. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 29:38 + 4:02
4. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:16 + 4:40
5. Pecorari Iris 26I0051 National Team Italy 33:43 + 8:07
6. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 36:33 + 10:57
7. Chamraďa Natali GIGANT Orienteering 39:24 + 13:48
8. Klechová Karolína VRB0499 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 46:50 + 21:14
9. Mikešová Julie VPM0452 KOS Slavia Plzeň 47:44 + 22:08
Riedelová Adéla BOR0451 OK Jiskra Nový Bor DISK
W17
8.66 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 41:13
2. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:48 + 5:35
3. DENOUAL Marine 69F0050 Youth French Team 46:56 + 5:43
4. SIPOS Alexandrine 69F0250 Youth French Team 47:11 + 5:58
5. RUDKIEWICZ Lucie 69F0051 Youth French Team 48:25 + 7:12
6. Reibert-Hansen Christine 1HD0150 Allerød OK 49:30 + 8:17
7. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 50:22 + 9:09
8. Henriksen Annika 3CD0150 Svendborg OK 50:51 + 9:38
9. BOISSAY Juliette 69F0251 Youth French Team 51:10 + 9:57
10. Umbrasaite Juste 27L0001 LTU MTBO Junior 52:35 + 11:22
11. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 53:30 + 12:17
12. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 55:59 + 14:46
13. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 59:04 + 17:51
14. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 59:23 + 18:10
15. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 67:01 + 25:48
16. Brinch Sara Lykke 3BD0050 FIF Hillerød Orientering 68:43 + 27:30
17. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 68:50 + 27:37
18. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 71:23 + 30:10
19. Skoupá Vendula GIG0151 GIGANT Orienteering 76:24 + 35:11
20. BUCAMP Emeline 89F0250 Noyon CO 111:00 + 69:47
W20
10.04 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DEVILLERS Constance 69F9850 Youth French Team 49:16
2. Michnovic Viktorija 15L9750 LTU MTBO Team 49:49 + 0:33
3. RAICHON Mia 69F9950 Youth French Team 52:07 + 2:51
4. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 52:29 + 3:13
5. SIPOS Mathilde 69F9951 Youth French Team 54:56 + 5:40
6. Tamás Bianka 14H9900 MTBO Hungary 56:05 + 6:49
7. GARCIN Lou 69F9852 Youth French Team 57:14 + 7:58
8. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 58:23 + 9:07
9. Jansová Doubravka XPU9750 PARDUBICE BIKERS 60:56 + 11:40
10. FAUTRAT Pauline 69F9851 Youth French Team 61:37 + 12:21
11. Rubaževičiute Egle 27L9951 LTU MTBO Junior 64:08 + 14:52
12. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 64:28 + 15:12
13. Kalvaityte Austeja 27L9950 LTU MTBO Junior 65:18 + 16:02
14. BUCAMP Noémie 89F9700 Noyon CO 67:55 + 18:39
15. Žuchová Daniela SMR9750 SNS Smržovka 70:42 + 21:26
16. Waldmann Brigitte 21A9751 OLT Transdanubien 81:52 + 32:36
17. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 84:40 + 35:24
18. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 87:58 + 38:42
W21E
10.82 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soegaard Camilla 1AD9150 Team Denmark 51:15
2. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 52:05 + 0:50
3. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 54:54 + 3:39
4. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 54:57 + 3:42
5. Mickevičiute Juodišiene Karolina 16L8551 Fortuna OK 56:06 + 4:51
6. Barlet Gaelle 58F8800 Team Elite MTBO 56:28 + 5:13
7. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 56:29 + 5:14
8. Arlauskiene Ramune 31L7350 IOSK Budakalnis 56:54 + 5:39
9. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 57:05 + 5:50
10. Garde Hana VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 57:32 + 6:17
11. Christoffersen Cacilie 1HD9250 Allerød OK 57:39 + 6:24
12. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO 58:03 + 6:48
13. Dallimore Clare 11G8850 GB MTBO squad 58:18 + 7:03
14. Gelderman Marquita 14N6750 North West Orienteering Club 58:29 + 7:14
15. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 58:55 + 7:40
16. Rothweiler Maja 7MC8450 Thömus Racing Team 59:09 + 7:54
17. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 59:25 + 8:10
18. Denaix Lou 72F9550 COCS 59:57 + 8:42
19. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 60:07 + 8:52
20. Konvisarova Krystyna 24U9600 UKR mtb-o team 60:46 + 9:31
21. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 60:47 + 9:32
22. Füzy Anna 14H7650 MTBO Hungary 61:56 + 10:41
23. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 63:53 + 12:38
24. Ryge Carlsen Caroline 1FD9501 OK Øst Birkerød 65:49 + 14:34
25. Scaravonati Laura 26I0053 National Team Italy 66:30 + 15:15
26. Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team 66:48 + 15:33
27. Shipilova-Vinogradova Olga 27R9050 Russia National Team 67:07 + 15:52
28. Reinartaite Vaida 16L7500 Fortuna OK 69:51 + 18:36
29. Reiner Marina 23A9150 NF Villach 71:27 + 20:12
30. Benke Noémi 14H8150 MTBO Hungary 74:34 + 23:19
W21A
10.04 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 47:55
2. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 48:50 + 0:55
3. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 49:06 + 1:11
4. Chaloupská Pavlína XHK7051 MTBO Racing team Hradec Králové 50:44 + 2:49
5. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 51:10 + 3:15
6. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 51:16 + 3:21
7. Jedličková Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 52:18 + 4:23
8. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 52:20 + 4:25
8. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 52:20 + 4:25
10. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 52:40 + 4:45
11. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 54:06 + 6:11
12. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 54:48 + 6:53
12. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 54:48 + 6:53
14. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 55:13 + 7:18
15. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 55:43 + 7:48
16. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 56:16 + 8:21
17. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 56:58 + 9:03
18. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 57:28 + 9:33
19. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 57:33 + 9:38
20. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 57:59 + 10:04
21. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 58:07 + 10:12
22. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 58:15 + 10:20
23. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 59:15 + 11:20
24. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 59:45 + 11:50
25. Mechlová Lenka 3RC9050 RD LOB 60:15 + 12:20
26. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 60:47 + 12:52
27. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 61:00 + 13:05
28. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 61:02 + 13:07
29. Beržinská Soňa SBK8554 KOB Start Blansko 61:11 + 13:16
30. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 61:12 + 13:17
31. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 61:37 + 13:42
32. Vanková Jana SK OK 24 Praha 61:58 + 14:03
33. Kalošová TerKa SMR8950 SNS Smržovka 63:17 + 15:22
34. Stachoňová Barbara SBK8451 KOB Start Blansko 63:42 + 15:47
35. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 64:04 + 16:09
36. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 64:09 + 16:14
37. Pustova Nataliia 25U8350 Myxomor 64:42 + 16:47
38. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 65:35 + 17:40
39. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 67:09 + 19:14
40. Neumannová Kateřina 3RC9250 RD LOB 68:06 + 20:11
41. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 69:22 + 21:27
42. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 70:14 + 22:19
43. Aart Helen 17E8350 Metsaratturid MTBO 70:24 + 22:29
44. Raj Nastja 45S0000 OK Slovenj Gradec 71:27 + 23:32
Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka DISK
W21B
8.45 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 48:43
2. Jiranová Kateřina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 50:51 + 2:08
3. Horová Klára VSP8455 USK Praha 51:03 + 2:20
4. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 51:20 + 2:37
5. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 52:54 + 4:11
6. Jedličková Adéla XHK8253 MTBO Racing team Hradec Králové 53:23 + 4:40
7. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 53:42 + 4:59
8. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 55:13 + 6:30
9. Růžková Kateřina SBK8550 KOB Start Blansko 56:15 + 7:32
10. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 56:51 + 8:08
11. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 57:37 + 8:54
12. Plysevskaja Kira 31L8450 IOSK Budakalnis 57:51 + 9:08
13. Žuchová Nikola SMR9351 SNS Smržovka 58:43 + 10:00
14. Gebauerová Jana SBK7951 KOB Start Blansko 58:54 + 10:11
15. Horváth Adrienn 14H1550 MTBO Hungary 59:46 + 11:03
16. Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 60:10 + 11:27
17. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 60:22 + 11:39
18. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 61:23 + 12:40
19. Kuncová Jana 3RC7850 RD LOB 61:48 + 13:05
20. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 62:37 + 13:54
21. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:38 + 13:55
22. Hejnová Aneta KNC9350 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:39 + 13:56
23. Sikorová Míša 3RX9350 Žádný klub 63:32 + 14:49
24. Cerná Jitka 26E7950 Sherpa Raid Kids 64:06 + 15:23
25. Sedláková Hana LIP7850 SOS Mamuti z Lipovky 66:01 + 17:18
26. Novotná Veronika BOR8052 OK Jiskra Nový Bor 66:18 + 17:35
27. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 67:27 + 18:44
28. Rohtla Merle 17E8150 Metsaratturid MTBO 69:04 + 20:21
29. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 71:54 + 23:11
30. Mišoňová Ivana SMR7451 SNS Smržovka 73:41 + 24:58
31. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 73:51 + 25:08
32. Trojanova Zuzana VBA8151 ŠK VAZKA Bratislava 77:42 + 28:59
33. Pařízková Anežka SMR9350 SNS Smržovka 95:43 + 47:00
W40
8.66 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 44:00
2. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 44:07 + 0:07
3. Naryshkina Olga 11B7250 MTBO team Kamvol/Minsk 45:10 + 1:10
4. VILLAR Aurelie 89F7050 Noyon CO 47:19 + 3:19
5. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 47:24 + 3:24
6. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 48:23 + 4:23
7. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 48:30 + 4:30
8. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 48:37 + 4:37
9. Pénzes Erzsébet 14H7051 MTBO Hungary 48:56 + 4:56
10. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:39 + 5:39
11. Rubaževičiene Giedre 16L6950 Fortuna OK 49:47 + 5:47
12. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 50:31 + 6:31
13. Brunstedt Katja 3AD7400 OK Øst Danmark 51:53 + 7:53
14. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 52:55 + 8:55
15. Barnes Tamsin 81A6950 Bruce 53:56 + 9:56
16. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 54:02 + 10:02
17. Orsolya Marosffy 45H7201 Száguldó Virágok 54:20 + 10:20
18. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:00 + 11:00
19. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 55:05 + 11:05
20. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 56:08 + 12:08
21. Homolová Gabriela 98C7750 Neregistrovaní - Žabouš 57:13 + 13:13
22. Walther Katja OLT Transdanubien 57:26 + 13:26
23. Zambia Clizia 26I0052 National Team Italy 57:55 + 13:55
24. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:14 + 14:14
25. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 58:36 + 14:36
26. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 58:42 + 14:42
27. Kondrateva Aleksandra 11B7450 MTBO team Kamvol/Minsk 60:52 + 16:52
28. Valíková Petra GIG7350 GIGANT Orienteering 61:50 + 17:50
29. Meieli SIEBER 4TC0051 OLG Pfäffikon 63:46 + 19:46
30. Venelaine Marje 32E7550 Tammed/LSF 68:57 + 24:57
31. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 70:26 + 26:26
32. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:05 + 27:05
33. Reibert-Hansen Katja 1HD7550 Allerød OK 78:02 + 34:02
34. Török Lavinia 29A7250 ÖTK-Wien 80:57 + 36:57
35. Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno 107:41 + 63:41
W50
6.58 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 32:58
2. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 33:09 + 0:11
3. Somers-Cocks Charlie 11G6050 GB MTBO squad 33:27 + 0:29
4. Kollberg Monica 56S6150 Eksjö SOK 33:37 + 0:39
5. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 35:27 + 2:29
6. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 35:30 + 2:32
7. Sonnenberg Olga 1ZD5850 Osnabrücker TB 37:23 + 4:25
8. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 40:16 + 7:18
9. Bain Deb 43N5900 Plains & Peninsula 40:23 + 7:25
10. Finder Gabriele 25A0051 MTBO Youth Team Austria 40:24 + 7:26
11. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:30 + 7:32
12. Hanley Karena 11G6350 GB MTBO squad 41:56 + 8:58
13. Hale Annika 24S6750 OK Kare 42:01 + 9:03
14. Malkova Elena 18D6300 Post SV Dresden 48:00 + 15:02
15. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 49:03 + 16:05
16. Jiráňová Irena JES6750 OK Rakovník 50:21 + 17:23
17. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:57 + 17:59
18. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:24 + 21:26
19. Dickson Sally 43N5901 Plains & Peninsula 55:53 + 22:55
20. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 59:42 + 26:44
W60
6.58 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andersen Tove 1HD5750 Allerød OK 36:40
2. Jackson Carolyn 24A5750 Bayside Kangaroos 37:32 + 0:52
3. MacLassen Ansa 1CD4950 Rold skov OK 46:14 + 9:34
4. Haarsma Kay 63A5401 Tintookies OC 47:21 + 10:41
5. Bea RAHM 4TC0052 OLG Pfäffikon 47:44 + 11:04
6. Dallimore Caroline 11G5550 GB MTBO squad 51:10 + 14:30
7. Hausner Birgit 1FD5050 OK Øst Birkerød 51:30 + 14:50
8. Meiton Margareta 81S5750 IFK Lidingö SOK 54:17 + 17:37
9. Králová Eva ŠK VAZKA Bratislava 55:06 + 18:26
10. Kirkegaard Anne-Mette 1BD0051 Silkeborg OK 59:31 + 22:51
11. Brunstedt Kirsten 1FD4850 OK Øst Birkerød 60:49 + 24:09
12. Lukavcová Lenka SMR5450 SNS Smržovka 61:55 + 25:15
13. Cusworth Carolyn 24A5450 Bayside Kangaroos 64:43 + 28:03
W70
6.95 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liley Kathy 16A4750 Yarra Valley OC 69:12
2. Sommer Ellis Byrgiel 1FD4350 OK Øst Birkerød 103:08 + 33:56